מדריך לבניית רכבת כוכב הונקאי בביילו: קונוסים קלים, שרידים ועקבות הטובים ביותר, Biailu Bailu Honkai Rail Build: שרידים, קונוסים קלים, איידולונים ויכולות – Dexerto

0

Bailu מעדיף שרידים המשפרים את הריפוי שלה.

מדריך לבניית רכבת כוכב הונקאי: קונוסים קלים, שרידים ועקבות הטובים ביותר

. אם כי תיקון 1.1 הציג את לוצ’ה כמרפא חדש במשחק, שחקנים רבים עדיין מעדיפים את ביילו, בגלל היכרות וכוחות הריפוי המגוחכים שלה.

היכולות של ביילו מאפשרות לה לעשות כמה דברים אבסורדיים שיכולים להגדיל משמעותית את ההישרדות של כולם במשחק הסיום. היא מחזיקה את אלמנט האלקטרו, היא קשורה לנתיב שפע, שמצטיין בחברי מפלגת ריפוי ומחזיק אותם בחיים.

בעוד שביילו הוצגה בתוך הקשת הסיפור המרכזית לרגע קצר, ההשפעה שלה כדמות ניתנת לשחק עוברת דרך ארוכה לעומק משחק הקצה. במאמר הבא מופיעים כל חרוטים ושרידים קלים מיטב שיש לה לריפוי מקסימאלי יוצא.

מה הבנייה המרפא הטובה ביותר עבור ביילו בהונקאי רכבת כוכב

1) מיומנויות ועקבות לתעדוף

לפני שתפנה לפרטי המיומנות של ביילו ופרץ, עליך לציין כי ליבת הערכה שלה כוללת התחדשות הבריאות והחייאת בעל ברית שנפל. . המיומנות שלה, שירה בין עננים, מתמקדת בריפוי בעל ברית יחיד בהתחלה, ואז כל שני בעלי ברית באקראי.

. . .

. עם זאת, ניתן להפעיל את ההתקפה הזו פעם אחת בכל קטטה. קיום חידוש ומות בפעם השנייה לא יוביל אותה להחיות שוב. לגבי עקבות, יש לתעדף כל דבר שקשור ל- HP ויש לתעדף את ה- RES.

2) קונוסים קלים

חרוט האור הטוב ביותר של 5 כוכבים עבור ביילו צריך להיות הזמן שמחכה לאף אחד, מה שמגדיל את ה- HP של הלובש ואת הריפוי היוצא. בנוסף, ברגע שבעל ברי תוקף אויב, לוחם מנוגד אקראי יקבל נזק על בסיס ערך הריפוי היוצא.

. קונוסים קלים אחרים כוללים את השיחה שלאחר ה- OP, שיכולה להגדיל את התחדשות האנרגיה של ביילו לתקופת זמן מקסימאלית אולטימטיבית, וריפוי יוצא עם יציקת אולטימטיבי.

. עבור 4 כוכבים נגישים יותר, ה- Quid Pro Quo הוא בחירה הגונה, מכיוון שניתן לרכוש אותו מחנות האולמות שנשכחו בתמורה ל -200 לוסנט אחרי גלגל.

3) שרידים וקישוטים מישוריים

“עובר העובר הנודד” בן 4 הקומות יכול להגביר את הריפוי היוצא של ביילו ולהתחדש נקודת מיומנות אחת בתחילת הקרב. ניתן לחוות את היצירה הסט של השריד הזה ממערת הקורוזיה: נתיב נסחף, הממוקם במסדרונות של הדים דהויים.

עבור קישוטים מישוריים, “צי ה- Ageless” מומלץ לעלייה ב- Max HP ו- ATK ברגע שה- SPD של הלובש יגיע 120 ומעלה.

Biailu Bailu Honkai Star Rail Build: שרידים, קונוסים קלים, eidolons ויכולות

צילום מסך של מסך כוכב הונקאי במשחק

הויוברס

ביילו הוא המרפא הטוב ביותר ברכבת הכוכבים הונקאי.

על ידי שימוש במעלה הטוב ביותר של Bailu Build in Honkai Star Rail. להלן השרידים הטובים ביותר וקונוסים קלים לשימוש לבניית הביילו הטוב ביותר, ופירוק האדיאולונים והכישורים שלה.

ביילו אולי קטן אבל היא אחת התומכות החזקות ביותר ברכבת הכוכבים של הונקאי שמסוגלת לשמור אפילו על דמויות ה- DPS המלוכלכות ביותר על רגליהן בקרב בקרב. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

אם אתה מתכנן להשתמש בה כדמות התמיכה העיקרית שלך, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על יצירת הבנייה הטובה ביותר עבור ביילו בהונקאי סטאר רכבת.

תוכן

 • יכולות ביילו
 • ביילו איידולונים
 • Comp Team הטוב ביותר של ביילו
 • טריילר אופי ביילו

יכולות ביילו ברכבת הכוכבים הונקאי

היכולות של ביילו מתמקדות בכולו לתמוך בבעלות בריתה.

עוסק ברקים DMG שווה ל 50% -130% מה- ATK של ביילו לאויב יחיד.

התקפת מיומנות: שירה בין עננים

מרפא בעל ברית יחיד עבור 8% -20% מה- Max HP של Bailu Plus 64-152. . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

אולטימטיבי: קפיצת מדרש דרקון

מרפא את כל בעלי ברית במשך 10…

לבעלות ברית שאינן “ממריצות”, ביילו “ממריץ” אותם. למי שכבר “ממריץ”, ביילו הופך את ה”התחדשות “ליותר סיבוב נוסף. “חידוש” יכול להימשך במשך 2 סיבובים (ים). אפקט זה לא יכול לערום.

טכניקה: סאונטר בגשם

לאחר השימוש בטכניקה של Bailu, בתחילת הקרב הבא, כל בעלי ברית ממריצים לקראת סיבובים 1 (ים).

 • .
 • דרגה 2 – סיר דרקון נרדף: לאחר השימוש באולטימטיבי שלה, הריפוי היוצא של ביילו עולה ב -15% נוספים עבור 2 סיבובים (ים).
 • דרגה 3 – מארוול אניגמטי: מיומנות LV. +. 15. ATK בסיסי LV. +. .
 • דרגה 4 – איום מוגבה: כל ריפוי שמספק מיומנותו של ביילו הופך את המקבל לעסוק ב -10% יותר DMG למשך 2 סיבובים (ים). .
 • LV Ultimate. +. 15. . +2, עד לכל היותר LV. 15.
 • דרגה 6 – ירידת ריר של אלוהות דרקונית: .

קונוסים קלים מיטביים של ביילו ברכבת הכוכבים הונקאי

שחייה ביילו ברכבת כוכב הונקאי

Bailu מעדיף שרידים המשפרים את הריפוי שלה.

השריד הטוב ביותר של ביילו עבור רכבת הכוכבים הבניית שלה בהונקאי הוא העובר של הענן הנודד. לא רק שמערכת השרידים הזו מגדילה את ה- HP של ביילו ב -15%, אלא שהיא גם מגדילה את הריפוי היוצא שלה ב -10% ומשחזרת נקודת מיומנות אחת לבעלות ברית מיד לאחר הכניסה לחימה.

. .

אתה יכול לראות את התמוטטות הסטטוס המלאה עבור עובר העובר של שריד הענן הנודד להלן:

 • 2 חלקים: מגדיל את הריפוי היוצא ב -10%
 • 4 חתיכה: משחזר מייד נקודת מיומנות אחת לבעלות ברית בתחילת הקרב.

דמויות רכבת כוכב הונקאי

ביילו יכול להשתלב במגוון של צוותי הרכבות של הונקאי כוכבים.

ה- Bailu Team Comp הטוב ביותר מנצל את ברוניה, הימקו וג’פרד. ברוניה היא דמות DPS נהדרת ויכולה לקדם את פעולותיו של בעל ברית, כלומר אתה יכול לספק נזק מיידי או ש- Baliu יספק ריפוי מציל חיים לפני שאויב יוכל לסיים אותם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

לבסוף, ג’פרד משמש כטנק הקבוצה. הבולווארק האולטימטיבי והמתמשך שלו, מיישם מגן על כל בעלות הברית וסופג את כל הנזק הנכנס השווה ל 32% מבריאותו במשך שלוש סיבובים. בינתיים, הטכניקה שלו גם מגדילה את הגנת בעלות בריתו ב -25% במהלך הקרב הבא.

לא רק שלצוות זה יש תפוקת נזק רבה, אלא שפוטנציאל ההגנה והריפוי הנוסף ישמור אותך על הרגליים שלך אפילו בקשות של הקרבות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה, זה כל מה שאתה צריך לדעת על ה- Biauu Build ברכבת הכוכבים של Honkai, כולל השרידים, חרוטים קלים וצוותים שאתה צריך להשתמש בהם.

טריילר אופי ביילו

לקבלת טיפים וטריקים נוספים שיעזרו לכם כשאתם חוצים את עולמו של הרכבת הכוכבים של הונקאי, הקפידו לבדוק את הדף והמדריכים שלנו למטה: