המרדף אחר שמחות – Apple TV, המרדף אחר שמחות – מחובר פנימה

0

.”כריס עושה את זה, והרבה, הרבה יותר.

רדיפה אחר שמחות

בהשראת סיפור אמיתי, כריס גרדנר (וויל סמית ‘) הוא מוכר בהיר ומוכשר, אך מועסק באופן שולי. . כשגרדנר נוחתת סטאז ‘במשרד תיווך יוקרתי, הוא ובנו סובלים תלאות רבות, כולל היותם חסרי בית וחיים במקלטים, במרדף אחר חלומו על חיים טובים יותר לשניהם.

.

  • ממוצע 6.4
  • ביקורות 176
  • טרי 118
  • רקוב 58

מֵידָע

סטודיו קולומביה תמונות דרמת ז’אנר שחררה 2006 זמן ריצה 1 שעה 57 דקות מדורג PG-13 לכמה שפה. אזור מוצא ארצות הברית

. ו- GH One LLC. כל הזכויות שמורות.

שפות

אודיו שמע מקורי אודיו אנגלי כתוביות אנגלית (AAC, Dolby 5.1, CC)

.

זכויות יוצרים © 2023 Apple Inc. כל הזכויות שמורות.

המרדף אחר האושר

“פגשתי את אבי בפעם הראשונה כשהייתי בן 28. .”אז נודר כריס גרדנר, איש מכירות ברצינות ואבא נאבק נואשות לגמור את החודש ברחובות הקשים של סן פרנסיסקו בראשית שנות השמונים. אבל הייעוד הנבחר שלו, רוכלים סורקי צפיפות עצם יקרים שרוב הרופאים לא רוצים, השאירו אותו ואת אלה שהוא אוהב לרחף על סף האסון.

יום אחרי יום לא מצליח, כריס חוזר הביתה לחברתו המפוזרת, לינדה, ובנם בן החמש, כריסטופר. לינדה מושכת משמרות כפולות כדי להישאר במרחק בולט של הפירע. כצפוי, היא לא חושבת הרבה מסיעור המוחות האחרון שלו: אבטחת סטאז ‘בחברת תיווך המניות דין וויטר. . כריסטופר הוא תפוח העין של אבא.

ואז לינדה עוזבת את כריס (ובנם) למשרה בניו יורק. . ? . למרות הסיכון הכספי, כריס מחליט ללכת על זה, מלהטט בטירוף את לוח הזמנים שלו כדי להביא את כריסטופר למעון יום וממנו בכל יום. . ואז עוד מוטל. בקרוב אב ובנו חסרי בית, נשארים במקלטים בעיר בלילות טובים ובשירותים ציבוריים בגרוע ביותר.

כאשר ייאושו מתגלה, כריס נצמד בעקשנות לתקווה שעבודתו הקשה בסופו של דבר תשתלם. והמרדף הכלכלי שלו לחיים טובים יותר מזחיר קשר עוצמתי של אבא-בן ששום מזל לא יכול להרוס.

אלמנטים חיוביים

.”המילים הרכותיות האלה מכריסטופר לאביו כשהם מבלים את הלילה במקלט חסר בית לוכדות בנוקב את מהותה של . כריס אינו מושלם, אבל סצינה רגשית אחת אחרי השנייה מדגימה בבירור את הדחף שלו להגן ולספק לבנו.

חיבה גופנית (חיבוקים ונשיקות) ורגעים מכל הלב מסמנים את מערכת היחסים שלהם. כריס שואל שוב ושוב את כריסטופר לסמוך עליו, ואבא מוכיח שהוא ראוי לאמון הזה. כאשר לינדה מאיימת לעזוב, כריס דורש שבנם יישאר איתו. הוא יודע שהוא יהיה הורה טוב יותר מכפי שהיא תהיה – מציאות שאליה נוכחת לינדה באומץ. ?”כריס מגיב,” אמא עזבה בגלל אמא. .

. ללעוס, מאפשר לילדים לצפות וכן סירת אהבה. כריס מלמד את בנו משמעויות מילים, כמו ההבדל בין וכן יִתָכֵן, אושר הוא איות שגוי על השלט של מעון היום שלו. (זה בטעות מאוית עם “Y”; כותרת הסרט עוקבת אחר כך במכוון.)

. . אחרי ירייה חזקה אך נוצרת, אבא מודיע לו באופן ביקורתי, “תמצטיין בהרבה דברים, אבל לא [כדורסל],” אולי מקרין את החוויה שלו על בנו. . . אפילו לא אני. בסדר? יש לך חלום? אתה חייב להגן על זה. אנשים לא יכולים לעשות משהו בעצמם, הם רוצים לומר לך שאתה לא יכול לעשות את זה. אתה רוצה משהו, לך תביא את זה. פרק זמן.”

לילה מחריד של חוסר בית מוצא את זמן ההרג של הצמד באזור המפרץ הנטוש עצירת מעבר מהירה. אבא ובנו מדמיינים שמכונת צפיפות העצם של אבא היא למעשה מכשיר לנסיעת זמן שמחזיר אותם לתקופת הדינוזאורים. . אבא עוסק בדלת עם כף רגלו, ודמעות זורמות על פניו כשהוא צופה בנו התמים ישן על ברכיו.

בנוסף למערכת יחסים כה חזקה של אב-בן, המרדף אחר האושר מציג גם את החלום האמריקני כמציאות בר השגה. זה מתחיל כשכריס שואל מתווך של דין וויטר (שהוא רואה לצאת מפרארי אדום בהיר) מה צריך לעשות את העבודה. התשובה שהוא חוזר היא זו: “אתה צריך להיות טוב עם מספרים וטוב עם אנשים..

הוא רודף את הקשר הראשון שלו, ג’יי טוויסטל, עד שהאיש שם לב אליו. כמה אנשים אחרים בדין וויטר נותנים לכריס סיכויים להוכיח את עצמו, אם כי הם לא באמת קשורים לעשות זאת. ולמרות שהוא כמעט נשבר, כריס נותן 5 דולר לאחד הממונים עליו העשירים כדי שיוכל לשלם עבור מחיר המונית. מאוחר יותר, כריס מפספס פגישה עם מנהל (מסיבות שאינן בשליטתו), והולך לביתו של האיש להתנצל. המנהל, וולטר סרט, בתורו, מזמין בחביבות את כריס וכריסטופר לשתף את SkyBox שלו במשחק 49ers.

קליפ טלוויזיה “חי” של הנשיא רונלד רייגן כולל את ההפצה, “עלינו להתמודד עם האמת, ועלינו לעבוד כדי להפוך את הדברים.”כריס עושה את זה, והרבה, הרבה יותר.

אלמנטים רוחניים

. מקהלה שרה, “הבטחת שתפגוש אותי במזבח התפילה/… אדון, אנא העבר את ההר הזה.”מילים אחרות מתעקשות,” אני לא אוותר “, וכולל את השורה,” שלום, ישו.

. האיש מסרב לעזרת שתי סירות שמגיעות, ומתעקש שאלוהים יענה לתפילתו. .”

אנו רואים את לינדה בחזייה ומחליקה כשהיא מתלבשת לעבודה. היא נראית גם בחלץ. . צילום מקלחת קצר מראה את כתפיו של כריס.

. . . . . .

מילה F-מילה מצוירת מרססת סיסמת מעון היום של כריסטופר (“שמחה. . . , f- מאוית נכון?”כריס אומר לבנו שזו לא מילה שהוא אמור ללמוד, וזה לא חלק מהמוטו של בית הספר. .

תכולת סמים ואלכוהול

.

. למרות ניסיונותיו האמיצים לעזור לשמור על צף המשפחה, האם (תאנדי ניוטון) של בנו בן החמש כריסטופר (ג’אדן כריסטופר סירה סמית ‘) מתכווצה תחת המאמץ המתמיד של הלחץ הכלכלי. .

. סקרן, כריס שאל את האיש על הקריירה שלו. . בלי כסף או אישה, אך מחויב לבנו, כריס רואה סיכוי להילחם על תפקיד סטאז ‘של מתווך מניות בדין ויטר, ומציע קריירה מבטיחה יותר בסוף תקופת אימונים שלא שולמה שישה חודשים. . . . הוא נאלץ בשלב מסוים להישאר בחדר אמבטיה בתחנת רכבת, תחנות אוטובוס, פארקים או בכל מקום בו הם יכולים למצוא מקלט ללילה. . . . .

.

יום אחד הוא נקרא למשרד ובו היו ראשי דין וויטר. כריס חושב שהוא עומד שיגידו לו שהתפקיד לא יהיה שלו מכיוון שהוא אומר שהוא לבש חולצה ועניבה ליומו האחרון. ואז הם אומרים לו שהוא היה מתאמן מצוין ושמחר הוא יצטרך ללבוש את החולצה שלו ולקשור שוב כיוון שזה יהיה היום הראשון שלו כמתווך. כריס נאבק לעכב דמעות. בחוץ הוא מתחיל לבכות כשהאנשים העמוסים בסן פרנסיסקו עוברים על פניו. הוא ממהר למעון היום של בנו, מחבק אותו ויודע שאחרי כל מה שהוא ובנו עברו דברים בסדר יהיה בסדר.

בסצנת הסיום מציגה כריס שהלך עם בנו ברחוב. . כריס מסתכל לאחור כשהאיש ממשיך. האיש בחליפה הוא לא אחר מאשר כריס גרדנר האמיתי.

. את הסרט מביים על ידי גבריאלה מוצ’ינו ונכתב על ידי סטיבן קונרד. המפיקים הם טוד שחור, ג’ייסון בלומנטל, סטיב טיש, ג’יימס לסטר וויל סמית ‘. המפיקים המבצעים הם לואי ד’אספוזיטו, מארק קליימן, דייוויד אלפר וטדי זי. מנהל הצילום הוא Phedon Papamichael ASC. . מייקל ריבה. ..ה. מעצב התלבושות הוא שרן דייוויס. .

.

המרדף אחר שמחות שוחרר על ידי קולומביה תמונות ב- 15 בדצמבר 2006.