האם Avatar 2 יוצא בנטפליקס, פריים וידאו ו- HBO Max?

0

אווטאר: דרך המים

רכישה דיגיטלית: וידאו של אמזון פריים, טלויזיית אפל, וודו (20 $)

האם Avatar 2 יוצא בנטפליקס, פריים וידאו ו- HBO Max?

יש ? ה אווטאר: דרך המים . אז מתי Avatar 2 יוצא לנטפליקס, פריים וידאו או HBO MAX? ?

?

אווטאר: דרך המים ככל הנראה לא תשחרר בנטפליקס מכיוון שהם אמורים להיות בלעדיים לדיסני פלוס כאשר הם ישמשו על סטרימינג. דיסני מחזיקה בזכיינית האווטאר והסרט הראשון זמין רק בדיסני פלוס, כך שזו תהיה הפתעה גדולה אם נטפליקס תורשה להזרים אותו. . נטפליקס מפתחת בימים אלה אווטרה: סדרת הטלוויזיה האחרונה של Airbender, למעשה. לסדרה זו אין קשר לסרטי האווטאר המביים של ג’יימס קמרון שנקבעו על פנדורה, מלבד הכותרת.

ישתחרר Avatar 2 ב- HBO Max?

אווטאר: דרך המים לא תשחרר ב- HBO MAX, מאותה סיבה כמו נטפליקס.

?

אווטאר: דרך המים תשחרר בווידיאו פריים אך תהיה זמינה רק לרכישה או להשכרה, ולא לזרום. זה ישוחרר כאשר Avatar 2 יהיה זמין לקנות דיגיטלית. זה אמור להיות בסביבות 50 יום לאחר יציאתו התיאטרלית של הסרט ב -16 בדצמבר, כך בערך ב -4 בפברואר 2023. . אמנם ביקורות עדיין אינן זמינות, אך התגובות המוקדמות מהעיתונות היו חיוביות מאוד. .

אווטאר: דרך המים

. קבעו עשור פלוס לאחר אירועי הסרט הראשון, הסרט החדש עוצר הנשימה מספר את סיפור משפחת סולי ומציג את הקהל לאוקיאנוס המלכותי טולקון. אזהרה: כמה סצינות מהבהבות בסרט זה עשויות להשפיע על הצופים הרגישים לתבליט.

לאחר שתבחר בשכירות יהיו לך 14 יום להתחיל לצפות בסרט ו 48 שעות כדי לסיים אותו.

אווטאר: דרך המים + בונוס

זמין ב

תיאור

אווטאר: דרך המים מגיעה לגבהים חדשים ובוחנת עומקים לא נחשפים כאשר ג’יימס קמרון חוזר לעולם הפנדורה בהרפתקאת פעולה רגשית זו. קבעו יותר מעשור לאחר אירועי הסרט הראשון, אווטאר: דרך המים משיקה את סיפור משפחת סולי (ג’ייק, נייטירי וילדיהם), הבעיה עוקבת אחריהם, האורכים שהם הולכים לשמור זה על זה בטוח, הקרבות שהם נלחמים כדי להישאר בחיים, והטרגדיות שהם סובלים. כל זה נגד הרקע עוצר הנשימה של פנדורה, שם מוצגים קהלים לתרבויות Na’vi חדשות ומגוון יצורי ים אקזוטיים המאכלסים את האוקיינוסים המלכותיים. הסרט המועמד למספר פרסי האוסקר® כולל התמונה הטובה. הופק על ידי קמרון ובן זוגו הוותיק ג’ון לנדאו, כוכבי ייצור הבידור של Lightstorm, סם וורת’ינגטון, זואי סלדנה, סיגורני וויבר, סטיבן לנג, קליף קרטיס וקייט ווינסלט. הצטרפות לקאסט המבוגרים המהוללים הם החדשים המוכשרים בריטניה דלטון, ג’יימי פלטס, טריניטי ג’ו-לי בליס, ביילי בס וג’ק אלוף. .

השחקנים והצוות

סיגורני וויבר

סטיבן לאנג

קייט ווינסלט

ג’ואל דייוויד מור

ברנדן קאוול

ג’יימי פלטס

טריניטי ג’ו-לי בליס

ג’ק אלוף

דואן אוונס ג’וניור.

ג’ובאני ריביסי

דילפ ראו

מאט ג’רלד

קווין דורמן

ריק יפו

מידע נוסף

במאים

סטוּדִיוֹ

תמונות וולט דיסני

תמונות וולט דיסני

שנה שוחררה

שנה שוחררה

מֶשֶׁך

ז’אנרים

פעולה/הרפתקה
מדע/פנטזיה

ז’אנרים

מדע/פנטזיה

אמנדה סילבר

ג’יימס קמרון

אמנדה סילבר

.
7.01 GB (720p HD)
5.66 GB (SD)

גודל

11.04 GB (1080p HD)
7.
.66 GB (SD)

תנאים נוספים

תנאים נוספים

חלונות Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ואילך
אקס בוקס Xbox 360, Xbox One, Xbox One S, Xbox One X
נייד Windows Phone 8, Windows Phone 8.1, Windows 10 ואילך
אהד Xbox One S או Xbox One X עם חיבור לטלוויזיה 4K מעל HDMI 2.0A עם תמיכה ב- HDCP 2.2. נדרש טלוויזיה המסוגלת HDR כדי להציג בטווח דינאמי גבוה.

סמל דוא”ל מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

שתף אייקון חץ מעוקל שמצביע ימינה.
אייקון טוויטר ציפור מסוגננת עם פה פתוח, ציוץ.

טוויטר סמל לינקדאין המילה “פנימה”.

.

סמל פייסבוק של Flipboard האות F.

אייקון דוא”ל בפייסבוק מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

סמל קישור דוא”ל תמונה של קישור שרשרת. זה מעניק סימובילציה של כתובת אתר קישור לאתר.

  • האם יהיו יותר סרטי המשך ‘אווטאר’?
  • ?
  • ?’

כשאתה קונה דרך הקישורים שלנו, Insider עשוי להרוויח עמלה שותפים. למד עוד

. סרט המשך שובר הקופות מחיה את הזכיינית 13 שנים לאחר שה”הוואטר “הראשון הפך לסרט הגבוה ביותר בכל הזמנים. אתה יכול להזרים את הסרט באמצעות מנוי של דיסני פלוס או מקסימום, או לקנות אותו מקמעונאים דיגיטליים כמו אמזון.

“אווטאר: דרך המים” עולה למעלה מעשור לאחר אירועי “אווטאר”, בעקבות ג’ייק וניטירי כשהם מגדלים את ילדיהם בפנדורה. כאשר משפחת סולי נאלצת לעזוב את ביתם ולחקור אזורים חדשים של כדור הארץ, איום עתיק עולה מחדש וג’ייק צריך להתאים שוב להילחם בבני האדם.

‘אווטאר: דרך המים’ הזרמת קישורים מהירים

רכישה דיגיטלית: וידאו של אמזון פריים, , (20 $)

סם וורת’ינגטון וזואי סלדנה מחזירים את תפקידיהם מ”אווטאר “כג’ייק סולי וניטירי, בהתאמה. גם סיגורני וויבר חוזר, אבל הפעם היא משחקת דמות חדשה בשם קירי. תפקידים חדשים אחרים ב”אווטאר 2 “כוללים את קייט ווינסלט בתור הצולל החופשי רונל, קליף קרטיס כבעלה של רונאל טונובארי, ובריטניה דלטון כבנו השני של ג’ייק וניטירי ל’אק.

כמו הסרט המקורי, “אווטאר: דרך המים” מביים ג’יימס קמרון (“טיטאניק”). הסרט היה מועמד לתמונה הטובה ביותר באוסקר 2023 וגלובוס הזהב.