מוסיקה משופצת APK 6.20.51 הורדה אחרונה 2023,

0

המוזיקה המשופרת היא גרסה שונה של מוזיקת ​​YouTube והחלפה מתאימה לשירות המוזיקה שנפלה. .

מוזיקה משופרת מאפשרת לנו להזרים מוזיקה נטולת מודעות בחינם.

ללא מוזיקה, לחיינו אין שום מנגינה. ובכל זאת, עם מרבית שירותי הזרמת המוזיקה הדורשים מנויים של פרימיום כדי ליהנות ממוזיקה מהשורה הראשונה, אנשים רבים מפספסים כל כך עד כדי כך שיש לתעשייה להציע. אבל למרבה הצער, ה- APK המוזיקה המשופרת משמשת לספק לכולם, בין אם אתה מנוי פרימיום ובין אם לא, עם גישה בלתי מוגבלת למוזיקה טובה ברחבי העולם. כאן, נדון בתהילה שהיא אפליקציית מוזיקה משוכבת וכל מה שיש לה להציע לך.

 • 2 מה זה מוזיקה משוכבת APK?
  • .1 פרטי אפליקציה
  • 4.1 פודקאסטים
  • .2 הפעלת רקע
  • 4.3 אין מודעות
  • 4.4 אודיו איכותי
  • 4.
  • 4.6 חקור
  • 4.7 וידאו
  • 4.8 רשימות השמעה
  • 4.9 תרשימים
  • .10 הופעות חיות

  מהי מוסיקה משופצת APK?

  המוזיקה המשופרת היא גרסה שונה של מוזיקת ​​YouTube והחלפה מתאימה לשירות המוזיקה שנפלה. כאן תוכלו להזרים את כל תוכן המוזיקה המועדף עליכם בחינם ללא חברות מוסיקה של יוטיוב פרימיום וליהנות מכל תכונות ה- VIP, כולל חווית סטרימינג ללא מודעות.

  שֵׁם מוזיקה משופצת
  מפתח Osumatrix
  גִרְסָה 6.20.51
  גודל
  עודכן לאחרונה 23 בספטמבר 2023

  הורד את הגרסה האחרונה של מוסיקה משופצת APK לאנדרואיד

  אמנם אתה יכול לבנות מוד זה באמצעות מנהל Revarge, אך הוא מגיע גם כ- APK משופע כדי לפשט את הגישה שלך למוזיקה איכותית באופן מקוון. עם זאת, אתה עדיין זקוק למיקרוג כדי להיכנס לחשבון Google שלך ​​אלא אם כן יש לך מכשיר אנדרואיד מושרש, מכיוון שהם משתמשים בשירותי Google Play מובנים. אתה יכול גם לגשת למודול Magisk המסופק למקרה שיש לך מכשיר מושרש כדי ליהנות מכל היתרונות של מוסיקה משופרת APK.

  שימו לב כי האפליקציה עדיין עשויה לתפקד למשתמשים באזורים שבהם שירות המוסיקה של YouTube אינו זמין, אך אל תדאג כי עם VPN פשוט תוכלו להתחיל להאזין לשירים האהובים עליכם בהקדם האפשרי. הורד את הגרסה האחרונה של ה- APK הרשמי של המוזיקה המשופצת מהקישור המופיע להלן.

  קובץ APK יעבוד על כל מכשיר אנדרואיד בעזרת מיקרוג

  • אין צורך בידע טכני.
  • יש להתקין את המיקרוג לפני קבצים משוכבים.
  • אנא הסר את הגרסה הישנה לפני התקנת ה- APK שלהלן.
  • זה מורכב על ידי J-HC
  • ה מורחב נערך על ידי Noname-Exe

  מודול Magisk

  אתה חייב להיות מושרש עם Magisk SU כשרוצים להתקין מודול זה. אין צורך להתקין מיקרוג מכיוון שהוא משתמש בשירותי Google Play.

  • אתה חייב להיות טכנאי כדי לדעת הליך זה
  • לא קל בהשוואה להתקנת APK
  • אין צורך במיקרוג
  • .
  • מורחב נערך על ידי Noname-Exe

  מאפיינים

  אפליקציית המוזיקה המשופצת מגיעה עמוסה בתכונות מדהימות, כולל:

  קריאה היא כיף, אבל מה שמרגש עוד יותר, הוא לקבל את אותו המידע בספרים האלה מהפודקאסטים. . . אתה יכול להאזין לפודקאסטים שונים מעוררי השראה בפלטפורמה וללמוד עוד על החדשות הנוכחיות, ליהנות מההומור הכרוך בכך, ולהניע מוטיבציה על ידי הסיפורים הרבים המעוררי ההשראה המסופרים כל יום.

  . ריבוי משימות במיטבו.

  למוזיקה של YouTube יש מודעות, אלא אם כן תרכוש מנוי פרימיום, תצטרך לסבול את ההפרעות המתמדות תוך כדי הזרמת התוכן המועדף עליך. . . קראת נכון! החלק הטוב ביותר הוא, אין תפיסה. כל שעליך לעשות הוא להוריד את האפליקציה ותיהנה מכל היתרונות הפרימיום של פלטפורמת סטרימינג ללא מודעות.

  אמנם יתכן שיהיה קשה להבחין בין איכויות האודיו השונות בעת משחק מוסיקה, אך אתה עדיין יכול להבחין בהן אם אתה נלהב במיוחד. שימו לב ממש לאיכות הצליל מכיוון שבעוד שאפליקציות רבות של צד שלישי מציעות סטרימינג בחינם עם צליל באיכות טובה, הם משאירים את האפשרויות הטובות ביותר שקיימות. . .

  כיום תוכלו לגשת למילים של כל שיר ברשת. כל שעליך לעשות הוא לחפש את כותרת השיר בדפדפן שלך, והמילים יופיעו גם כאפשרות. עם זאת, זה יכול להיות מרתיע לחפש כל שיר שמנגן כרגע רק כדי לגשת למילים שלו, במיוחד במהלך לילות קריוקי. המוזיקה המשופרת מספקת מילים מדויקות ובזמן אמת כמעט לכל שיר בפלטפורמה. .

  מוזיקה משופרת לא רק מספקת לך מוזיקה פופולרית, אלא היא גם מאפשרת לך לגלות תוכן מוזיקה חדש ומרגש ברחבי העולם על סמך הז’אנרים התכופים שלך. אם אתה אוהב מוסיקה מקדחת, תופתע לגלות שזה לא רק תרגיל בבריטניה שקיים. ישנם אזורים רבים אחרים המייצרים מוזיקת ​​תרגיל, שרובם נפגעים באזורים שלהם בהתאמה וכנראה שיסחפו אתכם מהרגליים גם אם אינכם מבינים את שפת האם שלהם.

  מלבד הזרמת מוזיקה, מוזיקה משופרת מציעה גם קטעי וידאו לרוב השירים והתערבות בפלטפורמה. .

  ברגע שתמצאו את טעם המוזיקה שלכם על מוזיקה משופרת, תוכלו ליצור רשימות השמעה משלכם וליהנות מכל טעם המוזיקה שלכם. הפלטפורמה מספקת לך גם רשימות השמעה מאוצרות ברגע שהיא לומדת את הרגלי הסטרימינג שלך. רשימות השמעה מיוחדות אלה מורכבות מרוב השירים שאתה אוהב להאזין להם לעתים קרובות, יחד עם רצועות דומות ויצירות חדשות שאתה בטוח תאהב.

  שלטי החוצות הם אחד התרשימים הגדולים ביותר שתוכלו למצוא בכל אזור, ועם אפליקציית מוסיקה משוכבת, תוכלו לבדוק את כל השירים האהובים עליכם שהגיעו לרשימה. ישנם תרשימים רבים אחרים הכלולים לז’אנרים שונים המציעים את הרצועות והאלבומים המדורגים ביותר כל אחד מחכה לך לגלות.

  מלבד המוזיקה, הסרטונים והפודקאסטים, תוכלו גם לצפות בהופעות חיות שהתרחשו למקרה שפספסתם את האירוע המרכזי. .

  כיצד להתקין מוסיקה משופרת APK באנדרואיד?

  . עם זאת, אנו זקוקים רק למיקרוג כדי לקבל את חשבון Google שלך.

  . הורד תחילה את קובץ ה- APK של Microg.

  . כעת, הקש על קובץ ה- APK של Microg ו- .

  שלב 3. ההתקנה וסיימה לַחְצָן.

  שלב 4. הורד את קובץ ה- APK של המוסיקה המשופצת מהאמור לעיל.

  . עכשיו, הקש על קובץ ה- APK.

  שלב 6. הקש על להתקין.

  שלב 7. לִפְתוֹחַ.

  כעת, עבור לאפשרות החשבון והתחבר עם Gmail כדי לקבל את חשבונך על לקוח זה.

  ?

  . לכן, לאפליקציה יכולה להיות גישה לחשבונות Google הקשורים לשירותי Google Play.

  שלב 1. הורד את מודול Magisk של מוזיקה משופצת מהסעיף לעיל.

  . לִפְתוֹחַ אפליקציית Magisk.

  שלב 3. , הקש על מודולים שנמצא בפינה השמאלית התחתונה של המסך.

  שלב 4. הקש על ההתקנה מאפשרות אחסון.

  שלב 5. זה יפתח את האחסון של הטלפון שלך. אנא נווט אל ההורדה .קובץ מיקוד והקש עליו.

  שלב 6. . .

  שלב 7. .

  שלב 8. הורד מודול Mindetach Magisk והבהב אותו על ידי הבאים שלבים 3 עד 6.

  . זה נמנע מאדמת אוטומטית. מומלץ להבהב מודול זה.

  שלב 9. לְאַתחֵל.

  מילים אחרונות

  . עם אפליקציית המוסיקה המשופצת, תוכלו לגשת לטובה ביותר ולגלות תוכן מוזיקה מדהים ברחבי העולם, אז הורד את ה- APK היום כדי להתחיל במסע מוזיקלי בחינם, חדש ועמוק.