אנימה לעומת קריקטורה – הבדל והשוואה | Diffen, iqiyi – אנימה אסייתית וקריקטורה | צפו בחינם ברשת עם כתוביות ודיבוב – IQIYI | מְנַת הַמִשׂכָּל. com

0

IQIYI – אנימה אסייתית וסרט מצויר | צפו בחינם ברשת עם כתוביות ודיבוב – IQIYI | מְנַת הַמִשׂכָּל. com

13 ביולי 2013, 5:19 בבוקר אני יכול להעדיף אנימות, אבל יש כמה קריקטורות שמדהימות כמו הסימפסון. – 117.✗..58

אנימה נגד. קָרִיקָטוּרָה

אנימה

יַפָּנִית אנימה קריקטורות. בעוד ששניהם קריקטורות שעשויות להיות מונפשות, לאנימה בדרך כלל יש תכונות מובחנות מבחינה ויזואלית לדמויות, וסגנון “אנימציה מוגבלת” יותר לתאר תנועה.

טבלת השוואה

הבדלים במאפיינים חזותיים

ידוע כי איורי אנימה מוגזמים בכל הנוגע לתכונות פיזיות. בדרך כלל, ניתן להבדיל אנימה מקריקטורה על ידי התבוננות בתכונות הפיזיות של הדמויות. דמויות אנימה כוללות “עיניים גדולות, שיער גדול וגפיים מוארכות”, ובמקרה של מנגה (קומיקס אנימה) – “בועות דיבור מעוצבות באופן דרמטי, קווי מהירות ואונומטופואי, טיפוגרפיה קריאה.”[1]

עם זאת, קריקטורות, מציאות משוערת קצת יותר ונושאות עקבות של חיי יום-יום בהם. ניתן לאתר דמיון בולט לבני אדם בסרטים מצוירים שונים. עם זאת, דמויות מצוירות הן עדיין קריקטורות, כך שלעתים קרובות הן נפרדות מהמציאות (ה.ז., שיערו הגדול והכחול של מארג ‘סימפסון או בריאן, הכלב המדבר, ב איש משפחה).

הבעות פנים

הבעות פנים לדמויות אנימה שונות לרוב בצורה שונה מאשר עמיתיהם באנימציה מערבית. לדוגמה, תווים נבוכים או לחוצים מייצרים טיפת זיעה מסיבית (שהפכה לאחד המוטיבים המוכרים ביותר של אנימה קונבנציונאלית). . דמויות זועמות עשויות להציג אפקט “וריד” או “סימן מתח”, שם יופיעו קווים המייצגים ורידים בולטים על מצחם. נשים זועמות לפעמים יזמנו פטיש משום מקום ויפגעו בזה בדמות אחרת, בעיקר להקלה קומית. דמויות גברים יפתחו אף מדמם סביב תחומי האהבה הנשיים שלהם, בדרך כלל כדי להצביע על עוררות. דמויות שרוצות להתגרות בילדותי מישהו עשויות למשוך פנים “אקנבה” על ידי משיכת עפעף למטה עם אצבע כדי לחשוף את החלק התחתון האדום.

אנימה לעומת טכניקות אנימציה מצוירות

אנימה וסרטים מצוירים משתמשים שניהם בתהליכי הפקת אנימציה מסורתיים של סיפורים, משחק קול, עיצוב אופי והפקה של CEL.

אנימה נחשבת לרוב לסוג של אנימציה מוגבלת i.ה. חלקים נפוצים משמשים מחדש בין מסגרות במקום לצייר כל מסגרת. זה שולל את העין לחשוב שיש יותר תנועה ממה שיש, ומוריד עלויות הייצור מכיוון שצריך לצייר פחות מסגרות.

. . לדוגמה, אנימה שמה לעתים קרובות דגש על עונות שינוי, כפי שניתן לראות במספר רב של אנימה, כמו Tenchi Muyo!.

אנימה נגד. סרטוני סרטים מצוירים

בסרטון למטה, מעריץ אנימה דן בקווי הדמיון וההבדלים בין קריקטורות לאנימה.

נושא הנושא

קריקטורות נועדו בדרך כלל לגרום לצחוק; כך סובבים סביב מושגים הומוריסטיים. יש כמה קריקטורות בשוק החינוכיות בטבע תוך שמירה על התכונות המשעשעות שלהם שמכוונות בדרך כלל לפעוטות וילדים.

סרטי אנימה לא תמיד עוקבים אחר מושג כללי. הסיפורים שלהם יכולים לנוע בין התקפות פיראטים להרפתקאות הומוריסטיות ועד סיפורי סמוראים. רוב סרטי האנימה והמופעים מבדילים את עצמם ממקביליהם האמריקאים על ידי יצירת עלילה שנשארת במקום כל הסדרה, ומציגה את המוסר של הצופים ורמת מורכבות מסוימת. בקיצור, אנימה מכוונת לאנשים עם טווחי תשומת לב ארוכים יותר שאוהבים לראות עלילה מתפרקת על מספר פרקים.

דוגמאות

הערת מוות, אקונומיקה ויצירה אחת הם דוגמאות למופעי אנימה מפורסמים. מיקי מאוס, דונלד דאק, באגס באני וסופרמן הם דוגמאות לקריקטורות.

הִיסטוֹרִיָה

. זה תיאר את האפיפיור, הקיסר הרומי הקדוש ומלכי צרפת ואנגליה משחקים משחק קלפים. מאז, ידוע כי הומוריסטים וסטיריטאים רבים מייצרים רצועות מצוירות לקהל הרחב. .

. בשנת 1937 הוצגה ארצות הברית של אמריקה בפני שלגיה ושבעת הגמדים למרות שהאנימה הראשונה (מאפיין באורך מלא) ששוחררה הייתה ‘לוחמי הים האלוהיים של Momotaro ביפן בשנת 1945. מאז, לא היה מבט לאחור ועם כל שנה חולפת, האנימה הפכה למיזם רווחי עבור מפיקי טלוויזיה וקולנוע רבים.

טרמינולוגיה

. המילה אומרים שהוא נגזר מהמונח הצרפתי Dessin Animé . המילה “יפן” הייתה גם באופנה בשנות ה -70 וה -80 והתייחסה לאנימה שהופקה ביפן.

. נגזר מהמילה “קרטון” שפירושו נייר חזק או כבד, אלה תוארו על ידי אמנים גדולים כמו לאונרדו דה וינצ’י וזכו להערכה בפני עצמם. במהלך תחילת המאות, המונח קריקטורה התרחק ממשמעותו המקורית ומשמש יתר על המידה להגדרת תמונת הומור עם כיתוב או דיאלוג.

הפניות

  • ויקיפדיה: אנימה
  • ויקיפדיה: קריקטורה
  • חדשות עסקיות בסין

השוואה קשורה

“אנימה לעומת קריקטורה. שונה.com. .. . 18 בספטמבר 2023.

19 באוגוסט, 2012, 17:20

ובכן בנוסף לאנימה יש פתחים יפניים אפים וסיומות עם משמעות עמוקה שלא כמו הסרטים המצוירים

.✗..50

28 במרץ, 2014, 10:19

אנימה הרבה יותר טובה מקריקטורות..

– 118.✗..207

!

– 142..✗.

8 ביוני 2013, 05:50

אנימה היא לא קריקטורה, אם אי פעם אשמע מישהו אומר שאני אצעק עליהם,

בעוד שרוב האנימה אינה בשבילם, אני לא זוכר שום סרטים מצוירים עם דם וגור, זומבים, חלקי גוף שטסים וכו ‘

– 58.✗..

20 בנובמבר, 2012, 20:48

חשוב לציין כי קריקטורה פירוש.

הנה, אנו משווים סרטי אנימציה יפניים V.S סרטי אנימציה Occidental.

– 76…92

28 במאי 2013, 16:23

אני חושב שאנימה טובה בהרבה מקריקטורה (בכנות צפיתי בשניהם) אבל סיפור העלילה, הגרפיקה והעלילה הם הבדל אמיתי ביניהם. עבור המקצוענים המצוירים, אני מציע לצפות באנימה לפני שהוא טוען שאנימה עוסקת בדם, גור, סקס וכו ‘. .

– 120…96

9 באוקטובר 2013, 14:30

.

– 36.✗.✗.35

20 בנובמבר 2012, 1:03 בבוקר

. . עם זאת, אני מעדיף אנימה מכיוון שהוא נוטה להיות עמוק יותר במשמעות ומיועד לקהל בוגר יותר וכן לילדים.

.✗.✗.175

קריקטורות
לרוב הקריקטורות אין עלילה והיא רק קומדיה ועשויה לילדים. ממש קשה למצוא קריקטורה עם עלילה והנפשה הגונים. . .

אנימה
. כי יש לו גרפיקה ועלילה טובים יותר אז הרבה קריקטורות אנשים כמוהם. אנימה לוכדת עמים תשומת לב. פתיחת נושאים ופתיחה לאנימה טובים יותר מרוב הקריקטורות ורוב האנימה יש אותם אם לא כולם. . .
. .

– 69..✗.236

אני יכול להעדיף אנימות, אבל יש כמה קריקטורות שמדהימות כמו הסימפסון.

.✗..58

8 בנובמבר 2012, 05:15

Weeaboos בהחלט בכל מקום.

– 128.✗.✗.19

16 בפברואר, 2012, 17:58

. .

.✗..

  1. אבא אמריקאי! מול איש משפחה
  2. DC קומיקס לעומת מארוול קומיקס
  3. באטמן נגד רובין
  4. האלק מול וולברין
  5. מסע בין כוכבים נגד מלחמת הכוכבים
  6. דיסנילנד מול דיסני וורלד
  7. LOL VS LULZ

IQIYI – אנימה אסייתית וסרט מצויר | צפו בחינם ברשת עם כתוביות ודיבוב – IQIYI | מְנַת הַמִשׂכָּל.com

גוגל

. . שני בני הנוער ממשיכים לשתף פעולה זה עם זה, מנסים לגלות יותר תעלומות של “הפנינה היחידה.”אבל הכוח המסתורי שמאחורי שני בני הנוער פונה לאט לאט לשני בני הנוער. באירוע שידוכים, שבט השטן השטן – טיאנמו ימינג מחופש ליופי מסתורי ואמר כי מטרתה כאן היא לטעון את “הפנינה היחידה.”שני בני הנוער מונחים על ידי המפקד הגדול ומחליט לצאת לדרך לנקום, אך בשלב זה הם חייבים להתאמן במהירות ושניהם להיכנס לטיפוח המסתורי בעזרת הפנינה. האם הם יכולים לקחת את האחריות הכבדה להילחם בהתקפה הקרובה של השדים, ויכולים להגן על החפץ “רק פנינה?”

?

כחובב אנימה, אם היית נשאל מה היית צועק מראש הר אוורסט, סביר להניח שתשיב עם הביטוי “אנימה היא לא מצוירת.”הצהרה זו משמשת להדגשת ההבחנה בין אנימה לסרטים מצוירים, המבולבלים לעתים קרובות כדבר הדבר

כחובב אנימה, אם היית נשאל מה היית צועק מראש הר אוורסט, סביר להניח שתשיב עם הביטוי “אנימה היא לא מצוירת.. אמנם בהחלט יש כמה קווי דמיון בין שתי צורות אלה של מדיה מונפשת, אך יש להם שורשים שונים, טכניקות סיפורים וקהלי יעד. .

אמנם בהחלט ישנם כמה קווי דמיון בין שתי צורות אלה של מדיה מונפשת, אך יש להם שורשים שונים, טכניקות סיפורים וקהלי יעד

אז מה בדיוק מבדיל אנימה מקריקטורות? להלן כמה הבדלי מפתח בהם תוכלו להשתמש כדי להסביר לחבריך:

אנימה מאופיינת בסגנון האמנות המובהק שלה, הכולל רקע מורכב, ואנימציה נוזלית. אנימה ידועה גם במגוון הז'אנרים הרחב שלה, הכוללים אקשן, רומנטיקה, קומדיה ועוד

כדי להתחיל, בואו נגדיר אנימה. אנימה היא סגנון של אנימציה יפנית שמקורה ביפן בראשית המאה העשרים. עם הזמן, אנימה התפתחה לצורת אנימציה מובהקת עם סגנון ייחודי משלה ומוסכמות סיפורים משלה. אנימה מאופיינת בסגנון האמנות המובהק שלה, הכולל רקע מורכב, ואנימציה נוזלית. אנימה ידועה גם במגוון הז’אנרים הרחב שלה, הכוללים אקשן, רומנטיקה, קומדיה ועוד.

בניגוד לאנימה, סגנון האמנות של הסרטים המצוירים פחות מוגזם ופשוט יותר, והאנימציה שלו לעתים קרובות קצוצה ופחות נוזלית

קריקטורות, לעומת זאת, יש את שורשיהם באנימציה מערבית. מקורו של קריקטורות מקורו בארצות הברית בסוף המאה ה -19 ותחילת המאה העשרים ונוצרו בתחילה למטרות קומיות. עם הזמן, קריקטורות התפתחו לצורת אנימציה רב -תכליתית שיכולה להקיף מגוון רחב של ז’אנרים וסגנונות סיפור סיפורים. .

קהל יעד

אחד ההבדלים העיקריים בין אנימה לקריקטורות הוא קהל היעד. . קריקטורות, לעומת זאת, מכוונות בדרך כלל לקהלים צעירים יותר ולעתים קרובות כוללים נושאים קלילים והומוריסטיים. . אנימה משווקת לעתים קרובות לקהל בוגר ומשוחררת לעתים קרובות כחלק מסדרה או עונה, בעוד שקריקטורות משווקות כלפי קהל צעיר יותר ומשוחררות לעתים קרובות כסרטים עצמאיים.

סיפור וקו העלילה

הבדל נוסף בין אנימה לסרטים מצוירים הוא הדרך בה הם מספרים את סיפוריהם. אנימה ידועה בזכות סיפורי הסיפורים המורכבים והמורכבים שלה, הכוללת לעתים קרובות קווי עלילה מרובים וקשתות אופי השזיות יחד כדי ליצור חוויה עשירה ועצורה. קריקטורות, לעומת זאת, בדרך כלל פחות מורכבות ולעתים קרובות מסתמכות על סיפורי סיפורים פשוטים ופשוטים. אמנם זה לא אומר שקריקטורות חסרות יצירתיות או מקוריות, אך זה אומר שלעתים קרובות אנימה מתאימה יותר למי שמחפש חווית צפייה מעמיקה ומורכבת יותר.

כעת תוכלו להבדיל בביטחון בין אנימה לסרטים מצוירים ולהסביר את זה לחברים שלכם. בין אם אתה מעדיף אנימה או קריקטורות, שניהם מספקים חווית צפייה מגוונת ומטופלת שיכולה לקסום ולהענג על צופים בכל גיל.