. com, איך לצפות בסרטים ‘המסור’ בסדר כרונולוגי: זרם בחינם – רולינג סטון

0

? . , ראה x .

סרטים, מדורגים

הפרק שיחק את המשחק שלו הכי טוב? קרא את הדירוג שלנו של כל סרט בסדרה כדי לגלות.

בשנת 2004, שיחת סאנדנס הייתה אימת אינדי קטנה ומגעילה, שנורה תוך 18 יום בתקציב של $ 1 בלבד.2 מיליון. ראה, , ), היה פסיכוטרילר מפותל על רוצח בשם פאזל (טובין בל), שאובחן כחולה בסרטן הטרמינל, מבלה את ימיו האחרונים קורבנות הלכידה, שלדעתו לא היו אסירי תודה על חייהם, בתרחישים מטורפים שלעתים קרובות מעורבים הפירוק.

ניקה בקופות בסוף השבוע של ליל כל הקדושים בשנת 2004 והוליד במהירות רצף של סרטי המשך (כל שנה, באותו סוף שבוע, במשך שש שנים) שהעלו את העינויים וגם את העלילה המפותלת. . (2006), . גרסה מחודשת וסרט ההמשך שלו) במשך שנים רבות הבאות, אבל .

ראה – יוצא ספטמבר. . קבעו כרונולוגית בין ראה מסור II, הפריקוול הזה מסוגים זה מציג את הנבל הזכיינות ג’ון קרמר/פאזל (בל) הונאה בחיפוש אחר תרופה לסרטן והנקמה שהוא מבקש על מי שניצל אותו.

ראה .

.

. עם סרט ההמשך הרביעי בסדרה, “ערכי ההפקה הפכו לסרט האימה כל כך מטלטל יש יותר משותף עם קיטש כמו ראה,. זה לא הוגן, רק בזה יום שישי חלק V , . ראה . . גורם איק: 2/10 – ראית גרוע יותר .

קרדיט: אוסף אוורט

8. ספירלה: מתוך ספר המסור

. . . . . , במאי הסדרה החוזר דארן לין בוסמן (שהלכה , , Iv . שנים (אחרי האכזבה הכספית של , . , . בסופו של דבר מבוטל על ידי תסריט סלפדאש, צעדים לא עקביים, וסיום מטופש להפליא שמעורר גס צחוק, אך אין אימה. . איפה לצפות ספירלה: מתוך ספר המסור: Hulu

מתיו פאסמור בתור “לוגן” בפאזל. תמונה מאת ברוק פאלמר/ליונסגייט

. פאזל (2017)

. סרט שמספק יותר שאלות ממה שהוא עונה, פאזל . . (בפריחה בלתי נסלחת במיוחד, דמות אחת ממשיכה לגרום לריכוז בסגנון ג’וס ווידון זמן רב לאחר שתלטיו בתניו, נמסרו ו .עם זאת, על ידי המערכה השלישית, הסרט קושר את עצמו בקשרים כדי להתייחס לסדרה המקורית, והטוויסט צפוי לחלוטין לאלה שאף מכירים את התעלולים הקופצים של הסדרה בזמן של הסדרה. ? איפה לצפות פאזל: וידאו של אמזון פריים

קרדיט: אוסף אוורט

6. ראה תלת מימד (2010)

אלמנתו של פאזי (בטסי ראסל) עובדת עם קציני ענייני פנים כדי לתפוס את הבלש הופמן. בינתיים, סופר עזרה עצמית (שון פטריק פלנרי), לאחר שביצע את מעשה ההיבריס האולטימטיבי בשקר על שרידות מלכודת פאזל ואז כתיבת ספר על כך, מועמדת למבחן באמת הפעם. מיוצר בגובה ההיסטריה התלת-ממדית לאחר שחרורו של גִלגוּל ב 2009, ראה תלת מימד (שוחרר גם כ מסור: הפרק האחרון) הוא פחות או יותר נדיר של הסדרה מבחינת סטנדרטים מוכרים באופן מסורתי של איכות. התאורה כאן היא רק פלורסנטית, ככל הנראה כדי לנטרל את האפקט המכהה שהיה לתלת-ממדי היה בבתי קולנוע, אך מאפשר גם לקהל לראות כל פרט מדהים בשלישיית הראשים המתפוצצים שיש לסרט מוצג. (פשוט תסתכל על השיניים האלה באה!) כיף לסירוגין ומייגע במידה שווה, מתפקד בעיקר כפרודיה על הסדרה, עם הכל (המשחק, הגור, המוסר המפוקפק) הגיע ל -11 והסתדר טוב יותר עבורו. . . ראה תלת מימד . פרנק ופנלופה, רומנטיקה אמיתית (1993) ו הטקסס טֶבַח (1974) זה בהחלט שווה לחפש. גורם איק: .5/10 – האשראי נדרש לתשלום מלכודת הדוב ההפוך לאחר שבעה סרטים. התראת ספוילר: זה סופר גס! ראה תלת מימד: וידאו של אמזון פריים

מסור x (2023)

? . אולי תרצה להדביק את הסיפור עד כה בהתחשב בכך שהפרק העשירי של הזיכיון, ראה x .

מוגדר בין אירועי ראה אני וכן , ג’ון קרמר (טובין בל) חוזר, נוסע למקסיקו להליך רפואי מסוכן וניסוי בתקווה נואשת למצוא תרופת נס לסרטן שלו – רק כדי לגלות את המבצע כולו הוא הונאה להנחיית אנשים פגיעים מכספם. .

חידות ומלכודות אלה הם אבן יסוד חתימה בזכיינית, ומעניקים לקורבנות סיכוי להישרדות, אך לעיתים קרובות חושפים את סודותיהם האפלים שלהם לאורך הדרך, ולעתים קרובות משאירים אותם פצועים או פגומים לצמיתות בדרך אחרת. .

החדשות הטובות הן שהרכבנו מסביר נטול ספוילר כיצד להזרים את סרטי המסור ברשת, ובסדר הכרונולוגי הנכון. קרא קדימה כדי לראות איך.

איך לצפות בסרטי המסור בסדר שחרור

ה ראה הזכיינית הופיעה לראשונה בשנת 2004, עם תסריט של ליי וונל בהופעת הבכורה שלו בתסריטאות ובמאי ג’יימס וואן, גם הם בהופעת הבכורה שלו. הסרט קיבל ביקורות מקוטבות עם יציאתו, אך מאז הפך לקלאסיקה של פולחן ועיקרי זכיינית האימה. בובת פאזל עצמה נותרה אחת האנטגוניסטים האימה הזכורים ביותר-והכי מרותקים ביותר כיום.