פרסי ג’קסון והטריילר של האולימפיאנים: סדרת דיסני מתגרה ב- D23 – Deadline, פרסי ג’קסון והאולימפיאנים: תאריך שחרור, טיזר, צוות ושאר דברים שאנו יודעים עד כה על העיבוד של דיסני | CineMablend

0

.

. . .

. להיות חצי דם זה מסוכן, זה מפחיד-רוב הזמן זה נהרג “, אומר ג’קסון בקליפ. “אם אתה חושב שאתה יכול להיות אחד מאיתנו, הייעוץ שלי הוא: פנה בזמן שאתה עדיין יכול.”

פרסי ג’קסון והאולימפיים מבוסס על סדרת הספרים של ריק ריורדן וה- Disney+ המקורי החדש מספר את הסיפור הפנטסטי של דמיגוד מודרני בן 12, פרסי ג’קסון, שרק מסתפק בכוחותיו העל-טבעיים החדשים כאשר אל השמיים זאוס מאשים אותו בגניבתו שלו מאסטר ברק בולט. .

לפרסי ג’קסון יש עיבודים קודמים בסרטים כמו פרסי ג’קסון והאולימפיאנים: גנב הברק פרסי ג’קסון: ים המפלצות .

ריורדן וג’ון שטיינברג כתבו את הטייס, וג’יימס בובין מנחה. שטיינברג יפקח על הסדרה עם שותפו המייצר דן שוטר. .. גולדברג.

פרסי ג’קסון והאולימפיים: תאריך שחרור, טיזר, צוות ושאר דברים שאנו יודעים עד כה על העיבוד של דיסני+

! הגיע הזמן להתאחד, כי מגיע למסך הקטן בסדרה משלו!

, פרסי ג’קסון סדרת טלוויזיה לפני זמן רב, ומכסה את הדמיגודות האהובות עלינו והרפתקאותיהם לעולם האלים היוונים – כמו גם סיפור יפה של גיל עידן עם קצת טוויסט פנטזיה.

אבל, מה בדיוק אנחנו יודעים על הסדרה הקרובה והצפויה מאוד על דיסני+? ממי הולך לשחק את שם השמות של הסדרה עצמה לאילו סיפורים אנו הולכים לעקוב, הנה מה שאנחנו יודעים על הקרוב סדרת טלויזיה.

?

2023 לוח הזמנים בכורה בטלוויזיה. פרסי ג’קסון והאולימפיים יופיע לראשונה , לפי ההכרזה מאתר העיתונות של דיסני באוגוסט 2023.

, פרסי ג’קסון , הולך לצאת על דיסני+, ידוע בתערוכות הלהיט שלה כמו המנדלוריאני, שפע של תוכן מארוול ועוד. במקור, הנחנו שהתוכנית תשודר מתישהו בשנת 2024, מכיוון שזה מה שאמר דף הנחיתה בדיסני+ – עם זאת, כולנו מופתעים בשמחה שהוא יוצא בסוף השנה.

עכשיו כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לחכות עוד קצת עד שנחזור למחנה חצי דם.

ווקר סקובל, לאה סאבא ג’פריס והארי שמדהדרי יככבו כשישייה הראשית

כבר יש לנו די מעוגל פרסי ג’קסון והאולימפיים ללהק, אז תוכלו לראות הרבה כוכבים בתוכנית החדשה של דיסני+ זה. מצאנו את פרסי ג’קסון שלנו, מי ישוחק על ידי ווקר סקובל.

, פרויקט אדם, שם שיחק גרסה צעירה יותר לדמותו של ריאן ריינולדס, אדם, סקובל פרץ כשחקן צעיר נהדר, ויש לי תחושה שהוא יהיה הבחירה המושלמת עבור פרסי.

. עם ה סרטים, הדמויות היו מזדקנות באופן משמעותי ממקביליהם לספרם, משהו שמעריצים רבים לא היו מרוצים ממנו, בהתחשב בחלק גדול מהסדרה היה שפרסי יתקדמו בכוחותיו מגיל 12-16, ובכל זאת, הוא כבר היה בן שש. הסרט הראשון.

למרבה המזל, נראה שאנחנו הולכים לקבל גילאים מדויקים לספרים לדמויות האהובות עלינו עכשיו. זה דבר אחד שאנחנו בהחלט רוצים לראות .

.

ג’ייסון מנטזוקאס, לין-מנואל מירנדה, אדם קופלנד ועוד מסובבים את צוות השחקנים

בנוסף, כמה כוכבים אחרים לוהקו בתפקידי מפתח. מגוון ביוני 2022, וירג’יניה קול, גלין טורמן, ג’ייסון מנטזוקאס, מייגן מוללי וטיום שארפ אמורים להופיע בתפקידי אורח חוזרים בסדרה. מוללי ישחק את אלקטו, מנטזוקאס ישחק את דיוניסוס, קול ישחק את סאלי ג’קסון, טורמן יופיע ככירון, וארפ ישחק את גייב אוגליאנו.

מדווח על ידי Variety בסוף יוני 2022 היה ה- , דיור גודג’ון (קלריס לה רו), אוליבה מורטון (ננסי בובופיט) וצ’רלי בושנל (לוק קסטלן), לקאסט.

דווח על שלישייה נוספת על ידי באוקטובר 2022 ואמר כי אדם קופלנד, סוזן קריייר וג’סיקה פרקר קנדי ​​הצטרפו גם הם לקאסט. קופלנד תגלם את ארס, קרייר יככב אורח בתור אצ’ידנה, וקנדי יככב אורח כמדוזה.

מועד אחרון דיווח בתחילת נובמבר 2022 כי לין-מנואל מירנדה היה אמור להצטרף לקאסט כרמס. מגוון דיווחו באמצע נובמבר 2022 כי טימותי אומונדסון וג’יי דופלס ישחקו באפסטוס והדס, בהתאמה.

מגוון .

בדוק את הטיזר עבור פרסי ג’קסון והאולימפיאנים

אם אתה מתרגש ממנו כמו שאנחנו, בדוק את הטיזר למטה למטה. הוא כולל את הדמויות הראשיות שלנו בכמה סצינות, והצצות מיוחדות לתוך העולם שאנחנו הולכים לחוות – כמו גם ההצצה הראשונה שלנו על מה שארס (אדם קופלנד) ייראה כמו:

העונה הראשונה של הסדרה תתמקד בספר הראשון

עבור מעריצי הסדרה, אולי תדע שיש חמישה ספרים ב פרסי ג’קסון . הכתב ההוליוודי כאשר הוכרז לראשונה על התוכנית, העונה הראשונה של נראה שמכסה רק את הספר הראשון.

, פרסי ג’קסון והאולימפיאנים: גנב הברק. זה עוקב אחר פרסי כשהוא מסתדר עם כוחות הדמיגוד החדשים שלו, אך מתמודד עם אתגר גדול עוד יותר כאשר זאוס, אל השמיים, מאשים אותו בגניבתו של ברק הבולט שלו. .

אוו, הירשם לי, כי אני .

אישרנו כבר כי העונה הראשונה של המופע אמורה לכסות את הספר הראשון ב פרסי ג’קסון סדרה, אך אנו יכולים גם לאשר שיהיו רק שמונה פרקים. כאשר התסריטים עדיין היו בעבודות באפריל 2022, הבלוג האישי של ריק ריורדן, אישרו כי הם סיימו לעבוד על ארבעת הפרקים הראשונים והיו קשה בעבודה בסיום ארבעת האחרונים:

.

יריחו, יעד אנושי, סדרת Starz, מפרשים שחורים, אז יש לי הרגשה שהמופע הזה יהיה בידיים טובות.

משהו אחר שכדאי לציין הוא שריורדן יצר גם סדרה “תנ”ך” לצד שטיינברג, על פי פוסט נוסף מ . משמעות הדבר היא בעצם היא שהוא יצר מתווה שלם לאופן בו הוא רוצה שהעונה הראשונה תעבור מבחינת סיפור, כמו גם לעונות אחרות אם “הכל יתנהל כשורה.”לשמוע שהסופר המקורי מעורב כל כך בכבדות בזכיינית הזו גורם לי להתרגש במיוחד.

הצילומים עטפו

. ועכשיו, לאחר מספר חודשים של צילומים, המופע עטוף רשמית בפברואר 2023. ריורדן פרסם הודעה מתוקה שלו אינסטגרם עמוד להנציח את הרגע:

X (לשעבר טוויטר) עמוד לתוכנית שהצילומים התקרבו, ובו סרטון מצחיק עם הכוכב הראשי עצמו, סקובל:

זה עטוף Demigods �� עונה 1 של #Percyjackson והאולימפיאנים סיימו רשמית את ההפקה! (ו- @WalkersCobell3 בסדר גמור עם זה) תמונה.טוויטר.

לבסוף, זה מרגיש כאילו המופע הזה מתקרב יותר ויותר להגיע, ואני לא יכול לחכות לראות מה היא מחזיקה לידי ליהנות. אני יודע שהאפקטים המיוחדים כנראה ייקח קצת זמן עם סדרה כמו , הכולל סיפורי מיתולוגיה יוונית, אבל אני להוט לראות לאן המופע הזה הולך.

כאוהד של פרסי ג’קסון סדרה בעצמי, יש לי ביטחון מלא שהבמאים, המפיקים, השחקנים והכותבים האלה יביאו את העולם שאני מטפל בו כל כך עמוק לחיים בצורה הטובה ביותר שאפשר. הוכרז במקור בשנת 2020, . אני יכול להרגיש את האובססיה למיתולוגיה היוונית חוזרת לאט.

עלון CineMablend

התערובת היומית שלך של חדשות הבידור

.