Coreor Core ⅵ אתר רשמי, סקירה של Core Core VI: האתגר האחרון של FromSoftware הוא נגיש באופן מפתיע | Engadget

0

סקירה של Core Core VI: האתגר האחרון של FromSoftware ניתן להפתיע באופן מפתיע

תוכן זה אינו זמין בגלל העדפות הפרטיות שלך. עדכן את ההגדרות שלך כאן, ואז טען את הדף מחדש כדי לראות אותו.

.
ההמשך המיוחל, שריפות השריון השישי של רוביקון, יופיע סוף סוף לאחר שנים של שתיקה.

בשריפות Core Core vi של רוביקון, השחקנים יוכלו לעבור בחופשיות דרך סביבות תלת מימדיות מאסיביות עם יכולת תמרון מהירה תוך חוויה של קרב כלי רכב קרביים. שחקנים יכירו בתחושת הסיפוק וההישגים כאשר הם יתגברו על מצב קשה ויתענגו על הניצחון הרגעי, ואולי דחיפה למעמדם, לפני שהם יתקלו באתגר הבא.

גלריה

על גרעין משוריין

שריפות Core Core VI של Rubicon יציעו חווית משחק המבוססת על הידע של משחקי Mech FromSoftware מעובדים במשך 25 שנה של פיתוח משחקים בסדרה, אך כעת הציג משחק פורץ דרך שנמצא במשחקי הפעולה האחרונים של המפתח. כותרת הליבה המשוריינת החדשה תשלב אלמנטים אלה לפעולה מרגשת שרק מכסים יכולים לספק. המשחק מבטיח להיות רשומה ייחודית בז’אנר משחק הפעולה של MECH.

סקירת סיפור

חומר חדש ומסתורי התגלה בכוכב הלכת הנידח, רוביקון 3. . במקום זאת, חומר זה גרם לקטסטרופה שעטפה את כדור הארץ ואת הכוכבים שמסביב בלהבות וסערות, ויצרו מערכת כוכבים בוערת.

.

תאגידים חוץ-ארציים וקבוצות התנגדות נלחמות על השליטה בחומר. השחקן מסתנן לרוביקון כשכירי חרב עצמאיים ומוצא את עצמו במאבק על החומר עם התאגידים ופלגים אחרים.

סרט

  • שריון Core משוריין vi שריפות של רוביקון – טריילר סיפור
  • משוריין Core vi שריפות של רוביקון – תצוגה מקדימה של משחק
  • משוריין Core vi שריפות של רוביקון – קרוואן שיגור
  • שריון Core משוריין vi שריפות של רוביקון – סקירה כללית קרוואן

סקירה של Core Core VI: האתגר האחרון של FromSoftware ניתן להפתיע באופן מפתיע

Core משוריין VI: שריפות של רובקון

בשנת 2004 הצטרף צעיר שהצטרף ל- FromSoftware. לפני שהפך לשם משק בית במעגלי המשחקים, הוא חתך את שיניו בעבודה על סדרת השריון המשוריינת ארוכת השנים של הסטודיו, משמש כמתכנן בשנת 2005 גרעין משוריין: עורב אחרון ואז כבמאי ב Core משוריין IV גרעין משוריין: לתשובה.

בעקבות ההצלחה של נשמות השד וכן נשמות אפלות, Promsoftware המשיך לשחרר שניים נוספים גרעין משוריין משחקים, אם כי מיאזאקי לא היה מעורב ישירות בפרויקטים האלה. מאז, הסטודיו היה עסוק בבניית סדרת Souls, והגיע לשיאו עם ההצלחה הבורחת של . . Core משוריין VI: שריפות רוביקון Sekiro: צללים מתים פעמיים, ומעצב ב נישא בדם. הוא לא דמוי נשמות, אבל הרבה מהרעיונות הטובים ביותר שלו מרגישים מושכלים על ידי Sekiro וכן נישא בדם. ואם זה אינדיקציה כלשהי למה לבוא, לימאמורה יש קריירה ארוכה לפניו כאחד הבמאים הבכירים של האולפן.

. אפילו בשיאה, הסדרה מעולם לא נהנתה מהסוג של הפופולריות העולמית הנשמות האפלות שהושגו בטווח של חמש שנים. אבל אם אתה סקרן אם יש כאן משהו בשבילך, התשובה הקצרה היא כן מהדהד. עם זאת, כמו כמעט עם כל המשחקים, קצת – בסדר, הרבה – של סבלנות עוברת דרך ארוכה.

הנה הדבר שאתה צריך לדעת עליו משוריין גרעין VI: זה לא מתפשר. לפני זה, היכונו להיות מתוסכלים עד שתעטוף את הראש סביב איך יממורה רוצה שתגישו לקרב. אני אודה, מתתי כתריסר פעמים משוריין Core של VI הבוס הראשון, שמופיע בתחילת המשחק לפני שהצלחתי להוציא ניצחון. AC 6’s מערכות הנשק, טייס ומערכות הרכבה לשילוב.

תוכן זה אינו זמין בגלל העדפות הפרטיות שלך. עדכן את ההגדרות שלך כאן, ואז טען את הדף מחדש כדי לראות אותו.

. כדי לתת לך תחושה של המורכבות המעורבת, מכונות המשחק – שנקראות ליבות משוריינות – יכולות לשאת עד ארבעה כלי נשק, ולפטר אותם ללא תלות זה בזה. יתר על כן, ישנם עשרות ארכיטיפים שונים של נשק, שלכל אחד מהם מערך שיקולים טקטיים משלו. תרמילי טילים, למשל, יורים סלבו של רקטות במטרה יחידה או באויבים מרובים בו זמנית. מכיוון שרובם כוללים אנימציה ארוכה מחדש או אנימציה של Coldown, אינך יכול לסמוך על אף נשק אחד בלבד כדי לזכות במפגש. .

התנועה היא הכל ב AC6. ליבות משוריינות יש שלוש דחיפות שונות: האחד להגדיל את מהירות המעבר הרגילה שלהם, אחד להתרחק מהתקפות ואחד שמאפשר להם לגלוש את עצמם באויבים ולכסות במהירות הרבה אדמה. הם יכולים גם לקפוץ ולהצית את המאיצים שלהם לעוף.

כל יכולות התנועה המתקדמות יותר של AC צורכות אנרגיה, המיוצגת על ידי סרגל בתחתית הממשק. . לרוב האויבים אין בשום מקום ליד הניידות של מכונה של השחקן, אך חלקם יכולים להכות קשה אם יורשו להנחית זריקה. . הבדל אחד בין AC6 משחקי Soulsborne של Soulsborne הוא ש- Dashing אינו נותן מסגרות בלתי מנוצחות. בתור חדש לסדרה, הצורך לשקול מרווח על גבי מגיב שנוסף במהירות לעקומת הלמידה של המשחק.

נשמות אפלות נישא בדם, קרב הוא הרבה יותר אנכי מאשר בכל אחד מהמשחקים האחרונים של האחרונים. להרבה אויבים יש גישה להתקפות סוחפות רחבות ואופקיות שאינך יכול להימנע ממנו באמצעות תנועה לרוחב. לעומת זאת, השגת הקרקע הגבוהה על מתנגדים היא לרוב הדרך היעילה ביותר לשגר אותם. .

כמה זריזת ליבה משוריינת תלויה בחלקים ממנו הוא בנוי, ועם מאות אפשרויות לבחירה, יש הרבה מקום ליצירתיות. . . לעומת זאת, מכון עם דריכי טנק אינו נהדר לרדת מהקרקע, אך הוא יכול להיסחף לאחר שעיסה ולהטעין נשק מבלי לעצור.

תוכן זה אינו זמין בגלל העדפות הפרטיות שלך. .

כמו שאמרתי, יש הרבה מה ללמוד ולפרוק. למרבה המזל, Core משוריין VI הוא גם אחד המשחקים הנגישים יותר של Promsoftware. אחרי המכשול הראשוני של הבוס הראשון, המשימות הראשונות הבאות קטנות יותר בקנה מידה, וכוללות אויבים פחות אימתניים. במקביל, המשחק מציע משימות אימונים שנמצאות שם כדי להאיר את הנקודות העדינות יותר של משוריין Core של VI מֵכָנִיקָה. . זה מבנה שהרגשתי שהקל אותי למשחק לפני שזרקתי אתגרים קשה יותר.

יממורה והחברה גם הסירו בחוכמה עם כמה מהאלמנטים הארדקור יותר של הסדרה. משחקי עבר הציגה מערכת שאפשרה לשחקן להיכנס לחובות אם הם לא היו משחקים טוב. זה לא משהו שנמצא בו AC6. גיליתי שתמיד היו לי כספי חילוף כדי לשנות את ה- Mech שלי, בזכות כמות הזיכויים שהמשחק התנודד על השלמת המשימות והיכולת לשחק אותם שוב בכסף רב יותר. זה גם עוזר כי ניתן למכור כל רכיב העומד לרשות. כתוצאה מכך גיליתי שהייתי חופשי להתנסות בעומסי עומס שונים כדי למצוא את השילוב שהתאים לסגנון המשחק שלי מבלי שאצטרך לשקול כלכלה מענישה במשחק.

מבנה המשימה של AC6 עושה גם הרבה הרמה כבדה כדי להפוך את המשחק ליותר נגיש. הכללת מערכת מחסומים פירושה שמעולם לא איבדתי הרבה, אם בכלל, את ההתקדמות כשמת (ואני מתתי הרבה בשעות המוקדמות שלי). אפשר גם לשנות מכונה בין מקרי מוות מבלי להפעיל מחדש את המשימה. . למעשה, המשחק עודד אותי לעשות בדיוק את זה אחרי שמתתי מספר פעמים ברציפות לבוס אחד נתקלתי באמצע הפרק הראשון.

ובכל זאת, היו כמה תסכולים. קרבות בוס הרגישו קשים מדי ביחס לכל אויב אחר, אולי כדי לאזן את מערכת המחסום של המשחק. לרוב המתנגדים – כולל ליבות משוריינות מנוגדות – יש מאגר התקפות מוגבל. . כדי לתת לך דוגמא אחת, Balteus, הבוס הסופי של הפרק הראשון של המשחק, מתחיל ב- MoveSet המורכב מכם תריסר פיגועים, שרק מהן מציפים את הזירה עם טילי בית. כאשר הקרב נכנס לשלב השני שלו, המהלכה של בלטוס מכפילה והבוס הופך להיות אגרסיבי עוד יותר. זה מפגש מעניש וקיר לבנים של בדיקת מיומנות מוקדמת במשחק.

לפעמים הפקדים גם לא מרגישים את המשימה של מה . זה מורגש במיוחד אם אתה הולך עם מה שידוע במשחק כבניית “טריגר כפול”, הכולל הצטיידות גרעין משוריין עם זוג כלי נשק שצריך לירות באופן אידיאלי באחדות.

. עדכן את ההגדרות שלך כאן, ואז טען את הדף מחדש כדי לראות אותו.

, Core משוריין VI ממפה את כל כלי הנשק של מכונה לשמאל וימין מפעילים, לצד כפתורי הפגוש. המקל האנלוגי הימני, בינתיים, שולט על המצלמה וכפתור הריבוע או x מיועד לניפוי. המשחק כולל מצב סיוע יעד הנועל את המצלמה למטרה יחידה, אך הוא לא אידיאלי לשימוש כשנלחמים יותר מאויב אחד. כשהרגשתי שהכי נאבקתי, זה בגלל שהייתי צריך לוותר על השליטה על המצלמה כדי להגביר את ההתקפה. .

התסכולים האלה בצד, מעולם לא הרגשתי כמו Core משוריין VI היה משהו שקצר משכנע. אפילו ברגעים המאתגרים ביותר שלו, המשחק נתן לי ניצחונות קטנים לחגוג. זה הישג מדהים בעיצוב המשחקים ובלכידות נושאית, ולדעתי הבטחה למה שאנחנו יכולים לצפות מהדור הבא של Fromsoftware של Toalent.

מגיע לפלייסטיישן, Xbox ו- PC ב- 25 באוגוסט.

תוכן זה אינו זמין בגלל העדפות הפרטיות שלך. עדכן את ההגדרות שלך כאן, ואז טען את הדף מחדש כדי לראות אותו.