איך להכין קרם מאפה ופירות בעמק האור של Dreamlight – מדריכי משחק מקצוענים, איך להכין קרם מאפה ופירות בעמק דיסני Dreamlight – משחקי פרימה

0

איך להכין קרם מאפה ופירות בעמק דיסני Dreamlight

החלק החשוב ביותר הוא הידיעה שהמתכון הזה דורש שלושה פירות. אמנם אתה יכול להשתמש בכל פרי, אך עליך להשתמש בכל שלושת החריצים הנוספים עבורם. השימוש רק באחד או שניים מביא לעתים קרובות למתכוני תה בובה שונים.

איך להכין קרם מאפה ופירות בעמק האור החלום

בעמק Dreamlight של דיסני יש המון כלים שתוכלו לבשל, ​​כולל קינוחים. אבל יש כמה מנות חמישה כוכבים הממהירות להרכבה כקרם מאפה ופירות. השתמש במדריך המסייע שלנו כדי לשים יד על פינוק מפואר זה.

איך מכינים קרם מאפה ופירות בעמק דיסני Dreamlight?

תזדקק לחמישה מרכיבים בסך הכל לבישול קרם המאפה ופירות בעמק דיסני Dreamlight. ראשית, מצא שלושה מכל פרי (או תערובת של שלושה פירות שונים). זה אמור להיות ממש קל, מכיוון שפירות נמצאים בשפע ברחבי העולם.

הַבָּא, קנו או גדלו קצת קנה סוכר. לבסוף, רכשו כמה חלב מצ’ז רמי. כל המרכיבים הללו נמצאים בפשטות למדי, מה שהופך אותו לאחד המתכונים הקלים ביותר לחמישה כוכבים להכין. אל תשכח לוודא שיש לך לפחות חתיכת פחם אחת במלאי שלך. תצטרך גם גישה לתנור, שניתן למצוא ב- Chez Remy, בתים של כמה דמויות, או אפילו בבית שלך.

קרם מאפה של דיסני עמק חלומות ופירות – מתכון

המתכון לקרם מאפה ופירות הוא פשוט מאוד. פשוט זרוק את כל המרכיבים הללו בסיר תוך כדי אינטראקציה עם תנור. הנה מה להציב בסיר:

  • כל (3) פירות
  • חלב
  • קנה סוכר

לאחר מכן, השתמש בפחם שלך כדי להקציף את הקינוח הזה עם חמישה כוכבים. לבסוף, הקינוח יונח במלאי שלך. אתה יכול למכור את הקינוח, לצרוך אותו או לתת אותו לדמות ברחבי העולם במתנה יומית. . מנות לא יקלקלו ​​או יפוגו.

רוצה לקרוא עוד על עמק דיסני Dreamlight? .

עקוב אחרינו בטוויטר ובפייסבוק כדי לקבל עדכונים על המשחקים המועדפים עליך!

על הסופר

בתני הייתה סופרת במדריכי משחק מקצוענים במשך למעלה משנתיים, אך היא נכנסת למשחקים וגם כותבים כבר אינספור שנים. כאשר לא כותבת מדריכים מועילים לגיימרים עמיתים, ניתן למצוא אותה משחקת במחשב האישי שלה, כותבת סיפורים קצרים וצפייה בסרטי אימה.

איך להכין קרם מאפה ופירות בעמק דיסני Dreamlight

קרם מאפה ופירות בעמק דיסני Dreamlight

המתכונים של דיסני Dreamlight Valley הם תערובת גדולה של מנות קלות להבנה ומנות מסובכות ליצירה. בעוד שחלקם קלים כמו שימוש במרכיב אחד, אחרים דורשים מגוון ספציפי של פריטים המביאים למתכון שונה לחלוטין אם אפילו אחד מהם לא בסדר. כאחת ממנות רבות של חמישה כוכבים, קרם מאפה ופירות הוא דוגמא למושג זה. אם אתה מעוניין ללמוד עוד, המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להכין קרם מאפה ופירות בעמק Dreamlight דיסני.

איך להכין קרם מאפה ופירות בעמק דיסני Dreamlight

קרם מאפה ופירות הוא מנה רב-תכליתית של חמישה כוכבים בעמק האור של דיסני שמאפשרת להתנסות במרכיבים שלך. אמנם נדרשים פריטים מסוימים, אך עדיין תוכלו לעשות קצת כיף עם זה. להלן המתכון המדויק לעקוב אחר הכנת המנה הזו:

ברגע שיש לך את כל חמשת המרכיבים, זרוק אותם לסיר בישול להכנת תבשיל הפירות שלך.

החלק החשוב ביותר הוא הידיעה שהמתכון הזה דורש שלושה פירות. אמנם אתה יכול להשתמש בכל פרי, אך עליך להשתמש בכל שלושת החריצים הנוספים עבורם. השימוש רק באחד או שניים מביא לעתים קרובות למתכוני תה בובה שונים.

זה גם חיוני להבטיח שלא תטעו בחלב או בקנה הסוכר עבור מרכיבים אחרים. לדוגמה, החלפת קנה סוכר לחיטה גורמת לדייסה עם פירות, ואילו קרח רפש במקום חלב יוצר גלידות וסורבטים.

מלבד האזהרות הקטנות האלה, אתה חופשי לקחת את המתכון הזה לכל כיוון. אם אתה רוצה גרסה זולה, אתה יכול להשתמש בפטל או בתפוחים. באופן דומה, עבור מנה בעלת ערך גבוה, תוכלו להשתמש באווזרה או דובדבנים. אתה יכול אפילו להשתמש בשלושה פולי קפה כדי לנער את העניינים!

עמק דיסני Dreamlight זמין לשחק במחשב האישי, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S ופלטפורמות פלייסטיישן דרך האתר הרשמי. אם אתה מעוניין ללמוד יותר על המשחק, בדוק כיצד להכין עוגת פירות. אם אתה מעדיף לראות את הרשימה המלאה של כל מתכון לבישול במשחק, הקפד לקרוא את מדריך הבישול של דיסני Dreamlight Valley שלנו.

על הסופר

מדיסון בנסון

מדיסון היא סופרת צוותים ב- Prima Games ששיחקה משחקי וידאו במשך למעלה מעשרים שנה וכתבה עליהם במשך למעלה משנתיים. אהבתה למשחקי וידאו התחילה עם משחקי אסטרטגיה מבוססי תור כמו Heroes of Mork ו- Magic ומאז התרחבה לסימס חקלאי מזדמן, MMORPGs ו- RPGs Accienture-Actions.