Dragon Ball Super – Apple TV, מה הדרך הטובה ביותר לצפות בסופר בול הדרקון?

0

מה הדרך הטובה ביותר לראות את דרקון בול סופר

באופן אישי, אתה לא מפספס דבר אחד אם אתה מדלג עליו. קח את הזיכרונות הטובים ממה שבא לפני כן ורוץ!

איפה לצפות בסופר בול הדרקון

דרגון בול סופר

ניתן להשיג ב- Funimation, Hulu, Crunchyroll
נורמליות בזמן של שלום מופרעת על ידי חיפוש האל אחר אויב עוצמתי.

פרקים

השלום התיישב על כדור הארץ, ולמרבה הצער עבור גוקו, זה אומר לקבל עבודה! אבל מתנה נדיבה עשויה לשנות את זה. בינתיים, גזעים וגוטן מחפשים מתנה לפני החתונה עבור וידל. הכל כיף ומשחקים לעת עתה, אבל הסכנה אורבת בגלקסיה.

20 דקות 30 באוקטובר 2016 TV-PG

בזמן שגוקו זוכה לבלות את זמנו באימונים בכוכב הלכת של קינג קאי, וגטה נמצא בחופשה משפחתית! אבל הנסיך המגושם הזה מעדיף לבזבז את זמנו להתחזק מאשר על מליטה. .

20 דקות 30 באוקטובר 2016 TV-PG

בארוס פועל למצוא את האויב הבלתי מנוצח בחלומו בזמן שקאי העליון מנסה לשמור על מידע על בארוס מגוקו. לרוע המזל, בארוס כבר מתכננת לבקר בסאיאן ולבחון את כוחו.

20 דקות 30 באוקטובר 2016 TV-PG

יום ההולדת של בולמה החל! בעוד שכולם נהנים מהמסיבה, גזעים וגוטן סנופ סביב הפרסים לטורניר הבינגו. כל שבעת כדורי הדרקון מחכים למנצח אך מושכים גם אויבים מוכרים – כנופיית הפילאף!

20 דקות 30 באוקטובר 2016 TV-PG

גוקו מתמודד מול בארוס בקרב מכה קשה למרות המאמצים הטובים ביותר של המלך קאי להפריד אותם. ? על כדור הארץ, Vegeta מפתיע את בולמה על ידי הופעה למסיבה שלה!

20 דקות 30 באוקטובר 2016 TV-PG

אורח לא מוזמן מופיע במסיבת בולמה! בארוס מתרסק את המסיבה והגטה המומה לאחר זיכרונות מביקור האל בכוכב הלכת שלו מכה אותו. הוא עושה את הדבר היחיד שהוא יכול – מבט את בארוס יש זמן טוב במסיבה!

מה הדרך הטובה ביותר לראות את דרקון בול סופר?

סליחה, חשבתי שיש נושא דומה אבל אני לא יכול, על חיי שלי, למצוא אותו.

עוד לא צפיתי ב- DBS ואני די מרגיש שאני צריך לגלות בעצמי אם זה טוב או לא. חבר שלי אמר שעלי לצפות בזה כחובב DB אבל לא היה אומר אם זה היה טוב.

האם אני צופה בקרב על אלים ותחיית ‘F’ ואז DBS? צפו בסרטים ודללו על 27 פרקים? נראה שיש המון דרכים לעשות זאת.

כשאני אומר “הכי טוב”, אני מתכוון למה תהיה הדרך המהנה ביותר לצפות ב- DBS?

אם אתה מבולבל לגבי הסקר ו/או השאלה, בעיקרון 27 הפרקים הראשונים של דרגון בול סופר, להבנתי, מספג מחדש את שני הסרטים שהגיעו לפני כן.

סליחה, חשבתי שאני עושה את זה מחוץ לשינוי.

באופן אישי, אתה לא מפספס דבר אחד אם אתה מדלג עליו. קח את הזיכרונות הטובים ממה שבא לפני כן ורוץ!

אין באמת שום דבר כדאי בסדרה כולה. * אולי* צפה בסרטים אם אתה מרגיש שאתה מפסיד אבל אתה באמת לא מפספס כלום.

מצאתי סופר לא עקבי כגיהינום, ובסופו. יש כמה רגעי אופי מהנים באמת (ראו: “פרק הבייסבול”, אבא גרמפי וגטטה, גוקו משתלב עם פריזה כדי להילחם ביקומים אחרים) ואני מאוד אוהב את בארוס ולוי, אבל הרבה מהריבות בפועל מדגימות את הגרוע ביותר ממה ל- DBZ ו- Shounen Battle אנימה יש להציע. הרבה הסלמה מטומטמת ברמת הכוח, חוסר הימור כללי מכיוון שאתה יודע שגוקו לעולם לא יכול באמת להפסיד, ופשוט מספיק ריפוד כדי לגרום לקצב להרגיש מיושן בהשוואה להופעה העונתית המודרנית על שונן שנמצא בדברים כמו האקדמיה של הגיבור שלי.

זה לא בלי ערך, אבל אני חושב שאולי רק ממליץ לך לצפות בשני הסרטים ואת קשת הטורניר של יקום 6, ואז תפסיק כשאתה קדימה ורק לצפות בשיא. ברגע שאתה חוזר לגזעים עתידיים מופיעים, הדברים מתחילים להיות די מטומטמים, די מהר.

ההצבעה היא די אפילו עד כה. פשוט התחל לצפות בסופר מההתחלה. אהבתי הרבה סופר אבל מעולם לא ציפיתי שזה יהיה יותר ממה שהיה. מילוי ענק בין סיום סאגת הבו לתחילת טורניר אומנויות הלחימה העולמי. .

@xanadu: האם זה לא ניתן להתווכח אם uub הוא אפילו קאנון עכשיו? איך גוקו יילחם באופן שווה עם ילד מגלגול מחדש לאחר שהדחיפה הג’ינורמית סופר נותן לו? ואז שוב, זה טוריאמה אז זה מתקבל על הדעת שהוא שכח את UUB אפילו היה קיים.

. גרסת ה- DBS של Battle Of Gods ו- Ressurection f הם למעשה 100% התחת. ישנם הבדלים בין המופע לסרט, אבל הם לא כדאי לסלק את האנימציה הנוראית והצעידה המוזרה. המופע באמת מתחיל להרים כשהוא מגיע לדברים המקוריים החדשים יותר, אך לא נהיה נהדר מדי עד שהגזעים העתידיים קשת.

אם אתם מחפשים אנימציה איכותית בשתי הקשתות הראשונות, צפו בסרטים תחילה. התחלתי לצפות בסופר לאחרונה ופשוט התחלתי עם התוכנית כי שכחתי שהסרטים היו אפילו דבר, וחשבתי שזה בדרך כלל די טוב מלבד האנימציה כנראה שנכנסת למראה תקציב נמוך יותר ממה שתמצא בסרטים.

צפייה בסרטים ולעבור לסדרה היא כנראה הדרך הטובה ביותר לעבור את זה. אני באמת לא יודע איך הם הפכו שני סרטים ל ~ 26 פרקים. באופן אישי, אני חושב שאתה יכול פשוט לדלג על כל הסדרה לגמרי. סופר לא בדיוק מציע שום דבר שלא ראיתם קודם.

היי, לא ידעתי שאנשים שונאים כל כך הרבה. עדיין לא ראיתי את הסדרה המלאה (אני צופה יחד עם הדאב) אבל יש שם כמה דברים מהנים, חשבתי. אני גם לא צופה בשום אנימה מלבד דרגון בול אז אולי זה נורא לעומת דברים אחרים. דילגתי על הסרטים ופשוט צפיתי בסדרה מההתחלה. ממה שאני מבין, זה פחות או יותר אותו דבר אז אני מניח שצפה בסרטים אם אתה רוצה לחסוך זמן אבל אני לא חושב שיש משהו לא בסדר רק לצפות בסדרה כמו שהיא.

סופר הוא נהדר. זה יותר דרקון כדור!

הייתי צופה בשני הסרטים ואז מתחיל את הסדרה שוב. יש כמה אנימציה נהדרת בסרטים והפרקים שונים מספיק ונכנסים לפרטים קצת יותר.

אל תקשיב לשונאים, לסופר יש שם כמה דברים טובים שכדאי לבדוק, במיוחד מהגזעים קשת קדימה.

אני חושב שצפייה בסרטים היא דרך טובה יותר מכיוון שאתה מקבל כמעט את אותו הסיפור עם אנימציה וקצב טוב יותר, אז אל תראה איך אתה יכול להשתבש שם.

אם אתה מעריץ קשה של DB, אתה יכול לצפות בסדרה ובסרטים יחד, אם כי זה רק אם אתה נואש לעוד דרגון בול.

צפו בסרטים ודלגו על 27 הפרקים הראשונים. .

קרב האלים טוב ולא מעט טוב יותר מגרסת העל. התחייה F לא כל כך חמה והסופר -סופר מחדש הוא לא מעט טוב יותר, אז כן דלג על 13 הראשונים האלה.

למרות כל סופר סופרי הידיים די משעשע גם אם יש לו מתיחות משעממות, 13 הפרקים הראשונים האלה הם פשוט סוג של גרסה רעה של הסרט, וזה מצער.

היה בן 10 וצפה בברחה הראשונה Off DBZ אנגלית דאב זמנים טובים ! אפילו כילד חשבתי שסאגה של פריטה הייתה קצת זמן אבל אני נותן לו יותר OEMPF בסיום !

אוי וופ זה חוט סופר, די נפל סופר אז אני לא יכול לעזור לך שם.

כֵּן. הייתי ממליץ בחום לצפות בסרטים ולדלג על פרקי הקשת. יש להם אנימציה וקצב הרבה יותר טוב.

. פרק 1-2 ו- 15-18 הם בעיקר חומרי מילוי וצדדים (תחשוב כמו הזמן שפיקולו וגוקו למדו כיצד לנהוג). זה אומר שאתה יכול לצפות בהם אם תרצה, והם לא יהיו מכוסים על ידי הסרטים. עם זאת, DBS “תקין” מתחיל בפרק 28.

@nicksmi56: uub עדיין קאנוני. מופרך ככל שהחומר ברמת הכוח קיבל. דבר חשוב שיש לזכור הוא “רמות הכוח הן שטויות.”

לגבי סופר, זה די מטומטם. יש אפס סכומים לכל דבר פשוטו כמשמעו מכיוון שהם עברו על התקליט בו נאמר כי סופר מתרחש בין מותו של בו לטורניר אומנויות הלחימה העולמי, ושומר על הסצנה האחרונה ביותר ב- Z כקאנון. עם ההצהרה הציבורית ההיא כל ההימור והמתח יצאו מהחלון. זה לא אומר שזה לא כיף.

הפגם הגדול ביותר עבורי בסופר הוא הכתיבה הלא עקבית. בעוד שטוריאמה עדיין אחראית על דרקון בול, הוא לא כמו ידיים על כל פרק בודד. זה הכי מקומם אם אתה אוהב את וגטה. הוא ייראה כאילו הוא עושה צמיחה אישית אמיתית שנייה ואז ישוב לחלוטין. הוא גם לא היחיד שסבל את הבעיה.

לגבי מה לצפות, אמרתי את כל זה. הסרטים אכן מקבלים מחדש את המופע, אך האנימציה גרועה משמעותית. אבל טוריאמה משנה גם דברים מהסרטים לתוכנית, כך שאם אתה בדרך אל החוף, חשוב לראות את שניהם.

לאחר שצפיתי בסרטים ובתחילת הסופר, הייתי מציע פשוט לדלג על הסרטים. הם מגניבים אבל לא כל כך מגניבים.

כל מי שאומר צפה בסופר מההתחלה הוא משוגע.

באמת הרגשתי רק שהקשת השחורה של גוקו היא נהדרת.

צפו בשני הסרטים ואז מתחילים מקשת הטורניר הראשונה. אתה תשרוף אם לא

לאחר שצפיתי בסרטים ובכל הסופר, הנה שתי ההצעות שלי:

אם אתה כלאחר יד אוהב את דרקון בול ואתה סקרן לדעת מה הלאה אבל לא ממש רוצה להטריד כל כך הרבה אלא אם כן זה טוב, פשוט צפה בסרטים ותשאיר את זה ככה. עכשיו הסופר נגמר ואני יכול להביט לאחור אליו, זה לא כל כך טוב. האנימציה והאמנות הם נוקשים ולא יצורים ולמרות שיש רעיונות טובים באמת לקשתות עם כמה מושגים ונקודות עלילה נחמדים, הסיפור עצמו הוא תפל והסיומות של כל קשת אנטי אקטימיות, עם ים נוח מאוד ולא טבעי מושך. מיטב הסופר הם פרקי “פרוסת החיים”, הקומדיה וההתייחסויות לדרקון בול המקורי.

צפו בפרקים 1,2,3 ו -4. צפה ב קרב האלים סרט. צפו בפרק 15, 16, 17 ו -18. צפה ב תחייה ו סרט. המשך לצפות מפרק 28. אני אומר את זה מכיוון שהסיפור והאנימציה על הסרטים טובים יותר מהגרסאות שלהם לתוכנית אבל כללתי גם את הפרקים האלה כי יש להם דברים מצחיקים על חייהם של הדמויות שאינם חלק מהסרטים ורוב הדברים הנוספים האלה הם נחמד, כמו וגטטה יוצא לטיול משפחתי, גוקו הולך לשוק ומפגש עם MR. האימונים החדשים של השטן, גוקו ווגטה וכו ‘. .

זה די מכה אותי.

. הם עברו על התקליט בו נאמר כי סופר מתרחש בין מותו של בו לטורניר אומנויות הלחימה העולמי.

צפו בסרטים ואז פשוט צפו בחבורה של קטעי סופר שיש בהם הרבה צפיות ואז צפו בשני הפרקים האחרונים.

.) הם ממלאים כמה חסמים מהסרטים ומעניין לראות את השינויים שהם עשו מהסרטים לפרקים. .

האנימציה הגרועה לשמצה מכמה מהפרקים המוקדמים לא כל עוד אתה לא צופה בגרסאות השידור היפניות המקוריות. .

מנגה

רפרפתי על השרשור ולא ראיתי אותו הזכיר אבל הייתי ממליץ מאוד לקרוא את גרסת המנגה. האנימה נכתבת על ידי סופרים באנימציה של Toei והמנגה נכתבת על ידי טויוטארו (המונע של טוריאמה? שׁוּליִה? איש יד ימין? אני לא יודע) אבל שניהם מבוססים על מתווה הסיפור שמספק טוריאמה כך ששתי הגרסאות הן קאנון טכני, ובכל זאת שונות. טויוטארו עושה דברים מדהימים באמת בפרקים ואז דברים לא כל כך נהדרים בפרקים אחרים בדיוק כמו שהאנימה יש פרקים נהדרים ואלה מחוספסים, אבל באופן כללי את הכוח, הדמות של גוקו, ויצירות האמנות עקביות יותר מאשר האנימה. חלק מהפרקים סובלים לרוע המזל מהצעד הרע, כיוון שהוא מוציא רק פרק אחד בחודש ולא יכול לעמוד בקצב האנימה (הוא דילג על התחייה בקשת לחלוטין) אבל בלי קשר, זה מגניב לראות לקחת את הסיפור שונה.

בכל אופן, פרקים שחוזרים לחודש מרץ בשנה שעברה זמינים בחינם באתר Viz. מלבד פרק ראשון, תצטרך לקנות את הפרקים הקודמים בכרכים 1-3 מחוץ לאמזון או בכל מקום. הם לא יקרים. או שתוכלו למצוא את הפרקים באופן מקוון באמצעים פחות לגיטימיים.