אלפי מעריצי Call of Duty משחקים כותרות קלאסיות של Xbox 360 בזכות תיקון שרת – The Verge, OG Call of Duty: Addern Warfare 2 שרתי משך לא מקוון בזכות האקרים

0

OG Call of Duty: שרתי לוחמה מודרניים 2 נמשכו במצב לא מקוון בזכות האקרים

זה היה סיפור של שני חצאים בעולם Call of Duty כבר מאוחר. מצד אחד, השחקנים זועמים על מדינת אזור מלחמה. ניקי מינאז ‘, 21 סאבאג’ וחתול הוכרזו כולם כמפעילים חדשים וזה, הוגן לומר, לא משהו שראיתם מגיע מתי שוחרר לראשונה בשנת 2020. לעומת זאת, משחקי Call of Duty של פעם עושים קאמבק ב- Xbox הרבה לשמחת כולם. Call of Duty: Black Ops II וכן לוחמה מודרנית 3 ראיתי דוקרני שחקנים מאסיביים לאחר ששני המשחקים נהנו מעדכוני שידוכים. קונסולות Xbox X Series אפילו החלו למכור לראשונה לנצח כאשר אוהדי בקלה נהרו לצלול למועדפים הנוסטלגיים שלהם. זה באמר קל אז שה- OG לוחמה מודרנית 2 כעת הועבר לא מקוון ב- Steam.

אלפי מעריצי Call of Duty משחקים כותרות קלאסיות של Xbox 360 בזכות תיקון שרת

יותר מ 100,000 שחקנים מקוונים ומשחקים את Call of Duty המקורי: Black Ops Xbox 360 משחק, כנראה.

מאת טום וורן, עורך בכיר המכסה את מיקרוסופט, משחקי מחשב, קונסולה וטכנולוגיה. הוא הקים את Winrumors, אתר המוקדש ל- Microsoft News, לפני שהצטרף ל- verge בשנת 2012.

18 ביולי, 2023, 12:25 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

ל- Activision יש בעיות שרת שידוכים קבועות בחלקם ישן יותר תחושת שליחות . שחקנים מתלוננים על סוגיות שידוכים בקלאסיקות כמו Call of Duty: Ops Black והמקור Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 במהלך השנים האחרונות, מכיוון שהם לא הצליחו להיכנס לשדולות עבור מצבי מרובה משתתפים. עכשיו כשהשרתים חוזרים ועובדים, השחקן נחשב פנימה Call of Duty: Ops Black .

זה לא אומר שאלפי קונסולות Xbox 360 מופעלות פתאום. הכל אפשרי בזכות התמיכה התאימות לאחור של Microsoft ב- Xbox, ומאפשרת לבעלי Xbox One ו- Xbox S / X Series לשחק את הקלאסיקה האלה תחושת שליחות משחקים. כל שעליכם לעשות הוא להכניס את הדיסק הישן שלכם או אפילו להתקין עותק דיגיטלי של המשחק, וכל ההתקדמות של ה- Xbox 360 שלכם מלפני יותר מעשור תישמר, כולל שלך תחושת שליחות דרגות יוקרה.

אבל לא הכל הפלגה חלקה. תחושת שליחות , . עם הרכישה המוצעת של מיקרוסופט של תחושת שליחות Maker Activision Blizzard בשלביו הסופיים, ייתכן שנראה את בעיות ההשהיה של קלט מתוקנות בקרוב. אחרי הכל, זה לא יכול להיות צירוף מקרים טהור שאלו תחושת שליחות המשחקים מתקנים כעת פתאום בדיוק כשמיקרוסופט מתכוננת לשים משחקי Activision על שירות ה- Xbox Pass Pass שלה.

OG Call of Duty: שרתי לוחמה מודרניים 2 נמשכו במצב לא מקוון בזכות האקרים

OG Call of Duty: שרתי לוחמה מודרניים 2 נמשכו במצב לא מקוון בזכות האקרים

המקורי (2009) שרתים נמשכו במצב לא מקוון לאחר ששחקנים דיווחו כי ראו תוכנה זדונית משכנת עצמית.

זה היה סיפור של שני חצאים בעולם Call of Duty כבר מאוחר. מצד אחד, השחקנים זועמים על מדינת אזור מלחמה. ניקי מינאז ‘, 21 סאבאג’ וחתול הוכרזו כולם כמפעילים חדשים וזה, הוגן לומר, לא משהו שראיתם מגיע מתי אזור מלחמה שוחרר לראשונה בשנת 2020. לעומת זאת, משחקי Call of Duty של פעם עושים קאמבק ב- Xbox הרבה לשמחת כולם. Call of Duty: Black Ops II וכן לוחמה מודרנית 3 ראיתי דוקרני שחקנים מאסיביים לאחר ששני המשחקים נהנו מעדכוני שידוכים. קונסולות Xbox X Series אפילו החלו למכור לראשונה לנצח כאשר אוהדי בקלה נהרו לצלול למועדפים הנוסטלגיים שלהם. זה באמר קל אז שה- OG לוחמה מודרנית 2 כעת הועבר לא מקוון ב- Steam.

לוחמה מודרנית 2 הוא משחק אגדי.

כפי שדווח על ידי מחשב גיימר, Activision משך את שרתי הקיטור של המשחק במצב לא מקוון לאחר ששחקני מחשב דיווחו על נתקלו במספר שדולות שנפרצו – ושדולות פרצות די חמורות בזה. על פי הדיווחים, האקרים הדביקו שחקנים עמיתים עם נגיף תולעת מפוצץ עצמי. בחשבון הטוויטר של Call of Duty Call of Duty, Devs כתב, “מרובי משתתפים עבור Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 (2009) ב- Steam הובא במצב לא מקוון בזמן שאנו חוקרים דיווחים על נושא.”

הוואקטאק.ב!תולעת ML התגלתה לראשונה על ידי שחקנים ביוני, אך לקח יותר מחודש עד ש- DEVS ינקוט לכאורה כל פעולה בטיפול בנושא. מחשב גיימר הוסיף כי התוכנה הזדונית “הייתה מקודדת במיוחד עבור MW2“על פי משתמש פורום Steam אחד.

הציוץ המודיע על כיבוי השרת נשלח ב- 26 ביולי. נכון להיום, 31 ביולי, לא נמסר עדכון ושרתי הקיטור נשארים במצב לא מקוון. לא ידוע כמה זמן יימשך ההסרה הזמנית הזו, אך בהחלט נפקח עין עדכון.