כמה סרטי צעקות יש? Dexerto, Scream Scient Review | מדיה של השכל הישר

0

לִצְרוֹחַ.סרטים

הצעקה הראשונה של ווס קרייבן וקווין וויליאמסון הגדירו מחדש את ז’אנר האימה, נושמים חיים חדשים (או מוות, עלינו לומר) לז’אנר הסלאש בזכות תערובת האימה, הקומדיה האפלה והפרשנויות המטרקטואליות שלה. הסרט גם הציג בפנינו את אחד מאייקוני האימה הגדולים ביותר בצורה של Ghostface, ובמקביל לשים לידים נשיים חזקים חזית ומרכז.

כמה סרטי צעקות יש?

Ghostface בצעקה

Paramount+

כשצרחו לראשונה חזרה בשנת 1996, נולד מגה-זיכיון משופש? המשך לקרוא כדי לגלות.

. הסרט גם הציג בפנינו את אחד מאייקוני האימה הגדולים ביותר בצורה של Ghostface, ובמקביל לשים לידים נשיים חזקים חזית ומרכז.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

מעבר לשבחיו הביקורתיים, הצלחת הקופות של Scream הייתה מרשימה: למרות תקציב צנוע של 15 מיליון דולר שדווחו, הסרט גייס מעל 170 מיליון דולר ברחבי העולם, מה שהפך אותו לאחד מסרטי הסלאש המצליחים ביותר בכל הזמנים.

אף על פי שכותבים, במאים ורוח רפאים שונים הופיעו בסרטים שלאחר מכן – ומאז ראינו שהמיקוד מתרחק מסידני (נווה קמפבל) – כולם מציגים רוצח שמתרומם את המסכה הידועה לשמצה עם אותו אופן מאיים של אימה על קורבנותיהם בטלפון לפני שתקפו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

?

בסך הכל שישה סרטי צעקה יצאו עד כה, וזה לא כל כך מפתיע, בהתחשב בכך שהאחרון מכונה Scream VI. עם זאת, הסרט שהגיע לפני הבמאים המציגים השישי מאט בטינלי-אולפין וטיילר ג’ילט משתלטים על קרייבן, וכותרתו SCREAM כמו המקור-ומכאן הבלבול.

המאמר נמשך לאחר המודעה

להלן תוכלו למצוא את סרטי הצעקה בסדר שחרור, לצד הבמאים והסופרים בהתאמה:

 • SCREAM (1996) – ווס קרייבן, קווין וויליאמסון
 • SCREAM 3 (2000) – ווס קרייבן, ארן קרוגר
 • SCREAM 4 (2011) – ווס קרייבן, קווין וויליאמסון
 • SCREAM (2022)-מאט בטינלי-אולפין וטיילר ג’ילט, ג’יימס ונדרבילט וגיא בוסיק
 • SCREAM VI (2023)-מאט בטינלי-אולפין וטיילר גילט, ג’יימס ונדרבילט וגיא בוסיק

למרות היעדרותו של סידני בצעקה VI, המכונה גם Scream 6, הסרט זכה להצלחה אדירה, והרוויח כמעט 169 מיליון דולר בקופות מול תקציב מוערך של כ -35 מיליון דולר. מה שמוביל אותנו לשאלה הבאה ..

קָשׁוּר:

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

האם תהיה צעקה 7?

למרות שצעקה 7 עדיין לא מקבלת את האור הירוק, זה לא אומר שזה לא יכול לקרות – במיוחד בהתחשב עד כמה הפרק השישי ירד עם האוהדים.

דקסרטו אפילו שוחח עם טיילר גילט ומאט בטינלי-אולפין מוקדם יותר השנה, והנה מה שהיה להם לומר: “אנחנו עדיין לא יודעים על צעקה 7, אנו כמובן אוהבים לראות מיליון צעקות נוספות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

“אנחנו לא יודעים מה הלאה, אבל אנו מקווים שזכיינית הצעקה פשוט ממשיכה להמשיך ולהמשיך, כי זה יכול, כי זה זיכיון שממציא את עצמו מחדש בכל פעם, כך שיש משהו מובנה בזה שמאפשר לזה פשוט להמשיך.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

לחלופין, יכול להיות אפילו שפינוף מטא להפליא בצורה של סדרה המבוססת על דקירה, זיכיון הקולנוע הבדיוני ביקום הבדיוני העוקב אחר ההרג “האמיתי” בסרטי הצעקה.

. היינו [על זה], פשוט התקשרו ונעשה את זה, זה יהיה כל כך כיף, “הסביר בטינלי-אולפין.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כל סרטי הצעקה למעט Scream 4 זמינים לזרם ב- Paramount Plus, בעוד שניתן לצפות בפרק הרביעי ב- Hulu.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למי שלא מנוי, אתה יכול לשכור או לקנות כל רשומה בפלטפורמות VOD שונות, כולל וידאו של אמזון פריים, שתוכלו להירשם אליו כאן.

.

סוקרי התקשורת של השכל הישר כוללים סופרים, עורכים ומומחים להתפתחות ילדים. .

.

סרט R 1996 111 דקות

תמונת פוסטר לצרוק

שוחח עם הילדים שלך על … קרא עוד

הרבה או קצת?

.

סרטים לא הופכים את הרוצחים, “הם פשוט הופכים אותם למו

מודלים לחיקוי חיוביים

רוב דמויות העשרה פועלות באופן נהנתני ו

ייצוגים מגוונים

משחקים בקלישאות של הז’אנר, חברי צוות השחקנים הם

בני נוער מחוללים טרור בטלפון ומילולי א

דמויות נוער מדברות בכנות על סקס, עירום, V

גסות תכופות, כולל “f-k” פעמים רבות. א

הפניות לסרטי אימה אחרים. ג’יפי פופ פופ

שתייה, סמים ועישון

הורים צריכים לדעת

הוא סרט סלאשר נוער משנת 1996 שמפרן את ז’אנר האימה. — כשזר מתקשר, יום שישי ה -13, ליל כל הקדושים, וכן שתיקת הכבשים, אם נזכיר כמה – והחוקים והסטראוטיפים הם ..

..

מודלים לחיקוי חיוביים

. .

ייצוגים מגוונים

. סקסיזם מצטייר – ומכונה באופן פעיל על ידי דמויות. . עם זאת, הדמות הראשית היא נקבה ומוצגת כחזקה, אינטליגנטית, מסוגלת, ובכל זאת גם חביבה ואמפתטית.

האם התגעגענו למשהו על גיוון? .

אלימות וצמצנות

בני נוער מחולקים בטלפון ומאוימים מילולית ופיזית. הדמויות נדלקות ללא הכרה ונרצחות, עם גופות מתות ופציעות עקובות מדם המוצגות. . דמות אחת צווארם ​​נשבר על ידי דלת מוסך עולה, אחד מחשמל על ידי סט טלוויזיה מופלל, אחר נופל מגג אך אינו נפגע. מותה של אם מוזכרת, כמו גם התייחסויות לאונס, עינויים, רצח, התאבדות ועונש מוות. דמויות נמצאות נפרדות, קשורות לכיסא, תלויות מעץ. דיבורים על עיניים נדלקו, אצבעות נחתכות, שיניים נדלקו. אופי מחובר לטפטוף רפואי באמבולנס. תאונת דרכים לא קטלנית. . .

האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? התאם את גבולות האלימות והצמצום במדריך הבידור של ילדכם. התחל קרוב

סקס, רומנטיקה ועירום

. מתנשק, נוגע בבגדים. דמות מסלקת את החזייה שלה, אם כי שדיים לא מוצגים. סקס משתמע אך לא מתנהג על המסך, עם דמויות מתלבשות אחרי האירוע. .

? התאם את גבולות הסקס, הרומנטיקה והעירום במדריך הבידור של הילד שלך.

שפה

גסות תכופות, כולל “f-k” פעמים רבות. כמו כן “אמא-מלך”, “f-ker,” “s- t,” “שוורים- t,” “s-theed,” “a- חור”, “pr-k,” “D-K,” “T-ts”, “כלבה”, “מעצבן”, “התחת”, “ממזר”, “זונה”, “ארור”, “ישוע”, “קרטין”, “מטבל- t- t , “ו”תיק זונה.”

האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? התאם מגבלות לשפה במדריך הבידור של ילדך. התחל קרוב

מוצרים ורכישות

. ג’יפי פופ פופקורן המוצג באופן בולט בסצנה מכריעה. תיבת צ’קס תירס, אריזות סופגניות של דאנקין נראו גם.

שתייה, סמים ועישון

שתיית קטינים במסיבת נוער, ודמויות נוסעות בצורה מסוכנת תחת ההשפעה. דמות אחרת מכונה מספיק שיכורה כדי להיות ממוסגרת להרוג. .

האם ידעת שאתה יכול לסמן תוכן iffy? התאם גבולות לשתייה, סמים ועישון במדריך הבידור של ילדכם.

הורים צריכים לדעת זאת לִצְרוֹחַ הוא סרט סלאשר נוער משנת 1996 שמפרן את ז’אנר האימה. זה מודע לעצמו, עם אזכורים מתמדת לסרטים אחרים — כשזר מתקשר, יום שישי ה -13, ליל כל הקדושים, וכן , למנות כמה – והחוקים והסטראוטיפים עליהם הם בנויים. חוסר המגוון של הסרט משקף זאת, כאשר כל הדמויות לבנות, מושכות באופן קונבנציונאלי ופרברי. אלימות תכופה כוללת דקירות מרובות, יריות ודמויות המוצגות נפרדות. נצפות פגיעות עקובות מדם ויש אזכורים לאונס, עינויים והתאבדות. סקס משתמע, אם כי רק נשיקות ובגדים מעל נוגעים נוגעים למוצגים על המסך. שפה חזקה תכופה כוללת “f-k”, “s- t” ומונחים סקסיסטיים כמו “שרמוטה” ו”זונה.. בני נוער מתנהגים בדרך כלל בצורה מלהיבה, נהנתנית, אם כי הדמות הראשית סידני חכמה, אמפתטית ואמיצה. כדי להישאר בלולאה על סרטים נוספים כאלה, אתה יכול להירשם להודעות דוא”ל של סרטים משפחתיים שבועיים.

סרטונים ותמונות

טריילר לצרוח

לִצְרוֹחַ
טריילר רשמי

 • סרט צעקה: סצינה מס '2
 • לִצְרוֹחַ

  ביקורות קהילתיות

  מבוסס על 65 ביקורות הורים

  מודע לעצמי, מבדר אימה/קומדיה פליק יש תמונות ואלימות איומות

  ! למרות זאת, הסרט הופך לאלים יותר ויותר ככל שהוא נמשך, ואפילו סצנת הפתיחה מזעזעת ומפחידה. . . האורות על הדשא נכבים ואנחנו שומעים אותו נפרס לפני שהאורות פונים לאחור וחושפים אותו להיות מרופד במעיים שלו מסתובבים. . . מאוחר יותר היא מוצגת עם אינספור פצעי דקירה שנגררים על הדשא לפני שנראה אותה תלויה מעץ כשמעיים שלה נמתחים החוצה. זה הרבה יותר מטריד מההרג האחרון. . גבר נדקר שוב ושוב בבטן עם סכין ומת, זה מעט עקוב מדם אך המופע הקל והקצרי ביותר של הרג בסרט. אנו שומעים על אישה שנאנסת ונרצחה שנה לפני אירועי הסרט. . קומץ סצינות המתארות אגרוף פנים. . . אישה נרדפת על ידי הרוצח ונחתכת על פרק כף היד לפני שהיא זוחלת לחריץ קטן בדלת מוסך. . . . . מאוחר יותר, דם מוצג מאוחד בכל הרצפה בה נהרג אך גופו אינו שם. במקום זאת, הדם מכסה חלון מכונית וגופו מחליק למטה הוא מריח דם בכל מקום וגורם לנהג להיכנס למצב של פאניקה, מכריח את הגופה המדממת מהטנדר. טנדר מתרסק. . גבר נורה שוב ושוב ונופל על האדמה. הוא לא מת. ברצף הסופי, שני גברים מטורפים זהב אישה בשבי כשהם מוציאים ערובה מארון ומתחילים ליצור סיפור לרציחות שלהם. . שניהם מדממים ומקבלים דם בכל מקום ובכל מקום בזמן שהם מתרוצצים. . לבסוף, האישה דוחפת טלוויזיה על ראשו והורגת אותו וגורמת לה להצית בכל מקום. לאחר. אחר כך הוא קם ומסיים בזריקה לראש. . שפה: בינונית בסביבות 19 שימושים ב”- f*ck “וכמה שימושים ב”- b*tch” ו- “sh*t”. . תוכן מיני: קומץ קומץ של סצינות איפור וסצנת סקס קלה אחת המתארת ​​קצת דחיפה, אולם זה לבוש מהמותניים ומוצג גם מהמותניים והסצנה נמשכת רק מספר שניות. אינספור אזכורים מיניים למין, בתוליות, אונס ונושאים אחרים.