Devs League טוענים כי שיעור הזכייה של בריאר גבוה בהרבה ממה שנראה – דקסרטו, אלופת הליגה של האגדות הבכירה על ידי Winrate

0

אלופי חחח עם שיעור הניצחון הגבוה ביותר

שיאון, הברוט הגדול, הרע והמתים הזה אורז אגרוף חזק יותר מאשר מייק טייסון עליון. . אתה למעשה רוצה להתעלל בפסיב שלו ברמה הראשונה. כן, זה אומר שאתה חייב למות קודם, אבל תפוקת הנזק של זומבי רמה אחת היא דרך הגג. שאל את TheBausffs, הוא יכול להעיד על חשיבותה של גסיסה הרבה.

Devs ליגה טוענים כי שיעור הזכייה של בריאר גבוה בהרבה מכפי שהוא נראה

קצב הזכייה של Briar גבוה מכפי שהוא מופיע

משחקי מהומות

.

שיעור הזכייה של בריאר לאחר השחרור הפך לנושא אדיר לדיון בקהילה של ליגת האגדות. מכיוון שהאלופה נבנתה באמת כדי להתייצב איתה ללא יכולת לברוח מלחמים, קצב הזכייה שלה עם שחרורו היה פחות מכוכב.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ולמרות שהיא קיבלה כמה חובבים קטנים, קצב הזכייה שלה לא טיפס הרבה. לפחות, אם אתה עובר לאתרי סטטוס שמצטברים את קצב הזכייה שלה בכל התיקון.

מהומה אוגוסט דיברה על זה בזרם, ואמרה ששיעור הזכייה של בריאר גבוה בהרבה מכפי שרובם מאמינים שהוא וכי היא כבר במקום הרבה יותר טוב ממה שהיא הייתה שוחררה.

ליגה Dev טוענת ששיעור הזכייה של בריאר קרוב ל 50%

כשמדובר בשיעורי זכייה בליגת האגדות, באופן אידיאלי רוב האלופות מרחפות סביב סימן 50%. תמיד יהיו מחזקים ואלופים שזורקים את איזון המשחק, בטח, אבל נדיר שהאלופים תוחים יותר מדי מיחס של 50% כל עוד הכל בסדר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

. היא הייתה אם אנו הולכים אך ורק על ידי מדדי שער הזכייה. עם זאת, יש עדיפות בעבר כי שיעורי הזכייה יהיו נמוכים להפליא לאלופות חדשות כאשר שחקנים לומדים אותם ואחריהם האלופים האמורים הופכים יתר על המידה.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

. עם זאת, מהומה אוגוסט טוענת ששיעור הזכייה שלה על פי הסטטיסטיקה הפנימית שונה בהרבה ממה שהיית רואה באתר STAT.

קָשׁוּר:

המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

עדיין יש הרבה קוראים לחובבים ואומרים שהאלוף לא טוב. להתפרעות באוגוסט היו כמה מילים לאותם אנשים: “נושא מיומנות.”

ווינרטס הגבוה ביותר בליגת האגדות

היי שם, גיימרים! ? ובכן, זה לא רק מחזות נוצצים ומוצבים מאסיביים. לפעמים מה שאתה צריך זה אלוף שיש לו את שיעור הזכייה הגבוה הזה, יתרון סטטיסטי כדי להבטיח לך את אותם ניצחונות מתוקים ומתוקים. הרשו לי להדריך אתכם במסע הבחירות הטובות ביותר לאלופות עבור אותם מתוקים.

הנחם הגבוה ביותר ב- LOL מדורג

. תן לי תוף, האם אתה?

סוויין

הנה העסקה עם , . המכונות שלו תמיד מבצעות את העבודה. יצרנית טקטיקה של אמן, תמיד צעד אחד לפני מתנגדיו, כוחו של סוויין טמון ביכולתו לתפעל את שדה הקרב. עם הכלים האלה, ושחקן אדיר מאחורי המסך, אין זה מפתיע שיעורי הזכייה של סוויין הם דרך הגג.

רמוס

, רמוס היא קצת בחירה מוזרה. בעוד שחלקכם עשויים לשרוט את הראש כמו “ברצינות, רמוס?”, הגדרת הטנקי שלו בשילוב עם יכולות הבקרה המטורפות שלו בקהל מכניס את ארמורדלו לליגה משלו. .

אוקיי, מי כאן לא נרעד עם אזכור קווין? תרים את היד! כן, חשבתי ככה. כוחו של קווין מניח בפרץ המחריד והניידות שלה. . ? בשמים. גורם פחד? מַקסִימוּם.

לֵילִית

אם אתה מחפש אלוף שבאמת יודע לזרוק כדור עקומה (או סיוט), אל תסתכל רחוק יותר מ לֵילִית. מה מפחיד יותר מיצור מהחלומות הכי אפלים שלך, רודף ללא רחם את קרקפות בשדה הקרב? לעתים קרובות מוערך נוקטורן, וזה בדיוק הגורם הזה שתורם לשיעורי הניצחון הגבוהים שלו במשחקים מדורגים – זה כאילו הוא הופך קסם את גאות השפל של המלחמה.

קרתוס

פחות מילים מכהות יותר טרור בלבו של שחקן LOL מאשר ‘קרתוס הוא alting ‘. קרתוס תמיד היה אחד מאותם אלופים שכוחם מתריס נגד כל הסיכויים, מה שהופך את האולטימטים המשתנים במשחק שלו לאפשר כמה התרגשות רצינית. . וכן, ניחשתם נכון: שיעורי הזכייה שלו נהדרים.

אבל בואו לא נתעלם Rek’sai – שם נוסף שגרם לגלים רציניים במשחקים מדורגים LOL. עם היכולות שלה שיכולות לקרוע אויבים, קשה להאמין שהיא לא פופולרית יותר. עם זאת, הסטטיסטיקה לא משקרת – שיעורי הזכייה שלה הם מהממים!

טריק

תן לי לספר לך משהו: משחק היטב טריק יכול להיות חסד מציל של צוות. . אבל האם יש לו את אחד משיעורי הזכייה הגבוהים ביותר? בהחלט.

סרפין

עם סרפין . סגנון המשחק שלה עשוי להיות קצבי, אבל שליטת הקהל שלה צורמת ממש. אין פלא שלכוכב הפופ שלנו יש מושב במועדון המחירים הגבוהים של הזכייה.

האלופה הנחננת הגבוהה ביותר סרפין חחח

אוולין

ואחרון, אבל לא הכי פחות, . יאללה, אנשים. חשבתם ששכחנו את האחד והיחידה, מלכת המארב? אוולין גרמה ליריבים להיעלם מהר יותר ממה שאתה יכול לומר ‘נקסוס’, ושיעורי הזכייה שלה הם עדות לכך. ?

.

אה, השאלה הבוערת, מה הופך אלוף טוב בליגת האגדות המדורגים משחקים? . ראשית, דמיינו את עצמכם בשבר הזימון. ? הנה כמה דברים.

  • אתה יודע שתמרון ביעילות סביב המפה הוא חלק מהמשחק, נכון? . תאמין לי, אתה רוצה להיות כל כך חלקלק.
  • . מבקרת קהל, מיגון, לריפוי, כוחות שירות יכולים להטות משמעותית את דינמיקת הכוח לטובת הצוות שלך.
  • לשאת פוטנציאל: בעולם החחח, להיות “שחקן הקבוצה” זה נהדר, אבל אם אתה יכול לקחת את המשחק על ידי המושכות ולגרום נזק משמעותי – עכשיו זו רמה אחרת. .
  • ? (Wink wink.) אלופים עם כישורי בקרת קהל יכולים לשבש ולהכתיב את תנועות האויב, ליצור הזדמנויות לצוות שלך לנצל ו. .

אבל תמשיך לכובע הזימון שלך כי זה לא רק על האלופה שלך. . זכרו, אלופים הם רק צד אחד של הסיפור. הצד השני? .

אז הנה לך את זה, אנשים, סקירה מהירה על מה שהופך אלוף טוב למשחק הבא שלך המדורג. בחר בחוכמה וייתכן שתשמור על כך ש- Nexus בעקביות!

שנת הנחם הגבוה ביותר ב- LOL ARAM

האם אתה מרגיש קצת משועמם עם קרע הזימון הקלאסי? ? היכנס לעולם של כל האקראי בכל אמצע (ARAM) – זה מהיר, זה זועם וזה הרבה כיף. אבל למה שהכיף צריך להפסיק פשוט להיות בארם, נכון? בואו נהפוך את הכיף הזה לכמה פסי זכייה רציניים, נכון? !

שיאון

שיאון, הברוט הגדול, הרע והמתים הזה אורז אגרוף חזק יותר מאשר מייק טייסון עליון. יכולות החניכה והטנקיות שלו הופכות אותו לא רק ללוחם החזית אלא גם לג’וגנאוט המנחה ניצחון במשחקי ARAM. אתה למעשה רוצה להתעלל בפסיב שלו ברמה הראשונה. כן, זה אומר שאתה חייב למות קודם, אבל תפוקת הנזק של זומבי רמה אחת היא דרך הגג. שאל את TheBausffs, הוא יכול להעיד על חשיבותה של גסיסה הרבה.

סקארנר

סקארנר עוקב את דרכו לניצחון, מתהדר בשיעור ניצחון גבוה בארם. יכולתו של עקרב זה למשוך את היריבים הופכת אותו לכוח שיש לחשב איתו במסדרונות הצרים של התהום המייללת. שלא לדבר.

גליו

תחום האפקט של גליו מתנשא על התחרות, תחום האפקט של גליו וכישרונות קסמים הופכים אותו למגרש מסיבה אמיתי בארם. המשבים שלו חזקים כמו סערת קיץ, והאולטימטיבי שלו הוא כמו שור בחנות Porecelaine. תבטח בי; אתה לא רוצה להיות בסוף הרוחות של הבחור הזה.

. עם היכולת שלה להגן על בעלי ברית ולשבש אויבים, היא הרוח מתחת לכנפי הצוות שלך. כן, זו הייתה התייחסות לשיר פופ של שנות ה -80. בבקשה.

קנן

כשמדובר בסערה בשדה הקרב, קנן הוא לא רק נינג’ה; הוא בליצקריג. עם כישרון לערבב את שדה הקרב עם תחום החשמל שלו ביכולות האפקט, קצב הזכייה של קנן בארם מזעזע כמו השוריקנים שלו. לא רק שהוא מתמודד עם נזק מטורף עם האולטימטיבי שלו, הוא גם מכה את כל היעדים שנפגעים שלוש פעמים.

מלזאהר

מלזאהר, הידוע בסגנון המשחק השקט אך הקטלני שלו, מאפשר לחיית המחמד שלו לעשות את הדיבורים. היכולת שלו לדכא את אלופי האויב עם האולטימטיבי שלו היא מוגזמת בטירוף, במיוחד אם אתה משחק את יאסו, הרוח שטרט או כל אלוף מפותל אחר שנשען מאוד על ניידות.

שום דבר לא אומר ‘זמן המפלגה’ כמו גאול המזמין את Gravedigger. . אנשים פשוט לא יודעים לשחק נגדו.

מהר כרכבת כדור, טנקי כמו בונקר מלחמת העולם השנייה, ועם גב קוצני לאתחול, רמוס בטוח יודע להפוך את הגאות למשחק ארם. . משום מה, שחקנים אוהבים לנעול באלופי מודעות בארם. וזה בדיוק מה שאתה רוצה כמו רמוס!

Illaoi

Illaoi, הכוהנת קראקן. בכך שהיא מציגה את מתנגדיה לזרועותיה, היא מבטיחה שצוות האויב יברח באימה או יתמודד עם זעמו של טריקת זרועותיה הרזה. הכוח המוחץ של כוחותיה האלוהים הופך אותה למעצמה גבוהה לשיעור ניצחון בארם. אם היא תצליח לאולט כמה אלופים ולשרוד מספיק זמן כדי שהנטלים שלה יצטרפו למאבק, אז היא תבריא במשך ימים ובוודאי תצא למעלה.

אחרון לחסד את הרשימה הזו אך בהחלט אין שום סלידה כשמדובר בהקפאת הסיכויים לטובתה הוא ליסנדרה. עם בקרת הקהל שלה ותחום יכולות ההשפעה, היא יכולה להקפיא את צוות האויב מהר יותר מאשר מזגן לא תקין ביום חורף.

אז הנה לך את זה, גבירותיי ורבותיי וזימונים בכל הגילאים, הבחירות העליונות לניצחון של ארם. תבחר בחכמה; התהום המייללת אינה מיועדת לבעלי לב קלוש. זכרו, הכל כיף ומשחקים עד שמישהו ייפגע על ידי שרת קרח. או חלל גלקטי. או מתים סוערים. ובכן, אתה מקבל את הרעיון.

אלופות הידועות ביכולתם לדחוף גלים מהירים וברורים הופכים למעשה לחלוקים במשחקים בארם. לַחשׁוֹב גליו, שיאון וליסנדרה. .

  1. Mages שליטה: החבר’ה והגאלים האלה יכולים לנעול אזורים בשדה הקרב, מה שהופך את זה למתנגדים לעסוק.
  2. טנקים עוסקים קשה: הם היוזמים, צוללים לקלחת ומפגינים נזק בזמן שאר החוליה שלך מעקב.
  3. מרפאים ומגנים: הם החובשים של הצוות שלך, טלאים אותך כדי שתוכל להילחם ביום אחר.
  4. מתנקשים: .

. .

אז בחר את האלופות שלך בחוכמה, החברים שלי. כמו ארוחה מאוזנת היטב, הצוות שלך צריך לכסות את כל קבוצות המזון – או במקרה זה, סוגי אלופות!

!

GC-SHIELD-2022-WEB.PNG

☞ הרוויחו משחקי כסף

VISA.PNGMasterCard.pngPayPal.pngSkrill.pngאתר מהימן. Png100% שביעות רצון לקוחות. Png

? אל תסתכל עוד יותר! GameChampions הוא היעד האולטימטיבי שלך לגילוי השיטות היעילות והחדשניות ביותר להרוויח כסף באופן מקוון בענף המשחקים. . בין אם אתה גיימר מזדמן המחפש הכנסה נוספת או גיימר מקצועי שואף המעוניין לבנות קריירה בת קיימא, GameChampions כיסה אותך. . גלה כיצד להפוך לזרם טוויץ ‘מצליח, יוצר תוכן משחק יוטיוב, או Pro Gamer. למדו על עולם בדיקות המשחק, סקירת המשחקים ופיתוח משחקים. חשף את הפוטנציאל של שיווק שותפים, חסויות ושיתופי פעולה עם מותגים בתעשיית המשחקים.

.com מופעל על ידי Thinkway Ltd. עם משרדה הרשום בסנט ג’וליאנים, מלטה