Asus Tuf Gaming A15 | מחשבים ניידים למשחקים | אסוס ארה”ב, Asus TUF Gaming A15 | מחשבים ניידים למשחקים | ASUS Global

0

Asus Tuf Gaming A15

TUF Gaming A15, מכוון למשחקים רציניים ולעמידות בעולם האמיתי, הוא מחשב נייד משחקי Windows 10 Pro עמוסים לחלוטין שיכול לשאת אותך לניצחון. מופעל על ידי המעבד האחרון של AMD Ryzen ™ 9 ו- GeForce RTX ™ 2060 GPU, משחק מלא אקשן מהיר, נוזלי ורווי לחלוטין מוצג ברמת IPS עד 144 הרץ. אפילו תוך כדי התפארות בשלדה קטנה יותר ונייד יותר מקודמיו, מחשב נייד משחקים זה כולל גם סוללה גדולה יותר של 90 וואט לחיי סוללה מעולים. קירור יעיל לניקוי עצמי משלב עם עמידות חתימת כיתה צבאית של TUF כדי להפוך את לוחם הדרכים שנבדק על קרב לבעל ברית אמין לגיימרים בדרכים.

כוח אש לכל משימה

חמוש בכוח להתמודד עם כל סיטואציה, TUF Gaming A15 מספק ביצועים אמינים למשחקים, סטרימינג וכל מה שביניהם. עד מעבד זריז 8 ליבות AMD Ryzen ™ 9 יכול להפעיל עד 16 חוטים לשלטון דרך ריבוי משימות רציניות. בשילוב עם GPU של GEFORCE RTX ™ 2060 DISCRETE. להאיץ את זמני העומס על פני אוסף מסיבי עם עד 1TB NVME PCIE® SSD ושטח עבור SSD שנייה.

NVIDIA ® GEFORCE RTX ™ 20-Series GPU

ביצועים מהירים ושקטים. מעקב אחר קרניים בזמן אמת וגרפיקה משופרת AI. והניידות של העיצובים הדקים והקלים בעולם. זה כל מה שאתה רוצה. וזה רק במחשבים ניידים של Geforce RTX ™.

ארכיטקטורת Nvidia Turing ™

ארכיטקטורה מהפכנית זו, בשילוב עם פלטפורמת ה- GeForce RTX ™ החדשה שלנו, מתמזגת יחד מעקב אחר קרניים בזמן אמת, בינה מלאכותית והצללה לתכנות. .

מעקב אחר ריי בזמן אמת במשחקים

מעקב אחר ריי הוא הפיתרון המוחלט לתאורה, השתקפויות וצללים כמו חיים, המציע רמת ריאליזם הרבה מעבר למה שאפשר בטכניקות טיוח מסורתיות. Nvidia Turing ™ הוא ה- GPU הראשון המסוגל להתחקות בזמן אמת קרני.

. זה גרפיקה שהומצאה מחדש.

חי זמן רב ונוסע רחוק

למרות שמתגאה בשלדה קטנה וקלה יותר מקודמיו, ה- A15 מאכלס סוללה גדולה יותר לחיים ארוכים יותר. מעבד AMD Ryzen ™ יעיל כוחו וסוללת 90WH אימתנית מציעה עד 12.3 שעות של הפעלת וידאו. מכונה זו יכולה לעבוד ולטייל בחופשיות כמוך.

*חיי הסוללה עשויים להשתנות על סמך תצורת המערכת.

התגנבות ומדהימה

שני מבטים מלוטשים מעניקים לגיימרים חופש גדול יותר להשוויץ בסגנון האישי שלהם. בחרו בין שלדה אפור של מצודה חמוקה ומלוטשת או עיצוב שחור מושך עין עם פס ארגמן. דפוס הדבש העדין סביב הבסיס מוסיף אחיזה והדהד תגבורת משושה סביב השלדה, ואילו מכחול קו שיער על מנוחת כף היד שומר אותו מלוטש ונקי.

אחיזת חלת דבש מרקם מעילים את החלק התחתון של השלדה עם חתכים אסטרטגיים שמכפילים את פתחי הקירור.

מברשת מברשת של קו שיער מנוגדת לאורך הגוף נותנים למחברת סגנון מלוטש ועתידני.

עמידות בדרגה צבאית הופכת כל מחשב נייד למשחק TUF ללוחם דרכים מוכן לכל הקצוות של החיים.

עדין ומכה

היה התגנבות עם מבצר מלוטש אפור, או ללכת נועז במדורה עם פסים ארגוניים שחור.

על מנת להרוויח את שם המשחק של TUF, מחשבים ניידים אלה חייבים לשרוד בהצלחה סוללה קפדנית של בדיקות MIL-STD-810H. מכשירי מבחן נחשפים לירידות, רטט, לחות וטמפרטורות קיצוניות כדי להבטיח אמינות. אמין אפילו בתנאים הקשים ביותר, ה- A15 מסוגל יותר לעמוד בפני החבטים והדפיקות המקריות של חיי היומיום.

. כדי לעמוד בסטנדרטים של MIL-STD-810H, מכשירים נבדקים כדי לשרוד נפילות קצרות. החלק את ה- A15 לתרמיל שלך, קלט אותו על הכתף שלך ונשא אותו איתך לכל מקום עם פחות לחץ ודאגה.

*אנא עיין במבחן הטיפול בספסל הלם, שיטה 516.8, נוהל VI לתנאי הבדיקה המדויקים.

בכל פעם שאתה נושא את המכשיר שלך למטוסים, רכבות או מכוניות, הוא חווה רמות רטט שונות שיכולות להתנתק או לפגוע ברכיבים פנימיים. בדיקת רטט נרחבת מבטיחה כי כל חלק מהמחשב הנייד שלך ב- TUF Gaming יכול לעמוד בקשיחות הנסיעה מבלי להסתובב או לאבד פונקציונליות.

.8 לתנאי הבדיקה המדויקים.

מגניב תחת אש

בין אם אתם מסערים על פני המדבר או שקיעה בחוף הים, בדיקת חום חרוך מבטיחה שתמיד תוכלו לשמור. מכשירים אלה מסוגלים לפעול בטמפרטורות של עד 49 מעלות צלזיוס במשך מספר ימים בכל פעם, בהחלט יכולים להתמודד עם החום.

*אנא עיין במבחן התפעול בטמפרטורה גבוהה, שיטה 501.7, נוהל II לתנאי הבדיקה המדויקים.

אפילו בטמפרטורות קרות נושכות נמוכות כמו -32 מעלות צלזיוס, מחשבים ניידים של משחק TUF ממשיכים לרוץ. חוסן מדהים זה פירושו שניתן לקחת אותם דרך כמה מהסביבות הקשות והקפואות ביותר בכוכב הלכת ולשמור על יעילותן לאורך המסע.

*אנא עיין במבחן התפעול בטמפרטורה נמוכה, שיטה 502.7, נוהל II לתנאי הבדיקה המדויקים.

לחות? אין בעיות

TUF Gaming Chastop Chastop בנויים כדי לעמוד בפני לחות של עד 95% לפרקי זמן ממושכים, ויוצאים דרך הצד השני עם פונקציונליות מלאה. גם אם אתם עוברים באקלים טרופי עם תנאים קשים ורטובים, מחשבים ניידים TUF יכולים לסגול את הסערה.

*אנא עיין במבחן המחזור המחמיר לחות, שיטה 507.4, נוהל II לתנאי הבדיקה המדויקים.

הרחב את המראות שלך

TUF Gaming A15, הכולל פאנל ברמת IPS עד 144 הרץ, מושלם למשחקים מהיר בקצב מהיר. עם סנכרון אדפטיבי, קצב הרענון של התצוגה מסנכרן עם קצב המסגרת של ה- GPU כדי להפחית את הפיגור, למזער את הגמגום ולבטל קריעה חזותית למשחקים חלקים ואולטרה-טבולים. חבר צג חיצוני עבור ריבוי משימות ברמת האב באמצעות USB 3.2 Gen 2 Type-C ™ עם G-Sync® מופעל DisplayPort ™ 1.4, ולשחק 4K סרטי HD Ultra HD, סרטונים ומשחקים בטלוויזיות עם מסך גדול עם HDMI 2..

אופטימיזציה למשחקים

חמש את עצמך במקלדת בסגנון שולחן עבודה המותאם למשחקים. תאורה אחורית אחידה של RGB מאפשרת לך לבטא את הסגנון הייחודי שלך, ואילו מבטאי WASD מודגשים מעניקים לך קיצור דרך חזותי לפקודות תנועת מפתח. טכנולוגיית יתר על המידה מפעילה גבוהה יותר בכל הקשה למפתחות על היענות מהירה יותר ובקרה ללא מאמץ. בצורה TUF אמיתית, כל מפתח עמיד מספיק כדי לעמוד מעל 20 מיליון לחיצות על אמינות ודיוק מעולה לטווח הארוך.

צליל היקפי ענק

שני רמקולים משודרגים עם ארבעה משאבות חתוכות 1.8x יותר צליל עם 2.בס 7X עמוק יותר מדורות קודמים לחוויית שמע עשירה יותר. DT.צליל היקפי וירטואלי 1 ערוץ לאודיו באיכות תיאטרון עם אוזניות סטריאו. השג את הירידה על אויבים עם המודעות המרחבית המשופרת שהסראת סאונד מספקת, או ליהנות מהניואנסים של הופעות מוזיקליות שכבות. .

אסטרטגיה / RPG / יורה

קירור מקיף מבטיח שכל מחשב נייד למשחקי TUF יכול לקיים ביצועים גבוהים ולשמור על יעילות לאורך אורך חיים ארוך. . עיצוב קירור לניקוי עצמי מבטיח שמערכת הקירור של כל מכשיר תישאר חזקה לטווח הרחוק, תוך הפעלת מצבי איזון בין ביצועי רמות הרעש למשימה הספציפית העומדת בפניך.

מקיים ביצועים

השדרוג הקל

שדרוג ה- RAM וה- SSD שלך מפושט בעיצוב שדרוג קל המעניק לך גישה מהירה לחריצי זיכרון ומפרצי אחסון. בעזרת מברג רגיל, באפשרותך להסיר בקלות את הברגים בתחתית השלדה כדי לבצע את השינויים הרצויים שלך. בורג פופ-פתוח מיוחד מרים פינה אחת של הלוח התחתון, ומקל על ההפרדה. שדרג במהירות או החלף את ה- RAM שלך, או הגדיל את קיבולת ה- SSD המגיבה שלך על ידי הוספת כונן PCIE® שני.

*חריץ SSD נוסף זמין רק ב- GTX1660TI ומעלה דגמים.

*משבצת HDD נוספת שאינה זמינה בדגמי סוללה של 90 וואט.

המון יציאות קלט/פלט מאפשרות לך לחבר את המכשירים המועדפים עליך ולהתחיל לעבוד בכל מקום. שני USB 3.2 יציאות מסוג A מאפשרות העברות נתונים מהירות, עם USB נוסף 2.0 יציאה מסוג A Making שלוש כניסות סה”כ עבור ציוד היקפי מועדף. Bluetooth מאפשרת גם לך להתאים גם עכברים, אוזניות ומכשירים תואמים אחרים למרחב עבודה נקי ונטול תיל. השתמש ב- USB 3.2 Gen 2 Type-C ™ עם DisplayPort ™ 1.4 לחיבור תצוגת G-Sync ™ מהירה למשחקים חלקים משיי. קפוץ ברשת עם 802.11AC (2×2) Wi-Fi עבור קישוריות מהירה ואמינה בכל מקום בו Wi-Fi זמין.

ארגז Armory מאחד את פקדי המערכת והתאורה כדי לשים הגדרות חיוניות בהישג ידך בכלי עזר יחיד. אפשרויות ההתאמה האישית הנרחבות שלה מאפשרות לך להתאים אישית את האפקטים האסתטיים, לכוונן את פרופילי המשחק ולהתאים הגדרות שמע כך שיתאימו להעדפותיך. באמצעות פרופילי תרחיש, אתה יכול להגדיר ולהעדפות בהתאמה אישית המתאימות אוטומטית את הביצועים וההגדרות האחרות כשאתה משיק את האפליקציות והמשחקים המועדפים עליך. קח שליטה מלאה על החוויה שלך והפוך אותה למלואה שלך.

גישה בלתי מוגבלת למעל 100 משחקי מחשב איכותיים ב- Windows 10. מנוי לחודש למשחקים שנכלל ברכישת המכשיר שלך. עם משחקים שנוספו כל הזמן, תמיד יהיה לך משהו חדש לשחק.

. .com/pcgamesplan . ראה Xbox.com/משחק משחק .

Gear Up ו- Game

ה- TUF Gaming A15 מצורר עם אביזרים תואמים שנבנו כולם עם עמידות בחשבון. תרמיל ה- TUF Gaming כולל תא פנימי גדול עם מחלקים, כך שתוכלו לאחסן ולהעביר בבטחה את המחשב הנייד ואת כל ציוד היקפי שלכם למסיבות LAN וטורנירים. עכבר ה- TUF Gaming M5 הוא נייר הכסף המושלם למחשב הנייד A15. הוא עמיד וארגונומי, הוא כולל שישה כפתורים לתכנות, רגליים עם חיכוך נמוך ואפילו יש אפקטים של תאורה הניתנים להתאמה אישית.

*כל ציוד היקפי המצורף נתון לשינוי ללא הודעה מוקדמת. אנא בדוק עם הספקים המקומיים לקבלת הצעות מדויקות. לחץ כאן למידע נוסף על TUF Gaming M5 .

Asus Tuf Gaming A15

TUF Gaming A15, מכוון למשחקים רציניים ולעמידות בעולם האמיתי, הוא מחשב נייד משחקי Windows 10 Pro עמוסים לחלוטין שיכול לשאת אותך לניצחון. . אפילו תוך כדי התפארות בשלדה קטנה יותר ונייד יותר מקודמיו, מחשב נייד משחקים זה כולל גם סוללה גדולה יותר של 90 וואט לחיי סוללה מעולים. קירור יעיל לניקוי עצמי משלב עם עמידות חתימת כיתה צבאית של TUF כדי להפוך את לוחם הדרכים שנבדק על קרב לבעל ברית אמין לגיימרים בדרכים.

כוח אש לכל משימה

חמוש בכוח להתמודד עם כל סיטואציה, TUF Gaming A15 מספק ביצועים אמינים למשחקים, סטרימינג וכל מה שביניהם. עד מעבד זריז 8 ליבות AMD Ryzen ™ 9 יכול להפעיל עד 16 חוטים לשלטון דרך ריבוי משימות רציניות. בשילוב עם GPU של GEFORCE RTX ™ 2060 DISCRETE. להאיץ את זמני העומס על פני אוסף מסיבי עם עד 1TB NVME PCIE® SSD ושטח עבור SSD שנייה.

NVIDIA ® GEFORCE RTX ™ 20-Series GPU

ביצועים מהירים ושקטים. מעקב אחר קרניים בזמן אמת וגרפיקה משופרת AI. והניידות של העיצובים הדקים והקלים בעולם. זה כל מה שאתה רוצה. וזה רק במחשבים ניידים של Geforce RTX ™.

ארכיטקטורת Nvidia Turing ™

ארכיטקטורה מהפכנית זו, בשילוב עם פלטפורמת ה- GeForce RTX ™ החדשה שלנו, מתמזגת יחד מעקב אחר קרניים בזמן אמת, בינה מלאכותית והצללה לתכנות. מעולם לא יצרת ונהנית ממשחקים כאלה לפני כן.

מעקב אחר ריי בזמן אמת במשחקים

מעקב אחר ריי הוא הפיתרון המוחלט לתאורה, השתקפויות וצללים כמו חיים, המציע רמת ריאליזם הרבה מעבר למה שאפשר בטכניקות טיוח מסורתיות. Nvidia Turing ™ הוא ה- GPU הראשון המסוגל להתחקות בזמן אמת קרני.

Geforce RTX ™ GAMING GPU. זה גרפיקה שהומצאה מחדש.

חי זמן רב ונוסע רחוק

למרות שמתגאה בשלדה קטנה וקלה יותר מקודמיו, ה- A15 מאכלס סוללה גדולה יותר לחיים ארוכים יותר. .3 שעות של הפעלת וידאו. מכונה זו יכולה לעבוד ולטייל בחופשיות כמוך.

*חיי הסוללה עשויים להשתנות על סמך תצורת המערכת.

התגנבות ומדהימה

שני מבטים מלוטשים מעניקים לגיימרים חופש גדול יותר להשוויץ בסגנון האישי שלהם. . דפוס הדבש העדין סביב הבסיס מוסיף אחיזה והדהד תגבורת משושה סביב השלדה, ואילו מכחול קו שיער על מנוחת כף היד שומר אותו מלוטש ונקי.

אחיזת חלת דבש מרקם מעילים את החלק התחתון של השלדה עם חתכים אסטרטגיים שמכפילים את פתחי הקירור.

מברשת מברשת של קו שיער מנוגדת לאורך הגוף נותנים למחברת סגנון מלוטש ועתידני.

עמידות בדרגה צבאית הופכת כל מחשב נייד למשחק TUF ללוחם דרכים מוכן לכל הקצוות של החיים.

עדין ומכה

.

על מנת להרוויח את שם המשחק של TUF, מחשבים ניידים אלה חייבים לשרוד בהצלחה סוללה קפדנית של בדיקות MIL-STD-810H. מכשירי מבחן נחשפים לירידות, רטט, לחות וטמפרטורות קיצוניות כדי להבטיח אמינות. .

מופחת נזק לסתיו

בדיקות טיפה מבטיחות שכל מחשב נייד למשחקים TUF יכול להתנגד לנזק מנפילות, דפיקות ובליטות בלתי צפויות במהלך המשלוח והשימוש היומיומי. כדי לעמוד בסטנדרטים של MIL-STD-810H, מכשירים נבדקים כדי לשרוד נפילות קצרות. החלק את ה- A15 לתרמיל שלך, קלט אותו על הכתף שלך ונשא אותו איתך לכל מקום עם פחות לחץ ודאגה.

*אנא עיין במבחן הטיפול בספסל הלם, שיטה 516.8, נוהל VI לתנאי הבדיקה המדויקים.

. בדיקת רטט נרחבת מבטיחה כי כל חלק מהמחשב הנייד שלך ב- TUF Gaming יכול לעמוד בקשיחות הנסיעה מבלי להסתובב או לאבד פונקציונליות.

*אנא עיין במבחן הרטט, שיטה 514..

מגניב תחת אש

בין אם אתם מסערים על פני המדבר או שקיעה בחוף הים, בדיקת חום חרוך מבטיחה שתמיד תוכלו לשמור. .

*אנא עיין במבחן התפעול בטמפרטורה גבוהה, שיטה 501.7, נוהל II לתנאי הבדיקה המדויקים.

. חוסן מדהים זה פירושו שניתן לקחת אותם דרך כמה מהסביבות הקשות והקפואות ביותר בכוכב הלכת ולשמור על יעילותן לאורך המסע.

*אנא עיין במבחן התפעול בטמפרטורה נמוכה, שיטה 502.7, נוהל II לתנאי הבדיקה המדויקים.

לחות?

TUF Gaming Chastop Chastop בנויים כדי לעמוד בפני לחות של עד 95% לפרקי זמן ממושכים, ויוצאים דרך הצד השני עם פונקציונליות מלאה. גם אם אתם עוברים באקלים טרופי עם תנאים קשים ורטובים, מחשבים ניידים TUF יכולים לסגול את הסערה.

*אנא עיין במבחן המחזור המחמיר לחות, שיטה 507.4, נוהל II לתנאי הבדיקה המדויקים.

הרחב את המראות שלך

TUF Gaming A15, הכולל פאנל ברמת IPS עד 144 הרץ, מושלם למשחקים מהיר בקצב מהיר. עם סנכרון אדפטיבי, קצב הרענון של התצוגה מסנכרן עם קצב המסגרת של ה- GPU כדי להפחית את הפיגור, למזער את הגמגום ולבטל קריעה חזותית למשחקים חלקים ואולטרה-טבולים. חבר צג חיצוני עבור ריבוי משימות ברמת האב באמצעות USB 3.2 Gen 2 Type-C ™ עם G-Sync® מופעל DisplayPort ™ 1.4, ולשחק 4K סרטי HD Ultra HD, סרטונים ומשחקים בטלוויזיות עם מסך גדול עם HDMI 2.0b.

אופטימיזציה למשחקים

חמש את עצמך במקלדת בסגנון שולחן עבודה המותאם למשחקים. תאורה אחורית אחידה של RGB מאפשרת לך לבטא את הסגנון הייחודי שלך, ואילו מבטאי WASD מודגשים מעניקים לך קיצור דרך חזותי לפקודות תנועת מפתח. טכנולוגיית יתר על המידה מפעילה גבוהה יותר בכל הקשה למפתחות על היענות מהירה יותר ובקרה ללא מאמץ. בצורה TUF אמיתית, כל מפתח עמיד מספיק כדי לעמוד מעל 20 מיליון לחיצות על אמינות ודיוק מעולה לטווח הארוך.

צליל היקפי ענק

שני רמקולים משודרגים עם ארבעה משאבות חתוכות 1.8x יותר צליל עם 2.בס 7X עמוק יותר מדורות קודמים לחוויית שמע עשירה יותר. .צליל היקפי וירטואלי 1 ערוץ לאודיו באיכות תיאטרון עם אוזניות סטריאו. השג את הירידה על אויבים עם המודעות המרחבית המשופרת שהסראת סאונד מספקת, או ליהנות מהניואנסים של הופעות מוזיקליות שכבות. עד 8 מצבים מוגדרים מראש למוזיקה, סרטים וז’אנרים משחקים מיטוב את החוויה שלך עוד יותר, ואילו אקולייזר מובנה מאפשר לך לכוונן את ההגדרות שלך כרצונך.

אסטרטגיה / RPG / יורה

קירור מקיף מבטיח שכל מחשב נייד למשחקי TUF יכול לקיים ביצועים גבוהים ולשמור על יעילות לאורך אורך חיים ארוך. צינורות חום מרובים ו -3 קשיחי חימום מושכים חום מרכיבי ליבה ומפזרים אותם במהירות גם במהלך מפגשי משחק אינטנסיביים. .

מקיים ביצועים

השדרוג הקל

שדרוג ה- RAM וה- SSD שלך מפושט בעיצוב שדרוג קל המעניק לך גישה מהירה לחריצי זיכרון ומפרצי אחסון. בעזרת מברג רגיל, באפשרותך להסיר בקלות את הברגים בתחתית השלדה כדי לבצע את השינויים הרצויים שלך. בורג פופ-פתוח מיוחד מרים פינה אחת של הלוח התחתון, ומקל על ההפרדה. שדרג במהירות או החלף את ה- RAM שלך, או הגדיל את קיבולת ה- SSD המגיבה שלך על ידי הוספת כונן PCIE® שני.

*חריץ SSD נוסף זמין רק ב- GTX1660TI ומעלה דגמים.

*משבצת HDD נוספת שאינה זמינה בדגמי סוללה של 90 וואט.

המון יציאות קלט/פלט מאפשרות לך לחבר את המכשירים המועדפים עליך ולהתחיל לעבוד בכל מקום. שני USB 3.2 יציאות מסוג A מאפשרות העברות נתונים מהירות, עם USB נוסף 2.0 יציאה מסוג A Making שלוש כניסות סה”כ עבור ציוד היקפי מועדף. Bluetooth מאפשרת גם לך להתאים גם עכברים, אוזניות ומכשירים תואמים אחרים למרחב עבודה נקי ונטול תיל. השתמש ב- USB 3.2 Gen 2 Type-C ™ עם DisplayPort ™ 1.4 לחיבור תצוגת G-Sync ™ מהירה למשחקים חלקים משיי. קפוץ ברשת עם 802.11AC (2×2) Wi-Fi עבור קישוריות מהירה ואמינה בכל מקום בו Wi-Fi זמין.

כוונון מערכות אחיד והתאמה אישית

. אפשרויות ההתאמה האישית הנרחבות שלה מאפשרות לך להתאים אישית את האפקטים האסתטיים, לכוונן את פרופילי המשחק ולהתאים הגדרות שמע כך שיתאימו להעדפותיך. באמצעות פרופילי תרחיש, אתה יכול להגדיר ולהעדפות בהתאמה אישית המתאימות אוטומטית את הביצועים וההגדרות האחרות כשאתה משיק את האפליקציות והמשחקים המועדפים עליך. קח שליטה מלאה על החוויה שלך והפוך אותה למלואה שלך.

גישה בלתי מוגבלת למעל 100 משחקי מחשב איכותיים ב- Windows 10. מנוי לחודש למשחקים שנכלל ברכישת המכשיר שלך. עם משחקים שנוספו כל הזמן, תמיד יהיה לך משהו חדש לשחק.

*מנוי פעיל נדרש; ממשיך עד לביטול; קטלוג המשחקים משתנה לאורך זמן. דורש Windows 10 ואפליקציה לשחק משחקי מחשב; ראה פרטים ב- Xbox. . ראה Xbox.com/משחק משחק .

Gear Up ו- Game

ה- TUF Gaming A15 מצורר עם אביזרים תואמים שנבנו כולם עם עמידות בחשבון. . עכבר ה- TUF Gaming M5 הוא נייר הכסף המושלם למחשב הנייד A15. .

*כל ציוד היקפי המצורף נתון לשינוי ללא הודעה מוקדמת. . לחץ כאן למידע נוסף על TUF Gaming M5 .