Benq Screenbar Halo Review: תאורת שולחן עבודה טובה יותר מקבלת שליטה אלחוטית, Benq Screenbar Halo Review –

0

סקירת הילה של Benq Screenbar

. זה מתחבר ליציאת USB מסוג USB מסוג A כדי לספק כוח. . למרבה המזל כבל ה- USB של ScreenBar Halo הוא כמעט מטר וחצי, ולכן הגעה לכוח אינו נושא.

סקירת הילה של Benq ScreenBar: תאורת שולחן עבודה טובה יותר מקבלת שליטה אלחוטית

. היה הרבה מה לאהוב באור סביבת העבודה של LED. שלא כמו מנורת משימות מסורתית, סרגל המסך פלוס מחובר לראש צג המחשב שלך. זה סיפק מרחב רחב של תאורת LED כלפי מטה כדי לרחוץ את שטח העבודה שלך באור מבלי להרהר על המסך. הפיתרון של Benq שחרר את שטח השולחן, הציע דרגה גבוהה של התאמה אישית בטמפרטורת האור ובבהירות, והוא כלל חיוג בקרה מגניב מאוד.

. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על הילה של Benq ScreenBar.

. . . השתמשתי בעיצוב זה גם ב- IMAC וגם במוניטור BENQ (נבדק כאן) וזה עובד טוב מאוד – שום מקרי לא נע, אין הפרעה לתצוגה וללא סימון.

כבל USB שטוח, מחובר לאור. . . למרבה המזל כבל ה- USB של ScreenBar Halo הוא כמעט מטר וחצי, ולכן הגעה לכוח אינו נושא.

הנה מה שיש בתיבה. שניים מהרכיבים ספציפיים לשימוש עם צגים מעוקלים.

החלק האחורי של הבקר האלחוטי מתחבר בצורה מגנטית. הפוך אותו, הכנס את שלוש סוללות ה- AAA הכלולות וגע. זה מתחבר מייד ואוטומטי. . עשה זאת נכון ולא תהיה השתקפות מסך וגם אתה לא תראה את נורות הלד – רק הזוהר.

חברות ביטוח הנסיעות הטובות ביותר

שלט אלחוטי!

. זה היה נהדר מכיוון שהוא איפשר לך לצבוט את כל התאמות התאורה מבלי שתצטרך להגיע אל האור עצמו. .

הבקר הארגונומי הוא אלחוטי, כך שתוכלו למקם אותו בכל מקום.

Halo של ScreenBar כולל בקר משופר עם יותר הגדרות ו קישוריות. אני מאוד אוהבת לאבד את הכבל. . הבקר נראה פרימיום ומרגיש גם פרימיום, עם סגסוגת אלומיניום, משטח מגע קיבולי חלק, ומסבים לסיבוב חלק.

.

כאשר האצבע שלך היא סנטימטר בערך מהשטח שלה, הבקר מפעיל למעלה. משם, בחר פונקציה (כולל בהירות, טמפרטורת צבע ושילוב של תאורה קדמית ואחורית) והסתובב אל ההגדרה הרצויה. .

התלונה היחידה שלי על הבקר החדש היא שהאייקונים אינם מוארים עד שתגע בהם, כך שהם יכולים להיות קשים לאתר עד שתבינו איפה הם נמצאים.

 • צבע כפול, מוט אור LED ללא הבהוב עם אור משולב אחורי
 • כיסוי תאורה רחב במיוחד 27..
 • כוונון זווית ראש מנורה של 35 מעלות
 • צבע אפור מתכתי, בנוי מסגסוגת אלומיניום, PC/ABS
 • אספקת חשמל מסוג USB מסוג A (דורש 5W)
 • טמפרטורות צבעוניות מ- 6500K (מגניב-לבן) ל- 2700K (לבן חם)
 • אלחוטי 2.
 • 100 רמות ללא צעד של בהירות וטמפרטורת צבע
 • עמעום אוטומטי בזמן אמת (עד 500 לוקס) עם גילוי אור אווירה
 • שלוש הגדרות טיפוח עיניים
 • שומר את ההגדרה האחרונה כשכיבוי
 • כולל כבל USB (59 אינץ ‘), 3 x סוללות AAA
 • בר אור הוא 19.
 • MSRP 179 $

העליונה שלי בשולחן העבודה המאוחר מוארת ועמומה בצורה לא טובה.

. זה למעשה מאיר את החלק העליון של השולחן מול המסך שלך, ללא אזורי חמות. הבהירות דועכת מעט בקצוות, אך שטח גדול מואר באופן אחיד, ללא כל סנוור מסך או מאמץ עיניים.

Halo של ScreenBar מאיר למעשה את כל החלק העליון של השולחן מבלי לתפוס מקום או גורם . [+] השתקפויות.

בהשוואה ל- ScreenBar Plus, אזור השולחן העליון המואר הוא גדול יותר, ואתה מקבל גם יכולת חדשה לגמרי באור האחורי המובנה במנגנון הציר.

נורה אחורית כלולה וניתן להפעיל או לכבות אותו באמצעות הבקר.

המלצת Halo של Benq Screenbar

. זה מספק תאורת סביבת עבודה מעולה שניתן להתאמה אישית מאוד. וזה עושה זאת ללא השתקפויות מסך ובזמן שחרור שטח שולחן.

אם אינך זקוק לשליטה האלחוטית ולא אכפת לך לקבל אור אחורי משני, BENQ עדיין מוכר את ScreenBar Plus המצוין תמורת 139 $.

גילוי נאות: BENQ סיפק HALO של ScreenBar למטרות הערכה אך לא היה לו קלט לסקירה זו.

סקירת הילה של Benq Screenbar

אני מעלה מוקדם. . עדיין חשוך בחוץ ולשבת במחשב שלי שם פשוט לא נראה לי מספיק אור כדי לראות דברים כמו שצריך, במיוחד אם אני מתמודד עם ניירת, דיגיטלית ופיזית. למי שעובד בלילה, תאורה נכונה היא חובה.

בעזרת טלוויזיה בגודל 32 אינץ ‘ו -40 אינץ’ כמסכים שלי, שטח השולחן מוגבל מכיוון שיש גם מדפסת, MacBook Pro שלי, הרמקולים והגיבוי של כוננים קשיחים חיצוניים שבהם אני משתמש מדי יום. . ניסיתי כמה מנורות שונות אבל הייתי צריך למקם את המנורות בקצה הרחוק של השולחן בצורת L כדי שיהיה לי אור אבל לא יהיה המנורה בדרכי. הנושא שעליו היה העובדה שכדי לזרוק את האור איפה שהייתי הכי זקוקה לו, הייתי מעלה את השתקפות המנורה על המסך הגדול. בנוסף היכן שהמקלדת שלי ממוקמת על השולחן שנפצעו בצל האור המגיע מהקצה השמאלי של השולחן. מה שהייתי צריך זה מנורה שתניח את האור במקום בו הייתי צריכה אותו בלי לתפוס יותר שטח שולחן. . תאורת BENQ סיפקה את הפיתרון לבעיה עם סרגל האור של מסך ההילה שלהם. אחד ההיבטים הטובים ביותר של הילה של Benq ScreenBar הוא שהוא ניתן להתאמה ומאפשר למשתמש למקם את האור קרוב למסך או יותר כדי לספק תאורה מעולה על שולחן העבודה שלך.

. למעשה התיבה היא שלוש קופסאות נפרדות; האחת למשלוח היחידה, התיבה השנייה בפנים מכילה את תיבת ההילה של סרגל המסך והתיבה השלישית מכילה את הילה של סרגל המסך, בקר אלחוטי, 3 סוללות AAA, חוברת הוראות התחלה מהירה, אפילו מתאם וכרית רכה למסכים מעוקלים. . (הערה: אספקת החשמל של ה- USB חייבת להיות 5 וולט, 1.. היחידה נשלטת על ידי יחידת בקר אלחוטי המופעלת על ידי 3 סוללות AAA שמגיעות עם היחידה. ישנם שלושה מצבי תאורה עם האור; קדמי, אחורי או שניהם. מוט האור תואם למסכים שטוחים או למסכים מעוקלים, ומתאים צורות שונות, עובי או עקמומיות. האור הפונה הקדמי אכן מכוון את האור כך שאין השתקפות על המסך והאור ממוקד במקום בו אתה זקוק לו פשוט על ידי התאמת זווית המוט עד 35 מעלות.

ההתקנה של Halo של ScreenBar היא מהירה ופשוטה. . . . .

. הבקר האלחוטי הולך ל”שינה “אם הוא אינו בשימוש והמשתמש חייב למקם את היד שלו בערך 3/4 ס”מ (2 ס”מ) מעל הבקר כדי להעיר אותה. מרכז הבקר מכיל את לחצן ההפעלה ולריז על הכפתור מפנה על המנורה, הקש שוב והיחידה נכבה. מתחת ללחצן ההפעלה במיקום 6 O’Clock הוא מתג דגם האור המאפשר לעבור בין האור הקדמי, האור האחורי או להפעיל את שני האורות. במיקום 8 השעון נמצא כפתור מצב העמום האוטומטי שמתאים את הבהירות ומאפס את טמפרטורת הצבע. . . לאחר שגילית מה הכי מתאים לך, על ידי הקשה על סמל הלב במיקום 4 שעון והחזקתו למשך 3 שניות, הבקר יכנס את ההגדרות לזיכרון.

. . .

ישנן חברות אחרות המספקות סורגי אור למסכים המחוברים לשליטה או להשתמש בכפתורים על סרגל האור ועולים הרבה פחות לרכישה. אמנם ההילה של ScreenBar אינה זולה, אם אתה עושה הרבה עבודה מול מסך מחשב, אני ממליץ לך לשקול את Halo של ScreenBar. ככל שאנו מתבגרים, העיניים שלנו הן הנכס היקר שלנו ועושות את מה שאנחנו יכולים כדי לוודא שאנחנו לא מתאמנים אותם חשובים. תאורה נכונה היא חלק מהפתרון ואני חושב שבנק מספק תשובה. עם אורך חיים מוערך של 50,000 שעות שימוש,. Halo של ScreenBar אמור לספק למשתמש תשואה כדאית על ההשקעה.

. אתה יכול גם למצוא את הילה של ScreenBar באמזון.

בסך הכל אני נותן ל- Benq ScreenBar Halo דירוג MAC שלי של 9 מתוך 10 אפשרי!

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לפרסם תגובה.