Call of Duty®: נייד בחנות האפליקציות, Call of Duty®: Mobile

0

בקלה Moble

אנא שימו לב לאפליקציה זו מכילה תכונות חברתיות המאפשרות לכם להתחבר ולשחק עם חברים ולדחוף התראות כדי ליידע אתכם כאשר מתרחשים אירועים מרגשים או תוכן חדש. אתה יכול לבחור אם להשתמש בתכונות אלה או לא.

Call of Duty®: Mobile 17+

כבעל אקדח וחובב, CODM פוגע במקום. אני מאוד אוהבת את המגוון הגדול של האפשרויות להתאמה אישית של כלי נשק על סמך האופן בו אני רוצה להשתמש בכל אחת מהן. בניגוד לכמה משחקי FPS אחרים, במשחק זה, כמות הנזק שנגרמה על ידי מרבית התותחים היא בדרך כלל דומה, אך זה ויעילותם תלויה במידה רבה באופן בו המשתמש מצייד ומשתמש בהם, כך שהוא הרבה יותר מבוסס מיומנות ולא תשלום לניצחון (שזה לגמרי לא-כסף לא יביא לך כלי נשק שונים, רק אפקטים מיוחדים שונים וקאמוס וכו ‘.. לעתים קרובות ניתן למצוא מקצוענים רבים בהצלחה משתמשים אפילו בכלי הנשק הראשונים והבסיסיים ביותר במשחק כמו ה- M4. הנושא היחיד שיש לי עם CODM הוא שזה לא מציאותי בשתי דרכים: 1) הוא עוסק בנזק כמו משחק וידאו, עם HP, במקום באופן מציאותי, שבהם רק פגיעה אחת טובה או שתיים יעצרו איום 2) אני מניח לאיזון , לקשרים רבים של אקדח יש יתרונות וחסרונות מאוד ספציפיים שאינם כל כך בחיים האמיתיים, למשל- קלטות אחיזה שונות יש השפעות שונות בהרבה על דיוק, מהירות מודעות ונרתעות, ואילו בחיים האמיתיים אני מעז לומר שהם לא היו עושים ההבדל באותה מידה מהשני אחד. הדבר נכון גם לגבי קבצים מצורפים של לוע, כמו שהמדכא המונוליטי מחמיר את כדור המודעות, ואילו IRL מדכא לא היה מפחית את הדיוק ואף עשוי לעזור לו. . במשך כשלוש שנים. לא צוחק.

CODM: FPS הנייד הטוב ביותר

המשחק הזה עושה את כל מה שהוא צריך להיות טוב אבל טוב יותר, המשחק הוא לגמרי מבוסס על מיומנות. יורים אחרים מאפשרים לך לקנות “שריון” שנותן לך יותר HP. זה גורם לרוב ה- FPs להרגיש pay2win. CODM לא עושה זאת מה שהופך את זה להוגן עבור כל השחקנים. הדרך היחידה לקבל חסרון היא נושא המיומנות. זן האקדח טוב שיש לו סוגים רבים ושונים. . גם חבר פרלמנט וגם BR כיף מאוד לשחק ולקבל את הרגעים האקלים שלהם. . נשק זהב מראה לשחקנים אחרים שאתה שחקן מסור, ויהלום מראה שמעולם לא נגעת בדשא לפני כן. BR טוב מאוד בגלל האקראיות של זה. . . אני באופן אישי, הנשק האהוב עלי הוא ה- ICR-1. זה מרגיש נחמד לצלם, רתיעה נמוכה וקל להיות טוב להשתמש בו. . . .

Weiss Senpai YT, 01/22/2022

!

המשחק הזה הוא כנראה היורה הגדול ביותר אם לא הכי טוב ולפעמים. כילד שגדל למעשה עם זיכיון Call of Duty, אני אוהב איך הם יישמו כמה מהדמויות מהלחמה המודרנית ו- Ops Black. . הם אכן גדלו על המאפיינים הקולנועיים וכאלה אבל במשחק זה יכול היה להשתמש במעט יותר ליטוש. למרות שהמשחק עצמו אינו בבעלות Activision או באותה עת שאני כותב את זה, מיקרוסופט, מה שהייתי רוצה לראות בעתיד הקרב הוא סכום כולל של 300 נקודות בקלה בחינם בעונה. זה אולי נשמע משוגע בהתחלה אבל זה יגביר את המורל של F2P (בחינם 2 Play). זה ייתן להם משהו לעבוד גם הוא. . הייתי נותן FMJ (או שכונה “דפיקת קיר” או אגרוף קיר “) לכל הנשק במקום שזה פשוט יהיה הטבה וגם מצמצם את היעילות המקורית שלו במצב ההטבה הרגיל שלו. . . אני מקווה לראות את המשחק הזה גדל יותר ויותר פופולרי והייתי רוצה לראות שלכולם יש חוויה טובה במשחק הזה!

Call of Duty® רשמי שתוכנן אך ורק לטלפונים ניידים. הפעל מפות ומצבים מרובי משתתפים איקוניים בכל עת ובכל מקום. 100 שחקנים קרב רויאל שדה קרב? מהיר 5V5 צוות Deathmatch? פעולת זומבים מפחידה? ? .

חופשי לשחק בנייד

משחקי HD באיכות קונסולה בטלפון שלך עם פקדים הניתנים להתאמה אישית, צ’אט קול וטקסט, וגרפיקה תלת -ממדית מרתקת. חווה את הריגוש של משחק היורה האהוב ביותר בעולם, עכשיו בטלפון שלך להנאה קלה תוך כדי תנועה.

. . !

התאם אישית את הטעינה הייחודית שלך

. הביאו את העומסים הללו לקרב במצבי מרובי -משתתפים PVP מרתקים כמו Team 5V5 DeathMatch, Frontline, Free לכולם, חיפוש והרס, קרב צלפים וקרב רויאל.

משחק תחרותי וחברתי

. .

בין אם במשחקים, אירועים, בקרות או עומסים, Call of Duty®: Mobile מציע מורכבות ועומק בחוויה משתנה ללא הרף.
יש את מה שנדרש כדי להתמודד עם הטוב ביותר? הורד את Call of Duty®: נייד עכשיו!
_________________________________________________________
הערה: חיבור לאינטרנט נדרש לשחק במשחק הזה.

אנא שימו לב לאפליקציה זו מכילה תכונות חברתיות המאפשרות לכם להתחבר ולשחק עם חברים ולדחוף התראות כדי ליידע אתכם כאשר מתרחשים אירועים מרגשים או תוכן חדש. אתה יכול לבחור אם להשתמש בתכונות אלה או לא.

בקלה Moble

. עם מצבים מרובי משתתפים כמו צוות DeathMatch, שליטה ואושר על הרוג במפות איקוניות כמו משלוח, פשיטה, ו- Standoff, Call of Duty®: לנייד יש את הכל!

בחר את הפלטפורמה שלך

קוד QR

סרוק את קוד ה- QR כדי לשחק בחינם עכשיו
Google Play או חנות האפליקציות

Call of Duty® Mobile.

Warzone Mobile

צלול לקרב הנייד הבא של ה- Next Royale ב
!