נקודת הנקמה צייד טנק מפרט, בונה וכישרונות – Dragonflight 10.1.7 – World of Warcraft – ורידים קפואים, שיטה מדריך צייד שד הרס – כישרונות – Dragonflight 10.1.7

0

מדריך כישרונות צייד שד הרס

Contents

מחזור השנאה: ריקוד להב, שביתת הכאוס וסעף הזוהר מצמצמים את תקליטור קרן העיניים על ידי 0.5-1 שניות. מחזור השנאה הוא כישרון סופר עוצמתי והוא אחד ממרכיבי הליבה של קרן העיניים בונים שכן הוא מצמצם את קופת קרן העיניים בלא מעט, תלוי בגבס הריקוד שלך, שביתת הכאוס והסערה של הזוהר.

נקודת הנקמה צייד צייד מפרט, בונה וכישרונות – Dragonflight 10.1.7

בדף זה תגלו את הכישרונות הטובים ביותר עבור כל שכבה עבור צייד השדים הנקמה שלכם ב- World of Warcraft – Dragonflight 10..7. יש לנו גם רשימות כשרונות ברירת מחדל עבור סוגים שונים של תוכן, כגון פשיטה או מיתיים+. אם אתה משחק עם Warmode, יש לנו גם את כישרונות ה- PVP שלך.

טבלת תוכן של דף זה

 • .
 • 2. הכישרונות הטובים ביותר עבור צייד השדים הנקמה
 • 3. הסברים על כישרון לציידי שדים נקמה

שימו לב כי מבנים אלה הם המלצות גנריות לתוכן שונה. .

הכישרונות הטובים ביותר למטרה יחידה עבור צייד השדים הנקמה

מבנה זה הוא האפשרות הטובה ביותר למצבים טהורים עם יעדים יחיד, ובאופן כללי מה מומלץ למפגשי פשיטה.

הקפד להשתמש בלחצן ‘מחרוזת ייצוא העתק’ כדי לייבא את הבנייה הטובה ביותר ישירות למשחק שלך!

הכישרון הטוב ביותר של AOE/Tynanical Mythic+ Talents עבור צייד השדים הנקמה

זהו הבנייה המומלצת שלנו לתרחישים של AOE בפשיטות כמו גם בצינוקים מיתיים+ בשבועות עם ההדבקה הרודנית. .

!

הכישרונות המיתיים המוערכים ביותר+ עבור צייד השדים הנקמה

זהו הבנייה המומלצת שלנו עבור צינוקים מיתיים+ בשבועות עם ההדבקה המבוצרת, היא סוחרת נזק לבוס ושרידות נגד בוסים ואויבים דומים כדי להשיג ערך הגנתי עקבי נגד קבוצות אויבים גדולות באמצעות הזנת השד .

הקפד להשתמש בלחצן ‘מחרוזת ייצוא העתק’ כדי לייבא את הבנייה הטובה ביותר ישירות למשחק שלך!

הסברים על כישרון לציידי שדים נקמה

שים לב שאנחנו לא מסבירים כל כישרון בעץ בעמוד זה. . לפרטים מלאים והסברים על כל כישרון, בקר בדף הכישופים שלנו דרך הכפתור למטה.

שורות כשרון 1-4

כישרונות ראויים לציון

תיאור/אפקט
אייקון הרס פלהרס פל . אייקון דמונידמוני להעניק 8 שניות של אייקון מטמורפוזהמטמורפוזה בעת שימוש. . אייקון Boon Darkglareכישרון Boon Darkglare.
אייקון שבריריותחוּלשָׁה גורם לאויבים שנפגעו על ידי זיגיל להבה כדי לקבל ערימה של אייקון שבריריותשבריריות, מה שגורם לך לרפא עבור 10% מכלל הנזק שאתה עוסק בהם במשך 6 שניות. שבריריות והופכת אותו לחלק ליבה מזהות הנקמה.
מותג לוהט מותג את היעד שלך, מתמודד עם נזק אש כבד למטרה שלך, וגורם שהם אכן מטפלים ב -40% פחות נזק לך במשך 10 שניות. הגנה חזקה שמקיימת אינטראקציה עם כמה כישרונות חזקים אחרים בהמשך עץ הכישרון.
הסטה את אייקון הדוקרניםהסטה דוקרנים גורם ל שד קוצים אייקוןשד דוקר. מרכיב ליבה לשעבר של שד קוצים אייקון. זה שווה את הנקודה בכל התוכן שבו אתה לוקח נזק פיזי.
סמל שברשֶׁבֶר מחליף אייקון גזירהגזירה, יש לה שני מטענים על 4.חוטות 5 שניות ומייצרת 25 זעם ומריץ 2 שברי נשמה פחותים כאשר יצוק. יכולת נהדרת המאפשרת חלק גדול מערך הכלים בכיתה שלך. מומלץ מאוד לנתיב ולקבל שבר בכל התוכן.

כישרונות נישה

כִּשָׁרוֹן מתי לשקול
צרכו אייקון קסם מנקה את המטרה, והסיר 1 אפקט קסם מועיל על היעד. יש לו טווח של 30 מטרים וטיפוח של 10 שניות. חזק לכל תוכן הדורש הפזת השפעות קסם על יעדים.
אייקון פלבליידפלבלייד יכולת פעילה עם כוסית של 15 שניות המייצרת 40 זעם עם סיכוי נמוך לאפס את ההשתנה שלו כשאתה משתמש סמל שברשֶׁבֶר . כלי הגון ליצירת זעם נוסף תוך כדי לימוד המפרט או כשאתה נאבק לפלט מספיק זעם לסיבוב שלך.

שורות 5-7

קטע זה של עצי הכישרון מספק כמה כישרונות פסיביים ליבה התומכים בדרך כלל בערכת הבסיס שלך.

תיאור/אפקט
ראש אייקון הכאוסראש הכאוס אייקון מטמורפוזה. . כדאי לקחת את כל התוכן.
אייקון Chaos Novaכאוס נובה סטון AOE בן 2 שניות על גבי כניסה של 1 דקות. . תוספת נהדרת לערכת הכלים שלך בתוכן Mythic+ ו- PVP.
אייקון דמוני מעניק לך 8 שניות של אייקון מטמורפוזהמטמורפוזה בעת השימוש אייקון הרס פלהרס פל . הכישרון הזה עושה אייקון הרס פל גִלגוּל . הכישרון הזה הוא ליבה למערכת הכלים הנקמה ומשהו שכדאי לנסות לכישרון בכל צורות התוכן.
סמל פצצת רוחפצצת רוח ספנדר שעולה 40 זעם וצורך עד 5 שברי נפש זמינים ועוסק בנזקי אש מבוסס על הסכום שנצרך על ידי כל האויבים בטווח. חל על ערימה אחת של אייקון שבריריות. חזק במפגשים עם כמה אויבים. חזק מאוד במיתוס+ מאז סמל נפש נפשSoul Cleave רק עוסק בנזק עד 5 אויבים, ולעתים קרובות אתה נתקל במצבים עם יותר מזה בכל צינוק נתון.
אייקון רייבר בטלReaver void יעדים הנגועים על ידי שבריריות עוסקת כעת ב -4% פחות נזק לך. גורם לאויבים שנפגעו על ידי סמל נפש נפשנפש נצמדת להיפגע על ידי אייקון שבריריותשבריריות למשך 6 שניות. אייקון SoulCrush.
אייקון נפילההושמט הנזק הראשוני של ל- Immolation Aura יש כעת סיכוי גבוה להשרפה על שבר נשמה פחות. עד לכל היותר 5 שברי נשמה פחותים. כישרון זה מתרחש היטב, ככל שאתה נלחם יותר באויבים. . עם זאת, במיתוס+ ופשיטה מפגשים עם יעדים מרובים, זה הופך לכישרון חזק מאוד, במיוחד כאשר הוא מזווג עם סמל פצצת רוחפצצת רוח .
אייקון Boon DarkglareDarkglare Boon מקטין את חילול ההתרסקות של אייקון הרס פלהרס פלס לאחר שהושלכה על ידי 10-20% והחזרים 10-20 זעם לכל נקודת כישרון. עלייה גדולה לתפוקת הנזק הכוללת שלך, במיוחד בשילוב עם כישרונות כמו ייסורים קולקטיביים ו סטוק את סמל הלהבותסטוק את הלהבות . בקומבינציה עם אייקון דמונידמוני זה מוסיף ערך הגנתי משמעותי. כישרון מומלץ ביותר בכל התוכן.

כישרונות נישה

כִּשָׁרוֹן מתי לשקול
סיגיל של סמל שרשראותזיגיל של שרשראות מציב סיגיל בשטח ושתי שניות לאחר מכן אוחז בכל האויבים בסיגיל למשך 6 שניות, מאט אותם ב -70% למשך 6 שניות. יש לו קולדאון של 1 דקות. עריכת כלי עזר חזקה עבור מיתוס+ ומפגשים מסוימים בפשיטה היכן השפעות העקירה של העקירה הם בעלי ערך רב, עם זאת, היא רחוקה בצד העץ, ועלות ההזדמנות להגיע אליו גבוהה מאוד.
אייקון פטירה לוהטפטירה לוהטת גורם ליעדים הנגועים אייקון מותג לוהטמותג לוהט לקחת מכם 40% נזקי אש מוגבר. נהדר לתפוקה התקפית כוללת ומוביל לכישרונות חזקים, במיוחד למפגשי פשיטה עם פחות אויבים. נטילתו תמריץ אותך לשימוש אייקון מותג לוהטהמותג הלוהט ככוח פוגעני, למרות שזה היה אחד ממצבי ההגנה הבודדים שלך. אז קח את זה רק כשאתה מודע לסחר ויכול לעשות שימוש בהגברת הנזק.

שורות 8-10

כישרונות ראויים לציון

כִּשָׁרוֹן תיאור/אפקט
אייקון הצידהצייד יכולת שתטעין אויב, תגרום נזק לטבע, תשתרש אותם במקום ותתמודד עם נזק טבע נוסף במשך 6 שניות עד 5 יעדים בדרך של המטען. זה גם יסמן את היעד העיקרי שלך למשך 30 שניות, וירפא אותך עבור 25% מכלל הנזק שאתה עוסק בהם. זוהי זיהוי פוגעני ומגונן חזק ושווה כישרון ברוב המקום.
אייקון ייסורים קולקטיביים שֶׁלְךָ אייקון הרס פלFEL הרס מזמן צייד שדים הרס של בעלות הברית העוסק בכאוס נזק לכל היעדים שלפניכם. כישרון חזק שמגדיל את הנזק הכללי שלך בכמות משמעותית.
סמל פגיעותפגיעות שבריריות ב -2% לכל נקודת כישרון וערימת שבריריות. , אייקון SoulCrushSoulcrush . סמל פצצת רוחפצצת רוח ו סמל נפש נפש אייקון שבריריותשבריריות להגדלת נזק משמעותית לעיר התערבות הגדולה. בחירת חובה כמעט בכל התוכן.
להאכיל את סמל השדלהאכיל את השד מקטין את ההשתולל שד קוצים אייקוןשד קוצים על ידי 0.. כישרון הגנתי חזק. במיוחד במיתוס+, שם אתה משיג ערך כולל יותר בגלל אייקון נפילההושמט .
Soulcrush מאפשר אייקון שבריריות חוּלשָׁה . לכל ערימה משך זמן עצמאי של 6 שניות. זה גם גורם סמל נפש נפש. כישרון זה מספק ערך מסיבי מכל צומת בודד המשפיע אייקון שבריריותחוּלשָׁה . בסך הכל, זהו הכישרון החזק ביותר על עץ הנקמה ויש לקחת אותו בכל התוכן במידת האפשר.
אייקון נפש קרבר . זה מוליד 2 שברי נשמה פחות. כישרון חזק הן בהתקפה והן בהגנה, וכדאי לקחת אם אתה יכול לחסוך את נקודת הכישרון.
מספוא לאייקון הלהבהמספוא ללהבה שדים יזרמו באופן אקראי בטווח המתקרב אליך. הריגתו תגרום לפיצוץ, להתמודד עם נזקי צל לאויבים הסמוכים ולרפא אותך ב 20% מבריאותך המקסימאלית. יתר על כן, השד מוליד שבר נשמה, כאשר הוא נצרך, מעניק לך 20% נזק מוגבר שנגרם במשך 15 שניות. צו אליסיאני . השד ייקח נזק מסיבי מ לזרוק את אייקון גליב. רק תוכל לתקוף את השד.
אייקון צו אליזהצו אליסיאני אתה מציב סיגיל העוסק בנזק ארקני מסיבי לכל האויבים שנפגעו לאחר 2 שניות. התמודדות עם נזק עם אייקון צו אליזהצו אליזיאן יזמן 3 שברי נשמה פחותים. עם זאת, יכולת פעילה חזקה להפליא חלשה משמעותית בהשוואה לבחירה האחרת באותו צומת, מספוא לאייקון הלהבהמספוא ללהבה . בדרך כלל לא מומלץ לנקוט בכישרון זה אלא אם כן אתה יודע שאתה יכול לקבל תמורה טובה מכל הגבס או כסחר מודע של נזק להעדפה.
למטה בסמל להבותלמטה בלהבות מעניק מטען שני של אייקון מותג לוהטמותג לוהט ומקטין את התנופה של אייקון מותג לוהט. זה מאפשר לך להשתמש במטען שני ולהוריד את הכוס כדי לעבוד סביב אייקון נפש קרברנפש קרבר לשמירה על זמן הגנה תוך שימוש גם אייקון פטירה לוהט. אתה יכול גם להשתמש בזה יחד עם שריפת אייקון חישריפה בחיים ו אייקון Boon DarkglareDarkglare Boon שיהיה חזק אייקון הרס פלהרס הפלג אייקון פטירה לוהט.

כישרונות נישה

כִּשָׁרוֹן מתי לשקול
אייקון המוצא האחרוןמוצא אחרון יכולת מוות לרמאות שתרפא אותך אם אתה סובל מנזק קטלני, ותעניק לך 15 שניות של גִלגוּל . יש לו טאון של 8 דקות לאחר הצלתך. . עם זאת, אם יש כמה חלקים קשים במיוחד במאבק .
אייקון חושךחוֹשֶׁך עריכת הגנה הגנתית של 5 דקות שמשפיעה עליך ועל כל בעלי ברית בתוך האפקט. זה מוליד יכולת חושך למשך 8 שניות הגורם לכל נזק לך או לבעל ברית בתוך החושך להיות סיכוי של 20% לשלול. זה עובד בצורה הטובה ביותר כנגד להיטים תכופים ותקופתיים מכיוון שזה אקראי אם הנזק יישלל או לא.
אייקון שחור של המגרשחושך מוחלט מקטין את הסערה של אייקון חושךחושך עד 120 שניות. חושך לפחות על מכונאי מסוכן אחד יותר. בדרך כלל זה שימושי יותר מ אייקון לילה ארוךלילה ארוך, קשה ככל שיהיה להניע עליו נקודות הוצאות אלא אם כן הוא מוסיף .

בהתחשב בכישרון המגוון שבניית המומלצים לסוגים שונים של תוכן, תהיה גם וריאציה כלשהי בסיבוב שלך. .

כישרונות PVP (מצב מלחמה)

. הפעלת מצב מלחמה מספקת את היתרונות הבאים:

 • מעניק גישה לכישרונות PVP בעולם הפתוח.
 • עלייה של 10% בתגמולים למסע העולמי ברמת מקסימום.
 • 10% יותר ניסיון שנצבר בזמן הפילוס.
 • .

. .

באופן כללי, הבחירות נעשות כדי לייעל את היכולת שלך להרוג אויבים מהר יותר, ולהגדיל את הקצב שלך כשאתה עובר בתוכן.

 1. אייקון ציד נצחי. יכולת זו נועדה לעבור מחבילה לארוז במהירות וביעילות רבה יותר.
 2. קוצים משוננים משקפים נזק חזרה לתוקף בגין 30% מהנזק שהתקבל כאשר שדים דוקרנים פעילים.
 3. אילידאן. . יכולת זו מספקת בקרת קהל נוספת וכיף לשימוש.
 4. אייקון ייסורמייסרים מתנפנף על היעד כשהוא מתגרה, ומיישם את התקיפה הממוקדת, מה שמגדיל את הנזק שקיבל 3%. התקפות התגרה שלך מרעננות את משך התקיפה הממוקדת. כל יעד ייחודי עד 5 הפוגע ביעד יערום תקיפה ממוקדת ב -3% נוספים. יכולת זו תספק חובב נזק יחיד יחיד במסיבה.
 5. . הכישרון הזה מדהים עבור זירות ושדות קרב, אך אין לבחור אותו במילוס. כלוא יעד בזמן השימוש בכישרון זה יכניס אותך לקרב וימנע מפלצת דילוג בתוכן PVE.
 6. אייקון שנאה בלתי פוסקשנאה בלתי פוסקת מגדילה את ייצור הזעם על בסיס נזק קסום שהתקבל. התקפות גדולות יותר יגדילו את דור הזעם. .
 7. מנקה על ידי אייקון להבהמנקה על ידי הלהבה מסיר את כל האפקטים הקסומים כשאתה מטיל הילה של Immation. הכישרון הזה הוא מצבי, אך הוא יכול להיות חזק מאוד בהתאם למצב.
 8. סמל רמוס דמונירמוס דמוני הופך אותך לשד ומגדיל את מהירות התנועה שלך ב- 175%. כל אויב שנפגע עם הטרמף יופעל ויקבל נזק פיזי. אתה חסין מפני נחרים בזמן רמיסת. רמוס דמוני חולק את Cooldown עם שביתה תופתית. יכולת זו חזקה מאוד בשדות קרב להסרת סחורות ולשליטה על פסאודו-קרווד עם הפילה.
 9. אייקון שליטה בסיגילשליטת סיגיל מצמצמת את חטיבת הסיגילס ב -25%. אין להשתמש בכישרון זה.
 10. קסם הפוך מסיר את כל השפעות הקסם המזיקות עליך ועל כל בעלי ברית בטווח של 10 מטר, ואם אפשר, מחזיר אותם לגלגול שלהם. יש לו קולדאון של 1 דקות.
 11. אייקון ירח דםירח הדם מעצים את שלך צרכו אייקון קסםצרכו קסם כדי להשפיע כעת על כל האויבים בטווח של 8 מטר מהמטרה ומעניקים 5% עלוקה למשך 5 שניות לאחר השימוש בו.
 12. חותם כאוטי הופך את שלך לזרוק את אייקון גליבזרוק נזק לעסקת גלאיב מבית ספר קסם אקראי, והותיר חותם מגדיל את נזקם שנלקח מאותו בית ספר ב -10% למשך 20 שניות.
 13. אייקון חושךחושך ב -4 מטר ומגדיל את משך הזמן בשתי שניות.
 14. גשם מהסמל מעל אייקון פל לאנספל לאנס מאפשר לך להתמודד עם נזק לאויבים בשטח.
 15. אייקון הצצההצצה מעניקה לך חסינות לאובדן השפעות בקרה תוך השפעה של אייקון נסיגה נקמני.

Changelog

 • 04 ספטמבר. 2023: .
 • 09 באוגוסט. 2023: .
 • 10 ביולי. 2023: עודכן לתיקון 10.1.5.
 • 10 ביוני. 2023: נבדק עבור תיקון 10.1.5.
 • 01 במאי 2023: עודכן עם המלצות כישרונות חדשות ותיאור כישרונות לתיקון 10.1.
 • 20 במרץ. 2023: .0.7.
 • 24 בינואר. 2023: נבדק עבור תיקון 10.0.5.
 • . 2022: תיאור SoulCrush מעודכן והוסיף צו אליזיאן לכישרונות ראויים לציון.
 • 30 בנובמבר. 2022: עודכן בלהבות תיאור וייעוץ.
 • 28 בנובמבר. 2022: עודכן להשקת DragonFlight.
 • . 2022: עודכן עבור DragonFlight Pre-Patch.

מדריך כישרונות צייד שד הרס

סופר צייד שד הרס

נסיגה נקמנית: כישרון חובה בעת קטיף צייד שד הרס, ובצדק כמספר יכולות ההתמחות שלך מסנכרנות איתו.

נתיב בוער: מגדיל את האישומים של ה- FEL Rush שלך בתוספת 1. כישרון חזק מבחינת נזק ותנועה ויש לקטוף תמיד.

. יכולת זו טובה לשימוש לפני שמשיכה עוסקת או כשאתה מחוץ לטווח היעד שלך, כשאתה לא משמש כמתחדש זעם.

שורה 2

זעם בלתי מרוסן: בחירה נפלאה עבור הרס המאפשרת לך זעם נוסף 10-20 מה שמקשה עליך על כובע זעם ולקבל יכולות נוספות המשמשות בקלעים.

כלוא: כלוא הוא CC חזק שאינו מסוגל למטרה את היעד שלך למשך דקה אחת. יכולת זו עובדת רק על שדים, בהמות או הומנואידים. .

. .

שורה 3

קשרים נקמניים: קשרים נקמניים מצמצמים את מהירות התנועה ב -70% מכל האויבים הסמוכים לאחר שנפגעו מנסיגה נקמנית במשך 3 שניות. .

שיבוש משופר: מגדיל את טווח שיבושך ל -15 יארד, שלעתים קרובות הוא בעל ערך רב במיוחד עם צייד השדים בכיתה תנועה גבוהה, מה שגורם לך להיות מסוגל להפריע במהירות למטרה סמוכה.

קופץ גלאי: הופך לזרוק Ricochet Glaive למטרה נוספת. הכישרון הזה הוא חזק מאוד בשילוב עם ה- Havoc Glaive Build יכול לשחק עבור AoE/Cleave. זה יכול להיות שימושי גם בלי לזרוק את Glaive Build עבור מצבים שבהם אתה מחוץ לטווח מהיעד שלך במצבי AOE.

צריכה קסם: מסיר אפקט קסם אחד מהיעד שלך. כישרון זה יכול להיות שימושי בתרחישים מסוימים של RAID או ב- Mythic + בו יש אויבים מסוימים עצמם עם אפקט קסם רב עוצמה.

להבות זעם: זיגיל להבה מייצר 2 זעם נוסף לכל מכה מטרה. .

שורה 4

המרדף: שליטה מגדילה כעת את מהירות התנועה שלך. . .

. התחדשות זעם היא תמיד ברוך הבא ובמצבים רבים יהיו זמנים שתוכלו להפריע למטרה, הן בפשיטה והן במיתוס+. עם זאת, אם אין מצב בו ההפרעה שווה את זה, ניתן להזניח את הכישרון.

פלבלייד / הילה של כאב:

 • פלבלייד: גנרטור זעם חזק להרס וסינרגיה היטב עם להבי שדים מה שהופך אותו לבחירה סופר חזקה עבור יעד יחיד ואפילו מצבי AOE.
 • . הילה של Immolation עושה כמות גבוהה מהנזק שלך במצבי AOE ובעלי סיכוי קריטי של 6% הוא די היתרון שהופך את הכישרון הזה לרצוי במצבים של AOE אם אתה נבחר לנזק בהילה של Immolation.

כעס נבלע: כשצרוך קסם מצליח אתה זוכה 20 זעם. . .

Warblades חרוך: אתה נרפא על 5% מכל נזקי האש שאתה עוסק בו. Warblades Charry הוא ריפוי חזק כאשר שוקלים את כמויות הנזק האש שאתה עוסק בהתרס ולעתים קרובות יכול להוות בחירה חזקה לשרידות.

קטע 2 – שורות כישרון 5-7

כשרון כיתות מחלקה של הרס DH סעיף 2

Felfire Haste: FEL Rush מגדיל את מהירות התנועה שלך ב -10% למשך 8 שניות. עם כמויותיו של FEL Rushes שהטיל שד האנטר, זמן החיפזון של Felfire יהיה גבוה מאוד במיוחד אם ישחק תאוצה. התנועה של 10% תמיד שימושית והיותה מהירה יכולה לחסוך לך לעתים קרובות יותר מאשר לא.

אדון ה- Glaive: לזרוק גלאיב משיג תשלום נוסף ואויבים שנפגעו על ידי זריקת גלאיב מאטים ב -50% למשך 6 שניות. בחירה איטית חזקה וחשובה אם אתה משחק את ה- Throw Glaive Build עבור התשלום הנוסף שלו.

זרימת הכאוס: מצמצמת את חוטם של מטמורפוזה ב -60 שניות. .

סיגילים מרוכזים / סיגילים מדויקים:

 • סיגילים מרוכזים: כל הסיגילים ממוקמים כעת במיקומך וארוך 2 שניות ארוכות יותר. .
 • . לא כישרון חזק מאוד להרס, וגם אין לו שימוש רב.

אבודים בחושך: המראה הספקטרלי נמשך 6 שניות נוספות אם הוא מופרע. כישרון חלש מאוד במצבי PVE ואפילו PVP כמראה ספקטרלי יש ערך נדיר מאוד וגם אם משתמשים בו יש להפריע כדי שהכישרון יפעיל.

שורה 6

. .

נפש נפש: הגדל את העלוקה שלך ב -5-10% ותוספת 5-10% במטמורפוזה. כישרון סופר חזק והוא הסיבה העיקרית לציידי שדים לשרידות ידועה לשמצה. בחירה חזקה מאוד ולעתים נדירות יש להזניח.

שריון תופת: מגדיל את השריון שלך ב 10-20% וגורם לכמות נמוכה של נזקי שריפה מלהיטי תגרה. השריון יכול להיות נחמד מאוד כאשר מעורבים יכולות נזק גופני ויכול להיות בעל ערך די.

סיגיל של סבל: מציב סיגיל שגורם לכל האויבים להכות אותו מכסה בפחד למשך 20 שניות. יכולת CC חזקה נוספת שיכולה להיות שימושית במצבי נישה אם יש צורך בפחד, או אם מתוזמנת כראוי להפריע לצוות של המון.

שברי כאוס / כוח משוחרר:

 • שברי כאוס: לכל אויב המום על ידי הכאוס נובה יש סיכוי של 30% להוליד שבר נשמה פחות. זה יכול להיות די חזק בשילוב עם תיאבון דמוני ויכול לחדש את הזעם שלך לחלוטין בעת ​​שימוש בלחימה ב- AOE.
 • כוח משוחרר: מצמצם את עלות הזעם של Chaos Nova ב -50% ומקטין את כפתורו ב -20%. .

. ד”ר שטוח לפגיעה בקסם הוא תמיד סופר חזק.

דמוני / ראשון של האילידארי:

 • . כישרון חזק מאוד מכיוון שהיכולות העיקריות שלנו זוכה לעליית נזק עצומה בזמן היותו במטא. גם מסנכרן היטב עם שבירה מהות ומחזור שנאה.
 • . כישרון שתהיה נישה חזקה בחלונות פרץ ואם אתה רוצה לקבל מטמורפוזה זמינה כל 2 דקות במקום 3.

הרצון של האילידארי: מגדיל את ה- HP המרבי שלך ב -3-6%. עלייה שטוחה של HP לעולם אינה רעה ואם יש לך נקודות נוספות לחסוך זה לא בחירה רעה.

שיפר את סיגיל של סבל / סבל בתבוסה:

 • סיגיל סבל משופרת: מצמצם את ערימתו של סיגיל הסבל ב -30 שניות. יכול להיות שימושי מבחינה סיטואלית אם יש צורך שאי פעם יהיה לך פחד זמין לעתים קרובות יותר.
 • סבל בתבוסה: אתה עוסק ב -20% נזק מוגבר לאויבים למשך 5 שניות לאחר שסיגיל של השפעתו של סבל הסתיים ביעד. כישרון די חזק לסיטואציות בהן ניתן להשתמש בסיגיל של סבל. בחירה חזקה מאוד למצבי מיתיים +.

קטע 3 – שורות כישרון 8-10

שורה 8

מאבק פנימי: מגביר את השליטה ב -3.6%. עלייה בנזק חופשי ובעיקר חזקה אם אתה משחק אמצעי הכרחי.

חושך: מזמן את החושך שמתחתיך למשך 8 שניות, בעוד שאתה עומד בחושך יש לך סיכוי של 20% להימנע מכל נזק מהתקפה. פשיטת פשיטה חזקה שאם משתמשים בה נכון יכולה להשפיע באופן מסיבי על הפשיטה או המסיבה שלך. זה מאוד חזק עם להיטים רצופים שכן סיכוייו לפרוק הם בעלי סיכוי גבוה יותר.

Soul Sigils: אויבים שנפגעו מסיגילים מייצרים שבר נשמה פחות. כישרון נוסף שיש לו סינרגיה נהדרת עם תיאבון דמוני ויכול להיות שימושי להתחדשות זעם בהתאם לבנייתך.

עיצוב אלדרצ’י: מגדיל את סיכוי הפרי שלך ב -3%. לא הבחירה החזקה ביותר עבור DP.

שורה 9

פלה-לב לא שגרתי: מצמצם את חוטו של פל רוש ב 10-20%. לאחר ש- FEL למהר לעתים קרובות יותר זה תמיד טוב במיוחד כאשר הם משויכים לכישרונות הרב הרבים הרבים שתוכלו לבחור, במיוחד מומנטום.

לילה ארוך / מגרש שחור:

 • . יכול להיות בחירה ברת קיימא אם היכולת שאתה מנסה להקל עם החושך נמשכת יותר משמונה השניות המקוריות.
 • שחור המגרש: מצמצם את עיר החושך ב -120 שניות. בחירה חזקה מאוד להפחית את החושך בשתי שניות, כלומר אתה יכול לקבל יותר יצירות לאורך מפגש.

הציד: תטען את הנזק שלך לעסוק ביעד ולהשאיר נקודה על עד 5 יעדים הנגרמים נזק מתקתק. בנוסף, היעד העיקרי שלך גורם ל -25% מהנזק שאתה עוסק בריפוי בעצמך למשך 30 שניות. יכולת מזיקה חזקה מאוד הן עבור יעד יחיד והן עבור AOE ויכולת לעסוק את היעד שלך מרחוק יכולה להיות מועילה מאוד במיוחד כאשר משתמשים בה לאחר נסיגה נקמנית. הריפוי הנוסף הוא גם חזק מאוד שגורם לך להיות מאוד טנקים במהלך משך הזמן שלו. הציד גם מסנכרן במומנטום.

. יכול להיות טוב די טוב אם אתה מטיל סיגילים לעיתים קרובות או שאתה זקוק לד”ר נוסף נגד קסם.

סיגילים מורחבים: מרחיב את משך הסיגילים בשתי שניות. לא מאוד חזק ויש לבחור רק אם אתה רוצה לקחת את הכישרון אליו הוא קשור.

שורה 10

ייסורים קולקטיביים: כשאתה מטיל קרן עיניים מזמן צייד שדים של בעלות הברית שמטיל את ההרס של FEL מתמודד עם נזק ומרפא אותך. . .

זדון לא טבעי / מרדף בלתי נלאה:

 • זדון לא טבעי: מגביר את הנזק לאורך זמן השפעת הציד ב -30%. עלייה מוצקה לנקודה החזקה של האנטס והיא בחירה חשובה הן ביעד יחיד והן ב- AOE בגלל רווח הנזק שלו.
 • רדיפה בלתי נלאה: עיר הציר של הציד מצטמצם ב 12 שניות כאשר אויב נהרג בעוד שהנזק לאורך זמן ההשפעה של הציד נגוע. יכול להיות חזק מבחינה מצוינת, אך היית צריך להיות במצב בו יעדים מרובים ימותו בעוד שההפרדה של 6 שניות מהציד פעילה.

Sigils מהירויות: כל הסיגילים מפעילים 1 שניות מהר יותר והגדולה שלהם מופחתת ב- 20%. יכול להיות בעל ערך נישה אם אתה משחק למבנה בו אתה יכול להטיל את סיגיל להבה לעתים קרובות כגנרטור זעם. .

כישרונות מפרט

לעומק על בחירות הכישרון של הרס:

 • .
 • ורוד: אפשרויות חובה לבניית Glaive / Immo Aura (יכולות להיות חזקות בבניינים אחרים).
 • .
 • צהוב: שיחק תלוי במצב.
 • אדום: לעתים רחוקות שיחק

כשרון המפרט של הרס DH סעיף 1

שורה 1

קרן עיניים: מנתב צוות שנמשך ל -2.5 שניות עושה נזק. חובה תמיד נלקח.

שורה 2

שביתת הכאוס המשופרת: נזקי הכאוס/השמדה גדלו ב -10%. .

 • . די טוב לייצור זעם אולם להבי השדים של חיל הבחירה שלה הם חזקים יותר באופן משמעותי.
 • להבי שד: ההתקפה האוטומטית שלך עוסקת בנזק נוסף ומייצרת זעם. בחירת כישרון חזקה מאוד נותנת לך כמות מתמשכת של זעם מבלי לבזבז גלובלים על עקיצת השד. גם מסנכרן טוב מאוד עם FEL Blade.

לב Felfire: הגדל את משך ההילה של Immolat. בחירה עוצמתית נוספת המסנכרנת היטב את הכמות הגדולה של שינויי ההילה של ההצמדה הזמינים בעץ. עם זאת, אכן מאבד ערך רב אם לא מזווג עם שינויים אחרים.

שורה 3

תיאבון דמוני: לכאוס שביתה יש סיכוי להוליד שבר נשמה פחות. צריכת שברים מעניקים 30 זעם. אחד מכשרונות התחדשות הזעם החזקים ביותר, במיוחד על יעד יחיד בו מוטלת שביתת הכאוס לעיתים קרובות. יש גם סינרגיה נהדרת עם המון כישרונות ברחבי העץ כמו: Soul Sigils, שברי תוהו ובוהו ומספוא ללהבה.

. אפשרות חזקה במצבי AOE ואם אתה משחק תנופה מכיוון שכמויות ה- FEL RUSHES שאתה מטיל הן גבוהות מאוד. יש גם סינרגיה נהדרת עם: כאוס בלתי מוגבל, מסלול בוער ופלטה לא תקינה.

דם ראשון: ריקוד להב/טאטא מוות עוסק בפגיעה מוגברת ביעד הראשון שנפגע. עליית יעד יחידה עוצמתית לנזק ריקודי להב והיא תמיד בחירה טובה.

זריקות זועמות: לזרוק את Glaive עולה עכשיו 25 זעם וזורק גליב שני לעבר היעד. אחד הכישרונות העיקריים לזריקת זריקות הבנייה יכול לשחק. הופך את Glaive לזרוק חזק מאוד כאשר הוא מסונכרן עם בחירות הכישרון הרבות שמשתפרות לזרוק את Glaive.

שנאה בוערת: הילה של Immolat. מחולל זעם הגון להרס, אולם זה לא הבחירה החזקה ביותר להתחדשות זעם, אך יש לו את הגומחה שלה עם שינויי הילה של Immolat.

שורה 4

כאוס קריטי: הסיכוי שהחזר הכאוס של הכאוס 20 זעם מוגבר ב 25-50% מהסיכוי השביתה הקריטי שלך. שינוי חזק לשביתה של כאוס שעוזר לנו לא להתנקז מהזעם שלנו במהירות.

ריקוד תמותה: ריקוד להב מפחית את הריפוי של יעדים שהתקבל על ידי 50% למשך 6 שניות. לא כישרון שימושי מאוד במצבי PVE אלא אם כן אתה האדם היחיד שיכול להפחית את הריפוי שהתקבל בהמון שנרפא ולא ניתן לעצור אותו. ערך מצבי מאוד נישה.

ריקודים עם גורל: הקלטה הסופית של ריקוד Blade עוסקת בנזק נוסף של 40%. הסלע הסופי של ריקוד Blade הוא הקשה ביותר המכה, כך שיש חובב מוגבר של 40% שהוא סופר חזק הן עבור יחיד Target והן ל- AoE ומשוחק בשניהם.

קטע 2 – שורות כישרון 5-7

כשרון Spec DH Spec Spec 2 סעיף 2

שורה 5

יוזמה: פגיעה באויב לפני שהם פוגעים בך מגדיל את סיכוי השביתה הקריטי שלך ב -12% למשך 5 שניות. שימוש בנסיגה נקמנית מרענן את הפוטנציאל להפעיל את ההשפעה על אויבים שאתה נמצא איתם. בחירת כישרון סופר עוצמתית נותנת כמות משמעותית של ביקורת במהלך הפותחן שלך וכל 20 שניות עם נסיגה נקמנית. Crit הוא סטטוס חזק מאוד עבור Demon Hunter Au.

אתה יכול גם ל- MinMax את היכולות על ידי תיוג אספסוף חדש במצבי AOE אם לא הייתם פוגעים בהם בעבר ביכולת (או שהם מכים אותך) מגדילים את זמן ההפעלה.

אינסטינקטים נואשים / Netherwalk:

 • אינסטינקטים נואשים: טשטוש מפחית כעת את הנזק שנלקח על ידי 10% נוספים. אתה מפעיל אוטומטית טשטוש עם 50% CD והפחתת משך זמן כשאתה נופל מתחת ל 35% HP. יכול להתרחש רק כאשר טשטוש אינו נמצא על גבי כוונה. באופן אישי אני לא חושב שזה כישרון חזק מאוד מכיוון שהוא יכול לעורר את הטשטוש שלך כשאתה לא רוצה שזה יגרום לך לא להיות מסוגל לטשטש כשזה באמת חשוב. עם זאת זה לא בחירה לא טובה אם אינך טוב להשתמש בהגנות שלך.
 • Netherwalk: להחליק אל תוך הגדולה הגוברת את מהירות התנועה ב 100% והופכים לחסין מפני נזק, אך לא ניתן לתקוף. נמשך 6 שניות. Netherwalk הוא כישוף חזק מאוד בגלל שהוא חסינות, אולם בגלל הכמות הנדירה של נקודות הכישרון שאנו יכולים לחסוך בעץ ההרס, עליכם לבחור אותו רק אם תמצאו את זה הכרחי.

טרנספורמציה כאוטית: כשאתה מפעיל מטמורפוזה, התקליטור של ריקוד להב וקורה מאיפס מייד. כישרון זה נפתח להתפרצות עוצמתית להפליא בגלל איפוסו של קרן העיניים וגם של ריקוד הלהב כאשר מטא מופעל, ומאפשר ריקוד להב כפול בהפסקת מהות שהיא כמות גבוהה מאוד של נזק להתפרצות. צוות השחקנים הנוסף של קרן העיניים מסנכרן היטב גם עם שינויי קרן העיניים ובעיקר דמוני ככל שהמטמורפוזה שלך מוגברת.

התפרצות: מדהים יעד למשך 4 שניות ועוסק בנזק. . Havocs Single Target Smom.

. עליית נזק גדול לריקוד להב ויש לה סינרגיה נהדרת עם שינויי ריקוד להב כמו Essence Break.

שורה 6

כאוס בלתי מוגבל: הפעלת הילה של Immolat. נמשך 12 שניות. .

זעם עיוור: קרן העיניים מייצרת 20-40 זעם בכל שניות. ומשך הזמן שלו מוגבר ב- 25-50%. זעם עיוור הופך את עוסק קרן העיניים לכמות מוגברת של נזק והרווח הזעם הוא גם נחמד מאוד שלא צריך לבקר לזעם לפני שמטיל קרן עיניים.

מבטים יכולים להרוג: מבצעי קרן עיניים מובטחים שביתות קריטיות. שביתות קריטיות מובטחות היא שינוי חזק מאוד לקרן העיניים כאשר הם משויכים עם הכרת האויב שלך ושינויי קרן עיניים אחרים שהופכים את צוות השחקנים שלו יותר ותכוף יותר.

Glaive משוננת: אויבים שנפגעו על ידי זריקת גלאיב קח 10-20% נזק מוגבר מקרן העיניים וכאוס שביתת/השמדה. אחד השינויים החלשים יותר לקרן העיניים מכיוון שאין דרך ליצור כרגע קרן עיניים + לזרוק את Glaive Build.

גידול התופת: הנזק של הילה של Immation עולה ב -5-10% בכל פעם שהוא עוסק בנזק. אחד מרכיבי הליבה לבניית ההילה של ההארה הופך את ההילה שלך להכות קשה יותר ויותר. .

שורה 7

נסיגה טקטית: תקליטור Retreat נקמני מופחת ב -5 שניות ומייצר 80 זעם מעל 10 שניות. הכישרון הזה מעניק כמות רבה של התחדשות זעם והוא גם סינרגיות ממש טוב ביוזמה המעניקה לך זמן עליון גבוה יותר, וחשוב מכך את ההפסקת המהות מכיוון שהוא מאפשר לך להטיל נסיגה נקמנית על CD ולהחזיר אותו לחופשת המהות הבאה שלך.

טרף מבודד: משך הלם על הכאוס נובה גדל ב- 2sec. . FEL RUSH מייצר 25-35 FURY. כישרון חזק מאוד לא רק יכולת חובבת 1 אלא 3. הגידול בנזק קרני העיניים טוב מאוד עבור שינויי קרן העיניים והתחדשות FEL Rush Fury היא חזקה להפליא ומעניקה כמות גבוהה של זעם לאורך כל קטטה.

מבט זועם: כאשר קרן העיניים מסיימת לנתב מלא, החיפזון שלך מוגדל ב -10% נוספים למשך 10 שניות. חלון של 10 שניות עם חיפזון של 10% במהלך מטא אינו רע בכלל, במיוחד שוב כשזווג עם כל שינויי קורות העיניים מגדיל את תדירות זמן ההפעלה שלו.

. .

פצע בוער: להבי שדים וזורקים חזה גלאי פצעים פתוחים על אויביך, מתמודדים עם נזק לאורך זמן למשך 15 שניות ומגדילה את הנזק ההילה של ההילוכים שנלקחו על ידי 50%. ניתן להחיל על 3 יעדים. סיבה נוספת להילות הילות סופר נזק חזק במצבי AOE ובמצבים, במיוחד בשלושה יעדים בגלל הגבלתו.

קטע 3 – שורות כישרון 8-10

כשרון המפרט של הרס DH סעיף 3

שורה 8

מומנטום: FEL Rush, הציד ונסיגה נקמנית מגדילים את הנזק שלך שנגרם ב -8% למשך 5 שניות. מומנטום הוא כישרון הרס ידוע לשמצה וב- DragonFlight זה לא שונה. זה חובב חזק שמספק לך עליית נזק של 8% עם זמן UP של 100% אם נעשה נכון כאשר הוא משויך לשינויי FEL Rush. המזנף של אויוק, ברכת הברונזה היא ממש טובה לתנופה מכיוון שהיא מפחיתה את מעולה של FEL Rush.

תיאוריית הכאוס: ריקוד להב גורם לשביתה של הכאוס הבא שלך תוך 8 שניות. כדי לקבל 14-30% סיכוי לשביתה קריטית ותמיד יחזיר את זעם. חובב טוב לשביתה של הכאוס מגדיל את סיכוי הביקורת שלה לא מעט לאחר ליהק ריקוד להב, שוב טוב מאוד בשילוב עם הכרת האויב שלך.

צייד חסר מנוחה: עזיבת צורת שד מעניקה אישום של FEL Rush ומגדיל את הנזק של ריקוד הלהב הבא שלך ב -50%. לא כישרון חזק במיוחד ובכנות זה מאוד מביך לשחק איתו. נכון לעכשיו לא רואה הרבה ערך ואינו כישרון שהייתי ממליץ עליו.

שדים פנימיים: כניסה לצורת שד גורמת לשביתה של הכאוס הבא שלך לשחרר שד העוסק בנזק לכל האויבים הסמוכים. שד פנימי הוא בחירה די מוצקה במצבי AOE וכאשר משויכים למעגל שנאה ושינוי כאוטי הוא יכול להתמודד עם נזק עצום בגלל שהוא לא היה מכוסה ב- AOE.

להב מאיצים: לזרוק עסקאות גלאיב 20% גורמות לזרוק את גלייב כדי לטפל ב -60% נזק מוגבר והנזק שלו מופחת ב -30% עבור כל פגיעה באויב הקודם.עוד אחד מכישרונות הליבה לבניית Glaive Forge מה שהופך אותו לחזק יותר במצבי Cleave.

RAGEFIRE: בכל פעם שהאלה של Immolation עוסקת בנזק, 35% מהנזק שנגרם על ידי עד 3 שביתות קריטיות נאסף כ- RAGEFIRE. . . יכול להיות גם ערך משפך טוב אם נעשה נכון.

שורה 9

דע את האויב שלך: להשיג נזק לשביתה קריטית שווה ל 40-80% מהסיכוי השביתה הקריטית שלך. . תמיד יש לבחור בכישרון הזה.

Glaive Tempest / Fel Barrage:

 • . עוסק בנזק מופחת מעבר ל -5 יעדים. Tempest של Glaive ידוע כאחד מציידי השדים העיקריים כישרונות הניתנים לבחירת AOE וזה נכון שוב עם DragonFlight. Tempest של Glaive עוסק בכמות גבוהה של נזק והסרת הקצרה הקצרה שלו מאפשרת יציקות תכופות.
 • FEL Barrage: לשחרר סיקור של ELS אנרגיה המנתבת מעל 3 שניות, תוך פגיעה בכל האויבים בטווח של 8 יארד. עוסק בנזק מופחת מעבר לשמונה יעדים. Fel Barrage היה בעבר יכולת AOE Big Pumper Demon Aoe, אך נפל בשנים האחרונות בגלל מקבילתה של גלייב טמפסט שעולה על הביצועים שלו שזהה נכון לעכשיו. עם זאת, Fel Barrage יכול לקבל את הגומחה שלה מכיוון שהיא עוסקת בנזק רב ב- AOE על דקה של דקה, כך שאם יש מצב שאתה זקוק ל- AOE בכל רגע זה יכול להיות מתמודד.

.5-1 שניות. מחזור השנאה הוא כישרון סופר עוצמתי והוא אחד ממרכיבי הליבה של קרן העיניים בונים שכן הוא מצמצם את קופת קרן העיניים בלא מעט, תלוי בגבס הריקוד שלך, שביתת הכאוס והסערה של הזוהר.

 • . לזרוק גלאיב עוסק בנזק קטלני ועם המוות הוא מתפוצץ בגלל נזק לאויבים הסמוכים ומרפא אותך ב -25% מה- Max HP שלך. עם המוות השד מוליד נשמת שד. . . האחד הוא הנזק והריפוי שהוא מספק, אחר הוא שיוזמה יכולה להוציא את השד אם תפגע בו לפני שהוא פוגע בך. ולבסוף נשמת השד שהיא מולידה על המוות מעניקה לך 20% נזק מוגבר במשך 15 שניות. זה גם נחשב כקטע נשמה פחות.
 • צו אליסיאני: מקם סיגיל המופעל לאחר 2 שניות, כשהוא מפוצץ כדי להתמודד עם נזק וניפץ עד 3 שברי נשמה פחותים. עוסק בנזק מופחת מעבר ל -5 יעדים. יכולת פגיעה קשה בתקליטור של דקה עם סיכוי להוליד שברי נשמה פחותים המעניקים זעם כאשר הם משויכים לתאבון דמוני. בחירת כישרון לא רע, אך כרגע מספוא ללהבה עולה על זה.

SoulRend: לזרוק את Glaive גורם ליעדים לקחת 60% נוספים מהנזק שנגרם על פני 6 שניות. SoulRend הוא הסיבה העיקרית לכך שבניית Glaive Build יכולה לעבוד וכאשר משוחקים עם השינויים האחרים יהיו לעתים קרובות יותר מאשר לא אחת היכולות המזיקות ביותר שלך.

הפסקת מהות: חתך את כל האויבים שלפניך נזק ומגדיל את הנזק שביתת הכאוס שלך ועסקת הריקוד של הלהב שלך ב- 80% במשך 4 שניות. עוסק בנזק מופחת מעבר לשמונה יעדים.

הפסקת Essence היא יכולת פרץ חזקה מטורפת שהופכת את הריקוד שלך לריקוד הלהב וכאוס מכה מאוד, במיוחד ריקוד להב הוא חזק עם הפסקה מהות בגלל כל השינוי. תמצית הפסקת שורות בצורה מושלמת עם קרן העיניים כאשר לא משחק מחזור שנאה, וכל נסיגה נקמנית אחרת בעת משחק הנסיגה הטקטית, כלומר אתה תהיה במטא ותהיה לך יוזמה במהלך הפסקת המהות על הערך הטוב ביותר שלה.

.1 שניות לכל 8 זעם הוצאה.

כישרון זה מגדיל באופן מאסיבי את זמן ההפעלה של המטה שלך ושילובו עם דמוני הופך אותו לחזק עוד יותר. אתה גם נאלץ לשחק עם מחזור שנאה כשאתה נבחר לגורל מרוסק שהוא רק בונוס מכיוון שתשליך קרן עיניים לעתים קרובות יותר כמו גם את הערך הדמוני.

.

משמעות הדבר היא שהיא עובדת מחדש לחלוטין את ערכי הסטטוס של השליטה שלנו כמו עכשיו, כל היכולות שלנו מושפעות מתאמת השליטה, לא רק מהיכולות שגרמו נזק לכאוס. כישרון זה לבדו הופך את שליטה לאחת הסטטיסטיקות הגרועות ביותר שלנו לאחד הטובים ביותר.