? DEXERTO, PS5 VS PS5 מהדורה דיגיטלית: שקול את היתרונות והחסרונות – אנדרואיד סמכות

0

עניבה. . שני הדגמים מציעים את אותה 825 ג’יגה -בייט NVME SSD, הכוננים הם באותה מהירות, ותוכלו להרחיב את אחסון הקונסולה שלכם בדיוק באותה צורה. ��

PS5 דיסק לעומת PS5 מהדורה דיגיטלית: איזו פלייסטיישן 5 אתה צריך לקנות?

PS5 דיסק לעומת דיגיטלי על רקע ירי

דקסרטו

האם אתה זקוק לעזרה בבחירת PS5 DISC לעומת מהדורה דיגיטלית PS5? .

ה- PlayStation 5 הוא קונסולת המשחקים האחרונה של Stalwarts Stalwarts Sony, והיא הייתה מבוקשת מאז שחרורו. .

עם זאת, כעת דיסק PS5 והמהדורה הדיגיטלית PS5 זמינים בקלות. סוני אפילו מריצה הנחות בשתי הקונסולות, מה שהופך אותה לזמן המושלם להרים אחת מהגרסאות. ככל הנראה זה ינקה את המניה שלא נמכרו לפני ההכרזות הפוטנציאליות של PS5 Slim ו- PS5 Pro צפויות בקרוב.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בעוד שהמהדורה הדיגיטלית קומפקטית וזולה יותר, היא מפעילה רק כותרות להורדה והיא קונסולה מושלמת עבור מישהו שמעדיף עותקים דיגיטליים של משחקים.

  • קבל את מהדורת הדיסק PS5: אמזון, בסט ביי
  • קבל את המהדורה הדיגיטלית של PS5: אמזון, בסט ביי

.

PS5 דיסק לעומת PS5 מהדורה דיגיטלית: מחיר

דיסק PS5 ו- PS5 דיגיטלי

. .

אבל בסופו של דבר זה תלוי במה אתה יכול להשתמש בקונסולה. אם אתה רוצה לסחור במשחקים הישנים שלך בחנות, או לצפות בקרני Blu ב- PS5 שלך, דגם הדיסק עשוי להתאים לך יותר, אם כי הוא מעט יקר יותר.

10 ה- NFTs היקרים ביותר שנמכרו אי פעם

המאמר נמשך לאחר המודעה

אבל, לאלו מכם שמחפשים לצבוט כמה פרוטות, אולי כדאי לכם ללכת על מודל הדיסק הזול יותר של $ 100 מכיוון שזהו חסכון טוב ללא ספק. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

המאמר נמשך לאחר המודעה

דיסק PS5 ותמונה רשמית דיגיטלית

לא משנה איך אתה מסתכל על זה, משלם 100 דולר נוספים כדי להשיג משחקים פיזיים, שחקן Blu-ray, ולא רק קשור לגחמות החנות המקוונת של סוני, או PlayStation Plus, וזה כמעט חיוני אם היית מקבל את עצמך המודל הדיגיטלי.

בטח, מהדורת הדיסק נראית קצת יותר גרועה, אבל אנחנו יכולים לסלוח שמכיוון שאתה פשוט מקבל כל כך הרבה יותר פונקציונליות מאשר מודל הדיסק. .

אבל, אם לא אכפת לך מאף אחד מהדברים האלה, אז איסוף מהדורה דיגיטלית של PS5 אמור לראות אותך, והיא חזקה באותה מידה כמו המקבילה היקרה יותר שלה.

זוכה: מהדורת דיסק PS5

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

?

פלייסטיישן 5 נמצא כעת בעקביות במלאי לאחר שנמכר במשך שנים. ? בפוסט זה נשקול את קרב המהדורה הדיגיטלית PS5 לעומת PS5 על בסיס תכונה אחר תכונה.

PS5 לעומת PS5 דיגיטלי: מהם ההבדלים העיקריים?

בעוד שלסדרות Xbox S ו- Xbox Series X יש כמה הבדלי ביצועים משמעותיים, מפרט המהדורה הדיגיטלית של PS5 ו- PS5 זהים. . .

. .

. אנשים רבים מעדיפים הורדות ללא קשר, אך שימו לב שאחסון פנימי יכול להתמלא מהר יותר, וההתקנה תימשך בכל מקום בין דקות לשעות, תלוי בגודל המשחק ורוחב הפס שלכם.

פלייסטיישן 5 תמחור וצרורות הזמנה מראש 1

בגלל נוכחות או היעדר כונן דיסק, יש הבדל מעט עיצובי. בגרסת הדיסק הסטנדרטית של ה- PS5 יש בליטה בתחתית, ואילו המהדורה הדיגיטלית רזה יותר וסימטרית יותר. כל השאר זהה, כמו יציאות USB וגובה.

מחיר

בארה”ב, מחיר ה- PS5 הסטנדרטי הוא 499 $… האחרון זול יותר לסוני לעשות מבחינת רכיבים ורישוי, כך שהחיסכון מועבר.

PS5 לעומת PS5 מהדורה דיגיטלית: מה עלי לקנות?

לא משנה כמה אתה מסתכל על הדיון בין ה- PS5 הסטנדרטי לעומת המהדורה הדיגיטלית, שתי האפשרויות הן פנטסטיות אם אתה יכול להרשות לעצמך אותן. עם זאת, אחד או השני עשויים להתאים לך בצורה הטובה ביותר.

?

אם אתה רוצה לאסוף עותקי דיסק מהמשחקים המועדפים עליך, תצטרך את ה- PS5 הסטנדרטי. . באופן טבעי, כל דבר שנמצא בדיסק הופך לרכבת אם כל מה שיש לך הוא המהדורה הדיגיטלית של PS5.

PS5 Disc Drive Front

רשות אוליבר קראג / אנדרואיד

כונן הדיסק הסטנדרטי של PS5 פותח גם גישה לסרטים ב- DVD ו- Blu-ray, כך שתוכלו להשתמש בו כדי לשחק (או להתחיל) אוסף פיזי. . כמה סרטים מעולם לא עשו את המעבר לסטרימינג.

דיסקים יכולים גם להיות דרך לעקוף את הבעיה של חיבורי אינטרנט איטיים או מתפתלים. משחקי תלת מימד כבדים-כבדים יכולים בקלות לקחת שעות להורדה, אפילו על חיבורים מהירים, ואילו התקנת דיסק צריכה לקחת דקות בלבד, ולא לכלול זמן קניות. .

ה- PS5 הסטנדרטי אכן עולה 100 דולר נוספים, אך האוטונומיה לסביבה עבור המבצעים הטובים ביותר ולגישה לספריות מדיה פיזית היא נקודת מכירה חזקה.

?

אם אתה קונה אי פעם רק עותקים דיגיטליים של משחקים, סביר להניח שאתה צריך ברירת מחדל למהדורה הדיגיטלית. אחרי הכל, זה הזול של שתי הקונסולות, ולחנות הפלייסטיישן יש מכירות והנחות קבועות.

אתה מוגבל למחירים של סוני, כל מה שהם יקרה ביום נתון. . זה יכול לקזז על ידי החיסכון הראשוני שלך בסך $ 100, שלא לדבר על הימנעות מעלות מדפים או פחים חדשים כדי להחזיק הכל. .

אם אתה הבעלים של PS4 וקנית עותקים דיגיטליים של משחקים בקונסולה ההיא, אתה יכול להעביר את הכותרות האלה למהדורה הדיגיטלית. יש לנו מדריך להעברת נתונים שנשמרו PS4 ל- PS5 אם אתה זקוק לעזרה.

. כדי להרחיב את המרחב הפנימי, תצטרך להוסיף עוד SSD מוסמך על ידי סוני. . . .

אם יש לך מהירויות אינטרנט נהדרות ואתה מסתפק רק במשחקי רכישה מחנות פלייסטיישן, המהדורה הדיגיטלית של PS5 היא אפשרות נהדרת. .

קיצור הדרך

. .

?

?

. אבל הנה המסקנה המהירה שלנו לחסוך לך זמן: אל תקנו את המהדורה הדיגיטלית של PS5, למרות שהיא זולה יותר מראש. Restock Restock , . פלייסטיישן פלוס קוד הנחה – אבל אל תשתולל. . .

. . ❤️

. . הם גם תומכים . משחקי ה- PS4 הטובים ביותר ב- PS5 ותיהנו ממשקי העומס של אפס כמעט בזכות ה- NVME SSD המהיר של המערכת. . שדרוג SSD PS5 . אבל הנה המקום בו הדיסק PS5 לעומת הדיון הדיגיטלי נהיה מעניין: המהדורה הדיגיטלית של PS5 – כפי שאולי ניחשת בשם – אין כונן דיסק דיסק. היעדר הקונסולה של כונן Blu-ray של 4K גורם ל- PS5 הזול של סוני להיראות נעים יותר מבחינה אסתטית, אבל-מלבד להיות מעט קל יותר במשקל ורזה יותר בממדים-זה בערך בכל הנוגע לנקודות דיגיטליות בלבד דֶגֶם. . PS5 Slim PS5 Pro .

דיסק PS5 לעומת דיגיטל: מחיר ��

PS5 DISC לעומת דיגיטלי זה לצד זה עם בקרים

. . . לפחות הם היו. סוני קיצצה לאחרונה את מחיר דגם הדיסק PS5, ומקרבת אותו במחיר למהדורה הדיגיטלית אך עם אף אחד מהחסרונות. . למרות הפחתת המחירים, ההשוואה שלנו בין שתי קונסולות ה- PS5 נותרה זהה. . המחיר הדיגיטלי של PS5 הוא 399 דולר לעומת דיסק PS5 הסטנדרטי במחיר של 499 דולר. אבל אל תשתולל על ידי תג המחיר הראשוני – אתה קשור לנצח לחנות הדיגיטלית של סוני בעת רכישת משחקי וידאו בעתיד.

דיסק PS5 ודיגיטלי בהשוואה

. . עם זאת, עם דיסק, אתה יכול לסחור אותו (זה שומר על ערך כלשהו), להשאיל אותו לחבר, ולישון בשמע. ? . אם זה לא היה מספיק גרוע, היעדר הכונן של המהדורה הדיגיטלית של PS5 פירושו גם שאתה לא יכול להשתמש בו כנגן 4K Blu-ray. . . . . .

PS5 דיסק לעומת דיגיטל: מפרט ��

. .

  • �� כונן דיסק 4K Blu-ray:
  • גודל: 15.4 x 10..1 סנטימטרים / 15.4 x 10..
  • ….
  • �� .5GHz, 8 ליבות AMD ZEN 2/3.5GHz, 8 ליבות AMD ZEN 2
  • .3 teraflop rDNA 2 GPU / 10.3 Teraflop rdNA 2 GPU
  • 16GB GDDR6 / 16GB GDDR6

באופן כללי. דיסק ה- PS5 היה במקור 4….4 ק”ג. . .

זוֹכֵה: דיסק PS5. שוב, דיסק ה- PS5 מקבל את הנהון בכל מה שקשור למפרט, פשוט מכיוון שיש לו את כונן הדיסק 4K Blu-ray. .

PS5 SSD שדרוג מדריך כיצד לבצע M.2 התקן

לדיסק PS5 ולדגמים הדיגיטליים יש את אותה קיבולת SSD של 825 ג’יגה -בייט. אין הבדל בזמני הטעינה או בביצועים, ותוכלו להוסיף עוד אחסון לשתי הקונסולות דרך מפרץ SSD הריק.

עם זאת, למרות שאחסון PS5 מתפרסם ב 825GB, אתה מקבל רק 667.. זה אומר ש -19% מהכונן של PS5 שמורים לקבצי חובה. כדי להוריד כל חודש, הדברים יכולים להתמלא במהירות. .

החדשות הטובות הן שהמחיר של ה- SSD הטוב ביותר עבור PS5 ממשיך ליפול, כאשר אפילו אפשרויות של 2TB הופכות לזולות יותר. .

�� עניבה. אין זוכה בכל הנוגע לאחסון בין דיסק PS5 Digital VS. שני הדגמים מציעים את אותה 825 ג’יגה -בייט NVME SSD, הכוננים הם באותה מהירות, ותוכלו להרחיב את אחסון הקונסולה שלכם בדיוק באותה צורה. ��

PS5 דיסק לעומת דיגיטל: משחקים ��️

. , . בכל פעם שיש שיהוק במשחקים הישנים יותר, זה קיים בשתי הגרסאות של קונסולת סוני.

ההבדל היחיד, כפי שאולי ניחשתם, הוא שאתה יכול לשחק רק עותקים דיגיטליים של משחקי PS5 ו- PS4 במודל ללא Disc-Drive של הקונסולה של סוני.

. . עבור פחות ממקביליהם הדיגיטליים, לעתים קרובות תוכלו למצוא גרסאות PS4 פיזיות עם שדרוג PS5 בחינם או בתשלום, כמו סטרינג מוות, גרסה מחודשת של Final Fantasy 7 ואפילו אופק אסור מערבה.

  • PS5 לעומת Xbox Series X ?

. הם נוחים בהרבה אם אתה רוצה לעבור בין מספר משחקים בו זמנית, מכיוון שלעולם לא תצטרך לדאוג לקום לשנות דיסק. הקונסולה גם לא צריכה לסובב את הדיסק כדי לבדוק אם יש רישיון, מה שמגדיל את רעשי הפעולה למשך זמן קצר.

שני גורמים אלה הופכים את הגרסאות הדיגיטליות של המשחקים להצעה מפתה, אך אתה עדיין יכול לקנות משחקים דיגיטליים בגרסת הדיסק PS5, מה שמאפשר לך את הטוב ביותר משני העולמות.

זוֹכֵה: דיסק PS5. . אם צברת אוסף גדול של משחקי PS4 פיזיים, לא תוכל להשתמש בהם במהדורה הדיגיטלית של PS5, ולא תוכל לאסוף משחקים פיזיים כלשהם בזול.

. הסברנו כי איסוף גרסת הדיסק של PS5 יהיה פחות יקר מ- PS5 דיגיטלי בטווח הרחוק מכיוון שמשחקי הדיסק זולים יותר מהר יותר. אבל גם את המהדורה הדיגיטלית של PS5 קשה למצוא במלאי.

. . . ובכל זאת, אנשים כל הזמן מנסים לגרום ל- PS5 דיגיטלי וכנראה לבזבז זמן של יותר מ -100 דולר.

סוני אמרה את , מה שאומר שלא תצטרך לחטוף את הדגם הראשון של פלייסטיישן 5 שאתה רואה במלאי. מי שמחפש צרור יעבור טוב יותר גם אחרי דגמי הדיסק של PS5 שכן סוני שיחררה רק חבילות לגרסה זו.

זוֹכֵה: . PS5 דיגיטל נוטה להיות פופולרי יותר בקמעונאות בגלל נקודת המחיר הנמוכה יותר, אך כעת קל יותר למצוא את שני הדגמים של הפלייסטיישן 5. סוני אומרת שהמחסור במלאי הסתיים, וראינו יותר חבילות הכוללות משחק כמו אלוהים של מלחמה: Ragnarok מופיע. ��

האם עלי לקנות דיסק PS5 או מהדורה דיגיטלית? ��

מבט צדדי של דיסק PS5 ומהדורה דיגיטלית

נקודת המחיר הנמוכה יותר היא היתרון המשמעותי ביותר בבחירת המהדורה הדיגיטלית של PS5 מעל גרסת הדיסק PS5. .

צבעי בקר PS5 , כמה משחקים, או אוזניות ה- PS5 הטובות ביותר . אבל עם הזמן, זה כמעט ערובה שתבלה יותר על משחקי PS4 ו- PS5, ואתה גם מאבד קצת פונקציונליות כמו לשחק דיסקי 4K Blu-ray.

  • �� הישאר על גבי כל מהדורה חדשה עם שלנו t

כדי למצוא את ה- PS5 הסטנדרטי במלאי מאשר המקביל הדיגיטלי היחיד שלו. .

הזוכה הכללי: דיסק PS5. . לא רק שאתה מקבל שחקן 4K Blu-ray, אפשרות נחמדה אם אי פעם תצטרך את זה, אלא שמשחקים פיזיים נוטים להיות זולים יותר מאשר דיגיטליים-וזה ממשיך להיות המצב. בעלי PS4 עם הרבה משחקים פיזיים ירצו גם לבחור ב- PlayStation 5 עם Disc Drive, מכיוון שהם יהיו תחתונים מפוארים אם תלך על המהדורה הדיגיטלית PS5.

? ⚖

. . .

הגורם המכריע האולטימטיבי יהיה איך אתה רוצה לקנות ולשחק את המשחקים שלך. עותקים פיזיים יד שנייה הם לרוב זולים בהורדות דיגיטליות, כלומר מהדורת הדיסק PS5 עשויה לחסוך לך כמה דולרים בטווח הרחוק. . .

זה נכון באופן דומה לכל מי שנדבק ב- PS Plus. לא רק ששירות המנויים של Sony של Sony נדרש לשחק במשחקי מרובי משתתפים מקוונים, אלא שהוא מציע גם חבורה של PS פלוס משחקים בחינם בכל חודש. .

. .

29 באוגוסט 2023