שריון Core משוריין vi שריפות של רוביקון | אתר רשמי (EN), Core משוריין 6: משחק, טריילר ופרטי סיפור | רובה ציד נייר סלע

0

משוריין גרעין 6 מרים כמעט 50 שנה אחר כך, עם קבוצות מורדים שונות וצבאות קורפו גדולים נלחמים כדי לשלוט במשאב ההרסני ועם זאת יקר. תשחק כשכירי חרב, תפלש לרוביקון כסוכן סולו לקחת את החומר לפני שאחרים מצליחים לקחת אותו לעצמם. לטריילר הסיפור האחרון, יש להודות כי התמקדות רבה יותר בוויזואליות מאשר בעלילה בפועל, אך כדאי לבדוק את הקניאות התעלומה הרחבה יותר להתפרק במשחק עצמו.

כל החדשות שלנו היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך!

הירשם לניוזלטר שלנו והתעדכן במוצרים והשירותים שלנו.

. עיבוד זה מבוסס על הסכמתך. נתונים אלה נשמרים עד שתמשוך את הסכמתך ומיועדים לשימוש על ידי מחלקות Bandai Namco Europe האחראיות על ניהול היחסים עם המשתמשים. יש לך זכות לגשת ולמחוק אותה מטעמים לגיטימיים וזכות ניידות על כל הנתונים, כמו גם את הזכות לנסח הוראות ספציפיות וכלליות על תקשורת הנתונים שלך לאחר מותך. . במקרה של סכסוך, תוכלו להפנות את הנושא לנציבות Nationale de l’Informatique et des Libertés [ועדת הגנת המידע הלאומית הצרפתית]. מידע חובה מסומן בכוכבית. אם אינך מספק מידע זה, לא ניתן יהיה לשלוח לך מידע עלונים.

כל מה שאנחנו יודעים על גרעין משוריין 6: שריפות רוביקון

מכונה מגניבה ב- Core Core vi: שריפות של טריילר החשיפה של רוביקון

? . בין אם אתה חובב Frussoft חדש, או שאתה נרגש לראות אותם חוזרים על סדרת הלחימה על Mech שנמצאת רדומה במשך עשור, אתה במקום הנכון.

.

מכונה קרירה בליבה משוריינת VI: שריפות של רוביקון

  • האם ליבה משוריינת 6 יש מרובה משתתפים?

. . Dark Souls 3, Bloodborne ו- Sekiro: Shadows מתים פעמיים לכולם היה חלון דומה בין הגילויים שלהם לבין תאריכי השחרור שלהם.

למטה, תוכלו לראות את הטריילר של Core 6 Core 6, שעלה לראשונה בפרסי המשחק 2022.

מכונה קרירה בליבה משוריינת VI: שריפות של רוביקון

. אתה יכול להשתמש בתערובת של התקפות טווחים ותגרה כדי לגרום לקטל כשאתה קופץ ומחלף בזירות במהירות מדהימה ובחריפות. בזמן ששיעור כל השוואה בין סדרת Core Core לסדרות Dark Souls קשה, ראוי לציין כי סדרת הליבה המשוריינת נערצת בדרך כלל כקשה עוד יותר ממשחקי Souls. .

במקום לנסות ליישם את סגנון Souls על Core Core 6, נשיא תוכנות התוכנה Hidetaka Miyazaki ציין בראיון נרחב ל- IGN שהם רצו “לחזור ולהסתכל טוב על מושג הליבה של Core Core ומה שהפך את הסדרה למיוחדת”. . עם זאת, מי שרק עקב אחר תוכנות תוכנה אחרי סדרת Souls ישמח לשמוע ש”קרבות הבוס הם גולת הכותרת של המשחק “, ואכן ה- ED שלנו הכריז על Core משוריין 6” המשחק הכי פחות מפתיע מהמשחק “שהוא ראה אי פעם (ב ( דרך טובה!. זה לא אמור להיות הלם לחובבי זיכיון הליבה המשוריינים, כמובן, מכיוון שהם ידועים בזכות כמה קרבות קשים להפליא.

מכונה קרירה בליבה משוריינת VI: שריפות של רוביקון

. לכן, שחקנים לא צריכים להיכנס לזה בציפייה למעקב אחר טבעת אלדן האחרונה של Fromsoft, שקיבלה תביעה ביקורתית על גישתו הטרייה לעיצוב העולם הפתוח. .

מכך אפור עצום מתכונן למרוץ מהשריון Core VI

באותו ראיון IGN, הבמאי השריון 6 מסארו יממורה ברור שהוא יכלול “סיפור חדש ורענן לחלוטין”, ללא קישורים עיקריים למשחקים אחרים בסדרה. .

. . . .

משוריין גרעין 6 מרים כמעט 50 שנה אחר כך, עם קבוצות מורדים שונות וצבאות קורפו גדולים נלחמים כדי לשלוט במשאב ההרסני ועם זאת יקר. . לטריילר הסיפור האחרון, יש להודות כי התמקדות רבה יותר בוויזואליות מאשר בעלילה בפועל, אך כדאי לבדוק את הקניאות התעלומה הרחבה יותר להתפרק במשחק עצמו.

האם ליבה משוריינת 6 יש מרובה משתתפים?

כן, ליבה משוריינת 6 יהיה מרובה משתתפים. בהמשך לראיון IGN המקושר לעיל, יממורה קובע כי הם “מתכננים להיות במצב לעומת, בדומה לכותרות הליבה הקודמות של השריון”.

אמנם לא מצוינים פרטים נוספים בראיון או במקום אחר באתר המשחק, אך משחקים קודמים הציגו זירות PVP של 1V1 שבעצם הגדילו אתכם נגד שחקנים אחרים בקרבות בסגנון בוס. .

זה עוטף את כל מה שאנחנו יודעים כרגע על Core משוריין 6: שריפות של רוביקון. הקפד לחזור באופן קבוע לקבלת חדשות נוספות על סרט ההמשך הצפוי ביותר הזה לסדרה הארוכה ביותר של Frussoftware של Promsoftware!

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. .

  • Blockbuster Follow
  • FromSoftware עוקב אחריו
  • PC Follow
  • PS4 עקוב
  • PS5 עקוב
  • Xbox One עוקב

עקוב אחר כל הנושאים רואים 8 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

.

הירשם לנייר רובה רובה רוקן יומי

.

היידן הוא סופר מדריכים עבור RP. הם מעריצים גדולים של משחקי הישרדות, במיוחד כאלה שמתמקדים בבלתי מתים. זומבים. . שמבלים. .