תכניות טלוויזיה משחקי הכס הקרוב: מה הבא לזכיינית הפנטזיה | CineMablend, Game of Thrones עונה 8 – תאריך אוויר, צוות שחקנים, עלילה, טריילר, שמועות | זמני רדיו

0

מתי משחקי הכס עונה 8 בטלוויזיה? מי בקאסט ומה יקרה

Contents

ובכן, זה שאלת מיליון הדולר (או ליתר דיוק, שמועה על 15 מיליון דולר-פרק). אנו מדמיינים שההליכונים הלבנים ינותבו או יופיעו מנצחים, ובעוד שאנו מקווים לראשון, ג’ורג ‘ר.ר. מרטין תמיד הבטיח שהסופו לסאגה שלו יהיה “מריר”.

תכניות טלוויזיה משחקי הכס הקרובים: מה הבא לזכיינית הפנטזיה

אמה ד

דרקונים, בגידה וקצת קסם – אלה המרכיבים למתכון למופע ב שיר של אש וקרח עוֹלָם. משחקי הכס הייתה אחת התוכניות הגדולות ביותר ב- HBO ואולי הגדולות בכל הזמנים. הכוכב ללהק הפנה הופעות מדהימות, בשילוב עם סיפור שאינו ניתן להשוואה. עד שתגיע לעונה 8, אבל זה מלבד העניין.

כך או כך, היקום של שיר של אש וקרח מתרחב. זה התחיל עם בית הדרקון, ועכשיו, יותר ויותר פרויקטים עולים למעריצי החוף להתלהב. הסופר ג’ורג ‘ר.ר ‘. יש מופעי יורשים מתפתחים למרות השינויים ב- HBO Max, כאשר חלקם “נעים מהר יותר מאחרים” אך אף אחד לא מואר. הוא לא מחשיב שאף אחד מאותם ספינופים פוטנציאליים להיות “מתים”, עם זאת, אז המשך לקרוא על מה שאתה צריך על מה שיש ביצירות!

בית הדרקון עונה 2

העובדה ש בית הדרקון קיבלתי עונה 2 מלכתחילה היא לא כל כך גדולה בהפתעה. הבכורה שלה הייתה אחת הגדולות בתולדות הרשת והיא רק המשיך לצמוח בפופולריות ככל שיותר פרקים יצאו מדי שבוע, באמצעות שינויים יצוקים וכל דבר אחר. עונה 2 של בית הדרקון היה כל דבר מלבד מובטח מהיום הראשון.

עכשיו עם סיום העונה 1, ההמתנה החלה לעונה 2, ובוס HBO קייסי בלויס הצביע על כך שהאוהדים נמצאים בהפסקה ארוכה. כשדיבר עם הנשרים אמר בלויס לא “לצפות לזה ב -23”, אבל הוא חושב “מתישהו ב -24.”זה לא ממש מזעזע, בהתחשב בכל הפוסט -ייצור שללא ספק נדרש למופע עם אפקטים מיוחדים רבים כמו בית הדרקון, אבל עדיין מאכזב בעקבות איך הסתיימה עונה 1. לפחות ההשפעות הללו מונעות מהדרקונים של התוכנית להידמות לאלה שג’ורג ‘R.ר ‘. מרטין שונא במופעים אחרים!

לגבי מתי זה יכול היה לבכורה בשנת 2024, קייסי בלויס אמרה גם ל- Vulture שתאריך הבכורה באוגוסט לעונה 1 נבחר מכיוון שזה היה “הכי מהר שהאמינו שנוכל להעלות אותו באוויר” והם “רק רצו להשיג את זה על פלטפורמה בהקדם האפשרי, מכיוון שלא הייתה שום סיבה אמיתית להחזיק אותה.”אמנם זה לא נותן רמזים לתאריך לעונה 2, אך זה מרמז על כך ש- HBO לא תעיין ללא צורך להופיע בבכורה את הפרקים החדשים ובמקום זאת יכבה אותם בהקדם האפשרי ברגע שהם מוכנים. הרשת הודיעה כי ההפקה החלה בעונה 2 ב -11 באפריל, עם רשימת חברי צוות חוזרים.

יש עוד שאנחנו כבר יודעים על עונה 2, כולל שהמוצא המשותף המקורי, מיגל ספוכניק, עזב את המופע אחרי העונה הראשונה, עוזב את ראיין קונדל (גם יוצר המשותף של הסדרה) כמגוון הראווה היחיד. שמועות שפעו אם ספוצ’ניק עזב מסיבות אישיות, אך לא משנה מה המקרה, המופע מתקדם בלעדיו.

בנוסף, דיווחים (באמצעות תאריך יעד) מצביעים על כך שהעונה השנייה תפעל לשמונה פרקים בלבד, לעומת עשרת העונה 1. אומרים שזה נובע מסיבות תקציביות ולא מהסיבות התקציביות כמו בית הדרקון צוות מתכנן קדימה לעיבוד המלא של החלק הרלוונטי של ג’ורג ‘R.ר ‘. של מרטין אש ודם. מצד אחד זה יכול להיות אומר Hotd הימנעות מאותן מלכודות שהפכו את העונה האחרונה של משחקי הכס כל כך מחלק; מצד שני, זה עשוי להיות סיבוכים המשך עם קצב המופע.

אם העונה השנייה מרגשת כמו הראשונה, אני יכול רק לדמיין מה הולך לקרות בהמשך כשאנחנו צופים בריקוד הדרקונים מתרחש. זה עומד להיות מטורף עוד יותר, החברים שלי, במיוחד אם רגעים מסוימים מ אש ודם . המופע גרם לירוקים להיראות טוב יותר מהספר; עונה 2 יכולה לשנות את זה. העונה הראשונה זכתה לתשומת לב פרסים לקאסט, כולל זכייה בהפתעה של גלובוס הזהב לסדרת הדרמה הטלוויזיונית הטובה ביותר. אמה ד’ארסי הייתה מועמדת לגלובוס לשחקנית הטובה ביותר, ומצאה אותה “אירונית להפליא.

הצילומים מתקיימים כרגע לעונה 2 נכון ליוני 2023, כך שלא ייקח זמן רב ונראה שוב את הטרגרין.

סדרות ההמשך שבמרכזו ג’ון סנואו

מתי משחקי הכס הגיע לסיומו, הרעיון של אי פעם להיות סרט המשך היה כמו משהו מהחלומות הכי פרועים שלי. הרגשתי כאילו צוות השחקנים עבר הלאה והשיג הרבה דברים חדשים – כמה אפילו הצטרפו ליקום הקולנועי של מארוול, כמו קיט הרינגטון ב נצח ללהק.

אך נראה כי העולם אף פעם לא מת באמת, כפי שדווח ביוני 2022 כי סדרת המשך, במרכז ג’ון סנואו, הכתב ההוליוודי. ברור שהרינגטון קשור לדין מחדש את תפקידו אם הסדרה תעבור קדימה, והסדרה הזו הייתה למעשה במקור הרעיון שלו, אותו הוא רץ על ידי שיר של קרח ואש .ר ‘. סְנוּנִית. מדבר ב משחקי הכס הכנס, הרינגטון נפתח על הטראומה שאותה נותר ג’ון בסוף הסדרה המקורית, ויש לטפל בה בסרט ההמשך.

צריך להיות מופתע, אני לא לגמרי. המופע היה לא ייאמן תקליטים פופולריים ושברו ברחבי העולם, והרעיון של מופע מרוכז של שלג עשוי לפתוח דלתות לקודמות דמויות לחזור, כמו אריה, סאנסה, או מישהו אחר. בהתבסס על הערות של שחקן אחד, יש לפחות דמות אחת ששרדה את המעורבות שלה ניתן לשלול ככל הנראה! כל מה שאני יודע זה שאם שלג עדיין צפונית לחומה, אני דורש לראות את טורמונד שוב, בבקשה ותודה לך.

סדרת פריקוול – דאנק וביצה

בית הדרקון (כותרת שקוראי ג’ורג ‘R.ר ‘. עבודותיו של מרטין יכירו) היא אחת המספינופים המרובים בפיתוח.

אם מעולם לא שמעת על דאנק וביצה, או, הידוע יותר בשם סיפורי דאנק וביצה, זו סדרת נובלות מאת ג’ורג ‘R.ר ‘. מרטין שמפרט את הרפתקאותיו של סר דאנקן הטל, המכונה דאנק, ואת המלך עוגון החמישי העתידי, המכונה ביצה, והרפתקאותיהם שמתקיימות כמעט מאה שנה לפני אירועי יש.

מועד אחרון . עד כה, מרטין כתב רק שלוש מהנובלות הללו, אך כפי שדיווחה המועד האחרון, הוא הקניט שיש עוד רשומות, אז מי יודע מה עלול לקרות. ובאפריל 2023, הוא הוזמן רשמית על ידי HBO, על פי וראייטי, אז זה a-Go.

סדרת פריקוול – תשע מסעות/נחש ים

סדרה מוקדמת נוספת שנמצאת ביצירות, על פי מועד אחרון, הוא 9 מסעות, שמכונה גם נחש ים. בית הדרקון אוהדים, זה בגלל שנחש הים הוא גם המכונה Corlys Velaryon.

כפי שנחשף ב Hotd, הוולריונים מעולם לא נודעו כרוכבי דרקון כמו הטרגרינים לפני נפילת וואליריה, אך הם היו ידועים בזכות כישוריהם הימיים המבריקים. סדרה זו תפרט את תשעת המסעות המפורסמים שקורליס לקח ברחבי עולמות ווסטרוס, אסוס ומעבר.

זה ייתן למעריצים שמעולם לא קראו את הספרים מבט לחיים מחוץ לווסטרוס, כולל מקומות כמו יי-טי, לנג ועוד.

סדרת פריקוול – 10,000 אוניות

פריקוול נוסף בפיתוח, על פי מאמר המועד האחרון שהוזכר לעיל, הוא מופע שנקרא 10,000 אוניות. ב עולם הקרח והאש, סיפור זה עוקב אחר מלכת הלוחמת, הנסיכה נימריה, שהייתה אחת מהניצולים הנותרים של הרוינארים ולקחה את עמה ברחבי העולם, שם הייתה נוחתת בדורן המודרנית, והיא אב קדמון לאוברין מרטל ().

אם השם Nymeria נשמע מוכר, זה בגלל שאריה סטארק קראה לה דירובולף על שם הנסיכה המפורסמת. אם אריה מכנה משהו אחרי מישהו, אתה יודע שהם היו ראויים לשבח.

סדרת פריקוול – הכיבוש של אגון

על פי הדיווחים, ספינוף פריקוול נוסף הוא ביצירות שיתרחקו עוד יותר אחורה בזמן עם הטרגרינים מאשר בית הדרקון, עם פרויקט על כיבושו של אגון שהביא להיווצרות שבע הממלכות. למרות שלא הוזמן רשמית, Variety מדווח כי הוא נמצא בשלבי ההתפתחות המוקדמים עם אפשרות להתחיל כסרט עלילתי לפני שהוא מורחב עם תוכנית טלוויזיה.

זה יהיה הראשון לגדול יותר משחקי הכס זיכיון, אך אף נציג של HBO טרם הגיב בעת הכתיבה.

אוקיי, היו כמה הכרזות על מופעי אנימציה אפשריים בפיתוח ב- HBO, אבל זה דיבר בהתמדה וזה אחד שאני בֶּאֱמֶת תחשוב רבים שיר של אש וקרח המעריצים היו נהנים.

לפי הכתב ההוליוודי, אושר כי סדרת אנימציה על עולמו של יי-טי-הידועה גם בשם האימפריה המוזהבת-עבדו עליה. . כאמור, קורליס ולריון הפליג לשם על תשעת המסעות שלו.

היו גם שני פרויקטים נוספים של אנימציה שכביכול עבדו עליהם, אך לעת עתה, הפרויקט היחיד שאנחנו באמת יודעים משהו עליו מתמקד ב yi-ti, ולמען האמת, איזה סיפור להביא למסך. .

.ר ‘. מרטין אפילו העיר על המופע הפוטנציאלי הבלוג שלו במרץ 2022, באומרו שהוא חושב שהאמנות והאנימציה הולכים להיות “יפהפיים.

. לשנוא לנצח עונה שמונה. גיבור -על וחנון אימה. ובבקשה אל תדונו בי באחרון מאיתנו 2, זה היה מדהים!

עוד על חדשות משחקי הכס

אוהדי משחקי הכס עוקבים אחר הפיצול של סופי טרנר מג’ו ג’ונאס, וכולם מגיבים את אותה התגובה

לריאן ריינולדס היה תבלין דלעת A+ מול סרטון נגרוני (אבל אני מרגיש שהוא החמיץ סיכוי להכניס את בית האמה של הדרקון של הדרקון)

מתי משחקי הכס עונה 8 בטלוויזיה? מי בקאסט ומה יקרה?

מתי זה בטלוויזיה? מה יקרה לג’ון סנואו ודאנריס? והולכים הלבנים סוף סוף ינצחו?

צפו במשחק הכס עונות 1 – 8 בטלוויזיה עכשיו עם ניסיון חינם של 7 ימים

.

בינתיים היה לנו רק דבר אחד לקיים אותנו – מנסה בקדחת המסכים שלנו – וכשאנחנו מתקרבים יותר ויותר לסדרה המשודרת, אנחנו רק מושקעים יותר בכל העניין.

  • אוהדי משחקי הכס הם זקן האבל של הארינגטון
  • משחקי הכס מציגים עדיין לא יודעים איך ייגמר ספריו של ג’ורג ‘ר.ר. מרטין
  • סיכום משחקי הכס – איפה השארנו את הדמויות לקראת הסדרה הסופית?

אז הזן את מצודת הידע שלנו, והתכונן לחכות לסערה הקרובה. זה לא אמור להיות נורא – אם ההולכים הלבנים יכולים לבלות בשמחה שמונה שנים בהליכה מאוד לאט לכיוון דרום, אנו יכולים להתמודד עם ההמתנה עוד קצת לפרק הבא.

איפה ניתן לצפות במשחק הכס ברשת

  • .COM פודקאסט עכשיו: הירשם ל- iTunes / הירשם בפודקאסטים של גוגל

מאמר זה יעודכן באופן קבוע

מתי משחק הכס בחזרה בטלוויזיה?

משחקי הכס יימשך בארה”ב ביום ראשון ה -21 באפריל, סימולקאסטים עם א שידור בריטניה בשעות המוקדמות של יום שני 22 באפריל על סקיי אטלנטיק. לאחר מכן הוא יחזור על עצמו בבריטניה ביום שני בערב, וימשיך במתכונת זו בשבועות שלאחר מכן.

כמה פרקים יש בעונה 8, וכמה זמן הם?

רק שש, למרבה הצער, בניגוד לריצת שבעת הפרקים של 2017 ועונות עשר הפרקים שנהנינו משנת 2011-2016. ובכל זאת, חלק מהפרקים הם כביכול ארוכים מהרגיל, כך שאולי לא נפספס חומר רב כמו שהייתם חושבים.

HBO חשף כי פרק הפתיחה (ששודר ביום ראשון, 14 באפריל) יגיע תוך 54 דקות, ואילו לפרק השני (יום ראשון, 21 באפריל) יהיה זמן ריצה של 58 דקות, שאף אחד מהם לא ארוך במיוחד, אך השמועה הפרק השלישי יהיה שעה שוברת שיא ואורך 20 דקות, כאשר הפרקים הלפני אחרונים והסופיים של הסדרה העניקו גם זמן ריצה מורחב משמעותית (אם כי זמנים מדויקים לפרקים אלה טרם אושרו).

“עונה 8 פרקים כל מה שלדעתי יהיו ארוכים מ -60 דקות”, דיוויד נוטר, שביים שלושה פרקים של הריצה הסופית, אמר בעבר ב- Reddit AMA.

“הם ירקדו סביב המספרים הגדולים יותר, אני יודע את זה בוודאות.”

בהחלט יותר מפץ לדולר שלך – ולפי שאחד מכוכבי הסדרה, הבאקס לא היו במחסור לעונה האחרונה הזו.

“בילינו פי שניים בירי בששת הפרקים האלה ממה שעשינו בשתי עונות מלאות לפני כן”, אמר ניקולג ‘קוסטר-וולדאו בפסטיבל קאן אריות.

“לא נחסך הוצאה. נכנסנו לכולם.”

האם יש עדיין טריילר למשחק הכס עונה 8?

כן, ותוכלו לצפות בזה ממש כאן. לא היה שום תרועה כאשר הטריילר שוחרר, כאשר חשבון הטוויטר של התוכנית פשוט אמר, “הטריילר כאן”.

לאחרונה, HBO פרסמה גם שני “פרומואים” לסדרה שחושפים כמה קליפים חדשים, כפי שדיברנו ביתר פירוט כאן.

. והם גם שיתפו טיזר שנראה כי מראה את התוצאה המדממת של קרב בווינטרפל (ראה להלן), שם נראה כי הדמויות האהובות עלינו לא הוצבו כמה מהאביזרים היקרים ביותר שלהם.

וזה לא היה הטיזר המודרני היחיד שניתן לו כדי להתיאבון השנה, מכיוון ש- HBO פרסמה בעבר הצצה לעונה כאשר הודיעה על תאריך השחרור כבר בינואר 2019. טיזר קצר זה רואה שלושה מהילדים הסטארק – אריה, סאנסה וג’ון סנואו – מתאחדים בקריפטה המשפחתית בווינטרפל.

אתה יכול לבדוק הצצה נוספת שמתגנבת למטה, שרואה גל של קרח מצפון משתלט על דרקון הבית טרגרין וזאב הסטארקס מתנגשים עם גל אש מדרום (ספציפית, אריה הלניסטרים).

עוד כמו זה
  • למשחק של צופי כסא יש שפע של תיאוריות מעריצים בעקבות טיזר בעונה 8

למרבה המזל, נוכחותם של כל הטריילרים בכלל היא מעט למגינת לבם של המציגים הסודיים דייוויד בניוף ו- DB Weiss.

“הלוואי שלא היו טריילרים,” אמר וייס. “אני רק רוצה שמישהו יגיד, ‘תאמין לי, לך תראה את זה.”

בניוף הוסיף: “[דייוויד לינץ ‘] אמר שהוא איחל שלא יהיו טריילרים וזה נכון.”

צפו במשחק הכס עונה 8 בטלוויזיה עכשיו עם ניסיון חינם של 7 ימים

מה יקרה בסדרה?

משחקי הכס סדרה 8 (HBO/Sky)

כרגיל, סודיות היא בעלת חשיבות עליונה, אך בהתחשב בסיום המצוק של הסדרה הקודמת – שם הקיר מופחת על ידי ההולכים הלבנים והדרקון שלהם ללא מתים – נראה כי הוגן להניח ש- עונה שמונה תדאג לרוב עם הקרב האחרון בין החיים והמתים, כמו גם של סרסי (לנה היידי) מנסה לחצות את בעלות בריתה החדשות ג’ון סנואו (קיט הרינגטון) ודנריס טרגרין (אמיליה קלארק).

ועכשיו נחשף שפרק אחד השנה יסתובב סביב קרב ענק בווינטרפל בין כמה מהדמויות האהובות עלינו לצבא המתים, במה שעשויה להיות סצנת הקרב הארוכה ביותר שאי פעם התחייבה לסרט.

“מה שביקשנו מצוות ההפקה והצוות לעשות השנה, מעולם לא נעשה בטלוויזיה או בסרט”, אמר המפיק המשותף לבריאן קוגמן ל- EW.

“הפנים הסופיות הסופיות הזה בין צבא המתים לצבא החיים הוא חסר תקדים לחלוטין ובלתי נלאה ותערובת של ז’אנרים אפילו בתוך הקרב. ישנם רצפים שנבנו בתוך רצפים שנבנו בתוך רצפים. דייוויד ודן [כתבו] פאזל מדהים ומיגל נכנסו והרידו אותו והרכיבו אותו שוב. זה היה מתיש אבל אני חושב שזה יפוצץ את כולם.”

במקומות אחרים בסדרה נראה כי סרסי יגייס את צבא שכירי חרב האגדי, חברת הזהב, קבוצה שהופיעה בסיפור סיפור לא מנוצל מהרומנים של ג’ורג ‘ר.ר. מרטין ואשר התייחסו אליו מספר פעמים בעונה שבע. על פי הדיווחים, מארק ריסמן לוהק כמנהיג חברת הזהב, הארי סטריקלנד.

נראה כי ככל הנראה, הפרקים החדשים יחקרו את זהותו האמיתית של ג’ון כמלך החוקי של ווסטרוס, כמו גם את תיאון גרייג’וי (אלפי אלן) מנסה להציל את אחותו יארה (ג’מה וולן) מצמדי דודו הרע יורון (פילו אסבק).

“מבחינה דרמטית זה הופך את הדברים למעניינים, מכיוון שהסיפור כבר לא נוגע למי הוריו של ג’ון”, אמר Showrunner DB Weiss TV Insider.

“זה קשור למה שקורה כשג’ון מגלה.”

“ג’ון הוא מישהו שמשחק לפי הספר. הוא לא יכול לשקר, “הוסיף הרינגטון.

.”

ולדברי הכוכב ניקולג ‘קוסטר-וולדאו (שמגלם את האביר הנגוע ג’יימה לניסטר בסדרה, בתמונה), כל העניין יכול להשאיר כמה דמויות שהופנו לצד המתים ..

“אתה יודע שחלק מהדמויות הראשיות הולכות להסתובב. .com כשנשאל על עונת הגמר.

“ואלוהים, אני מקווה שזה לא אני. זה שלוש שעות של איפור בבוקר. אני יודע שאם [Thrones Showrunners] דייוויד בניוף ודן וייס יקראו את זה, הם ילכו, ‘אה, כן אנחנו נעשה’.”

“זה הולך להיות הדבר הגדול ביותר ששודר אי פעם בטלוויזיה”, אמר חבר צוות השחקנים לשעבר ג’ייסון מומואה ל- EW בעקבות ביקור במערכה של העונה שמונה.

“זה יהיה לא ייאמן. זה הולך להעלות הרבה אנשים.”

שמועות אחרות מצילומים כוללות קרב אפי בתוך חדר הכס של הנחיתה של קינג, מותן של כמה דמויות ראשיות (שלא נזכיר כאן למקרה שזה נכון) והוצאה להורג בהלם שעשויה להשאיר את הקהל מתנשף. Ooo-er.

כמה גדולים סצינות הקרב?

ובכן, די גדול – הקרב שהוזכר לעיל בווינטרפל (השמועה היה פרק שלישי בסדרה) בסופו של דבר לקח 11 שבועות של יורה לילה, עם מאות אנשים שעבדו במשך חודשים באירלנד הכפרית בטמפרטורות הקפאה – ולא בכל 20 פלוס כוכבים המעורבים בקרב נהנו יותר מדי.

“זו הייתה החוויה הכי לא נעימה שהייתה לי בכס,” אמר אייין גלן, שמגלם את סר ג’ורה מורמונט,. “מבחן אמיתי, ממש אומלל. אתה הולך לישון בשבע לפנות בוקר וכשאתה מתעורר בצהריים אתה עדיין כל כך מבזבזת שאתה לא באמת יכול לעשות כלום ואז אתה חוזר. אין לך חיים מחוצה להם. יש לך חבורת שחקנים מוחלטת של שחקנים. אבל מבלי לקבל שיטה מדי [משחק] על זה, על המסך הוא מדמם למציאות של עולם הכס.”

“העבודה הקשה משתלמת בתוכנית הזו,” הוסיפה מייזי וויליאמס. “אחרי אחד מאותם ימים קשים באמת, אתה יודע שזה הולך להיות חלק ממשהו כל כך איקוני וזה ייראה מדהים.”

ככל הנראה הקרב, השמועה כי הוא משחק בפרק ארוך של 90 דקות אי פעם, יראה גם את מותן של “דמויות אהובות”, אז צפו במרחב הזה כדי לראות מי מהמועדפים שלכם שורדים, ומי מהם מתחילים לבעוט בו עם מלך הלילה במקום.

וכמובן, יתכן שזה לא הקרב היחיד בסדרה – השמועה אומרת כי התנגשות מסיבית נוספת תתרחש באחד הפרקים המאוחרים יותר של הסדרה, יתכן שפרק חמישי בהתחשב בכך שמנהל “קרב הממזרים” מיגל ספוצ’ניק מכוון פרקים שלוש וחמש השנה.

באשר למי שעשוי להילחם בפרק מאוחר יותר, ובכן, אנו יכולים רק לדמיין שזה יהיה ההליכים הלבנים שדופקים על דלת הנחיתה של קינג עצמה. הנה מקווה שסרסי שמר כמה סירים של אש בשדה קוצים ליום גשום (או ליתר דיוק, קפוא).

איך יסתיים משחקי הכס?

ובכן, זה שאלת מיליון הדולר (או ליתר דיוק, שמועה על 15 מיליון דולר-פרק). אנו מדמיינים שההליכונים הלבנים ינותבו או יופיעו מנצחים, ובעוד שאנו מקווים לראשון, ג’ורג ‘ר.ר. מרטין תמיד הבטיח שהסופו לסאגה שלו יהיה “מריר”.

פירוש הדבר הוא שלמרות שהגיבורים שלנו עשויים לנצח, תהיה עלות נוראית – אולי חייו של אחת הדמויות האהובות עלינו מאוד.

שחקנית סאנסה סטארק סופי טרנר תיארה את הסוף כ”רגשי להפליא “ו”משביע מאוד”, בעוד שהרינגטון גם אמר שזה הפך אותו “ממש רגשי.”

“בכיתי בסוף!”הוא אמר לאלכס ג’ונס וריקי ווילסון בתוכנית האחת. “היה לנו את הקריאה בשבוע שעבר, למעשה, אז אני יודע הכל עכשיו.

“זה לא היה משהו מיוחד שקורה. אתה צריך לזכור, עשיתי שמונה שנים מזה. אני חושב, אף אחד לא באמת אכפת מ [משחקי הכס] יותר מאיתנו … זה היה מוסד ארוך יותר מכל מוסד אחר שהייתי בו. בית ספר, בית ספר לדרמה, כל דבר.”

“אנחנו רוצים שאנשים יאהבו את זה,” אמר שותף לונר DB Weiss EW. “זה משנה א מִגרָשׁ לנו.

“בילינו 11 שנים בביצוע זה. אנו גם יודעים לא משנה מה נעשה, גם אם זו הגרסה האופטימלית, שמספר מסוים של אנשים ישנא את הטוב ביותר מכל הגרסאות האפשריות. אין גרסה שכולם אומרים, ‘אני חייב להודות, אני מסכים עם כל אדם אחר בכוכב הלכת שזו הדרך המושלמת לעשות זאת’ – זו מציאות בלתי אפשרית שלא קיימת. אני מקווה לטיעון Breaking Bad [Finale] איפה זה כמו ‘זה a a או a+?”

“מההתחלה דיברנו על איך המופע יסתיים,” הוסיף בניוף. סיפור טוב הוא לא סיפור טוב אם יש לך סוף רע. כמובן שאנחנו דואגים.”

לרעיונות אחרים לגבי איך הכל יגיע, בדוק את התיאוריות האהובות עלינו כאן.

אילו תווים חוזרים?

כל השחקנים הראשיים (כולל הרינגטון, קלארק, היידי, פיטר דינקלג ‘וקוסטר-וולדאו) אמורים לחזור לצד כמו הקבועים מייזי וויליאמס, סופי טרנר, ליאם קנינגהם, רורי מקאן ורבים אחרים (עם לא מעט מהם הבחין על ידי מעריצים המגיעים לבלפסט לצילומים).

בעיקרון, לא יהיו היעדרויות בלתי צפויות, ואם אתה יכול לחשוב על אחד מששת מיליארד הדמויות בווסטרוס שעדיין בחיים, הם בטח יהיו שם (למעט אולי חול אלריה של אינדירה ורמה, שלא נראה שהוא לא נראה בחזרה בעקבות מאסריה בסדרה האחרונה).

עם זאת, פחות ברורים הם גורלם של דמויות מעריצים-פנים טורמונד ג’יינטסביין (קריסטופר Hivju) ובריק דונדרריאן (ריצ’רד דורמר), שאיימו את החומה הקפואה לפני שהוא נהרס לפחות חלקית על ידי ההולכים הלבנים.

“אני יודע [אם אהיה מעורב] אבל נאמר לי שלא לומר – כי זה יסגיר אם בריק דונדרון שורד את קריסת הקיר,” אמר דורמר לרדיוטיות.com בשנה שעברה.

אצבעות חצות הן מחזירות את זה, ולו רק טורמונד יכול סוף סוף להמשיך את אהבתו לבריאן מטארת ‘(Gwendoline Christie).

עם זאת, למרבה הצער, כעת קיבלנו הודעה כי דמות אחת לא תחזור, לאחר שנרצחו מחוץ למסך נורא – סר פונק, המכונה גם חתול חיית המחמד של המלך טומן (RIP). אף אחד לא בטוח.

מה עוד אומרים השחקנים על הסדרה החדשה?

כל הסוגים! במיוחד כשמדובר בסצנות הסיום של הדמויות האישיות שלהם.

“אני מרגיש מאוד מאוד. אני מנסה למצוא את המילה הנכונה, “אמר פיטר דינקלג ‘. “אני חושב ש [טייריון] קיבלה מסקנה טובה מאוד. לא משנה מה זה – המוות יכול להיות דרך נהדרת.”

“סיימתי בסצנה המושלמת”, אמרה מייזי וויליאמס ל”גרדיאן “. “הייתי לבד – מזעזע! אריה תמיד מדממת לבד.”

“אבל הייתי לבד וצפיתי בהרבה אנשים אחרים עוטפים. ידעתי את המקדחה, ראיתי את הדמעות ושמעתי את הנאומים.”

“זה נגמר ובכיתי כמו תינוק ביום האחרון,” אמרה אמיליה קלארק ל”דיילי מייל “. .”

היא המשיכה: “עשר שנים זה הרבה זמן. זה כמו לאבד איבר בפועל. הייתי בן 22 – ילד – כשהלכתי לראשונה על סט משחקי הכס. גדלתי עם [Daenerys].”

“בכיתי בסוף!”קיט הרינגטון אמר בתוכנית האחת.

“זה לא היה משהו מיוחד שקורה. אתה צריך לזכור, עשיתי שמונה שנים מזה. אני חושב, לאף אחד באמת לא אכפת מ [משחקי הכס] יותר מאיתנו … זה היה מוסד ארוך יותר מכל מוסד אחר שהייתי בו. בית ספר, בית ספר לדרמה, כל דבר.”

להכין את הרקמות, אנשים.

מי עוד מביים את הסדרה?

דייוויד נוטר, שביים מספר פרקים של הכס משנת 2012 עד 2015 כולל מעריץ-פייבוריט הגשמים של קסטאמר (המכונה גם פרק החתונה האדומה) ייקח את המושכות לפרקים הראשונים, השני והרביעי של עונה שמונה, בעוד שהמציגים דייוויד בניף ו- DB וייס מבצעים את הופעת הבכורה הרשמית של הבימוי שלהם (לאחר שעבדו בעבר על הפרקים “שתי חרבות” ו”הליכה של עונש “כדירקטורים בודדים) עם הפרק האחרון של הסדרה.

מניח שהם רוצים לוודא שאחד יורד רַק ימין.

האם יש תמונות חדשות?

כן, עומס לחלוטין – HBO שיחררה מטמון שלם של תמונות עונה 8 בפברואר, שרבות מהן תראו במאמר זה. למידע נוסף תוכלו לראות כאן אוסף די גדול.

הערוץ הוציא גם פוסטר חדש לגמרי ב- 21 במרץ, הכולל עיצוב מחדש חכם מאוד של מה שנראה בהתחלה ככסא הברזל. הרחב את התמונה כדי לראות למה אנחנו מתכוונים.

מה זה? אתה רוצה יותר תיאורים אמיניים של כס הברזל בצורה פוסטר? בסדר, בסדר, סובבת את זרוענו – ובהצלחה מנסה למצוא רמזים בגופות למטה.

מה אצפה כשמשחק הכס ייגמר?

קיט הרינגטון

אנו בטוחים שתמצאו משהו-יש הרבה מאוד סדרה בהשראת הכס מימי הביניים-Y שם בימינו-אך בשל התוקף המיידי, מעריצי הסדרה יוכלו לצפות בסרט תיעודי מיוחד ביום ראשון ה -26 /יום שני 27 במאי, השבוע שאחרי סיום הסדרה משודר.

נקרא משחקי הכס: השעון האחרון, הסרט התיעודי בן שעתיים, יציג למעריצים בדיוק מה נדרש כדי להחיות את ווסטרוס, ומתואר כ”דיווח מקרוב ואישי מתעלות ההפקה, בעקבות הצוות וה- לוהק כשהם מתמודדים עם מזג אוויר קיצוני, מענישים מועדים ועל פנדום רעב מתרוצא לרעב לספוילרים.

“הרבה יותר מ”היצע” סרט תיעודי “HBO הוסיף”, זהו סיפור מצחיק ושובר לב, המסופר עם שנינות ואינטימיות, על התענוגות המרירים של המשמעות של יצירת עולם – ואז להיפרד ממנו.”

הפרק החד-פעמי נוצר על ידי הקולנוען הבריטי ג’יני פינליי, וישדר על סקיי אטלנטיק בבריטניה במשבצת המשחקים הרגילה של Thrones, המכונה 02:00 ביום שני בבוקר ואחריו חזרה בערב בשעה 9.00:00.

איך הם שומרים על הכל בסוד?

בשנים האחרונות הביטחון סביב משחקי הכס הפך להיות חזק יותר והדוק יותר, והפעם בניסיון למנוע את הדליפות הסט הרגילות (שנאספו על ידי המעריצים על Reddit במהלך הסדרה האחרונה) נשיא HBO של תכנות קייסי בלויס חשף את הכפולה הזו סיומים יצטילו כדי למנוע מדלוף ספוילרים לקראת הסיום.

בינתיים, הכוכב ניקולאג ‘קוסטר-וולדאו הציע כי צוות השחקנים לא יש תסריטים כלל השנה, במקום להשתמש בשיטה מוזרה כדי לספק את השורות שלהם.

“העונה הראשונה שקיבלנו את התסריטים כמו שאתה צריך להשיג אותם ואז אתה יכול לשבת ולעשות הערות וכאלה”, אמר בתוכנית האירוח הסקנדינבית Skavlan. “ואז אחרי כמה שנים הם קיבלו פרנואיד כי היו כמה דליפות אז היינו צריכים להשיג אותם רק דיגיטליים, על קובץ PDF.”

“עכשיו אנחנו אפילו לא הולכים להשיג את התסריט. עכשיו אנחנו הולכים לעשות סצנה, נאמר לנו מה הולך לקרות ואז אנחנו מתגלגלים. לכולנו יהיו חתיכות אוזניים לסצנה ואז מישהו הולך להגיד לך את השורה ואז אתה הולך לעשות את הקו.”

קוסטר וולדאו כמובן מתבדח על החלק האחרון הזה וכנראה שיש לקחת את החשבונות האחרים האלה עם קמצוץ מלח-HBO טען בעבר שצילם סצינות מזויפות לעונה שבע בניסיון להכפיש תמונות מקוריות-אך לאחר האחרון סערת השנה של דליפות ופריצות, אנו בהחלט יכולים להיות בטוחים שה- HBO מתייחסים לפעם יותר את הדברים.

. “יש לנו שם אחר לגמרי לזה כשאנחנו מצלמים אותו. אני חושב שהעונה הזו זה היה כמו עץ ​​החיים או משהו כזה.”

טרנר הסביר גם שיש להם אפילו “רוצח מזלט” שמשבית כל מל”טים המנסים לעוף מעל הסט.

“אני לא יודע איך זה עושה את זה. זה יוצר כמו שדה זה מסביב והמזל”טים פשוט נופלים, “אמר טרנר. (וכן, יש דבר כזה מגן פרטיות מזל”ט. ככל שאתה יודע יותר.)

היא הוסיפה: “כמו כן, אנו מצלמים סצינות מזויפות. נכנסנו לתלבושת בקרואטיה מכיוון שאנחנו מכירים את הפפראצי אורב שם, כך שהיינו מבלים כמו חצי יום לעשות כלום.”

האם כל אמצעי הזהירות הללו פירושו שעמוד זה יישאר חשוף למדי גם כאשר הסדרה משודרת, ובכן, רק הזמן יגיד. לעת עתה פשוט צפו בשמיים, וזכרו כי כנפיים כהות מביאות מילים כהות – וספוילר העלילה המוזרה.

משחקי הכס משודרים ב- NowTV ובסקיי אטלנטיק בשעה 02:00 ו 21 בערב בימי שני