פוקימון פוקימון פרוץ סקרלט וסגול הפתעה סגול למרות ההתמוטטות המובטחת – Dexerto, Pokémon Scarlet & Violet: האם הפוקימון שלך נפרץ? Gameranx

0

פוקימון סקרלט וסגול: האם הפוקימון שלך נפרץ

Contents

קישור משלוח סחר תוך דקות עם מערכת המסחר האוטומטית שלנו

פוקימון פוקימון פרוץ סקרלט וסכומי הפתעה סגולים למרות ההתמוטטות המובטחת

חסרים פרוץ פוקימון סגולת סגול

ב- 11 בנובמבר 2022 פרסמה חברת הפוקימון הצהרה באתר היפני הרשמי שלהם, והסבירה פעולות שננקטו נגד פוקימון פרוץ. “אישרנו שחלק מהמשתמשים מנגנים את הסדרה ‘פוקימון’ ו’פוקימון בית ‘באמצעות נתונים שהשתנו באופן לא חוקי”, הצהיר TPCI, ואחריו רשימה של השלכות על עבריינים.

שחקנים שנתפסו באמצעות פוקימון פרוץ פנים עונשים הבאים: הגבלת המשחק המקוון לכל כותרות הפוקימון, השימוש המוגבל בתכונות המסחר בבית פוקימון או מתלה בלתי מוגדר מ- Pokemon Home.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, נראה כי האזהרה הזו לא נשמעת כששחקנים נתקלים לעתים קרובות בבוטים המסחרים פוקימונים פרוצים תוך שימוש בתכונת סחר ההפתעה של פוקימון סקרלט & ויולט ויולט.

מאמן המשתמש בקודי סחר כדי להחליף פוקימון

ריצת פוקימון פרוצה משתוללת בפוקימון

סרטון של מאמן שנתקל בוט סחר הוצב ל- Reddit על ידי המשתמש ראש העיר. בזמן שהפתעה סוחרת קוץ ברזל, שמו של שותף הסחר שלהם הופיע על המסך: Zacian.נֶטוֹ.

שחקנים עם כתובות אתרים לשמות הם לעיתים רחוקות אנשים אמיתיים, ואחרי שקיבלו אפרוי מבריק מושלם המחזיק כדור אמן, אושר שמדובר בפוקימון פרוץ ממאמן בוט. “כְּבָר? למה?”לרדו כיתב את הפוסט ותהה מדוע הם נתקלים בעסקי בוט כל כך מוקדם בתוחלת החיים של המשחק.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

והעצבנות הזו הדהדה לאורך כל ההערות. “כשעשיתי את הסיפור קיבלתי דיטו מבריק מאיטליה מאותו זאקיאן.נטו, “העיר אחד העיר. אחר הצהיר, “קיבלתי אתמול לוקאריו מבריק בסחר פלא, בדקתי את ה- OT שראה שהוא נפרץ … ושחררתי אותו, וחשבתי שעשיתי את חלקי בהפחתת הנגע של מונס פרוץ, אבל אני מרגיש שהקרב המפסיד שלו כשהם לנתק מאות/אלפי דברים עניים.”

בעוד שמאמנים רבים שיתפו את הסנטימנט שהפוקימון שנוצרו לא היו מוזמנים, אחרים לא ראו מדוע היה כל כך הרבה מהומה. “למה אתה מתכוון כבר? אתה מקבל כדורי מופת בחינם. מה הבעיה?”

המאמר נמשך לאחר המודעה

קָשׁוּר:

24 כרטיסי הפוקימון היקרים והנדירים ביותר שנמכרו אי פעם

המאמר נמשך לאחר המודעה

מאמן אחר טען כי הם התחילו בכוונה לסחור בתהליך כשראו כי בוטים פעילים בחרב ומגן. הם היו לוקחים את הפריטים ומשחררים את הפוקימון, וכתוצאה מכך כ -15 כדורי מאסטר ו -20 טלאי יכולת.

אמנם זה יכול להיות מדאיג עבור שחקנים שנאסרים על כך שהם אסורים, אך זה לא אמור למנוע מאמנים לסחר בהפתעה. רבים מהפוקימונים האלה הם “נוצרים” או “משובטים”, שאינם לא חוקיים. ואם לשחקנים נסחרים פוקימון “פרוץ”, כל מה שהם צריכים לעשות זה לשחרר את זה, והם צריכים להיות בסדר.

פוקימון סקרלט וסגול: האם הפוקימון שלך נפרץ?

אחרי שלושה חודשים, פוקימון סקרלט & ויולט מתמודדת סוף סוף עם בעיית פוקימון פרוצה. גלה מה לחפש!

 • הבדלים עם חרב ומגן
 • קווי דמיון עם חרב ומגן
 • הדיטו האיטלקי הידוע לשמצה
 • בדוק את הזיכרונות
 • בדוק את הפוקיבול
 • בדוק את הפריט המוחזק
 • בדוק אירועי עבר
 • בדוק את המהלכים

הושק בנובמבר 2022, פוקימון סקרלט וסגול היה זמין קצת יותר מחודשיים. אפילו בלי נמל ביתי של פוקימון, זה מספיק זמן להאקרים לרדת מסחר ההפתעה.

בניגוד חרב ומגן פוקימון, בהחלט קשה יותר לדעת אם פוקימון נפרץ או לא. Scarlet & Vulet הסירו את היכולת לשנות את שם הפוקימון של מאמן אחר. זה היה כלי מועיל מאוד לקבוע אם פוקימון היה לגיטימי. דירוג שמות יעזור במיוחד ב- Scarlet & Vulet, במיוחד בגלל השיעורים המבריקים המוגברים לאורך כל המשחק ושיעורי IV מושלמים בפשיטות טרה.

עם זאת, לאחר שקיבלתי את הפוקימון הראשון שנפרץ באמצעות סחר מפתיע, אותם כללי בסיס חלים. ובהתחשב בכך שהיה הפוקימון הראשון שלי שנפרץ אחרי יותר ממאה עסקאות הפתעה, ללא נמל הבית של פוקימון, קשה הרבה יותר לפרוץ את Scarlet & Visulet.

הבדלים עם חרב ומגן

נכון לעכשיו, ל- Scarlet & Vulet אין בית פוקימון תמיכה. המשמעות היא ששחקנים לא יכולים להעביר פוקימון ממשחקי עבר או מ פוקימון גו לתוך סקרלט וסגול. עם זאת, זה יהיה זמני מכיוון שחברת פוקימון אישרה כי Scarlet & Vulet יקבלו מלא בית תמיכה באביב 2023.

הבדלים קבועים יותר כוללים את היעדר שטח שם. Scarlet & Vulet מאפשר לך לשנות את שם הפוקימון שלך דרך מסך הסיכום. עם זאת, אינך יכול עוד לשנות את שמות הפוקימון הנסחר. גרוע מכך, איבדת שתי דרכים לדעת אם נפרץ פוקימון: הכינויים לזכרונות פוקימון ופוקימון בשפה זהה.

בנוסף, ל- Scarlet & Vulet אין משתלת פוקימון ייעודית. אתה יכול לגדל פוקימון בכל מקום עם מערכת הפיקניק, כך שביצים יכולות ויבקעו בכל רחבי פלדאה. עם זאת, סיכום הפוקימון תמיד יגיד שהם נמצאו בפיקניק, ואז איפה שהביצה בקעה.

קווי דמיון עם חרב ומגן

הרבה מהיסודות בין שני המשחקים נשארים זהים. התבונן במהלכים של פוקימון עבור ה- Max PP, התבונן במזהה המאמן ושם המאמן, בדוק את ה- IVs של הפוקימון, בדוק את הרמה ובדוק אם הפוקימון מבריק. קח הכל בכללותו ואם משהו נראה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה כן.

כאשר סקרלט וסגול מקבלים בית תאימות, פוקימון המיובא ממשחקים אחרים ככל הנראה יסומן בדרך כלשהי.

בנוסף, ככל הנראה פריצות יהיו מבריקות. סקרלט וסגול הקל מאי פעם לצוד מבריק, והגביר את קצב המפגש הרגיל עד 1 מכל 4,000. ניתן להגביר את זה שוב על ידי קבלת הקסם המבריק, השימוש בכוח הנוצץ דרך כריכים ועל ידי השתתפות בהתפרצויות המוניות. זה יהפוך את זה לקבוע יותר לקבוע אם הפוקימון שלך חוקי.

עם זאת, חוסם את כינויי הפוקימון והזיכרונות, שיטות החרב והמגן הקודמות חלות.

הדיטו האיטלקי הידוע לשמצה

בואו נדבר על סוסי באקה בחדר: הדיטו האיטלקי. חזרה לחרב ומגן, אם קיבלת פוקימון מסומן בינלאומי באמצעות סחר הפתעה, לא היית יכול לשנות את הכינוי. הדיטו האיטלקי ניצל את זה, ובטל דרך טובה לדעת אם פוקימון נפרץ.

ובכן, הדיטו האיטלקי חוזר, אבל הוא קצת שונה. דיטו זה הוא גם איטלקי, מבריק, ברמה 100, וכינוי “זאקיאן.נטו, “כמו שם המאמן שלה. כל פוקימון המקדם אתר תמיד יהיה פריצה. זה כמעט מרשים שגרז בית השקות תמיכה. כך או כך, אנו יכולים ללמוד כמה דברים מהדיטו הזה.

ראשית, להגיע לרמה 100 זה לא הישג קל. למרות הזמינות המוגברת של סוכריות EXP, עדיין לוקח סוכריות משמעותיות כדי להשיג פוקימון לרמה 100. מרבית המאמנים יקדישו את המשאבים הללו לפוקימון שהם מתכננים להשתמש בהם בקרב תחרותי או פשיטות טרה. אמנם לא בלתי אפשרי לקבל פוקימון ברמה 100 באמצעות עסקאות הפתעה, אך הוא בהחלט לא יהיה פוקימון שנועד אך ורק לגידול.

שנית, לדיטו זה יש IVs מושלמים טבעיים – כלומר הוא לא הוכשר יתר על המידה להשיג IVS מושלם. החל ברמה 50, פוקימון יכול להיות מאומן היפר באמצעות כובעי בקבוקים, כך שאתה כבר לא צריך להתרבות עבור הפוקימון התחרותי המושלם. חלק מהשחקנים עדיין עושים זאת מכיוון שהם יכולים להתחיל לאמן EV של פוקימון ברמה 1. אז זה לא נדיר לראות את IVs Natural Perfect. אבל אם אלה נמצאים ברמה 100 פוקימון, ספור אותו כשני דגלים צהובים נגד הפוקימון.

לבסוף, אם כי לדיטו הזה אין שום דבר, בדוק את הסרטים והסימנים של הפוקימון. בעבר, לרוב הפוקימון שנפרץ היה איזה סרט אירוע או סרטים מרובים. כך גם בסימנים. אמנם תכונות אלה אינן מבוקשות כמו צורות נוצצות, אך עם סימנים או סרטים נדירים מרובים צריכים להיות סיבה לדאגה.

בדוק את הזיכרונות

אם כי לא שיטה חזקה כמו NPC Sword & Shield, זיכרונות הפוקימון עדיין יכולים לעזור לנו לקבוע אם פוקימון הוא גרזן. לא משנה מה, לפוקימון יהיה סוג כלשהו של פתק המציין כיצד המאמן קיבל את הפוקימון.

דיטו זה אומר שהמאמן פגש אותו במעבר דליזאפה. זה בלתי אפשרי מכיוון שלא ניתן למצוא את Dittos במעבר דליזאפה. ניתן למצוא אותם מערבית למעבר, אך לא בקטע עצמו.

התבונן גם ברמת המפגש של הפוקימון. כפי שאתה יכול לראות, המאמן כביכול פגש את הדיטו הזה כשהיה ברמה 30. שוב, בעוד שהפוקימון שמשרצים במעבר דליזאפה הוא סביב דרגה 30, רובם ברמה 35 עד 37.

בדוק את הפוקיבול

פוקימון מסוים יכול לבוא רק מפוקי כדורים מסוימים. לדוגמה, בעוד שניתן לגדל את המתחילים הפלדיאנים ולהיות צורות מבריקות, הם יגיעו רק מפוקי כדורים רגילים. כרגע, אין דרך לשחקנים לתפוס את פוקוקו, שפריגטיטו או חוץ -קקסי בטבע.

כרגע, רק אירוע אחד פוקימון מגיע בכדור חגיגה: Garganacl של ג’יזוק. זה היחיד – הפיקאצ’ו המעופף הגיע לפוקבול רגיל. במשחקי עבר, כל אירוע פוקימון הועבר למאמנים בכדור חגיגה. כדורי הפוקי האלה אינם זמינים במשחק עבור המאמנים לשימוש. אז אלא אם כן תקבלו את האירוע garganacl, שום פוקימון אחר לא מבוא בכדורי חגיגה.

בדוק את הפריט המוחזק

הפריצה הקלאסית המוחזקת היא הכדור הראשי. כמו כל המשחקים האחרים שלפניו, Scarlet & Vulet נותן לשחקן כדור Master One Ball כל אחד. אמנם אתה תמיד יכול לתת את הכדור הראשי לפוקימון, לסחור את הפוקימון למשחק אחר ואז לסחור את הפוקימון הזה בחזרה לעצמך לאחר שהפעלת מחדש את המשחק הראשון, זה מייגע. ומכיוון ש- Scarlet & Vulet לא מציעים בית תמיכה עם זאת, תזדקק לשני מתגים עם פרופילים שונים כדי לסחור בהצלחה עם עצמך.

עבור Scarlet & Vulet, חפשו את ה- Exp. Candy XL וכתם יכולת. סוכריות ה- XL, אף על פי שלא ניתן לחוות, דורשות השלמת פשיטות של 5 כוכבים ומעלה של טרה. טלאי היכולת הוא פריט הרבה יותר נדיר ששחקנים לא היו מעבירים סחר מפתיע.

בדוק אירועי עבר

פריצות פוקימון אירועים יהפכו ככל הנראה לבעיה בעתיד, אך לעת עתה, זה מאוד פשוט. נכון לכתיבה, האירוע היחיד פוקימון עבור Scarlet & Vulet הוא ה- Pikachu המעופף. פוקימון אגדי מחוץ לאזור פלדאה עדיין לא זמין.

עד כה היו שלושה אירועי טרה פשיטה גדולים: Charizard, סינדרס מסוג לוחמה וגרנינג ‘מסוג הרעל. אתה יכול לבדוק בקלות אירועי Tera Raid דרך חדשות פורטל פוקי. בנוסף להנחיות התחרות, תוכלו להציג את פשיטות הטרה בעבר.

Charmander, Scorbunny ו- Froakie צפים סביב סחר ההפתעה. שוב, עקב גידול ועלייה בשיעורים המבריקים, קבלת גרסה מבריקה ברמה 1 של כל אחד מאותם פוקימון אינה מייד דגל אדום. אז המשך להשתמש בשיטות העבר כדי לקבוע לעצמך נחישות.

בדוק את המהלכים

בנוסף לספירת ה- PP של מהלך, חפש אם הפוקימון יכול ללמוד את מהלכיו דרך גידול או TMS. זה כאשר הוויקי המאוורר באמת יכול להועיל מכיוון שיש להם בסיס ידע מסיבי התורם להם, מה שהופך אותם לכמה מהמקורות האמינים ביותר לנתוני משחק פוקימון.

חיפוש לפי פוקימון בודד יראה לך מה מרגש פוקימון מסוים יכול ללמוד באמצעות פילוס, גידול ו- TMS. כל דבר שאינו ברשימות אלה נחשב למהלכים לא חוקיים מכיוון שהמשחק עצמו לעולם לא יאפשר לפוקימון ללמוד מהלך מחוץ לפילוס, גידול ותקפות TMs תקפות. תמיד כדאי לבחון כפול, תופתעו מכמות המהלכים שלדעתכם פוקימון צריך להיות מסוגל ללמוד דרך TMS, אבל לא יכול. כן, אני חושב איך Seismitoad לא יכול ללמוד קרן קרח אבל Swampert יכול.

Pokevend. com

רשימות סקרלט/סגולות מושבתות עד שיהיה לנו עדכון ל- DLC עבור הבוטים שלנו. כרגע אין לנו ETA. תודה לך על הבנה.

חבילות סקרלט/סגול מוצגות

שירות 24/7 עם פוקגנס

אתה יכול להשיג את הפוקימון שלך מתי אתה מוכן! אין מחכה להודעות אישור או שימוש בשירות צ’אט חי איטי. פשוט קל, 24/7 אוטומטית סחר עם פוקגנס.com

בחר את המשחק שלך

סקרלט/סגול

סקרלט/סגול

חרב ומגן

חרב ומגן

אגדות ארצ'וס

אגדות ארצ’וס

יהלום מבריק/פנינה נוצצת

יהלום מבריק/פנינה נוצצת

שמור עם חבילות פוקימון

חבילות חרב/מגן

חבילות חרב/מגן

חבילות יהלום מבריק/נוצץ פנינה

חבילות יהלום מבריק/נוצץ פנינה

חבילות פוקימון

חבילות פוקימון

חרב ומגן

חרב ומגן

צרורות מוצגים

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

צרור ה- S/V

30 פוקימון, צרור אחד

 • לא מבריק או מבריק (תשלום נוסף למבריק)
 • הוסף שם מאמן מותאם אישית משלך (תשלום נוסף)
 • מסירת סחר קישור
 • הועבר באמצעות שירות המסחר האוטומטי שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

צרור ה- SWSH הגדול

30 פוקימון, צרור אחד

 • לא מבריק או מבריק (תשלום נוסף למבריק)
 • הוסף שם מאמן מותאם אישית משלך (תשלום נוסף)
 • מסירת סחר קישור
 • הועבר באמצעות שירות המסחר האוטומטי שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

חבילת דיטו 25

25 דיטו מכל טבע

 • 6 IVS מושלם (לא היפר -טרומטי)
 • שפה יפנית
 • לא מבריק או מבריק (תשלום נוסף למבריק)
 • הוסף שם מאמן מותאם אישית משלך (תשלום נוסף)

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

בלעדיות פוקימון סקרלט

24 פוקימון פוקימון פוקימון בלעדי

 • לא מבריק או מבריק (תשלום נוסף למבריק)
 • הוסף שם מאמן מותאם אישית משלך (תשלום נוסף)
 • מסירת סחר קישור
 • הועבר באמצעות שירות המסחר האוטומטי שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

בלעדיות פוקימון ויולט

24 פוקימון סגול פוקימון בלעדי

 • לא מבריק או מבריק (תשלום נוסף למבריק)
 • הוסף שם מאמן מותאם אישית משלך (תשלום נוסף)
 • מסירת סחר קישור
 • הועבר באמצעות שירות המסחר האוטומטי שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

18 צרור פוקימון פרדוקס

18 פוקימון פרדוקס לסקרלט וסגול

 • לא מבריק או מבריק (תשלום נוסף למבריק)
 • הוסף שם מאמן מותאם אישית משלך (תשלום נוסף)
 • מסירת סחר קישור
 • הועבר באמצעות שירות המסחר האוטומטי שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

כל דפוסי Vivillon

20 דפוסי Vivillon בצרור אחד

 • לא מבריק או מבריק (תשלום נוסף למבריק)
 • הוסף שם מאמן מותאם אישית משלך (תשלום נוסף)
 • מסירת סחר קישור
 • הועבר באמצעות שירות המסחר האוטומטי שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

צרור המתנע של פלדאה

כל המתחילים של פלדאה

 • לא מבריק או מבריק (תשלום נוסף למבריק)
 • הוסף שם מאמן מותאם אישית משלך (תשלום נוסף)
 • מסירת סחר קישור
 • הועבר באמצעות שירות המסחר האוטומטי שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

צרור Eaveelution

כל ההתפתחות של eevee

 • לא מבריק או מבריק (תשלום נוסף למבריק)
 • הוסף שם מאמן מותאם אישית משלך (תשלום נוסף)
 • מסירת סחר קישור
 • הועבר באמצעות שירות המסחר האוטומטי שלנו

חָדָשׁ!

חבילות הסקרלט/סגול הנמכרות ביותר

כל הפוקגנים.הזמנות com מועברות באמצעות סחר בקישור. צפה במדריך הסחר שלנו למידע נוסף!

7 כוכבים טרה פוקימון

כדורי מופת ועוד

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

10 כדורי מופת

10 כדורי מופת לפוקימון סקרלט/סגול

קישור משלוח סחר תוך דקות עם מערכת המסחר האוטומטית שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

10 כובעי בקבוק זהב

10 כובעי בקבוקי זהב לפוקימון ארגמן/סגול

קישור משלוח סחר תוך דקות עם מערכת המסחר האוטומטית שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

10 כדורי מופת

10 כדורי מופת לחרב/מגן פוקימון

קישור משלוח סחר תוך דקות עם מערכת המסחר האוטומטית שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

10 כובעי בקבוק זהב

10 כובעי בקבוק זהב לחרב/מגן פוקימון

קישור משלוח סחר תוך דקות עם מערכת המסחר האוטומטית שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

10 טלאי יכולות

10 טלאי יכולות לפוקימון ארגמן/סגול

קישור משלוח סחר תוך דקות עם מערכת המסחר האוטומטית שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

10 טלאי יכולות

10 טלאי יכולות לחרב/מגן פוקימון

קישור משלוח סחר תוך דקות עם מערכת המסחר האוטומטית שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

10 כמוסות יכולת

10 כמוסות יכולת לסקרלט פוקימון/סגול

קישור משלוח סחר תוך דקות עם מערכת המסחר האוטומטית שלנו

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

10 כמוסות יכולת

10 כמוסות יכולת לחרב/מגן פוקימון

קישור משלוח סחר תוך דקות עם מערכת המסחר האוטומטית שלנו

חָדָשׁ!

פוקימון פרדוקס

חָדָשׁ!

משלוח אוטומטי 24/7. קבל את ההזמנה שלך כשאתה מוכן!

פוקימון סקרלט/סגול פופולרי

פוקימון של קורדון

פוקימון מיריידון

תמונת גלריה של דיטו דיטו פוקימון

פוקימון של ג'לנגנגו

פוקימון Ceruledge

פוקימון ידיים ברזל

תמונת גלריית הרעבה לרפרוף תמונת מוצר רפרוף רעמה

פוקימון אמיץ ברזל

פוקימון ירח שואג

תמונת גלריית Charizard תמונת מוצר Charizard

תמונה גלריית פאלפין פוקימון פאלפין

תמונת מוצר Mew

תמונת גלריית Arceus ארצ'וס פוקימון

פוקימון של Annihilape

קינגמביט פוקימון

תמונת גלריית Armarouge Armarouge Pokemon

תמונת גלריית Scizor פוקימון Scizor

פוקימון נהדר של טוסק

פוקימון קוצי ברזל

תמונת גלריה של Decidueye תמונת מוצר של Decidueye

תמונת גלריית פוקימון Meowsarada Meowsarada Pokemon

פוקימון לוקאריו

פוקימון צ'יאן-פאו

תמונת גלריה של דרקוניט פוקימון דרקוניט

תמונת גלריית אומברון אומברון פוקימון

פוקימון סילבון

תמונת מוצר Cinderace

תמונת גלריה של Sandy Shocks Sandy Shocks תמונת מוצר

תמונת גלריית Azumarill פוקימון אזומריל

פוקימון מאט

פוקימון צ'י-יו

פוקימון צרור ברזל

תמונת גלריית הכנף Slither פוקימון אגף

תמונת גלריה של Baxcalibur פוקימון Baxcalibur

פוקימון עש ברזל

פוקימון קוואקסי

תמונת גלריית טינקטון פוקימון טינקטון

תמונה של גלריית גרימסנרל Grimmsnarl Pokemon

פוקימון מצנפת ברוט

תמונת גלריית Dragapult פוקימון Dragapult

תמונת גלריית טירניטר טירניטר פוקימון

פוקימון Skeledirge

צורח פוקימון זנב

פוקימון טינג-לו

תמונת גלריה של Mewtwo תמונת מוצר Mewtwo

פוקימון חרב/מגן פופולרי

תמונת מוצר זראורה

דורג 5.00 מתוך 5

Ditto Pokegens

דורג 5.00 מתוך 5

תמונת גלריה של מיו Mew Pokegens

דורג 5.00 מתוך 5

דורג 5.00 מתוך 5

דורג 5.00 מתוך 5

תמונת גלריית רייקאזה

דורג 5.00 מתוך 5

תמונת גלריה של Mewtwo תמונת מוצר Mewtwo

דורג 5.00 מתוך 5

דורג 5.00 מתוך 5

תמונת גלריית Charizard תמונת מוצר Charizard

דורג 4.83 מתוך 5

תמונת גלריה Gebnesect Genesect Pokegens תמונה

דורג 5.00 מתוך 5

דורג 5.00 מתוך 5

דורג 5.00 מתוך 5

תמונת גלריה של Yveltal

דורג 5.00 מתוך 5

Celebi Pokegens

דורג 5.00 מתוך 5

דורג 5.00 מתוך 5

דורג 5.00 מתוך 5

תמונת גלריית זיגרדה תמונת מוצר Zygarde

תמונת גלריה של קיוגרה תמונת מוצר קיוגרה

דורג 5.00 מתוך 5

תמונת גלריה מלמנטלית

יהלום מבריק פופולרי/פוקימון פנינה נוצץ

תמונת גלריה של דיטו Ditto Pokegens

תמונת גלריה של Darkrai פוקימון Darkrai

Rayquaza Pokegens

תמונת גלריית Arceus ארצ'וס פוקימון

תמונת גלריה של Mewtwo תמונת מוצר Mewtwo

פוקגנס מילוטי

תמונת גלריה של פאלקיה תמונת מוצר Palkia

גירטינה פוקגנס

Charizard Pokegens

ג'נגר פוקגנס

תמונת מוצר Dialga

Spinda Pokegens

תמונת מוצר Mew

Lugia Pokegens

Gyarados Pokegens

לוקאריו פוקגנס

Tyranitar Pokegens

תמונת גלריית שימין שיימין פוקימון

Scizor Pokegens

Groudon Pokegens

Kyogre Pokegens

הו-הו פוקגנס

חבילות פוקדקס

אגדות פופולריות ארצ’וס פוקימון

ארצ'וס פוקימון

תמונת גלריית אנמורוס Pokemon Enamorus

דורג 5.00 מתוך 5

תמונת גלריה של Darkrai פוקימון Darkrai

פוקימון זורוארק

פוקימון של Spiritomb

פוקימון ארקנין

פוקימון basculegion

פוקימון לוקאריו

תמונת גלריית זורואה פוקימון זורואה

תמונה של גלריית גירטינה גירטינה פוקימון

תמונת גלריית שימין שיימין פוקימון

תמונת גלריה של גארצ'ומפ Garchomp Pokemon

תמונת גלריית Shieldon פוקימון Shieldon

פוקימון סמורוט

תמונת גלריה אמיציית פוקימון אמיץ

תמונת גלריית KLEAVOR פוקימון KLEAVOR

Gyarados Pokemon

תמונת גלריית קרנידוס קרנידוס פוקימון

פוקימון Sneasler

תמונת גלריית גודרה פוקימון גודרה

Decidueye Pokemon

תמונת גלריה של Cyndaquil Cyndaquil Polemon

פוקימון שרובי

Overqwil Pokemon

תמונה של גלריית גרדוואר פוקימון גרדוואר

חבילות חרב ומגן

פוקימון BDSP פופולרי

מוצרים חדשים

ביקורות TrustPilot

הצעה מוגבלת – חרב ומגן

צרור ה- SWSH הגדול

30 פוקימון לחרב/מגן בצרור אחד.

זראורה, מיו, זמזנטה, מיווטוו, זאצ’יאן, מרשדוב, רג’יאלקי, רייקאזה, זארודה, זרודה-דדה, ג’נזקט, רג’ידראגו, מלמטל, מג’ירנה-מקוריאל, סלבי, סולאלו, נקרוזמה, וולקניון, דיאנארד, זקל, לוג’ה, לוג’יה, לוג’יה, לוג’יה, לוג’יה, לוגל, לוגל, לוגל, לוגל, לוגלל, Lekegal, Lekegal, Lakegal, Lekegal, Zera Zera Zera eserעות, Victini, Kygore, Jirachi, Reshiram, Kyurem, Dialga, Groudon

פוקגנס.COM הוא שירות המסירה היחיד 24/7 אוטומטי לחלוטין לפוקימון באינטרנט.

קבל את ההזמנה שלך מייד ללא מהומה, לא צריך לדבר עם אדם בצ’אט חי או באמצעות דוא”ל כמו שירותים אחרים.

פוקגנס.com הוא שירות שמציע לך עסקאות פוקימון עבור חרב/מגן פוקימון, יהלום מבריק/פנינה נוצצת, אגדות ארצ’וס וסקרלט/סגול. אנו מציעים פוקימון בהתאמה אישית כדי לשפר את חווית הפוקימון שלך, במחיר נמוך, עם שירות משלוחים אוטומטי 24/7.

איננו בבעלותנו סימנים מסחריים, זכויות יוצרים או טוענים שיש לנו אף אחד מהתכנים ביחס לזכיינית הפוקימון. אתה פשוט רוכש שירות דיגיטלי מ- Pokegens.com, שם אנו סוחרים מעצמנו פוקימון מעצמנו.

פוקגנס.com הוא לֹא המזוהה עם חברת הפוקימון, GameFreak או Nintendo.