זרימה מחודשת של בת הים הקטנה על דיסני פלוס: תאריך ושעה שחרור – CNET, בת הים הקטנה פשוט קיבלה תאריך שחרור של דיסני פלוס – כאן Shouth Can’t Stream | מדריך טום S

0

דיסני מציעה אפשרות לקבץ את דיסני פלוס והולו או דיסני פלוס, Hulu ו- ESPN Plus. . להלן צרורות דיסני והסקירה שלנו על דיסני פלוס.

זרימה מחודשת של ‘בת הים הקטנה’ על דיסני פלוס: תאריך ושעה שחרור

.

. לאחרונה סיימה את לימודיה באוניברסיטת טקסס באוסטין, שם כתבה עבור עיתון המכללה שלה, “The Daily Texan, וכן עבור מגזינים ממלכתיים ומקומיים. כשהיא לא כותבת, היא אוהבת להטות את החתול שלה, ללגום קפה שחור ולנסות סרטי אימה חדשים.

אוגוסט. 25, 2023 8:00 א.M. Pt

האלי ביילי בבת הים הקטנה

אם חיכיתם לחדש את בת הים הקטנה של דיסני לחלק מחודש לחלק מהעולמה שלכם, בקרוב תוכלו לתפוס את הסיפור התת-מימי על דיסני פלוס.

השנה בת הים הקטנה מדמיינה מחדש את גרסת האנימציה הקלאסית משנת 1989 ומככבת הזמרת והשחקנית האלי ביילי בתור אריאל; חאבייר ברדם כאבא הלחץ של ארי, המלך טריטון; ג’ונה האואר-קינג כנסיך אדמה אריק. ומליסה מקארתי כמכשפת הים המתכננת, אורסולה.

כמו כן נוכחים עבור הפנטזיה והרומנטיקה נמצאים סבסטיאן, Scuttle and Flounder, שהושמעו על ידי דייב דיגס, Awkwafina ו- Jacob Tremblay. .

בת הים הקטנה ביצעה את הבכורה התיאטרלית שלה בחודש מאי ותסחף לדיסני פלוס בספטמבר. הנה עוד על בדיוק מתי אתה יכול לצפות בסרט, ובנוסף כיצד VPN יכול להוסיף לחוויית הזרם שלך.

איך לצפות בבתולת הים הקטנה על דיסני פלוס

ספטמבר. בְּ- .M. Pt (3:01 א.M. ET). זה יהיה זמין באותה תקופה בכל מדינה שדיסני פלוס זמינה, למעט צרפת וטורקיה, שתקבל גישה לסרט במועד מאוחר יותר, על פי דיסני.

התוכנית מבוססת המודעות של דיסני פלוס עולה 8 דולר לחודש ומאפשרת סטרימינג על עד ארבעה מסכים בבת אחת. התוכנית ללא מודעות של השירות הכוללת הורדות עולה 11 $ לחודש. שומרי הגלקסיה כרך. .

.

דיסני פלוס

נושא את בת הים הקטנה

דיסני מציעה אפשרות לקבץ את דיסני פלוס והולו או דיסני פלוס, Hulu ו- ESPN Plus. המשולבת של דיסני פלוס ותומכת מודעות והולו עולה 10 דולר לחודש, והמחיר לחודש גבוה יותר אם אתה רוצה צרור שכולל גם ESPN Plus. להלן צרורות דיסני והסקירה שלנו על דיסני פלוס.

אולי אתה נוסע לחו”ל ורוצה להזרים את דיסני פלוס כשהייתי מחוץ לבית. . ישנן סיבות טובות אחרות להשתמש ב- VPN גם לסטרימינג.

VPN הוא הדרך הטובה ביותר להצפין את התנועה שלך ולהפסיק את ספק שירותי האינטרנט שלך מלהטיל את המהירויות שלך. שימוש ב- VPN הוא גם רעיון נהדר אם אתה נוסע ומצא את עצמך מחובר לרשת Wi-Fi ורוצה להוסיף שכבה נוספת של פרטיות למכשירים שלך ולהיכנס שלך. .

אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי להזרים תוכן באופן חוקי כל עוד מותר VPNs במדינה שלך ויש לך מנוי תקף לשירות הסטרימינג שאתה משתמש בו. ארה”ב וקנדה הם בין המדינות בהן VPNs הם חוקיים, אך אנו ממליצים להזרים או להוריד תוכן באתרי סיקור לא חוקיים. אנו ממליצים על ExpressVPN, אך תוכלו לבחור בספק אחר מהרשימה הטובה ביותר שלנו, כמו SurfShark או NordVPN.

ExpressVPN

ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג

אם אתה מחפש VPN מאובטח ואמין, הבחירה של העורכים שלנו היא ExpressVPN. זה מהיר, עובד במספר מכשירים ומספק זרמים יציבים. בדרך כלל זה 13 דולר לחודש, אך כרגע זה עולה פחות בסך הכל כדי לעבור למנוי של 12 חודשים, שם כל חודש מתנער ל 8 $.32.

ExpressVPN מציע אחריות של 30 יום בחזרה. קרא את הסקירה שלנו על ExpressVPN.

. לפני שתפתח את אפליקציית הסטרימינג, וודא שאתה מחובר ל- VPN שלך באמצעות האזור שנבחר שלך. . עבור אל הגדרות ובדוק את חיבורי הרשת שלך כדי לוודא שאתה מחובר ומחובר לחשבון VPN שלך. עכשיו אתה מוכן לפתוח את דיסני פלוס לזרם.

אם אתה נתקל בבעיות עם סטרימינג, ראשית וודא שה- VPN שלך פועל על כתובת ה- IP המוצפנת שלו. בדוק פעמיים שעקבת בעקבות הוראות ההתקנה בצורה נכונה ובחרת את האזור הגיאוגרפי הנכון לצפייה. אם אתה עדיין נתקל בבעיות חיבור, יתכן שתצטרך לאתחל מחדש את המכשיר שלך. סגור את כל האפליקציות והחלונות, הפעל מחדש את המכשיר והתחבר תחילה ל- VPN שלך. שים לב שלשירותי סטרימינג מסוימים יש מגבלות על גישה ל- VPN.

בת הים הקטנה רק קיבלה תאריך שחרור של דיסני פלוס – הנה כשאתה יכול להזרים אותו

כיתוב (L-R): Scuttle (שהושמע על ידי Awkwafina), Flounder (שהושמע על ידי ג'ייקוב טרמבליי) והאל ביילי כאריאל בדיסני

היכונו לצאת מתחת לים שכן לבת הים הקטנה יש סוף סוף תאריך שחרור של דיסני פלוס אושר. .

דיסני אישר כי בת הים הקטנה תתחיל לזרום בדיסני פלוס החל מיום רביעי, 6 בספטמבר. ובאותו יום, שלל תוכן בונוס יגיע גם לרציף. .

! ������������ תמונה.טוויטר.

בהתבסס על סרט האנימציה ב -1989, גרסת 2023 של בת הים הקטנה שוחררה בבתי הקולנוע בחודש מאי. . .

. מליסה מקארתי מגלמת את מכשפת הים הנבלית, אורסולה, ואילו ג’ונה האואר-קינג מגלמת את עניין האהבה, הנסיך אריק. .

בדומה לקורקטונה המקורית, גרסה מחודשת זו עוקבת אחר אריאל כשהיא מבצעת עסקה עם אורסולה הרעה כדי להגשים את רצונה לחוות את החיים מעל פני הים. . אבל העסקה מגיעה עם מחיר כבד, וההחלטה של ​​אריאל מציבה לא רק את חייה שלה בסכנה אלא את כל הממלכה התת -מימית בסכנה.

בת הים הקטנה התמודדה עם תגובה מעורבת כאשר היא שוחררה בבתי הקולנוע מוקדם יותר השנה. עגבניות רקובות, . זה מרמז כי הציבור הרחב נהנה ממנו משמעותית יותר ממבקרים מקצועיים. .

אף על פי כן, הגעתה של בת הים הקטנה לדיסני פלוס בוודאי תתקבל היטב על ידי רוב המנויים, ואנחנו מצפים שהסרט יצלם את הרשימה הנצפית ביותר של הפלטפורמה כאשר הוא יעלה לראשונה בשירות בחודש הבא. .

  • הסרטים החדשים המובילים שצפו השבוע בנטפליקס, הולו ועוד
  • איך לצפות רק ברציחות בעונה 3 הבניין