חמישה דברים שכדאי לדעת לפני שתשחק בשריפות Core Core vi של Rubicon – חוט Xbox, שריון ליבה vi שריפות של רוביקון – מהדורת פרימיום – Xbox Series X | S

0

שריון משוריין vi שריפות של רוביקון – מהדורת פרימיום – Xbox Series X

כן, אתה יכול לחשוב שאתה טייס ה- Mech הבא הבא בצד הזה של הגלקסיה, אבל זה לא מזיק לפחות להשיג רענון איך זה לטייס גרעין משוריין. שֶׁלָה מומלץ מאוד אתה עוקב אחר ההנחיות של המשחק ומשלים את תרחישי ההדרכה. יש סיבה לכך שהיא מפתה אותך עם רכיבים חדשים לשימוש במכלול להשלמת כל תרחיש – המשחק יודע שאתה זקוק לעזרה זו. לאחר שתסיים את הפרולוג של המשחק, תוכל להאכיל מספר משימות אימונים-אלה פריימרים שימושיים ביותר במערכות שונות, ואפילו לתגמל אותך בחלקים חדשים לריצה דרכם.

משוריין Core VI אמנות מפתח

אוהדי הליבה המשוריינים מחכים בשקיקה לערך חדש בסדרה כבר למעלה מעשור והזמן הזה כמעט כאן – שריון משוריין vi שריפות של רוביקון !

כיסינו את המשחק לעיתים קרובות ברוב השנה האחרונה, החל מהפעלת מעשי יד ועד צלילה עמוקה ברמת ההתאמה האישית הגבוהה של המשחק, ובכל פעם שהתרשמנו מהעיצוב הוויזואלי המדהים שלו, מהיר בקצב מהיר פעולה אפית, ומשחקים מאתגרים להפליא.

מה שמוביל אותנו למה שאנחנו רוצים לשתף אתכם כאן היום, מכיוון שרבים מכם יקבלו בקרוב את ההזדמנות הראשונה שלכם לקפוץ מאחורי הפקדים על Mech משוריין משלכם משלכם. יש הרבה לפרוק כשאתה מסע על פני כוכב הרוביקון, כך שהדגשנו כמה דברים מרכזיים שאנחנו חושבים שיעזרו לך ליהנות מזמנך איתם AC6 בשלב המוקדם.

לומד להגביר לפני שתוכל לרוץ

. שלא כמו רוב משחקי האקשן, AC6 מתרחש בחלל תלת ממדי מלא המחייב אותך לשלוט בתערובת של קרב אוויר וגם קרקע. “לחימה-כיוונית” זו יכולים כולם להרגיש קצת בהתחלה ולשלוט בזה ייקח זמן, .

שריון משוריין VI שריפות של צילום מסך של רוביקון

אחד הדברים המסייעים ביותר כדי להתמודד עליהם מוקדם הוא הבנת האופן בו מגדילים שלך עובדים, מכיוון שזה יכול להיראות מכריע להסתכל על מתווה הבקר שלך ולראות את המילה ‘Boost’ רשומה ארבע פעמים שונות. אז הנה מה שכל אחד מהם עושה ואיך הם משחקים במשחק.

  • דחיפה אנכית . נהדר לשימוש כדי להגיע במהירות למקומות גבוהים ישירות מעליכם ומרכיב מפתח בכדי להיות מסוגל “לעוף” סביב אויביך.
  • מגביר מהיר (הקשה על כפתור ה- X יחד עם תנועה כיוונית) מאפשרת לך להתנדנד במהירות מהדרך של התקפה לכל כיוון, הן על האדמה והן באוויר. אתה יכול גם מחרוזת מהירה ברציפה מגדילה יחד כדי לסגור במהירות פער על אויב. תנועות אלה ינקזו את ה- EN (האנרגיה) שלך כך שתוכל להשתמש בזה רק כל כך הרבה פעמים לפני שאתה חייב לחכות למד שלך להיטען. תלוי בתצורת ה- MECH שלך, תשיג תוצאות משתנות של כמה רחוק דחיפה מהירה תקפוץ לכיוונים אלה, וכמה מהר מדד ה- EN שלך יכול להטעין, אז הקפד לצבוט את הגדרת המאיץ שלך במכלול כדי למצוא את המקום המאושר שלך.
  • . זה גם מזין את ה- EN שלך, שיקבע כמה זמן אתה יכול להשתמש בו. אתה נראה גם רע לגמרי יורה בכלי הנשק שלך במהלך דחיפה של תקיפה כשאתה נסגר על אויב-וזה חובה לבנייה ממוקדת תגרה.
  • הגבר את התנועה (הקש על כפתור B) מפעיל סוג תנועה של גלישה שאינו צורך EN ומאפשר לך לחצות במהירות את הרמות המרחיבות ב . זהו גם כלי יעיל מאוד לשימוש תוך כדי תקיפת אויבים. מכיוון שזה לא מתנקז EN, אתה יכול להשתמש בתנועת Boost כדי לאויבים אויבים תוך כדי ירי עליהם ולהקשות על עצמך להכות בתהליך. אתה יכול גם להשיג סוג דחיפה זה על ידי החזקת דחיפה מהירה והחזקת הכיוון כדי לעבור אותך לתנועת Boost. מועיל אם השתמשת בכמה גוברים מהירים רצופים וצריך להטעין את אמצע האמצע שלך.

אל תדלג על ההדרכות

. שֶׁלָה מומלץ מאוד אתה עוקב אחר ההנחיות של המשחק ומשלים את תרחישי ההדרכה. יש סיבה לכך שהיא מפתה אותך עם רכיבים חדשים לשימוש במכלול להשלמת כל תרחיש – המשחק יודע שאתה זקוק לעזרה זו. לאחר שתסיים את הפרולוג של המשחק, תוכל להאכיל מספר משימות אימונים-אלה פריימרים שימושיים ביותר במערכות שונות, ואפילו לתגמל אותך בחלקים חדשים לריצה דרכם.

שריון משוריין VI שריפות של צילום מסך של רוביקון

. זה מאוד . מכון ליבה משוריין יכול לנוע במהירות בתוך חלל תלת מימד מלא ושליטה בתכנית בקרה זו הולכת להיות אחד הדברים הגדולים ביותר שתתמודד איתם ברגע שתעטוף את שיעור ההדרכה הסופי שלך ולהשיג סמל שכיר חרב מתקדם נחשק.

ישנן ארבע וריאציות ברגליים למכונת הליבה המשוריינת שלך שמגיעות עם תצורות שונות, אך הן מסתכמות לדו -דו -דו -ממדי, מפרק הפוך, טטראפוד וטנק. דו-פיפדאל הוא סוג “כל הסיבוב” שלך שעובד בכל התנאים; המפרק ההפוך מאפשר לך לבצע משמרות מהירות מקרקע לקרב מבוסס אוויר; Tetrapod יכול למעשה להפוך אותך למבצר צף, ומאפשר לך לרחף לפרקי זמן ארוכים; הטנק מאפשר לך לשלוט בלוחמה על בסיס קרקע על ידי הצטיידות בנשק כבד מבלי לסבול מעונש רתיעה גדול על ירי.

שריון משוריין VI שריפות של צילום מסך של רוביקון

אמנם יש המון אפשרויות זה פיצוץ, ופשוט רק גירדנו את פני השטח בהתאמה אישית, מצאנו את עצמנו חוזרים לעיתים קרובות למסגרת רכיב מלאה של “Balam תעשיות” – ברגע שאתה נכנס להרכבה, אתה ‘ LL לראות את שמות החלקים המופיעים כ- HD-011, Core BD-011, Arms AR-011 ו- LG-011. לא רק שאתה מקבל נקודות סגנון למראה כמו מכונה קלאסית, יש לו איזון נהדר של EN (אנרגיה) ו- AP (נקודות שריון) שמאפשר לך לקחת כמה להיטים, ובמקביל להיות זריז מספיק כדי להימנע מרוב ההתקפות הכבדות. הדברים עשויים להשתנות בהמשך המשחק, אך כדי לעזור להשיג את המסבים שלך ולא להיות מוצפים מהבחירה, אנו ממליצים על בנייה זו.

לשמור מידע

טונות של עבודות צבע מדהימות). לאחר שתמצא תצורה שאתה אוהב, וודא שאתה משתמש בסעיף נתוני AC כדי לשמור את התצורה שלך. נותנים לך מעל 100 מצבים שמור כדי לשמור מגוון תצורות, כמו גם כמה מבנים שהוכנו מראש בהתאם לבונוסים בהזמנה מראש, ולא ייקח זמן רב עד שתמצא את עצמך מחליף תצורות כדי למצוא את הגישה הטובה ביותר לכל דבר אויב מסיבי המשחק זורק עליך. התמודדנו עם שלושה בוסים עד כה והם כל אחד דרשו קצת ציבוט מכך כדי להסתדר (ויש אפילו מתנגדים קשים יותר בדרך). חסוך לעצמך זמן מה עם תכונת נתוני AC מבלי שתצטרך לצלול חזרה למכלול בכל פעם שאתה צריך להחליף חלק.

שריון משוריין VI שריפות של צילום מסך של רוביקון

הישאר במטרה

עד שהפכת לשחקן מתקדם ותרגיש לחלוטין באחד מהליבה המשוריינת שלך, מומלץ להשתמש בחופשיות להשתמש במנעול יעד על אויבים (לחץ על הידר ימינה). זה יאפשר לך להתמקד יותר בתנועה שלך בעוד שכל הנשק שלך “נעול” על יעד האויב שלך. בהמשך המשחק אתה עשוי למצוא את עצמך רוצה שליטה ידנית יותר, אבל עד שתגיע למצב הזה, אין שום דבר לא בסדר לתת למשחק לעזור לך קצת … כי זה יהיה לבדוק אותך.

אנו מקווים שמידע זה עוזר להקל על העולם המרגש והמאתגר של שריון משוריין vi שריפות של רוביקון. אתה יכול לאסוף אותו ביום שישי, 25 באוגוסט, דיגיטלית בחנות Xbox עבור Xbox One ו- Xbox Series X | S והיא כוללת תמיכה למשלוח חכם, ומבטיחה שתשחק תמיד את הגרסה הטובה ביותר של המשחק עבור הקונסולה שלך, ומותאם ל- Xbox סדרה x | s עם תמיכה במעקב אחר קרניים או סדרי עדיפויות של תכונות מסגרות ב- Xbox Series X | S.

שריון משוריין vi שריפות של רוביקון – מהדורת פרימיום – Xbox Series X

על ידי הצטרפות לרשימת התפוצה שלנו אתה נותן הסכמה לנו ליצור איתך קשר עם הצעות ועדכונים לשיווק בדוא”ל, וגם מסכימים למדיניות הפרטיות שלנו ותנאי השירות שלנו.

תיאור

שריון משוריין vi שריפות של רוביקון

להאכיל את האש. תן לסינדרס האחרונים לשרוף.

בהתבסס על הידע שצבר פיתוח סדרת Dark Souls ו- Elden Ring, Bandai Namco Entertainment ו- Frysoftware מבקשים לספק משחק פעולה חדש. שריון Core משוריין vi שריפות של רוביקון משלב את המומחיות ארוכת השנים של Software במשחקי Mech עם משחק הפעולה החתימה שלהם כדי להביא לחוויה חדשה לגמרי, אוקטן, לסדרה.


חומר חדש ומסתורי התגלה בכוכב הלכת הנידח, רוביקון 3. . במקום זאת, חומר זה גרם לקטסטרופה שעטפה את כדור הארץ ואת הכוכבים שמסביב בלהבות וסערות, ויצרו מערכת כוכבים בוערת.

מאפיינים
קרבות דינאמיים, אומני-כיוונים-טייס את המנגנון שלך בקרבות מהיר-קומני-כיווני, ומנצל את הניידות של ה- Mech שלך גם ביבשה וגם באוויר כדי להבטיח ניצחון.

התאם אישית את ה- Mech שלך לסגנון המשחק שלך – חקור רוחב של פלייסטיילס וסגנונות קרב על ידי התאמה אישית של בניית ה- Mech שלך בין משימות. בחר וצייד את החלקים המועדפים עליך באמצעות מערכת התאמה אישית חזקה שיכולה לשנות באופן דרמטי את אסטרטגיית המשחק, יכולת התמרון וסגנון הקרב שלך כפי שהפעולה מתעצמת.

קרבות בוס מרתקים – פרוס מגוון רחב של טקטיקות התקפיות ומגנות בטווח קרוב וטווח ארוך כדי להוריד את הבוסים האויבים העוצמתיים.


משחק – שריון גרעין vi שריפות של רוביקון
מוסך – מוסך בו תוכלו להחנות את ליבת השריון שלכם, בהשראת זה הזמין במשחק.
פסלון ליבה משוריין – גודל 19 ס”מ

תגי סיכה – קבוצה של 4 תגי סיכה הכוללים דפוסי סמל במשחק
מדבקות – קבוצה של 45 מדבקות להתאמה אישית של המחשב, הטלפון הנייד שלך וכו ‘.
Artbook – ספר אמנות בלעדי של 40 עמודים. צולל עמוק בעולם השריון Core Core vi שריפות של רוביקון עם חזותיות שלא נראו לפני כן.

© Bandai Namco Entertainment Inc. / © 1997-2023 Fromsoftware, Inc. כל הזכויות שמורות.

Bandai Namco Entertainment Inc.

. אנגלית, רוסית, פולנית, פורטוגזית ברזילאית, סינית מסורתית, סינית מפושטת, קוריאנית, יפנית – מחשב