הסרטים החינמיים הטובים ביותר לזרם: Crackle, Freevee, Pluto, YouTube, Tubi, 100 הסרטים הטובים ביותר ב- Tubi עכשיו

0

הסרטים החינמיים הטובים ביותר לזרום עכשיו

Contents

בהתבסס באופן רופף על סיפור חדשות משנת 1985 על התרסקות מטוס של רץ סמים, שנשפך קוקאין ודוב שחור שמבלך אותו, העיבוד הפנטסטי הזה של הסיפור לוקח אותו לאורכים מגוחכים. כאשר שוטרים, פושעים, תיירים ובני נוער מתכנסים כולם ביער בג’ורג’יה בו הקוקאין ודובי הקוקאין רופפים, הם מסתבכים זה עם זה כשהדוב ממשיך להוריד אנשים ולבצע יותר קולה.

100 הסרטים החינמיים הטובים ביותר לזרם (ספטמבר 2023)

. למרבה המזל עבור חובבי הסרטים, ישנם המון סרטים הזורמים בחינם-וחוקיים-מרגישים מגוון אתרים. אלה נעים בין קלאסיקות ברשות הרבים ביוטיוב ועד בחירות אחרונות הזמינות לצפייה בעולם העצום של Avod. אתרים מבוססי מודעות אלה (תוכלו לצפות בחינם, אך עם פרסומות) כוללים את הדומים של Crackle, Peacock, Freevee, Redbox, Pluto TV ו- Tubi. ואם יש לך תעודת זהות של סטודנטים או כרטיס ספרייה ציבורית, יש מבחר עצום של סרטים זמינים עבור צ’ק-אאוט בחינם ב- Kanopy ו- Hoopla.

10 הסרטים החינמיים הטובים ביותר ב- Crackleל- Crackle יש את אחד הבחירות הטובות ביותר של סרטים בחינם, מקלאסיקות ועד מועדפים פולחן ועד להיטים אחרונים יותר.

לטווח קצר -2.jpg

1. 2013
דסטין דניאל קרטון
.,
דֵרוּג: ר ‘
זמן ריצה: 97 דקות

ככל שזה מתקדם, טווח קצר 12 נשאר מובנה בקפדנות מבחינת העלילה; עם זאת זה אף פעם לא מרגיש מחושב. למעשה, הסרט משמש דוגמה נאה לאופן התסריטאות הבלתי נראית יכול להיות. . ובעוד שהכל לכאורה עולה לראש במהלך משבר מפתח, זה רק הולם שהסיפור מסתיים בהכרה שמספר את פתיחתו. סרטו הברור-עיניים של קרטון הוא כנה מכדי לנסות ולשכנע אותנו שיש שינוי עמוק כלשהו לחסד או לכל אחד אחר. במקום זאת, זה מרוצה לשמש תזכורת עוצמתית לכך שהצעדים הראשונים המהוססים יכולים להיות משכנעים באופן סיפורי כמו קפיצות אמונה גדולות. –קרטיס וולושוק

2. קניון קניוןשָׁנָה: 1986
מְנַהֵל: ג’ים ווינורסקי
כוכבים:
דֵרוּג: ר ‘
זמן ריצה:

יִעוּד קניון קניון הסרט הטוב ביותר של הבמאי ג’ים ווינורסקי לא אומר הרבה-בכל זאת-אבל זה נשאר קלאסיקה אימה/מדעית משנות השמונים למרות זאת למרות זאת. . עם זאת, מעט הם יודעים כי הקניון חשף לאחרונה צי חדש של רובוטים אבטחים יעילים קטלניים שהם, נאמר, יותר ממעט טוויצ’י. צוות השחקנים נותן לנו את קלי מארוני, שמופיע גם בנוגע לנוער דומה ליל השביט, ורוג’ר קורמן דיק מילר הקבוע בתור השרת, ושוב שיחק את תפקיד החתימה שלו: “, . כיום, סביר להניח שאוהדי הז’אנר יזכרו בחיבה קניון קניון .”אתה חייב לאהוב את זה.

Sophies-Choice.jpg

. הבחירה של סופישָׁנָה: 1982
אלן ג’יי.

. סטריפ למד לדבר צרפתית במבטא פולני על מנת לשמור על שלמותן של אחת הדמויות הספרותיות החשובות ביותר בעידן המודרני. אלן פאקולה מאפשרת לסטריפ לעשות את מה שהיא עושה הכי טוב: היא תורמת את הדמות כמו מעיל מצויד בצורה מושלמת. התוצאה היא אחת המופעות הגדולות ביותר של הסרטים בכל הזמנים. הבחירה של סופי היא התגלמות אימת המלחמה ואחורה.-ג’ואן רדל

. . קליגרי . )שָׁנָה:
מְנַהֵל:

. הביא את הסרט האקספרסיוניסטי הגרמני לתצוגה מלאה עם כיוון אמנות שהוא כה חשוך ומעוות כמו הסיפור שהוא מספר. . . הסיבה לכך היא שהמראה כל כך שם בחוץ, ובחלקו בגלל שעיצוב התפאורה הגרפי יכול היה להשאיר את עצמו יותר למדיום הסרט-הצללים המצוירים ותפאורות הבד יכולות לגרום לזה להיראות כאילו הדמויות הולכות על שלבי תיאטרון דיקט ולא דרך נוף עירוני מטומטם.

5. שָׁנָה: 1940
הווארד הוקס
כוכבים: קרי גרנט, רוזלינד ראסל, ראלף בלמי
דֵרוּג: עמ ‘
92 דקות

אפקטים מיוחדים הפכו כל כך מתוחכמים, עד שרבים מאיתנו כנראה שכחו כמה תדהמה טהורה תוכלו לעורר עם סיפור נהדר ותסריט שלא מאפשר לשנייה אחת. קומדיית הברגים המדהימה והסחררת הזו של האוורד הוקס מככבים את קרי גרנט ורוזלינד ראסל, ומחזיר אותנו לשניים מעיסוק ההיכר של העשור: “קומדיה הנישואין מחדש” והתככים והאובססיביות של עולם העיתונים. ברגע שהלינדי ג’ונסון של ראסל גוברת למשרד העיתונים המנוהל על ידי בעלה לשעבר וולטר ברנס (גרנט), אתה יודע שזה אומר לו שהיא מתחתנת בשנית ומותירה עיתונאות לגדל משפחה, ואתה יודע שככה זה יסתיים. אין כאן תעלומה גבוהה. מה שמציב אותך על קצה המושב שלך בסרט הזה הוא איך אתה מגיע לשם. , הילדה שלו יום שישי שואב חלק גדול מההשפעה הקומית שלו מהנטרל החכם והבהיר להפליא של הדמויות. . למעשה, נסה להבהב כמה שפחות.

. ד..א. 1950
רודולף מטה
כוכבים: אדמונד אובריין, פמלה בריטון
דֵרוּג: PG-13
זמן ריצה: 83 דקות

באחת מסצנות הפתיחה המסקרנות ביותר בהיסטוריה של הקולנוע, ד.O.א. מתחיל עם צילום מעקב ארוך של אדם כשהוא מעד למשרד המשטרה כדי להגיש בקשה חריגה – הוא רוצה לדווח על רצח משלו. תמונת הפתיחה הזו כמעט מסכמת ד..א., מותחן נואר נמרץ ועם זאת מרגש עם תפיסה גבוהה אחת. לאחר שניהלה רעל קטלני, לדמות הראשית יש רק כמה ימים לגלות מי מינון אותו ומדוע. מה שלאחר מכן הוא תערובת מפוארת של מלודרמה בעלת השקעות גבוהות ושטחי מבדר כולם דחוסים לזמן ריצה תמציתי של שעה ועשרים דקות. –M.ר ‘.

. שָׁנָה: 1946
מְנַהֵל: ג’ורג ‘קוקור

דֵרוּג: NR
114 דקות

זה תמיד היה סרט פנטסטי; סיפור של עינויים פסיכולוגיים סדיסטיים, רצח וחמדנות. אולם כיום Gem-Gem של ג’ורג ‘קוקור השיג גם סטטוס צפייה בחובה מכיוון שהוא טקסט המקור למונח “תאורת גז.. מה שמדליק גז (ואינו) מוגדר על ידי הסרט הזה. ניתן לטעון שאתה צריך לראות את זה לפני שתוכל להשתמש במילה הזו ולהבין מה אתה אומר. . זה לא סרט רע; למעשה זה אוצר. . אז, כן, כל השיעור הפסיכופתולוגיה, אבל הישאר לכיוון הסגנון “העין של אלוהים” המדהימה של קוקור (אין כאן מספרים לא מהימנים!), והופעות נפלאות של אינגריד ברגמן וצ’רלס בויר כאישה טראומטית וסוציופת הנחושה להוציא אותה ממוחה. ..

8.
ישירו הונדה
כוכבים:
NR
95 דקות

גודזילה, . חגיווארה צופה בשחקנים “מקריבים” נערה צעירה ליצור הים הקלמיט כדי להשביע את רעביה ולגבי אותה להשאיר קצת דגים כדי שהאנשים יוכלו ליהנות – לפחות עד ההקרבה הבאה. . .ג. ורוסיה, בין כוחות אחרים, בדקה פצצות H באוקיאנוס השקט בראשית שנות החמישים, רחצה את היפנים בקרינה עוד יותר מזו בה הם כבר היו רוויים. ועדיין, . . זריקות של גודזילה המסתובבות בעשן סמיך, זרקורים המדגישים את פסו הפער כאשר כלי הנשק של הצבא היפני לא עושים דבר אלא מזעזעים את החושך עם קיארוסקורו יפהפה, הותאמו לעיתים רחוקות בסרטים של דומיו (ובלגיון ההמשך של הבמאי עצמו); הונדה ראתה אלים ומפלצות, ועם העולם נכנס לעידן חדש של אבדון טכנולוגי, לא מצא שום הבדל בין השניים.

9. ליל המתים החייםשָׁנָה: 1968
מְנַהֵל: .
כוכבים:
דֵרוּג:
97 דקות

על מה ניתן לומר עוד ? . . חשוב מכך, זה קבע את כל כללי הז’אנר: זומבים הם גוויות מחדש. . . . . זה בעצם המקבילה לאימה למה שעשה טולקין לרעיון הפנטזיה הגבוהה “מירוצים.” לאחר שר הטבעות, . ההשפעה של רומרו על זומבים היא מאותה קליבר בדיוק. . הסרט עדיין מתחזק היטב, במיוחד בסינמטוגרפיה המודרנית שלו ובתמונות סטארק, שחור-לבן של זרועות זומבים המגיעות דרך חלונות של בית חווה כפרי. . –ג’ים וורל

10. Nosferatu הערפדשָׁנָה:
מְנַהֵל


107 דקות

. לַעֲשׂוֹת להשאיר את עצמם באופן טבעי לשפת פנטסמגוריה, כשהוא מספר סיפור ידוע באמצעות דימוי תת-מודע אחד אחרי השני. כמו בכל סרט הרצוג, הסיפור לעולם לא נועד להחזיק יחד ללא רבב – רק בקושי הגיוני – אלא להטביע באופן בלתי ניתן להחלפה על פנים העפעפיים של הצופים צללית הרוע הנשאלת באבסורד מהפחד הקדום בכולנו. מתענג על היופי של האימה. . לא, אני לא מאמין בהם. .”

1linebreakdiamond.png

5 הסרטים החינמיים הטובים ביותר על טווס.

1. 1969
מְנַהֵל: רוברט דאוני סר.
ארנולד ג’ונסון, סטן גוטליב, אלן גארפילד
זמן ריצה: 85 דקות

כביכול בהשראת החוויות של הבמאי רוברט דאוני בפרסום, פוטני סוופ . . Swope מנקה את החברה של מרבית “ליליס” שלה, והחליף אותם באקוליטים של פנתר שחור וחמישה אחוזים ושונים צווארון כחול מגוון עובדים שחורים כדי להתנגד לגאות של התאגיד הריק משתלט על אמריקה. . סוופ הוא מנהיג רע, במילים אחרות, גונב רעיונות מתחתוניו ובאופן כללי מחבק כל התנהגות צבועה שהוא יכול, אך גאונות חזונו של דאוני היא שהרעיון שלו לשחיתות מושחת באופן מוחלט, ללא גזע או אי שוויון. , . גדוש בסדרה של נקודות מסחריות פוגעניות, לא נוחות וסופר-משולבות, שנראו לכאורה למזהה המחריד של אמריקה, יש הרבה מה לומר, אבל לא באמת נראה כל מה שעוסק בהישמע.

. ג’יימס ווייט 2015
: ג’וש מונד
כריסטופר אבוט, סינתיה ניקסון, קיד קודי, רון ליווינגסטון

, . . בגילום כריסטופר אבוט, ג’יימס ווייט הוא בעל אנרגיה חסרת מנוחה, רצף הרס עצמי, תחושת זכאות נלהבת ומסירות עזה לאלה שהוא אוהב. אז מה זה גורם לו, בדיוק? ? בלתי ניתן לסעיף לחלוטין? ? . למונד אין אלא רגשות כלפי לבן, והם מסובכים בצורה משכנעת. מבוסס באופן רופף על חייו של מונד עצמו, . . . לבן לא כל כך מתאבל על האובדן – הוא כמעט ולא הכיר את האיש – אבל, אלא מודאג מאמו הגרושה גייל (סינתיה ניקסון נהדרת), שיש לה סרטן שלב 4 ואינו זקוק למכה הרגשית הנוספת. המחצית השנייה של ג’יימס ווייט . . ג’יימס ווייט סיפור שיבוא הוא פשטני-פלוס, הוא יוצר ציפייה כי גיבורו גדל למעשה בצורה כלשהי של דרך הניתנת לכימות, קונבנציונאלית. . –

.

כוכבים: ניקולה קייג ‘, אווה מנדס, ואל קילמר, ג’ניפר קולידג’, XZIBIT, בראד דוריף

נורה בעדשות עיניים פראיות כדי לתפוס באמת את השוטר הנרקוטי-מונע בכוח בלבו של ורנר הרצוג סגן רע: נמל שיחה ניו אורלינס, . . . אבל הכל משתלב יחד בצורה זוחלת מספקת, תעודת הזהות הקרה והקשקשתית עכשיו פיזית ומשוטטת את באיו. כלוב מעשן סדק עם xzibit, מפסיר את הכדורים של ואל קילמר וצופה בכדורגל עם ג’ניפר קולידג ‘מעוצב. . . . כשאתה צופה , . שוטר רוק.-יעקב אולר

nosferatu-the-vampyre-poster.jpg

4.
מְנַהֵל: ורנר הרצוג

דֵרוּג: עמ ‘
107 דקות

ורנר הרצוג משחזר את אבן הפינה של קולנוע הערפד (ועשיית קולנוע אקספרסיוניסט גרמנית, לצורך העניין) דרך סיוט מתמיד של תוויות מעורערות ומפורקות. לַעֲשׂוֹת . כמו בכל סרט הרצוג, הסיפור לעולם לא נועד להחזיק יחד ללא רבב – רק בקושי הגיוני – אלא להטביע באופן בלתי ניתן להחלפה על פנים העפעפיים של הצופים צללית הרוע הנשאלת באבסורד מהפחד הקדום בכולנו. כי קלאוס קינסקי מגלם גם את הרוזן דרקולה פירושו שטירנס מתנפנף בקצה כל קו מטופח של chiaroscuro: Nosferatu מתענג על היופי של האימה. למעשה, רוג’ר אברט אמר, “הנה סרט שעושה כבוד לרצינות הערפדים. לא, אני לא מאמין בהם. אבל אם הם היו אמיתיים, הנה איך הם חייבים להיראות.” – דום סינקולה

. גזרת לילה
מְנַהֵל:
קרייג שפר, אן בובי, דייוויד קרוננברג, צ’רלי הייד, יו קווארשי, יו רוס

זמן ריצה: 99 דקות

הוא ברווז מוזר של סרט, תקוע איפשהו בין סרט אימה לגיטימי לסיפור פנטזיה אפל. קלייב בארקר מביים, רק כמה שנים אחרי Hellraiser, . זה די ברור שהוא רצה להיות משהו שדומה לאפוס אימה, סרט עם מסר עמוק על זהות, קבלה וקהילה. עם זאת, בהוצאה להורג מתקשה לבחור איזה טון הוא אמור לנבוע. לפעמים זה הומוריסטי אפל. לפעמים זה מפחיד באופן לגיטימי. בפעמים אחרות אינך בטוח אם אתה אמור לקחת את הפעולה על המסך ברצינות או לא. דבר אחד זה הוא מרהיב לאורך כל הדרך הוא כיוון האמנות, הסטים, התלבושות והאיפור. חלק מעיצובי הדמויות עשויים לצאת כ”טיפשים “, אך בדיוק כמו שרבים מהם עשויים להסתיים בסיוטים שלך. גזרת לילה הוא תיק מעורב, סיפור מעורר השראה על מפלצות שמנסות לבנות קהילה בטוחה כדי לחיות בשלום את חייהם, אך חסר את האופי האייקוני של היצירות המפורסמות ביותר של בארקר.-ג’ים וורל

1linebreakdiamond.png

20 הסרטים החינמיים הטובים ביותר ב- FreeVeeה- IMDBTV לשעבר עבר לעולם הסטרימינג – והועבר לאחרונה לפלטפורמה של אמזון – הציג כמעט 2,000 סרטים לזרום בחינם.

. נקודת שבירהשָׁנָה: 1991
מְנַהֵל:
כוכבים: פטריק סוויזה, קיאנו ריבס, גארי בוסי, לורי פטי
ר ‘
זמן ריצה: 122 דקות

. ג’וני יוטה – שיחק על ידי היחיד בכדור הארץ הזה שיכול היה לגלם באמונה של אדם בשם זה, קיאנו ריבס, עם הגוסטו המשופע שיוכל עוד יותר לתהילה של כוכב האקשן – הוא סוכן FBI שחייב ללמוד להיות X גולש טרמה על מנת להסתנן לחדר של שודדי בנק בהובלת בודהי (פטריק סוויזה בצורה שיא חנק). . – דום סינקולה

2. חדשות העולם
מְנַהֵל: פול גרינגרס
בכיכובו: טום הנקס, הלנה זנגל, ביל מחנה, אליזבת מארוול

118 דקות

פול גרינגרס ושותף התסריטאות לוק דייויס אולי עיבד את הרומן המערבי של פולט ג’ילס לשנת 2016 חדשות העולם לפחות בשיקול חלקי של כמה רחוק ארצות הברית לבוא כאומה – סביב זמן פרסום הספר, ביטויים מקוללים כמו “חדשות מזויפות” ו”עובדות אלטרנטיביות “הוחלפו לשפה פופולרית על ידי פשיסטים ונוכלים שמנסים למשוך מהיר על העם האמריקני. אף אחד מהמונחים הללו, וגם לא בני דודיהם הגרוטסקיים לא פחות, לא עושה את דרכם לסרטו של גרינגרס, אבל הרוח שהעלה אותם לפני ארבע שנים חיה וקיימת בבילויו של הגבול האמריקני. הגיבור שלו הוא סרן ג’פרסון קייל קיד (הנקס), ותיק מלחמת האזרחים הקונפדרציה, אשר לאחר שעמד בצד המפסיד של ההיסטוריה, מוסיס ברחבי מדינת הכוכבים הבודדים וקורא ניירות מחוץ לעיר למקומיים בכל תחנה שלו בנסיעותיו. . זו טקסס. חייל לשעבר בטקסס יכול היה להילחם רק בצד אחד של המעבר. לעזאזל קיד מבלי שתצטרך לומר מילה. אבל ברגע שהסרט שופט אותו, הוא מציג בפניו סיכוי לגאולה בצורה של ילדה, ג’והנה (הלנה זנגל). . . . כל מי שנלכד בעבודות מוטבעות למדיה החברתית-טיטר, פייסבוק, אינסטגרם, או גרוע מכך, חשבונות טוויטר, פייסבוק ואינסטגרם אחרים-צריך להעריך את ההפרעה המרגיעה הזו של שעתיים מהפרסומי והפלטפורמות הבלתי נמנעות בחיינו כיום. יש דבר כזה יותר מדי חדשות, בין אם לטוב ולרע חדשות העולם רק מנסה לתת לנו את הטוב ביותר. – אנדי קרומפ

3. פרויקט המכשפה מבליירשָׁנָה: 1999
במאים: אדוארדו סאנצ’ס, דניאל מיריק
כוכבים: הת’ר דונהו, מייקל וויליאמס, יהושע לאונרד
דֵרוּג: ר ‘
81 דקות

לִצְרוֹחַ המציא מחדש ז’אנר על ידי משיכת הגוונים לאחור כדי לחשוף את פעולות האימה הפנימיות, הלך בדרך ההפוכה על ידי יצירת סגנון מצגת חדש ובמיוחד קידום. בטח, אנשים כבר עשו סרטי קטעים שנמצאו; פשוט תסתכל על השידור האחרון . . אחרת בני אדם סבירים נכנסו ברצינות פרויקט המכשפה מבלייר להאמין שמה שהם רואים יכול להיות אמיתי, . . אז במובן הזה, פרויקט המכשפה מבלייר . – ג’ים וורל

4. היביל 2016
מְנַהֵל: נא הונג-ג’ין
כוכבים:
דֵרוּג:

ה- U.. , , מציע טון יותר ממה שהוא נשמע. שם הוא . NA סוחר בספק ובמיוחד מיואש יותר מאשר במה שאנחנו חושבים עליו “אימה.”הוא לא יוצא להפחיד אותנו. הוא עומד לאשש את נשמתנו, באותה צורה שאמונת גיבורו מושחתת לאחר שהיה נתון למבחנים אלוהיים וגם לתופת במהלך הסרט. נפרש במחוז גוקסונג, קהילה חקלאית השוכנת בין הפרובינציות הדרומיות של דרום קוריאה. זו תפאורה מקסימה ובוקולית ש- NA והקולנוע שלו, ההונג קיונג-פיאו המדהימה, מנצלים את המלא ביותר של אסתטית ונושית. שמיכת השלווה המהומה היביל. הרצף המלא הראשון של הסרט מנפץ את הרוגע כסמל ג’ון ג’ונג-גו (קוואק דו-ווון, הופך מופע נוקאאוט) נקרא לזירת רצח מרובה פראי. כשג’ונג-גו מופיע, הכל בדלאם; אנשים צורחים ובוכים, עובדי חירום מפזרים את האזור כמו נמלים בפיקניק גורי, והרוצח יושב בטיפוח, לא מודע לאל המהומה ולא לרתיחה אכזרית צופה את עורם. זהו סרט מצמרר להפליא וחסר פיקוח, אבל NA מוצאת את משיכת חוסר האמון הרבה יותר מרגיזת ממראה הגופות שנחתכות ודם מפזר את הקיר. מה אתה עושה כשנתוני הסמכות הקדושה שלך נכשלים בך? ? . היביל מגיע לחצי השעה הסופית והמורה. .

5. מלך ניו יורק 1990
מְנַהֵל: הבל פרארה

. האסטרטגיה שלו לרפורמה חברתית (ואישית): ביטול קינגפינס מתחרים והמחבטים שלהם, ורווחי ערוץ למעמדות הנמוכים תוך מימון בית חולים בדרום ברונקס. ? אלא שאנחנו יודעים טוב יותר. כאשר השוטרים (דייוויד קארוסו ווסלי סוחפים ביניהם) גמישים מוסרית כמו הנוכלים (כמו מקורביו של ווקן, “לארי” פישבורן לא מתרומם), אף אחת מהדמויות הללו בשוליים לא מתקרבת ללחימה הִזדַמְנוּת. כשופט וחבר מושבעים לא -פולוגטי, ווקן לעולם אינו טוב יותר, וגם לא קריר יותר: “אני בטח לא הייתי יותר מדי זמן כי הרגשות שלי מתים. אני לא מרגיש חרטה, “הוא קובע בפשטות. V-Movie Vet Ferrara (גברת .45, ילדה סין) מתענג על הקצוות במרקמים, מציב את מעי העיר הפנימית וזוהמה עם הזוהר המפוצץ של אורח החיים הפנטהאוז של ווייט-סרט הגנגסטר הזה פסע אבן מגע של גנגסטה להיפ הופ שנות ה -90. מלך ניו יורקניתן לטעון כי מעמד ברשימה זו ניתן היה להחליף את המעקב המאכל עוד יותר של פרארה שנתיים אחר כך, סגן רע, משל נוסף-שחור המגרש על ניסיונות הגאולה נעשה מבוטל בצורה מרהיבה-זה בקושי מפתיע, שבה. –א..

6. מוזר 2020
מְנַהֵל: כריסטופר לנדון
כוכבים: קתרין ניוטון, וינס ווהן, אלן רוק
דֵרוּג: ר ‘
זמן ריצה: 102 דקות

על פניו, הסיכוי להחיות מחדש שני IPs זכיינות שנעשו ללא סוף עשור לאחר עשור מתנפחים על הבנאלי והלא דמיוני. עם זאת הבמאי כריסטופר לנדון מוזר שוזר ללא מאמץ יחד את המוסכמות של שישי משוגע וכן , התנערות מהגבולות של “גרסה מחודשת”, במקום זאת יצירת כלאיים ז’אנר ייחודיים שהוא חלקלק ומשעשע בלי סוף-כל הזמן שמירה על מודעות עצמית חכמה המחיה את קפיצות הקפיצה והקווי האגרוף של הסרט מבלי לרדת למלכודת הקומדיה של האימה של הפניה עצמית מטאנס. להלן תרגיל קומיקס מכופף בינארי בנוגע נזילות מינית ובביטוי מגדרי, שמסמיך את קומתו הכבדה של וינס ווהן עם המסגרת הקטנה של קתרין ניוטון כדי לנקוט בתפיסה של ז’אנר האימה שהיה נתפס כחלש, הן בגישה והן במראה. . . בין אם גבולות אלה תוחמים את מה שאנחנו מסוגלים לבטן מבחינת אלימות או מה שאנחנו מסוגלים לפרוק את המושגים הפנימיים שלנו של מגדר ומיניות, מוזר מצטרף לעקרונות אלה כדי ליצור סיפור אימה שכולו הורג כל דבר בלתי צפוי, והורג את הכל תוך כדי חתירה של הציפיות החברתיות למי שאנחנו באמת צריכים לפחד מהם – ומדוע.-נטליה קיוגן

7. פוז חםשָׁנָה: 2007
מְנַהֵל: אדגר רייט

, פוז חם היא עדות ברורה לכך שאדגר רייט מסוגל לכל דבר. פליק פעולת שובר קופות, מותחן, עלילת עיסת, נואר קורץ, פרשנות על קלאסיזם בחברה עירונית יותר ויותר – הסרט הוא כל הדברים האלה, עד למוח עצם קיומו. מורסו מאשר סוף העולם, פוז חם מאכלס את השפעותיו בסוג האפלומב אליו כל סינפיל יכול להתייחס: איפשהו בין קסם, סלידה ושמחה קרבית טהורה שם הולך במייקל ביי, הדון סימפסון, ג’ון וווס, הג’רי ברוקהיימר, ורייט מעניק לכל אחד מהסניף שלו. בנוסף, הוא עושה זאת בכבוד מוחלט, מראה שהוא מבין את הסרטים שלהם מבפנים ומבחוץ. ובידע האינטימי ההוא הוא יודע עוד יותר טוב כי הקולנוע הוא התלקחות: הכי טוב לשרוף את הכל ולראות מה נשאר מאשר לבנות אותו מהיסוד. –דום סינקולה

8. שָׁנָה: 1987
במאים:
כוכבים: נסיך
דֵרוּג: PG-13
זמן ריצה: 85 דקות

הסרט התיעודי של פרינס משנת 1987 הוא שעה ו -24 דקות של המבצע המוזיקלי הגדול ביותר של הדור בשיא הקריירה שלו (סליחה, בוס). . על תופים, מיקו וויבר בגיטרה, לוי סקר ג’וניור. על בס, אריק לידס על סקס, בוני בויר וד”ר. , עם להיטים כמו The Title Rest.. ובכל זאת, יש לזה דחיפות שרק פרינס יכול לספק, בתלבושות מרובות, כמובן. . . –ג’וש ג’קסון

9. שָׁנָה: 1994
מְנַהֵל:
סם ניל, לורה דרן, ג’ף גולדבלום, ריצ’רד אטנבורו, סמואל ל ‘. ג’קסון, BD וונג, וויין אביר
PG-13
126 דקות

פארק היורההעמידה כאבן דרך טכנית בסיפורי סיפורים קולנועיים אינה תלויה רק ​​בשימוש המהפכני אז בתמונות שנוצרו על ידי מחשב: האפקטים המיוחדים נראים פורצי דרך וחלקים כיום כפי שעשו לפני 25 שנה. הקסם העומד מאחורי יכולתו של הסרט להחיות דינוזאורים לחיים יכול להיות במומחיותו של שפילברג בהתקרבות לאפקטים מיוחדים על בסיס צילום, ומיזוג כל רצף עם עבודה מיניאטורית ואנימטרונית אמינה, מה שהופך את רקמת החיבור בין הטריקים הללו לאפשרות לאפשר. יותר מהישג, פארק היורה היא הרפתקה של אקשן מהנה לאין שיעור שמצליחה גם להכניס כמה נושאים נוקשים לתערובת – כמו אם האנושות צריכה להפריע או לא, ברמה האינטימית העמוקה, עם הטבע – תוך כדי זווית מוסרית שההמשך די נטשו או סתם רגיל עד כה.

10. רוח רפאים במעטפתשָׁנָה:
מְנַהֵל: MAMORU OSHII
ריצ’רד אפקר, כריסטופר ג’ויס, וויליאם נייט
18+
זמן ריצה: 82 דקות

קשה להפריז בכמה עצום מהשפעה רוח רפאים במעטפת מפעיל לא רק את ההתפתחות התרבותית והאסתטית של האנימציה היפנית, אלא על צורת הקולנוע המדע הבדיוני בכללותו במאה ה -21. . רוח רפאים במעטפת עוקב אחר סיפורו של רב סרן מוטוקו קוסאנאגי, מפקד כוח המשימה המיוחד של OPS המכונה ביטחון ציבורי, המכונה סעיף 9, המתחיל להטיל ספק באופי האנושיות שלה מוקף בעולם של מלאכותיות. . מתי רוח רפאים במעטפת לראשונה הוקרן ביפן, הוא התקבל בברכה ככוח סיור שימשיך אחר כך לצבור פולחן עצום בעקבותיו כאשר הוא שוחרר בארצות הברית. הסרט צבר את שבח הבמאים כמו ג’יימס קמרון ואחיה וואצ’ובסקי (שהקלאסייה של הסייבר פאנק של המאה המאוחרת שלהם מאוחרת הוא חובה פילוסופית לשביל שנפגע על ידי התקדים של אושיי). הכל על רוח רפאים במעטפת . אושיי לקח את חומר המקור של שירו ​​וככל הנראה עלה עליו, לקח דרמת פעולה מדעית בדיונית שכבר והפכה אותו למגש פרוטו-קורצווייליאני על שחר האינטליגנציה של מכונה. רוח רפאים במעטפת הוא יותר מאבן יסוד של בדיוני Cyberpunk: הוא חיוני יותר בימינו מאשר לפני למעלה מעשרים שנה. .

. 1967
מְנַהֵל: מייק ניקולס
דסטין הופמן, אן בנקרופט, קתרין רוס
עמ ‘
זמן ריצה: 105 דקות

. זה עזר להגדיר דור מזמן שזכה להיסטוריה, אבל תחושת הגעגוע לאלטרנטיבה לא התיישנה. ג’פרי בלומר

12. ארבע חתונות והלוויהשָׁנָה: 1994
מייק ניואל
יו גרנט, אנדי מקדואל, קריסטין סקוט תומאס

זמן ריצה: 117 דקות

הראשון מבין כמה ריצ’רד קרטיס רומם-קומ, ארבע חתונות והלוויה עוקב אחר האנגלי המתנודד החביב עלינו כשהוא נתקל שוב ושוב באהבת חייו ב – ניחשתם נכון – ארבע חתונות והלוויה. בעוד שחלק גדול מהסרט קליל וחלק ממנו גובל בגבינה (ראו ידוע לשמצה של אנדי מקדואל “האם עדיין יורד גשם? לא שמתי לב לקו “בגמרו), הרגעים החצורים שלו, כמו פיונה (קריסטן סקוט תומאס) העוסקים באהבה נכזבת או בהלוויה הכותרת, מזכירים לנו שאהבה עשויה להיות דבילית ומורכבת ונפלאה, אבל למצוא את אותה אהבה אמיתית אחת אמיתית הוא עסק רציני. האקדמיה הסכימה, במינוי הסרט לתמונה הטובה ביותר בשנה מוערמת שכללה , ספרות זולה וכן החומות של התקווה. בוני סטירנברג

13. רשת טקסס ראתה טבחשָׁנָה: 1974
מְנַהֵל: טובר הופר
מרילין ברנס, פול א. פרטין, אדווין ניל, ג’ים סידו, גונאר הנסן
דֵרוּג:
זמן ריצה: 83 דקות

אחד מסרטי האימה המרכזיים האכזריים ביותר שיצאו אי פעם, רשת טקסס ראתה טבח, מבוסס על הרוצח הסדרתי הידוע לשמצה של ויסקונסין אד גאיין, דומה לאמנות-בית verité בנוי על הפיזיות הגורענית של התפאורה השטוחה שלה בטקסס. בנוסף, היא הציגה את משטח העור המרושע באופן סופרלי, את הענק האייקוני המנצח את גבר שלובש מסיכה העשויה עור אנושי, שהסדיזם המטריף שלו מועמד רק על ידי הצגת משפחתו הקניבליסטית שאיתו הוא שוכן בבית רעוע בבית אמצע השממה של טקסס, יחד עם משטח עור הבשר ואחיו קצרים, ואילו סבא שותה ריהוט דם ואופנות מעצמות הקורבנות. עוֹד, . מעוות, כהה ויפה בבת אחת, הוא דואג למגוון רחב של גוונים וטכניקות מבלי לאבד לעולם את עוצמתו היחידה. טריקת דלת המתכת נסגרה מאחוריו.) – רכאל האס וברנט אילס

14. שָׁנָה:

.

מפגשים מסוכנים אין מוניטין טוב יותר בקרב חנונים אימה, שנראים ברובם מודעים לכך, אך משמיעים את הסרט שנמצא כנגזרת או גבינה. להערכה שלנו, זו אחת ההצעות הטובות ביותר שנמצאו בעשור האחרון, ובוודאי אחת המפחידות ביותר לגיטימיות, כמו גם הומוריסטיות כשהיא רוצה להיות. זה מובנה כפרודיה מושלמת של המגרש של תכניות ציד רוח רפאים בטלוויזיה, בסגנון ערוץ הנסיעות הרפתקאות רפאים, . אבל מפגשים מסוכנים . . . –ג’ים וורל

. שָׁנָה: 2015
מְנַהֵל:
כוכבים:
דֵרוּג: ר ‘
99 דקות

פחות אתה יודע על Karyn Kusama ההזמנה, הטוב יותר. זה נכון לקולנוע איטי של כל פס, אבל קוסאמה שורפות איטיות לשלמות. המפתח, כך נראה, לשרוף איטי מוצלח בבדיון העלילתי הוא הנרטיב ולא השריפה האיטית בפועל. , זה כרוך בסיפור של כאב לב עמוק ואינטימי, מהסוג שאיש מאיתנו לא מקווה אי פעם לסבול בחיינו שלנו. הסרט מתחבר לווריד סיוט של אימה בחיים האמיתיים, של אובדן כה עמוק וחודר שהוא משנה את מי שאתה כבן אנוש. זה המקום בו אנו מתחילים: עם בחינת צער. איפה שאנחנו מסתיימים ברור שהכי טוב לא נאמר, אבל ההזמנה ראוי לציון לא לסיומו ולא לכיוון שאנו נוקטים להגיע לסיומו. במקום זאת, זה מדהים עבור יסודו, עבור כל התשתיות הסיפוריות המהותיות שעליו בונה קוסאמה את הסרט מלכתחילה. .ג.

16. גלגלים על ארוחותשָׁנָה:
סאמו האנג
כוכבים: ג’קי צ’אן, סאמו האנג, יואן ביאו
דֵרוּג:
98 דקות

גלגלים על ארוחות הוא סרט מטופש ומטופש – אבל לעזאזל הוא האקשן המדהים שלו. טריוס הונג קונג לא משתפר מג’קי צ’אן, יואן ביאו וסאמו האנג, אם כי התפקיד של האנג בזה הוא מינימלי. במקום זאת, הכל מסתכם בכמה סצינות קרב מדהימות המציגות את צ’אן ובני “הסילון” אורקידז, אלוף קיקבוקסינג אמריקני בחיים האמיתיים שהופך את השותף לריקוד מושלם עבור צ’אן בכמה קטטות אוקטן גבוהות. . לאמיתו של דבר, זה המטוס שמוריד את אחת ממבצעי הקרב הכי מגניבים שראיתי אי פעם, כביכול “בעיטת נרות” כביכול לא מכוון (ולא מסומן), בו בעיטת ספין שהוחמצה מייצרת כוח כזה שהוא מפוצץ את כל נרות מוארים על נברשת במרחק של כמה מטרים משם. .

. ?שָׁנָה: 2000
ג’ואל ואיתן כהן
כוכבים: ג’ורג ‘קלוני, ג’ון טורטורו, טים בלייק נלסון
PG-13

הפסקול של T-Bone Burnett זכה לתשומת לב, אבל הטוויסט הזה על הומרוס – הוגדר בעידן הדיכאון מיסיסיפי – היה לכל סיפורי הסיפורים ללא מאמץ, דמויות דמיוניות ושורות ציטוטות שאנו אהבנו מהקומדיות הטובות ביותר של האחים כהן, כשג’ורג ‘קלוני הצטרף לרשימה מפורסמת של מוליכי קואן קומיקס. תפקידים, רק עם יותר ילדים. ותיקון עיניים. –ג’וש ג’קסון

18. ישן 23 ביולי 2021
מְנַהֵל: M. לילה שימאלן

דֵרוּג: PG-13
זמן ריצה:

הביקור וכן לְפַצֵל הצהיר ששימאלן היה “בחזרה”, אבל זכוכית . ישן מתרכז במשפחה גרעינית מושלמת כלפי חוץ שהיא כמובן שבר בשקט. הבעל גיא (גאל גרסיה ברנל), שמאי סיכונים, ואשתו פריסקה (ויקי קריפס), אוצר מוזיאונים, ירקו אחד על השני על הפרדתם הממשמשת ובאה ואבחנה רפואית שעדיין-לא-לאונטית שניתנה לפריסקה כשהם בחופשתם בחופשתם ליד. אתר נופש טרופי יפהפה עם שני ילדיהם: Maddox לפני גיל העשרה (אלקסה סווינטון) וטרנט בן השש (נהר נולן). היום השקט, מבודד מהחוף הראשי הצפוף של אתר הנופש, מתחיל בשלווה מספיק-ילדים משחקים, נטילת selfie, הימנעות מבעיות-עד שהכל לאט, מתחיל להתפתח בזהירות. . וזה כאשר הגוף מופיע. כאשר הפחד והבלבול מסלמים בקרב עובדי החוף, שימאלן מבטל את הקהל במומחיות יחד איתם, ויוצר אווירה של קלסטרופוביה עמוקה למרות שהוקף במרחב האוקיאנוס הפתוח. הרגעים שקדמו להבנה כי כל שלושת הילדים בגילאים באופן דרסטי הם כמו לחיות בתוך התקף חרדה: הקולנוע של מייק ג’ולואקיס מתחלף מקרוב של פרצופים מיוסרים כשהם מסודרים על ידי אי סדר שונים מכל הצדדים. Sandcastle, ישן הוא סיפור פשוט של טרור קוסמי – א -Esque התבונן בתמותה והקרבת חיים טובה יותר. בסופו של דבר, הדבר הכי מפחיד ב ישן זה לא שגופנו יתיישן וריקבון, או שהטבע מעניש את נוכחותנו הפולשנית מאוד בתוכו (בדומה לחדירת חוף הים על העולם השופע והטבעי), אלא שנבלה את חיינו עסוקים בבעיות חסרות משמעות בסופו של דבר וקלות קלות לב.” ישן הוא לא הסרט הטוב ביותר של Shyamalan, אבל זה גם בריחת קיץ מצמררת וגם תזכורת אמפתית שאנשים אחרים עובדים נגדנו באותה מהירות כמו הזמן, כשכל מה שנשאר לנו בזמננו זה אחד את השני.-

. מחנה לילה 1983
מְנַהֵל: רוברט הילצ’יק
כוכבים:
דֵרוּג:

יום שישי ה -13 קרעים, הוא כנראה הטוב ביותר שלא הנשרף. . . . . . . אם אתה אוהב סלאשרים קלאסיים, זה חובה לראות, לסוף. אני לא אקלקל שום דבר, אלא מחנה לילה יכול לטעון בגאווה לאחד הסיומים המזעזעים ביותר של WTF בהיסטוריה של הסרטים Slasher. –

20. שָׁנָה:

כוכבים: גונג יו, מא דונג-סוק, יונג יו-מי, קים סו-אן, קים אוי-סונג, צ’וי וו-שיק, אהן אז
דֵרוּג: N/a
זמן ריצה: 118 דקות

אוהב אותם או שונא אותם, זומבים הם עדיין קבוע של ז’אנר האימה בשנת 2016, אמין מספיק כדי להציב את שעון המנצח שלך על ידי. ולמרות שכנראה ראיתי מספיק סרטי זומבי אינדי בשלב זה כדי להנחר אותם מהרגלי הצפייה שלי למשך שארית חיי, עדיין יש בדרך כלל לפחות סרט זומבי אחד בכל שנה אחרת. בשנת 2016 זה היה , . אין צורך בספקולציות: להתאמן לבוסאן ללא ספק היה עושה את הרשימה. . נחשב . . –ג’ים וורל

1linebreakdiamond.png

5 הסרטים החינמיים הטובים ביותר ב- PluTOTV מסע בין כוכבים . ממשק המשתמש שלו עשוי להיות מעט מגושם, אך הבחירה נמצאת בנקודה.

. ג’אנגו ללא מעצוריםשָׁנָה: 2013
מְנַהֵל:
כוכבים: . ג’קסון
ר ‘
זמן ריצה:

הדבר הטוב ביותר בקוונטין טרנטינו הוא גם הדבר הגרוע ביותר בקוונטין טרנטינו – הוא מאמין, בלב שלם, בכל מה שהוא עושה. . . . למרות שהמאמץ של טרנטינו כאן אינו הטוב ביותר שלו, הוא השאפתני ביותר שלו, ולמישהו שמסוגל כל כך הרבה, זה אומר די הרבה.-טיילר צ’ייס

2. בועט וצורחשָׁנָה: 1995
בימוי: נוח באומבך

. . יוצרי קולנוע צעירים גירשו זה מכבר את אלה (או שתיים) שנים לאחר סיום הלימודים, שבה חרדה קאוסטית מהעתיד מובילה עשרים משכילים כדי להיכנס לתקופה ממושכת של חוסר תועלת בדרכם לכל מה שלאחר מכן. . . ובכן, לא הייתי ‘הייתי בפראג’ הייתי בפראג, אבל אני יודע את הדבר הזה, אני יודע ש’הפסקת גילוח שלך, קרא-, סתיו-באהבה-עם-פסלטור, עכשיו-אני יודע-כמה-אד-אמריקאי-קפה-קפה-זה.. למרות שהוא מסרב להתעטף בצורה מסודרת, יש בזה גם נחמה. –ג’פרי בלומר

3. הקצר הגדולשָׁנָה: 2015

הקצר הגדול, . ובצדק – כמות הדמויות המפוקפקות חושפות כאן כדי לגרום לדם של אדם רציונלי לרתיחה. . מקי נראה לסתור את הנושא היבש והבלתי -בלתי חדיר מטבעו המוצג עם עומסי סירות של סגנון תוסס וקולנועי. הקצר הגדול אולי לא תמיד מצליח, אבל זה בכל זאת סרט חיוני. –

4. תקוף את הלבנהשָׁנָה: 2012
מְנַהֵל:
ג’ון בויגה, ג’ודי וויטקר, ניק פרוסט
ר ‘

קומדיית הפעולה המדעית, שנכתבה וביימה על ידי ג’ו קורניש, מתרכזת בחבורה של בריונים מתבגרים-במיוחד המנהיג הממורמר שלהם, משה, הועלה להפליא על ידי ג’ון בויגה הצעיר-ופרויקט הדיור שלהם בדרום לונדון. כאשר הנעורים המתריסים לוקחים את פשמם לרמה חדשה ומוספסים אחות חפה מפשע (ג’ודי וויטקר מענג), הם מייד מוצאים את עצמם מוטרדים על ידי פולשים חייזרים. היצורים המחרידים האלה, עם הפרווה השחורה הסילונית שלהם והניבים הכחולים הזוהרים, לא רוצים יותר מאשר להרוס את הבנים ואת בלוק המגדל שלהם. ברוחו של שפילברג – אפילו יותר מאשר J.. , סופר 8. הוא מתמקד באופן ספציפי במחצית התחתית הסוציו -אקונומית של לונדון ובסערה הסובבת אותם, וחושף את השקרים שבני הנוער של החברה קונים לאותה אי -רציפות תרבותית ממושכת. סצנה קומית, בה משה מנסה להבין את החייזרים תוך מתן תירוצים להתנהגותו הפלילית, מדגיש זאת בצורה חכמה – הוא לא רק מאשים את הממשלה באלימות וסמים בשכונה שלו, הוא מאשים את הממשלה בכל החייזר פְּלִישָׁה. . – מריאן קופמן קלי

5. שָׁנָה:
רוב ריינר
ג’יימס קאן, קתי בייטס
דֵרוּג: ר ‘
זמן ריצה: 107 דקות

למרות שרוב הכותבים נוטים יותר לחוות “סבל” בגלל האמונה המתמשכת שאף אחד לא דואג לעבודתם, העיבוד של רוב ריינר לרומן של סטיבן קינג מזכיר לנו שלפעמים יש הפוך לטשטוש. ג’יימס קאן מגלם את פול שלדון, מחבר הסדרה הפופולרית של ריג’נסי בודיס-פריפים המציגים גיבור בשם סבל צ’סטיין. . . אנני היא לא גברת כל כך נחמדה, כפי שמתברר, ולהיות תקועה עם רגליים שבורות במסתור מרוחק של סטלקר-סופרפאן אלים יש כמה חסרונות. ריינר ידוע יותר כבמאי של קומדיות, ואפילו בסרט אימה הוא לא ביישן לחטוף צחוק זול: לפעמים קשה לדעת כמה ברצינות אנו אמורים לקחת את בייטס כמפלצת, מכיוון שהיא מטרידה מלהפוך מזחלת פסיכופת לליברס-אימון … אממ, פסיכופת. עם זאת, בסך הכל זה טרופי עוצמתי, להיות חסר אונים ובחסדי מישהו שעשוי להצמיד בכל שנייה. . . – אמי גלין

15 הסרטים החינמיים הטובים ביותר ב- Redbox לפי דרישהRedbox זורמת סרטים בחינם הנתמכים על ידי מודעות מאז 2020.

HIS-Girl-Friday-Poster.jpg

1. 1940

כוכבים: קרי גרנט, רוזלינד ראסל, ראלף בלמי
דֵרוּג:
זמן ריצה: 92 דקות

. קומדיית הברגים המדהימה והסחררת הזו של האוורד הוקס מככבים את קרי גרנט ורוזלינד ראסל, ומחזיר אותנו לשניים מעיסוק ההיכר של העשור: “קומדיה הנישואין מחדש” והתככים והאובססיביות של עולם העיתונים. . אין כאן תעלומה גבוהה. . פעל מצחיק ומצולם במומחיות, הילדה שלו יום שישי שואב חלק גדול מההשפעה הקומית שלו מהנטרל החכם והבהיר להפליא של הדמויות. אל תחשוב אפילו לבדוק את הטלפון שלך בזמן שאתה צופה בזה. למעשה, נסה להבהב כמה שפחות. – אמי גלין

2. סגן רע: נמל שיחה ניו אורלינסשָׁנָה:
מְנַהֵל: ורנר הרצוג
כוכבים: ניקולה קייג ‘, אווה מנדס, ואל קילמר, ג’ניפר קולידג’, XZIBIT, בראד דוריף
דֵרוּג: ר ‘
זמן ריצה: 122 דקות

סגן רע: נמל שיחה ניו אורלינס, . בתחילה, זה נראה כמו קצת ציפור מוזרה: כיוון השובבים של הרצוג וכותב הטלוויזיה הוותיק ויליאם מ. . אבל הכל משתלב יחד בצורה זוחלת מספקת, תעודת הזהות הקרה והקשקשתית עכשיו פיזית ומשוטטת את באיו. כלוב מעשן סדק עם xzibit, מפסיר את הכדורים של ואל קילמר וצופה בכדורגל עם ג’ניפר קולידג ‘מעוצב. זה עולם של סגן, מוכר ועם זאת בלתי ניתן לערעור כמו הכותרת המוזרה של הסרט. . זה יכול לעורר למתיחות של אדימות לא מזוקקת, אבל זה חלק מהכיף השחור המגרש. סגן רע: נמל שיחה ניו אורלינס, . שוטר רוק.יעקב אולר

3.

כוכבים:
דֵרוּג:
123 דקות

. . מֶטרוֹפּוֹלִין, . . . התברר את זה מֶטרוֹפּוֹלִיןהביצועים הטובים ביותר, פריץ Rasp כמרגל חסר רחמים למדינה התאגידית, היה חלק מאותו חומר חסר, וזה נותן לסרט תחושת דחיפות גדולה יותר, מה שמגדיל את התחושה של אנטגוניזם מבוסס מעמד. עם המצוינות הלא ידועה האורבת באחד הסרטים המפורסמים ביותר בכל הזמנים, היא משאיר אותנו לתהות מה עוד אבד בלהבות החנקה. –ג’רמי מת’וס

ג'ינג'ר- snaps.jpg

. ג’ינג’ר מצלםשָׁנָה: 2000
מְנַהֵל: ג’ון פווקט

הוא סיפור זאב בתיכון, אבל לפני שאתה הולך להכין דמדומים השוואה, הרשו לי לציין את הרשומה: איפה , . זוג אחיות חיצוניות, ג’ינג’ר, ג’ינג’ר ובריג’יט, מתמודדות עם סוגיות של התבגרות והתעוררות מינית כאשר ג’ינג’ר (קתרין איזבל) ננשך על ידי זאב זאב. . משקף את השפעת אימת הגוף בסגנון קרוננברג ובמיוחד של ג’ון לנדיס זאב אמריקאי בלונדון, הוא סרט אימה יעיל להפליא ושילוב של דרמה/קומדיה שחורה שהכניסו את מיתוס הזאב לפרברים באותה סוג של . זה גם הפך לכוכבת ז’אנר של איזבל, שהופיעה מאז בכמה סרטי המשך ובמוצרי אימה מעל הממוצע כמו . , הוא הסרט האחד שלקח את הווריד העשיר של חומר המקור והטיל אותו באותה סוג של רוח פאנק כמו . –

. חג מולד שחורשָׁנָה:
בוב קלארק
כוכבים: אוליביה חוסיי, קייר דולאה, מרגוט קידר, ג’ון סקסון, ארט הינדל, אנדראה מרטין, מריאן וולדמן
דֵרוּג: ר ‘
זמן ריצה:

, חג מולד שחור. כן, אותו אדם שנתן ל- TB! , בארבע שנים וכולל רבים מאותם אלמנטים, במיוחד חזותית. ליל כל הקדושים, זה נמשך בכבדות על יריות POV מעיני הרוצח כשהוא משוטט דרך בית סורוריטי מואר ומרגלים על קורבנותיו העתידיים. כאשר הרוצח המופרע נפשית מתקשר לבית ועוסק בשיחות טלפון מגונות עם התושבות, אי אפשר שלא להזכיר גם את הסצינה בסרטו של קרפנטר, שם קוראת לורי (ג’יימי לי קרטיס) לחברתה לינדה, רק לשמוע אותה חנק עם כבל הטלפון. חג מולד שחור .. .

6. Nosferatuשָׁנָה:
מְנַהֵל: . W.
כוכבים: מקס שרק, אלכסנדר גרנאך, גוסטב פון וואנגנהיים
NR
63 דקות

.W. הריף המוזר המוזר של מורנו על דרקולה היה מתקן הז’אנר כל כך הרבה זמן שכדי להצדיק את מקומו ברשימה זו נראה כמו בזבוז זמן. . זה פעם אחת לשנה הצפייה מהסוג המתגמל ביותר. שון גנדרט

הצעה. jpg

. ההצעהשָׁנָה:
מְנַהֵל:
כוכבים: גיא פירס, ריי ווינסטון, אמילי ווטסון, ג’ון הרט
דֵרוּג: ר ‘
זמן ריצה:

אם ישבת אי פעם ותהית איך נראה לעזאזל, בדוק את זה של ג’ון הילקאט ההצעה, . ההצעה . . יש נאגט נושאיות ב , . אבל הסרט של פורד אף פעם לא מנסה לעלות על פסגות הברבריות . – אנדי קרומפ

8. איש IP 2008
מְנַהֵל:

ר ‘

2008 איש IP . בפושאן (עיר המפורסמת באומנויות לחימה בדרום סין/מרכז סין), מתרגלת בלתי מעורערת של וינג צ’ונג מנסה לסגור את הפלישה והכיבוש היפני של סין משנת 1937, אך בסופו של דבר נאלצת לפעולה. . –ק.

9. ליל כל הקדושיםשָׁנָה: 1978

תקיפה על מחוז 13 כמעט בכל רמה מדידה. . . כן . קרפנטר בנה פרוטו-סליפים קודמים כמו של בוב קלארק . (הכותרת המקורית הייתה למעשה , .) נגר מעסיק מאוד כלים שיהפכו לשם נרדף לסלאשרים, כמו נקודת מבט של ה- POV של הרוצח, מה שהופך את מאיירס למשהו של מציצן (הוא נקרא בדיוק “הצורה” בזיכויים) שאורב בשקט בחושך עם סבלנות לא אנושית לפני שהופך סוף סוף סוף סוף לעשות המהלך שלו. זה סרט רזה, מרושע עם אפיון אבסורדי כלשהו במחצית הראשונה שלו (במיוחד מה- Ditzy P.. . חיוני לחלוטין לכל העניין הוא הנעימה הגדולה של דונלד כמו ד”ר. . . –ג’ים וורל

11-סרטים-סרטים-הזרם-אם-פוסטר. Jpg

10. שָׁנָה:


דֵרוּג:
128 דקות

, . . הדמות שלה (בשם גם היי-ג’ה) היא צמחי מרפא ואינן מורשבות שגיסתה לבנה בן עם מוגבלות נפשית לבדה. דו-ג’ון (בון ווין) הוא ילד מפנק, בן 27 מפנק, שהוא אידיוט הכפר בעיר המחוז שלהם, נתון ללעג ואלימות מזדמנת, ובכל זאת נוטה גם לתעלולים ושיכרות עוולות. מערכת היחסים של היי-ג’ה עם הילד שלה עולה על נורמות האם-הבן הרגילות, המופעלות בצורה זורחת בסצנה בה היא מטה קערת מרק לשפתיה של בנה כשהוא עומד משתין בפינת הרחוב. . , אִמָא . אתה יכול לשאול בקלות אם קריקטורות הבמאי של דמויות העיירה מערערות את מטרתו, או להחליט שפיתולי העלילה המלודרמטיים שלו הם יותר מדי כדי לעמוד בגיון. אין הקפדה אינטלקטואלית מאחורי הווילון, כמו, למשל, האחים כהן, ככל הנראה האנלוגי האמריקני הקרוב ביותר לסגנון הקולנוע של בונג. כל השיבנג רוכב על כוח המערבולת של הביצועים של קים, דבר שאף אחד אחר לא צפוי לחזור בקרוב. סטיב דולר

. להתאמן לבוסאן 2016
יון סאנג-הו
בכיכובו: גונג יו, מא דונג-סוק, יונג יו-מי, קים סו-אן, קים אוי-סונג, צ’וי וו-שיק, אהן אז
דֵרוּג: NR

אוהב אותם או שונא אותם, זומבים הם עדיין קבוע של ז’אנר האימה בשנת 2016, אמין מספיק כדי להציב את שעון המנצח שלך על ידי. ולמרות שכנראה ראיתי מספיק סרטי זומבי אינדי בשלב זה כדי להנחר אותם מהרגלי הצפייה שלי למשך שארית חיי, עדיין יש בדרך כלל לפחות סרט זומבי אחד בכל שנה אחרת. בשנת 2016 זה היה . סיפור דרום קוריאני זה של אב אופק בקריירה (גונג יו) שמנסה להגן על בתו הצעירה (קים סו-אן) ברכבת מלאה זומבים משתוללים הוא חלקים שווים בידור פופקורן מותח ומשפיע באמת על דרמה משפחתית. נחשב . . –ג’ים וורל

מפגשים קברים פוסטר (מותאם אישית) .jpg

12. שָׁנָה: 2011
במאים: קולין מיניהאן וסטיוארט אורטיז, “האחים האכזריים”

מפגשים מסוכנים . . זה מובנה כפרודיה מושלמת של המגרש של תכניות ציד רוח רפאים בטלוויזיה, בסגנון ערוץ הנסיעות הרפתקאות רפאים, ומדמיין את התוצאות המספקות של מה שעלול לקרות כאשר אחד הצוותים האלה מלא בשלטנים נתון למיקום רע באמת. אבל מפגשים מסוכנים . עבודת ה- FX, בתקציב קטן, היא כמה מהטובים ביותר שתראו אי פעם בסרט קטעים שנמצא, ואופי הרדוף הוא יותר מכופף ושאפתני מכפי שנראה לראשונה. אנו נמשיך להגן על הסרט הזה, אם כי כדאי לך להימנע מסרט ההמשך הפחות השראה. ג’ים וורל

פוסטר של ד

13. הארון של ד”ר. קליגרישָׁנָה: 1920
מְנַהֵל:

העבודה המובהקת של האקספרסיוניזם הגרמני, בסגנון קולנועי שלם, הארון של ד”ר. קליגרי תואר על ידי רוג’ר אברט כ”סרט האימה האמיתי הראשון “, אם כי צפייה מודרנית לא סבירה להביא צמרמורות. , לוח החזות הפנטסטי שלה הוא איקוני מיידי: בניינים אינם יכולים בזוויות בלתי אפשריות ואור מנגנים טריקים מוזרים – האם הצללים האלה אמיתיים, או צבועים ישירות על הסט? הסיפור נסוב סביב היפנוטיסט מטורף (ורנר קראוס) שמשתמש בסליפואקר מוטרד (קונרד ווידט) כמתנקש האישי שלו, ואילץ אותו להשמיד את אויביו בלילה. העיצובים היצירתיים והחושבים החופשיים להפליא של הסרט השפיעו על כל נוף פנטזיה המתואר בכמעט 100 השנים שחלפו מאז. אתה פשוט לא יכול לטעון הערכה לשורשי הקולנוע בלי לראות את הסרט. – ג’ים וורל

ליל החיים-מתים. jpg

. ליל המתים החייםשָׁנָה:
ג’ורג ‘א. רומרו
ג’ודית אודאה, ראסל סטריינר, דואן ג’ונס
ר ‘
זמן ריצה: 90 דקות

זה לא ממש הכרחי להתעמק עד כמה סרט הזומבים הראשון של ג’ורג ‘רומרו היה משפיע על הז’אנר והאימה עצמו – זה אחד מסרטי האימה החשובים ביותר שיצרו אי פעם, ואחד הסרטים העצמאיים החשובים ביותר גם כן גם כן. השאלה היא בצורה מדויקת יותר, “איך היא מתקדמת היום?.”שלא כמו (לא על צמרמורת), לַיְלָה . מוסכמות הסיפור הן קלאסיות והסינמטוגרפיה בשחור-לבן עדיין נראית מצוינת, אבל חלק מההופעות מעצבנות לחלוטין, במיוחד זו של ג’ודית אודאה בתור ברברה. . זהו סרט אימה שהוא חובה לראות עבור כל סטודנט בז’אנר, שהוא קל, בהתחשב בכך שהסרט נשאר בפועל ברשות הרבים. אבל מבחינת ערך הבידור, רומרו ישכלל את הז’אנר במאמציו הבאים. מומלץ גם: הגרסה המחודשת של 1990 לסרט זה מאת טום סביני, אשר נעלם באופן לא הוגן רק בגלל שהוא נאמן למקורו. – ג’ים וורל

15. מחנה לילה

קרעים, הוא כנראה הטוב ביותר שלא הנשרף. הדמות הראשית שלנו היא אנג’לה, בחורה מוטרדת שכולם בהחלט בוחרים ללא סיבה טובה. . כל מי שפוגש אותה מייד שונא את מעייה ומכניס אותה להתגרה אכזרית. . נראה שהסרט מחושב כדי לצאת כסרט אימה ישר, אבל סצינות המוות לרוב כל כך נופלות שהוא נעים לקומדיה אימה, וגם. הדגשים כוללים את המחנה המפואר קוק, שמקבל בור ענק של מים רותחים שנזרקו על פניו, או את הילד שמקבל איתו כוורת בבית החוץ לבית. , לסוף. מחנה לילה יכול לטעון בגאווה לאחד הסיומים המזעזעים ביותר של WTF בהיסטוריה של הסרטים Slasher. –

הכוח הגדול ביותר של טובי הוא בקטגוריות התיעודיות והקלאסיות.

1. בגבהיםתאריך הוצאה: 11 ביוני 2021
מְנַהֵל: ג’ון מ.
כוכבים: אנתוני ראמוס, קורי הוקינס, לסלי גרייס, מליסה באררה, אולגה מרדיז, דפנה רובין-ויגה, גרגורי דיאז הרביעי, ג’ימי סמיטס
ז’ָאנר: מוּסִיקָלִי
דֵרוּג:
זמן ריצה:

בשנת 2018 הבמאי ג’ון מ. צ’ו החדיר את העלילה הסטנדרטית של רום-קום שלו עיבוד עם דקדנס הוליוודי קלאסי, תולה את הכל במסגרת של ספציפיות תרבותית בנויה היטב. זה היה רומן גדול, מרהיב ומביך לסרט אמריקאי מסוגו. בגבהים, . זה מדהים. גבוה ככל שהיה אי פעם. . הסרט מעקב אחר כמה ימים מתנפחים בוושינגטון הייטס בניו יורק, הסרטים מתח קיץ חם עם בית ספר נטושהחיבה הקנואית לז’אנר המנחה את השירים שלה. זה פשוט קורה שהפינה בה אנו נמצאת היא נקודת ההתנגשות לחייהם והרומנטיות המצטלבות של שני זוגות – בוס בודגה אוסנאבי (אנתוני ראמוס) והמעצבת השואפת ונסה (מליסה באררה), ומפסק בני (קורי הוקינס) ואחרון אחרון (מליסה באררה), ומספקת בני (קורי הוקינס) ואחרון). נשירה של סטנפורד נינה (לסלי גרייס) – המשמשים כדוגמאות הקוליות ביותר של השכונה לאלה שהגרלה המתויגת של החיים עזבה את סבלנותם ואמונתם במגרד יומיומי. נתן 2021 שני מחזות זמר גדולים של ניו יורק?) מלבד החרדות הנמצאות ללא הרף ושלל חרדות של אמריקאים מהדור Nth, החיים במדינה גזענית. כן, מי שמכיר את הנושאים של מירנדה ימצא כאן קצב דומה וטעם נושאיות – אם כי עם סגנון התצוגה של התצוגה גולש לסלסה או בולרו באותה קלות כמו שסורגי הראפ טבלים בספרדית ומחוצה לה – אך עם טוהר של צורה ומשמעות שהיא ביקורת ותצפיות ליריות הם אפילו חדים יותר מאלה שהופעלו במטאפורה ההיסטורית של התופעה. . . .-

. סטלג 17שָׁנָה: 1953
מְנַהֵל: בילי וילדר

באופן טוני, סיפור אסירי המלחמה של בילי וילדר הוא דרמה אמיתית, המתאימה לחלל מוזר שלאחר המלחמה כאשר הקולנוע האמריקני ככל הנראה הסתפקו בצחוק על זוועותיהם העומדים בפני אסירים, אפילו תוך כדי שהוזכרו לתוצאות הקטלניות של הכליאה, שהיו כמובן קשה עוד יותר לקורבנות השואה. זה וויליאם הולדן שגורם לסרט ללחוץ ולהזמיז כמה שהוא יכול. בהשוואה לסרט כמו , שאחר כך יבוא ויספר סיפור המצלצל עם רבים מאותם טרופים, גם אם ללא חוש ההומור של הבורג, . עם צוות של דמויות צבעוניות והומור טוב לב, איכשהו לוקח הנחת יסוד מחרידה ומכרה אותה לצחוק בהצלחה רבה יותר ממה שאפשר היה לחשוב אפשרי. – ג’ים וורל

3. ההחלפהשָׁנָה:
מְנַהֵל: פיטר מדק
כוכבים: ג’ורג ‘ג. סקוט, טריש ואן דורה, מלווין דאגלס, ג’ון קוליקוס

זמן ריצה: 107 דקות

ג’ורג ‘ג. . מכונה אחד הסרטים הכי מפחידים בכל הזמנים על ידי מרטין סקורסזה, עוסק בטרור באזורים, כאשר מדאק משחק את הפחד ההידוק מפני הלא נודע בדיוק של מאסטרו אימה. (אכן, מדק מדהים מעולם לא היה קרוב לז’אנר לפני כן.. ההחלפה יכול להיות חלון ראווה ליתרון ותיק מגנטי ללא מאמץ, אבל זה גם מותחן מסתורין שמפחיד אותו. . – ברוגן מוריס

. 1977
מְנַהֵל:
כוכבים: ג’סיקה הרפר, סטפניה קסיני, פלביו בוצ’י, מיגל בוס, ברברה מגנולפי
ר ‘
זמן ריצה: 99 דקות

הוא הסרט האהוב ביותר של הבמאי, אבל זה גם היצירה הכי לא טיפוסית שלו. תוֹפֶת למעט), זה לא בהחלט א . , , היו מדהימים, אבל הנסתר סוספיריה הופך את המדהים לדאגה העיקרית שלה. . מרצף הפתיחה המהפנט של הסרט, העוקב אחר סוזי בניון (ג’סיקה הרפר) כשהיא עוברת נסיעה במונית ביער גרים לחלוטין, הקהל מכוסה בציון הבארוק של גובלין, והקשת הפנטזזזמה של לוסיאנו טובולי של גובלין וה- Luciano Tovoli של לוסיאנו. . באופן סמוך, כשסוזי מתקרב פנים אל פנים עם האנטגוניסט של הסרט, המכשפה הלנה מרקוס, מרקוס בלתי נראה. רק הנשימה הקשורה והכואבת שלה מסמנת את נוכחותה הגופנית, אך השפעתה המגוחכת נמצאת בכל מקום, בכל מסגרת, טובעת את העולם סביבה. ארגנטו משחית באופן דומה את המבנה הפורמלי של הסרט: הציון של גובלין נופף בין דיגטי ללא דיגטי, בעוד שסצינות רצח הופכות לסלאות לקפיצה על יציאה מהמציאות. ארגנטו היה ממשיך לצלם תעלומות חדירות יותר, ומתפרק יותר לטירוף רפלקסיבי עצמי, אבל נמשך כאמירה האסתטית הטהורה והיחידה ביותר שלו. ככאלה, זה חיוני לחלוטין. – אסטריד בודגור

5. 1959
מְנַהֵל:

בית על גבעה רדופה האם יצירת המופת של הבחור. זה יש את הכל: וינסנט פרייס בכיוון הכי דבילי שלו, בית מפחיד גדול, תעלומה ושלד מהלך עמוק ללא הישר. . בעיניי זהו סרט האימה המובהק של שנות החמישים, למרות שהוא מגיע בסוף העשור. זה לגמרי מאולף בסטנדרטים של היום אבל יש כמה הופעות מהנות, מהשורה הראשונה, קצת דיאלוג שנון ועזרה גדולה של גבינה. אני יכול לראות את הדבר הזה שוב ושוב מבלי שנמאס לו לעולם. זה כמו אוכל נוחות אימה. .

6. שָׁנָה:
מְנַהֵל: פיל לורד, כריס מילר
ג’ונה היל, צ’אנינג טייטום, ברי לארסון, דייב פרנקו, קוביית הקרח
ז’ָאנר:
דֵרוּג:

, רחוב ג’אמפ 21– סרט המבוסס על סדרת טלוויזיה פוקס שנזכרה בעיקר על כך שסייע בהשקת הקריירה של ג’וני דפ והזכיר בקצרה לעולם שלדום דה -דיוזה היה בן – הוא סרט מהנה מאוד ומצחיק לעיתים קרובות. הנחת היסוד אינה משתנה. שוטרים שנראים למראה נעורים (ומכיוון שמדובר בקומדיה, חסרת כשירות, מרהיבה) מוקצים לחטיבה מיוחדת שמציבה סוכנים סמויים בבתי ספר בניסיון להפסיק פעילות לא חוקית. עבור הקצינים שמידט (יונה היל) וג’נקו (צ’אנינג טייטום), טרי מחוץ לאקדמיה, זו לא כל כך הזדמנות כמו גולה ראויה בעשירה. . . . , . היל לא עושה שום דבר שהוא לא עשה בעבר, אבל זה לא הופך את המסירה שלו עם דד-אקרבי פחות מצחיק, במיוחד לצד הרציני של בן זוגו הרציני. . אבל אם כי “חתיכת ההרכב” מתייחסת בדרך כלל לצוות ולצוות, רחוב ג’אמפ 21 מרשים עוד יותר כאשר הוא נתפס כאנסמבל של גישות קומיות. יש צחוקים שיתאימו לכל הטעמים – מג’ייבס סרקסטי ועד פירות, החל מנקודות בכנסים (“באמת חשבתי שזה הולך להתפוצץ.. וכל אחד מועבר במידה המתאימה לצורתו. רחוב ג’אמפ 21 בלי לפחות חיוך על פניו.

7. שָׁנָה:
מְנַהֵל:

אפקטים מיוחדים הפכו כל כך מתוחכמים, עד שרבים מאיתנו כנראה שכחו כמה תדהמה טהורה תוכלו לעורר עם סיפור נהדר ותסריט שלא מאפשר לשנייה אחת. קומדיית הברגים המדהימה והסחררת הזו של האוורד הוקס מככבים את קרי גרנט ורוזלינד ראסל, ומחזיר אותנו לשניים מעיסוק ההיכר של העשור: “קומדיה הנישואין מחדש” והתככים והאובססיביות של עולם העיתונים. ברגע שהלינדי ג’ונסון של ראסל גוברת למשרד העיתונים המנוהל על ידי בעלה לשעבר וולטר ברנס (גרנט), אתה יודע שזה אומר לו שהיא מתחתנת בשנית ומותירה עיתונאות לגדל משפחה, ואתה יודע שככה זה יסתיים. אין כאן תעלומה גבוהה. מה שמציב אותך על קצה המושב שלך בסרט הזה הוא איך אתה מגיע לשם. , הילדה שלו יום שישי שואב חלק גדול מההשפעה הקומית שלו מהנטרל החכם והבהיר להפליא של הדמויות. אל תחשוב אפילו לבדוק את הטלפון שלך בזמן שאתה צופה בזה. למעשה, נסה להבהב כמה שפחות. – אמי גלין

8. מר הצעיר. לינקולן
מְנַהֵל: ג’ון פורד

. ? ? איזה עוגה הייתה טובה יותר, התפוח או האפרסק? בסרטו של פורד, הרוכב על מסילות הביופיה והן מעין טקסט אור עבור פרוצדוראלי פשע אמיתי, לינקולן של פונדה תופס שניהם כל מסגרת ומגביר אותו, ומשמש כמרכז המילולי לדרמת אולם בית המשפט תוך הגדרת כמה האישים הרבים של עיירה אילינוי מתפתחת נפגשת כדי להחליט את הדרך הנכונה קדימה. סצינה מוקדמת, בה לינקולן מחליטה את גורלו של פיוד בין חקלאי לדייר, השניים המבקשים הנחיות משפטיות של עורך הדין הצעיר מר. לינקולן מקיף את שולחן העבודה של לינקולן, הקולנוע ברט גלנון וארתור סי. מילר שמור על המצלמה מעוגנת לרגליים הארוכות של לינקולן, שפונדה מציעה כלאחר יד לעיתים קרובות לאורך הסרט, צונחת על שולחן העבודה והכיסאות ופוסטים שונים. זה כאילו יוצרי הקולנוע יודעים שנוכחותו של לינקולן – באופן פיזי, אך גם יותר מאשר פיזית – מגדירה את המרחב בו הנשיא העתידי משמש. עיקר כל ויכוח, כל סכסוך אתי, נסוב סביב גופו של האיש. העברת HD של קריטריון הופכת את הסצינות החסומות בקפידה לעומק שדה מפואר, ומוציאה כל סנטימטר בכל חדר עלוב לינקולן נמתח בפנים. זה דברים עוצרי נשימה, אפילו כשהסרט מסתיים בכיסא כלפי סוג האנשים הגדולים מהחיים שאנו מתכוונים אליהם-עם העולם הפוליטי ניתן לשינוי שקיפות כמו שהוא וההיסטוריה הניתנת לפטריות כמו שהוא-מעריכה היום את.

. 2014
מְנַהֵל: לורה פויטרס

. אבל הבמאי לורה פויטרס מצאה את עצמה באמצע זמנים חשובים בזמן שהיא עושה , מה שלוקח אותנו מאחורי הקלעים כאשר משרוקית ה- NSA אדוארד סנודן עובד איתו (בין השאר) גלן גרינוולד כדי לחשוף את המעקב השיטתי של הארגון על אמריקאים יומיומיים. , CitizenFour יש את העומס של מותחן, הומניזציה של נתיניו כך שנראה את חוסר הוודאות והחרדה עוברים דרכם, יחד עם האומץ והתמרמרות.-טים גריסון

.
מְנַהֵל: ג’ורדן גרהאם
מייקל דניאל, רייצ’ל ג’ונסון, אורורה לואי, גבריאל ניקולסון, יוני פיטרסון
NR
זמן ריצה: 85 דקות

יש משהו ביער. . גבר, בקתה ואולי-אולי. , המכשפה, ו- Lovecraft, הוא תכונה שנייה בולטת של ג’ורדן גרהאם. זה סוג האימה שעסקים קופצים מפחדים למרחב שלילי, כזה שנפתח עם תמונות חיה A24 הטיפוסית שלך חוסכת לסיום שלה. סאטורהמסירות להנחת היסוד הניואנס, המיקום והקצב המתוח שלה הופכים אותו לזוועה הנדירה שהיא כל כך אסתטית שממומשת היטב שאתה מרגיש שאתה יכול לזחול פנימה ולחיות שם-אם זה לא היה כל כך מפחיד לעזאזל. סאטור הוא שם, התפתחות, ישות. . סאטור הידוע של נאני (לא משנה מה יהיה) זמן רב. . התסריט Longhand המקסים של נאני מתורגל היטב מחיים שלמים של כתיבה אוטומטית, עם המילים – כולל כמה מהקרדיטים של חברת הפתיחה, שהיא בדיחה קטנה ומעולה – שקיפה מהעט שלה וטוענת למי ראש לא של העולם הזה. אותו נהר פרנורמלי זורם לנכדה אדם (גבריאל ניקולסון), אותו אדם שהוזכר ביער, שמערכת היחסים שלו עם הקולות בראשו קצת פחות נוחים. . , היא חוויה עם מספיק שכבות ומלאכה שהקריאה המפתה שלה תשתגע בראשך הרבה אחרי שתכבה אותה.-

. חזרתם של המתים החיים
מְנַהֵל: דן אובנון
Clu Gulager, James Karen, Don Calfa, Thom Mathews, Linnea Quigley
ר ‘
91 דקות

. ליל המתים החיים לצד ג’ורג ‘רומרו, ולכן הוא בעצם מחצית מהכוח המניע לסרט הזומבים המפורסם ביותר בכל הזמנים. –, ההתנחלות שלהם הכתיבה כי רוסו ישמור על הזכויות על כל סרטים עתידיים עם הביטוי “חי מת” בכותרת. . . . זה משפיע בכל כך הרבה דרכים שונות: הטון הקומי; מיקוד הנוער; השעיר לעזאזל של ניסוי צבאי אמריקני השתבש כראשית הזומבים. . הנקודה האחרונה הזו הייתה כה משפיעה וכל כך נמצאת בכל מקום בז’אנר אחרי 1985, עד שהאנשים רבים הונחו על ידי אנשים רבים במשך עשרות שנים עד שזומבי הרומרו הם אוכלי מוח. מהסיבות הללו, . ואגב – עם ROTLD, יום המתים, An-animator ?

12. חיילי כלבים
מְנַהֵל:
כוכבים: שון פרטווי, ליאם קנינגהם, קווין מקידד, אמה קליסבי
ר ‘
זמן ריצה: 104 דקות

חיילי כלבים . זה לא בדיוק סיפור מונע דמות, א-לה , אבל במקום זאת חוט זאב עמוס בפעולה שמציץ חוליה של חיילים נגד משפחה משתוללת של ליקנתרופים ברמות הסקוטי. . כאשר חברי החוליה נלקחים לאט לאט בדרכים יותר ויותר, השאלה היחידה היא מי, אם מישהו, ישרוד. . אני אוהב את הפרופורציות המוזרות שהם נותנים למפלצות-גופות אנושיות עם גפיים ארוכות וקצת דקות המעניקות לאנשי הזאב גובה מרשים, אבל ראשים שהם זאבים ישרים ולא תערובת של זאב ואדם. הם נראים זרים לחלוטין וזה נהדר.

. שָׁנָה: 1974

. פרטין, אדווין ניל, ג’ים סידו, גונאר הנסן

, , מבוסס על הרוצח הסדרתי הידוע לשמצה של ויסקונסין אד גאיין, דומה לאמנות-בית verité בנוי על הפיזיות הגורענית של התפאורה השטוחה שלה בטקסס. בנוסף, היא הציגה את משטח העור המרושע באופן סופרלי, את הענק האייקוני המנצח את גבר שלובש מסיכה העשויה עור אנושי, שהסדיזם המטריף שלו מועמד רק על ידי הצגת משפחתו הקניבליסטית שאיתו הוא שוכן בבית רעוע בבית אמצע השממה של טקסס, יחד עם משטח עור הבשר ואחיו קצרים, ואילו סבא שותה ריהוט דם ואופנות מעצמות הקורבנות. , . . .) – רכאל האס וברנט אילס

14. מנדי 2018
Panos Cosmatos

. כרטיס השם והכותרת –מנדי.. החלומות הרטובים ביותר של ג’יגר. אף על פי שאדום (ניקולאס קייג ‘) יכול להשתמש בו, ודי הרבה להשתמש, כל נשק העומד לרשותו כדי לנקום ברצח האכזרי של אהבתו הכותרת (אנדראה ריגריסבורו), הוא עדיין מייצר את התועבה היפה הזו כטקס, ומפנה את מסעו לנקמה עם קמע אפל קסם, שנאלץ על ידי חזיונות בקשי של מנדי לעשות את הצעותיה במטוס הגופני. . אנחנו כמעט לא יודעים דבר על עברו לפני שהוא פגש את מנדי, אבל אנחנו יכולים לומר שהוא יודע את דרכו סביב חפץ בוטה וקטלני. אז מתחיל את מסע הרצח הבלתי -מרומם של רד, פנטסמגורי ואלים מפואר. דילדו ענקי ענק, מסור ארוך מגוחך, ערימה מצחיקה של קוקאין, ה- LSD המפואר לעיל, הכימאי האורקולרי הנזכר, נמר, יותר מהצעה אחת של סקס – מפגשים כל אחד כאילו מדובר בהריסות של סיוט מתרומם, נלחם או לצרוך את כל זה. כל ירייה של מנדי מחזירים של יופי מזעזע, מסוגננים לפעמים עד סנטימטר מההבנה שלו, אך בהריון בלי סוף עם יצירתיות ושליטה, אופוריה וכאב, בהירות וכנות והתחושה הבלתי אפקטיבית שהבמאי פאנוס קוסמאטוס יודע בדיוק איך ומה הוא רוצה להתייצב באופן תת – הצופה. , . קוסמאטוס מתרחץ אדום (NATCH) בגור, כל הרוג קשיח זכה ומתגמל תת עורית. . . זה לא מעריך את חיינו. מנדי הוא סרט הנקמה שלנו. צפו בזה בגדול. . צפו בעצמכם מופרשים על המסך. – דום סינקולה

. ג’ינג’ר מצלם 2000
מְנַהֵל: ג’ון פווקט
אמילי פרקינס, קתרין איזבל, קריס למצ’ה, מימי רוג’רס

זמן ריצה: 108 דקות

הוא מודלין, ג’ינג’ר מצלם הוא מרושע. זוג אחיות חיצוניות, ג’ינג’ר, ג’ינג’ר ובריג’יט, מתמודדות עם סוגיות של התבגרות והתעוררות מינית כאשר ג’ינג’ר (קתרין איזבל) ננשך על ידי זאב זאב. כשהיא מתחילה להיות נועזת וחייתית יותר ברצונותיה, השנייה, אחותו של מייקר (אמילי פרקינס) מחפשת דרך להפוך את הנזקים לפני שג’ינג’ר מגלגל דרך של הרס דרך הקהילה שלהם. , ג’ינג’ר מצלם הוא סרט אימה יעיל להפליא ושילוב של דרמה/קומדיה שחורה שהכניסו את מיתוס הזאב לפרברים באותה סוג של ליל פחד . . , ג’ינג’ר מצלם הוא הסרט האחד שלקח את הווריד העשיר של חומר המקור והטיל אותו באותה סוג של רוח פאנק כמו . – ג’ים וורל

. צא החוצה 2017
ג’ורדן פלה

צא החוצה מרוויח ביותר מהנחת היסוד המטעה, פשטות המאמינה עומק נושא עשיר. . . במילים קשישות, עוסק בלהיות שחור ומוקף על ידי לבנים שסוחטים את שרירי הזרוע שלך מבלי לשאול, מי יעבור אותך על הפנים שלך, שמנתחים את השחור שלך כאילו זה טרנד אופנה. . במקרה הרע מדובר בהגדרה להתפתחויות מקאבריות כמו שנמצאות בתחום האימה. זה הטוב ביותר של הקווים פלה ו צא החוצה ללכת בלי למעוד. . . צא החוצה.

. שָׁנָה: 1985
מְנַהֵל: סטיוארט גורדון

למרבה האירוניה, ההופעה הכי משעשעת על ח.עמ ‘. .”סטיוארט גורדון ביסס את עצמו כמתאם Lovecraft המוביל של הקולנוע עם תפס עסיס. An-animator דומה יותר לסרט זומבי מאשר מותג החתימה של Lovecraft של מדע בדיוני נסתר, אך הוא מתגאה בסצנות מתח אדירות, בדיחות נהדרות וברברה קרמפטון כעניין אהבה חכם וחם לחלוטין. An-animator סרטי המשך. Necronomicon. הסרט הוא התגבשות כמעט מושלמת של ההיבטים הטובים ביותר של אימת שנות ה -80, החל משמחתו בסטייה ועד האפקטים המעשיים המדהימים שלו. קורט הולמן

. אקווריוםשָׁנָה: 2009
מְנַהֵל:
כוכבים: מייקל פאסבנדר, קייטי ג’רוויס, קיירסטון וורינג
NR

אקווריום . קונור אולי מפתה את מיה, אבל לפחות יש לו משכורת קבועה ונראה לפעמים שהוא מתלבט בין להפוך למאהב שלה או לאביה, ואפילו השבחים האופורטוניסטיים שלו אף פעם לא נראה שקר שלם. הביצוע המהפנט של מייקל פאסבנדר שומר על אמביוולנטיות זו בחזית הסרט ומוסיף מורכבות לסיפור ללא פיתולים בלתי צפויים. צוות השחקנים כולו מרגיש כמו משפחה, ולמרות שאינן מתפקד, הרגשות שלהם תמיד מצלצלים נכון. זו רק משפחה המונחת בלחצים קיצוניים על ידי המציאות הכלכלית שלהם וציפיות החברה.

.

אסי דייוויס, נוח ויסמן

זמן ריצה: 94 דקות

, הבבאדוק, זה מסובך. לכאורה זהו סרט אימה – דברים מפוארים קורים בקנה מידה מתגבר, ולכן מעפיל את סיפורו של קנט על מערכת היחסים השבורה של אם חד הורית עם בנה הצעיר עם תגיות ז’אנר נראה כמו מהלך הגיוני לחלוטין. אבל . יש חלוקה מפוארת בין מה שקנט עשתה כאן לבין מה שרובנו מחשיבים אימה. . . יצרנית הצילום של השחקנית האוסטרלית קנט עשתה סרט על ילדות, על בגרות ועל הפחדים הממצים שמצמצמים אותנו מתקופה לתקופה אחת. . .

20. ההזמנהשָׁנָה:
קארין קוסאמה
כוכבים: לוגן מרשל-גרין, תמי בלנצ’ארד, מישיאל הויסמן, אמאיאצי קורינאלדי, ג’ון קרול לינץ ‘
דֵרוּג: N/a

ההזמנה, . . . , זה כרוך בסיפור של כאב לב עמוק ואינטימי, מהסוג שאיש מאיתנו לא מקווה אי פעם לסבול בחיינו שלנו. הסרט מתחבר לווריד סיוט של אימה בחיים האמיתיים, של אובדן כה עמוק וחודר שהוא משנה את מי שאתה כבן אנוש. . . . הוא הביא את חברתו, קירה (emayatzy corinealdi), יחד איתו. אבל ללא ספק משהו במקום של עדן, ומכיוון שוויל היא העדשה שדרכה עוסק הקהל של קוסאמה עם הסרט, אנחנו לא יכולים לדעת מה זה משהו. ההזמנה, במיוחד שיאו, בו הכל נחשף ואנחנו רואים את הפחדים של וויל ואת ההצהרות הרוחניות של עדן למה שהם. . ההזמנה ראוי לציון לא לסיומו ולא לכיוון שאנו נוקטים להגיע לסיומו. במקום זאת, זה מדהים עבור יסודו, עבור כל התשתיות הסיפוריות המהותיות שעליו בונה קוסאמה את הסרט מלכתחילה.

1linebreakdiamond.png

25 הסרטים החינמיים הטובים ביותר ביוטיובביוטיוב יש חבורה של סרטי רשות הרבים הזמינים בחינם, יחד עם קטלוג משלה של סרטים הנתמכים על ידי מודעות.

Steamboat-Bill-Jr.jpg

1. BILL BILL, JR.
מְנַהֵל:
כוכבים: באסטר קיטון, ארנסט טורנס, מריון ביירון

זמן ריצה: 77 דקות

BILL BILL, JR.. . אבל BILL BILL, JR. . ג’רמי מת’וס

Sunrise.jpg

2. שָׁנָה: 1927
ג.. מורנו
כוכבים: ג’נט גאינור, ג’ורג ‘אובריין, מרגרט ליווינגסטון
דֵרוּג: NR
זמן ריצה: 110 דקות

. זריחה .W. . המצלמה של מורנו של מורנאו, מספרת על סיפורו שמתמודד ואז מנסה לפדות את עצמו, טסו על שדות כפריים, מסתבכת בהמולה של העיר ונופלת נואשות על אגם בסערה, ואילו השחקנים שלו, ג’ורג ‘אובריין וג’נט גאינור, מקרין בכנות. ג’רמי מת’וס

פחד ודיזייר- poster.jpeg

3. פחד ותשוקהשָׁנָה: 1953
מְנַהֵל: סטנלי קובריק

הופעת הבכורה של סטנלי קובריק בת 24, אותה תיאר לימים “תרגיל סרט חובבני מתנודד”, ” פחד ותשוקה . “פעולת משטרה” בקוריאה, אבל שהדברים האלה לאהוב הם תחומי עניין לא בשלים שעוסקים בקולנוען שעדיין לומדים את המלאכה. הפרוזה הסגולה של פוליצר זוכה העתיד האוורד סאקלר ממלאת גם דיאלוג וגם קריינות במטאפורות מתוחות ואינטלקטואליזציה מופשטת, והשחקנים, באופן כללי, מגיבים לחומר המוחלף על ידי הפעלתו יתר על המידה. , מוצא הכי הרבה אנושיות ברביעיית החיילים מתרסקת מאחורי קווי האויב על ידי מעבר גרימרית וגרופרית מהשאר. גישתו של הצווארון הכחול ללא סלסולים-מנוהלת נגד המאניה הסימפרת של פול מזורסקי (ה בוב וקרול וטד ואליס הקולנוען שעושה את הופעת הבכורה שלו במשחק כאן) וכואב כנות קומיקס של קנת קנת-קובע אותנו לקרוא כמה מהעמימות המכוונת של רגשות הסרט על פניו. התפוז המכני, , פחד ותשוקה, , . נציג אלימות ותשוקה וכיצד שני אלה תמיד נראים שכנים אצל גברים, המראה הוא בחירה קצרה אך מספרת סגנונית בסצינה מלאה בנושאי חיות מחמד ופיזיות של רעיונות אלה. . כסרט, פחד ותשוקה .-

בית החולים שלנו. jpg

4. האירוח שלנושָׁנָה: 1923
במאים:
כוכבים: באסטר קיטון, נטלי טלמדג ‘, ג’ו קיטון
NR

. אז הוא לא התקשה לעשות האירוח שלנו, . . . הרגע הכי מצחיק הוא תפילת ארוחת הערב, שבמהלכה כולם צופים בכולם ולא מתפללים בפועל. רצף מרדף נהר, כולל פעלול מפל רוצחים, מביא דברים לשיא מושלם. . הסרט הזה פשוט נכנס לרשות הרבים ב- JAN. 1. –ג’רמי מת’וס

Sherlock-JR-poster.jpeg

. שרלוק ג’וניור.שָׁנָה:
באסטר קיטון

., ואף אחד לא יכול היה להתלונן בצדק. . קיטון מגלם את הקולנוע הקולנועי והבלש Wannabe שחולם שהוא נכנס למסך קולנוע והופך לגיבור מתובל – המטאפורה המושלמת לפניית הסרטים. קיטון משחק עם המציאות באמצעות אפקטים מיוחדים וירטואוזיים, אך גם לוכד פעלולים אמיתיים בצילום יחיד. .) הוא מעביר את המבנה בעזת – הקונפליקט נפתר באמצע הסרט ללא עזרה מהגיבור. הוא מביא שירה חזותית לסלפסטיק עם חרוזים. . .

The-General.jpg

. שָׁנָה:
באסטר קיטון וקלייד ברוקהאם
ג’וזף קיטון, מריון מאק, גלן קוונדר
NR
זמן ריצה:

כאשר מרגלים ינקי גונבים את הקטר שלו וחוטפים את חברתו, מהנדס רכבת דרומית (“פנים האבן הגדולה” באסטר קיטון) נאלץ לרדוף אחרי שני אהוביו על פני קווי האויב. ואילו כמה תמונות של צ’רלי צ’פלין נותנות לו ריצה לכסף שלה, הכללי ניתן לטעון כי הקומדיה השקטה הטובה ביותר שנעשתה אי פעם – אם לא הקומדיה הטובה ביותר שנעשתה אי פעם. . זה מחזה של סיפור, רומנטיקה של רומנטיקה, הרפתקאות, אקשן (מרדפים, שריפות, פיצוצים) וקומדיה ליצירת מופת שקטה חלקה. –דייוויד רוארק

בטיחות-אחרונה- poster.jpg

7. שָׁנָה: 1923
פרד ג. Newmeyer, סם טיילור

80 דקות

בטיחות אחרונה בפסטיבל הסרטים השקט של סן פרנסיסקו. הוא אמר שהוא וההרכב שלו אפילו לא יכלו לשמוע את עצמם על הצחוק המעורער בתיאטרון קסטרו במהלך רצף הגדרת הבניין המפורסם של הרולד לויד. הסצינה, עם הסיום המפורסם שלה תלוי השעון-היא תערובת כה מושלמת של מתח וקומדיה, עד שלא משנה כי שאר הסרט נראה רק כמוביל אליו. הסרט הזה פשוט נכנס לרשות הרבים לאחרונה. –ג’רמי מת’וס

8. Nosferatuשָׁנָה:
ג. W.
כוכבים: מקס שרק, אלכסנדר גרנאך, גוסטב פון וואנגנהיים
63 דקות

ג.. הריף המוזר המוזר של מורנו על דרקולה היה מתקן הז’אנר כל כך הרבה זמן שכדי להצדיק את מקומו ברשימה זו נראה כמו בזבוז זמן. מפואר במפואר, מצב רוחו האקסצנטריות הוויזואלית, המציא הרבה משנת הערפדים המודרנית כפי שאנחנו מכירים אותו. . –שון גנדרט

. להרחיקשָׁנָה:
מְנַהֵל: רוברט זמקיס
כוכבים: טום הנקס, הלן האנט
PG-13
זמן ריצה: 143 דקות

במשך 75 דקות מלאות באמצע להרחיק, . לפני כן, הסרט פותח חבילה אחת של FedEx שנפגש אחר כך ונוסע נוסף לרוסיה, שם אנו פוגשים את צ’אק נולנד, מבצע פדקס עם כאב שיניים, מאמן עובדים במוסקבה וחרד לחזור הביתה לחברתו קלי (הלן ציד) בממפיס. הזוג נהנה ממסיבת חג מולד עמוסה מאוד לפני שמנסים לסנכרן את לוחות הזמנים העמוסים מאוד שלהם עד לשנה החדשה, שם הוא מתכנן להציע. אבל זו הפעם האחרונה שהוא יראה אותה במשך שנים, כשהמטוס יירד באוקיאנוס השקט, כ -600 מיילים דרומית לאיי קוק. . . . –

The-navigator.jpg

10. הנווטשָׁנָה: 1924

כוכבים:
זמן ריצה:

הנווט . . . הסצינה בה שתי הדמויות חושדות כל אחת מישהו אחר נמצא על הסירה, אבל לא מצליחות למצוא אף אחד אחר, משחק באופנת קיטון קלאסית: עם צילומים רחבים מתוזמנים לחלוטין שהופכים אותה לאמינים יותר שהשניים ממשיכים להתגעגע זה לזה. הרגע הטוב ביותר עשוי להיות לילה מפחיד כאשר הדמויות מאפשרות לזחילה של הסירה להפיק את המיטב בהן. –ג’רמי מת’וס

The-ScareCrow.jpg

11. הדחלילשָׁנָה: 1920
מְנַהֵל: באסטר קיטון, אדי קליין
כוכבים: באסטר קיטון, ג’ו רוברטס, ג’ו קיטון
זמן ריצה: 21 דקות

ישנם שני סלילים של באסטר קיטון עם אפקטים מיוחדים שאפתניים יותר, פעלולים אפיים יותר וסצינות מרדף מורחבות יותר, אבל מניסיוני, אף אחד מהם לא מצחיק יותר מאשר הדחליל. הסרט לעולם לא עוצר לנשום כשהוא עובר ממקום למקום, תמיד להקים ולשלם צחוקים חדשים. הרגעים הטובים ביותר כוללים בית חד-חדר מעוצב בגאון, הופעה של לוק הכלב הגדול, וכמה נוקאאוט אלוהי באמת בין קיטון, ג’ו רוברטס ואביו של קיטון, ג’ו. –ג’רמי מת’וס

Bernie.jpg

12. שָׁנָה: 2011
ריצ’רד לינקלטר
כוכבים: ג’ק בלאק, מתיו מקונוהי, שירלי מקליין
זמן ריצה:

ברני עוסק באותה מידה בעיירה קרתגו, טקסס, כמו שהיא על תושבה הידוע לשמצה, ברני טיידה (ג’ק בלאק), המורטאי של העיירה וחשוד ראשוני ברצח של אחד האזרחים הבזים ביותר שלה, מרג’ורי נוגנט (שירלי מקליין). שלא כמו נוגנט, ברני אהוב באופן בולט על כולם. כשהוא לא עוזר לביים את המחזמר התיכון, הוא מלמד את בית הספר ביום ראשון. כמו תעלומה משוחקת היטב, הסיפור המצוין, ההומוריסטי האפל (האמיתית) של לינקלייטר משולב בראיונות מפתה של תושבי הקהילה. . הקומדיה חדה, עם כמה מהקווים הטובים ביותר של הסרט שמגיעים מאותם ערים. –טים בשם

Blackmail.jpg

13. לִסְחוֹטשָׁנָה: 1929
מְנַהֵל: אלפרד היצ’קוק
כוכבים: אנני אונדרה, ג’ון לונגדן, דונלד קלתרופ
זמן ריצה: 86 דקות

סרט הקול הראשון של אלפרד היצ’קוק היה גם הוא שקט האחרון שלו, כמו לִסְחוֹט נוצר בשני הפורמטים. בעוד שגרסת הקול ידועה בניסויים של היצ’קוק עם הטכנולוגיה החדשה (המפורסמת ביותר לסצנה המדגישה את המילה “סכין”), הגרסה השקטה זורמת הרבה יותר חלק. והביצועים של דונלד קלתרופ של הסחטן מרגישים אפילו יותר מפחידים עם רק שפת הפנים והגוף שלו עושים את העבודה. –ג’רמי מת’וס

שאיבה-ברזל- cover.jpg

14. שאיבת ברזלשָׁנָה: 1977
מְנַהֵל: רוברט פיורה, ג’ורג ‘באטלר
דֵרוּג:
זמן ריצה: 85 דקות

הנה יהירות אנתרופומורפיזציה: ארנולד שוורצנגר בן 28, שהתמודד על מר השישי שלו. תואר אולימפיה, ללא מאמץ מעוות פואטי על המצוינות הכללית שלו, ליטניו ביחס לדמיון בין אורגזמה והרמת משקולות רק מספוא בין התקפי שאיבת הברזל הכותר ו/או לפלרטט עם נשים שהוא יכול להתגלגל לשרירי השרירים שלו כמו בוריטוס בשר קטן. הוא גם תמצית הצורה האנושית וגם כמעט בלתי אנושית טרגית, מושלמת כל כך גופנית עד שגוףו נראה בלתי ניתן להשגה, מעמדו כמתבונן משקל משקל אחד מסוגו. ובכל זאת, בפינה השנייה, לו פריניו הצעיר והעצבני, מנסח את גופו הגדול לא פחות כדי לסלק את תואר ארנולד, אך ללא התנופה הגדולה והמתנפנף על זין, האייקון ההוליוודי בקרוב לא עושה שום ניסיון להסתיר. שוורצנגר מבין שהרמת משקולות היא משחק נפש (כמו בכל ענף ספורט), התבונן בצורה הטובה ביותר על ידי תחושה בריאה של יהירות ופריבילגיה, והבמאים פיוריים ובאטלר שלי עבר ארנולד מספיק כדי לאוהד במקום בו הוא ירש קליפה עצמית כזו. בניגוד לגישה זו נגד ביישנות כמעט חולנית של פרניו, ו שאיבת ברזל הופך להצצה מרתקת לסוג הסוציופתיה הנדרשת מאלים חיים. – דום סינקולה

The-Kid.jpg

15. הילדשָׁנָה: 1921
מְנַהֵל: צ’ארלי צ’אפלין
כוכבים: צ’רלי צ’פלין, ג’קי קוגן, עדנה פורווינס
זמן ריצה: 60 דקות

הסרט הראשון של צ’רלי צ’פלין באורך מלא ואחד ההישגים הטובים ביותר שלו, הילד מספר את סיפורו של ילד נטוש והחיים שהוא בונה עם הנווד הקטן. . למרות זאת, הילד כולל הומור סלפסטיק באותה מידה כמו מכנסי הקצר הקודמים שלו, אך הוצב בהקשר רחב יותר ודרמטי יותר. –Wyndham Wyeth

16. ליל המתים החייםשָׁנָה: 1968
מְנַהֵל: ג’ורג ‘א. רומרו
כוכבים: ג’ודית אודאה, ראסל סטריינר, דואן ג’ונס
דֵרוּג: ר ‘
זמן ריצה: 90 דקות

זה לא ממש הכרחי להתעמק עד כמה סרט הזומבים הראשון של ג’ורג ‘רומרו היה משפיע על הז’אנר והאימה עצמו – זה אחד מסרטי האימה החשובים ביותר שיצרו אי פעם, ואחד הסרטים העצמאיים החשובים ביותר גם כן גם כן. השאלה היא בצורה מדויקת יותר, “איך היא מתקדמת היום?”והתשובה היא” בסדר.”שלא כמו שחר המתים (לא על צמרמורת), לַיְלָה הוא די שלווה רוב הזמן. מוסכמות הסיפור הן קלאסיות והסינמטוגרפיה בשחור-לבן עדיין נראית מצוינת, אבל חלק מההופעות מעצבנות לחלוטין, במיוחד זו של ג’ודית אודאה בתור ברברה. . זהו סרט אימה שהוא חובה לראות עבור כל סטודנט בז’אנר, שהוא קל, בהתחשב בכך שהסרט נשאר בפועל ברשות הרבים. אבל מבחינת ערך הבידור, רומרו ישכלל את הז’אנר במאמציו הבאים. מומלץ גם: הגרסה המחודשת של 1990 לסרט זה מאת טום סביני, אשר נעלם באופן לא הוגן רק בגלל שהוא נאמן למקורו. – ג’ים וורל

Ghost-in-shell.jpg

17. רוח רפאים במעטפתשָׁנָה: 1995
מְנַהֵל: MAMORU OSHII

קשה להפריז בכמה עצום מהשפעה רוח רפאים במעטפת מפעיל לא רק את ההתפתחות התרבותית והאסתטית של האנימציה היפנית, אלא על צורת הקולנוע המדע הבדיוני בכללותו במאה ה -21. הסרט מותאם מהמנגה המקורית של מסאמון שירו ​​משנת 1989, הסרט ממוקם באמצע המאה ה -21, עולם המאוכלס על ידי סייבורגים בגופי תותבת מלאכותיים, במטרופולין היפני הבדיוני של נייהאמה. רוח רפאים במעטפת עוקב אחר סיפורו של רב סרן מוטוקו קוסאנאגי, מפקד כוח המשימה המיוחד של OPS המכונה ביטחון ציבורי, המכונה סעיף 9, המתחיל להטיל ספק באופי האנושיות שלה מוקף בעולם של מלאכותיות. כאשר מוטוקו וצוותה מוקצים לתפוס את אדון הבובות המסתורי, האקר חמקמק חשב שהוא אחד הפושעים המסוכנים ביותר על פני כדור הארץ, הם נרדפים אחרי סדרת פשעים שנמצאים על ידי המשכנות הבלתי מודעות לכאורה שאינן קשורות לכאורה. האירועים מתלכדים בתבנית שמסתובבת לאדם אחד: המייג’ור עצמה. הכל על רוח רפאים במעטפת צועק פולנית ועומק, משווקי הרמלים והמסדרונות הקלסטרופוביים בהשראת דמותה של עיר חומה של קולון, ועד עיצוב הקול, ניכר מהציון העצוב של קנג’י קוואי, ועד אגרוף זעזוע מוחי של כל כדור שיורה על המסך. אושיי לקח את חומר המקור של שירו ​​וככל הנראה עלה עליו, והפך דרמת פעולה מדעית בדיונית שכבר לא. רוח רפאים במעטפת הוא יותר מאבן יסוד של בדיוני Cyberpunk, זה סיפור על המשמעות של ליצור את העצמי של האדם בעידן הדיגיטלי, תקופה בה מושג האמת מרגיש כספית כמו הרשת עצומה ואינסופית. —TousSaint Egan

אחרון. jpg

18. האיש האחרון עלי אדמותשָׁנָה: 1964
במאים: אובאלדו רגונה, סידני סלקוב
כוכבים:
זמן ריצה: 86 דקות

של ריצ’רד מת’סון אני אגדה הוכח שקשה להתאמה באופן ידוע לשמצה תוך שמירה על אחד מהרעיונות שלה על כנו, אך בהשוואה למאוחר יותר איש אומגה או גרסת 2007 של אני אגדה עם וויל סמית ‘, זה כנראה ההתחייבות הכללית הטובה ביותר על הסיפור. חלקם קראו לזה את הסרט הטוב ביותר של וינסנט פרייס, הכולל הגדרות גותיות להפליא ברומא, שם האיש האנושי האחרון על פני כדור הארץ משמש מלחמה לילי נגד “הנגועים”, שלקחו על עצמם את המאפיינים של ערפדים קלאסיים. זה לא מתחייב באופן מלא להיפוך של גיבור/אנטגוניסט של חומר המקור, אך הוא עושה את השימוש בנוכחות המסך המגנטי של פרייס וביכולת המונולוג. אף אחד מעולם לא צופה בסרט וינסנט פרייס וחושב “הלוואי שהיה בזה פחות מחיר וינסנט”, ו מספק חלון ראווה לשחקן בשיא כוחותיו. ליל המתים החיים הבמאי ג’ורג ‘רומרו הצהיר כי בלי האיש האחרון עלי אדמות, הזומבי המודרני לעולם לא היה נתפס. –ג’ים וורל

19. אבות טוקיושָׁנָה:
סאטושי קון

אבות טוקיו זה משהו של מתאר יותר, לא רק בין סרטיו של סאטושי קון, אלא על פני מדיום האנימה בכללותו. אחרי הכל, תכונות אנימה המתארות את חג המולד כמשהו יותר מתפאורה הן מעטות ורחוקות, במיוחד אחת שמציעה תנועה מודרנית כה השראה על שלושת החכמים ולידת המשיח. אבות טוקיו הוא סיפורם של ג’ין, חנה ומיאוקי, שלושה חברים חסרי בית שמגלים תינוק נטוש תוך כדי רצועות בפח האשפה בחיפוש אחר מתנה לחג המולד. הם מחליטים למצוא את הוריו של הילד ולהביא אותה הביתה בבטחה, יוצאים למסע שמעביר אותם לכל פינה רחוקה בעיר ובהכרח פנים אל פנים עם חיים שהם נטשו כל אחד. נקרא על שם הסיפור המערבי של רוברט פורד משנת 1948 על סיפור הלידה הנוצרי, הוא סיפור חג המולד במובן הטהור ביותר – משל פדיון על אנשים שנפלו וההיקף יוצא הדופן דרכו הם הולכים לקבוע חתיכה אחת מהעולם, ככל שיהיה קטן ככל שיהיה, צודק. , מהדהד עם פנייה גולמית וכנה לרגש שזכה בהשוואה לאוהבי פרנק קאפרה אלו חיים נפלאים. אם אתה קצת נשרף על עידוד חג המולד, עשה לעצמך טובה והניח את זה סביב החגים. אתה לא תצטער על זה.

20. לִזחוֹלשָׁנָה: 2019
מְנַהֵל: אלכסנדר אג’ה
כוכבים: קאיה סקודלאריו, פלפל בארי
ר ‘
זמן ריצה: 87 דקות

לִזחוֹל, בניגוד לסתות, הוא למעשה רק סרט על אנשים לעומת. טורף טבעי. זה פשוט. זה יעיל. זה הכי כיף שהיה לי בתיאטרון מאז ג’ון וויק 3. בימוי: אלכסנדר אג’ה (לגבעות יש עיניים, מתח גבוה, קרניים) ונכתב על ידי שון ומייקל רסמוסן, לִזחוֹל הוא מותחן אימה שנקבע בלב פלורידה. בתוכו, היילי קלר (קאיה סקודלאריו) חוזרת הביתה מהקולג ‘במהלך הוריקן בקטגוריה 5, מחפשת את אביה, דייב קלר (בארי פפר), שהיא לא מצליחה להשיג. למזלם של היילי, היא שחיין קולגייט שואף, כך שהיא בטח לא תטביע בזמן שהיא נתקעת ברחוב מוצף לאחר שהוצפה רחוב. לא למרבה המזל, היא מוצאת שאביה תקוע בחלל זחילה בו המים עולים לאט. יש גם את הכלב המשפחתי החמוד שלהם, סוכר. וכפי שפורסם, ישנם תנינים – שנים וגרבניים. לִזחוֹל. בעידן סיפורי “איש פלורידה” שהופכים ויראליים על בסיס כמעט יומיומי, פלורידה היא מקום מיתי לכאורה. . זה רק עוד יום בהקרנה הקולקטיבית שלנו של מה שמדינה קטנה וחכה יכולה להציע. עוֹד, לִזחוֹל מחבק את האבסורד ברצינות אינטנסיבית. יש מעט מאוד ריחיות שנמצאת בסרט, ורגשות, דם ויצרה זורמים קדימה מתי לִזחוֹל באמת בועט להילוך. בחודשים המיוזעים והאחרונים של העונה, בעידן בו אימה כזו יורדת לטפטוף, לִזחוֹל הוא אודה מבריקה לריאליזם הקסום של פלורידה וכיצד, כאשר נוצרו במלאכה וטיפול, מעט חוויות הולכות סרטים טובות כמו תכונות יצורים בחודש הכי חם בשנה. –קול הנרי

21. הגברת נעלמתשָׁנָה:
מְנַהֵל: אלפרד היצ’קוק
כוכבים: מרגרט לוקווד, מייקל רדגרייב, פול לוקאס
דֵרוּג: עמ ‘
זמן ריצה: 99 דקות

, הגברת נעלמת גם הוא מתוארך מצחיק וגם פריימר אחר מספרים כיצד להכין מותחן כמעט מושלם. רחוק מהפסקת ההפעלה הראשונה של היצ’קוק, הסרט עוקב אחר אישה בקרוב נשואה, איריס (מרגרט לוקווד), שהופכת להיות סבוכה בנסיבות המסתוריות סביב היעלמותה של הגברת הכותרת על סיפון רכבת ארוזה. . הסרט הוא עדות לאופן בו, אפילו עד שנת 1938, היצ’קוק גילח כל אחד מסרטיו עד לחלקיהם האמפיריים ביותר, מוכן ליצור כמה מתמונות הז’אנר החיוניות ביותר בשנות החמישים. – דום סינקולה

22. חג מולד שחורשָׁנָה: 1974

כוכבים: אוליביה חוסיי, מרגוט קידר, קייר דולאה, אנדראה מרטין, ג’ון סקסון
דֵרוּג: ר ‘
זמן ריצה:

עובדה מהנה – תשעה שנים לפני שביים את חג הקלאסיקה סיפור חג המולד, חג מולד שחור. כן, אותו אדם שנתן ל- TB!” חג מולד שחור, שהוחזר בצורה לא מבוטלת בשנת 2006, מקדים את ג’ון קרפנטר בארבע שנים וכולל רבים מאותם אלמנטים, במיוחד חזותית. כמו ליל כל הקדושים, זה נמשך בכבדות על יריות POV מעיני הרוצח כשהוא משוטט דרך בית סורוריטי מואר ומרגלים על קורבנותיו העתידיים. כאשר הרוצח המופרע נפשית מתקשר לבית ועוסק בשיחות טלפון מגונות עם התושבות, אי אפשר שלא להזכיר גם את הסצינה בסרטו של קרפנטר, שם קוראת לורי (ג’יימי לי קרטיס) לחברתה לינדה, רק לשמוע אותה חנק עם כבל הטלפון. חג מולד שחור הוא גם אינסטרומנטלי, ומעשה ארכיטיפי, בחיסוק אגדת הסלאש של מה שמכונה “הילדה הסופית.”ג’סיקה ברדפורד (אוליביה חוסיי) היא למעשה בין המומחים הטובים יותר מבין הבנות הסופיות הללו בתולדות הז’אנר, אישה צעירה חזקה ותושייה להפליא שיכולה לטפל בעצמה הן במערכות היחסים שלה והן בתרחישים קטלניים. מוטל בספק כמה סלאשרים הבאים הצליחו ליצור גיבורים שהם שילוב כה אמין של מסוגל ומציאותי. – ג’ים וורל

Rabbit-Hole.jpg

23. חור הארנבשָׁנָה:
מְנַהֵל: ג’ון קמרון מיטשל

. מותו של ילד הוא כל כך אישי וכל כך פנים שהוא לא מתאים לצורה שמאפשרת לנו לראות מה הדמויות עושות אך לעולם לא נכנסות לראשן. אבל זה האתגר שעומד בפניו חור הארנב. שמונה חודשים אחרי שבנם דני נהרג בתאונת דרכים, האווי (אהרון kekhart) ובקה (ניקול קידמן) עדיין חיים יום אחד בכל פעם עם צערם ונאבקים להחזיר את חייהם לכל דבר שמתקרב לנורמליות. האווי פונה לקבוצת תמיכה להורים אחרים לילדים שנפטרו, ובסופו של דבר לוקחים שם סיר עישון עם אישה כדי להתמודד עם המציאות, בעוד שבקה מתחילה לעקוב אחר הנערה שהרגה בטעות את בנה, ובסופו של דבר מתמודדת איתו כשמתברר מה היא עושה. חור הארנב הוא מאופק באופן לא מפתיע, אבל זה נימה מדהימה עבור הבמאי ג’ון קמרון מיטשל, שסרטו הקודמים אוטובוס קצר לא היה רומז שהיה לו משהו כזה. מיטשל מאפשר לכוכביו לשלוט בתמונה, והם מביאים מגוון מלא של רגש עם הופעות נהדרות במיוחד של אקהרט ודיאן וויסט שמגלמת את אמו של בקה. . זה אולי נשמע בידיים כבדות, אבל זה משקף את עמדותיו של חור הארנבשני ההורים המודרקים, שלמעשה רואים כל היבט בחייהם המוצל על ידי מות בנם – מה שהם עושים, האובדן הבלתי ניתן להשגה עוקב אחריהם מסביב. זה מחווה יפה להתמודדות עם אובדן ומנסים להבין את העולם. –שון גנדרט

Train-to-busan.jpg

. שָׁנָה: 2016
מְנַהֵל: יון סאנג-הו
כוכבים: גונג יו, מא דונג-סוק, יונג יו-מי, קים סו-אן, קים אוי-סונג, צ’וי וו-שיק, אהן אז
דֵרוּג: N/a
זמן ריצה: 118 דקות

אוהב אותם או שונא אותם, זומבים הם עדיין קבוע של ז’אנר האימה בשנת 2016, אמין מספיק כדי להציב את שעון המנצח שלך על ידי. ולמרות שכנראה ראיתי מספיק סרטי זומבי אינדי בשלב זה כדי להנחר אותם מהרגלי הצפייה שלי למשך שארית חיי, עדיין יש בדרך כלל לפחות סרט זומבי אחד בכל שנה אחרת. בשנת 2016 זה היה להתאמן לבוסאן, סרט שנוסף מאז לרשימת 50 סרטי הזומבים הטובים ביותר בכל הזמנים. אין צורך בספקולציות: להתאמן לבוסאן ללא ספק היה עושה את הרשימה. סיפור דרום קוריאני זה של אב אופק בקריירה שמנסה להגן על בתו הצעירה ברכבת מלאה זומבים משתוללים הוא חלקים שווים בידור פופקורן מותח ומשפיע באמת על הדרמה המשפחתית. לסרט זומבי ובכל פעם שתוכלו להוסיף משהו רומן באמת לז’אנר המתים המהלכים, אז אתם בהחלט עושים משהו נכון. עם כמה דמויות תומכות בלתי נשכחות, אמפתטיות וכמה איפור מהשורה הראשונה, יש לך אחד מסרטי הזומבים הטובים ביותר בעשור האחרון. ג’ים וורל

25. גודזילהשָׁנָה:
מְנַהֵל: ישירו הונדה
כוכבים:
NR
95 דקות

גודזילה, . חגיווארה צופה בשחקנים “מקריבים” נערה צעירה ליצור הים הקלמיטי כדי להשביע את רעביה ולגבי אותה להשאיר קצת דגים כדי שהאנשים יוכלו ליהנות מהם – לפחות עד ההקרבה הבאה. סרט המפלצת המפלצת של אישיירו הונדו-הראשון מסוגו ביפן, הסרט היקר ביותר שנעשה אי פעם במדינה באותה תקופה, אפילו לא עשור אחרי הפצצת האטום של הירושימה ונגסאקי-הוא, אחרי 20 סרטי המשך של 20 דבר מעל שלוש פעמים כמו שנים רבות, גירוש מגרש אלגנטי מפתיע משל עצמו, תזכורת לטראומה המתמשכת של מדינה אחת בתקופה שבה שאר העולם השכח לשכוח. כפי שג’יי הוברמן מתאר במאמרו לקראת שחרור הקריטריון של הסרט, חלק גדול מתמונות האסון של הונדה “מקודד בנטורטיזם”, הצצה דמוית אריטה על ההרס המחריד שנעשתה על ידי החיה, אך לא ניתן להבחין בהן לאחרי ההתקפות של האמריקנים בשנת 1945 במיוחד כאשר ה- U.. ורוסיה, בין כוחות אחרים, בדקה פצצות H באוקיאנוס השקט בראשית שנות החמישים, רחצה את היפנים בקרינה עוד יותר מזו בה הם כבר היו רוויים. ועדיין, גודזילה . שהונדה מטפלת בדביליות כזו ביד פואטית שלא נוגדת, מטהר את צערו הפסיכולוגי של מדינתו במטחים אינטימיים רחבים, אינו פחות מדהים. זריקות של גודזילה המסתובבות בעשן סמיך, זרקורים המדגישים את פסו הפער כאשר כלי הנשק של הצבא היפני לא עושים דבר אלא מזעזעים את החושך עם קיארוסקורו יפהפה, הותאמו לעיתים רחוקות בסרטים של דומיו (ובלגיון ההמשך של הבמאי עצמו); הונדה ראתה אלים ומפלצות, ועם העולם נכנס לעידן חדש של אבדון טכנולוגי, לא מצא שום הבדל בין השניים.

הסרטים החינמיים הטובים ביותר לזרום עכשיו

סרטים
מופעים
Projektor
רשימות

100 הסרטים הטובים ביותר בטובי עכשיו

100 הסרטים הטובים ביותר בטובי עכשיו

. אלא שאתה לא צריך להיכנס לצפייה בסרטים וחשוב מכך: אתה לא צריך לשלם. .

להלן הסרטים הטובים ביותר על טובי שאנו ממליצים עליהם.

12 שירותי סטרימינג טלוויזיה זולים ביותר לחיתוך כבלים

1. תוספים (2011)

עבדלגאפור אלאזיז, אחמד מסד, אלן אלטמן, באיה בלאל

הצרפתי הצרפתי-קנדי הזה, שנכתב וביים על ידי דניס וילנייב, ימשוך אותך עם אחד ההתחלות הטובות ביותר בכל הזמנים-והסיום הבולט שלו ישאיר אותך מטלטל. כדי להגשים את המשאלה האחרונה של אמם לאחר מותה הפתאומי במונטריאול, שני התאומים ג’ין וסיימון חייבים לנסוע בנפרד למדינה מזרח תיכונית ללא שם (עם דמיון חזק ללבנון שנקרע מלחמה אזרחית) כדי להעביר מכתבים לקרובי משפחה שמעולם לא ידעו היה להם.

המסע של התאומים בהיסטוריה משפחתית אפלה ומדהימה גורם להם לחוות את עצמם ואת אלימות המלחמה כמו שמעולם לא דמיינו. הסדר שלהם מופרע על ידי סדרת פלאשבקים המספרים את סיפור אמם, נוואל מרוואן, לפני שהם מובילים אותם לחשוף סוד מטריד עמוק. .

צפו עכשיו בטלוויזיה טובי

2. טווח קצר 12 (2013)

ארצות הברית
דסטין קרטון, דסטין דניאל קרטון
אלכס קלוואי, אנג’לינה אסרטו, ברי לארסון, דיאנה מריה ריבה
מאתגר, מדכא, מעורר השראה

דרמה חצי-אוטוביוגרפית חצי-אוטוביוגרפית זו מאופקת בתקציב אך משולבת בשבח, ומעיפה את הקהל שלה לחייהם הכאוטיים ולמשברים האישיים של נערים בסיכון והעובדים הסוציאליים הנלהבים המסייעים להם. .

הוקם בקבוצה האמיתית והקבוצה המפורסמת בית לטווח הקצר 12, מסור את עובדת האומנה המוקדשת אך בעייתית גרייס מגלמת ברי לארסון, שהביצועים הזוהרים שלה בתפקידה המוביל הראשון זכה להערכה על ידי המבקרים על ידי המבקרים. . טווח קצר 12 נחשב כיום לאחד הסרטים החשובים ביותר של 2013 – יש אומרים על העשור – בגלל כתיבתו ללא רבב, עבודות מצלמה אינטימיות והופעות מרתקות.

צפו עכשיו בטלוויזיה טובי

15 שירותי סטרימינג טלוויזיה זולים ביותר לחיתוך כבלים

3. ציד אחר Wilderpeople (2016)

כהן הולוואי, חמיש פרקינסון, ג’וליאן דניסון, מייבל דניסון
מרגיש טוב, מצחיק, מחמם לב

בבימויו של טאיקה ווייטיטי, שגם נתנה לנו בוי (2010) והפקה יחד את מה שאנחנו עושים בצללים (2014), ציד אחר וילדרפיי הוא הסרט המוזר והקסום שאתה רוצה אם אתה זקוק לתרופות יום רע או תזונה קבועה של סרטים עצובים.

זה מספר את סיפור ההרפתקאות Off-Kilter של Misfit, City City City Ricky Baker ואת ההורה האומנה ה”דוד ​​”HEC הפריך והחזית שלו, אותו מגלם על ידי סם ניל. ‘ביצה רעה מאוד’ ריקי הוקפץ ממשפחות אומנה יותר מכפי שאכפת לו לזכור וניתן לו סיכוי אחרון לחיות עם זוג בחווה בניו זילנד הכפרית. לאחר הטרגדיה מכה בשלב מוקדם של הסרט, הזוג הבלתי סביר הולך לאיבוד במדבר והופך להיות נתון למאנונט בפריסה ארצית.

מלא הומור מתים-פאן ומלגון חם-לב, הקהל האהוב הזה נמכר למתזיים חזותיים שנמסרו על ידי צוות שחקנים מקסים עם צילומי נוף מרהיבים סוחפים!

צפו עכשיו בטלוויזיה טובי

4. אני, דניאל בלייק (2016)

בריאנה שאן, דן לי, דייב ג’ונס, דייוויד מוריי
מונע על ידי אופי, מדכא, רגשי

חושף את הפערים ברשת הבטיחות החברתית, אני, דניאל בלייק, הוא סיפור שבמרכזו עובד צווארון כחול המנווט את מערכת הרווחה באנגליה. בתקופה בה מעמד וניידות חברתית לא יכלו להיות בולטים יותר פוליטית, הסרט הזה מטיל ספק בתפיסת “האזרח” וחושף את חוסר הנגישות להגנות החברתיות בהן מניחים זכאות.

בחזית זה נמצא משל מחמם לב של חברות אבהית בין דניאל (בגילומו של דייב ג’ונס) ואם חד הורית-קייטי-(בגילומה על ידי היי סקוורס) שמשתכשכת בשטח דומה. המשחק בסרט הוא גולמי באופן בלתי נתפס שמטפח את המקור העמוק ביותר לחמלה מעי בטן. קן לואץ ‘יצר סרט שחושף את הכוח האמיתי האמיתי, ומשאיר אותך מרגיש אנושי חסר אונים.

50 שירותי הסטרימינג הטובים ביותר עם ניסויים בחינם

5. נהר הרוח (2017)

אלתיאה סם, Apesanahkwat, Austin R. גרנט, בלייק רובינס
שחקני רשימת A, שופטים דיונים, מותחים

. בהזמנה של ילידי אמריקה, ילדה מקומית נמצאת מתה ובלש צעיר (אליזבת אולסן) מנסה לחשוף את התעלומה. היא מלווה על ידי גשש (ג’רמי רנר) עם ההיסטוריה האפלה שלו בקהילה. . . איך זה נשאר סרט ידוע יחסית מזעזע, הוא חייב להיות אחד התעלומות הטובות ביותר של 20 השנים האחרונות.

6.

בריטניה, בריטניה, ארצות הברית של אמריקה

דיון בהפקת דיונים, דרמטי, אינטנסיבי

פשוט תחת הכותרת המתחזה, הסרט הזה של יצרנית התיעוד האנגלי בארט לייטון מספר סיפור לא ייאמן. . הסרט כל כך טוב עד שקשה לדעת עובדה מבדיון לפעמים והוא יאלץ אותך להזכיר לעצמך שזה למעשה החיים האמיתיים. צפו לפיתולים ולפניות בכל פינה וסיפורי סיפורים מבריקים מאנשים אמיתיים. .

צפו עכשיו בטלוויזיה טובי

11 השירותים הטובים ביותר לצפייה ב- ESPN בשידור חי ללא כבל

. מרי ומקס (2009)

בארי האמפריס, בתני וויטמור, קרולין שייקספיר-אלן, כריסטופר מאסי

מרי ומקס הם סיפורה של ילדה בת 8 מתעלמים מאוסטרליה המתחילה ידידות לא סבירה באמצעות דואר עם גבר יהודי בגיל העמידה מניו יורק. זה שצולם לחלוטין ב- Claymotion Monocromatic, הוא הסרט העלילתי הראשון של סופר האנימציה של Stop-Motion, אדם אליוט, והסרט האנימציה הראשון אי פעם שקלע את משבצת הפתיחה בפסטיבל Sundance. על כל האבסורד השובב שלה, מרי ומקס היא פנינה רגשית וחכמה של סרט הבוחן את המצב האנושי דרך עיניו של ילד מוטרד ואמריקאי אוטיסטית. . . .

8.

מריר כמו שוקולד בלגי, זהו סרט ביתי. . מבוסס על מחזה שנכתב על ידי יוהאן הלנברג, שמככב גם הוא בתור דידייה, המוביל הגברי, זה קולנוע כתוב, מכוון באופן מהורהר, מופעל באופן קרביים. . הם שרים יחד, מתחילים חיים יחד. . מכיוון שבנינה זו של סרט של הבמאי פליקס ואן גרנינגן מצטיינת ביצירת אינטימיות ואמפתיה בינינו הצופים לבין גורל המשפחה היפה הזו, אתה תרגיש את כל מה שאתה רואה. דרמה מעוצבת היטב ומטלטל בטן.

30 חבילות הזרמה הטובות ביותר בשנת 2023

9. מראה השתיקה (2015)

דנמרק, פינלנד, צרפת
עדי רוקון, אמיר חסן, אינג, ג’ושוע אופנהיימר

קטע מעקב/לוויה לעטור הפרסים של מעשה ההרג, מראה השקט הוא עוד סרט תיעודי משכנע של הבמאי ג’ושוע אופנהיימר. שני הסרטים מכוון תשומת לב לרצח העם האינדונזי של 1965-66, כאשר הממשלה הצבאית טיהרה באופן שיטתי עד מיליון קומוניסטים. בעוד שהמוקד של הסרט הראשון היה באשמים ובספק עובדות, השני מאפשר לנו לפגוש את הקורבנות. קורבן אחד בפרט: אופטיקאי רך-דיבור בשם עדי רוקון, שנפגש עם חברים שונים בסגל המוות שרצח את אחיו הגדול רמלי, במסווה של מתן מבחן עיניים. . זה מבט מדהים ופרובוקטיבי על מורשת ההרג ההמוני ההיסטורי, יחד עם התעמולה המגוחכת שמעוררת אותם, וממשיכה להצדיק אותם לדורות צעירים יותר. .

צפו עכשיו בטלוויזיה טובי

10. אפס ימים (2016)

ארצות הברית

מסופר בצורה דחופה עם חשבונות ממקור ראשון של אנשי מקצוע בתחום הסייבר מרחבי העולם, אפס ימים הם סרט תיעודי מרתק ומדאיג על נגיף המחשב Stuxnet. . זה לא רק מזין בזדון מהמארח, אלא הוא גם משכפל את עצמו ברגע שהוא מושתל, וזה בדיוק מה שהוא עשה כששימש את שירותי ארה”ב וישראל שירותי לחבל בצנטריפוגות בתוך המפעל הגרעיני של נטנץ של איראן – מה שהופך אותם לסחרור. מחוץ לשליטה. כל זה נפרק בצורה מבריקה על ידי היצרן התיעודי הנודע אלכס גיבני (הולך לנקות, אנרון: החבר’ה החכמים ביותר בחדר), שמנהל לא רק את המורכבות של קידוד מתקדם בצורה מעוררת להפליא, אלא גם לשלוח היטב היטב חקר קריאת אזעקה לגבי עתיד המלחמה. בסופו של דבר, המסר כאן הוא שלוחמת סייבר היא חלק מאוד מהמציאות המשותפת החדשה שלנו. .

הסרטים החדשים הטובים ביותר לזרם בנטפליקס, הולו, פריים וידאו, מקס (HBO) ועוד

ניק פרי

אנו עוברים מעונת שוברי הקופות, אבל הסרטים החדשים הטובים ביותר שזורמים על נטפליקס, הולו, פריים וידאו, מקס (HBO) ועוד מתחזקים וחזקים עם כל שבוע חולף. אנו שומרים על הכרטיסיות על כל ההתחברות וממשיכים לשירותי הסטרימינג הגדולים כדי שלא תצטרך להסתכל רחוק כדי למצוא משהו חדש לצפייה.

יש המון כניסות איכותיות בספטמבר הקרוב, כולל ארבע תוספות להולו השבוע.

אף אחד לא יציל אותך

מה אהבה קשורה לזה?

Slotherhouse

גיא ריצ'י הוא הברית

צבי נינג'ה מוטנטים בגיל העשרה: Mutant Mayhem

הולו

אף אחד לא יציל אותך (2023) חדש

ז’ָאנר
כוכבים
בימוי בריאן דאפילד

נכתב וביים על ידי בריאן דאפילד (), אף אחד לא יציל אותך . הבריין הבודדה נותרה דברים מלאי תקווה יסתובבו, ימצאו שמחה בבית ילדותה … עד שיום אחד היא תעיר על ידי פולשים שאינם אנושיים.

מִקְלָט

ז’ָאנר
כוכבים מרגרט קוואלי, כריסטופר אבוט, קרב דניטה
בימוי

. . אבל רבקה לא מוכנה לוותר כל כך בקלות, מה שמוביל ללילה ארוך ורופף שכן כל אחד מנסה לקבוע דומיננטיות מעבר לחדר השינה ובדינמיקה של חייהם.

מה אהבה קשורה לזה?

מה אהבה קשורה לזה?

רומנטיקה, קומדיה

בימוי

פנתר שחור: וואקנדה לנצח השחקנית אנג’לה באסט, הוא סרט שונה באופן בולט. יצרנית התיעודי זואי (לילי ג’יימס) היא מכור לאפליקציות היכרויות, ומגדילה בעקביות תאריכים רעים שזה הופך להיות נורמלי לחלוטין עבורה-עד למורת רוחה של אמה האקסצנטרית, קת (אמה תומפסון).

בצד השני של הספקטרום, חבר ילדותו של זואי קז (שזאד לטיף) נמצא בדרך לסידור נישואין לכלה פקיסטנית למעשה מאז הלידה. אז כשזואי מצלם את המסע הרומנטי שלו בתקווה מלונדון ללהור כדי להתחתן עם זר שנבחר על ידי הוריו, היא מתחילה לשאול את כל מה שחשבה שהיא יודעת על אהבה.

Slotherhouse (2023) חדש

Slotherhouse

ז’ָאנר קומדיה, אימה, מותחן
כוכבים ליסה אמבלוונאר, סידני קרייבן, אוליביה רוייר
בימוי

, . . .

מחנה תיאטרון (2023)

מחנה תיאטרון

קוֹמֶדִיָה
כוכבים
מולי גורדון, ניק ליברמן

מולי גורדון ובן פלאט כתבו וכוכבים בקומדיה הדבילית הזו על תפיאנים מסורים באמת. עמוס (פלאט) ורבקה-דיאן (גורדון) הם החברים הכי טובים ומדריכי הדרמה שלהם, שחייהם סובבים סביב מחנה התיאטרון שלהם במעלה ניו יורק. .

לתפוס רוצח (2023)

לתפוס רוצח

ז’ָאנר
כוכבים שיילין וודלי, בן מנדלסון, ג’ובאן אדפו
Damián Szifron

במותחן 2023 זה 2023, קצין המשטרה המתחיל אלינור (שיילין וודלי) מגויס על ידי סוכן FBI (פלישה סודית. עם שדים פנימיים משלה לקרב, על אלינור להתגבר על מכשולים אישיים ומקצועיים אם היא תעצור רוצח סדרתי בלתי צפוי לטעון קורבן אחר.

וידאו של אמזון פריים

Guy Ritchie’s The Covenant (2023) חדש

ז’ָאנר
כוכבים ג’ייק ג’ילנהול, דאר סלים, שון סגר
בימוי

גיא ריצ’י הוא הברית יהיה עדיף אם הוא היה מבוסס במציאות, אבל כפי שהוא, הוא עדיין מבדר. .ג. חייו של סמל הצבא ג’ון קינלי (ג’ייק ג’ילנהול). אחמד ומשפחתו הובטחו מעבר בטוח לארה”ב לגבורתו יוצאת הדופן. אבל כשאמריקה מחזירה את הבטחתה, קינלי נשבע להחזיר את חובו על ידי חזרה לאפגניסטן ופונה את אחמד ומשפחתו עצמו לפני שהטליבאן צוד אותם.

יושב בברים עם עוגה (2023)

יושב בברים עם עוגה

רומנטיקה, קומדיה
כוכבים יארה שאהידי, אודסה עזיון, בט מידלר
טריש סי

בהשראת הספר בעל אותו שם מאת אודרי שולמן, יושב בברים עם עוגה הכוכבת יארה שאהידי ואודסה עזיון כחברים הכי טובים ג’יין וקורין, שגרים בלוס אנג’לס. . אך במהלך תקופה זו, קורין מקבלת אבחנה משנה חיים.

נשים מדברות (2022)

נשים מדברות


כוכבים רוני מארה, קלייר פוי, ג’סי באקלי
בימוי

, נשים מדברות . ככל שאנשי המושבה נעשים נוחים יותר ויותר עם תקיפה מינית, הנשים נאבקות ליישב את אמונתן, נאמנותן ותחושת העצמי שלהן.

אדום, לבן וכחול מלכותי

ז’ָאנר קומדיה, רומנטיקה, דרמה
כוכבים
בימוי מתיו לופז

. .ג. ויחסים בריטים. .

ז’ָאנר
כוכבים

בהתבסס באופן רופף על סיפור חדשות משנת 1985 על התרסקות מטוס של רץ סמים, שנשפך קוקאין ודוב שחור שמבלך אותו, העיבוד הפנטסטי הזה של הסיפור לוקח אותו לאורכים מגוחכים. .

טַוָס

מהיר x

פעולה, פשע, מותחן
כוכבים
לואי לטרייר

הזכיינית האולטימטיבית של כיף גדול ומטומטם ממשיכה להתגבר עם כל סרט עוקב מהיר x . דום טורטו (וין דיזל) ומשפחתו המגלגנית הצליחו והניעו את כל מי שהם התמודדו איתם. אולם כעת הם עומדים נגד היריב הקטלני ביותר שלהם אי פעם: טורטו נוסף. אחיו של ג’ון יעקב (ג’ון סינה) התגלה מהצללים של עברו של דום בנקמה ונחישות להשמיד את כל מה שדום אוהב.

מהפנט (2023)

מסתורין, מותחן, מדע בדיוני
. ד.
בימוי

. עם זאת, תפקידו האמיתי גורם לו לחקור סדרה של שוד בנקים מכופף מציאות, מה שבקרוב מוביל אותו למורד חור ארנב של קונספירציה ופסיכוזה המחזיקה את המפתח לגלות מה קרה לבתו. בעזרת דיאנה קרוז הנפשית המחוננת (אליס בראגה), רורק מגלם משחק של חתול ועכבר עם ספקטר קטלני, דלריין (ויליאם פיכטנר), במרכז הכל.

עיר אסטרואיד (2023)

עיר אסטרואיד

ז’ָאנר
כוכבים ג’ייסון שוורצמן, סקרלט ג’והנסון, טום הנקס
ווס אנדרסון

העיר החדשה ביותר של ווס אנדרסון היא מטאפורה לצער, המתגלה בעיירה מדברית אמריקאית בדיונית בשנת 1955. . ?

כמו רוב סרטי אנדרסון, יש סגל מלא של כוכבי הוליווד, כולל טום הנקס, סקרלט ג’והנסון, אדוארד נורטון, בריאן קרנסטון, ג’ייסון שוורצמן, טילדה סווינטון, ג’פרי רייט, אדרין ברודי וליב שרייבר. במקום לשקול את זה, צוות השחקנים המוערם עוזר להביא לחיים את החזון הקומי הייחודי של אנדרסון, עיר אסטרואיד אחד הסרטים הטובים ביותר של הבמאי מזה עשרות שנים.

דיסני+

אלמנטל (2023)

אלמנטלי

ז’ָאנר אנימציה, קומדיה, משפחה, פנטזיה, רומנטיקה
כוכבים
בימוי פיטר סון

+. . .

בת הים הקטנה (2023)

בת הים הקטנה

ז’ָאנר הרפתקאות, משפחה, פנטזיה, רומנטיקה

בימוי

עוד גרסה מחודשת של דיסני חי של דיסני, בת הים הקטנה . אריאל מבקרת על פני השטח, בה התלהבה לחקור את העולם שמעבר לים, שם היא מתאהבת מרחוק עם הנסיך אריק המהולל (ג’ונה האואר-קינג). למרות שאסור עליה לקיים אינטראקציה עם בני אדם, אריאל עושה עסקה עם מכשפת הים הרשעה, אורסולה (מליסה מקארתי), כדי לאפשר לה לחיות על אדמה זמן מה … במחיר.

שומרי הגלקסיה כרך. 3 (2023)

שומרי הגלקסיה כרך א '. 3

ז’ָאנר
כוכבים

אחד מסרטי היקום הקולנועי המוערך ביותר, לאחר השבחים, לאחר מכן, . 3 מוצא פיטר קוויל מוכת צער (כריס פראט) שמנסה להפגין את צוותו כדי להמשיך להגן על היקום תוך שהוא מתמקם בחיים נוחים בשום. .

נטפליקס

אל קונדה (2023)

ז’ָאנר פנטזיה, קומדיה
כוכבים ג’יימה ואדל, גלוריה מינצ’מאייר, אלפרדו קסטרו
בימוי פאבלו לאריין

הקטע המטופש של פבלו לאריין של היסטוריה רוויזיוניסטית סאטירית מפרטת יקום בו אוגוסטו פינושה (ג’יימה ואדל) אינו מת, אלא ערפד בן 250 שחי בטשטוש. בזקנתו הבשילה, פינושה מחליט סוף סוף נמאס לו להיזכר כגנב ויוצא להרפתקה הגדולה הבאה שלו: להבין איך למות.

אהבה ממבט ראשון (2023)

אהבה ממבט ראשון

ז’ָאנר רומנטיקה, דרמה
כוכבים היילי לו ריצ’רדסון, בן הרדי, רוב דלייני
בימוי ונסה קאסוויל

רומנטיקה מקורית פופולרית זו של נטפליקס מככבים את היילי לו ריצ’רדסון ובן הרדי ככוכבים חוצים, אוהבי שיהיה. . לאחר נסיעה ארוכה במטוס היכרות זה עם זה, הם נפרדים במכס בהית’רו ונראה שהם לגמרי מוטבלים בכל מה שקשור להיפגש שוב. אם אי פעם היה לך אחד מאותם סיפורי אהבת מושב מטוס, זה בשבילך.

אנציורמן: האגדה של רון בורגונדי

קוֹמֶדִיָה
כוכבים וויל פרל, כריסטינה אפלגייט, פול ראד
בימוי

בכל עת עגינה . וויל פרל מככב בתפקיד אגומניאק, מתעלם מגיש החדשות בסן דייגו, רון בורגונדי, העוגן החדשותי הגדול ביותר שעשה זאת אי פעם. .

אתה כל כך לא מוזמן לבאט מצווה שלי (2023)

אתה כל כך לא מוזמן לבאט מצווה שלי

ז’ָאנר קוֹמֶדִיָה
כוכבים סאני סנדלר, סמנתה לוריין, אידינה מנזל

. . . היא וחברתה הטובה, לידיה (סמנתה לוריין), חלמו זה מכבר לקבל אירועים אפיים אחד מיד אחריך אחר. אבל כשדרמה של ילד ובית חטיבות ביניים נובעים ביניהם, הדברים ספירלה משליטה במהירות.

הקצר הגדול (2015)

קומדיה דרמה
כריסטיאן בייל, סטיב קארל, ראיין גוסלינג
אדם מקיי

העיבוד של אדם מקיי לספר רב המכר של מייקל לואיס על המיתון הגדול זכה בתסריט המותאם הטוב ביותר באוסקר וזכה בארבע מועמדויות נוספות. על סף קריסת המשק העולמית, ארבעה אנשים מבחוץ פיננסי עשו הימור מאסיבי נגד מה שהממסד אומר להם. .

+

צבי נינג'ה מוטנטים בגיל העשרה: Mutant Mayhem

ז’ָאנר אנימציה, קומדיה, פעולה
כוכבים .,

Paramount ו- Nickelodeon היו עסוקים בציוני הנינג’ה של Teenage Mutant, ו Moatant Mayhem הוא אחד הלהיטים הגדולים ביותר עד כה. . .

מקס (לשעבר HBO ו- HBO Max)

האחים המיזמים.: קורן הוא דם לב הבבון (2023)


כריסטופר מקולוך, דוק האמר, ג’יימס אורבניאק
בימוי

. . .

BS High (2023)

BS גבוה


בימוי

מבט מוזר לעולם הכדורגל המסחרי בתיכון, BS גבוה מכסה את השטף לאחר משחק כדורגל של בית הספר התיכון 2021 משודר 2021 בין האקדמיה המובילה של IMG לבית הספר התיכון הלא ידוע של בישוף סיקמה. IMG ניצחה את המשחק 58-0 ושחקני מספר עצום נפצעו, והציתו קרקס תקשורתי כיצד משחק כזה משופע יכול להגיע לבמה הלאומית. בסופו של דבר, שאלות נפלו לרגליו של מאמן הראשי של BS, רוי ג’ונסון, וכאן מתחיל חור הארנב.


עזרא מילר, סשה קאל, מייקל קיטון
בימוי

אמנם זה לא בדיוק נחגג, . בהמשך זה של היקום המורחב של DC, בארי אלן (עזרא מילר) מנסה להשתמש בכוחותיו כפלאש כדי לנסוע אחורה בזמן כדי למנוע את הוריו למות.

. .

Avatar (2009)

גִלגוּל

ז’ָאנר
כוכבים
בימוי ג’יימס קמרון

אם אתה לא יכול לתפוס אווטאר: דרך המים ! בשובר הקופות המסיבי של ג’יימס קמרון (עדיין הסרט הגדול ביותר בכל הזמנים), האנושות של המאה ה -22 התיישבה בפנדורה, ירח רחוק בו התרבות הזרה נחשבת פרימיטיבית יותר. פנדורה היא גם ביתם של משאבי טבע יקרי ערך להפליא שהאנושות נחושה לכרות בכל מחיר הדרוש.

. ג’ייק סולי הימי הפרפלגי (סם וורת’ינגטון) לוקח לתוכנית הניסוי המהירה ביותר ובקרוב נשלח כדי לחדור ל- NA’vi.

אנני הול


כוכבים
בימוי וודי אלן

נחשב לאחת הקומדיות הגדולות בכל הזמנים, אנני הול . סיפור מערכת היחסים ביניהם כרוך בכל הקלישאה הרומנטית, אך למרות הדברים שמתקדמים, אלווי זינגר (אלן) לא יכול לצאת מדרכו שלו, וככל שהביטחון של אנני גדל, וואס של אלווי.

טלויזיית אפל+

בועת הכפה (2023)

ז’ָאנר
כוכבים
קריסטין גור, דמיאן קולש

סיפור אמיץ למחצה של תנופת תינוקות הכפה המדהימה של שנות התשעים, בועת הכפה מציג את העולם בפני טיי וורנר (זאק גליפיאנאקיס), איש מכירות צעצוע מתוסכל שנאבק להוריד כל רעיון מהקרקע. אבל כשהוא משתף פעולה עם רובי (אליזבת בנקס), שילה (שרה סנוק), ומאיה (ג’רלדין ויסוונתן), המכה האחת שלו של רעיון צומחת לשיגעון הצעצועים הפרוע ביותר בעולם. על תג ה- TY.

.

עדיין: סרט מייקל ג'יי פוקס

דוקומנטרי
כוכבים מייקל ג’יי.
דייוויס גוגנהיים

מייקל ג’יי. פוקס גדל כילד הקצר בבסיס הצבא הקנדי והפך באופן בלתי סביר לילד “IT” של הוליווד בשנות השמונים. . .

 • סרטי האימה הטובים ביותר בהולו עכשיו
 • הסרטים הטובים ביותר בתחושת הרגש בנטפליקס כרגע
 • הסרטים הטובים ביותר בהולו כרגע (ספטמבר 2023)
 • סרטי הילדים הטובים ביותר בנטפליקס כרגע

תמונות סרטים ונתונים מאת:

ניק פרי

הסרטים המשפחתיים הטובים ביותר בנטפליקס כרגע

שדה חלומות

. כשאתה מקבל הזדמנות לחבר את כל המשפחה, אל תבזבז אותה על ידי גלילה בלי סוף על נטפליקס כשאתה מחפש משהו שאתה יכול להסכים עליו. סמוך עלינו, כבר עשינו את זה, אפילו עם מה שחדש בנטפליקס.

.

הסרטים הטובים ביותר ב- MAX כרגע

ביל סקארסארד בתוכה מפלצת הליצן המפלצתית

? שמו של הזרם אולי השתנה, אבל מקס הוא עדיין אחת מפלטפורמות הסטרימינג הטובות ביותר לסרטים בזכות קטלוג בריא ומגוון המורכב משחרורים חדשים ותוספות מדור קודם. .

. .

סרטי האקשן הטובים ביותר בנטפליקס כרגע

רועי שיידר מונה את הכריש בלסתות

זה היה קיץ שובר קופות לסרטי אקשן עם Fast X ומעבר לרוחב העכביש, אך רק עם היוצר לצפות קדימה, ייתכן שתצטרך להסתכל מעבר לתיאטרון לתקן האקשן שלך לזמן מה. למרבה המזל, המנוי שלך ל- Netflix מבטיח שתמיד תוכל לערוך ערב סרטים ארוז בפעולה בבית.

. .

שדרג את אורח החיים שלך.

 • ניו יורק
 • שיקגו
 • דטרויט
 • קריירה
 • פרסם איתנו
 • תעבוד איתנו
 • גיוון והכללה
 • אל תמכור או שתף את המידע שלי
 • נהל העדפות עוגיות
 • חדר עיתונאים
 • מפת אתר