מדריך הסיפון הטוב ביותר של Clash Royale Arena 6., 3 Clash Royale Arena 6 הטוב ביותר 6 סיפונים | התנגשות לדומיות

0

התבונן בפוסט שלנו על הסיפונים הטובים ביותר ב- Clash Royale לעוד דברים שאתה יכול לשחק!

מדריך הסיפון הטוב ביותר של Clash Royale Arena 6

הסיפון הטוב ביותר של Clash Royale Arena 6

ביטול נעילת 2,000 הגביעים כדי להגיע לזירה המלכותית אינה משימה לא קטנה. במדריך זה נסתכל כיצד להרכיב את הסיפון הטוב ביותר של Clash Royale Arena 6: סדנת בונה. .

הרכב הסיפון הטוב ביותר של Clash Royale לזירה 6

שֶׁלָנוּ מבוסס בעיקר על שני קלפים: כּוֹרֶה וה שוברי קיר. יחידות אלה יעילות מאוד לפגיעה במגדל היריב ועלות 3 ו -2 ELIXIR בהתאמה.

אז יש לנו היומן, שיכולים לתקוף כוחות אויב על האדמה והמגדל בו זמנית. חנית גובלינים ניתן להשתמש בהגנה מאחורי אחד המגדלים שלך או לתקוף מאחורי אַבִּיר.

הסיפון הטוב ביותר של Clash Royale Arena 6

ה עטלפים יהיו יחידות האוויר היחידות שלך, חזקות נגד טנקים או לתפוס כמה סמנכ”ל בתור. אַבִּיר יוכל לתמוך בהתקפה שלך או לטנק את היריב.

כדי לסיים את הרכב הסיפון שלנו, בואו נוסיף א לַחַשׁ עם ה וה מגדל התופת כבניין הגנתי.

איך לשחק את סיפון כורה / קיר שובר קיר

ראשית, חשוב להבין כי הסיפון הטוב ביותר של Clash Royale Arena 6 . סיפון אגרסיבי . כפי שהשם מרמז, המשולבת העיקרית שלך בסיפון זה תסתמך . .

ברגע שהיחידה שלך תותקפת על ידי המגדל, הגיע הזמן לשלוח את שוברי הקיר שלך, שיפוצצו את הפצצות שלהם על בנייני היריב. . מחזור את הקלפים שלך במהירות האפשרית ניצחון תנאים חזרה פנימה .

משחק של סיפון ה- Clash Royale של הזירה הטובה ביותר

לשאר זה פשוט מאוד. רַק מקם את הקלפים שלך בתגובה ליחידות האויב. . אם ההתקפה של היריב שלך מציפה אותך, כדי להימנע מנזק לתורכם.

הסיפון הטוב ביותר של Clash Royale Arena 6. . אם אתה רוצה לנסות משהו אחר, אני מציע לך לבדוק את המדריך שלנו לסיפון הזירה 5 הטוב ביותר, שעדיין יעיל ברמה זו.

האם מצאת שמאמר זה מועיל?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו! תודה! 🙂

ציון ממוצע 4.4 /5. מספר הקולות: 9

אין קולות עד כה! להיות הראשון לדרג את הפוסט הזה.

.

או אם יש לך הצעות אחרות לגבי ג’ומובי. 🙂

! (לעזרה או שאלות, היכנס למטה בקטע התגובות)

התנגשות לדומיות

Clash Royale, Clash of Clans ו- Brawl Stars עדכונים ואסטרטגיה

3 Clash Clash Royale Arena 6 סיפונים

לסדנת Builder יש את היכולת לפתוח 3 אגדות שונות, אך אנו ננסה להגביל את מספר הכרטיסים האגדיים המשמשים בשלושת הסיפונים הטובים ביותר עבור ארנה 6 קדימה. . תיהנו מהסיפונים הטובים ביותר האלה לזירה 6! לא זירה 6? בדוק למטה!

הסיפונים הטובים ביותר לזירה 6

זירת ספאם של חזיר 6 סיפון

זירת ספאם של חזיר 6 סיפון

בדיוק כמו שני הסיפונים האחרונים הטובים ביותר לכל זירה, מחזור חזיר/סיפון ספאם הופך את הזירה 6 גם הסיפונים הטובים ביותר. עם כל זירה חדשה שלא נעולה, מופיע כרטיס חדש, מה שהופך את הסיפון הזה לחזק עוד יותר. לזירה 6, אתה רוצה להשיג את החזיר מלפנים, עם כל היחידות הקטנות מאחור. . נסה להניח את אספן האליקסיר שלך במהירות האפשרית כדי להשיג את היתרון של Elixir. הסיפון הזה הוא סופר זול, כך שנותר דקה, עליכם להשאיר חיילים.

כורה ארנה 6 סיפון

כורה ארנה 6 סיפון

אם יתמזל מזלכם לפתוח את הכורה, עליכם להשתמש בו במלוא הפוטנציאל שלו! הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא וריאציה של הסיפון בו אני באמת משתמש. הכורה אמור לשמש כהסחת דעת כמו גם סוחר נזק איכותי. הדחיפה הטובה ביותר לסיפון הטוב ביותר הזה היא כורה ממוקם בצד הרחוק, עוקב עם מיני-P.ה.ק.ק.א. ואש רוח עם הזאפ מוכן. בעיקרון אין שום דבר שיכול לעצור את הדחיפה הזו אז צפו לנזק גדול למגדל היריבים שלכם.

סיפון גולם ארנה 6

סיפון גולם ארנה 6

הגולם סוף סוף לא נעול בזירה 6 אז כמובן שאתה צריך סיפון OP GOLEM כדי להרוס את השחקנים לגמרי כאן למטה. אספן אליקסיר כל כך חשוב בסיפון זה מכיוון שהגולם כל כך יקר. שחק הגנה על המשחק כולו, תוך כדי בניית אספני Elixir וברגע שמכה אליקסיר כפול, הניח את הגולם שלך מאחור. בנה חיילים מאחוריה כדי לגרום נזק רב ובתקווה שהדחיפה הזו תציף לחלוטין את השחקן האחר. .

תיהני להשתמש בסיפוני הזירה 6 האלה כדי להגיע לגביעים. הייתי ממליץ להיצמד לאחד ולהיות ממש טוב עם השימוש בו. . נתראה!

כמו מה שאתה רואה? !

Best Arena 6 סיפונים לאתגר Clash Royale Arena 2022

יש לנו רשימה של הסיפונים הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם בזירה 6 במהלך אתגר Clash Royale Arena 2022!

שון סאבאג ‘ – 14 בינואר 2022, 12:38

Clash Royale Best Arena 6 סיפונים

האתגר של Clash Royale Arena משנת 2022 יוצא לדרך, מה שאומר שתעבור דרך הכפפה של זירות שונות בדרך לחלקים הגבוהים ביותר בזירה. בדרך תוכלו להשתמש במגוון סיפונים שונים המבוססים על מאגר הכרטיסים זמין. אם אתה תוהה מהן אפשרויות הסיפונים הטובות ביותר לזירה 6, אנו נפרט אותם במדריך זה!

התבונן בפוסט שלנו על הסיפונים הטובים ביותר ב- Clash Royale לעוד דברים שאתה יכול לשחק!

הסיפונים הטובים ביותר לזירה 6

הדברים רציניים עכשיו, מכיוון שאמנם ההפסדים לא נחשבו בשלושת הזירות הקודמות שהם עושים עכשיו! אם תאבד שלוש פעמים באחד מסיבובי הזירה, אתה תהיה מחוץ לאירוע. אתה יכול לנסות שוב את זה שוב אם אתה רוצה עבור 10 אבני חן. לחלופין, אם יש לך את Pass Royale, אתה יכול להיכנס מחדש בחינם!

. צפו לראות שפע של סיפוני מחזור פיתיון וחזירים, שנראים כאפשרויות הפופולריות ביותר ברמת הזירות הזו.

אם סיימת את הרובד הזה במשחק, תוכל לבדוק את סיפוני הזירה 7 הטובים ביותר שלנו לקרבות הבאים שלך!

HOG Rider & Valkyrie 2.9 סיפון מחזור

Clash Royale Arena 6 Hog Valk Deck

אחת האפשרויות מסוג Arena 6 היא סיפון רוכב חזיר ו Valkyrie מחזור מחזור. זה כולל תותח, רוח אש, כדור אש, רוכב חזיר, מוסקטייר, שלדים, העץ וולקירי. סיפוני מחזור נועדו לעבור דרך כרטיסים במהירות כדי להשיג רוכב חזיר אחר, כך שתוכלו לזרוק אותם על הלוח לפני שהיריב שלכם יוכל להתמודד עם זה.

הוג 2.8 סיפון מחזור

Clash Royale Arena 6 סיפון מחזור חזירים

סיפון מחזור חזיר מהיר מעט יותר שדומה מאוד לזה הראשון, אך חותך את Valkyrie עבור Knight. זה כולל תותח, רוח אש, כדור אש, רוכב חזיר, מוסקטייר, שלדים, העץ ואביר.

סיפון פיתיון קלאסי

סיפון פיתיון די קלאסי, בו אתה מחפש לגרום ליריב שלך להשתמש ביומן על יעד תת-אופטימלי כמו נסיכה, כך שתוכל לזרוק את חבית הגובלין שלך על מגדל שיגיע לנזק מסיבי כלשהו. מגדל התופת ורוקט יעזרו לכם להתגונן מפני רוכבי החזירים שקיימים במטא זה. כדי לשחק רשימה זו תנהל את רוח האש, חבית גובלין, מגדל התופת, אביר, נסיכה, רקטה, צבא השלד והעץ.

אלה כל הסיפונים הטובים ביותר לשימוש בזירה 6 במהלך אתגר הזירה 2022 ב- Clash Royale! אתה יכול למצוא יותר תוכן במשחק בקטע Clash Royale באתר האינטרנט שלנו!

קָשׁוּר: Clash Royale

שון סאבאג ‘

שון סאבאג ‘הוא המייסד והעורך הראשי של מדריכי Try Hard. הוא מכסה וכותב על משחקי וידאו כבר למעלה מ 9 שנים. הוא בוגר 2013 באוניברסיטת האקדמיה לאמנות עם A.א. בעיצוב אתרים ומדיה חדשה. בזמן החופש שלו הוא נהנה לשחק משחקי וידאו, לצפות בסרטים רעים ולבלות עם משפחתו.