הוא ארון: הישרדות התפתחה חוצה פלטפורמות? CrossPlay ב- Xbox, PS5 ו- PC – Dexerto, הוא ארון Crossplay? סטטוס חוצה פלטפורמות ב- Xbox, PlayStation, Switch & Pc – Charlie Intel

0

הוא ארון קרוספליי? סטטוס חוצה פלטפורמות ב- Xbox, PlayStation, Switch & PC

אז הנה לך את זה-זה כל מה שאתה צריך לדעת אם ארון: הישרדות התפתחה או לא. למשחקים תוכלו ליהנות עם חברים, עיינו במדריכי ה- CrossPlay האחרים שלנו עבור הכותרות הגדולות ביותר:

הוא ארון: הישרדות התפתחה חוצה פלטפורמות? CrossPlay ב- Xbox, PS5 ו- PC

סטודיו Wildcard

ארק: ההישרדות התפתחה היא משחק בעולם הפתוח בו שחקנים יכולים לחקור, לבנות ולצוד בהמות מאסיביות יחד. ?

ארק: ההישרדות התפתחה זמינה ברוב הפלטפורמות הגדולות מזה מספר שנים. המשחק משגשג במשחק מרובה משתתפים, ומאפשר לניצולים שונים או להתחבר לדינוזאורים או לצאת למלחמה זה עם זה. משחק חוצה פלטפורמות זמין ב- ARK: ההישרדות התפתחה, אך יש כמה אזהרות.

בעוד שפלטפורמות מסוימות יכולות לשחק לצד אחרות, זה לא חל על כל אחת מהן. להלן, כללנו כיצד פועלת משחק חוצה פלטפורמות ב- ARK: ההישרדות התפתחה, ואילו פלטפורמות יכולות לשחק זו עם זו.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

ציד דינוזאורים ארון

אתה צוד דינוזאורים בארון בכל הפלטפורמות.

הוא ארון: הישרדות התפתחה חוצה פלטפורמות?

ארון: ההישרדות התפתחה תומך רק בפלטפורמה חוצה מכשירים, כמו גם בין נגני מחשב ו- Xbox.

המשמעות היא שהמשחקים בפלטפורמות פלייסטיישן ופלטפורמות נינטנדו יוכלו לשחק רק עם אחרים באותה פלטפורמות.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

  • קרא עוד:ארון: פקודות קונסולה התפתחו

לדוגמה, אלה שמשחקים ב- Nintendo Switch יכולים לשחק רק עם אלה שמשחקים גם ב- Switch, ואלה שמשחקים ב- PS4/PS5 יכולים לשחק רק עם אחרים באמצעות קונסולת פלייסטיישן.

נראה גם שלא סביר ששחקני ארון בפלייסטיישן או Switch יוכלו לשחק עם אלה ב- Xbox, PC או Placts Platforms בשלב זה. עם זאת, לעולם אל תגיד לעולם. אם זה אכן הופך להיות המקרה, אנו יהיו בטוחים לעדכן אותך כאן.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה-זה כל מה שאתה צריך לדעת אם ארון: הישרדות התפתחה או לא.

הוא ארון קרוספליי? סטטוס חוצה פלטפורמות ב- Xbox, PlayStation, Switch & PC

ארון דינוזאורים

שחקני ארק יכולים לבדוק את המשחק בטון של פלטפורמות שונות, כולל מחשב, פלייסטיישן, Xbox, Nintendo Switch ועוד, אך יכולים חברים להצטרף אליהם על פני פלטפורמות? הנה כל מה שיש לדעת על סטטוס ה- CrossPlay של ארק.

לאחר קפוץ לתיבה, תצטרך להילחם כדי לשרוד בסביבה מסוכנת תוך כדי אילוף דינוזאורים ויצירת כלי נשק כדי להגן על עצמך. ניתן לשחק את המשחק במחשב, קונסולות כמו PS4, Xbox One ו- Nintendo Switch, כמו גם על מכשירי iOS ו- Android.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מכיוון שיש מגוון רחב של פלטפורמות שתוכלו לשחק בהן, שחקנים רבים תוהים אם אפשר לקפוץ למשחק עם החברים שלהם שבבעלותם מערכת אחרת. בנימה זו, אנו נפרק את יכולות ה- CrossPlay של ARK.

האם יש משחק צולב בארון?

כן, ארון הוא פלטפורמה חוצה כותרת, אז אתה מסוגל לשחק את המשחק עם החברים שלך שנמצאים בפלטפורמות שונות. עם זאת, זה לא פלטפורמה חוצה לכל הפלטפורמות, שכן CrossPlay נתמך רק עבור iOS, Android, Xbox ו- PC.

. משתמשי PlayStation לא יכולים לשחק עם משתמשי Xbox או מחשב, אך משתמשי Xbox יכולים לשחק ארון עם החברים שלהם במחשב האישי.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

ארון דינוזאורים

ארון כולל תמיכה מוגבלת של CrossPlay.

האם יש התקדמות צולבת בארון?

כן, ארון תומך בתכנות צולבות, אבל רק בין Xbox One ל- Windows 10 PC. שחקנים בפלטפורמות אלה יכולים לשמור על התקדמותם כל עוד הם משחקים את המשחק עם אותו חשבון, אבל זה לא המקרה לפלטפורמות אחרות.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אמנם אינך יכול לשמור על ההתקדמות שלך כשאתה משחק ארון במחשב ואז בפלייסטיישן, המשחק הוא חוצה גן. . כך גם במעבר מ- PS4 ל- PS5.

זה מכסה את כל מה שאתה צריך לדעת על סטטוס ה- Crossplay של ארק.