משחק הבייסבול הראשון של EA S לקונסולה בעוד 10 פלוס שנים יוצא עכשיו, ואין לו מיקרו -טרנספורמציה – Gamespot, Super Mega Baseball 3 – עכשיו ב- Nintendo Switch, Xbox, PlayStation ו- PC – Electronic Arts

0

שחק מירוץ דגלון בהדגמה

. Metalhead נרכשה על ידי EA בשנת 2021, וחלקם חששו כי המהדורה הבאה בסדרה עשויה להוסיף כמה מהפרקטיקות העסקיות של EA, כלומר מיקרו -טרנסקציות.

משחק הבייסבול הראשון של EA לקונסולה מזה 10 פלוס שנים יוצא עכשיו, ואין לו מיקרו-טרנספורמציה

אחרי עשור פלוס משם, EA Sports חוזרת לעסקי משחקי בייסבול בקונסולה. .

האוהדים חיכו זמן מה, מכיוון ש- Super Mega Baseball 3 מעוצב קוביד שוחרר בשנת 2020. Metalhead נרכשה על ידי EA בשנת 2021, וחלקם חששו כי המהדורה הבאה בסדרה עשויה להוסיף כמה מהפרקטיקות העסקיות של EA, כלומר מיקרו -טרנסקציות.

. .

. הראשון, נקודת הסכנה, יוצא עכשיו, עם Ciudad de Colores (יולי) וקסטילו ארנה (אוגוסט) מגיעים בהמשך.

סופר מגה בייסבול 4 כולל שחקני בייסבול בדימוס אמיתי בדימוס דייוויד אורטיז וחוסה באוטיסטה, כמו גם אגדות המשחק כמו בייב רות, האנק אהרון ורנדי ג’ונסון. השחקנים האמיתיים האלה מצטרפים לסגל של דמויות בדיוניות כמו ההומוריסטים בשם “האמר לונגבולו.

נראה כי העדכון הגדול ביותר של Super Mega Baseball 4 הוא חבילת המצגת שלה, שהיא השדרוג הגדול ביותר באותה מחלקה בהיסטוריה של הסדרה, אמר EA. .

מבחינת מצבים, שחקנים יכולים לקפוץ לתערוכה, זיכיון, מירוץ דגלון, עונה וליגות מקוונות. מבחינת עדכוני איכות החיים, המשחק מוסיף דברים כמו קטעים אוטומטיים ורצים, שחקנים דו כיווניים ובריכות סוכנים בחינם להתאמה אישית, בין היתר.

.

. מנויים של EA Play יכולים לנסות את המשחק לפני קנייה עם ניסיון של 10 שעות.

בעוד EA בדיוק עכשיו חוזר לבייסבול בקונסולה, סדרת הבייסבול של ה- MLB Tap Sports של המו”ל פועלת בנייד כבר שנים.

.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

? .

הורד את ההדגמה/ניסוי בחינם כדי לשחק מספר בלתי מוגבל של משחקים במצב מירוץ דבורה מקוון תחרותי, הצטרף לחברים חוצה פלטפורמות בליגות מקוונות, לשחק משחקי תערוכה נגד ה- AI, או להתנסות בסוויטת ההתאמה האישית.

נסה את זה!

טריילרים וסרטונים

מגזר שש גופיות

!