Apex Legends Pro חושף את הנשק הטוב ביותר כדי לקבל תג נזק 4K בעונה 14 – צ’רלי אינטל, 10 טיפים שיעזרו לך להשיג את תג הנזק 4K באגדות Apex

0

10 טיפים שיעזרו לך להשיג את תג הנזק 4K באגדות איפקס

אז בואו נגיד שיש לך שלל טוב, טחנת קצת נזק והורג, בתקווה, 1000 ועוד ממש על תחילת המשחק. מה עכשיו?

Apex Legends Pro חושף את הנשק הטוב ביותר כדי לקבל תג נזק 4K בעונה 14

אגדות איפקס מכוונות למראות

בנוסף לביצוע נהדר ב- Apex Legends Legues מדורגים, קבלת תגמולים כמו שבילי צלילה וקסמי נשק כדי להשוויץ בדרגה שלך, תגי שחקן הם גם אינדיקציה נהדרת למיומנות.

שחקנים יכולים להציג הישגים שונים על באנרים שלהם עם תגים ועוקבים, מראים כמה הרוגים יש להם באגדה מסוימת, או אולי אפילו רצף הזכייה שלהם בזירות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אחד התגים המפוארים ביותר הוא תג הנזק 4K, שהושג לאחר ששחקן יגיע ל -4,000 נזק במשחק יחיד. הרבה שחקנים יטחנו לתג הזה, יבצעו אפשרויות טקטיות לגבי אגדה לבחור ואיזה נשק להשתמש.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למרבה המזל, יוצר התוכן הפופולרי של אגדות Apex ו- Pro Iitztimmy חשף את מה שהוא חושב שהוא “הסוד” לקבלת תג נזק של 4K באגדות Apex עונה 14.

הנשק iitztimmy מאמין שהוא הסוד להשיג משחקי נזק גבוהים ב- Apex הוא ה- Longbow, כאשר המקצוענים מצליחים להשיג 4,892 נזק במשחק.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה עשוי להפתיע את השחקנים, מכיוון שה- Longbow הוא לא בדיוק הנשק הפופולרי ביותר, אבל עם תוספת של Hop-up Skullpiercer, זו יכולה להיות מכונת נזק מוחלטת אם אתה מדויק.

הדבר הנהדר עם Longbow הוא שלא קשה מדי לשפוט מבחינת ירידת הכדור, כל עוד אתה מקבל קצת תרגול עם הנשק בטווח הירי, אתה צריך להיות זהוב.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

ה- Longbow גם עושה נזק מצוין, ומפגע ב 55 נזק לגוף, ועוד יותר לראש, במיוחד עם Skullpierser.

מכיוון ש- iitztimmy נמצא במחשב האישי, ומשתמש בעכבר ומקלדת, אתה עשוי לגלות ששימוש ב- Longbow עם בקר הוא מעט יותר קשה. אם זה המקרה, וודא שיש לך את הגדרות הבקר הטובות ביותר עבור אגדות איפקס כדי להפיק את המרב מהנשק.

יתר על כן, עיין במדריך שלנו על קבלת תג 20 ההרג באגדות Apex, עוד אחת מהתגים המבוקשים ביותר במשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

נקודות זכות: בידור מחדש

10 טיפים שיעזרו לך להשיג את תג הנזק 4K באגדות איפקס

היי חבר’ה! מכיוון שכבר עשיתי את מדריך 20 טיפים של Kill Badge, זה יהיה רק ​​הוגן לעשות את הנזק 4K גם הוא.

מכיוון שאני שחקן מקצועי כאן בביצוע הצוות Boosting Apex Legends Legends, חלק מהעבודה שלי עושה גם את התגים האלה עבור הלקוחות בכל אגדה. אבל היום, אני הולך לנסות לעזור לך להשיג את זה בעצמך, בחינם!

אז בלי להתייחס עוד יותר, בואו נחפור פנימה!

טיפים לתג 4K נזק

למען ההגינות, תג הנזק 4000, המכונה גם Legend’s Wrath IV, BTW, קל יותר מהפצצה 20 מסיבה אחת פשוטה. אתה צריך לקוות שהאויבים במשחק לא סתם הורגים זה את זה מהר מדי ומונעים ממך להשיג 20 הרוגים, כאשר עבור תג הנזק 4K, אתה עדיין יכול להשיג את זה גם אם אין הרבה שחקנים במשחק.

1. שחק עם חברים

משחק עם חברים, ממש כמו עם תג הפצצה 20 הוא קריטי. לא תעשה את התג הזה עם רנדומים. הם לא יעזרו לך ופשוט ישחקו משחק רגיל בזמן שאתה לא רוצה משחק רגיל.

אתה זקוק לתוקפנות ושיתוף פעולה מחבריך. אתה רוצה שחברי הצוות שלך יעזרו לך להתמודד עם כמה שיותר נזק בזמן שהם מתמודדים עם סיום אויבים והורגים אותם מכיוון שאתה לא הולך להרוג אלא נזק בלבד. הם צריכים להגן עליך ולכסות אותך תוך כדי לתת לך להתמודד עם נזק להם.

2. אדמה חמה, או, די חמה

ממש כמו עם תג 20 הפצצות, אתה רוצה לנחות באזור בו ישנם שחקנים רבים, כמו אזור חם או הכי מאוכלס, בדרך כלל תמצאו שם לפחות 2 קבוצות וכאן אתה צריך להתחיל את המשחק שלך נכון. אסטרטגיה נוספת היא לנחות באזור הקרוב ביותר לאחד מאותם אזורים “חמים”. ככה אתה יכול למעשה לבזוז סופר מהר, ומיד לדחוף את האזור החם יותר ולהרים נזק והורג.

אין דרך מובטחת לקבל שלל טוב, אבל אם במקרה אתה קופץ על השלל הטוב, אתה צריך לנצל את ההפעלה ההיא, דחף אותם במלוא העוצמה.

3. אויבים צמא כשהם דופקים

כוונתי באויבי צמא היא שאתה מקבל את הנזק שעשית בזמן שהאויב לא דופק, ואתה מקבל עליו את הנזק כשהוא יורד גם הוא, אז דאג לסיים אותו עם התותחים שלך ולא לגמור. זה 100 נזק נוסף לכל אויב שהורד.

4. המשך לרוץ אחרי מעבר משחק מוקדם

אז בואו נגיד שיש לך שלל טוב, טחנת קצת נזק והורג, בתקווה, 1000 ועוד ממש על תחילת המשחק. מה עכשיו?

זה הזמן להקשיב אם אתה שומע עוד קרבות יריות ורץ לעברם. אם אינך שומע עוד קרבות יריות, פתח את המפה במהירות, ומניסיון העבר, נסה להבין היכן יותר אויבים יכולים להיות. אם יש אזור סמוך שמאוכלס בדרך כלל, רץ שם, אם אין, לפחות אל תרוץ לכיוון קצה המפה אלא יותר לכיוון המרכז.

ברגע שתגיעו לאזור בו אויבים נלחמים, רצוי יותר צוותים, המטרה שלכם היא להצטרף אליהם אך לא לרוץ לעבר אמצע זה, יותר לצדדים שבהם תוכלו לטחון נזק מהמרחק ואז לדחוף לכיוון מרכז זה ככל שאנשים מתים יותר. פשוט אל תהיה רחוק מדי בגלל הנפילה הנזק בגלל המרחק.

5. השתמש בתותחי הטווח הקרוב עד אמצע

ממש כמו עם מדריך 20 הפצצות, העצות כאן זהות. ראשית, השתמש בכלי הנשק שנוח לך, למעט כלי נשק לטווח ארוך, כמובן. שנית, אם אתה עדיין לא מקבל את זה, נסה את כלי הנשק הסופר-טווחים כמו R99 ו- Prowler + כלי נשק אמצע טווח כמו Flatline או כל מה שהוא מטא בזמן שאתה קורא את הפוסט הזה.

6. התמקדו קודם בטיפול בנזק

כוונתי בכך היא שאתה צריך להתמקד בהתמודדות עם נזק, לא להרוג. לדוגמה, בהנחה שתנצח את כל החוליות שעומדות בפניך, התמקד בטיפול בנזק בהם במקום זאת לאחר שתפיל את הבחור הראשון. או אם הם באמת חלשים, פשוט התמקדו בהתמודדות עם נזק למטרה הגבוהה ביותר, כך שתוכלו להשיג את הנזק המרב ביותר בסגל ההוא בזמן שחבריך מסיימים אותם.

PATHFINDER 4K נזק

7. עברו לטווח הארוך מאוחר יותר

ברגע שאתה ממש קרוב לקבל את התג הזה והמשחק מסתיים בקרוב, אתה יכול לעבור לכלי נשק לטווח ארוך כמו בוצ’ק, לונגוב או כל דבר אחר. באותה עת העדיפות העיקרית שלך היא פשוט לפגוע בנזק ולסיים את החלק האחרון של הטחנה תוך לא חושף את עצמך יותר מדי, זה יכול להיות בנזק של 3K, אולי 3500, תלוי כמה שחקנים נותרו, תצטרך לקבל החלטה משכילה בעצמך.

8. להעריך את חייך על כל דבר אחר

אתה לא יכול לגרום נזק בזמן שאתה מת נכון? אבל לא רק זה, אם הצוות שלך עסוק בהסרת אותך ואתה צריך לרוץ לאחור לקופסה שלך, או גרוע מכך, יגמר מההתחלה, בדרך כלל אתה לא תשיג את זה. אתה תאבד הרבה זמן והריצה כנראה תסתיים. מכאן למה להעריך את חייך, אל תהיה חמדן עבור כל נקודת נזק, אתה פשוט לא תקבל את התג הנזק 4K הזה אם אתה נופל או גרוע מכך, נהרג.

9. התמקד באויבים, לא בביזה

רוב השלל שלך אמור להגיע מאויבים שהורדו, ולא ממיגע. לא תעשה את התג אם תבלה יותר מדי זמן להסתובב ובזזה.

10. קנו את תג הנזק 4K וציננו החוצה

אם זה עדיין לא מסתדר בשבילך או שפשוט אין לך את הזמן, אתה יכול להיות עסוק בבית הספר, המשפחה או סתם ליהנות מהחגים. זה לא חטא לקנות את התג. הקולגות שלי או אני יכול לעשות את זה בשבילך ללא סיכון תוך מספר שעות.

עבור אל שירות הגברת תג האפקס שלנו והרים אותו, בחר בכל אגדה, בין אם זה Valkyrie, Gibraltar, Revenant או מישהו אחר ולהירגע. מגיע לך.

  • נזק 4K
  • תג נזק 4K
  • תג 4K