רכבת הונקאי רכבת אסטה בנייה | טקטיקות כיס, Asta Build | מיומנויות | כשרונות | מסילת הכוכב הונקאי | Honkailab

0

מדריך לבניית אסטה

DEF של אסטה עולה ב -6% עבור כל ערימת טעינה נוכחית שיש לה.

רכבת כוכב הונקאי אסטה בונה

מדריך הבנייה הטוב ביותר של הונקאי רכבת אסטה עוזר לך לשלוט באופי התמיכה בהרמוניה של ארבעה כוכבים, כולל חרוטים קלים, שרידיהם הטובים ביותר, ועוד.

הרכבת כוכב הונקאי אסטה, הימקו, ו -7 במרץ

פורסם: 11 בספטמבר 2023

על סיפון תחנת החלל של הרטה, זה כמעט בלתי אפשרי לעשות דבר מבלי להריץ אותו תחילה על ידי החוקר הראשי, אסטה של ​​הרכבה של הונקאי כוכב. הגברת הצעירה והמקסימה הזו מצווה על כל תחנת החלל, והיא נמצאת בחיפוש מתמיד אחר ידע חדש כדי לשים את סקרנותה. רכבת כוכב הונקאי אסטה בונה, וללמוד הכל על אישיותה, כישוריה, אדיאולונים, קונוסים קלים ושרידים הטובים ביותר.

אם אתה רוצה להציג לעצמך את שאר צוותי תחנת החלל של הרטה, אז קפוץ על סיפון אסטרל אקספרס עם רשימת הרכבות של הונקאי כוכב הרכבת שלנו ומדריך תווי הרכבת של הונאקאי כוכב הונאקאי. יש לנו גם מבנים לכל שאר הפרצופים הידידותיים שתוכלו לפגוש בהרפתקאות השביל שלכם, כולל הרטה של ​​הונאקאי סטאר רכבת, ארלן של הרכבת של הונקאי, ועוד, והרבה מערכות טובות לתפוס את קודי הרכבת הכוכבים של הונקאי וברכבת הונאקאי כוכב הונקאי מדריכי אירועים.

הנה הכל שלנו רכבת כוכב הונקאי אסטה לִבנוֹת:

תמונה ממוזערת של יוטיוב

מה הבנייה הטובה ביותר של רכבת הונקאי כוכב?

אסטה של ​​הרכבת של הונקאי כוכב היא דמות אש של ארבעה כוכבים המדרגת את דרך ההרמוניה, כלומר תפקידה העיקרי הוא לחזות את בעלות בריתה. הערכה המגוונת שלה אולי נראית מדהימה במבט ראשון, אך בהחלט יכולה להאיר בנסיבות הנכונות. היא מתאימה לתפקיד די נישה, מגדילה את מהירות בעלות בריתה עם האולטימטיבי שלה, ומוציאה את ההתקפה שלהם על ידי התמודדות עם נזק דרך הפסיב שלה.

אם אתה מצייד אותה בקונוס האור החתימה שלה, היא עובדת הכי טוב עם דמויות אש אחרות כמו Honkai Star Rail ו- Himeko של Honkai Star Rail. עם זאת, היא לא הכי ברת קיימא בלי משולל או מרפא בצוות שלה, מה שמגביל את אפשרויות הצוות שלך באופן דרמטי למדי. .

בבניית ASTA, אנו ממליצים למטרה להגביר את נזקי האש שלה, את קצב פגיעת ההשפעה והמהירות מעל הסטטיסטיקות האחרות.

מהם חרוטים האור הטובים ביותר עבור אסטה של ​​הרכבה של הונקאי סטאר?

המפגש הפלנטרי של חרוט האור בן ארבעה כוכבים הוא החתימה של אסטה, עם זאת, המיומנות שלו מאוד ספציפית וכדאי רק אם ה- DPS העיקרי שלך (ועדיף תת-ה- DP שלך) הוא אופי אש. לכן, בנסיבות אחרות, עדיף לצייד אותה בקונוס קל אחר שיתאים לצרכי הצוות שלך.

אבל הקרב לא נגמר הוא חרוט האור הטוב ביותר של חמישה כוכבים עבור ASTA, הגדלת שיעור התחדשות האנרגיה שלה, שיקום נקודות מיומנות עבור הצוות שלה והגדילה את נזק בעל ברית. מבחינת אפשרויות ארבעה כוכבים, אנו ממליצים זיכרונות העבר אוֹ לגלף את הירח, לארוג את העננים. אם אין לך אף אחד מאלה, רוב קונוסים האור ההרמוניה מציעים יתרונות הגונים של אסטה, כולל ריקוד! לִרְקוֹד! לִרְקוֹד! ועוד ועתיד, יחד עם שאר האפשרויות של שלושה כוכבים.

  • הנזק של כל בעלות הברית עולה ב -12%
  • שיעור התחדשות האנרגיה של כל בעלות הברית עולה ב- 6%
    האפקט המיושם לא יכול להיות זהה לאפקט האחרון שהוחל, ומחליף את האפקט הקודם. האפקט המופעל יפוג אם הלובש נופל בקרב. ההשפעות מאותו סוג אינן מחרימות

?

הערכה של אסטה (מלבד ה- ULT שלה) סובבת סביב נזקי האש ומכה כמה שיותר אויבים. ככזה, ארבע חתיכות אש של ייצור לבה היא אפשרות הגונה להגדלת האש והמיומנות.

מבחינת שני משבצותיה שנותרו, אנו ממליצים צי של חסרי גיל מפעל מסחרי פאן-גלקקטי כדי לשפר את שיעור ההשפעה שלה.

שָׂרִיד מְקוּדָשׁ השפעה איך להשיג
Firesmith of Lava-Forging שני מצוידים: מגביר את נזקי האש ב -10%
ארבעה מצוידים: מגביר את נזק המיומנות של אסטה ב -12%. לאחר שהיא משתמשת בה באולטימטיבי, מגדילה את נזקי האש שלה ב -12% בהתקפה הבאה שלה
מערת קורוזיה: נתיב התלקחות ב Stargazer של Xianzhou Luofu Navalia
שני מצוידים: מגדיל את ה- Max HP של ASTA ב- 12%. כאשר המהירות שלה מגיעה ל -120 ומעלה, ההתקפה של כל בעלות הברית עולה ב -8% עולם 3 של היקום המדומה
מפעל מסחרי פאן-גלקקטי שני מצוידים: . בינתיים, ההתקפה שלה עולה בסכום השווה ל -25% משיעור הפגיעה הנוכחי, עד לכל היותר בונוס של 25% עולם 5 של היקום המדומה

המלצות סטטוס שריד

בעת בוחרים שרידים עבור ASTA, אנו ממליצים לתעדף את הסטטיסטיקות הבאות. שיעור פגיעת האפקט המוגבר נועד לעזור לה לפגוע באויבים רבים יותר במיומנות הקפיצה שלה, כך שתוכלו להפיק את המרב מהפסיבי שלה ולהשתמש בה כדי לחטוף את ההתקפה של כל הצוות שלכם.

אנו ממליצים לבנות גם את המהירות שלה, כך שתוכלו לנצל את החובבים שמציעים מערכות השרידים של היקום המדומה, ובאופן פוטנציאלי להוציא אותה בתדירות גבוהה יותר.

נתונים סטטיסטיים עיקריים:

  • בונוס נזק לאש
  • שיעור פגיעה באפקט

הרכבת כוכב הונקאי אסטה בתחנת החלל

מהן יכולותיה של אסטה של ​​הונקאי סטאר רכבת?

להלן כל היכולות של אסטה. בלחימה, אנו ממליצים להשתמש באולטימטיבי שלה לעתים קרובות ככל האפשר כדי להמשיך להגביר את המהירות הכללית של הצוות שלך. המיומנות שלה אינה עוסקת בכמות דרמטית של נזק בערך הבסיס, אבל זה טוב לחתוך חולשות אויב ולגבות אותה מהר יותר.

מיומנויות פעילות:

מְיוּמָנוּת השפעה
התקפה בסיסית: קרן ספקטרום
מְיוּמָנוּת: סטורם מטאור להתמודד עם 25% מההתקפה של אסטה כפגיעה באש לאויב מטרה ולהפציץ אותם ארבע פעמים נוספות. כל הפצצה עוסקת ב -25% מההתקפה של אסטה כפגיעה באש לאויב אקראי
סופי: מגדיל את המהירות של כל בעלות הברית ב -36 לשתי סיבובים

מְיוּמָנוּת השפעה
אסטרה זוכה לערימת טעינה עבור כל להיט אויב שונה, בתוספת ערימה נוספת אם ללהיט האויב יש חולשת אש. עבור כל ערימת טעינה אסטה, התקפה של כל בעלות הברית עולה ב -7% עד חמש פעמים. בתחילת כל סיבוב, ספירת ערימות הטעינה של אסטה מצטמצמת בשלושה

טֶכנִיקָה

מְיוּמָנוּת השפעה
פלאש נס תוקף מיד את האויב. לאחר הכניסה לקרב, עוסק ב -50% מההתקפה של אסטה כנזק אש לכל האויבים

עקבות:

עקבות השפעה
ניצוצות להתקפה הבסיסית של אסטה יש סיכוי של 80% לשרוף אויבים לשלוש סיבובים. אויבים שרופים לוקחים אש נקודה שווה ל 50% מהנזק שנגרם על ידי ההתקפה הבסיסית שלה בכל סיבוב
לְהַצִית כאשר אסטה נמצאת בשדה נזק לשריפה עולה ב -18%
קבוצת כוכבים מגדיל את ההגנה של אסטה ב -6% עבור כל ערימת טעינה

מהם האיידולונים של הונקאי סטאר אסטה?

Eidolons של הונקאי סטאר רכבת, כמו קבוצות הכוכבים של Genshin Impact, הם בונוסים ושדרוגים שתוכלו לפתוח על ידי משיכת יותר מעותק אחד של דמות. להלן כל האיידולונים של אסטה.

איידולון
E1: סטאר שר סאנס פסוקים או שירה בעת שימוש במיומנות של אסטה, להתמודד עם נזק נוסף פעם אחת באויב יעד
E2: ירח מדבר בשעווה ודעכה כשמשתמשת באולטימטיבי של אסטה, היא לא מצמצמת את ערימות הטעינה שלה לקראת התור הבא
E3: מקלחות מטאורים למשאלה ורצון מגדיל את רמת רמת המיומנות של אסטה בשניים, עד לכל היותר ברמה 15, ואת רמת הכישרון שלה בשניים, עד לכל היותר עשרה
דואר 4: אורורה מתבססת ביופי ובאושר כאשר ספירת הערימה לטעינת הטעינה של אסטה מגיעה לשניים ומעלה, שיעור שיקום האנרגיה שלה עולה ב -15%
E5: מגדיל את רמת האולטימטיבי של אסטה בשלושה, עד לכל היותר ברמה 15, ומגדיל את רמת ההתקפה הבסיסית שלה על ידי אחת, עד לכל היותר ברמה של עשר
E6: גלקסי חולמת ברוגע ובנוחות הפחתת ערימת הטעינה של הכישרון של אסטה מצטמצמת על ידי אחד

מהם חומרי ההתעלות של הונקאי סטאר רכבת אסטה?

אתה יכול להשיג אסטה עד לרמה 80, אך עליך להשתמש בחומרים ספציפיים כדי להעלות את דרגת ההתעלות שלה במרווחים מסוימים. להלן כל החומרים הדרושים לך כדי להשיג אסטה לרמה מקסימאלית.

אתה יכול להשיג את תגי סילברמאן ואת מקביליהם בדרגה גבוהה יותר, סילברמאן אינסימנייה ומדליות סילברמן, מאויבי המשמר הסילברמי על ג’ארילו-וי, אויבי היקום המדמים של הונאקאי רכבת, תגמולים מטלה וחנות Exchange Exchange. צ’יטין האנדותרמי הוא טיפות מצורת Blaze Honkai Rail Rail Shadow Shadow בשומר Silvermane של ג’ארילו-וי.

רמה נדרשת חומרים
20 3.2K ארבעה תגי סילברמן
30 6.4K שמונה תגי סילברמן
12.8K
32K חמש אנדותרם צ’יטין ושמונה סילברמן אינסיגניה
60 64K 15 אנדותרם צ’יטין וחמש מדליות סילברמן
70 128K 28 אנדותרם צ’יטין ושבע מדליות סילברמן

מיהו אסטה של ​​הונקאי סטאר רכבת?

. היא אישה צעירה סקרנית ונמרצת מאוד, שלוקחת את כל הניסויים בתפקידה בצעדה.

בין אם זה מנהל צוותים דעתני, התמודדות עם רכילות, טיפול באגדת האינטליגנציה, או נלחמת בשבר, אסטה מטפלת בה ללא מאמץ, עם התנהגות מנומסת וניתנת לגישה שמאפשרת תקיפות הדורשת את הכבוד שמגיע לה.

שחקן הקול האנגלי של אסטה הוא פלסיה אנג’ל, והשחקן הקול היפני שלה הוא אקאסאקי צ’ינאטסו.

. .

לטילי לוטון טילי יש תואר בספרות אנגלית וניסיון בעבודה בפרסום וככותב פרילנסר. היא הצטרפה לטקטיקות כיס ככותבת צוות בשנת 2021, וקיבלה את תג העורך של המדריכים המבריקים שלה בשנת 2023. היא מבלה את זמנה הפנוי בחקירה של Genshin Imppan. היא אמא גאה לחתול שנקרא על שם ה- Xiao של Genshin Imppan.

שכבה

אסטה היא אחת הדמויות של אלמנט האש ברכבת הכוכב הונקאי.

כהרמוניה, אסטה משמשת כמאגר. היא עוזרת לצוות על ידי יישום חובב שונה על חבר הצוות.

כישורי אסטה

עדיפות יכולות אסטה

asta_talent.webp

קרן ספקטרום

מבצעים אֵשׁ DMG שווה ל 50% של ATK של אסטה לאויב יחיד.

מבצעים אֵשׁ DMG שווה ל של ה- ATK של אסטה לאויב יחיד עם 4 הפצצות נוספות. כל הפצצה עוסקת אֵשׁ DMG שווה ל 25% של ATK של אסטה לאויב אקראי.

ברכה אסטרלית

עלות אנרגיה: 120

36 במשך 2 סיבובים (ים).

כישרונות אסטה

.

לכל ערימת טעינה יש לאסטה, ATK של כל בעלות הברית עולה על ידי 7% , עד 5 פעמים (ים). החל מהפנייה השנייה שלה, ספירת ערימות הטעינה של אסטה מצטמצמת ב -3 בתחילת כל סיבוב.

טכניקת אסטה

פלאש נס

מיד תוקף את האויב. לאחר הכניסה לקרב, מבצעים אֵשׁ DMG שווה ל 50% מה- ATK של ASTA לכל האויבים.

עקבות אסטה

ל- ATK הבסיסי של אסטה יש סיכוי בסיס של 80% לשרוף אויבים למשך 3 סיבובים, מה שהופך את האויב לקחת אֵשׁ נקודה שווה ל -30% מ- ATK DMG הבסיסי של אסטה בתחילת כל סיבוב.

שכבה שנייה (עלייה 2)

שכבה שלישית (עלייה 3)

DMG +3.2%

כאשר אסטה נמצאת על המגרש, כל בעלות הברית אֵשׁ DMG עולה ב -18%.

שכבה שנייה (עלייה 4)

אֵשׁ DMG +4.8%

שכבה שלישית (עלייה 5)

קבוצת כוכבים

DEF של אסטה עולה ב -6% עבור כל ערימת טעינה נוכחית שיש לה.

שכבה שנייה (עלייה 6)

שכבה שלישית (LV.75)

שכבה שלישית (LV.80)

אֵשׁ DMG +6.4%

עקבות אחרות

אֵשׁ DMG +3.

שכבה שנייה (עלייה 3)

שכבה שלישית (עלייה 3)

אֵשׁ DMG +4.8%

אסטה איידולון

Asta Key Eidolons

Asta_eidolon2.webp

Asta_eidolon4.webp

סטאר שר סאנס פסוקים או שירה

אסטה איידולון רמה 1

המיומנות של אסטה תטפל ב- DMG 1 זמן נוסף לאויב היעד.

ירח מדבר בשעווה ודעכה

אסטה איידולון רמה 2

לאחר השימוש באולטימטיבי שלה, ערימות הטעינה של אסטה לא יופחתו בתורו הבא.

מקלחות מטאורים למשאלה ורצון

אסטה איידולון ברמה 3

מיומנות LV. +. 15. Talent LV. +2, עד לכל היותר LV. 15.

אורורה מתבססת ביופי ובאושר

אסטה איידולון רמה 4

.

אסטה איידולון רמה 5

LV Ultimate. +2, עד לכל היותר LV. 15. ATK בסיסי LV. +1, עד לכל היותר LV. 10.

גלקסי חולמת ברוגע ובנוחות

ערימות טעינה (ים) שאבדו בכל סיבוב מופחתת ב- 1.

Asta Build

חרוט האור הטוב ביותר של אסטה

אבל הקרב לא נגמר

עיוות אירוע חרוט קל

הקרב לא נגמר סקירה כללית

הקרב לא נגמר הוא 5 כוכבים הקונוסים האור ההרמוניה.

יורש

8%/10%/12%/14%/16% ומחדש נקודת מיומנות אחת כאשר הלובש משתמש באולטימטיבי שלהם על ברית. ניתן להפעיל השפעה זו לאחר כל 2 שימושים באולטימטיבי של הלובש. כאשר הלובש משתמש במיומנות שלהם, בעל ברית הבא נוקט בעסקאות פעולה 30%/37.5%/45%/52.5%/60% עוד DMG עבור 1 סיבובים (ים).

ניתן להשתמש בקונוסים אחרים