הכרזות על מוצרים | Corsair Newsroom, יום נהדר ל- DIY – Corsair משיקה ריבוי מוצרי רכיבים חדשים לבוני מחשב

0

מילפיטאס, קליפורניה, 2 בפברואר 2023 – Corsair ® (NASDAQ: CRSR), מוביל עולמי ברכיבי נלהבים לגיימרים, יוצרים ובוני מחשב, השיק היום שלל שדרוגים למגוון רחב של רכיבי המחשב המוערכים ביותר שלה. .

הַדגָמָה

Drop מכריז על שיפורי V2 גדולים למקלדות Ctrl, ALT ו- Shift-Favine

שדרוגי מייצב, שיפור הרטיבת סאונד ואפשרויות מתג חדשות בנות על תכונות קלאסיות של קודמים אהובים סן פרנסיסקו, קליף. 12 בספטמבר 2023 – טיפה, ה ..

עם Drop ™ Starfield ™, אולפני משחק Bethesda ו- Elgato חושפים שותפות חומרה חדשה

צא לחלל עם מיקרופון בהתאמה אישית וסיפון זרם לצדך מילפיטאס, קליפורניה – 31 באוגוסט 2023 – אלגאטו, חברה בת של קורסייר ..

האליטה האייקונית Scimitar Elite, ללא חוטים Corsair משיקה Scimitar Elite Elite MMO Gaming Mouse New

מילפיטאס, קליפורניה, 29 באוגוסט, 2023-Corsair® (NASDAQ: CRSR), מוביל עולמי בציוד ביצועים גבוה עבור גיימרים ויוצרי תוכן, הודיע ​​על השקת ה- ..

הרם את סביבת העבודה שלך – Corsair מכריז על פלטפורמה: 6 שולחן מחשב מודולרי

. לְהַשִׂיג. . Corsair משיקה ציוד היקפי בעל ביצועים גבוהים כדי להגביר את המשחק שלך

מילפיטאס, קליפורניה, 13 ביולי, 2023-Corsair® (NASDAQ: CRSR), מוביל עולמי בציוד ביצועים גבוה עבור גיימרים ויוצרי תוכן, הודיע ​​על השקת שניים ..

סיפון הזרם הולך בחינם – אלגאטו מכריז על שינויים פורצי דרך באפליקציה לנייד

Corsair משיקה את המערכת האקולוגית של ICUE Link Comment Component עם מעריצים חדשים, Coolers AIO ועוד

מילפיטאס, קליפורניה, 27 ביוני, 2023-Corsair®, מוביל עולמי בציוד ומערכות בעלות ביצועים גבוהים לגיימרים, יוצרי תוכן וחובבי מחשב, השיקו היום כמה ..

הרחב את האפשרויות – Corsair משיקה עכבר משחק אלחוטי חדש של Darkstar

מילפיטאס, קליפורניה, 15 ביוני, 2023-Corsair® (NASDAQ: CRSR), מוביל עולמי בציוד ביצועים גבוה עבור גיימרים ויוצרי תוכן, הציג היום ערך חדש ב ..

יום נהדר ל- DIY – Corsair משיקה ריבוי מוצרי רכיבים חדשים לבוני מחשב

תמונה של קרביים של בניית מחשב Corsair לבנה כל הלבנה

הַדגָמָה

. עם מאוורר ה- RGB בעל הביצועים הטובים ביותר שלו ב- AF RGB Elite, אפשרויות קרירות מעבד נוזליות חדשות בסדרת ICUE Elite Capellix XT, Elite LCD XT ו- RGB Elite, ומארזים חדשים של 4000D/5000D RGB, Corsair מספקת מראה מעוצב ומשדרג ביצועים משודרים ביצועים מעוצבים ומשדרג את הביצועים המסוגלים משדרג את הביצועים המסוגלים. בהשקה מתואמת רחבת היקף לתמיכה בחובבי בניית מחשב ביצועים חדש לגמרי או שדרוג את המערכת שלהם לשנה החדשה.

אוהד ה- AF RGB Elite PWM לוקח את הכתר כמאוורר ה- RGB בעל הביצועים הגבוהים ביותר של קורסייר, וממזג את זרימת האוויר הפנטסטית של סדרת ה- AF Elite עם שמונה נוריות מבריקות הניתנות להתייחסות באופן פרטני למאוורר. טכנולוגיית Corsair Airguide מרוכזת על זרימת האוויר לקונוס המופנה לרכיבים החמים ביותר שלך, כאשר מהירויות המאוורר מגיעות עד 2,100 סל”ד ו -1,700 סל”ד עבור 120 מ”מ ו -140 מ”מ, בהתאמה. . .

. .מסך LCD IP. .

. מושלם לבונים לראשונה, מקררים אלה תואמים גם את שקעי לוח האם של אינטל ו- AMD ומציגים בקרת תאורה פשוטה של ​​5V Argb להתקנה ותפעול מהיר וקל. Elite H60X ו- H100X RGB תואמים גם לתוכנת Corsair ICUE כאשר הם מחוברים לבקר Corsair ICUE (נמכר בנפרד) אם המשתמשים רוצים לשלב את הקירור שלהם בסוויטת תוכנת ICUE.

. מקרי ה- ATX האמצעיים המגדלים הללו ידועים בפוטנציאל זרימת האוויר החזק שלהם בזכות לוח קדמי פלדה מחורר. . שני תקעי מאוורר נוספים של 120 מ”מ נוספו גם ל- PSU Shroud, להתקנת זרימת אוויר ייעודית המכוונת ל- GPU המונע על ידיכם הגבוהים. זרימת האוויר של 4000D ו- 5000D RGB זמינים בבחירתכם בשחור או בשונות הצבע הלבן האמיתי החדש, הכולל מסגרת לבנה עם לקצץ לבן.

The CORSAIR AF120 RGB ELITE, AF140 RGB ELITE, iCUE ELITE CAPELLIX XT, iCUE ELITE LCD XT, H60x RGB ELITE, H100x RGB ELITE, 4000D RGB AIRFLOW, and 5000D RGB AIRFLOW are available immediately from the CORSAIR webstore and the CORSAIR worldwide network of authorized קמעונאים ומפיצים.

ELITE RGB AF120, AF140 RGB ELITE, ICUE ELITE CAPELLIX XT, ICUE ELITE LCD XT, H60X RGB ELITE ו- H100X RGB ELITE מגובים באחריות של חמש שנים, לצד שירות הלקוחות Corsair ברחבי העולם ורשת תמיכה טכנית. זרימת האוויר של Corsair 4000D RGB וזרימת האוויר של 5000D RGB מגובים באחריות לשנתיים.

.

דפי אינטרנט

למידע נוסף על Elite של Corsair AF RGB, אנא בקרו:

למידע נוסף על ה- Corsair Icue Elite Capellix XT, אנא בקרו: