Epic Games Unreal Engine לוקח את הפקת הסרטים לשלב הבא – Business North Carolina, מדוע הספילברג הבא יעשה סרטים ב- Unreal Engine | Creative Bloq

0

Contents

. .

Fortnite הביא משחקי אפי לקדמת עולם משחקי הווידיאו, אך המנוע הלא מציאותי של החברה עשוי להפוך את התעשיות באמצעות טכנולוגיית ההדמיה שלה.

. .

זה שימש כדי לערוך סטים בזמן אמת על “המנדלוריאני” של דיסני, מניבה את קטעי הסערה המעורבים של ערוץ מזג האוויר ושימשה ליצירת מחווה NFL 100 ששודרה במהלך מופע ה- Super Bowl השבוע.

הטכנולוגיה שימשה לראשונה בהפקת סרטים ל”בינה מלאכותית “של סטיבן שפילבורג בשנת 2001, כדי לעזור להמחיש את העיר Rogue City. מאז הוא משמש לסרטים כמו “Rogue One: סיפור מלחמת הכוכבים”, “מלחמת כוכב הקופים”, “פורד נגד פרארי”, “מלחמת הכוכבים: עליית סקייווקר”, וישמש “באטמן”, שנמצא כעת בהפקה.

.

“אנשים באמת רק מתחילים להתחבר לייצור וירטואלי וזרימות עבודה ב- VFX [אפקטים חזותיים]”, אומרת מנהלת השיווק הבכירה דנה קאולי. “אנו רואים מעשה מחדש יצירתי בקולנוע.”

., בשנת 1991, אז העביר את משרדה לקארי בשנת 1999. עם השקעות של Tencent של סין ומספר קבוצות הון פרטיות כולל KKR וקליינר פרקינס וההצלחה הבורחת של פורטניט, EPIC הוערכה ביותר מ- 15 מיליארד דולר. לחברה, שסוויני עדיין שולטת בו, מעסיקה כמה מאות עובדים בקארי ומתרחבת .

.

. זה שינוי מרקע מסך ירוק מסורתי שנערך בהמשך. .

. . . קאולי אומר שזה עוזר לאולפנים לקצץ בייצור ועריכה זמן.

. . .

. .

. “כשבנינו את Unreal Engine 4, הבנו שיש לנו את ההזדמנות לשנות את המודל העסקי על ידי שחרור הכלים בחינם והפכת את קוד המקור לזמין ב- GitHub. .”

..

המנוע נמכר ב -1,500 דולר כחלק מתוכנית הארגון Unreal Enterprise. .

. “בין הצעת הכלים לבניית משחקי אנשים נהנים, זה מיזוג מעניין של העולם.”

?

.

Unreal Engine, פלטפורמת יצירה תלת מימדית בזמן אמת שפותחה על ידי Epic Games, המיועדת לפיתוח משחקי וידאו, הופכת כעת את הדרך בה נוצרים סרטים ואנימציות.

. הוא זכה בתביעות לסרט הקצר ניאון Rapture, אנימציה מדעית שנוצרה בשיתוף עם מעצבת האופנה איריס ואן הרפן ויצר באמצעות Unreal Engine.

. מכיוון שגרפיקה וסרט VFX מתכנסים מנוע UNEAR מתוכננים כדי לאפשר לכל הקריאייטיב להחיות את החזונות שלהם, כולל יצירת סרטים.

עבור טים ריצ’רדסון, ניאון Rapture סימן את המיזם הראשון שלו להשתמש ב- Unreal Engine. .

“זו הייתה צלילה עמוקה אמיתית,” הוא אומר לי. “באמת הסתבכתי בזה מנקודת מבט של האופן בו המנוע פועל למעשה ככלי הדמיה, וזה היה די מועיל לי כי העבודה בזמן אמת הפכה את הדברים ליותר דינאמיים.

.

. . .

. הוא מסביר, “רציתי להשתמש בו בגלל חוזקותיו, לבדוק אותו ולהציב את מנוע המשחק במרחב בו הוא נחשב שווה לסינמטוגרפיה מסורתית, לעסוק בקולנוע או לצילום.”

על ידי דחיפת הגבולות והצגת האפשרויות של מנוע Unreal כדי להפוך את ניאון לומד, כיוון ריצ’רדסון לאתגר את התפיסות המוקדמות ולהדגים את פוטנציאל המנוע בענפי האופנה והסרטים.

ריצ’רדסון מדגיש כי בעוד שמנוע Unreal מנוע ממשיך להשתפר עם כל איטרציה, הפיכת סרט עלילתי אך ורק בתוך מנוע לא מציאותי היא עדיין אתגר. .

“מנוע לא מציאותי הוא זרז מדהים לבניית עולם”, אומר ריצ’רדסון כשהוא שוקל כיצד ניתן להשתמש בו בעתיד. “בעת יצירת נכסי אופי יוקרים, אני יכול לחקור בקלות את הסיפור בפלטפורמות אחרות כמו AR ו- VR גם כן.”

. .

באופן מסורתי, צוותים אלה יכולים גם להיות גדולים, הוא אומר. . “במנוע לא מציאותי אתה באמת יכול לחזור ולשחזר מחדש סצינה מהר מאוד כי הכל בזמן אמת.”

אסור להמעיט בערכה כיצד הדור הבא של יוצרי הקולנוע, שגדלו במיינקראפט ובפורטניט, וכעת עורך Unreal בפורטניט, משמשים לסוג של מנועי מהירות בזמן אמת כמו הצעה לא מציאותית. .

“אני חושב שאם אתה צעיר ואתה גדל [מנועים בזמן אמת] יש לך יתרון מדהים”, הוא משתף, כשהשיחה שלנו מסתיימת. “המנוע נותן לאנשים את האפשרות ליצור דינמי יותר ובמהירות עם צוותים קטנים יותר. מה שאדם אחד יכול לעשות בשבוע עכשיו ייקח בדרך כלל צוות שישה שבועות בצינורות מסורתיים.