הטלפון השחור – Apple TV, ביקורת הסרטים של טלפון שחור וסיכום הסרטים (2022) | רוג’ר אברט

0

“הטלפון השחור” הוא סאגה של תמיכה וחוסן המחופש לרוצח סדרתי חצי-הוריני. . הגור הוא משני לסיפור, כאשר פיתוח הדמויות לוקח מחרוזת ראשונה, אך בשום אופן לא הסרט מזניח לריגוש. במקום זאת, זה הטיפול שלך לפיני ועוצמת המתח המעוצב במיומנות של הסרט מושך את הברכיים לחזה שלך ולציפורניים שלך לשיניים.

.

המועמד לאוסקר® איתן הוק, בתפקיד המטריד ביותר בקריירה שלו, מככב במותחן פסיכולוגי חדש מבית בלומהאוס והבמאי שהביא אותך לרוחב ודוקטור סטריינג ‘. פיני שו, ילד ביישן אך פיקח בן 13, נחטף על ידי רוצח סדיסטי (הוק) ונלכד במרתף אטום לרעש בו זועק מועט מועט. כאשר טלפון מנותק על הקיר מתחיל לצלצל, פיני מגלה שהוא יכול לשמוע את קולות הקורבנות הקודמים של הרוצח. והם מתים להתוודא שמה שקרה להם לא קורה לפינני.

Cast & Crew

מדלן מקגרו גוון
ג’רמי דייויס טרנס
. רוג’ר מיטשל בלש רייט

על אודות

. פיני שו, ילד ביישן אך פיקח בן 13, נחטף על ידי רוצח סדיסטי (הוק) ונלכד במרתף אטום לרעש בו זועק מועט מועט. כאשר טלפון מנותק על הקיר מתחיל לצלצל, פיני מגלה שהוא יכול לשמוע את קולות הקורבנות הקודמים של הרוצח. .

.

  • ביקורות 263
  • טרי 216
  • רקוב 47

מֵידָע

© 2021 אולפני יוניברסל. כל הזכויות שמורות.

שפות

.

כיתובים סגורים (CC) מתייחסים לכתוביות בשפה הזמינה עם תוספת של מידע רלוונטי שאינו דיאלוג. תיאורי שמע (AD) מתייחסים למסלול קריינות המתאר את המתרחש על המסך, כדי לספק הקשר למי שעיוור או בעל ראייה נמוכה.

. כל הזכויות שמורות.

הפעם הראשונה שסרט הותיר אותי רועדת בסדיני המיטה הכהים והברקים הלבנים הייתה כשהייתי בת 13, צפיתי במצגת שקופיות של גור ואכזריות בסרט “Sinister Derrickson” של סקוט דריקסון “.”אפילו עם צופה מחדש, אחרי 10 שנים ותוספת של אינספור סרטי אימה ליומן השעונים שלי, זה עדיין גורם לי לרעוד.

כששמעתי על “הטלפון השחור”, איחוד משולש עם דריקסון, סופר שותף רוברט קרגיל, וכוכב איתן הוק, התמלאתי באימה נרגשת. הקורבנות של דריקסון קשורים לתוצאותיהם. .

. .

. חומים ותפוזים חמים, תבואה קולנועית ואור מסונן מציפים את המסך. .

. . . נקודות הזיכוי של הסרט מבהירים דרך רול B נוסטלגי של ההליסיון המופעים היומיומי של נוער פרברי-פוספי, משחקי בייסבול ושדרות שטופי שמש-רק להיות שזורים עם חזון הברכיים והערימות של פוסטרים נעדרים.

סמיכות זו של רוגע וקולקציה פונים קדימה ואילו אלימות מתחתית מתחת לא רק סגנונית, אלא נושאית. פיני פיני ואחותו הספונקית גוון (מדלן מקגרו), לאחר שהתמודדו עם בריונים לוחמניים בבית הספר, חזרו הביתה לֹא לגדול על ידי אביהם האלכוהוליסט המתעלל. “אני אדאג לאבא”, הופך לדפוס של דיאלוג לאורך הסרט, כשנותר פיני לחזור הביתה בזמן שאחותו נשארת עם חבר. בן דוא על אב ואחים מגדלים זה את זה, ילדים מגנים זה על זה מפני בריונים בזמן שאנשי בית הספר נעדרים במהלך קטטות מתבגרות, גוון (עם יכולותיה הבולטות) מוביל את חקירת המשטרה, וקורבנות העבר מתקשרים עם פיני בזמן שהוא נמצא במצמד רוֹצֵחַ. זה המשותף הזה של מערכת תמיכה לילד לילד בהיעדרם של מבוגרים אמינים שהופך את “הטלפון השחור” ליותר מסיפור פשוט.

דריקסון וקרגיל מלאכת נרטיב ניואנס ורב שכבות שלוקח אלמנטים אימה ותומכים בהם בדיון קשוב במחזורי התעללות, טראומה וקשר הנוער. החוטף של הוק מאופיין בהיפוך האישיות. נטייתו המפוארת-ג’ולי מתנפנפת על גינונים מונפשים וקול גבוה. זה ילדותי מוזר, מתרחק על עצמו להצעה להתנהגות רגרסיה בגיל טראומה, ומצטיינים עם גסות דמויי מבוגר ובגרות איתם הילדים מדברים. אבל חוק הרלקין זאני חולף, ומשאיר את פיני בחסדי שינוי מוחלט: נימה קולית, עמוקה של קול והתנהגות לא סלחנית, אלימה.

זה ברגעים האלה שבהם הוק מכופף את הביצועים והגמישות שלו. הנבל שלו בלתי צפוי והפכפך. הוא מקפיץ במומחיות קו דיסוננטי של נעורים ושפלות נודדים. בהפעלת אגורה, ועם מסיכה המכסה את המחצית התחתונה של פניו לרוב הסרט, משחקו מסתמך על שפת גוף ועל הבהוב עיניו הרגשיות. למרות שהוא היסס לשחק נבל, הוק יותר מצליח, והמשחק הדרמטי הרגשי שהניח את הבסיס לסלבריטאים שלו מתורגם בצורה מושלמת לתפקיד יריב.

אף על פי שהוק רודף את המסך, ההופעות של שחקני הילד אורזים את המוח לעצמות “הטלפון השחור.”העדינות שבה התמזה ומקגרו מאזנים בצורה חלקה מגוון רחב של רגשות הוא הישג. פחד, כעס, ייאוש והתמרמרות טפטפו בעדינות לרגעים של קומדיה של שמחה נעורים וקומדיה מתבגרת. האגרוף ב”טלפון השחור “טבעי עם האופן בו הסרט מרכז את בני הנוער הצעירים.

גם התמזה וגם מקגרו מקבלים רגעים של זרקור, ומשתמשים בכל רגע של תשומת לב אינדיבידואלית כדי לגרוס כל מרחק רגשי שמסך המסך. עם זאת, כמה מהסצינות הנוקבות ביותר מתרחשות ברגעים חסרי המילים שלהם יחד, שם הם מציגים בעוצמה קשר אחים אטום באוויר אל מול התעללות ומצוקה.

“הטלפון השחור” הוא סאגה של תמיכה וחוסן המחופש לרוצח סדרתי חצי-הוריני. על בסיס הופעות רגשיות בכל רחבי הלוח ואווירה פיקודית, “הטלפון השחור” שומר את תכונותיו היסודיות ומאפשר לניואנסים שלו להשתלט. הגור הוא משני לסיפור, כאשר פיתוח הדמויות לוקח מחרוזת ראשונה, אך בשום אופן לא הסרט מזניח לריגוש. במקום זאת, זה הטיפול שלך לפיני ועוצמת המתח המעוצב במיומנות של הסרט מושך את הברכיים לחזה שלך ולציפורניים שלך לשיניים.

זמין בבתי הקולנוע מחר.

פייטון רובינסון

פייטון רובינסון

פייטון רובינסון הוא סופר סרטים פרילנסרים שממוקם בשיקגו, אילינוי.