Blizzard מאשר את אירוע הקרוסאובר הכל -חדש שמגיע בעונה 7 של Overwatch 2 – Dot Esports, כל האירועים העונתיים שצפויים ב- Overwatch בשנת 2022 – Dot Esports

0

כל האירועים העונתיים הצפויים ב- Overwatch בשנת 2022

אירוע הטרור של ליל כל הקדושים חוזר בסוף כל אוקטובר.

Blizzard מאשר את ‘אירוע קרוסאובר חדש לגמרי’ שמגיע בעונה 7 של Overwatch 2

כמה עורות Overwatch שיתופי פעולה, כולל איש אגרוף של Doomfist One

Overwatch 2 האוהדים מתנצלים על Blizzard להוסיף שיתופי פעולה נוספים למשחק מאז ההצלחה המפוצצת של אירוע Man Punch Man One של המשחק, שכלל קומץ גיבורים שקיבלו עורות שגרמו להם להיראות כמו דמויות מסדרת האנימה הפופולרית.

והיום, Blizzard אישר כי אירוע קרוסאובר חדש לא נמצא רק ביצירות, אלא שהוא יהיה במשחק בעונה שבע, שתתחיל בחודש הבא.

. “היה לחפש חוויות חדשות לעתיד, כולל אירוע קרוסאובר חדש לגמרי החל בעונה שבע והרבה חדשות מרגשות שמגיעות ל- Blizzcon הזה. ההרפתקה רק מתחילה, ואתה לא מתכוון להחמיץ את זה.”

לעולם לא תנחש איזה Overwatch 2 x עור שיתוף פעולה של גבר אחד לא עשה את החיתוך
כולם מעל גילאי גיבור של Overwatch

Blizzard היה לכאורה מעורפל בכוונה בניסיונו להקניט את התוכן שנקבע לעונה הבאה. אבל עם העונה הבאה שתתחיל במהלך השבוע השני של אוקטובר, לא נצטרך לחכות זמן רב כדי לראות גילוי. קולב בעונה השלישית, זה הקניט את האירוע עם גילוי במהלך הטריילר של העונה. Overwatch 2 טריילרים בדרך כלל יוצאים יום אחד לשבוע לפני ההשקה של עונה חדשה.

איש אגרוף אחד אירוע Collab כלל שלושה עורות חנות אגדיים ועור נוסף ששחקנים יכלו להרוויח מהשלמת אתגרים. ואילו רוב Overwatch 2 האירוע נמשך חודש שלם, שנמשך בין 7 במרץ עד 6 באפריל.

סופר צוות בכיר. מקס סיים את לימודיו באוניברסיטת צפון קרוליינה בצ’אפל היל עם תואר עיתונות ומדעי המדינה בשנת 2015. בעבר עבד אצל ה- Esports Observer המכסה את ענף הסטרימינג לפני שהצטרף ל- DOT שם הוא עוזר כעת לכיסוי Overwatch 2.

כל האירועים העונתיים הצפויים ב- Overwatch בשנת 2022

כל שנה, מקבל עדכוני תוכן מאסיביים החוגגים חגים ועונות שונות, תוך צלול עמוק לעומס הקיים. אירועים אלה מספקים לשחקנים הזדמנות רבה להשיג קוסמטיקה מוגבלת חדשה, להשתתף במצבי משחק חדשים וליהנות מנוף חדש בקיום Overwatch מפות.

אם כי שחרורו של Overwatch 2 הוא בעתיד הקרוב, צפוי שהאירועים הללו יימשכו לאורך 2022 בתבנית דומה, ויאפשרו לשחקנים לשים את היד על פריטים שאולי פספסו משנים קודמות, כמו גם להרוויח חדשות חדשות. לכן אנו יכולים לצפות שהאירועים השנתיים יחזרו באותה קיבולת לאורך כל השנה, תוך חסימת כל השינויים ש- Blizzard עשויה לכלול, כמו מערך האתגרים המלווים אירועים אלה.

להלן מבט על האירועים העונתיים Overwatch שחקנים יכולים לצפות לאורך 2022.

, חוגג את השנה החדשה הירח לצד שאר העולם, קושר בקוסמטיקה הנוגעת למסורות ופולקלור מזרח ודרום -מזרח אסיה. אירוע זה מאפשר Overwatch מפתחים למצוא דרכים לחבר גיבורים כמו D.VA ומיי למסורות תרבותיות, תוך כדי קישוט גיבורים אחרים בתלבושות מסורתיות כדי לחגוג לצידם.

לפחות גיבור אחד מקבל עור המתייחס ישירות למזלות השנה, כמו עור שד בול לשנה שעברה לאוריסה שחוגג את שנת השור. מעניין, באירוע זה, אש קיבלה את עור הנמר שלה, שם בוב לוקח צורה של נמר – למרות שבית החיה אינה גלגל המזלות של השנה.

השנה החדשה של ירח הייתה הפעם הראשונה בה הוצג א Overwatch, עכשיו חוזר בכל שנה עם מצבים וזמינות חדשים במשחקים תחרותיים. איטרציות אחרונות של אירוע ראש השנה הירחי כללו גם את מצב צייד Bounty New ב Overwatchהארקייד, המאפשר לשחקנים לבקש נקמה באחרים שמגדילים כמויות גדולות של הרוגים.

שחקנים יכולים לצפות קדימה לאירוע השנתי לשנה החדשה, הפעם לחגוג את שנת הנמר, וחוזרים בתחילת פברואר.

אַפּרִיל: Overwatch אַרְכִיוֹן

ארכיון הוא האירוע האחד בכל שנה המאפשר לשחקנים לצלול עמוק לאזור לא נחקר של Overwatchהחוף הנרחב. מהמשימה הראשונה של Tracer כחבר ב- Overwatch, ועד פירוק מעלליו של טלון, ואפילו נלחמים באמצעות אומניקות בהוואנה, אירוע הארכיונים פתח בעבר הזדמנויות PVE רבות לשחקנים ללמוד יותר על הגיבורים האהובים עליהם.

עם זאת, לא הייתה תוספת חדשה לסיפורי ה- PVE העומדים לרשותם בארכיונים בשלוש שנים, ככל הנראה בגלל הדגש על מצבי משחק PVE ב- Common Overwatch 2. למרות שזה עשוי להשתנות עם האיטרציה המתוכננת השנה של האירוע, סביר להניח שהוא יכיל רק התקוממות, תגמול וסערה עולה ככל שהשנים הקודמות אפשרו.

חוויות PVE אלה, אף שהן זמינות ביכולות הרגילות שלהן מונעות סיפור, חוזרות גם עם אתגרים נוספים המתגמלים תרסיסים בלעדיים עם השלמתם. חלק מהאתגרים הללו כוללים אויבים שמתפוצצים על הרוגים, בעלי ברית בעלי פחות בריאות, וטורברן לבה המפזרים מאויבים מובסים. כל אחד מהאתגרים הללו מגיע עם רמות קושי משתנות, ומאפשר לשחקנים לחצות אותם בקצב שלהם.

הארכיונים צפויים לחזור בתחילת אפריל.

מאי: יום השנה

השנה מציין את יום השנה החמישי של Overwatch, ואירוע יום השנה בסוף כל מאי מסמן את חגיגת האופן בו המשחק גדל מאז יציאתו.

Overwatchאירוע יום השנה השנתי משמש כחגיגה משמעותית לשחקנים ליהנות בדיוק כמה הגיע המשחק, החל מהסגל ההולך וגובר של גיבורים הניתנים לשחק ועד הקוסמטיקה המרחיבה העומדת לרשות כל אחד מהם. קוסמטיקה חדשה הופכת לזמינה בכל יום השנה שמציגה את צוות הגיבורים בלבוש דמוי מפלגה יותר, כאשר כמה עורות בוחרים גישות קומיות יותר לעיצוב של גיבור. אירוע יום השנה היה גם האירוע הראשון שהביא את מרחבי הריקוד לכל גיבור, עם כמה חדשים שנוספו בכל שנה.

לאורך כל משך האירוע, כל מצבי המשחק העונתיים ומקביליהם התחרותיים חוזרים על בסיס שבועי מסתובב, שלם עם כל התגמולים הזמינים בדרך כלל להשלמת הישגים בתוכם. לשחקנים תהיה גם הזדמנות לרכוש קוסמטיקה עונתית קודמת לכל גיבור, כולל עורות, הדגשת אינטרו, תרסיסים ועוד במהלך אירוע יום השנה. פריטים עונתיים שפורסמו השנה ישמרו על התמחור הגבוה שלהם, ואילו אלה מהשנים הקודמות יופחתו באופן משמעותי.

Overwatchאירוע יום השנה של יום השנה צפוי להשיק לצד יום השנה החמישי של המשחק בסוף מאי.

יולי: משחקי קיץ

שעון יתרהגרסה של האולימפיאדה, משחקי הקיץ, חוזרת באמצע כל קיץ כדי לספק לגיבורי המשחק הפסקה קצרה מהצלת העולם.

משחקי הקיץ ידועים בהצגת לוסייובל, מצב משחק של שלושה וולט-שלושה בו כל השחקנים משתלטים על לוצ’יו בודד כדי ליהנות ממשחק כדורגל המשתמש בפיתולים ברבים מהיכולות של לוצ’יו. איטרציות קודמות של Lúcioball אפשרו לשחקנים להשתתף במשחקים באצטדיונים בבוסאן, סידני ובברזיל, אם כי מפות חדשות עשויות להצטרף לסיבוב בעתיד. מצב הרמיקס הנפרד של Lúcioball מאפשר לשחקנים להעלות את המשחק הרגיל שלהם Lúcioball בסביבה מהירה יותר לתגמולים נוספים.

2022 Overwatch אירוע משחקי הקיץ צפוי להתחיל בסוף יולי.

אוקטובר: טרור ליל כל הקדושים

לפני סוף השנה, Overwatch חוגג שני חגים ייחודיים בדרכים שונות מאוד. הראשון שבהם הוא דרך אירוע הטרור של ליל כל הקדושים, ומציב רבים מהגיבורים העליזים של המשחק במיקומים היישר מסרטי אימה.

בניסיון ה- PVE נקמה של ג’ונקנשטיין, שחקנים משתלטים על גיבור מרשימה שאוצרה כדי להילחם ב- DR. ג’ונקנשטיין וצבא האומני שלו, כמו גם את הגיבורים הרבים שהם מזמן כחבריו לפתח את שערי הטירה הענקית של אייכנוולדה. רשימת הגיבורים העומדים לרשותו לשחק כמו בגרסה הרגילה של המצב גדלה מדי שנה, מכיוון שגיבורים רבים מקבלים עורות חדשים שקושרים אותם אל שפת ההרס של ג’ונשטיין.

כמו בארכיונים, טרור ליל כל הקדושים מחזיר מצבי אתגר מרובים בתוך נקמתו של ג’ונקנשטיין המאפשרת לשחקנים לחוות את מצב ה- PVE בדרכים שונות. על ידי השלמת אתגרים אלה בקשיים שונים, שחקנים מתוגמלים בתרסיסים בלעדיים שונים שלא ניתן להשיג באמצעים אחרים.

Overwatchאירוע הטרור של ליל כל הקדושים חוזר בסוף כל אוקטובר.

דצמבר: ארץ הפלאות בחורף

Overwatch מסתיים בכל שנה עם חגיגות בשלג, ומכיר את העבודה הקשה ששחקנים ושחקני הגיבורים הכניסו לאורך כל השנה.

באירוע השנתי של ארץ הפלאות החורפית רואה גיבורים מחוברים יחד כדי לחגוג את החגים, ומניחים בצד את ההבדלים ביניהם כדי להשתתף בחגיגות החג, כמו לחימה בכדור שלג וציד Yetis. קוסמטיקה בלעדית זמינה בכל שנה המציגה את העידוד של החג של גיבורים רבים, חלקם בוחרים לבוש נעים יותר בעוד שאחרים מוציאים את הופעתן של דמויות מסיפורי חג.

שלושה מצבי משחק זמינים במהלך אירוע הארץ הפלאות בחורף, שכל אחד מהם שלם עם משלהם מקבל כיף בשלג. הראשון הוא התקפת כדור השלג של מיי, שם שחקנים משתלטים על מיי כדי לירות בכדורי שלג על אויביהם ב- EcoPoint: Antarctica. יש גם גרסת Deathmatch בחינם לכל זה, ומעוררים את הצוותים הזמינים בגרסה הסטנדרטית למלחמת כדור שלג כוללת. יטי האנטר מציב קבוצה של חמישה MEIs מול ענק אחד יטי ווינסטון, שם המאבק של מיי על טונדרה המושלגת כדי להרוג את החיה או להיפגע לקורבן לאחת מהחגים שלו.

איטרציה של ארץ הפלאות של השנה שעברה הציגה את המצב החדש. במצב זה, שתי קבוצות של ארבע נלחמות כדי להקפיא את יריביהן, וזה קורה על גיבור גוסס. לבעלות ברית יש את ההזדמנות להפיל את חברי הצוות שלהם, אבל אם הקבוצה כולה קפואה מבלי שאיש יופשר, הם מפסידים. סביר להניח שמצב משחק זה ילווה כעת את האחרים הזמינים במהלך אירוע הארץ השנתי של חורף החורף.

Overwatchאירוע הארץ הפלאות של החורף מסתובב השנה בתחילת כל דצמבר.

איתן גרסיה הוא סופר פרילנסר עבור Dot Esports, לאחר שהיה חלק מהחברה במשך שלוש שנים. יש לו תואר ראשון באומנויות בעיתונות המגזינים מאוניברסיטת סירקוזה ומתמחה במיוחד בסיקור ליגת האגדות, IPs שונים של נינטנדו, ומעבר.

Everwatch 2 יום השנה אירוע 2023: זמן התחלה, דליפות, חדשות ועוד

דניאל בורג'ס

מדריכי EA FC24

Overwatch הושק לראשונה לפני כמעט 7 שנים. הרבה זמן עבר מאז ועכשיו שחקנים בכל העולם נהנים עכשיו Overwatch 2. לאורך כל שנות ה- Overwatch היו אירועים רבים שהתרחשו, חוגגים חגים ואובר -וואטץ ‘. אירועים אלה הם זמן טוב לשחקנים להוציא יותר מהמשחק.

אחד האירועים המפורסמים ביותר ב- Overwatch הוא ה- אירוע יום השנה. אירוע זה נותן לשחקנים אפשרות לחוות את Overwatch לאורך כל השנים והוא אחד האירועים הפופולריים ביותר בתולדות המשחק. הנה, אנו הולכים לעבור על כל מה שאנחנו יודעים על אירוע יום השנה של Overwatch 2, כמו לאיזו עונה לצפות לזה ועוד ועוד.

19 בספטמבר 2023 עדכון - בדקנו את החדשות האחרונות והדלפות הנוגעות לאירוע יום השנה של Overwatch 2.

תוכן העניינים

  • הוא אירוע יום השנה שמגיע ל- Overwatch 2?
  • Overwatch 2 יום השנה לאירוע זמן התחלה
  • מה קורה במהלך אירוע יום השנה של Overwatch 2?

יום נישואין Overwatch

הוא אירוע יום השנה שמגיע ל- Overwatch 2?

עדכוןבחדשות האחרונות, מפת הדרכים Overwatch 2 של Blizzard אישרה כי אירוע יום השנה אכן מגיע ל- Overwatch 2. אירוע יום השנה היה חגיגה של Overwatch לאורך השנים והוא בדרך כלל מחזיר אירועים שנעשו במהלך השנה. נראה ש- Blizzard מחזיר את האירוע המסורתי הזה ל- Overwatch 2. כעת אנו יודעים זאת גם אירוע יום השנה יחל ב -19 בספטמבר.

כרגע אין לנו מידע נוסף על איך ייראה אירוע יום השנה ב- Overwatch 2. האם זה יתקשר שוב למשחק המקורי ויחזיר עוד מצבי משחק ישנים יותר ל- Overwatch 2? או שזה פשוט יתמקד ב- Overwatch 2 ובתוכן שיצא במהלך אורך החיים של המשחק הזה? האם זה יהיה משהו אחר לגמרי? נצטרך לחכות כדי לגלות.

Overwatch 2 יום השנה לאירוע זמן התחלה

עדכון - מפת הדרכים Overwatch 2 אישרו כי אירוע יום השנה מגיע בעונה 6. יש לנו גם אישור מלא מתי האירוע יתחיל. אירוע Overwatch 2 יום השנה יחל ב -19 בספטמבר.

Overwatch 2 יום השנה לאירועי זמן התחלה ספירה לאחור

[הסיפור המקורי עוקב אחר כך] – כרגע, קצת לא ברור מתי יתחיל אירוע יום השנה של Overwatch 2. באופן מסורתי, התחלת האירוע של Overwatch תהיה בסביבות ה- 24 במאי, שהוא תאריך השחרור של Overwatch. עם זאת, הדברים קצת שונים הפעם וייתכן שתאריך התחלה חדש לאירוע יום השנה יכול לקרות.

תלוי איך Blizzard רוצה לשחק את זה, אירוע יום השנה יכול לקרות בסביבות ה- 4 באוקטובר, תאריך ההשקה של Overwatch 2. זה יכול להיות איפוס באירוע יום השנה והאירוע יכול להתמקד בשנה האחרונה של Overwatch 2 במקום 7 האחרונים עבור Overwatch. הסיבה העיקרית לכך שזה אולי לא יקרה היא שזה היה מתקרב כל כך לאירוע ליל כל הקדושים.

יום נישואין Overwatch

מה קורה במהלך אירוע יום השנה של Overwatch 2?

יש הרבה דברים שקורים במהלך אירוע יום השנה. בעבר, אירוע יום השנה נערך כחגיגה של שנה נוספת ל- Overwatch. מה שעשתה Blizzard בעבר, הוא שבמהלך האירוע, מצבים מיוחדים של אירועים יחזרו. מצבים כמו לוסיו בול, אירוע ג’ונקנשטיין, ועוד ועוד.

זו הסיבה שאירוע יום השנה של Overwatch 2 יכול להיות כל כך מעניין. אירוע יום השנה הבא הזה יכול להחזיר מצבי משחק שטרם הוצגו ב- Overwatch 2. לחלופין, זה יכול להתמקד אך ורק במצבים שהופיעו רק ב- Overwatch 2. לא משנה מה יקרה, אנו נעדכן את הדף הזה ברגע שנדע יותר.

דניאל בורג'ס

נכתב על ידי דניאל בורג’ס

דניאל הוא פרילנסר לשעבר של CBR.com and game rant שם הוא כתב במגוון נושאים שונים. דניאל גם פרילנס עם רשת Esportz, שם הוא התמקד בעיקר בחדשות News Ultimate News Esports. הוא אפילו עבד עם זרם.טלוויזיה שם הוא התמקד במוצרי סטרימינג. לפני שדניאל הפך לאובססיבי לאגדת זלדה: דמעות הממלכה, הוא ניסה כמיטב יכולתו לדרג את יהלום ב- TFT. למרות שהוא הצליח להתגבר על ההתמכרות שלו למשחקים כמו Fortnite, Pokemon Go ו- Overwatch 2, לעתים קרובות אתה יכול למצוא את דניאל משחק משחקי שחקן יחיד כמו אלדן רינג או פוקימון סקרלט. דניאל פתוח להצעות על משחקים חדשים לנסות כמו דיאבלו 4, אז אל תהסס להוריד לו דוא”ל או הודעה בטוויטר כדי להציע הצעה.