צ’אט צ’אט לעומת צ’אט בינג: איזה צ’אט בוט עדיף? Dexerto, chatgpt vs. בינג נגד. ? CNET

0

Chatgpt vs. . Google Bard: אשר AI הכי מועיל

בתגובה, מותגים כמו מיקרוסופט וגוגל הכריזו על צ’אט בוטים המופעלים על ידי AI משלהם. בעוד BARD של גוגל משתמשת בבית שלה בהתבסס על מודל השפה של LAMDA של גוגל, Bing Ch.

צ’אט צ’אט לעומת צ’אט בינג: איזה צ’אט בוט עדיף?

בינג AI צ'אט ולוגו צ'אט על רקע מרקם

דקסרטו

בינג AI צ’אט ולוגו צ’אט על רקע מרקם

מי מנצח בין צ’טגט נגד. בינג צ’אט? זה קרב סוער, אבל שני ה- Chatbots של AI חולקים יותר קווי דמיון ממה שאתה יכול לחשוב בתחילה.

הצגת Chatgpt by Openai הביאה לכך שחברות טק רבות ממהרות לשוק מוצר AI משלהן. Chatgpt, כפי שאתה יודע כבר, הוא Chatbot שיכול לתקשר בכל נושא ולייצר קוד, לעזור להשלים שיעורי בית, ליצור דוא”ל, לשתף מתכונים ועוד. זה הפך לכלי ללכת כמעט לכל דבר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בתגובה, מותגים כמו מיקרוסופט וגוגל הכריזו על צ’אט בוטים המופעלים על ידי AI משלהם. בעוד BARD של גוגל משתמשת בבית שלה בהתבסס על מודל השפה של LAMDA של גוגל, Bing Ch.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למרות זאת, צ’טגט ובינג איי הם מעט שונים. פרטנו את כל ההבדלים שאתה צריך לדעת עליהם למטה.

Chatgpt vs. Bing AI – קווי דמיון והבדלים

בינג AI צ'אט ולוגו צ'אט על רקע מרקם

גם צ’אט בינג וגם צ’אט זמינים באופן גלוי לכל אחד. ChatGpt מחייב אותך להירשם עם כתובת הדוא”ל שלך ולאמת את מספר הטלפון שלך. .

אמנם ניתן לגשת ל- CHATGPT דרך כל דפדפן בשולחן העבודה שלך, אך יש לו גם אפליקציית iOS עכשיו. צ’אט בינג זמין דרך דפדפן הקצה בכל הפלטפורמות, כולל סמארטפונים. יתר על כן, צ’אט בינג זמין כעת ביישומים האחרים של מיקרוסופט, כולל סקייפ וצוותים. בקרוב הוא ישולב בסוויטת Microsoft Office, מה שהופך אותה לנגישה יותר מאשר ChatGpt.

המאמר נמשך לאחר המודעה

דגמי שפה

הגרסה החינמית של ChatGpt פועלת ב- GPT 3.. זה עצמו הופך את Bing Chat להיות חזק יותר מ- Chatgpt.

קָשׁוּר:

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, אם ברצונך לגשת ל- GPT 4 ב- CHATGPT, זה זמין עם המנוי של CHATGPT Plus.

הרלוונטיות של מידע

צ’אט בינג הוכשר להשתמש בנתונים אחרונים כדי להגיב לשאלות שלך. זה יכול אפילו להעלות את המידע העדכני ביותר מהאינטרנט כדי לתת לך תשובות רלוונטיות. Chatgpt כרגע לא יכול לגשת למידע העדכני ביותר, אלא אם כן אתה מנוי Chatgpt Plus שנרשם לסניף בטא של דגם גלישת אינטרנט.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אם כי ככל שמידע זה נמשך מאתרים שונים, יתכן שהנתונים אינם מדויקים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תמחור

בעוד צ’אט צ’אט וצ’ט בינג חופשיים לגישה אליהם, GPT4, דגם השפה האחרון, מצורר עם המנוי Chatgpt Plus בתשלום חודשי של 20 $.

לעומת זאת, מיקרוסופט משתמשת ב- GPT 4 בצ’אט בינג ואיננה מתכננת לחייב משתמשים. במקום זאת, מיקרוסופט מייצרת הכנסות מפרסומות המוצגות בדפדפן.

כוונו תגובות עם מצבי צ’אט

צ’אט בינג מציע לך שלושה מצבי צ’אט לבחירה. .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, ל- CHATGPT אין מצבי שיחה כאלה. זהו צ’אט שפה טבעי שמאפשר לך לנהל שיחות דמויי אנוש.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל

מחולל תמונות משולב

. מיקרוסופט שילבה את מנוע ה- Dall-E-2 AI של AI של AI בדפדפן שלה כדי לאפשר זאת.

. משתמשים יכולים לגשת למנוע AI Dall-E-2 דרך אותו אתר, אני.. https: // פלטפורמה..com/אפליקציות.

. אמנם משתמש בצ’אט בינג אינו נדרש לעזוב את הצ’אט או לפתוח דפדפן חדש כדי ליצור תמונה חדשה, אך הדבר אינו אפשרי עם צ’אט.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

מגבלות שימוש

בעוד ששני הצ’אט בוטים חופשיים, לכל אחד מהם יש כמה גבולות רכים. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

לעומת זאת, צ’טגפט אינו מוגבל עבור GPT 3.5 ומאפשר למשתמשים לשאול הנחיות ללא הגבלה. .

שני הבוטים רגישים להתקפות של האקרים. ל- CHATGPT כבר היו מקרים של איומי סייבר, באגים שחשפו היסטוריית שיחה ופריצות כלא. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

לעומת זאת, צ’אט בינג מעסיק אמצעים מחמירים יותר כדי להתמודד עם איומי סייבר. ה- ChatBot מסיים אוטומטית צ’אטים אם מזוהה משהו יוצא דופן.

תמיכה

. . משתמשי צ’אט GPT Plus יכולים לגשת לתמיכה בחיוב אך אל תצפו לתגובות מהירות של ברק.

צ’אט לעומת צ’אט בינג – הם טובים בדברים שונים

בינג AI צ'אט ולוגו צ'אט על רקע מרקם

למרות שלשני צ’אט בוטים יש יתרונות וחסרונות, זה תלוי במה שאתה רוצה להשתמש בהם. בעוד ש- CHATGPT יכול לשמש כעוזר AI, בינג צ’אט הוא יותר חיפוש באינטרנט בסטרואידים וניתן להשתמש בו לחקר נושאים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כדי לקבוע איזו אפשרות מתאימה יותר לדרישות שלך, שקול גורמים כמו מקרה השימוש הספציפי, פונקציות נדרשות, אפשרויות אינטגרציה, תמחור ותמיכה. מומלץ להעריך את התכונות והתיעוד של צ’אט צ’אט וצ’ט בינג כדי לקבוע מי יתיישר בצורה הטובה ביותר עם הצרכים וההעדפות שלך.

. בינג נגד. ?

. .

כתב בכיר של אימאד חאן

IMAD הוא כתב בכיר המכסה את גוגל ואינטרנט תרבות. בהגיע מטקסס, אימאד החל את קריירת העיתונאות שלו בשנת 2013 וצבר ביניים עם הניו יורק טיימס, הוושינגטון פוסט, ESPN, מדריך טום וקווי, בין היתר. הוא גם מארח את ה- FTW עם אימאד חאן, פודקאסט חדשות Esports בשיתוף עם Dot Esports.

מומחיות גוגל, תרבות אינטרנט
10 באפריל 2023 5:00 א.M.

Metaverse-Hallway-AI-2

. . .

. .

. בינג של מיקרוסופט, שלפני כן היה פחות מ -3% מנתח השוק בחיפוש, אימץ במהירות את צ’אט, ושילב את AI בחיפוש. . זה נראה בליטה של ​​כמעט 16% בתנועה מאז.

מוצרים אחרים שילבו גם צורות שונות של AI גנוציני, כמו כלי “copilot” ב- Microsoft Word, Excel ו- PowerPoint, כמו גם תכונות AI לכלי סביבת העבודה של גוגל כמו Gmail ו- Docs. סנאפצ’אט, עוזר כתיבה דקדוקית ו- WhatsApp אימצו גם את AI.

ובכל זאת, לא כל הצ’אט של AI בנויים זהים. במבחנים שלהלן השווינו תגובות מהגרסה בתשלום של ChatGPT, המשתמש ב- GPT-4 (לעומת 3.. ..

הבדלי מפתח

. . בארד משתמש במודל של גוגל, הנקרא Lamda, ולעתים קרובות נותן תגובות פחות טקסטיות כבדות. (מנכ”ל גוגל, Sundar Pichai, אמר כי בארד יעבור לפאלם, מערך נתונים מתקדם יותר, בעתיד הקרוב..

למרות שגם Chatgpt וגם Bing Piggyback מאותו טק, נכנס לאותה שאילתה בשניהם לא יחזיר את אותה התוצאה. . בניגוד לחיפוש מסורתי, שמטרתו לרומם את הקישורים הרלוונטיים ביותר, AI Chatbots מייצרים טקסט מאפס, לגייס ממערכי הנתונים שלה ויוצר תשובה חדשה. . .

דובר מיקרוסופט אמר כי “פיתחנו דרך קניינית לעבוד עם דגם OpenAI המאפשר לנו למנף בצורה הטובה ביותר את כוחו”, אמר דובר מיקרוסופט. .

. . . .

Google ו- Openai לא הגיבו מייד לבקשות לתגובה.

מתכונים: צ’אי טרס לקס

. .

. זה נתן הקדמה קצרה על צ’אי טרס לקס, ואמר שזה “מיזוג מענג של טעמי צ’אי הודים מסורתיים והקינוח הקלאסי של אמריקה הלטינית הקלאסית..

.

לבינג הייתה רשימת המרכיבים הקצרה ביותר, ככל הנראה מכיוון שהיא אמרה שהיא משתמשת בתערובת של תבליני צ’אי מראש במקום למזג אותה מאפס. .. .

. . .

בסך הכל, Chatgpt ביצע את הבינג ובארד. .

. .

.

. לרוע המזל, בסיס הידע שלה מוגבל לחדשות עד שנת 2021, כך שהוא לא כולל התפתחויות עדכניות יותר. כאשר התבקש לספק מקורות, Chatgpt לא הצליח לעשות זאת, אך זה אכן הציע לחפש פרסומים וארגונים שכתבו בהרחבה על מה שקורה עם האויג’ורים, כולל אמנסטי אינטרנשיונל, Human Rights Watch, ה- BBC והניו יורק פִּי.

בינג הצליח גם לספק תשובה לגבי טענות לרצח עם בקרב האויגורים, אך לא נתן תגובה כמעט כמו של צ’אטג ‘. עם זאת, זה אכן התפרט יותר על מה שקורה לכאורה במחנות ריכוז, כמו עיקור מאולץ. בינג הצליח גם לקשר למקורות כמו ה- BBC ובית הספר למשפטים באוניברסיטת נוטרדאם. זה גם קשור ל- Western Journal, פרסום שמרני שנאסר על ידי גוגל ואפל ניוז ל”פרקטיקות עסקיות מטעות “ו”השקפות שנדחו באופן מוחלט על ידי הקהילה המדעית”, בהתאמה. ?”ו”מה האו”ם עושה בקשר לזה?”

בארד נכשל כישלון חרוץ בשאילתה זו. .”כשנשאל מדוע, ברד אמר כי שאלה זו נשאלה על ידי פילוסופים במשך מאות שנים, למרות שהמחסומים החלו בשנת 2014.

בסך הכל, אנו מרגישים ש- CHATGPT מבוצעת טוב יותר מבינג. .

החלק המהנה בשימוש בצ’אט של AI נותן לו הנחיות מגוחכות ולראות מה הוא יורץ. ראיית צ’אט בוטים יוצרים חרוזים ומטר בזמן אמת זה תרגיל מרתק.

מתוך בינג, בארד וצ’טגפט, השירות של Openai הוא המשורר הטוב ביותר. לא רק ש- Chatgpt עשיר יותר בפרוזה שלו, הוא גם יצירתי יותר בחרוזים שלו ובנוסח שלו. במקום בו שיריו של בינג ובארד יצאו כעצלנים, צ’טגפט הפיק משהו שהרגיש כמו זמן מה ושיקול הוענק לכל סטנזה.

ההנחיה, לכתוב שיר על משפיע מקוון, מבינה לאט שהם לא כל כך חשובים, נועדה להיות חלקים שווים מצחיקים ומפגשים את עצמם. .

. . כאשר מוגדר למצב “יצירתי”, בינג בחר בשפה פרחונית יותר והרגיש פחות נטול. .

. מילים רבות חזרו על עצמן ולא הוקדשה תשומת לב רבה לחרוז ומטר.

לתרגיל זה, צ’טגט שלט עליון.

. . למבחן זה, ביקשנו מבור, בארד וצ’טגט להסביר פיזיקה קוונטית לתלמיד כיתה ד ‘.

מבין השלושה, צ’טגט עשה את הטוב ביותר בניסיון לפרק את המורכבות של פיזיקה קוונטית למוח צעיר. .

. בארד גם נפל לאותה מלכודת, תוך שימוש במילים קשות כמו “תת אטומי” ו”פרופורציונאלי “, שעשוי להיות קשה מדי לילדים בבית הספר היסודי.

אף על פי שאף אחד מה- Chatbot.

זו רק ההתחלה

כפי שהיא כרגע, Chatgpt – הגרסה בתשלום – היא ה- ChatBot הטובה ביותר כרגע. . אבל אלה מוצרים מתפתחים כל הזמן. .

. כאשר מגיעים התפתחויות חדשות, נעדכן מדריך זה בהתאם.

עד אז, היצמד לצ’אט.

. למידע נוסף, ראה הפוסט הזה.