Clash Royale Decks (עודכן בספטמבר 2023), Best Arena 6 Decks (עדכון ספטמבר 2023) | מדריכי Clash Royale

0

הסיפונים הטובים ביותר לזירה 6: סדנת בונה

אנו עשויים גם להציג מדי פעם סיפונים באתר שלנו. כאשר אנו מציגים סיפונים, אנו מחפשים אלו שיש להם מדריכים מפורטים כי אנו רוצים שהם יעזרו ככל האפשר. . אם אתה רוצה סיכוי להופיע הסיפון שלך, הקפד ליצור את הסיפון הזה עם מדריך סופר מפורט כיצד להשתמש בו בצורה הטובה ביותר.

.

בעיקר לחץ עם מרגמה או ראש עם רוכב חזיר.

ארנה 6 3.4

.8 מחזור חבית שלד נסיך כהה
להציף את יריביך בנסיכים כהים מהירים וכל הזמן יורד על צרות עליהם.

ארנה 12 2.8

. . מוכן להאכיל אותם?

ארנה 7 3.1

סיפון קלאסי כל כך מגוון והוא שרד כל מטא במשך 3-4 השנים האחרונות.

.9

.4

זה כמו סיפון X-Bow רגיל עם לא כל כך הרבה הגנה אווירית.

ארנה 11 3.

עודכן לאחרונה

. אז השאלה הופכת: כיצד אוכל לנצח בעת שימוש בסיפונים הטובים ביותר ב- Clash Royale? . !

סיפוני רויאל ההתנגשות שלנו מוגשים על ידי הקהילה, עבור הקהילה. האם יש לך סיפון שאתה משתמש בו שעומד נהדר עבורך במשחקים שלך? צור אותו באתר שלנו כדי לשתף אותו עם אחרים ולמלא את קטע המדריך כדי ליידע אנשים כיצד אתה משתמש בסיפון. ככל שהסיפון והמדריך טובים יותר, כך סביר יותר שאנשים ימצאו את הסיפון שלך, ויגדילו את הנראות שלו.

? . אם במקרה תופס אחד שמוכח כמועיל לך, זרוק אותו לריפוי כדי שאחרים יוכלו לראות יותר כי הסיפון היה מועיל, כך אנשים אחרים יכולים לקפוץ פנימה ולהשתמש בו גם!

אנו עשויים גם להציג מדי פעם סיפונים באתר שלנו. כאשר אנו מציגים סיפונים, אנו מחפשים אלו שיש להם מדריכים מפורטים כי אנו רוצים שהם יעזרו ככל האפשר. . .

הסיפונים הטובים ביותר לזירה 6: סדנת בונה

Clash Royale Arena 6 סיפונים

היי, זה שוב אקסקליבור. ארנה 6 סיפונים .

.

אנא הפעל את JavaScript

סדרת Rush Arena. זה ממוקד להעביר אותך דרך סדנת Builder ואני אתן לך כמה סיפונים על סמך תנאי זכייה שתבחר. זה המקום בו המטא מתחיל להשפיע על סיפונים, כך שתרצה לפתוח את כל הכרטיסים הזמינים כעת לפני שתתקדם קדימה.

Clash Royale Arena 6 סיפונים

.

Clash Royale Arena 6 סיפונים

בחירת תנאי ניצחון

. . .

ישנם מספר לא מבוטל של תנאי זכייה לבחירה בשלב זה. תוספת של חבית X-Bow, Ballon, Mertic ו- Steeron מוסיפה הרבה יותר אפשרויות לסיפון שלך, מה שהופך אותו למגוונת ומכוונת עבירה כאחד.

הייתי מציע לך לבחור תנאי WIN מהדברים הבאים ארבע קלפים עבור סיפוני הזירה שלך 6, מכיוון שקל לשחק איתם ואינם זקוקים לתמיכה רבה.

Clash Royale Hog RiderClash Royale GiantClash Balloon BalloonClash Royale Golem

סיפוני רוכבים חזיר

. תרצה לשחק אותו בצורה פוגעת, ולהשתמש בכרטיס תמיכה טוב + מיני טנק בהגנה.

שלושת הסיפונים האלה של ארנה 6 טובים מאוד בעבירה ויש להם גם הגנה נהדרת.

Clash Royale Hog RiderClash Royale MirticClash Royale ValkyrieClash Royale ArcherClash Royale ZapClash Royale MusketeerClash Royale Minions

סיפון פוגעני מאוד. ! להגנה מפני נחילים, יש לך את הקסם ארצ’ר, זאפ וולקירי. מרגמה ממלאת כאן את התפקיד של בניין הגנתי, אך במקרה שרוכב HOG לא מתחבר, ניתן להשתמש בו גם באופן פוגעני.

Clash Royale FireballClash Royale the LogClash Royale Mini P.E.K.K.AClash Royale Baby Dragon

גרסת ספין -אוף של ה- 2 הפופולרי.. נבנה לזירות נמוכות יותר, שם אין קרח גולם ��

. דרקון לתינוקות דואג לנחילים, ואילו Musketeer מספקת הריגת טנקים הגונה ואנטי אוויר.

אל תאבד מגדל. .

סיפון 3:

Clash Royale Hog RiderClash Royale the LogClash Royale ValkyrieClash Royale Mega MinionClash Royale Baby DragonClash Royale PoisonClash Royale the Logאשף Clash Royaleתנור רויאל התנגשות

הסיפון הזה קצת בצד ההגנתי, אך מתורגם במהירות לעבירה. אם אתה מתגונן עם דרקון לתינוקות, פלג חזיר לפניו ויש לך דחיפה הגונה מוכנה.

להגן היטב ואז היכה את יריביך על הדלפק. .

סיפוני ענק

אחד הסיפונים הטובים ביותר לזירה 6 הוא סיפון הענק. . הוא נדיר ולכן קל לפלס אותו. יש לו בריאות טובה מאוד על עלות הסם שלו.

סיפון 1:

Clash Royale GiantClash Royale ValkyrieClash Royale ZapClash Royale Musketeer

.8, אבל זה ממש כיף לשחק איתו. להגן עם ברברים ומוסקטייר, ואז השתמש בענק/Valkyrie לטנק. השתמש בדרקון לתינוקות לתמיכה הגנתית וחבית שלד לתמיכה פוגענית. .

סיפון 2:

Clash Royale GiantClash Royale ZapClash Royale GiantClash Royale MusketeerClash Royale Valkyrie

סיפון פוגעני מאוד. . אני ממליץ לא להציג בלון לפני 2x Elixir. השתמש ב- Valkyrie + Musketeer/Minions להגנה. צבא השלד הוא נחיל זול + רוצח טנקים.

Clash Royale P.E.K.K.AClash Royale Baby DragonClash Royale Spear Goblins

. יש כאן הגנה טובה מאוד, וניתן להשתמש בפקקה גם באופן פוגעני.

בַּלוֹן סיפונים

לסיפוני הבלונים הטובים ביותר של ארנה 6 יש את אחד המכניקה הייחודית ביותר במשחק. זה עוסק במון נזק אם הוא מתחבר, אבל לגרום לו להתחבר זה החלק הקשה. .

סיפון 1:

Clash Balloon Balloonמכונת טיסה של Clash RoyaleClash Royale MinionsClash Royale ArrowsClash Royale ZapClash Royale Combstone

בהתבסס על ביצוע דחיפות איטיות והגשת הלון למגדל. השתמש בזאפ ובחצים לתופת ומיניונים בהתאמה. כלב סולו אינו עסקה טובה, תמכו בו עם דרקון לתינוקות/מכונה מעופפת. .

סיפון 2:

Clash Balloon BalloonClash Royale MinionsClash Royale Baby DragonClash Royale ArrowsClash Royale HunterClash Royale Mini P.E.K.K.A

עבירה נהדרת? חשבון. הגנה נהדרת? חשבון. טַנק? בערך. נָחִיל? חשבון.

שום דבר לא צריך להשתבש!

סיפון 3:

Clash Balloon BalloonClash Royale Baby DragonClash Royale Inferno DragonClash Royale MinionsClash Royale ZapClash Royale Archers

הגנה מוצקה בסלע. שלב דרקון תופת עם Valkyrie ושום דבר לא עובר. דרקון בלון ותינוקות עושה דחיפה נחמדה יחד עם מיניונים.

השתמש בבלון שלך בכל הזדמנות אפשרית, מכיוון שזו הדרך היחידה שאתה נזק במגדל.

זהו כרטיס הזירה 6 Golem Decks הטוב ביותר שיש לו את הכמות הבריאותית ביותר במשחק. . מוצק, טנקי מאוד, ועם היתרון הנוסף של נזקי מוות, קל יותר לשחק סיפונים של זירה 6 גולם מאשר בלון.

קל יותר לשחק בהם ב- 2x Elixir.

סיפון 1:

Clash Royale GolemClash Royale BarrelClash Royale LightningClash Royale ArcherClash Royale Bomber

בכרטיסים בסיפון זה יש סינרגיה נהדרת זה עם זה. . כדי להרוס דחיפות גדולות, יש לך ברקים ומיניונים.

סיפון 2:

Clash Royale GolemClash Royale Mini P.E.K.K.AClash Royale ZapClash Royale Baby DragonClash Royale Hog RiderClash Royale PoisonClash Royale Musketeer

תשתמש בחזיר כדי לפתות את הבניינים ההגנתיים ונחילי היריב, או שתוכל להשתמש בו מאחורי הגולם לנזק רב. זה סיפון קל לשחק איתו, יש לו Zap עבור אינפנוס, דרקון לתינוקות לנחילים ומיני פקקה לטנקים.

Clash Royale GolemClash Royale Inferno DragonClash Royale Goblin חביתצבא שלד רויאל התנגשותClash Royale Musketeerבלון שלד רויאל התנגשותClash Royale FireballClash Royale Zap

השתמש בגולם יחד עם חבית השלד. . יש לו מהירות תנועה מהירה. אם מגדל התופת נפרס מאוחר, הוא יינעל לחבית סקלי, שתכריח את התופת כשהוא מחליף יעדים.

אז זה זה להיום, חבר’ה. אלה שנים עשר סיפונים שיובילו אותך לפחות לרויאל ארנה, אם לא רחוק יותר. רובם קל למדי לשחק ולא סומכים על אגדות הרבה.

יש לקוות שמצאת את מדריך הסיפונים של Clash Royale Arena 6 מועיל!

נתראה ב- Royal Arena בפעם הבאה!