מתחת לשף הסיפון רחל אומרת שהיא לא מספרת את קפטן לי – e! ברשת, האם השף רחל התפטר מתחת לסיפון? הדרמה הסבירה ומה קורה אחרי עונה 10 – דקסרטו

0

האם השף רחל התפטר מתחת לסיפון? הדרמה הסבירה ומה קורה אחרי עונה 10

. כמובן, היינו מחזירים אם לא היינו מזכירים את הפנים של השף רחל עם קפטן לי רוזבאך .

לא, מתחת לסיפוןהשף רחל הרגרוב לא אמר לקפטן לי ללכת “f-k” בעצמו

לשיחה בלעדית עם ה! חֲדָשׁוֹת, מתחת לסיפוןהשף רחל הרגרוב נשמעה על ההתפרצות המזעזעת שלה מול קפטן לי.

מאת אליסה ריי 11 בינואר, 2021 19:30 תגיות
צפה: אנדי כהן מארח “אמיתי: סיפור הריאליטי”

שֶׁף רחל הרגרוב הוא כבר א מתחת לסיפון אגדה.

מתפריטי הטעימה שלה עם פה ועד הווידויים המלאים שלה, השף רחל פנתה את זמנה בקומה העליונה של בראבו פגעה בבלתי נשכח. כמובן, היינו מחזירים אם לא היינו מזכירים את הפנים של השף רחל עם קפטן לי רוזבאך מעל גיליון העדפה מורחב אחד.

. לאחר מכן הודיעה לה את ההודעה בלילה שלפני שהאורחים אמורים להגיע.

לאחר שנתנה לקברניט ולצוות להדגיש על מציאת החלפה, רחל חזרה ושלפה את אחת הארוחות המרשימות ביותר שראינו אי פעם מתחת לסיפון.

כך, במהלך שיחה בלעדית עם כוכבת בראבו, שאלנו אותה אם יש לה חרטות על תגובתה לגיליון ההעדפות. בהתחלה, השף רחל נתן לנו פשוט, “לא.”

עם זאת, לאחר מכן הוסיפה, “בדיעבד, הידיעה על האורחים עצמם, הם מדהימים. אבל, הגיליון עצמו הצדיק את התגובה הזו … אני אחזיק.”

האורחים הכי פרועים ב מתחת לסיפון

באשר לכאורה שאמרה לקפטן לי “ללכת f-k עצמך”, השף המוכשר הסביר שהיא לא מדברת ישירות עם האהוב מתחת לסיפון סֶרֶן.

“אם אתה מקשיב לצילומים האמיתיים, אני לא אומר לו ללכת ‘F’ בעצמו ‘” היא שיתפה. “כי יש חלק מאוד רקע שתשמע, ‘לא אתה, אני אוהב אותך.”

ככל הנראה, התגובה המזעזעת של רייצ’ל הופנתה “לכל המצב”. לדברי השף רחל, “היה הרבה שקורה באותו יום” כפי שלמדה זה עתה על הגעתה של קוביד -19 לאיטליה, שם חי החבר שלה.

השף רחל הסביר, “לעולם לא הייתי אומר ללי בדיוק בעצמו ללכת f-k עצמו.”

רייצ’ל המשיכה להתפוצץ שאם היא תעשה זאת, היא הייתה “תהיה חיה רוח שלמה.”

לורן באסט/בראבו

למרות שעזיבתו של רייצ’ל משנינה שלי הייתה קצרת מועד, בוסון אדי לוקאס הייתה תגובה חזקה לכך שהיא מפסיקה בקצרה. לכל רחל, היא התבוננה לצד מתחת לסיפון הצופים כאדי נשמעו במצב הדרמטי.

“הופתעתי מההערות שראיתי כמו, הפרק האחרון,” היא שיקפה. “למה הוא לא פשוט בא ואמר לי, אתה יודע?”

כפי שאמר לנו השף, היא הייתה פתוחה לשיחה עם בוסון.

“כנראה שזה לא קרה. אז התחלתי לגלות את זה בפרק האחרון, “המשיך מומחה המזון. . בסדר. זה מגניב..’אני מגניב עם זה – לכל אחד יש רגעים.”

רייצ’ל התייחסה לתגובה שאדי הושמה לבראבו על התנהגותה במהלך ליל צוות אחד בחוץ. בפרק הקודם, לאחר ששתה כמה שתייה, רחל בחרה לקום מהשולחן ולשוחח עם אורחים אחרים במסעדה.

האם השף רחל התפטר מתחת לסיפון?

מתחת לסיפון רחל

בראבו

נראה כי השף רחל הסתיים עם הסיפון מתחת.

השף רחל הרגרוב הותירה מתחת לצופי הסיפון בקצה לאחר שהפסיקה לכאורה את המופע – אך האם היא עקבה אחריה אחרי עונה 10? הנה כל מה שאנחנו יודעים על הדרמה שלה עם בראבו.

לשף הייתה עונת הבכורה הנפוצה בשנת 2020, שם נראתה היא משתכרת שטוחה במהלך השבתה של הסירה-ואפילו איימה לפרוש מהקאסט בעונה 8.

עונה 10 הייתה מלאה גם בסערה. קפטן לי התפטר מהסדרה בשטח רפואי, החלפתו לא הייתה פופולרית במיוחד עם קפטן סנדי שהגיע למקום ומצביע את קמיל. .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אז מה קורה – האם היא תהיה חלק מקאסט העונה 11? בואו נסתכל ..

האם רייצ’ל התפטר מתחת לסיפון?

רייצ’ל הרגוב התפטר מתחת לסיפון בעונה 10 ואין לו שום תוכניות לחזור, לאחר סכסוך מחוץ למסך עם בראבו.

.

?

, .

. אני מקווה שהם לא יפסו שפה הפעם.”

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה

אני אקבל את החטוף שלי שעווה באותו יום, אז אני לא אעשה את זה, לצערי … אני מקווה שהם לא יפסקו שפה הפעם הפעם.

– השף רחל הרגרוב (@hargroverachel) 7 בפברואר 2023

השף רחל מצאה את עצמה באמצע א בשר טוויטר עם כוכב הקסם הדרומי אוסטין קרול, מכנה אותם “TW*T נרקיסיסטי” – פורש מהתוכנית אחריה.

בסיפור האינסטגרם שלה, רייצ’ל פרסמה קטע של בראבו שכותרתו ‘אוסטין קרול מסבירה מדוע’ הפגישה הגדולה ‘ההיא שינה את הכל עבור טרופ הופ.’

הסיפור דן בעסקי הבישול של קרול בצ’רלסטון, דרום קרוליינה.

כשהיא נזכרת בפגישה שלה עם קרול, היא אמרה: “כולנו הסתובבו. . הבחור הוא אידיוט … אפילו כשהוא וצ’פ [שין רוז] זרקו את התיק שלי על הרצפה על גבי החזית בזמן שהמתינו ללכת לחזרות השמלה.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אני כבר לא אאושר עם ארגונים שאני לא מאמין בהם..#belowdeck #bravoco #wwhl #antm ��aneone אחר רוצה לעצב אותי השבוע השבוע? בואו נלך …

ביולי 2022 היא צייצה, “F ** K מתחת לסיפון”, ואמרה שאין לה שום תוכניות לעבוד בארגון שהיא “לא מאמינה”.

רחל הייתה דמות חוזרת על סדרת הטלוויזיה מאז שהצטרפה לקאסט בשנת 2020.

מתחת לאלום הסיפון של רחל הרגרוב הרגעים השנויים ביותר במחלוקת

השף היה תוספת גניבת סצנה לקאסט כשהצטרפה לסדרת הלהיט בראבו בשנת 2020. באותה תקופה, הקאמבק של הבישול והשנון של רייצ’ל הפכו אותה לנושא דיון בקרב הצוות והמעריצים. במהלך עונה 8, רייצ’ל הזעזע את כולם כשדאגותיה מפני המגיפה של Covid-19 העניקו לה השראה ללכת מהסירה לפני אמנה.

לאחר שחזרה זמן קצר לאחר עזיבתה הדרמטית, אישיות בראבו הסבירה את מצבה הנפש. “לא כל כך רציתי לעזוב קפטן לי תלויה, “אמרה בידור הערב בינואר 2021. “פשוט הייתי צריך נשימה והייתי צריך ללכת ולקחת שנייה. במיוחד לכל מה שקרה לעיבוד זה. זה היה אחד הגיליונות הכי מטורפים [העדפה] שראיתי בחיי. ואז, אני רץ כשף יחיד? אבל זה באמת, לא רציתי לאכזב אותו.”

רחל, שעלתה לכותרות באמרה “לאכול את הקוטר שלי” בדרכה החוצה, ציינה שהיא נאבקת גם בנושאים אישיים. “זה הרבה מתח כשקיבלת את כל המצלמות האלה בפנים שלך ללא הרף,” הוסיפה.

התבשיל הראשי לשעבר קייט צ’סטיין שקלו את המצב לאחר שעבדה עם רחל בעבר. צפו במה שקורה בשידור חי עם אנדי כהן בזמן. “כשעבדנו יחד, לפני שנים, אני חושב שהיא הפסיקה לפחות שלוש פעמים – אבל חזרה למחרת.”

אדי לוקאס, עם זאת, פחות מרוצה מהתעלולים שלה כשהייתה בסירה. . תיהנה, שתו שתייה ותגיעו כצוות, “ההצעה הראשונה המפורטת במהלך פרק הדצמבר 2020 של התוכנית. “זה הלך בסדר בהתחלה, אבל ברגע שהרוטב מספיק נקלע לרחל, היא הופכת לאדם אחר. זה גס רוח וחסר כיתות.

ה מתחת לסיפון אלום אמר שהוא לא אמר לרחל את הנושאים שלו כי הוא לא היה בטוח מה תהיה התגובה שלה. “אם הייתי עושה את זה, חששתי שהיא פשוט תארוז ותעזוב. אני לא רוצה לאבד את השף שלנו שאנחנו צריכים נואשות בגללי, “הוסיף.

. “ובכן, הופתעתי, בלשון המעטה, וחשבתי שאפשר היה לטפל בו טוב יותר”, שיתף הקברניט במהלך ראיון משותף עם רחל ביום Wwhl בינואר 2021. . ובכן, לא התירתי את זה. כמו שאמרתי, ראיתי הרבה יותר גרוע.

תודה!

נרשמת בהצלחה.

בדוק את החדשות האחרונות שלנו ב- Google News

בדוק את החדשות האחרונות שלנו בחדשות אפל

רייצ’ל, מצידה, עמדה על פי החלטתה תוך כדי צילומי הסדרה. . אני לא, “אישיות הטלוויזיה, שחזרתי לעונה 9, אמרה בלעדית ל- US Weekly באוקטובר 2021 על הפיוד שלה עם אדי. “גם אם אתה עובד במסעדות ובמטבחים, ההתנהגות שלי אינה שונה מאף אחד אחר. זה רק קצת מודגש נוסף.”

גלול על פירוט הרגעים השנויים ביותר במחלוקת של רחל:

מתחת לאלום הסיפון רחל הרגרוב

אַשׁרַאי: לורן באסט/בראבו

אומר את זה כאילו זה. רחל הרגרוב מתחת לסיפון השאיר רושם מתמשך – אבל התנהגותה מחוץ למסך היא שהמשיכה לדבר על הצופים. השף היה תוספת גניבת סצנה לקאסט כשהצטרפה לסדרת הלהיט בראבו בשנת 2020. באותה תקופה, הקאמבק של בישול ושנון של רייצ’ל הפכו אותה לנושא דיון בקרב הצוות והמעריצים. במהלך עונה 8, רייצ’ל הזעזע את כולם כשדאגותיה מפני המגיפה של Covid-19 העניקו לה השראה ללכת מהסירה לפני אמנה. . קפטן לי תלויה, “אמרה בידור הערב . “פשוט הייתי צריך נשימה והייתי צריך ללכת ולקחת שנייה. במיוחד לכל מה שקרה לעיבוד זה. . ואז, אני רץ כשף יחיד? .”רחל, שעלתה לכותרות באמרה” לאכול את הקוטר שלי “בדרכה החוצה, ציינה שהיא נאבקת גם בנושאים אישיים. . התבשיל הראשי לשעבר קייט צ’סטיין שקלו את המצב לאחר שעבדה עם רחל בעבר. צפו במה שקורה בשידור חי עם אנדי כהן . “כשעבדנו יחד, לפני שנים, אני חושב שהיא הפסיקה לפחות שלוש פעמים – אבל חזרה למחרת.”[Sendtonews type =” float “key =” dqyik0cyzs-2830848-14453 “] עמיתו לעבודה של רחל אדי לוקאס, עם זאת, פחות מרוצה מהתעלולים שלה כשהייתה בסירה. . תיהנה, שתו שתייה ותגיעו כצוות, “ההצעה הראשונה המפורטת במהלך פרק הדצמבר 2020 של התוכנית. . . מתחת לסיפון . “אם הייתי עושה את זה, חששתי שהיא פשוט תארוז ותעזוב. . בינתיים, קפטן לי חשף כי הוא נודע רק על המצב לאחר שהפרקים החלו לשידור. “ובכן, הופתעתי, בלשון המעטה, וחשבתי שאפשר היה לטפל בו טוב יותר”, שיתף הקברניט במהלך ראיון משותף עם רייצ’ל ביום Wwhl בינואר 2021. . ובכן, לא התירתי את זה. כמו שאמרתי, ראיתי הרבה יותר גרוע.”רייצ’ל, מצידה, עמדה על פי החלטתה תוך כדי צילומי הסדרה. “מבחינתי טחנות פירושו שלמעשה הייתי צריך לדאוג ולתת משמעות לנושא הזה או לאותו אדם. אני לא, “אישיות הטלוויזיה, שחזרה לעונה 9, סיפרה בלעדית ל- US Weekly באוקטובר 2021 על הפיוד שלה עם אדי. “גם אם אתה עובד במסעדות ובמטבחים, ההתנהגות שלי אינה שונה מאף אחד אחר. .

באדיבות רחל הרגרוב/אינסטגרם

עוזב באופן דרמטי לפני אמנה

בעונה 8 של , רייצ’ל זעזעה את עמיתיה לעבודה בבחרה ללכת מהסירה לפני אמנה.

החלטת השף הגיעה לאחר שקראה את גיליון ההעדפות לקבוצת אורחים הקרובה. . מוצץ את הזין שלי, “אמרה רחל בפגישה קבוצתית עם קפטן לי. “אני מכבד אתכם. אבל השוורים האלה- t? .”

למחרת בבוקר, רייצ’ל חזרה וביקשה מלי הזדמנות שנייה. היא טענה שתגובתה נבעה מחרדה בתוך מגיפת Covid-19.

מתחת לאלום הסיפון רחל הרגרוב

אַשׁרַאי: לורן באסט/בראבו

להשתכר ביום צוות

לאחר שהחליטה להישאר על סינה שלי, עמיתיו לעבודה של רייצ’ל הטילו ספק בהתנהגותה הפרועה במהלך חופשתם. פרנצ’סקה רובי .

ילידת פלורידה, מצידה, ציינה שהיא מנסה לעשות כיף. “זה בהחלט רע, אבל אני תמיד על הבמה – לא משנה אם אני שותה או לא,” היא התבדחה במהלך ראיון עם לָנוּ . “אבל אולי לא הייתי צריך לשתות כל כך ובאמת היה לי תנומה.”

מתחת לאלום הסיפון רחל הרגרוב

אַשׁרַאי: באדיבות רחל הרגרוב/אינסטגרם

פעילות המדיה החברתית שלה

מאז שהצטרפה לסדרת בראבו, רייצ’ל הפתיעה את עוקביה בפעילות המדיה החברתית שלה. טיירה בנקס‘ מראה חיצוני.

“היי @tyrabank?”רייצ’ל, שהייתה לה קיצוץ קצר דוגמנית הצמרת הבאה של אמיריקה, צייץ לצד תמונה של מארח הטלוויזיה. כמה משתמשי מדיה חברתית קראו לצל של רחל.

אַשׁרַאי: Cindy Ord/nbcuniversal; MAARTEN DE BOER/NBCUNIVERIVERSAL

הפיוד שלה עם אוסטין

אוסטין קרול, ציוץ, “מעודד לטוויט ביותר נרסיטי ביותר ב- @bravotv.”בציוצים שנמחקו מאז, היא גם הראתה צילום מסך של איש העסקים ששלח לה הודעת אינסטגרם ושאלה מדוע היא העליבה אותו במדיה החברתית.

בהעלאות המדיה החברתית, נזכרה רייצ’ל שנקלעה ל קסם דרומי כוכב ב- NBC Upfronts במאי 2022. מתחת לסיפון כוכב, אוסטין ו שף רוז לכאורה עברה את התיק שלה באירוע. היא גם טענה שאוסטן לא התייחסה אליה בכבוד במהלך מסיבה.

באדיבות רחל הרגרוב/אינסטגרם

קוראים לזה ייגמר עם בראבו

בין הפיוד שלה עם אוסטין, רייצ’ל הבהירה שהיא חותכת קשרים עם הרשת המשותפת שלהם. “F-K מתחת לסיפון” היא צייצה ביולי 2022, והוסיפה שהיא כבר לא תועבר “לא מאושרת” עם “ארגונים” שהיא לא “מאמינה בה.”

US שבועי פנה לבראבו לתגובה.

רחל הרגרוב חושפת אם היא מתכננת להשתתף ב

אַשׁרַאי: באדיבות רחל הרגרוב/אינסטגרם

אחרי שאוהד שאל את רייצ’ל בפברואר 2022 אם היא תשתתף באיחוד המפגש של הסיפון מתחת, היא צייצה, “אני אביא את החטוף שלי שעווה באותו יום, אז אני לא אצליח, לצערי, לצערי. יש לקוות שהם לא יפסו שפה הפעם.”

על מנת להציג את הגלריה, אנא אפשר לנהל עוגיות

מה אתה חושב? השאר תגובה.

לגישה לכל הסרטונים והראיונות הבלעדיים שלנו בסלבריטאים – הירשם ב- YouTube!