צפו בקונטיננטל: כיצד להזרים את פריקוול ג’ון וויק מכל מקום – CNET, כיצד לצפות ביבשת: להזרים את מופע ג’ון וויק | מה לצפות

0

. .

עוד אקשן מתנקש בספין-אוף הטלוויזיה הזה של זיכיון הסרט.

תורם של קווין לינץ ‘

קווין לינץ ‘הוא סופר ועיתונאי יליד לונדון, מבוסס דבלין. מחברו של סטיב ג’ובס: דיוקן ביוגרפי, קווין הוא סופר תכונות רגיל למספר אתרי טק ועורך הטכנולוגיה לשעבר של Daily Mirror. הוא שימש גם כעורך GuinnessWorldRords..

ספטמבר. 22, 2023 4:00 א.. Pt

בית הקונטיננטל בארה”ב
נושא את היבשת בבריטניה, קנדה ואוסטרליה
! סיומת קניות CNET

חם על עקבי הסרט הרביעי של ג’ון וויק המכה בבתי קולנוע מוקדם יותר השנה מגיע הקונטיננטל. הפריקוול המיוצר לטלוויזיה זמין כעת לזרם.

.

קולין וודל מקבל את התפקיד של ווינסטון הצעיר, אותו מגלם איאן מקשיין בסרטים. אנו צופים כאשר ווינסטון ממשיך להקים את המלון בשם קונטיננטל, מקלט למתנקשים בו ג’ון וויק יבלה אחר כך שהות מורחבת.

בעוד שציר הזמן הופך את זה לא סביר שקאנו ריבס ישחזר את תפקידו כוויק, צוות השחקנים אכן כולל את מל גיבסון בתפקיד האנטגוניסט הראשי של הפריקוול, קורמק. אלברט יוז, במאי מהגיהנום וספר אלי, Helms the Preps הראשונים והשלישיים.

אל תחמיץ רגע של הפעולה על ידי עקוב אחר המדריך שלנו לצפייה ביבשת מכל מקום בעולם.

מתי משוחרר הקונטיננטל?

המופע הופך את הופעת הבכורה שלה בארה”ב יום שישי, ספטמבר. 5 א.M. .. , עם שני הפרקים הבאים שמגיעים שבועי בו זמנית. הפרק האחרון יהיה מוכן להזרים באוקטובר. . זהו לוח זמנים דומה לצופים בקנדה, אוסטרליה ובריטניה, כאשר הפרק הראשון פוגע בווידיאו של אמזון פריים בשעה 8 א ‘.. ET, 1 עמ ‘.M. BST בבריטניה, ו- 10 עמ ‘.. AEST באוסטרליה ביום שישי, ספטמבר. 22. הפרקים שנותרו פגעו בשירות במקביל לשני שישי הבאים.

כיצד לצפות ביבשת מכל מקום ב- VPN

אז מה אם אתה נוסע מחוץ למדינת מולדתך ורוצה ליהנות מהמופע או רוצה שכבה נוספת של פרטיות לסטרימינג ? יש אפשרות שאינה דורשת חיפוש באינטרנט באתר סקירי: אתה יכול להשתמש ב- VPN, או ברשת פרטית וירטואלית.

. . .

. ? .

ExpressVPN

. בדרך כלל זה 13 $ לחודש. אבל אתה יכול לחסוך 49% פלוס לקבל שלושה חודשי גישה בחינם – המקבילה של 6 $.67 בחודש – אם תקבל מנוי שנתי.

.

צפו ביבשת בארה”ב

בית הקונטיננטל בארה”ב

. שימו לב שיש כמה מודעות במנוי Premium Plus בגלל הסכמי רישוי תוכן.

. .

כיצד להזרים את היבשת בבריטניה, קנדה ואוסטרליה

וידאו של אמזון פריים

נושא את היבשת בבריטניה, קנדה ואוסטרליה

חברות של אמזון פריים כוללת את שירות הטלוויזיה והסרטים הרחבים של אמזון, כמו גם סטרימינג מוזיקה ללא מודעות, משחק פריים, מבצעים בלעדיים ושירות משלוחים חינם שלה. פריים עולה 9 פאונד לחודש או 95 ליש”ט לשנה בבריטניה, 10 $ לחודש או 99 $ לשנה בקנדה, ו- AU 10 $ לחודש או AU 79 $ לשנה באוסטרליה.

.

  • .
  • .
  • אם אתה מתקשה לצפות לאחר שהפעלת את ה- VPN שלך ותגדיר אותו לאזור הצפייה הנכון, ישנם שני דברים שתוכל לנסות לתקן מהיר. . אם לא, יתכן שתצטרך לשנות את הכתובת הפיזית בקובץ עם חשבונך. . .
  • . במקרים מסוימים עם שירותי טלוויזיה חכמים, לאחר שתתקין אפליקציה של רשת, תתבקש לאמת קוד מספרי או ללחוץ על קישור שנשלח לכתובת הדוא”ל שלך בקובץ לטלוויזיה החכמה שלך. .
  • וזכרו, דפדפנים יכולים לעתים קרובות למסור מיקום למרות השימוש ב- VPN, אז וודאו שאתם משתמשים בדפדפן פרטיות ראשונה כדי להיכנס לשירותים שלכם. .

ג’ון וויק מקבלים הרבה ליהנות השנה; אחרי שהסרט הרביעי בזכיינית האקשן יצא במרץ, אנו מקבלים כעת ספין אוף טלוויזיה בצורה של שנוחת ביום שישי, 22 בספטמבר.

טַוָס
בְּרִיטַנִיָה:

סרטון פריים
צפו בחו”ל:
ExpressVPN

. .

סרטים אבל עם דרמה וסיפור אחורי כדי לעזור לך להבין טוב יותר את העולם. בתוכנית מופיעים קולין וודל, איומיד אדגון ומל גיבסון

אז הנה איך לצפות היבשת מכל מקום שאתה נמצא.

איך לצפות ביבשת בארה”ב

בארה”ב תוכל לצפות היבשת . הפרק הראשון של התוכנית יפגע בזרם ביום שישי, 22 בספטמבר, והשניים הבאים ינחתו מדי שבוע מאז.

.99 לחודש עבור התוכנית הסטנדרטית שלה (Premium) ו- 11 $.99 לחודש עבור המודעות ללא מודעות (Premium Plus), אם כי למרבה הצער אין ניסיון בחינם. יש לנו מדריך שעובר אותך בהבדל בין Peacock Premium ל- Premium Plus גם.

שלושת הראשונות ג’ון וויק סרטים כולם על טווס, אבל לא תוכלו לעשות מרתון מלא, כמו ג’ון וויק: פרק 4 נמצא בעצם על סטארז.