Crunchyroll מביא חרב אמנות ברשת: פרוגרסיבי – שרזו של לילה עמוק בצפון אמריקה בפברואר 2023, Crunchyroll & aniplex of America חושפים תאריכים תיאטרליים לאמנות חרב ברשת הסרט – פרוגרסיבי – שרזו של הלילה העמוק – מתגביל לקומיקס

0

קראנצ’ירול הודיעה ביום שני כי היא תזרם את סרטי האנימה הבאים בימי חמישי בנובמבר:

חרב אמנות מקוונת שרזו אמריקה ממוזערת

אמנות חרב ברשת: פרוגרסיבית – שרזו של לילה עמוק סרט אנימה יגיע רשמית לצפון אמריקה ולאירופה בפברואר 2023. Crunchyroll יסנן את הסרט בבתי הקולנוע על פני שטחים דוברי אנגלית בשיתוף עם אניפלקס של אמריקה. קרוואן עם כתוביות באנגלית שוחרר, אך נעול אזורי:

חרב אמנות מקוונת שרזו של אמריקה של Deep Night America

אמנות חרב ברשת: פרוגרסיבית – שרזו של לילה עמוק הועלה לראשונה ב- 22 באוקטובר 2022 בתיאטראות IMAX ביפן, וזה הציג את הכנסות הקופות היפניות במהלך סוף השבוע הפתיחה. הסרט הוגדר לראשונה לבכורה ב- 10 בספטמבר 2022, אך הוא נדחה בגלל עליית המקרים של Covid-19 ביפן. קראנצ’ירול מתאר את עלילת הסרט כ:

ה- VRMMORPG הראשון בעולם (Art Art Online) הפך למשחק מוות. יותר מחודש עבר מאז 10,000 משתמשים נלכדו בתוך עולם המשחק. אסונה, שפינה את הקומה הראשונה של טירת הברזל הצפה של אנקראד, הצטרפה עם קיריטו והמשיכה במסעה להגיע לקומה העליונה. בתמיכת מתווך המידע הנשי ארגו, נראה כי פינוי הרצפות מתקדם בצורה חלקה, אבל ..

הסכסוך מתפרץ בין שתי גילדות עיקריות שצריכות לעבוד יחד – השחקן המוביל קבוצות ALS (סגל השחרור של Aincrad) ו- DKB (חטיבת אבירי הדרקון). ובינתיים, מאחורי הקלעים קיימת דמות מסתורית שמושכת את המיתרים …

בקרב מוות מסוכן יש תקיפה השונה מהאיום, והיא תכלול אסונה וקריטו ..!

חלק 1 של סדרת הסרטים, תחת הכותרת אמנות חרב ברשת: פרוגרסיבית – אריה של לילה חסר כוכבים . זה שוחרר גם בארצות הברית על ידי Funimation. הסרט זמין כעת לזרם ב- Crunchyroll. איאקו קונו ביים את זה לתמונות סטודיו A-1.

אמנות חרב ברשת: פרוגרסיבית היא סדרת ספין אוף של המקור אומנות החרב אונליין. הסדרה הפרוגרסיבית מציגה את האירועים בין קיריטו לאסונה בימיהם הראשונים בטירה הצפה, איינקרד, שלא הוצגה בסדרת האנימה המקורית בגלל הזמן שדלג.

אומנות החרב אונליין עונה 1 הוקרנה בבכורה ב- 8 ביולי 2012. אחריה הגיעו מספר עונות עד 2020. הזכיינית סימנה את יום השנה העשירי שלה ב- 8 ביולי 2022, וחגיגה נעזרה ב- 6 בנובמבר באותה השנה. סרט שכותרתו אמנות חרב ברשת: מהדורה נוספת שוחרר גם בשנת 2013, ו אמנות חרב ברשת: הסרט – סולם אורדר בשנת 2017.

האנימה מבוססת על של רקי קוואהרה אומנות החרב אונליין סדרות רומן קלות. עבודות המדיה של ASCII מעניקה את זה עם האיורים של ABEC מאז 2009, וכיום יש לה 27 כרכים עם יותר מ -30 מיליון עותקים במחזור. אותו מפרסם החל לפרסם את Kawahara אמנות חרב ברשת: פרוגרסיבית סדרות רומן קלות בשנת 2012, וכעת עכשיו יש לה 8 כרכים זמינים. ין עיתונות רישיון את שתי הסדרות הרומניות האור באנגלית.

מקור: הודעה לעיתונות ואתר רשמי
© 2020 Reki Kawahara / Kadokawa / SAO-P פרויקט

Crunchyroll & aniplex of America חושפים תאריכים תיאטרליים ל’חרב אמנות ברשת הסרט – פרוגרסיבי- שרזו של Night Night ‘

Art Sword Online הסרט - פרוגרסיבי- שרזו של Deep Night_4

בחג ההודיה, אומנות החרב אונליין Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי -אריה של חסר כוכבים . עכשיו, קראנצ’ירול ואניפלקס נותנים אומנות החרב אונליין מעריצים מתנה לחג המולד המוקדמת בכך שהכריזו על תאריכי השחרור התיאטרליים לסרט ההמשך הצפוי ביותר Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי- שרזו של הלילה העמוק.

Sportontonlinethemovieprogressiss_date_

Art Sword Online הסרט – פרוגרסיב- Scherzo של Night Night KV (2022), אניפלקס

ב -13 בדצמבר, Crunchyroll הודיעה על תאריכי שחרור למועד בו פלטפורמת הזרמת האנימה יחד עם השותף אניפלקס מאמריקה תתקין את הפרק הקולנועי השני ב- חרב אמנות מקוונת פרוגרסיבית זִכָּיוֹן שרזו של לילה עמוק .

במקור שוחרר בבתי הקולנוע היפנים באוקטובר 2022, Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי- שרזו של הלילה העמוק הוא סרט ההמשך המיוחל לחביב המאוורר 2021 Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי -אריה של לילה חסר כוכבים.

הכניסה הקולנועית השנייה של חרב אמנות מקוונת פרוגרסיבית זיכיון הוא עיבוד אנימה של הכרך הרביעי של הרומן האור מאת רקי קוואהרה .

אמנות חרב ברשת הסרט - פרוגרסיב -שרזו של Night_3 עמוק

Kirito in Sword Art Online הסרט – פרוגרסיב- Scherzo of Deep Night (2022), אניפלקס

נקבעו חודשיים לאחר שהשחקנים נלכדו בתוך ה- VMMORPG חרב אמנות מקוונת, חרב אמנות מקוונת הסרט – פרוגרסיב -שרזו של הלילה העמוק יש אסונה יוקי (קורות חיים: הרוקה טומאטסו – שדון ב דוד מעולם אחר Slayer Slayer: Kimetsu no Yaiba) פשיטה על אוצרות בחורבה המסיבית של הבסיס בקומה החמישית של אנקראד.

בסיוע התוספת האחרונה למסיבה שלהם מתווך המידע הנשי ארגו (קורות חיים: שיורי איזאווה – פוצ’טה ב איש שרשרת), ניקוי המשימות והשיטות הצדדיות ברביעי ובסופו של דבר הקומות החמישית צריכות להיות הצמד.

אמנות חרב ברשת הסרט - פרוגרסיבי- שרזו של Deep Night_5

אסונה וקריטו לוקחים על מפלצת באמנות חרב ברשת הסרט – פרוגרסיב -שרזו של הלילה העמוק (2022), אניפלקס

עם זאת, סכסוך גדול מתפרץ בין שתי הגילדות הגדולות ביותר ב אומנות החרב אונליין, חולית השחרור של Aincrad (ALS) וחטיבת אבירי הדרקון (DKB). מאחורי הקלעים של הסכסוך, עומדים קבוצה של שחקני בטא מרושעים שמנסים לתפעל את שתי הגילדות מהצללים.

המעריצים יוכלו להיכנס לשחרור התיאטרלי של Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי- שרזו של הלילה העמוק בשני יפנים עם כתוביות באנגלית או דאב באנגלית בבריטניה ובאירלנד ב -1 בפברואר, באוסטרליה ובניו זילנד ב -2 בפברואר ובארצות הברית וקנדה ב -3 בפברואר.

אמנות חרב ברשת הסרט - פרוגרסיב -שרזו של Night_6 עמוק

מיסומי טוזאווה באמנות חרב ברשת הסרט – פרוגרסיב -שרזו של הלילה העמוק (2022), אניפלקס

זמן הריצה הרשמי לסרט הוא 100 דקות.

האם תבדוק את הסרט כשהוא יגיע לבתי הקולנוע ב -3 בפברואר?

שתף זאת:

 • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
 • יותר
 • לחץ לשיתוף ב- Reddit (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ כדי לשתף ב- Tumblr (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בטלגרם (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף ב- WhatsApp (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ כדי להדפיס (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ כדי לשתף בלינקדאין (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ לשיתוף בכיס (נפתח בחלון חדש)
 • לחץ כדי לדוא”ל קישור לחבר (פותח בחלון חדש)

חרב אמנות מקוונת פרוגרסיבית

קראנצ’ירול הודיעה ביום שני כי היא תזרם את סרטי האנימה הבאים בימי חמישי בנובמבר:

 • מלך הקוץ
 • מקור: רוחות העבר
 • פסיכו-פס: הסרט
 • Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי -אריה של לילה חסר כוכבים
 • מחנה נינוח הסרט (אייגה יורוקיאן △)

עיבוד הקולנוע של קזויושי קטאיאמה וסאנרייז למלך מנגה של יוג’י איווהארה, קיים את הבכורה העולמית שלה בפסטיבל הסרטים של ספרד באוקטובר 2009. הסרט נפתח ביפן בשנת 2010. Funimation זרם את הסרט.

המוצא: רוחות העבר הופיעו בשנת 2006. Funimation הוציא את הסרט ב- DVD בשנת 2007, ושחרר אותו מחדש ב- Blu-ray Disc בשנת 2009. קראנצ’ירול זרם בעבר את הסרט, אך לאחר מכן הסיר אותו בשנת 2018.

פסיכו-פס: הסרט נפתח בינואר 2015. הסרט מבוסס על המקור פסיכו-פס סדרת אנימה טלוויזיונית מדעית, שהוקרנה בבכורה בשנת 2012. Funimation הוציאה את סדרת האנימה וסרטים בווידיאו הביתי. הפקה על היצירה האחרונה של הזכיינית, ה השגחה של Gekijō-Ban Psycho-Pass הסרט, היה מואר בירוק.

Art Sword Online הסרט – פרוגרסיבי -אריה של לילה חסר כוכבים, סרט האנימה הראשון באמנות החרב ברשת הסרט – סדרת סרטי אנימה פרוגרסיבית, נפתח ביפן באוקטובר 2021, ועלתה את הקופות בסוף השבוע הראשון שלה. Art Sword Online הסרט-פרוגרסיבי- Kuraki Yūyami No Scherzo (שרזו של חשכה אפלה), הסרט השני, נפתח ביפן ב -22 באוקטובר, לאחר עיכובים בהפקה שנגרמו על ידי Covid-19.

Crunchyroll יזרם את U.. הבכורה של מחנה הנינוח הסרט (EIGA YURUKYAN △, בתמונה מימין) סרט אנימה ב -18 בנובמבר באירוע האנימה NYC השנה השנה. הסרט נפתח ביפן ב -1 ביולי. .

מקור: הודעה לעיתונות

סימניה/שתף עם: