CES 2023: אינטל מציגה מעבדים ניידים של Gen Intel Core ה -13, יחידת עיבוד ראייה ועוד | הבלוג של Windows Experien

0

המעבדים הניידים ה -13 של אינטל כוללים את מעבד המחשב הנייד הראשון עם 24 ליבות

. . . (אשראי: חברת אינטל)

CES 2023: אינטל מציגה מעבדים ניידים של Gen Intel Core ה -13, יחידת עיבוד ראייה ועוד

ב- CES 2023, אינטל גלגלה את משפחת מעבד ה- Gen Intel Core ה -13 שלה, בהובלת השקת הדגל החדש

וכן , מיועד למי שרוצה ביצועים גבוהים תוך כדי תנועה במערכות מלוטשות ודקות. מעבדים אלה כוללים עד 14 ליבות (6 ליבות ביצועים, 8 ליבות יעילות) ומנהל חוט האינטל המשופר. . עיצובים של Intel Evo הבנויים על מעבדי סלולרי של Gen Intel Core ה -13 יכללו גם חיי סוללה ארוכים בעולם האמיתי וחוויות מפתח חדשות.

בראשון אחר, בחר עיצובים המבוססים על מעבדים אלה יופיעו יחידת עיבוד הראייה של Intel Movidius (VPU). .

.

משפחת מוצרים, שנבנתה למטרה עבור מחנכים וסטודנטים, מחשוב ברמת הכניסה ויישומי ילידי IoT Edge. בין התכונות שלה: ליבות יעילות חדשות שנבנו על טכנולוגיית התהליך של אינטל 7, ביצועים טובים של עד 28% יישומים טובים יותר וביצועים גרפיים טובים יותר של 64% במעבד אינטל על פני הדור הקודם והרחיבו קישוריות עם אינטל Wi-Fi 6e המהיר במיוחד ( Gig+) ו- Bluetooth 5.2.

.

אינטל טוענת שיש לה כעת את ‘המעבד הנייד המהיר ביותר בעולם’ עם ספינת הדגל אינטל Core I9-13980HX.

מאת טום וורן, עורך בכיר המכסה את מיקרוסופט, משחקי מחשב, קונסולה וטכנולוגיה. .

3 בינואר, 2023, 14:00 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

מעבדי שולחן העבודה ה -13 של אינטל של אינטל כבר העבירו ביצועים מרשימים כדי לנצח את עמיתיהם של AMD, וכעת אינטל מביאה את אגם הראפטור למערך המעבד הנייד שלה. ספינת הדגל Core I9-13980HX בנויה למחשבים ניידים משחקים קרובים, ויש גם את השבבים הרגילים של H-, P- ו- U-Series למגוון מחשבים ניידים מיינסטרים יותר.

Core I9-13980HX של אינטל הוא הכוכב של המופע עם 5.תדר טורבו 6 ג’יגה הרץ ו -24 ליבות. זו הפעם הראשונה שמעבד מחשב נייד תומך בתצורה של 24 ליבות, ואינטל טוענת שזה “המעבד הנייד המהיר ביותר בעולם.

. תמונה: אינטל
ההרכב ה -13 של אינטל סדרת H. תמונה: אינטל

. . הכל ארוז לשבב של 55 וואט שנועד להיות מזווג עם ה- GPUs הניידים הבודדים האחרונים לעומסי עבודה ומשחקים בעלי ביצועים גבוהים.

. אומרים כי ביצועי המשחק הם עד 12 אחוזים מהר יותר, אך עלינו לבדוק את השבבים במלואם כדי לראות כיצד שיפורי הביצועים משפיעים על חיי הסוללה.

יש גם תמיכה בשני DDR4 (עד 3,200 מגה הרץ) והן ב- DDR5 (עד 5,600 מגה הרץ), עם תמיכה של עד 128 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM. .2, ורעם 4. .

לאינטל יש גם מעבדי סדרת סדרת H3 רגילים לשנת 2023, עם כוח בסיס של 45 וואט. יש שעון דחיפה גבוה יותר של עד 400 מגה הרץ מעל גרסאות ה- Gen ה -12 ועד 14 ליבות בסך הכל.

אינטל חושפת את ה- Gen Intel Core ה -12, משיקה את מעבד המשחקים הטוב ביותר בעולם, i9-12900k

אינטל חושפת את משפחת מעבד ה- Gen Intel Core ה -12 עם השקת שישה מעבדי שולחן עבודה חדשים שלא נעולים, המבוססים על ארכיטקטורת הביצועים ההיברידית של אינטל. ששת המעבדים החדשים של שולחן העבודה שלא נעולים הוצגו ב- 27 באוקטובר 2021. (אשראי: אינטל תאגיד)

אינטל חושפת את משפחת מעבד ה- Gen Intel Core ה -12 עם השקת שישה מעבדי שולחן עבודה חדשים שלא נעולים, המבוססים על ארכיטקטורת הביצועים ההיברידית של אינטל. ששת מעבדי שולחן העבודה החדשים שלא נעולים הוצגו ב- OCT. . (אשראי: חברת אינטל)

אינטל חושפת את משפחת מעבד ה- Gen Intel Core ה -12 עם השקת שישה מעבדי שולחן עבודה חדשים שלא נעולים, המבוססים על ארכיטקטורת הביצועים ההיברידית של אינטל. ששת המעבדים החדשים של שולחן העבודה שלא נעולים הוצגו ב- 27 באוקטובר 2021. (אשראי: אינטל תאגיד)

אינטל חושפת את משפחת מעבד ה- Gen Intel Core ה -12 עם השקת שישה מעבדי שולחן עבודה חדשים שלא נעולים, המבוססים על ארכיטקטורת הביצועים ההיברידית של אינטל. ששת מעבדי שולחן העבודה החדשים שלא נעולים הוצגו ב- OCT. 27, 2021. (אשראי: חברת אינטל)

. . . (אשראי: חברת אינטל)

הורד כ- PDF 27 באוקטובר 2021 • 12:00 אחר הצהריים EDT

.

נקודות דין חדשותיות

 • . 4.
 • ארכיטקטורה היברידית של ביצועים חדשים מספקת קפיצות בביצועים מרובי הברגה, ומאפשרת יצירת תוכן מהירה פי שניים בהשוואה לדור 2 קודם .
 • שישה מעבדי שולחן עבודה שהושקו היום מובילים את הענף עם המעבר לזיכרון DDR5 ו- PCIE 5.0 קישוריות לשיפור חוויות המשחקים ויוצר.
 • משפחת מעבד ה- Gen Intel Core ה -12 היא הראשונה בתהליך אינטל 7, ומספקת ביצועים מעולים לכל פלח מחשוב.

סן פרנסיסקו-(חוט עסקים)-כיום ב- Intel Innovation, אינטל חשפה את משפחת מעבד ה- Gen Intel® Core ™ ה -12 עם השקתם של שישה מעבדי שולחן עבודה חדשים שלא נעולים, כולל מעבד המשחקים הטוב ביותר בעולם, ה- Gen Intel Core ה -12. 12900K. ..

. ..

. ששת מעבדי שולחן העבודה החדשים שלא נעולים הוצגו ב- OCT. .

משפחת ה- Gen Intel Core המלאה המלאה תכלול 60 מעבדים, המוגדרים להפעלת יותר מ -500 עיצובים ממערכת שותפים רחבה. כמפורט במהלך ארכיטקטורת אינטל יום 2021, הארכיטקטורה ההיברידית החדשה של הביצוע הקצה.

“הארכיטקטורה ההיברידית של הביצועים של מעבדי ה- Gen Intel Core ה -12 היא שינוי אדריכלי המתאפשר על ידי הנדסה משותפת של תוכנה וחומרה שתספק רמות חדשות של ביצועי מנהיגות במשך דורות,” אמר גרגורי בראיינט, סמנכ”ל ומנכ”ל של המנהיגות קבוצת מחשוב לקוחות באינטל. “זה מתחיל בהגעת ספינת הדגל שלנו Core i9-12900K-מעבד המשחקים הטוב ביותר בעולם-ותראה חוויות מדהימות עוד יותר כשאנחנו שולחים את שאר משפחת הג’נרל ה -12 ומעבר לה.”

משחק, צור ושעון יתר עם מעבדי שולחן עבודה של gen 12 לא נעולים

.

. אינטל עבדה עם המערכת האקולוגית בבדיקות נרחבות כדי לייעל את הביצועים והתאימות, וכחלק מההשקעות המחוזקות של החברה בקהילת המפתחים, פרסמה מאמרים לבנים למפתחים עם הנחיות כיצד ספקי תוכנה עצמאיים יכולים לייעל יישומים לפלטפורמות היברידיות ביצועים.

. .

השילוב של ארכיטקטורת הביצועים ההיברידית החדשה של אינטל וטכנולוגיית תהליכים של Intel 7 New מספקים ביצועים משופרים בודדים ורב-הברגה כדי לאפשר:

 • . ה- Core i9-12900K מספק עליות ביצועים מדהימות של Gen-Over-Gen, כולל עד 25% יותר FPS בטרוי: סאגת מלחמה כוללת, עד 28% יותר FPS ב- Hitman 3, ועד 23% יותר FPS ב- Far Cry 6 3 . משופר על ידי Intel® Killer ™ Wi-Fi 6E תמורת עד 75% פחות חביון בזמן המשחק כאשר ריבוי משימות 4, ליבות P בתדירות גבוהה בשילוב עם ליבות אלקטרוניות להפחתת משימות מקבילות מאפשרות עד 84% יותר פריימים לשנייה עבור משחק סימולטני , סטרימינג והקלטה 5 .
 • : התקדמות בביצועים מרובי הברגה, הביצועים המגיבים של ליבות ה- P והיכולת להעביר נתונים במהירויות מדהימות עם DDR5 מאפשרת מנהיגות בכל סוגי חוויות יצירת התוכן, כולל:
  • ביצועים של עד 32% מהיר יותר לעריכת וידאו 7
  • עד 100% מהיר יותר של עיבוד רב-מסגרת 9

  מעבדי שולחן העבודה של Gen Intel Core ה -12 מעצימים אנשים עם הביצועים והתכונות המובילות בתעשייה לחוויות יוצאת דופן על פני משחק, תוכן ומשחק להיום ומחר.

  התקדמות פלטפורמה מרכזית כוללת:

  • .
  • המעבדים הראשונים בענף המציעים PCIE 5..0, עם ארבעה נתיבים נוספים של PCIE 4.0 תמיכה.
  • .
  • משולב אלחוטי משולב עם אינטל רוצח Wi-Fi 6E, המשלב קישוריות Wi-Fi 6E המובילה בתעשייה עם טכנולוגיית רשת משחקים חזקה כדי למזער את הפיגור, ההשהיה ואובדן המנות 10 .
  • .

  את כל

  לצד מעבדי שולחן העבודה של Gen Intel Core ה -12, אינטל משיקה את האינטל החדשה® ערכת שבבים מסדרת 600 עם תכונות מתקדמות לאמינות וביצועים מוגברים. .0 נתיבים מייצרים 28 נתיבים בסך הכל מערך השבבים, משולב USB 3.2 gen 2×2 מספק כפול רוחב הפס, DMI Gen 4.0 מגדיל את ערכת השבבים לתפוקת CPU לגישה מהירה למכשירים היקפיים ורשתות.

  לראשונה, אינטל מביאה מכשיר לניהול נפח של Intel® (VMD) ל- PC Chipse כדי לפשט את בקרת האחסון על ידי מתן שליטה ישירה וניהול של SSDs מבוססי NVME מאוטובוס PCIE ללא בקרי RAID נוספים או מתאמי חומרה אחרים.

  זמינות

  . הזמינות הרחבה תתחיל בנובמבר. 4 עם יותר מ -140 לקוחות בלמעלה מ -30 מדינות שצפויים להוסיף את המעבדים החדשים להרכב שלהם עד סוף השנה. התמחור מתחיל ב 264 $ עד 589 $ עבור מעבדי שולחן העבודה הלא נעולים.

  . .

  מטמון חכם Intel® (L3)