חשיפה ברחבי העולם: הכרזה על Call of Duty: לוחמה מודרנית III, לוחמה מודרנית 3 (COD 2023): אזור מלחמה, מפות, תאריך שחרור וכל מה שאנחנו יודעים – Dexerto

0

לוחמה מודרנית 3 (COD 2023): אזור מלחמה, מפות, תאריך שחרור וכל מה שאנחנו יודעים

צפו לחוויה מרובת משתתפים ברמה העולמית לחגוג את המורשת הגדולה ביותר של סדרת הלוחמה המודרנית; כל 16 מפות ההשקה מ- Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) היו מודרניים עם מצבים חדשים ותכונות משחקיות ויהיה זמין בהשקה כדי להתחיל את כולם, ואילו מעל 12 מפות Core 6V6 חדשות ידלקו את Live לאחר ההשקה בשידור חי. עונות. לראשונה, חבר עם חוליות אחרות כדי לשרוד ולהילחם בהמונים מאסיביים של המתים במפת זומבים הגדולה ביותר של Call of Duty אי פעם. זומבי לוחמה מודרנית (MWZ) מספרת סיפור זומבים חדש של המפתח טריירך, עם משימות, תכונות זומבים ליבה ושלל סודות לגלות. קמפיין: להסתגל או למות במאבק נגד האיום האולטימטיבי בסרט ההמשך הישיר ללוחמה המודרנית שוברת השיא, קפטן פרייס וכוח המשימה 141 מתמודדים מול האיום האולטימטיבי. האולטרה -לאומציות ולדימיר מקרוב מרחיב את אחיזתו ברחבי העולם, וגורם לכוח המשימה 141 להילחם כמו מעולם לא לפני כן.

המלחמה השתנתה: Call of Duty: לוחמה מודרנית III משחררת ביום שישי, 10 בנובמבר.

 • חֲדָשׁוֹת
 • הכרזות

חשיפה ברחבי העולם: הכריזה על Call of Duty: לוחמה מודרנית III

המלחמה השתנתה: Call of Duty: לוחמה מודרנית III משחררת ביום שישי, 10 בנובמבר.

 • חֲדָשׁוֹת

על ידי צוות Call of Duty

 • המלחמה השתנתה
 • קמפיין: להסתגל או למות במאבק נגד האיום האולטימטיבי
 • מרובי משתתפים: הגיע הזמן ליישב ציונים ישנים ולהתחיל חדשים
 • תכונות מרובות משתתפים: מכניקה חדשה והתאמה אישית חזקה
 • תכונות מרובות משתתפים: שינויים במכניקת הליבה
 • תכונות מרובות משתתפים: המשך קדימה
 • זומבים: עולם חדש ופתוח
 • אינטל נוסף נכנס – הזמנות מראש זמינות כעת

המלחמה השתנתה

לראשונה בשנים גב אל גב, Call of Duty חוזר עם סרט המשך ישיר כ- Call of Duty®: Modern Warfare® III מתגלה מייד לאחר אירועי שובר הקופות המדהים בשנה שעברה Call of Duty®: Modern Warfare® II. החוויה החדשה לגמרי אמורה לצאת לשחרור ברחבי העולם ביום שישי, ה -10 בנובמבר, המאפשרת לשחקנים לראשונה להמשיך במסע, להתקדמותם ולסיפור בצורה חלקה לשנה חדשה לבוא.

הכנס תאריך לידה

נא להזין תאריך חוקי.
מצטער, אינך עומד בדרישות המינימום

תמונה ממוזערת וידאו

התכונן לקמפיין חדש לגמרי שממשיך את הסיפור מיד לאחר אירועי הלוחמה המודרנית II. מפתחים מובילים משחקי Sledgehammer, בשיתוף עם אינפיניטי וורד אמורה לספק קמפיין מלא של פעולות מלאות פעולה, החל מחתימה, חוויות קולנועיות ועד משימות קרב פתוחות בחינם, וכתוצאה מכך יותר בחירת שחקנים מתמיד.

צפו לחוויה מרובת משתתפים ברמה העולמית לחגוג את המורשת הגדולה ביותר של סדרת הלוחמה המודרנית; כל 16 מפות ההשקה מ- Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) היו מודרניים עם מצבים חדשים ותכונות משחקיות ויהיה זמין בהשקה כדי להתחיל את כולם, ואילו מעל 12 מפות Core 6V6 חדשות ידלקו את Live לאחר ההשקה בשידור חי. עונות. לראשונה, חבר עם חוליות אחרות כדי לשרוד ולהילחם בהמונים מאסיביים של המתים במפת זומבים הגדולה ביותר של Call of Duty אי פעם. . קמפיין: להסתגל או למות במאבק נגד האיום האולטימטיבי בסרט ההמשך הישיר ללוחמה המודרנית שוברת השיא, קפטן פרייס וכוח המשימה 141 מתמודדים מול האיום האולטימטיבי. .

קרב פירושו קבלת החלטות; שימוש בעומסי עומס שונים ותכנון נתיבים שונים דרך כל פעולה על פני קמפיין מעורב ומרתק. בנוסף לחתימה, משימות Call of Duty קולנועיות, לוחמה III מודרנית מציגה משימות לחימה פתוחות, עם דגש גדול עוד יותר על בחירת השחקן. באופן טבעי, תשתמש בכל הנשק, הציוד והטקטיקות שנמצאות בחוויה של שחקן יחיד של לוחמה מודרנית, אך עבור חלק מההתקשרויות שלך, זה תלוי בך לחלוטין להחליט על מסלול מתאים של פעולה. משימות קרב פתוחות משימות קרב פתוחות (OCMS) הן חידוש מרגש לקמפיין Call of Duty. לא רק שאלו משלימים את המשימות הקולנועיות שתצפו להן, אלא שהם גם מספקים לך אפשרויות רבות נוספות לגבי שיטות השלמת המשימה שלך. לדוגמה, אם אתה מעדיף להשתמש בטכניקות התגנבות, ייתכן שתרצה לבצע OCM עם גישה אורות, באמצעות משקפי ראיית לילה ולדיכוי כלי נשק ולהשלים את היעדים שלך מבלי שיריבך יודע שאתה אפילו שם. עם זאת, אם פיצוצים רועשים ונטישה פזיזה הם חלק מהרפרטואר שלך, רצועת צלחות שריון נוספות על פלג גוף עליון ופגעו במטרות אלה חזותיות!

אל תהסס לנצל את כל הרכבים הניתנים להפעלה באזור הפעילות שלך. . יש לך את הגמישות לתמרן על פני הנוף הגדול של AO של המשימה ולגשת ליעדים מכמה זוויות. אתה באמת יכול לשחק איך אתה רוצה לשחק, ומשימות קרב פתוחות יתמכו בזה. מרובי משתתפים: הגיע הזמן ליישב ציונים ישנים ולהתחיל חדשים לוחמה מודרנית III חוגגת 20 שנה ל- Call of Duty עם אחד האוספים הגדולים ביותר של מפות מרובות משתתפים של לוחמה מודרנית אי פעם שהורכבו אי פעם. מפות ליבה אגדיות. . אפגניסטן. לְהוֹרִיד מֵהַפָּסִים. נכס. פאבלה. . . פְּלִישָׁה. מַחצָבָה. . חֲלוּדָה. חצר גרוטאות. Skidrow. . . מַעֲבָר תַחתִי. שְׁמָמָה.

כל 16 מפות ההשקה מ- Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) היו מודרניים, הן גרפית והן עם תשומת לב מדוקדקת שניתנה לאותנטיות ולהיבטים של המפות שהפכו אותם לפופולריים כל כך. שחקנים ותיקים אוהבים את מפות הליבה 6V6 הללו, ואין זמן טוב יותר להציג דור של שחקנים חדשים לחוות את תוכן הלוחמה המודרנית האהובה על הקהילה. היכונו לעיצוב זרע כדי לפגוש משחק מודרני. המודרניזציה הנאמנה הזו של המפות שומרת על האותנטיות שלהם על כנה תוך כדי החדרת הטכנולוגיה האחרונה, המשחקים, המצבים, התוכן ועוד. למרות שאולי הבחנת באלמנטים של טרמינל והגדולים בתקופתך באל מזרה, גרסאות הלוחמה המודרניות III של מפות אלה בנויות מאפס מהעיצובים המקוריים לשנת 2009. בנוסף למצבים חדשים לגמרי כמו Cutthroat (חוויה תחרותית של 3V3V3), מגוון מלא של תכונות משחק חובות על מעריצים וחדשניות יהיו זמינות בהשקה כדי להתחיל את כולם, כמו לבחור לשחק Hardpoint ו- Kill אושר על פבלה, מצבים כאלה מעולם לא היו חלק מההצעה המקורית של המפה, והעניקו חוויה מרובה משתתפים מרעננת בסביבות מוכרות אלה. הולך גדול עם מפות חדשות לגמרי. מלחמת קרקע ומצבי מלחמה חוזרים! 16 מפות ההשקה של 16 הליבה משלימות עוד יותר עם תוספת של ארבע סביבות ענקיות מוכנות להשקה ומכילות שורה של חללי משחק חדשים. אלה מורכבים משלוש מפות קרב חדשות לגמרי-מיקומים בקנה מידה גדול שבהם נלחמו מצבי מלחמה ופלישה של Warfare III המודרנית ומצבי משחק פלישה מצב שעלה לראשונה בשנת 2017 . תוכן מפת הליבה החדשים לגמרי מגיע לתוכן עונה חיה עם יום אחד רב משתתפים מרובה משתתפים הכוללים מודרניזציות נאמנות של המפות המועדפות על מעריצים של Warfare, מעל 12 מפות Core 6V6 של כל החדשות ידלקו את עונות החיים שלאחר ההשקה. צפו להתקדמות התאמה אישית רבה ומכניקת משחק חדשה כדי לפתח עוד יותר את המשחק המובהק והמהיר. להלן שלושה חידושים, עם עוד לחשוף בשבועות הקרובים:

.

 • .
 • .
 • .
 • חלקם התפשטו לירי שלכם יתרחשו, המתוארים בצורה הטובה ביותר כאדמה אמצעית בין מודעות מלאות להיר היפפיר.
 • הוא נועד לשימוש במצבי קרב אגרסיביים ורבעונים קרובים.
 • .

חדשנות למשחקים חדשים: עומסים מתפתחים

לוחמה מודרנית III מביאה רמות התאמות חדשות ליצירה- A-Class. התכונן לבנות את העומס שלך על בסיס ציוד צבאי חדשני, כמו כפפות, אפודים טקטיים, מגפיים ועוד; מאפשר לך לכוונן את ההיבטים נוספים של המשחק.

חדשנות משחקית חדשה: חלקים לאחר השוק

התפתחות האקדח ממשיכה בתוספת חלקים לאחר השוק. . .

חלקים שלאחר השוק יציעו גם נתיבי התקדמות חדשים, ואתגרים לבטל את הנעילה. אנו נשתף מידע נוסף על חידושים אלה בשבועות הקרובים.

תכונות מרובות משתתפים: שינויים במכניקת הליבה

מכניקת הליבה של הלוחמה המודרנית III מספקת הצעה מאסיבית של תכונות קלאסיות שמביאות חופש בחירה, תנועה והתאמה אישית יוצאת דופן למשחקים.

צילום מסך של קמפיין מוצג.

להלן תכונות מרובי משתתפים שאושרו עבור Modern Warfare III Multiplayer, יום אחד הקרוב:

 • מפה הצבעה חוזרת, ומאפשרת לשחקנים אוטונומיה גדולה יותר על משחקי מרובי משתתפים שלהם.
 • התנהגות מינימום קלאסית, עם נקודות אדומות המציינות מתי אויב יורה נשק לא מדוכא.
 • כל ההטבות שנבחרו זמינות בתחילת כל משחק.
 • הסניקרס הסמוי הסתר מאפשר תנועה שקטה (בהנחה שבחרת בהנעלה הנכונה).
 • בריאות מרובי-משתתפים מוגברת ל -150, ומאריך את זמן ההרגה (TTK). מצב הארדקור אינו מושפע.

בעת תמרון מרובי משתתפים במלחמה III מודרנית, צפו ליכולות התנועה הבאות מבחינת ההיענות הכללית של המפעיל שלכם:

 • .ה., “שקופית ביטול”), אך ביטול שקופיות אינו מאפס ספרינט טקטי.
 • אתה יכול לבטל טעינה מחדש חלקית במהלך אנימציה (אני.ה., .
 • המנטלינג מהיר יותר, ותוכלו לעטוף בזמן ריצה.
 • .
 • משכי הספרינט הטקטיים מוגברים (משך הזמן המדויק תלוי בנשק המשמש).
 • ספרינט טקטי טוען בזמן שרץ.

תכונות מרובות משתתפים: המשך קדימה

צילום מסך של קמפיין מוצג.

כפי שנדון בבלוג התשובות Deep Deep Deep Deep,, כמות עצומה של תוכן והתקדמות נשק מהלחמה המודרנית II תגיע איתך ללוחמה מודרנית III. זה אומר שכל נשק מרובה משתתפים שיש לך כרגע בארסנל MWII שלך, יחד עם כל הנשק החדש הקיים בלוחמה III מודרנית, יהיו נגישים לשימוש ביום הראשון.

 • עומק הבחירה כאן באמת מכבד את השקעת השחקן בלוחמה מודרנית II.
 • כל כלי הנשק, הקבצים המצורפים והנעילה של MWII ימשיכו קדימה. .
 • .
 • במקרים מסוימים, כלי נשק MWII המועברים ל- MWIII יוכלו להשתמש בקבצים מצורפים של MWIII שתפתח, במידת הצורך.
 • מספר פלטפורמות הנשק (המכונה “מקלטים”) הוגדל עבור קטגוריות מסוימות, מה שהפחית את ההגבלות על התאמה אישית של נשק על ידי כך שהוא מאפשר להוסיף קבצים מצורפים לליבה לכלי נשק MWII המועדפים עליך.

. Zombies Modern Warfare® (MWZ) מספרת סיפור זומבים מעורב וחושל של Aether זומבים שנקבע ביקום הלוחמה המודרנית. צפו לבצע משימות באזורים שונים המסלמים בקושי, עם תכונות זומבים ליבה ומפרש סודות לגלות. .

אינטל נוסף נכנס – הזמנות מראש זמינות כעת

הקפד להישאר צעד אחד קדימה עם כל המידע הרשמי האחרון על לוחמה מודרנית III על ידי בדיקת הבלוג Call of Duty בימים ובשבועות הקרובים, בין אם אתה רוצה את אינטל במשימות קרב פתוחות של הקמפיין, אפילו יותר פרטים על המולטיפלייר ניסיון, או ידע מורחב וביקור.

.com. קבל פרטים על כל התגמולים בהזמנה מראש שתוכל לטעון, כולל גישה מוקדמת של קמפיין, Open Access Access* ומהדורת הכספת, על ידי קריאת הבלוג של ההזמנה מראש (ראה “מאמרים קשורים” להלן).

Call of Duty: לוחמה מודרנית III . . . תמיכה נוספת בפיתוח הניתנת (בסדר אלפביתי) על ידי Activision Central Design, Activision Central Technology, Activision QA, Activision Shanghai, Beenox, Demonware, Studios.

. לִרְאוֹת ..com/beta . . זמן מוגבל בלבד, בעוד קודי בטא של גישה מוקדמת נמשכים, אצל הקמעונאים המשתתפים. .

תכונות המשחק המתוארות לעיל מבוססות על תכונות פיתוח עכשוויות אשר כפופות לשינוי בהתבסס על שינויי פיתוח סופיים ו/או כוונון משחק או עדכונים שעשויים להסיר או לשנות חלק מהתכונות הנ”ל או כולן.

. Activisuis. כל שאר הסימנים המסחריים ושמות המסחר הם נכסי בעליהם בהתאמה.

. פיתוח למשחק מוביל משחקי Sledgehammer, בשיתוף עם אינפיניטי וורד. . תמיכה נוספת בפיתוח על פני הכותרת שסופקה (בסדר אלפביתי) על ידי Activision Central Design, Activision QA, Activision Shanghai, Beenox, Demonware, High Moon Studios, תוכנת רייבן וצעצועים לבוב.

לוחמה מודרנית 3 (COD 2023): אזור מלחמה, מפות, תאריך שחרור וכל מה שאנחנו יודעים

לוגו של לוחמה מודרנית 3 עם אמנות מתוך חשיפת וידאו ברקע

Activision

COD 2023 נעשה רשמי: שחקני Call of Duty יחוו גרסה חדשה של לוחמה מודרנית 3 השנה. .

כאשר הושק לראשונה לוחמה מודרנית 2 (2022), היו ספקולציות רבות ומספר שמועות שצפות סביב, מה שמציע שהמשחק יהיה הראשון בתולדות COD שיש לו מחזור של שנתיים, כלומר לא יהיה משחק חדש בשנת 2023.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

 • לוגו לוחמה מודרנית 3
 • מה קורה לאזור מלחמה?
 • לוחמה מודרנית 3 פרטים מרובי משתתפים
 • לוחמה מודרנית 3 זומבים

לוחמה מודרנית 3 תאריך שחרור

.

תאריך שחרור זה הודלף במקור בחודש מאי, ואחר כך אושר על ידי Activision ב- 8 באוגוסט.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. .

לוגו של לוחמה מודרנית 3 רשמית

.

מי מפתח לוחמה מודרנית 3?

, .

.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

?

על מה בדיוק יקרה עם אזור מלחמה כאשר לוחמה מודרנית 3 תושג.

, .

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל

.

להלן סקירה כללית של מפת האזור המלאה הבאה בגודל מלא – תמונה של לאס אלמס..com/xkwchemals

– ModernWarzone (@ModerNwarzone) 11 במאי 2023

על פי הדיווחים שצפו ב -17 ביולי, לוחמה 3 מודרנית תציע חוויה קרוב יותר לזו של כותרות קודמות. .

שתי תכונות גדולות התורמות לכך הן החזרת הנקודות האדומות במינימום ומערכת הטבה מסורתית. .

. לאיזה ציוד אתה משתמש יקבע לאילו הטבות יש לך גישה. .

. .

אז מה שאנחנו יודעים על mwiii עכשיו:

..

.

פרטי קמפיין של לוחמה מודרנית 3

. הסיפור ממשיך במקום בו MW2 (2022) הפסיק, כאשר מקרוב נכנס שוב לתמונה.

. .הכוונה כאן היא לתת לשחקן שליטה רבה יותר על האופן בו הם מתמודדים עם תרחישים שונים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בין אם אתה מעדיף גישה התגנבות עם כלי נשק מושתקים, או ריצה נפוצה יותר דרך נחילי עוינים, הבחירה היא לכאורה שלך, במקום לומר לך כיצד לשחק במשימה נתונה.

לוחמה מודרנית 3 תאריכי מפתח

אלה הם תאריכי המפתח על פי הדליפה המקורית, כאשר רק תאריך השחרור אושר עד כה:

 • סוף שבוע בטא 1 (PS4/PS5)
 • סוף שבוע בטא 2 (PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X | S/PC)
 • – 10 בנובמבר 2023
 • שיגור עונה 1 ומפת מלחמה חדשה

.

Call of Duty שהוכרז רשמית על לוחמה מודרנית 3 תהיה תשלום הפרמיה של הזכיינית 2023. .

.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • הוא לוחמה מודרנית 3 סרט המשך MW2?
 • לוחמה מודרנית 3 מחיר ומהדורות
 • לוחמה מודרנית 3 קמפיין גישה מוקדמת
 • Call of Duty הבא: MW3 Multiplayer & Warzone Future Direc
 • כל מפות הלוחמה המודרניות 3 עד כה
 • מפתחי לוחמה מודרניים 3
 • מיניאפ קלאסי לחזור בלוחמה מודרנית 3

לוחמה מודרנית 3 תאריך שחרור

Call of Duty אישרו רשמית זאת לוחמה מודרנית 3 אמורה לשחרר 10 בנובמבר 2023.

המאמר נמשך לאחר המודעה

..com/owuzjvjxiy

לוחמה מודרנית 3 .

. ..

– צ’רליינטל (@CharlieIntel) 11 באוגוסט 2023

?

בפוסט בבלוג ב -16 באוגוסט, Call of Duty אישר זאת לוחמה מודרנית 3 תשמש סרט המשך ישיר ללוחמה המודרנית של 2022 222, .

.”

..99, מהדורת הכספת עולה 99 $…

המאמר נמשך לאחר המודעה

מהדורות סטנדרטיות וחוצות גנים יהיו זמינות למחשב וקונסולות . .

כל המהדורות יכללו גם תוכן בונוס בהזמנה מראש, . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

. כדי לקבל גישה מוקדמת לבטא, השחקנים יצטרכו להזמין מראש את כל המהדורות הזמינות של המשחק או לחכות עד שיצא סופי השבוע בטא הפתוחים.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • סוף השבוע הראשון (פלייסטיישן בלעדי)
  • 6-7 באוקטובר: גישה מוקדמת של פלייסטיישן
  • כל הפלטפורמות פותחות בטא

  שובר: Call of Duty: לוחמה מודרנית 3 תאריכי בטא

  6 באוקטובר – 10 באוקטובר

  הזמנה מראש לגישה בימי הגישה המוקדמים. #MW3 Pic..

  תקופה זמינה “עד שבוע מוקדם” לפני השקת המשחק. . עם זאת, כרגע, תאריך מדויק לא נמסר.

  כדי לשחק בקמפיין גישה מוקדמת, השחקנים יצטרכו להזמין מראש את כל המהדורות הזמינות של המשחק.

  .

  . . (השקת משחק: 10 בנובמבר) תמונה..

  – צ’רליינטל (@CharlieIntel) 16 באוגוסט 2023

  Call of Duty הבא: MW3 Multiplayer & Warzone חושף

  , כולל חשיפת מרובי משתתפים של לוחמה מודרנית 3 ומידע נוסף על עתיד Warzone.

  בנוסף, בדומה לאירוע של השנה שעברה, זה צפוי שכמה מיוצרי התוכן הפופולריים ביותר של Call of Duty יתכנסו באירוע הגדול ביותר של הזכיינית כדי לנסות ולבלוט ולחיות את שתי הכותרות.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  ✅ #MW3 Multiplayer חושף

  כל מפות הלוחמה המודרניות 3 עד כה

  עד כה, אנו יודעים שמפות מודרניות 3 מפות מרובות משתתפים זמינות בהשקה יכללו גרסאות מחודשות של כל הסגל של MW2 2009 מרובי משתתפים, .

  להלן כל מפות הלוחמה המודרניות 3 שנחשפו עד כה:

  הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

  • רב קומות
  • מָסוֹף
  • חֲלוּדָה
  • נכס
  • פאבלה
  • שְׁמָמָה
  • אפגניסטן
  • מַעֲבָר תַחתִי
  • פְּלִישָׁה
  • סקירה
  • לְהוֹרִיד מֵהַפָּסִים

  . אם תשלח הודעה לשם של כל מפה, הוא ישלח אישור בחזרה. תמונה.טוויטר.

  לוחמה מודרנית 3 זומבים

  לאחר המתנה ארוכה, Call of Duty אישר זאת רשמית לוחמה מודרנית 3 תציג מצב זומבים, בהיותה הפעם הראשונה שהמצב הפופולרי מגיע לסדרת הלוחמה המודרנית.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  .

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  בנוסף, זה יעקוב אחר סיפור העלילה של זומבים של טרייארך ויחזיר תכונות אהובות מעריצים מצוות DEV הפופולרי, כמו קופסאות מסתורין, קניית קיר, חבילה-אגרוף ועוד.

  זה בעצם DMZ + התפרצות.

  – PVE בלבד
  – שיחק על מפת האזור החדשה
  – 4 חוליות שחקנים, עד 24 שחקנים

  – סיפור קולנועי חלק מה- Treyarch Zombies Storyline Pic.טוויטר.

  – צ’רליינטל (@CharlieIntel) 17 באוגוסט 2023

  מפתחי לוחמה מודרניים 3

  כעת אושר משחקי Sledgehammer יהיו המפתחים המובילים של Warfare 3, עם מספר אולפנים התומכים ב- SHG, כפי שראינו בכותרות האחרונות.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  Sledgehammer פיתח יחד את הלוחמה המודרנית המקורית 3 עם אינפיניטי וורד לפני שהיה המפתחים העיקריים של לוחמה מתקדמת, מלחמת העולם השנייה, ולאחרונה, Vanguard.

  .

  . https: // t.CO/EY9TVF2AHD

  – צ’רליינטל (@CharlieIntel) 7 באוגוסט 2023

  משחקי Sledgehammer אישרו כי לוחמה מודרנית 3 תחזיר את המינימום הנקודה האדומה הקלאסית, מה שאומר שנקודות אדומות יופיעו במינימום כאשר אויבים יורים נשק לא מושקע.

  .

  מערכת פרק מבוססת הילוכים & נינג’ה פרק חוזרים בלוחמה מודרנית 3

  בפוסט הבלוג של ה- 16 באוגוסט, Call of Duty אישרה כי מערכת ההטקה החדשה שהודלפה בעבר תגיע למשחק. זה יכלול את חזרת הנינג’ה בלוחמה מודרנית 3, נקרא לאחרונה תנועה שקטה.

  .

  מאשרת זומבים לוחמה מודרנית
  קמפיין לציון “משימות קרב פתוחות”

  מצב משחק המלחמה של משחקי Sledgehammer, שהושק בתחילה בתוך מלחמת העולם השנייה בשנת 2017, יחזור רשמית בלוחמה מודרנית 3.

  . .

  .

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  כל כלי נשק מודרניים דלפו 3

  .

  .

  על פי השמועה, נשק MW3 כולל את חביב המאוורר , , עוזי, ACR, ו , . עיין ברשימת הנשק המלאה שנחשפה עד כה. .

  Activision הודיעו על כך .

  בבלוג שאלות ותשובות, הם חשפו את התכונה החדשה של Carry Forwar.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  – כל חבילות ה- MWII, כלי הנשק, המפעילים יועברו ל- MW3

  – אסימוני XP כפולים מ- MWII יהיו זמינים לשימוש ב- MW3 PIC..com/ceog6kmxaj

  – צ’רליינטל (@CharlieIntel) 9 באוגוסט 2023

  בסך הכל זה כל מה שאנחנו יודעים עד כה על הלוחמה המודרנית של SHG 3. הקפד להישאר מעודכן עבור כל עדכונים עתידיים.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  .