משחקי Creed S Assassin | Ubisoft (US), 10 משחקי ה- Assassin S Creed הטובים ביותר – IGN

0

10 משחקי Creed Sassasin S הטובים ביותר

Contents

הפעל את דרכך בהיסטוריה בסדרת משחקי הווידיאו עטורת הפרסים. Assassin’s Creed קובם אותך בזיכרונות אבותיך, נלחמים כדי להגן על רצון חופשי ברגעים מרכזיים בהיסטוריה האנושית.

משחק AC

גלה את הזכיינית של Assassin’s Creed

Assassin’s Creed Mirage

ב- Assassin’s Creed® Mirage, אתה Basim, גנב רחוב ערמומי עם חזיונות סיוטים, מחפש תשובות וצדק. לאחר מעשה של תגמול קטלני, באסים בורח בבגדאד ומצטרף לארגון עתיק – הנסתרים

Assassin’s Creed Nexus VR

לשחק תפקיד מרכזי בהיסטוריה בסיפור חדש זה שנבנה רק עבור VR. דחף את הלהב שלך בלחימה קרבית כשאתה מטפס ופארק בכל מקום בכל המפות הפתוחות. משתלבים בהתגנבות בקהל, מתקשרים עם אזרחים, ומרגישים את הבלאגן של התנקשויות אוויריות. ניתן להפעיל את תכונות הנוחות החדשניות כדי להפחית את מחלת התנועה והפחד מגבהים.

Assassin’s Creed Jade

צור מתנקש משלך כשאתה קופץ אל Assassin’s Creed Jade, משחק נייד חדש לגמרי של העולם הפתוח בסין העתיקה! גלה את חוויית העולם הפתוח של Assassin’s Creed, המותאמת לחוויה חלקה עם בקרות מגע. פארקור על הקיר הגדול, התגנב בערים סואנות, לגלות מיקומים סודיים ולנסוע בסביבות מגוונות עם סין העתיקה כתפאורה אפית.

Assassin’s Creed Valhalla

ב- Assassin’s Creed Valhalla. חקור עולם פתוח דינאמי שנקבע על רקע הרקע האכזרי של ימי האפלה של אנגליה. פשוט על אויביך ובנה את הכוח הפוליטי שלך במסע שלך כדי להרוויח את מקומך בוואלהלה.

Assassin’s Creed Odyssey

כתוב אודיסיאה אפית והפוך לגיבור יווני אגדי באודיסיאה של Assassin’s Creed, הרפתקה מעוררת השראה בה אתה חייב לזייף את גורלך. להשפיע על האופן בו ההיסטוריה מתרחשת כשאתה מגלה עולם עשיר המעוצב על ידי ההחלטות שלך.

מקורות אמונה של מתנקשים

מקורו של Assassin’s Creed חושף את תחילת האחווה. להילחם בקרבות אפים, לשלוט במערכת לחימה שהומצאה מחדש ולחקור את מצרים. מלאות שלם בכל סדר ועקוב אחר הדרך שלך לגדולה.

סינדיקט אמונה של Assassin

בסינדיקט הקריד של Assassin, ג’ייקוב פריי המרהיב והמרדני ממשיך אויבים עם הרוגים רבים וברקים של ברקים. השתמש בטקטיקות התגנבות משופרות כדי לחמוק מאויבים ולשחרר ארסנל של נשק.

האחדות האמונה של Assassin

באחדות הקרידה של Assassin, שחקו כארנו וחוו את המהפכה הצרפתית כמו מעולם לא. סעמו את הבסטיליה, היו עדים להוצאתו להורג של המלך לואי ה -16, ועוזרים לתושבי צרפת לגלף גורל חדש לחלוטין.

אססין קריד IV: דגל שחור

בדגל השחור של Assassin’s Creed IV, שחקו כקפטן אדוארד קנוויי. עמדו בין שודדי ים אגדיים כמו Blackbeard והקמת רפובליקה חסרת חוק בבהאמה. לחיות מחדש את האירועים הנפיצים באמת שהגדירו את תור הזהב של שודדי ים.

Assassin’s Creed III

Assassin’s Creed III מחזיר אותך למלחמת המהפכה האמריקאית, זמן של אי שקט אזרחי. מתנקש ילידי אמריקה נלחם כדי להגן על אדמתו ועל אנשיו, והוא יצית את להבות המהפכה של אומה צעירה.

גילויי אמונה של Assassin

מאסטר מתנקש, Ezio Auditore da Firenze, הולך בעקבות המנטור האגדי, אלטאיר. הדרך המסוכנת היא כזו שתיקח את עזיו לקונסטנטינופול, שם צבא טמפלרים מאיים לערער את האזור.

אחוות אמונה של Assassin

באחוות Creed’s Creed’s Assassin, Live and Breate בתור Ezio Auditore da Firenze, מתנקש אדון אגדי, כשהוא נאבק נגד הסדר הטמפלרי החזק. כדי להכות בלב האויב, עליו לנסוע לרומא, מרכז הכוח, חמדנות ושחיתות.

Assassin’s Creed II

Assassin’s Creed II הוא המעקב אחר הכותרת שהפכה ל- IP החדש הנמכר ביותר בהיסטוריה של משחקי הווידיאו. הכותרת הצפויה ביותר מציגה גיבור חדש, Ezio Auditore da Firenze, אציל איטלקי צעיר מהרנסנס.

אמונה של Assassin

התפאורה היא 1191 לספירה, ומסע הצלב השלישי קורע את ארץ הקודש. בתור אלטייר, אתה מתכוון לעצור את פעולות האיבה על ידי דיכוי שני צידי הסכסוך. שחק כמתנקש אדון, לוחם אפוף סודיות וחשש לחוסר רחמים שלך.

Assassin’s Creed: אוסף המורדים

Assassin’s Creed: אוסף המורדים מציע שני משחקים עמוסים בפעולה וכל DLC של שחקן יחיד בעבר. הפוך לפיראט החשש ביותר ב- Assassin’s Creed IV: דגל שחור ואז הופך לאנטר Assassin Assassin ב- Assassin’s Creed Rogue.

Assassin’s Creed III מחדש מחדש

לחיות מחדש את המהפכה האמריקאית או חווה אותה לראשונה ב- Assassin’s Creed III Remastered, עם גרפיקה משופרת ושיפור מכניקת המשחק. בנוסף, השחרור של Assassin’s Creed Remastered וכל תוכן DLC של סולו כלולים.

Assassin’s Creed Rogue Remastered

הפרק האפל ביותר של הזיכיון, Assassin’s Creed Rogue, הוחזר מחדש למשפחת המכשירים Xbox One כולל Xbox One X ו- PlayStation®4 מערכות בידור מחשבים. הוא כולל מרקמים ברזולוציה גבוהה, צללים משופרים ותאורה בנוסף למספר שיפורים גרפיים.

Assassin’s Creed The Ezio

הפוך את ההיסטוריה בתור המתנקש המאסטר האגדי, Ezio Auditore da Firenze, ב- Assassin’s Creed The Ezio Collection, הכולל את הקמפיינים של שחקן יחיד מתוך Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brothers, and Assassin’s Creed Revelations.

מתנקש מרד אמונת

שחקו את המתנקשים המועדפים עליכם מהיקום של Assassin’s Creed בו זמנית בפעם הראשונה! לבנות, לנהל ולשלוט באחוותך על ידי איסוף מתנקשים מפורסמים כדי להביס את הטמפלרים במשימות הסתננות אפית.

Assassin’s Creed Chronicials רוסיה

ב- Assassin’s Creed Chronical. נסיעה בסגנון אמנות איקוני ברוסיה, שורדת את לאחר מהפכת אוקטובר וחווה את הריגוש של להיות מתנקש התגנבות.

Assassin’s Creed Chronicles India

ב- Assassin’s Creed Chronical. בעקבותיו של אלכסנדר הגדול, קו הרוכסן, מעבר לרחובות אמריצר וממצאים אגדיים.

כרוניקה של Assassin’s Creed

סאגת Creed Cronicles של Assassin’s Creed מתחילה בסין, 1526. אתה מגלם את שאו ג’ון, המתנקש האחרון שנותר של האחווה הסינית. היא שהוכשרה לאחרונה על ידי Ezio Auditore da Firenze, היא מכופפת לגיהינום לנקום מדויק ולהחזיר את אחוותה שנפלה.

Assassin’s Creed – זיכיון

הפעל את דרכך בהיסטוריה בסדרת משחקי הווידיאו עטורת הפרסים. Assassin’s Creed קובם אותך בזיכרונות אבותיך, נלחמים כדי להגן על רצון חופשי ברגעים מרכזיים בהיסטוריה האנושית.

עקוב אחר Assassin’s Creed ON:

© 2020 Ubisoft Entertainment. כל הזכויות שמורות. Assassin’s Creed, Ubisoft ולוגו Ubisoft הם סימנים מסחריים רשומים או לא רשומים של Ubisoft Entertainment ב- U.ג. ו/או מדינות אחרות.

10 משחקי Creed של 10 המתנקשים

מה- Assassin’s Creed II ועד Assassin’s Creed Valhalla.

עודכן: 25 באוגוסט 2023 10:55
פורסם: 7 בפברואר 2023 20:00

הזכיינית של Assassin’s Creed פרשה את העולם מאז שיצאה לראשונה בשנת 2007, והערכים לקחו שחקנים מאיטליה של רנסנס ליוון העתיקה למהפכה האמריקאית. לאורך הדרך, הסדרה השתנתה באופן דרמטי, מהמשכיות שהפכו את ההבטחה של רשומות עבר ועד לקיחת התקדמות אופי חדשה לחלוטין.

אז אילו משחקים הם הטובים ביותר מתוך הסדרה ארוכת השנים של Ubisoft? מעריצי Creed Git. ראוי לציין שרשימה זו מושכת מסדרת שחרור הקונסולה של Assassin Assassin’s Creed, כך ששום רשומות ניידות או כף יד לא נחשבו כאשר הם משתנים מאוד בהיקף ובעיצוב.

בלי להתייחס יותר.

10 משחקי Creed של 10 המתנקשים

לחץ דרך כדי לראות את 10 משחקי ה- Creed של Assassin's Creed כפי שהוחלט על ידי IGN<h3><span id=10. האחדות האמונה של Assassin

לאחר התנודדותה של גיבורת הפיראטים של הדגל השחור אדוארד קנוויי, האחדות של Assassin’s Creed הייתה חזרה לטון של Assassin’s Creed המקורי. כמשחק ה- AC הראשון ששוחרר באופן בלעדי ב- Xbox One ו- PlayStation 4 (לצד מחשב מחשב כמובן), Unity’s Creed Unity היה מעצמה גרפית לזמן זה והתפאר בהמונים אדירים של NPCs, אך ההשקה שלה הייתה קצת נסיעה מהוטעת. הפרש של חרקים, תקלות ומפה עמוסת יתר על המידה הוביל כמה לברוח מהמשחק, אך אלה שנתקעו איתו מצאו תפאורה נהדרת בצרפת המהפכנית, אפשרויות תנועה משופרות לאחרונה שהפכו את גודל הצד של הבניין הרבה יותר קל, והרבה יותר משימות התנקשות מהנות ורב -פנים. ולמען האמת, לראות את נוטרדאם על כל תהילתו הופכת את האחדות של AC לשווה את מחיר הכניסה.”רוחב =” ” />


<h3><span id=9. Assassin’s Creed Rogue

בינתיים, באותה שנה ב- Xbox 360 ו- PS3, Creed Creed Rogue של Assassin הציג בפנינו את המתנקש שהפך את שיו קורמק עבור פסאודו-פרוול זה למתנקש Creed 3 ואחדות. סחר סוררים בהוואנה לניו יורק והמים החמים של הקאריביים לזרמי הקרח של צפון האוקיאנוס האטלנטי והנהר של עמק ההדסון, אך שומר – ואפילו מתרחב – הקרב הימי המצוין ומשחק החרב של ארקהאם -אסקו של דגל שחור. הסיפור אולי לא לוקח סיכונים ענקיים כדי להרגיז את הנוסחה של הזכיינות של מתנקשים: טוב, טמפלרים: רע, אבל זה טיול מעניין דרך הזכוכית המראה כדי לראות כיצד הדברים פועלים בצד השני של הלהב הנסתר, ומשחק חובה אם אהבת דגל שחור אבל לא רוצה לשחק אותו בפעם החמישית.”רוחב =” ” /> 

<h3><span id=8. גילויי אמונה של Assassin

Assassin’s Creed: גילויים עטפו את סיפורי Altair Ibn-La-Ahad ו- Ezio Auditore, ולמרות כמה תוספות בלתי ניתנות לציון כמו מצב ההגנה של Den, זה היה שליחה בלתי נשכחת ומרגשת. מטיסת רזיפות במורד הקונסטנטינופול ועד לבלות עם לאונרדו דה וינצ’י, גילויים היו מלאים בהרפתקאות מרתקות. הפרק האחרון של עזיו ואלטאיר היה, באופן מסוים, גם סימן לדברים לבוא וחגיגה של מה שבא לפני כן. לא רק שקיבלנו סופית אחת עם שני אלה לאחר שראינו אותם צומחים ולומדים מחיים מלאים בהרפתקאות, אלא שהיה לנו סיכוי להיפרד מהתקופה הראשונה של Assassin’s Creed.”רוחב =” ” /> 

<h3><span id=7. אחוות אמונה של Assassin

האחווה של Assassin’s Creed ממשיכה את סיפורו של Ezio Auditore da Firenze, ומבטל אותו כגיבור אהוב על האוהדים לסדרה. היא סוחרת את המיקומים המגוונים של Assassin’s Creed 2 עבור גרסה מורחבת של רומא והסביבה הכפרית שלה ובונה על המכניקה החדשה שהוצגה ב- Assassins Creed 2 – שחייה, ניהול נכסים, כלי נשק ובעלות ברית הניתנות לגיוס. פרק זה של סיפורו של עזיו מלא בקסם, שנינות ודרמה, ובזכות הלחימה המעודכנת שלו, עלינו להיות המתנקש הלחימה האגרסיבית שכולנו רצינו להיות. זה היה גם המשחק הראשון בסדרה שהציג את Multiplayer, ומאפשר לשחקנים להיכנס לנעלי הטמפלרים לראות מי בקרב חבריהם באמת היה המתנקש או האנטר הטובים ביותר. זה אולי לא קידם את הנוסחה כמו קודמו, אך הוא עדיין מוקיר על ידי רבים כאחד הטובים ביותר. “רוחב =” ” /> 

<h3><span id=6. Assassin’s Creed Valhalla

Valhalla לא להמציא מחדש את הגלגל כמו שמקורות. הלחימה משקלית ומשפיעה יותר מאי פעם; משימות צדדיות מסורתיות הוחלפו באירועים עולמיים, מה שהופך את החקירה והגילוי לאורגני בהרבה; וכמות השלל האבסורדית שתצטרך לארגן ולנפות אותה הייתה מוטלת באופן משמעותי, מה שגרם לתגמולים להרגיש הרבה יותר יקרי ערך בסך הכל. EIVOR אולי לא יהיה החביב עלינו על גיבורי האמונה של המתנקש, אבל סיפורו (או שלה) הוא מרתק, והוא אחד התערובות הטובות ביותר של פנטזיה ומיתולוגיה היסטורית שהסדרה ראתה אי פעם. “רוחב =” ” />

10. האחדות האמונה של Assassin

לאחר התנודדותה של גיבורת הפיראטים של הדגל השחור אדוארד קנוויי, האחדות של Assassin’s Creed הייתה חזרה לטון של Assassin’s Creed המקורי. כמשחק ה- AC הראשון ששוחרר באופן בלעדי ב- Xbox One ו- PlayStation 4 (לצד מחשב מחשב כמובן), Assassin’s Creed Unity היה מעצמה גרפית לתקופתה והתפאר בהמונים אדירים של NPCs, אך ההשקה שלה הייתה קצת נסיעה מהמורה.

הפרש של חרקים, תקלות ומפה עמוסת יתר על המידה הוביל כמה לברוח מהמשחק, אך אלה שנתקעו איתו מצאו תפאורה נהדרת בצרפת המהפכנית, אפשרויות תנועה משופרות לאחרונה שהפכו את גודל הצד של הבניין הרבה יותר קל, והרבה יותר משימות התנקשות מהנות ורב -פנים. ולמען האמת, לראות את נוטרדאם על כל תהילתו הופכת את האחדות של AC לשווה את מחיר הכניסה.

9. Assassin’s Creed Rogue

בינתיים, באותה שנה ב- Xbox 360 ו- PS3, Creed Creed Rogue של Assassin הציג בפנינו את המתנקש שהפך את שיו קורמק עבור פסאודו-פרוול זה למתנקש Creed 3 ואחדות. סחר סוררים בהוואנה לניו יורק והמים החמים של הקאריביים לזרמי הקרח של צפון האוקיאנוס האטלנטי והנהר של עמק ההדסון, אך שומר – ואפילו מתרחב – הקרב הימי המצוין ומשחק החרב של ארקהאם -אסקו של דגל שחור.

הסיפור אולי לא לוקח סיכונים ענקיים כדי להרגיז את הנוסחה של הזכיינות של מתנקשים: טוב, טמפלרים: רע, אבל זה טיול מעניין דרך הזכוכית המראה כדי לראות כיצד הדברים פועלים בצד השני של הלהב הנסתר, ומשחק חובה אם אהבת דגל שחור אבל לא רוצה לשחק אותו בפעם החמישית.

8. Assassin’s Creed: גילויים

Assassin’s Creed: גילויים עטפו את סיפורי Altair Ibn-La-Ahad ו- Ezio Auditore, ולמרות כמה תוספות בלתי ניתנות לציון כמו מצב ההגנה של Den, זה היה שליחה בלתי נשכחת ומרגשת. מטיסת רזיפות במורד הקונסטנטינופול ועד לבלות עם לאונרדו דה וינצ’י, גילויים היו מלאים בהרפתקאות מרתקות.

הפרק האחרון של עזיו ואלטאיר היה, באופן מסוים, גם סימן לדברים לבוא וחגיגה של מה שבא לפני כן. לא רק שקיבלנו סופית אחת עם שני אלה לאחר שראינו אותם צומחים ולומדים מחיים מלאים בהרפתקאות, אלא שהיה לנו סיכוי להיפרד מהתקופה הראשונה של Assassin’s Creed.

7. Assassin’s Creed: אחווה

האחווה של Assassin’s Creed ממשיכה את סיפורו של Ezio Auditore da Firenze, ומבטל אותו כגיבור אהוב על האוהדים לסדרה. היא סוחרת את המיקומים המגוונים של Assassin’s Creed 2 עבור גרסה מורחבת של רומא והסביבה הכפרית שלה ובונה על המכניקה החדשה שהוצגה ב- Assassins Creed 2 – שחייה, ניהול נכסים, כלי נשק ובעלות ברית הניתנות לגיוס. פרק זה של סיפורו של עזיו מלא בקסם, שנינות ודרמה, ובזכות הלחימה המעודכנת שלו, עלינו להיות המתנקש הלחימה האגרסיבית שכולנו רצינו להיות.

זה היה גם המשחק הראשון בסדרה שהציג את Multiplayer, ומאפשר לשחקנים להיכנס לנעלי הטמפלרים לראות מי בקרב חבריהם באמת היה המתנקש או האנטר הטובים ביותר. זה אולי לא קידם את הנוסחה כמו קודמו, אך הוא עדיין מוקיר על ידי רבים כאחד הטובים ביותר.

6. Assassin’s Creed Valhalla

Valhalla לא להמציא מחדש את הגלגל כמו שמקורות. הלחימה משקלית ומשפיעה יותר מאי פעם; משימות צדדיות מסורתיות הוחלפו באירועים עולמיים, מה שהופך את החקירה והגילוי לאורגני בהרבה; וכמות השלל האבסורדית שתצטרך לארגן ולנפות אותה הייתה מוטלת באופן משמעותי, מה שגרם לתגמולים להרגיש הרבה יותר יקרי ערך בסך הכל.

EIVOR אולי לא יהיה החביב עלינו על גיבורי האמונה של המתנקש, אבל סיפורו (או שלה) הוא מרתק, והוא אחד התערובות הטובות ביותר של פנטזיה ומיתולוגיה היסטורית שהסדרה ראתה אי פעם.

5. סינדיקט אמונה של Assassin

משחקי Creed’s Assassin הם לרוב מוגדרים על ידי מיקומיהם שכן הם גיבוריהם, ולונדון הוויקטוריאנית של המאה ה -19 במאה ה -19 בגרון התיעוש עשויה להיות הזכורה ביותר מבין החבורה. מתגנב סביב מפעלים, מירוץ כרכרות רתומות לסוסים ברחוב, ואפילו נלחם בג’ק המרטש כל סינדיקט הקרקע בסביבה שלמרות שעדיין פנטסטית מרגישה אמיתית.

התורם לתחושת המקום הזה הוא הציון הכבד-מיתר של מלחין המסע אוסטין ווינטורי שלא נשמע כמו שום דבר אחר בסדרה לפני או אחרי: גיבורי הדו-קרב ג’ייקוב ואווי פריי אפילו יש פסקולים משלהם. זה מגע קטן, אבל זה אחד במחרוזת נגיעות קטנות שהופכות את העולם למגובש של סינדיקט. כמו כן, קשה לזכור כל משחק בצד זה של Bloodborne המאפשר לך להילחם בזה ביעילות עם מקל.

4. Assassin’s Creed II

במובנים רבים, יש לנו את Assassin’s Creed II להודות על כך שלא רק הוכחתו את עבודות הנוסחה אלא גם על כך שנתנו לנו את האנלוגיה המגדירה של המשך משחק וידאו שמגשים את ההבטחה למקור המדהים שלה. אף על פי שהערכים המאוחרים היו מוסיפים עוד יותר עומק, ACII הפכו את משימות ההתנקשות ליותר דינאמיות, עם גמישות מוגברת באופן התקרבת ליעדים, אפשרויות נוספות להסתרת או לגרום להסחות דעת, לחימה טובה יותר וניידות טובה יותר עם היכולת לשחות בפועל בפועל. משימות קטקומב חדשות מאפשרות לשחקנים להעמיד את כישורי הפארק שלהם למבחן, וילה הבסיסית לשדרוג העניקה לשחקנים סיבה להמשיך להשקיע באסוף פריטי אספנות ומטבעות, וכלי נשק חדשים והילוך מהדמות האהובה על משחקי הווידיאו, לאונרדו דה וינצ’י, שמרו על משחק.

כל השינויים הללו היו קשורים גם לעידן הרנסנס האיטלקי הממומש להפליא שהציג גיבור כל הזמנים, Ezio Auditore da Firenze, ותוספות משמעותיות לסיפור הנוכחי שהפגיש את שתי תקופות הזמן בצורה הפראית ביותר האפשרית. כלומר, אתה מלחמת אגרוף את האפיפיור רק כדי שאלוהות עולמית אחרת תדבר דרך עזיו לדזמונד בימינו. זה היה סיום בלתי נשכח לכניסה שהוכיחה עד כמה Creed של Assassin’s Creed יכול להיות. אה, ויש לזה אחד מההתייחסויות המוזרות ביותר של משחקי הווידיאו בכל הזמנים. (אם יש לנו את הצילומים, קבע את סצנת “זה אני, מריו”, אחרת אתה יכול פשוט לחתוך את כל השורה הסופית הזו.)

3. Assassin’s Creed Odyssey

Creed Odyssey של Assassin. זה משחק עצום ותוסס, עם כמה מהנופים המהממים ביותר שראינו בסדרה; גם ביבשה וגם בים (לוחמה ימית חוזרת לכאן, והיא נפלאה).

הסיבוב החדש במערכת הידוע של Assassin’s Creed רואה אותך צדה בסביבות אלה, בסדרה של מרדפי חתול ועכבר שהם המתוחים ביותר בכל אמונה של מתנקש עד כה, בעוד שמערכת המאבק של המדינה רואה אותך נלחם בקרבות בקנה מידה גדול שם אתונה או ספרטה. יש לו גם סיפור משכנע יחסית למשחק שיכול לקחת 60 שעות לניצחון, עם כמה צדדים אקסצנטריים, מול גיבור כריזמטי באמת – בין אם אתה משחק כזכר או נקבה. אפילו אחרי שתסיים את אודיסיאה, עדיין יש כל כך הרבה מה לבזוז ולגלות, וזה תענוג פשוט להתקיים בעולמו.

2. Assassin’s Creed: Origins

מקורות סימנו נקודת מפנה בסדרה. זה היה המשחק שהפך את Assassin’s Creed מתוך הרפתקאות פעולה ממוקדת התגנבות, ל- RPG עולמי פתוח ישר עם גודל והיקף המתחרה רק על ידי מעט מאוד משחקים. אבל אפילו להציב את המשמעות ההיסטורית של Assassin’s Creed Origin.

הסיפור המרכזי שלה בו היו מעורבים בייק ואיה, אשר תחילה התכוונו למצוא צדק עבור בנם שנרצח ובסופו של דבר לסיים את הקמת הצו שבסופו של דבר יהפוך לאחוות המתנקש, הוא משכנע ביותר; עולמה של מצרים העתיקה הוא פלא לחקור; ובעוד ששיפרו היבטים רבים של המכניקה שלה במשחקים מאוחרים יותר, המעבר להתקדמות מבוססת השלל וסגנון קרב RPG יותר של פעולה היה בדיוק סוג הצילום בזרוע שהסדרה הייתה צריכה לחדש אותה בעיני המעריצים.

1. אססין קריד IV: דגל שחור

אחרי ריצה ארוכה של גיבורים מתנקשים, הדגל השחור ניסה משהו שונה, והציג בפנינו דמות ראשית שהייתה ראשונה פיראט, ושני מתנקש – וההרפתקה שלאחר מכן שגשגה בגלל זה. היא הציגה מגרש משחקים בארגז חול מבדר מאסיבי בקריביים, הכולל שפע של איים העוסקים באוצר ופעילויות לצאת אליו – ומערכת שדרוג שהפכה את הרעיון לציד חיות בר ולהרכיב משהו אחר מאשר מטלה. במקום לשחרר את הרעיון של שיט כאמצעים לסיום, הוא בנוי על המסגרת של הלחימה הימית של Assassin’s Creed 3 כדי להפוך את הרפתקאות הימיות לנקודת הזוהר של הדגל השחור.

בין אם זה היה ציד ספינות סוחר חסרות אונים או סדוק נגד כמה מהשופטים הקשים ביותר אי פעם להפליג בים, ותקפו ספינות אחרות ביססו את עצמה כמשהו טוב מכדי להעביר בכל פעם שאחד צף על המסך. בעזרת המעבר החלק המרשים שלו מאדמה לים, היא אפשרה לחופש הבחירה לשחקנים להפליג מעגלים סביב ספינות אויב תוך כדי פיצוץ של חתיכות, או לנגוס בראשו לקפוץ על ספינת האויב, לפני שפרק סד אקדחים כמו דרוויש מסתחרר. לא רק שהדגל השחור של Assassin’s Creed Black מלט את עצמו כאחד הגדולים בסדרה, הוא הפך בקלות לאחד ממשחקי הפיראטים הגדולים ביותר לטבול את עצמך גם כן.

משחקי Creed של Assassin’s Creed הקרובים

אם אתה תוהה מה יבוא הבא בעולם של Assassin’s Creed, יש כמה כותרות לשמור על הרדאר שלך. Assassin’s Creed Mirage אמור לצאת זמן מה אחר כך השנה, שמתרחש בבגדאד עשרים שנה לפני אירועי Assassin’s Creed Valhalla, ויש עוד שני משחקי Creed Assassin’s Creed כרגע: Assassin’s Creed: Codename Red ו- Assassin’s Creed: Codename Jade. גם האינסוף של Assassin’s Creed נמצא גם הוא באופק, אבל זהו רכזת ולא משחק בו תוכלו לגשת לכל משחקי Creed Assassin’s Creed העתידיים.

ושם יש לך את זה! אלה משחקי הקריד המובילים שלנו ב- Assassin. לא מסכים עם הדירוג? חושב שערך אחר היה צריך להיות ברשימה? תן לנו לדעת את אמונת המתנקשים האהובה עליך בתגובות.

משחק AC

ברוך הבא ליקום Creed’s Assassin

הפעל את דרכך בהיסטוריה בסדרת משחקי הווידיאו עטורת הפרסים. Assassin’s Creed קובם אותך בזיכרונות אבותיך, נלחמים כדי להגן על רצון חופשי ברגעים מרכזיים בהיסטוריה האנושית.

משחקי Creed של Assassin’s Creed

Assassin’s Creed Mirage

ב- Assassin’s Creed® Mirage, אתה Basim, גנב רחוב ערמומי עם חזיונות סיוטים, מחפש תשובות וצדק. לאחר מעשה של תגמול קטלני, באסים בורח בבגדאד ומצטרף לארגון עתיק – הנסתרים

Assassin’s Creed Nexus VR

לשחק תפקיד מרכזי בהיסטוריה בסיפור חדש זה שנבנה רק עבור VR. משתלבים בהתגנבות בקהל, מתקשרים עם אזרחים, ומרגישים את הבלאגן של התנקשויות אוויריות.

Assassin’s Creed Jade

צור מתנקש משלך כשאתה קופץ אל Assassin’s Creed Jade, משחק נייד חדש לגמרי של העולם הפתוח בסין העתיקה!

כל משחקי Creed’s Assassin

חדשות Creed’s Assassin

מצב צילום של Assassin’s Creed

תיהנו מצילומים של נופים יפים או רגעים מעניינים במשחק

מקורות אמונה של מתנקשים

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Valhalla

סיור גילוי

סיור הגילוי הוא משחק ייעודי המאפשר למבקרים לשוטט בחופשיות ביוון העתיקה, מצרים העתיקה והעידן הוויקינגי כדי ללמוד יותר על ההיסטוריה שלהם ועל חיי היומיום שלהם. תלמידים, מורים, לא גמרים ושחקנים יכולים לגלות את התקופות הללו בקצב שלהם, או לצאת לסיורים וסיפורים מודרכים שאוצרים על ידי היסטוריונים ומומחים.

מַחֲלוֹקֶת

חפש בקהילה שלנו טיפים וטריקים וקשר עם שחקנים אחרים

עֶזרָה

זקוק לעזרה? אנו יכולים לענות על שאלות נפוצות או לחבר אותך לסוכן

סיפורי אמונה של Assassin

גלה את היקום של Assassin’s Creed באמצעות רומנים, קומיקס, מנגות ועוד

Assassin’s Creed – זיכיון

הפעל את דרכך בהיסטוריה בסדרת משחקי הווידיאו עטורת הפרסים. Assassin’s Creed קובם אותך בזיכרונות אבותיך, נלחמים כדי להגן על רצון חופשי ברגעים מרכזיים בהיסטוריה האנושית.

עקוב אחר Assassin’s Creed ON:

© 2020 Ubisoft Entertainment. כל הזכויות שמורות. Assassin’s Creed, Ubisoft ולוגו Ubisoft הם סימנים מסחריים רשומים או לא רשומים של Ubisoft Entertainment ב- U.ג. ו/או מדינות אחרות.