דירוג מרפא מיתיים: רשימת שכבות עבור DragonFlight (תיקון 10.1.7 / עונה 2) – World of Warcraft – ורידים קפואים, דירוג מרפא Dragonflight – וואו 10.1.רשימת שכבות 7 (ספטמבר 2023)

0

דירוג מרפא Dragonflight

למטה תוכלו למצוא את הדירוג המלא לחריצי המרפאים בעונה 2 של מיתוס של Dragonflight+. אנו ממליצים לך לקרוא ולהבין מדוע חלקים מסוימים ממוקמים נמוכים או גבוהים מהצפוי, כאשר נלקחים בחשבון מספר גורמים.

דירוג מיתוס+ מרפא: רשימת שכבה עבור DragonFlight (תיקון 10.1.7 / עונה 2)

מהחלש ביותר ועד ההתמחות החזקה ביותר, כל אחד מספק הבחנת אופי ייחודי ומוסיף ערך לעיצוב “המטא” העונתי של המיתוס+. דירוג ההתמחות המרפא המסופק לעונה השנייה של Dragonflight של Mythic+ מבוססים על חוזק הריפוי הטהור וערך המוסף הקבוצה כמו כלי עזר, שרידות, ניידות, נזק וניצול עצמי.

.

אודות רשימת הרובד

רשימת שכבות זו אינה סופית; זה ישתנה ויעדכן לעתים קרובות ככל שצריך ובמהלך מיתיים+. לעיתים קרובות ישנם רגעים של סט שכבות וכוונון מעמדי, כמו גם שינויים בכישרון וקנה מידה משני שישפיע על מיקום המפרט.

אני פטקו, שחקן מיתוס+ תחרותי, הידוע שדוחף את גבולות המיתיים הגבוהים+ עם כמה עוֹלָם ראשית ו אֵירוֹפָּה הדירוג הראשון בין עונות עברו בכיתות מרובות. עבדתי קשה על ההכנות לעונה 2 של Dragonflight, ביליתי מספר שעות ביום בבחינת כל כיתה ומפרט בסביבת צינוק. רשימת שכבות זו תמשיך להיות מעודכנת ככל שהיא דורשת במהלך DragonFlight והיא תתמקד גם באיך “המטא” תיראה בזמן שהיא מייצבת. .

ראשית, רשימת שכבות זו תתמקד אך ורק בעונה השנייה של Mythic+ ב- DragonFlight. לא יתווספו דירוג יומני Warcraft ולא נתוני סימולציה לרוב הכיתות והמפרט. כתוצאה מכך, רשימת שכבות זו תתבסס אך ורק על עדויות אמפיריות למצב הנוכחי של ביצועי הכיתות ב- Mythic+ מנקודת המבט שלי ונקודת המבט של קבוצת השחקנים שבדקו את אותם שיעורים שהם מהנציגים הטובים ביותר של הכיתה בקהילה. יתר על כן, רשימת שכבה זו תביא בחשבון כל שינוי בכיתה בעלת השפעה וכוונון קביעת שכבה לפני ואחרי תחילת העונה.

חשוב לציין כי הדעות עשויות להשתנות וזה בסדר לחלוטין, אך זכור להיות מכובדות בעת מתן משוב כמטרה היחידה של רשימת הרובד הזו היא לעזור לקהילת וואו עם בחירתם העיקרית או ALT בכל עונה.

רשימת שכבות זו מבוססת כולה על ביצועי המרפא במיתיים+. הגורמים הנחשבים הם פלט HPS ו- DPS, חוטות חיצוניות, שירות, עמידות וניידות.

אזהרה אחרונה

לֹא קבוע, וזה נועד להשתנות עם שינויים וכוונון הקרובים במהלך העונה. תמיד דגלתי במוטו “הביא את השחקן, לא את הכיתה”, כלומר: להעריך את המיומנות של השחקן יותר מהכיתה עצמה. רשימת שכבה זו צריכה לֹא להרתיע אותך מלהשמיע את כל מה שאתה הכי נהנה ממנו אם ליהנות זה הכונן העיקרי שלך כשאתה משחק מיתוס+. הרשימה תעודכן ככל שהיא דורשת לפני ואחרי תחילת כל עונה.

הערה חשובה לעונה 2 של Dragonflight

רשימת שכבות זו מבוססת על ההנחה שיש לך את מערך הרובד שלך עם 4 חלקים בכל עת. מקומות יכולים להשתנות באופן דרסטי אם לא נלקח בחשבון אמצעי זה, מכיוון שמטרתנו העיקרית היא להציג אילו התמחויות יהפכו לחודשים הטובים ביותר לפני שהעונה תגיע לשיאה.

רשימת שכבות מרפא לעונה 2 של מיתוס+ ב- DragonFlight

למטה תוכלו למצוא את הדירוג המלא לחריצי המרפאים בעונה 2 של מיתוס של Dragonflight+. אנו ממליצים לך לקרוא ולהבין מדוע חלקים מסוימים ממוקמים נמוכים או גבוהים מהצפוי, כאשר נלקחים בחשבון מספר גורמים.

 1. פלדין קדוש (S-Tier)
 2. כומר משמעת (A-Tier)
 3. שיקום שאמאן (A-Tier)
 4. שיקום דרואיד (A-Tier)
 5. שימור Evoker (A-Tier)
 6. MistWeaver Conk (A-tier)

דירוג DPS ו- Tank Class

אם אתה מעוניין בדירוג האחרים שלנו עבור MyThic+ ב- DragonFlight, אנא לחץ על הקישורים למטה.

דירוג כיתות מרפא מלא

S-Tier

פלדין קדוש

04 בספטמבר, תיקון 10.1.עדכון 7: מגדל הזוהר, יצירת פלאש אייקון האורהבזק אור ו אייקון אור קדושאור קדוש לייצר עכשיו 1 כוח קדוש. בסך הכל, אנו מצפים שהמפרט יישאר ההתמחות הריפוי היחידה בשכונת ה- S וככל הנראה ישלט בסולם עד סוף עונה 2.

תוֹעֶלֶת:> הפלאדין הקדוש היה תמיד היסטורי אחד המרפאים החזקים ביותר (מבחינת ביצועים) במיתיים+. יש להם כלי עזר התקפי והגנתי גדול במפלגה; אחד מהם הוא Aura Mastery, שתשתנה תלוי באיזו הילה יש להם ומשמשת לרוב בשילוב עם אייקון הילה של דבקותהילה של התמסרות כדי לשפר אותה עוד יותר ולהגדיל את ערך הפחתת הנזק שלה 15% 8 שניות. ב- DragonFlight הם יקבלו גישה למספר לחשי שירות חדשים לגמרי, מה שיגדילו את הערך הכולל שלהם לגג! ראשית, הם יקבלו גישה להפרעה עם אייקון נוזלנזיפה וכישרון חיצוני-חיצוני חדש עם ברכת אייקון העונותברכת העונות . ברכות עובדות בצורה ייחודית, כפי שיש ליכולת 4 אפשרויות המבוססות על מחזור: ברכת אייקון הקיץברכת הקיץ , ברכת אייקון הסתיוברכת הסתיו , ברכת אייקון החורףברכת החורף, ו ברכת אייקון האביבברכת האביב . תהיה להם אפשרות לשימוש משואת אייקון האמונהמשואת אמונה או משואת אייקון מעלהמשואת מעלה, שניהם בעלי ערך רב בהתאם לצינוק. יש את סמל שלטון החוקשלטון החוק בחירת כישרון יכול לגרום לכישורי הריפוי שלהם 60 מטר לטווח (לרוב לחשי הריפוי שלהם יש 40 מטר טווח), למרות שהם נחשבים ל”מרפא תגרה. הפוך את אייקון הרעהפוך לרשע אם הצוות שלהם זקוק לאפקט נוסף לבקרת קהל, וגם לאפשרות להיות לשכב על סמל ידייםלשכב על הידיים, כישוף ריפוי חזק למדי של יעד יחיד. כשנכנסים ל- DragonFlight, לכל מפרט פלדין אפילו תהיה גישה לקו הבסיס תערובת קרב יכולת עם אייקון התערבותהתערבות, מה שהופך את השירות שלהם לטוב אפילו יותר. יש להם גם אפשרות להסיר אפקטים של קסם, מחלות ורעל עם לנקות וגישה ל ברכת אייקון ההגנהברכת ההגנה, שניתן להשתמש בהן הן באופן פוגעני כדי למנוע ממישהו לקחת את האיום של הטנק או בהגנה על ידי הצעת חסינות לנזק גופני, ו ברכת אייקון ההקרבהברכת הקרבה כתועלת שימושית להפליא המפלגתית הזמינה לכל מפרט הפלדין ברכת אייקון החופשברכת חופש היא כישוף שירות נוסף שישפר את איכות חייהם במיתיים+, וטנקים יאהבו אותם בגלל זה. כדי לשלב את זה, אל נשכח שיש להם שליטה נהדרת על המון מרפא, עם אפשרות בין אייקון אור מסנווראור מסנוור (שיבוש AOE) או אייקון תשובהחזרה בתשובה (יכולת שליטת קהל חזקה), תלוי בבחירת הכישרון. בעל גישה לים יחיד עם יחיד עם סמל פטיש הצדקפטיש צדק יכול לעזור להם לשלוט על כל המון הנחשב מסוכן, במיוחד הגלגלים במיתיים+. עם כל זה בחשבון, פלדין נראה טוב יותר מתמיד להיכנס לדרקונפלייט.

מגנות וניתוח עצמי: לפלאדין הקדוש יש את אחד ממצבי ההגנה הקצרים ביותר במשחק עם אייקון הגנה אלוהיהגנה אלוהית, אם אייקון רוח בלתי ניתן לשבירהרוח בלתי ניתנת לשבירה מוכשרת. יש לך גם אפשרות לקבל אייקון צלחות מקודשותצלחות מקודשות, מה שהופך אותך לעמידה עוד יותר. בנוסף, פלדין הוא ההתמחות הריפוי היחידה שיש לה חסינות ב אייקון מגן אלוהימגן אלוהי, שהוא בעל ערך רב במיתוס+.

ניידות: אחד החששות העיקריים עבור פלדין תמיד היה הניידות המוגבלת שלהם אייקון סטיד אלוהיסטיבה אלוהית . למרבה המזל זה שופר קדימה ל- DragonFlight אם תבחר אייקון קוואליירכישרון פרשני בעץ הפלאדין הכללי. בנוסף, יש לנו אפשרות לכישרון חופש בלתי מוגבל, נותן לך שיפור נוסף מטעם מחלקת הניידות

A-Tier

כומר משמעת

04 בספטמבר, תיקון 10.1.עדכון 7: כומר המשמעת לא קיבל שום שינויים בתיקון הקטין הקרוב.

תוֹעֶלֶת: כומר משמעת הוא אחד ההתמחות הבודדים לריפוי שיש צורות של פיזור: להפיג את אייקון הקסםלהפיג קסם , לטהר אייקון מחלהלטהר מחלות, ו אייקון מפזר המונימפזרים המוניים . יש להם 2 חוטות חיצוניות חיצוניות חזקות ב דיכוי כאבים (הפחתת נזק ליעד יחיד) ו מילת חשמל: אייקון מחסוםמילת כוח: מחסום (הפחתת נזק AOE), בנוסף לספיגה החזקה שלהם אייקון Raptureהִתלַהֲבוּת . הכומר הוא הכיתה היחידה במשחק שיכולה לספק מסיבה כוללת 5% סיבולת עם סיבולת עם מילת כוח: Fortitude, מה שהופך אותם למיוחדים. לכל ההתמחות בכוהנים יש גישה לחיבור חיצוני חזק להפליא עם אייקון עירוי כוחעירוי כוח, שניתן להשתמש בו בצורה פוגעת או בהגנה, תלוי במצב. מאז הצגת הכישרונות החדשים ב- Dragonflight, יש גם כוהנים גישה ל תאומים של אייקון כוהנת השמשתאומים של כישרון כוהנת השמש (בעבר אפקט אגדי Shadowlands), מה שמגדיל את הנזק הכללי של המסיבה. כדי להוסיף לתועלת של הכומר, בל נשכח את האייקוני שלהם קפיצת אמונה כישוף אמונה, עזרה לחברי הצוות שלהם לברוח מצבים מסוכנים או למקם מחדש מבלי לאבד זמן יקר, ו אייקון מתים של אזיקכבלי מתים, שיש בהם שימוש מוגבל בהתאם לסוג ההמון. יש אכפת להרגיע את האייקוןאכפת להרגיע יכול לעזור לצוות שלהם להציל אם הם מתכננים לדלג על חבילה. אייקון בקרת נפששליטה במחשבות / שולט בסמל המוח.

מגנות וניתוח עצמי: ערכת הכלים ההגנתית של הכומר המשמעת תשתפר בעתיד לדרקונפלייט. מחוץ לרידה ההגנתית האייקונית שלהם אייקון תפילה נואשתפילה נואשת (שעכשיו ניתן לשפר אם הם כישרון אוֹרההשראה של אור, למפרט תהיה אפשרות לבחירות בכישרון כמו אייקון אור מגן , אייקון בולווארק מלאכי אייקון תמונה שקוףתמונה שקופה, שיש לו 10% הפחתת נזק כל 20 שניות (אם כשרון שיפור דהייה); שלא לדבר על כך שזה יכול גם להסיר את כל השפעות הנחש על עצמם אם יש להם מוכשרים אייקון פנטזמה סמל דהייהדעך די חזה הגנה קצר והגנה.

ניידות: הניידות של הכומר אינה הגדולה ביותר, אך שיש להם שפע של לחשים שלהם כיסאות מיידיות מאפשרת להם למקם מחדש מבלי להקריב חלק גדול מהביצועים שלהם. בנוסף, הם יכולים לבחור בכישרון להבה של אייקון אור אייקון עונשיןעונש על ידי 25%/50% ואפילו ערימות עם אייקון נוצה מלאכינוצה מלאכית . קיום נוצה מלאכי יכול גם לעזור לא רק לעצמם אלא גם לצוות שלהם, בנוסף ל אייקון גוף ונפשכישרון גוף ונפש, שמתאים לסגנון המשחק הריפוי שלהם ומוסיף מהירות תנועה נוספת.

שיקום שאמאן

04 בספטמבר, תיקון 10.1.עדכון 7: שיקום שאמאן לא קיבל שינויים בכתם הקטין הקרוב.

תוֹעֶלֶת: השיקום של השירות של שאמאן ישתנה בהתאם לבחירת הכישרונות, אך לרוב המסיבה הם תמיד ירצו ללכת עם סמל טוטם קישור רוחSpirit Link Totem, שהוא גם ה- Cooldown העיקרי שלהם; הכל אחרי זה הוא אופציונלי, ואני אמליץ לבדוק את מדריך השיקום שלנו על ורידים קפואים למידע נוסף. התועלת הכללית שלהם די חזקה, עם גישה להלם AoE עם סמל טוטם קבליםטוטם קבלים, שניתן לשפר עוד יותר דרך אייקון מטען סטטימטען סטטי או כישרונות הקאדגל של גרדיאן, ואחריהם מפיצים קללה עם סמל ניקוי רוחSpiritse Spirit, אפקט שליטת קהל חד-יעד עם יחיד עם אייקון משושהHex, ו- a טיהור אייקוןטיהור (או א אייקון טיהור גדול יותרטיהור גדול יותר במידת הצורך). כמובן שאחת היכולות הוותיקות ביותר שלהם היא סמל טוטם רעדTempor Totem (שעובד גם על אפקטים של קסם), יחד עם האפשרויות לבחור בין אייקון טוטם של Earthgrab אייקון טוטם של Rumb Rush סמל סופת רעמיםיכולת סופת רעמים. אייקון הנחיות אבותהנחיות אבות יכולות לעזור לקבוצה עם ריפוי מחוץ לרפואה אם ​​יש מצב עם דינגר גבוה. יש להם גישה ל אייקון תאורה בדםתאורת דם, AOE איטי עם אייקון טוטם של עמדת כדור הארץ אייקון יסודי כדור הארץ בְּרִיאוּת). תהיה להם אפשרות להחזיר מאנה נוספת לחברי המפלגה שלך במידת הצורך אייקון טוטם של מאנה אביבמאנה אביב טוטם, אפקט קטן של ריפוי אוטומטי עם טֶבַעהאפוטרופוס של הטבע, והיכולת להתייצב עם אייקון גלגול נשמותגִלגוּל נְשָׁמוֹת . אם זה לא הספיק, הם יקבלו גישה לתועלת עוד יותר ב- DragonFlight סמל טוטם טיהור רעלטוטם טיהור רעל ו Stoneskin Totem, ניקוי רעל ו 10% הפחתת נזק גופני ברחבי המפלגה. כדי להעלות את הדברים, יש להם את ההפרעה הקצרה ביותר במשחק עם אייקון גזירת רוחגזירת רוח .

מגנות וניתוח עצמי: איננו יכולים לעבור מבלי להזכיר את החלק ההגנתי של המפרט; מחוץ לרגיל שלהם אייקון משמרת אסטרלי אייקון מטיילים מטוסיםמטייל מטוסים או אייקון בולווארק אסטרליאסטרל בולווארק . הם יכולים לבחור לכישרון אייקון יסודי כדור הארץEarth Elemental, שגם יגדיל את בריאותם על ידי 15% ולחזק את מפלגתם במקרה של סכנה. בנוסף, הם יכולים לקבל את אייקון זאב רוחהרוח וולף אורה אם הם משתמשים בכישרון; רק זכרו שזה מביא להרוויח 1 ערמו כל שנייה.

ניידות: שיקום שאמאן הוא אחד המרפאים הניידים יותר שכן סגנון המשחק הריפוי שלהם הוא תערובת בין השפעות מרפא-מעל לריפוי ישיר, ומאפשרת להם להזיז או לשנות את המיקום מבלי להקריב חלק גדול מהיכולות ההתקפיות וההגנה שלהם. סמל משב רוחמשב רוח . הם יכולים גם להשתמש שלהם אייקון זאב רוח רפאיםזאב רוח רפאים אם אסור לרכבים בצינוק לעבור מנקודה A לנקודה B הרבה יותר מהר. לבסוף, בל נשכח Spiritwalkerהחסד של Spiritwalker, מאפשר להם להטיל לחשים תוך כדי מעבר!

שיקום דרואיד

04 בספטמבר, תיקון 10.1.עדכון 7: שיקום דרואיד קיבל כמה שינויים בתיקון החם האחרון בכיתה. למרות שהמפרט קיבל דירה 6% נרף על כל יכולות הריפוי שלהם, הכישרון החדש – אייקון גרוב שומרי גרוב. בנוסף, כמה כישרונות אחרים כמו אייקון סינתזת פראיסינתזה פראית ו חיבוק של אייקון החלוםחיבוק החלום זכה לתשומת לב חיובית שתתרום גם לביצועים הכוללים מעט טובים יותר בשיקום דרואיד. בסך הכל, אתה צפוי להיות טוב יותר במחלקת HPS, שתבסס עוד יותר את מקומך ברשימת ה- A-Tier.

תוֹעֶלֶת: לשחזור דרואידים יש ערכת כלים נהדרת לשירות אייקון Ironbark . לדרואיד יש גם חובב רחב פשיטה שנוסף ב- DragonFlight עם סימן האייקון הפראיסימן ה- Wild (זמין לכל המפרט), המספק ערך נוסף לערכת הכלים של השירותים כבר. שינה , סמל שאגה חותמתשאגה חותמת , הסר את סמל השחיתותהסר את השחיתות , סמל מרגיעלְהַרְגִיעַ , אייקון הסתבכות המונית אורסולמערבולת אורסול (תלוי בבחירת הכישרון), אייקון חידושהִתחַדְשׁוּת , אייקון ציקלוןצִיקלוֹן , אייקון Bash MightyBash Mighty, או אייקון שאגה בלתי מסוגלשאגה בלתי מסוגלת (תלוי בבחירת הכישרון), אייקון טייפוןטַיִפוּן , אייקון פנימיפנימיות, ועוד ועוד. קדימה ל- DragonFlight, לשחזור דרואידים יש גם אפשרות לכישרון גולגולת באש, שנותנת להם הפרעה. זה יהפוך אותם לחזקים עוד יותר ב- Mythic+, אם כי קחו בחשבון שזה כישרון די “יקר” ואולי לא תרדו בדרך זו. דרואידים הם גם אחד המעמדות הבודדים שיש להם גישה ליכולת התגנבות עם אייקון ProwlProwl, ומאפשר להם לעשות כל דילוג בלי להשתמש שיקוי בלתי נראה. אייקון לידה מחדשלידה מחדש, תחיית קרב המוגבלת רק להתמחות בודדת במשחק.

מגנות וניתוח עצמי: מחוץ לתועלת הגדולה שלהם, לשיקום דרואיד יש הגנה די חזקה עם אייקון ברקסיןברקסין הוא רק כוסה של דקה אחת, ואחריו הפחתה פסיבית גדולה מ 25% סיבולת על פי דרישה עם סמל צורהצורת דוב ו 6% הפחתת נזקים קבועה מ אייקון מסתור עבהמסתור עבה (אם מוכשר בעץ הכיתה).

ניידות: שיקום המשחק הכללי של דרואיד הוא די נייד; מכיוון שחלק בריא מהסגנון המשחק שלהם הוא עם לחשים מיידיים של ריפוי בזמן, הם יכולים להחליף בחופשיות עמדות מבלי להיענש. דרואידים מכל מפרט יש גם כישרון להגדיל את מהירות התנועה שלהם על ידי 15% עם מהירות חתולית . בנוסף, הם יכולים לבחור לכישרון טייגר דאש או אייקון מטען פראיחיוב פראי כדי להשיג ניידות נוספת אם הם נמצאים בלחימה וצריכים לנוע במהירות האפשרית.

שימור Evoker

04 בספטמבר, תיקון 10..עדכון 7: שימור Evoker לא קיבל שינויים בכתם הקטין הקרוב.

תוֹעֶלֶת: שיעור ה- Evoker יוצא די חזק מהשערים, עם אחד השירותים הטובים ביותר במסיבות במשחק. יש להם גישה לדימום משולב, רעל, קללה ומחלות מתפזרים עם אייקון להבה מכריעלהבה מופרזת (זהו פיזור נוסף מחוץ לזו הרגילה), אפקט שורש המוני עם אייקון מפולת אייקון מזנון כנףמזנון כנף, יכולת גזעית דופק עם סמל החלקה של זנבהחלקה בזנב, הפחתת נזקים באזור המסיבה עם אפקט עם המסיבה עם אייקון צפיר טרור סמל השמייםאימת כישרון השמיים. יש להם גם יכולת לטוס עם בעל ברית, המכונה אייקון הצלההצלה (וזה די שימושי אם חבר המפלגה שלך נמצא מחוץ לתפקיד ותוכל לחסוך להם כמה שניות של מעבר דירה), גישה לכלי עזר חדש לגמרי עם מדכא את אייקון שאגה אייקון מופרזיתר על המידה, אם מוכשר. יש להם גם זעם של אייקון ההיבטיםזעם של ההיבטים, שהוא צורה אחרת של אייקון תאורה בדםתאורת דם, מפלגה-מקח ברכת אייקון הברונזה 1 מקור אייקון הקסםמקור הקסם (הוטס עוד יותר על ידי אייקון מאנה חזקמאנה חזקה).

מגנות: ל- Evoker יש פסיבי ייחודי, סמל קשקשים מחוסמיםמאזניים מחוסמים, מה שיגרום להם להקל על נזק פיזי יותר, וגישה ל אייקון מאזני אובסידיאןמאזני אובסידיאן, 1.כוסות של 5 דקות המספקות 30% נזק מופחת עבור 12 שניות, שתוכל עוד יותר לחזק אם אתה כישרון אייקון אובסידיאן בולווארקאובסידיאן בולווארק . בנוסף, תהיה לך גישה חידוש אייקון להבהחידוש Blaze, המחמיא עוד יותר לפרופיל ההגנה החזק שכבר של הכיתה.

ניידות: למען האמת, רוב הפלייסטייל שלהם יתבסס על לחשים מיידיים עם כמה חריגים, המשלים עוד יותר על ידי אייקון רחףרחף במידת הצורך. אם מדברים על היותם ניידים, יש להם גרסה משלהם של דאש עם אייקון חיבוק Verdantחיבוק שופע, שיש לו 30 טווח החצר למקרה שהם נדרשים למקם מחדש במהירות.

Mistweaver Conk

אייקון תה מאנה

04 בספטמבר, תיקון 10.1.עדכון 7: MistWeaver Conk קיבל את השינויים המכירים ביותר בכל הכיתות בעקבות התיקון 10.1.7 תיקון. כדי לסכם את כל החובבים, ערבי Misteders קיבלו שינויים מדהימים באיכות החיים על ידי יכולותיהם של הוצאות המאנה (במיוחד תה מאנה), מה שיהפוך אותם להרבה יותר יעילים במיתוס+ (בעבר חולשה). זה יחזק את עמדתם במטא הנוכחי ויעביר אותם לדירוג ה- A-Tier.

תוֹעֶלֶת: Mistweaver Conk קיבל הפרעה עם סמל שביתת יד חניתSpear Hand Strik+. עלינו לציין כי זו המעמד היחיד שיכול לספק סמל מגע מיסטימגע מיסטי (אם כי כל אחד מ 3 מפרט נזיר יכול לעשות זאת), שיכול להיות בעל ערך רב אם אתה מפעיל קומפוזיציה מכוונת נזק פיזי. אייקון טאטא רגלייםטאטא רגליים והייחודיות סמל טבעת השלוםטבעת של יכולת שלום, מספקת להם מספיק בקרת קהל כדי לעזור לטנק שלהם לעטוף במידת הצורך. הם יכולים להפיג רעל ומשפעות מחלות עם סמל גמילהגמילה ויש להם גם את היכולת להסיר את כל השורשים והנחמות (כמו פלדין כמו פלדין ברכת אייקון החופשברכת חופש אך גם נתינה 70% מהירות תנועה) עם נָמֵר . יש להם יכולת בקרת קהל חד-יחידה ב אייקון שיתוקשיתוק, שניתן להשתמש בו בכל סוג אספסוף. הם מספקים גם חובב בקבוצה בשם אייקון מסלול רוחהובלת רוח (אם מוכשרת), שיכולה לעזור כאשר לא ניתן להשתמש בהרכבים. אם הם מדברים על חובבי קבוצות, יש להם גם אפשרויות הכישרון של קרוב לאייקון הלבקרוב ללב ו סמל שפוך נדיבשופך נדיב (זמין לכל מפרט הנזיר) שהם או הורים נוספים במסיבה.

מגנות וניתוח עצמי: ל- Mistweaver Modks יש חוטות הגנה נהדרות, עם כמה אפשרויות כישרון תחת חגורתן כמו להטיל סמל פגיעה , קסם מפוזר , ביוצר אייקון חליטהמבצר חליטה, ו קפץ סמל לאחורלהקפיץ בחזרה .

לנזיר ניידות בסיסית גדולה; לא רק שיש להם התעלות, אך גם גישה ל סמל גליללגלגל, מה שמקל על העבר מנקודה A לנקודה B.

B-Tier

כומר קדוש

04 בספטמבר, תיקון 10.1.עדכון 7: הכומר הקדוש לא קיבל שינויים בכתם הקטין הקרוב.

תוֹעֶלֶת: כומר קדוש הוא אחד ההתמחות הבודדים לריפוי שיש 3 צורות של פיזור: להפיג את אייקון הקסםלהפיג קסם , לטהר אייקון מחלהלטהר מחלות, ו אייקון מפזר המונימפזרים המוניים . יש להם גם 2 חוטות הגנה חיצוניות חזקות עם אייקון רוח אפוטרופוסרוח אפוטרופוס (שניתן לשפר על ידי אייקון מלאך השומרמלאך שומר / שומרי אייקון האורשומרי האור), ו סמל של אייקון התקווהסמל התקווה, בנוסף לכמה מעלות קלות קלות בהתאם לבחירות בכישרון, כגון- אייקון מילה אלוהי אייקון אפוטאוזיסהַאֲלָהָה . בכומר הקדוש יש בנוסף פסיבי ייחודי שנקרא סמל רוח הפדיוןרוח הגאולה המאפשרת להם לרפא גם אם הם מתים. הם יכולים לעזור גם בשליטה על המון בצינוקים אם הם כישרון המילה הקדושה: אייקון Chastiseהמילה הקדושה: Chastise . הכומר הוא הכיתה היחידה במשחק שיכולה לספק מסיבה כוללת 5% סיבולת עם סיבולת עם מילת כוח: אייקון Fortitudeמילת כוח: Fortitude, מה שהופך אותם למיוחדים. לכל ההתמחות בכוהנים יש גישה לחיבור חיצוני חזק להפליא עם אייקון עירוי כוחעירוי כוח, שניתן להשתמש בו בצורה פוגעת או בהגנה, תלוי במצב. מאז הצגת הכישרונות החדשים ב- Dragonflight, יש גם כוהנים גישה ל תאומים של אייקון כוהנת השמשתאומים של כישרון כוהנת השמש (בעבר אפקט אגדי Shadowlands), מה שמגדיל את הנזק הכללי של המסיבה. אם מדברים על הצגת לחשים חדשים, הם קיבלו גישה ל אייקון משמרת ריקכישרון משמרת בטל, שיכול למנוע ממנו לחברי הצוות שלהם. כדי להוסיף לתועלת של הכומר, בל נשכח את האייקוני שלהם קפיצת אייקון אמונהקפיצת אמונה כישוף אמונה, עזרה לחברי הצוות שלהם לברוח מצבים מסוכנים או למקם מחדש מבלי לאבד זמן יקר, ו אייקון מתים של אזיקכבלי מתים, שיש בהם שימוש מוגבל בהתאם לסוג ההמון. יש אכפת להרגיע את האייקוןאכפת להרגיע יכול לעזור לצוות שלהם להציל שיקוי בלתי נראה . אייקון בקרת נפששליטה במחשבות / שולט בסמל המוחנפש שולטת הם לחשים שיכולים להועיל בצינוקים של Dragonflight; כפי שראינו בעבר, תמיד יש משהו שאתה יכול “גבינה” עם היכולות האלה.

מגנות וניתוח עצמי: ערכת הכלים ההגנתית של הכהן הקדוש תשתפר בעתיד לדרגונפלייט. מחוץ לרידה ההגנתית האייקונית שלהם אייקון תפילה נואשתפילה נואשת, שכעת ניתן לשפר אם כישרון אוֹרההשראה של אור, למפרט תהיה אפשרות לבחירות בכישרון כמו אייקון אור מגןאור מגן , אייקון תמונה שקוףתמונה שקופה, צוברת א 10% הפחתת נזק כל 20 שניות אם סמל דהייה משופרדהייה משופרת מוכשרת; שלא לדבר על כך שזה יכול גם להסיר את כל השפעות הנחש על עצמם אם יש להם את הכישרון אייקון פנטזמהפנטזמה, שעושה סמל דהייהדהייה די חזקה וקצרה הגנה הגנה.

הניידות של הכומר הקדוש אינה הגדולה ביותר, אבל יש חלק מהכישופים שלהם שכן יצירות מיידיות “יקנו” להם מספיק זמן למקם מחדש מבלי להקריב חלק גדול מהביצועים שלהם. יש אייקון נוצה מלאכינוצה מלאכית יכולה גם לעזור לא רק לעצמם אלא גם לצוות שלהם, בנוסף ל אייקון גוף ונפשכישרון גוף ונפש, שמתאים לסגנון המשחק הריפוי שלהם ומוסיף מהירות תנועה נוספת.

Changelog

 • 04 ספטמבר. 2023: נבדק ועודכן עבור 10.1..
 • . 2023: התאמות נוספות המבוססות על תיקון החמות האחרון בכיתה.
 • 09 באוגוסט. 2023: התאמות נוספות המבוססות על תיקון החמות האחרון בכיתה.
 • 25 ביולי. 2023: התאמות נוספות המבוססות על תיקון החמות האחרון בכיתה.
 • 13 יולי. 2023: התאמות נוספות המבוססות על 10.1.5 תיקון.
 • 10 ביולי. 2023: התאמות נוספות המבוססות על 10.1.5 תיקון.
 • 27 ביוני. 2023: התאמות נוספות המבוססות על התיקונים החמים האחרונים.
 • 06 ביוני. 2023: התאמות נוספות המבוססות על התיקון החם האחרון ביותר.
 • 23 במאי 2023: .
 • 01 במאי 2023: מעודכן לחלוטין לעונה 2 של Dragonflight.
 • 21 במרץ. 2023: התאמות נוספות המבוססות על 10 הקרובות.0..
 • 14 בפברואר. 2023: התאמות נוספות המבוססות על התיקון האחרון.
 • . 2023: .0.5 תיקון.
 • 21 דצמבר. 2022: התאמות נוספות המבוססות על שינויי הכיתה האחרונים.
 • 18 בנובמבר. 2022: עודכן עם האיטרציה הראשונית לעונה 1 של DragonFlight.

דירוג מרפא Dragonflight

כל שיעור המדורג על ידי ביצועי הריפוי שלהם בפשיטות על פי יומני ה- RAID האחרונים.

אתר זה נתמך על ידי מודעות

 • שימור evoker (s -tier)
 • פלדין קדוש (S -Tier)
 • שיקום דרואיד (s -tier)
 • כומר קדוש (a -tier)
 • שיקום שאמאן (a -tier)

מאיפה הנתונים מגיעים?

הדירוג שלנו מבוסס על סטטיסטיקה. אנו משתמשים באלגוריתמים כדי לעבד אלפי יומני פשיטה (מיומני Warcraft) מדי יום. .

כיצד להשתמש בדירוגים אלה?

אם אתם מחפשים את מעמד הריפוי בעל הביצועים הטובים ביותר, האפשרות הבטוחה ביותר היא לבחור את אלה מ- S-Tier-הם דורגו כפופולריים ביותר בקרב הגילדות הראשונות בעולם ושחקני ניתוח מובילים נכון להיום ובכך נחשבו לזרם מטא ב- WOW.