CHATGPT לשירות לקוחות: 7 השתמש במקרים והטבות בשנת 2023, כיצד ליצור קשר עם Openai CHATGPT תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט או טלפון

0

כיצד ליצור קשר עם Openai Chatgpt תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט או טלפון

במאמר זה, נסביר 7 מקרי שימוש של CHATGPT לשירות לקוחות ונציג 3 היתרונות של IT כדי לשפר את פעולות שירות הלקוחות ולהשיג שירות לקוחות מעולה.

שיתוף מאמר

כלי AI גנוציטיבי צברו פופולריות נרחבת בחודשים האחרונים, וצ’טגט הוא בין הפופולריות ביותר. כאחד ממודלי השפה הגדולה, הפונקציה העיקרית שלה היא יצירת טקסטים, אך היא מציעה גם יתרונות אחרים, כגון:

 • תִרגוּם
 • הקלה על אינטראקציות בין שירות לקוחות אם משולבים כצ’אט שירות לקוחות.

במאמר זה, נסביר 7 מקרי שימוש של CHATGPT לשירות לקוחות ונציג 3 היתרונות של IT כדי לשפר את פעולות שירות הלקוחות ולהשיג שירות לקוחות מעולה.

7 השתמש במקרים של CHATGPT לשירות לקוחות

ממומן:

מרכז יצירת קשר עם שירות Salesforce הוא פיתרון מקיף לשירות לקוחות המאפשר לארגונים לנהל את פעולות התמיכה שלהם בלקוחות ולהעביר חוויות לקוחות באיכות טובה. צ’ט -בוטים חכמים במרכז הקשר וב- Einstein GPT טכנולוגיה מספקת המלצות בהתאמה אישית ללקוחות, אוטומטית לענות על שאלות לקוחות ומסייעת ביצירת דוא”ל בהתאמה אישית ללקוחות.

1- תמיכה רב לשונית

התמיכה הרב -לשונית המוצעת על ידי CHATGPT לשירות לקוחות כרוכה בשימוש ביכולות מודל השפה הגדולות של המערכת כדי לספק תמיכה ללקוחות המדברים שפות שונות. .

עם תמיכה רב לשונית, ChatGPT יכול לעזור לחברות להרחיב את בסיס הלקוחות שלהן ולספק שירות לקוחות לקהל גלובלי. זה יכול להיות שימושי במיוחד עבור חברות שיש להן בסיס לקוחות גלובלי, או שמתרחבים לשווקים חדשים שבהם מדברים שפות שונות.

ניתוח 2 סנטימנט

. ניתוח סנטימנט, המכונה גם כריית דעות, משתמש בעיבוד שפה טבעית (NLP) וכריית טקסטים כדי לפענח את ההקשר הרגשי של חומרים כתובים.

. .

בנוסף למתן תמיכה בזמן אמת, ניתן להשתמש בניתוח סנטימנטים עם CHATGPT גם לזיהוי דפוסים ומגמות בסנטימנט הלקוחות לאורך זמן. על ידי ניתוח הודעות לקוחות במשך תקופה של שבועות או חודשים, חברות יכולות לזהות אזורים שבהם הם עשויים להזדקק לשפר את המוצרים או השירותים שלהם.

כמו כן, על ידי יצירת נתוני טקסט סנטימנטליים סינתטיים, ניתן להשתמש בהם כדי להפחית את סוגיית חוסר האיזון בנתונים לניתוח הרגש של חוות דעת המשתמשים (כמו באיור 2) בהקשרים רבים כמו חינוך, שירותי לקוחות וכו ‘.

מקור 1: “ההשפעה של יצירת טקסטים סינתטיים לניתוח סנטימנט באמצעות מודלים מבוססי GAN”

בחסות

ClickWorker מספק שירותי ניתוח סנטימנט ב -70 שווקים, כולל מסחר אלקטרוני, קמעונאות ובריאות, והם מציעים נתוני הדרכה באיכות גבוהה ואנושית עבור אלגוריתמי ML. ClickWorker מספק פתרונות ביותר מ- 158 מדינות ברחבי העולם דרך 4 שלהן..

מקרה שימוש נוסף של שימוש ב- CHATGPT לשירות לקוחות הוא התאמה אישית של תגובות לקוחות.

 • רכישות בעבר
 • היסטורית שיחה
 • משוב לקוחות

ליצירת פרופיל מותאם אישית לכל לקוח. כאשר לקוח שולח הודעה, ChatGPT יכול להשתמש בפרופיל זה כדי לספק תגובות רלוונטיות המותאמות לצרכים והעדפותיו הספציפיים של הלקוח.

לדוגמה, אם לקוח רכש בעבר מוצר מסוים, CHATGPT יכול להציע מוצרים משלימים או לספק טיפים מועילים לשימוש במוצר. אם לקוח הביע אי שביעות רצון מההיבט מסוים של מוצר או שירות בעבר, CHATGPT יכול לספק תגובות אנושיות כמו העונות על דאגותיהם ומציעות פתרונות פוטנציאליים.

ממומן:

ניתן לשלב את הצ’אט המופעל על ידי GPT של Haptik ב WhatsApp ובערוצים אחרים, מה שמאפשר לעסקים לסייע ללקוחות ב:

 • עזור למאמרים ותשובות לשאלות נפוצות הנגישות בלחיצה אחת
 • הודיעו לעיכובי שירות, עדכוני התקנת מוצרים ועוד

4- תגובות מהירות לפניות ותלונות לקוחות

ניתן להכשיר צ’אט כדי להכיר ולהגיב לתלונות לקוחות נפוצות, כגון בעיות באיכות המוצר, עיכובים למשלוח או שגיאות חיוב. כאשר לקוח שולח הודעה עם תלונה, ChatGPT יכול לנתח את ההודעה ולספק תגובה העוסקת בדאגות הלקוח ומציעה פתרונות פוטנציאליים.

תגובות מהירות עם chatgpt יכולות לעזור בשיפור שביעות רצון הלקוחות על ידי מתן תמיכה מתוזמנת ויעילה ללקוחות הסובלים מבעיות או בעיות. על ידי תגובה במהירות לתלונות, חברות יכולות להפחית את הסבירות לביקורות שליליות או לפוסט מדיה חברתית ולשפר את המוניטין הכללי שלהן ותדמית המותג שלהן.

5- יצירת דוא”ל לקוחות

CHATGPT יכול ליצור תבניות דוא”ל בהתאמה אישית ללקוחות בודדים עם מידע לקוחות נתון. כאשר החברה רוצה לשלוח דוא”ל ללקוח, Chatgpt יכול להשתמש בתבנית כדי ליצור דוא”ל המותאם להעדפותיו ולצרכים האישיים של הלקוח.

לדוגמה, אם לקוח רכש לאחרונה מוצר, CHATGPT יכול ליצור דוא”ל המספק מידע נוסף על המוצר, כגון טיפים לשימוש או מידע על מוצרים קשורים. אם לקוח חווה לאחרונה בעיה עם מוצר או שירות, CHATGPT יכול ליצור דוא”ל העוסק בדאגותיו ומציע פתרונות פוטנציאליים (ראה איור 3).

איור 3. Chatgpt המספק תבנית דוא”ל לבעיית לקוחות מסוימת

U R0YKM2FMVBQDV

6- תשובה לביקורות לקוחות

כאשר לקוח עוזב סקירה או תגובה על פלטפורמות ביקורת מקוונות או באתר האינטרנט שלך, ניתן להשתמש ב- ChatGPT כדי ליצור תגובה העוסקת בדאגות הלקוח ומציעה פתרונות או סיוע פוטנציאליים.

.

7- תשובות נפוצות

ניתן להכשיר צ’אט בדף השאלות הנפוצות של החברה או בבסיס הידע כדי להכיר ולהגיב לשאלות לקוחות נפוצות. כאשר לקוח שולח הודעה עם שאלה, Chatgpt יכול לנתח את ההודעה ולספק תגובה העונה על שאלת הלקוח או מכוון אותו למשאבים נוספים.

מענה על שאלות נפוצות עם ChatGPT יכול לעזור בשיפור שביעות רצון הלקוחות ולהפחית את עומס העבודה על נציגי שירות הלקוחות האנושיים על ידי מתן ללקוחות תגובות מהירות ומדויקות לשאלות שלהם.

היתרונות של שימוש ב- CHATGPT בענף שירות הלקוחות

CHATGPT יכול לבצע אוטומציה של משימות שגרתיות, כמו לענות על שאלות נפוצות, מתן הוראות לבעיות נפוצות וטיפול בבקשות לקוחות פשוטות. על ידי אוטומציה של משימות אלה, ChatGPT יכול לעזור:

 • צמצם את עומס העבודה על סוכני שירות לקוחות (ה.ז., שירותי צ’אט שירות לקוחות)
 • שפר את היעילות של פעולות שירות הלקוחות וחוויית הלקוח
 • הפחיתו את הסבירות לטעויות או לטעויות

זמינות 2- 24/7

כאשר הם משולבים בצ’אט של שירות לקוחות, ChatGPT יכול לספק תמיכת לקוחות מסביב לשעון, אפילו מחוץ לשעות הפעילות הרגילות, ומאפשר ללקוחות לקבל עזרה בכל פעם שהם זקוקים לו. זה יכול לעזור בשיפור שביעות רצון הלקוחות ולהפחית את הסבירות שהלקוחות יתסכלו או לא מרוצים אם הם לא מצליחים לקבל עזרה כאשר הם זקוקים לכך.

CHATGPT יכול להתמודד עם פניות לקוחות בכמויות גדולות, מה שהופך אותו לפיתרון אידיאלי עבור חברות עם בסיס לקוחות גדול או נפח גבוה של אינטראקציות לקוחות. זה יכול להתמודד עם שיחות מרובות בו זמנית, להפחית את עומס העבודה על סוכני שירות לקוחות ולאפשר להם להתמקד בבעיות מורכבות או בעלות עדיפות גבוהה יותר.

צור איתנו קשר אם אתה זקוק לסיוע כלשהו במציאת ספקים:

 1. “ההשפעה של יצירת טקסטים סינתטיים לניתוח סנטימנט באמצעות מודלים מבוססי GAN. , https: // www.ScienceDirect.. גישה 11 במרץ 2023.

כיצד ליצור קשר עם Openai Chatgpt תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט או טלפון

Chatgpt אולי לא יוכל לספק תשובות לכל השאלות שלך. לפעמים יתכן שיש לך שאילתה טכנית או נתקל בבעיה כמשתמש ChatGpt. . במדריך זה, אנו נראה לך כיצד להתחבר במהירות לצוות התמיכה של ChatGpt ונבטיח שהחוויה שלך תהיה ללא מאמץ ופשוט ככל האפשר.

צור קשר עם תמיכה ב- Openi Chatgpt

הופעה

?

אם אתה זקוק לסיוע בכל הצעות OpenAI, כולל GPT-4, Codex, Dall · E 2 או ChatGPT תמיכה, ישנן בעיקר שתי דרכים לפנות לצוות התמיכה שלהם ב- Chatgpt שלהם.

באמצעות צ’אט

. לאחר שם, אתה יכול להתחיל שיחה עם סוכן תמיכה כדי לענות על שאלותיך וכל הנושאים נפתרו. במקרה שאתה נתקל בבעיות במציאת שיחה, בדוק את המאמר הזה על תיקון שיחה לא נמצא.

דרך אי – מייל

אם אתה זקוק לסיוע בבעיה מורכבת או מפורטת יותר, שליחת דוא”ל לצוות התמיכה של Openai בכתובת [מוגן בדוא”ל] היא הדרך הטובה ביותר לקבל עזרה במהירות. צוות המומחים של Openai יגיב מייד ויתן לך את ההנחיות והמידע הדרוש לך כדי לפתור את הבעיה ביעילות. ניתן לשלוח קבצים מצורפים גם יחד עם הדוא”ל אם נחוץ.

מהו מספר יצירת קשר עם Openai לתמיכה ב- CHATGPT או API?

, אין מספר טלפון לתמיכה בצ’אט. הדרך היחידה ליצור קשר עם תמיכת לקוחות ChatGPT היא באמצעות צ’אט או דוא”ל, כמתואר לעיל.

לקרוא .

עם זאת, אם אתה מעדיף לדבר עם מישהו בטלפון במקום להקליד הודעות באופן מקוון, אתה יכול לבקש התקשרות חוזרת מתמיכה של OpenAI באמצעות צ’אט או דוא”ל. כדי לבקש התקשרות חוזרת, ציין שאתה רוצה לדבר עם מישהו בטלפון ולספק את מספר הטלפון שלך וחריץ הזמן המועדף על קבלת השיחה.

כיצד להשיג תמיכה ב- API של Openai Chatgpt?

API של CHATGPT מציע למפתחים יכולות מתקדמות שונות, כמו הבנת שפה טבעית, ייצור דיאלוג אוטומטי וטכנולוגיית AI שיחה עדכנית. השימוש בתכונות עוצמתיות אלה למלוא הפוטנציאל שלהם דורש לעתים קרובות הבנה מקיפה של מינוף נכון של ה- ChatGPT API. אם אתה משתמש ב- ChatGPT API לבניית יישומי יישומים, ייתכן שתצטרך הנחיות מסוימות כיצד להשתמש בממשק ה- API.

כדי לעשות שימוש מלא בממשק ה- API של CHATGPT, חיוני להבין את התכונות והיכולות שלו. תיעוד פירוט הסקירה של צ’אט, כיצד לגשת אליו וכיצד לנצל את השירותים שלה. בנוסף, דוגמאות מאוירות לבקשות ותגובות עם קטעי קוד ופקודות תלתל כלולות גם בתיעוד כדי לעזור לך לקום ופועל.

אם יש לך בעיות או פניות לגבי API של Chatgpt, אתה יכול לתקשר עם Openai תמיכה באמצעות צ’אט או דוא”ל כמוסבר לעיל. הקפד לכלול שאתה משתמש בממשק ה- API של CHATGPT ומספק מידע רלוונטי כגון שלך מזהה חשבון, מפתח API, URL בקשה, בקשת גוף, גוף תגובה, קוד שגיאה וכו ‘. בהודעה שלך. אם אתה עומד בפני בעיה כלשהי בזמן השימוש ב- GPT 4, המשך למאמר זה אודות שגיאת תיקון ב- GPT 4.

צוות התמיכה של Openai יסייע לך בפתרון בעיות ובפתרון כל הבעיות הקשורות ל- ChatGPT API. הם גם יספקו טיפים ושיטות עבודה מומלצות לייעול השימוש שלך ב- ChatGPT API.

סיכום

תמיכת לקוחות CHATGPT זמינה 24 × 7, ומספקת סיוע מהיר בכל עת שצריך. . !

שתף זאת:

 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ כדי לשתף בלינקדאין (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Reddit (נפתח בחלון חדש)

תמיכת לקוחות CHATGPT: כיצד ליצור קשר עם Openai & More

תמונה וקטורית של סוכן תמיכה בלקוחות המשתמשת ב- CHATGPT כדי להגיב לטיפה

FreePik/Dexerto

מחפש כיצד ליצור קשר עם תמיכת לקוחות CHATGPT? אנו נותנים לך את השפל, כמו גם כמה פתרונות לאופן בו ניתן להשתמש ב- ChatGPT ככלי תמיכה עצמו.

Chatgpt יוצר גלים מאז הצגתו. אם אתה מכיר כמה טיפים וטריקים עם שרוולים ויודע להשתמש בהנחיות ביעילות, אתה יכול להשתמש בהן למגוון רחב של יישומים.

אם כי, אם אתה נתקל בבעיה עם ChatGpt, המקום הראשון שתצטרך להסתכל עליו הוא צוות תמיכת הלקוחות שלהם. למזלך, אנו יודעים בדיוק איפה למצוא אותם. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

היכן ניתן למצוא את תמיכת הלקוחות של CHATGPT

אם אתה מנוי Chatgpt Plus, או שיש לך בעיות עם תמיכת לקוחות, אתה יכול בקלות לפנות לפתיחה בשיטה הבאה:

 • לך ל”עזרה..com ”
 • לחץ על בועת הצ’אט

ניתן להשתמש גם ב- ChatGpt לתמיכה

אמנם נדונים הרבה על השימוש האתי ב- ChatGPT, אך הוא בהחלט יכול לעזור לתמיכת לקוחות פנימית וחיצונית בארגונים מסוימים ולהיות כלי שיעזור לצוותים פנימיים בדרכים מרובות. . זה יכול לתרגם לשיפור הצעת הלקוחות שלך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בעוד שלאטגט יש תכונות שימושיות שונות, חלק מהרלוונטיים ביותר לתמיכת לקוחות הם:

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • יצירת תוכן
 • תמיכה בתרגום רב לשוני
 • איסוף נתונים
 • צ’אט בוטות הפונה ללקוח

Chatgpt טוב בלהפוך את תגובות הדוא”ל. כל שעליך לעשות הוא להבטיח שתזין את ההנחיה הנכונה עם כל הפרטים הרלוונטיים, והוא ייצר מתווה של דוא”ל תוך רגעים. הטיוטה שהיא חולקת מותאמת אישית ויש בה צוודות, נושאים ורכיבים קריטיים אחרים הנדרשים לתגובה מקצועית.

תגובה מהירה ומקצועית לשאילתה משפרת את חווית הלקוח וגורמת להם להרגיש מוערכים. עם זאת, יש לבדוק היטב את המיילים הללו אם יש דיוק ורלוונטיות לפני שליחתם ללקוחות.

10 ה- NFTs היקרים ביותר שנמכרו אי פעם

תמיכה בתרגום רב לשוני

Chatgpt משתמש בעיבוד שפה טבעית מתקדמת כדי ליצור תגובות דמויי אדם. . נכון לעכשיו, ChatGPT יכול לתרגם טקסטים ליותר מ 50 שפות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. יתר על כן, Chatgpt הוכשר רק עד ספטמבר 2021, כך שייתכן שהוא לא יוכל להוסיף מידע קונטקסטואלי רלוונטי. למרות אתגרים אלה, התרגומים מ- ChatGPT מדויקים ויכולים לחסוך זמן בהקלדת תגובות בשפות שונות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ניתן להשתמש ב- CHATGPT כדי להגיב לשאלות לקוחות. . בהתבסס על המידע שהוא ניזון, CHATGPT יכול להמציא תגובה מהירה ומפורטת לשאילתה, ומאפשר לנציגי תמיכת הלקוחות להתחבר ללקוחות נוספים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

איסוף נתונים

ניתן להשתמש ב- CHATGPT בקצה הקדמי של מערכת תמיכה בצ’אט נכנסת לאיסוף פרטי לקוחות בסיסיים ושאילתותיהם. ניתן אפילו להכשיר אותו להציע רזולוציה מהירה אם השאלה היא לבדוק את מצב הכרטיס, דורש מידע בסיסי ועוד.

אמנם כל ארגון לא יכול לפרוס את ChatGpt עצמו, אך הם יכולים לשלב את דגם GPT 4 ב- Chatbots שלהם, מה שהופך אותם לחזקים ומסוגלים לטפל במשימות כמו Chatgpt.

יצירת תוכן

דפי תמיכה כבדים-כבדים, דפי מוצר, שאלות נפוצות, וויקי, מדריכי DIY וכו ‘., . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

מדריכים ומשאבי מידע כאלה חשובים באופן קריטי לכל מרכז יצירת קשר לעבוד בצורה חלקה. מנהלי תמיכת לקוחות צריכים לגשת לפרטים אלה כדי להגיב לשאלות לקוחות.

. זה מצמצם את הסיכוי שלקוח יגיע לבעיות מהותיות וחוסך זמן יקר עבור נציג שיכול להתמקד בפתרון שאילתות מורכבות יותר.

עוזר ה- AI שימש כדי לספק במהירות אבחנה כי הווטרינרים לא הצליחו לתת

. מכיוון שהוא הוכשר על מערכי נתונים מהאינטרנט, ChatGPT עשוי לתת מידע שגוי. .

למרות שזה עושה עבודה טובה יותר מאשר Google Translate או כל כלי תרגום אחר הזמין בחופשיות, התרגום שלו עשוי להיות מדויק לפעמים לפעמים. אחרי הכל, התוכנה חייבת להבהיר כיצד בני אדם משתמשים במילים ומונחים רבים.

אחרון חביב, המידע של צ’טגפט עשוי לא תמיד להיות מדויק ומעודכן מכיוון שהוא הוכשר רק עד ספטמבר 2021, והוא לא יכול להביא נתונים מהאינטרנט ישירות. מגבלות אלה פירושו ש- ChatGPT יכול לסייע לצוות תמיכה בלקוחות בדרכים שונות; עם זאת, לא ניתן תלוי בכך כדי ליצור אינטראקציה עם הלקוחות באופן עצמאי.