כיצד ליצור ולשחק משחק פרטי ב- Apex Legend

0

משחקי Apex Legends Private: כיצד ליצור ולהצטרף למשחקים מותאמים אישית

משחקים פרטיים הועמדו לרשות כל השחקנים בעדכון העונה 15 של אגדות Apex והם היו פופולריים מאז. הם מאפשרים לשחקנים להזמין עד 60 שחקנים ללובי שלהם והם דרך מהנה וגמישה ליהנות מהמשחק בדרך שלך, מבלי לדאוג לשחקנים אקראיים או לבעיות שידוך.

כיצד ליצור ולשחק משחק פרטי ב- Apex Legends

כל מה שיש לדעת על יצירת התאמה פרטית משלך.

אגדות איפקס

תמונה באמצעות בידור Respawn

עם הפופולריות של טורנירים כמו אגדות איפקס סדרה גלובלית, רבים שִׂיא שחקנים זוכים לראות את היתרונות של אחת התכונות החשובות והבלעדיות ביותר של המשחק: המשחק המותאם אישית. שדולות בהתאמה אישית הם הכלי שבאמצעותו מארגני הטורנירים יוצרים ומריצים משחקים בהם רק צוותים מוזמנים יכולים להשתתף.

עם זאת, שדולות בהתאמה אישית אינן מיועדות רק לשחקנים מקצועיים בטורנירים. שִׂיא שִׂיא.

ובכל זאת, יותר אנשים מוצאים שימוש במנהג שלהם שִׂיא משחקים, מיתרונות בלובי בעצמם מנסים לפתח דרכים שונות להעביר מפה לכל מספר של תחרויות עיקריות.

לא משנה מה הסיבה שתרצו ליצור לובי בהתאמה אישית משלכם, ברור שיש המון אפשרויות ברגע שתגיעו לאחת. הנה כל מה שיש לדעת על יצירת משחק מותאם אישית משלך ב שִׂיא.

כיצד ליצור ולשחק משחק בהתאמה אישית ב אגדות איפקס

בעבר, משחקים פרטיים ב שִׂיא . אמנם נראה היה כך, מכיוון ש- Respawn הוסיף תמיכה במערכת ההתאמה המותאמת אישית כדי להחליף את מערכת המשחקים הפרטית הישנה בעונה 13, השחקנים עדיין היו זקוקים לקוד כדי לגשת למשחק מותאם אישית, בין אם הם מנסים לשחק במשחק המותאם אישית של מישהו אחר או ליצור את שלהם שֶׁלוֹ.

עם זאת, עם הצגת האירוע האיות של עונה 15, עם זאת, הכל השתנה. כל אחד יכול ליצור משחק פרטי ב שִׂיא.

מתחיל בינואר. 10, כל שחקן יכול ליצור משחק פרטי משלו. לשם כך, השחקנים יצטרכו להיכנס שִׂיא ועבור למצב המשחק בחר מסך משמאל למטה. כשתפתחת את זה, עליך לשים לב שיש שתי כרטיסיות בראש המסך, “משחק ציבורי” ו”התאמה פרטית.”עבר לכרטיסייה התאמה פרטית ובחר” צור התאמה.”זה יכניס אותך ללובי בהתאמה אישית.

לאחר שנכנסת ללובי, לחץ על כפתור “חשיפה” בפינה השמאלית העליונה של המסך מתחת לשדה “הצטרף לקוד.”לאחר שנחשף הקוד, אתה יכול לשלוח אותו לשחקנים אחרים כדי להצטרף למשחק הפרטי שלך. אתה חייב להיות 30 שחקנים בלובי שלך כדי להתחיל משחק פרטי רגיל של קרב רויאל. אתה יכול לשנות גם את מצבי המשחק וההגדרות השונות עבור המשחק.

אם אתה משחק בטורניר המנוהל על ידי מישהו אחר, תצטרך את הקוד למשחק הפרטי שלהם. . כל עוד הקוד הנכון ניתן לך, עליך להיות מוגדר להיכנס למשחק פרטי, ותצטרך רק להכין כדי להיכנס ללובי המשחק הפרטי בו הכיף האמיתי מתחיל.

עורך חבר ואגדות Apex עופרת. החל מלהיכנס למריבות על מאדן ופיפ”א עם אחיו ועד לראיין כמה מהדמויות הטובות ביותר בעולם, אדם תמיד נמשך למשחקים עם אופי תחרותי. בדרך כלל תמצאו אותו ב- Apex Legends (World’s Edge הוא המפה הטובה ביותר, לא שהוא לא מתווכח איתך על זה), אבל הוא גם משתולל ב- Callorant, Super Smash Bros. תגרה, CS: לך, פוקימון ועוד. פינג R-301.

משחקי Apex Legends Private: כיצד ליצור ולהצטרף למשחקים מותאמים אישית

בידור מחדש

התאמות פרטיות באגדות Apex מאפשרות לך ליצור ולהצטרף למשחקים מותאמים אישית עם חבריך או שחקנים אחרים, ומאפשרים לך לבחור את מצב המשחק, המפה וההגדרות. .

משחקים פרטיים הועמדו לרשות כל השחקנים בעדכון העונה 15 של אגדות Apex והם היו פופולריים מאז. הם מאפשרים לשחקנים להזמין עד 60 שחקנים ללובי שלהם והם דרך מהנה וגמישה ליהנות מהמשחק בדרך שלך, מבלי לדאוג לשחקנים אקראיים או לבעיות שידוך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם עונה 18 בעיצומה, שחקנים עשויים לרצות לעבור למשחקים פרטיים בהתחשב בשינויים האחרונים במצב המדורג. הנה כל מה שאנחנו יודעים על התאמות פרטיות של אגדות Apex כולל כיצד לשחק אותם, ספירת השחקנים המינימליים והמפות והמצבים הקיימים.

כיצד לשחק משחקים פרטיים באגדות איפקס

תפריט התאמה פרטי באגדות Apex

יש להפעיל את CrossPlay שתוכל להשתמש בהתאמה פרטית באגדות Apex.

ניתן לגשת למשחקים פרטיים של אגדות Apex דרך כפתור בחר מצב משחק, בכרטיסייה התאמה פרטית. הנה כל מה שאתה צריך לעשות:

פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

  1. הפעל אגדות Apex ולחץ על קופסא.
  2. נווט אל משחק פרטי לשונית עם RB ב- Xbox ו- R1 בפלייסטיישן.
  3. ללחוץ צור התאמה ליצירת לובי מותאם אישית משלך.
  4. או להיכנס של מישהו קוד המשתתף בטורניר להצטרף למשחק פרטי נוסף.

לאחר שנוצר משחק פרטי, אתה יכול להקצות שחקנים לקבוצות שונות ולציץ את ההגדרות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אגדות Apex מינימום ספירת שחקני משחק פרטי

אמנם אתה יכול “להזמין 60 שחקנים ו -5 משקיפים” למשחק פרטי של אגדות Apex, אך ה- DEVs אישרו בשאלות הנפוצות כי יש צורך במספר מינימלי של שחקנים כדי להתחיל במשחק פרטי והם כדלקמן:

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • קרב רויאל: 30 שחקנים
  • צוות מוות צוות: 12 שחקנים
  • ריצת אקדח: 6 שחקנים

המשמעות היא שאתה לא יכול לקפוץ לאחת המפות ולחקור את המפות בשעות הפנאי שלך מבלי לערב אחרים.

זה עוטף את כל ההתאמות הפרטיות באגדות איפקס. למידע נוסף על המשחק, הקפד לבדוק כמה מהמדריכים האחרים שלנו: