כך תוכלו לצפות בסרט Equalizer 3 (2023) באינטרנט: מתי יזרם השוויון 3 באמזון פריים, נטפליקס או HBO מקס, השוויון | היכן ניתן להזרים ולצפות | מחליט

0

השוויון

Contents

בינתיים, המעריצים עדיין יכולים ליהנות משוויון 2 על ידי רכישתו ב- Blu-ray. זה מאפשר לך להחזיק עותק פיזי של הסדרה ולצפות בה בנוחותך. בנוסף, מעריצי הסדרה יכולים גם להרים עותק Blu-ray של סרט האקשן The Equalizer 3.

כך תוכלו לצפות ב’סרט Equalizer 3 ‘(2023) באינטרנט: מתי’ Equalizer 3 ‘יזרום באמזון פריים, נטפליקס או HBO MAX

. גלה כיצד לצפות בסרט מותחן הפשע של דנזל וושינגטון The Equalizer 3 Online בחינם.

השוויון 3

Outlook Magzineגיליון אחרון

אומה אחת, בחירות אחת: מהלך ארוך

האם לארכיטקטורת הבחירות בהודו יש מרחב לאומה אחת, בחירות אחת?

אומה אחת, בחירות אחת: שאלת הפדרליזם

היא מדינה אחת, אחת בחירות היא איום על הפדרליזם?

אומה אחת, נטייה אחת: מהלך מפוקפק

עודכן: 15 בספטמבר 2023 19:11

סרט מותחן! . The Equalizer 3 תמונות סוני משחררות בארה”ב? כן, מצאנו אפשרות/שירות סטרימינג אותנטי. .

.

. . יחד עם וושינגטון, השוויון 3 כוכבים דקוטה פאנינג, רמו ג’יירון, דייוויד דנמן, סוניה אממר, אנדראה דודדרו, יוג’ניו מסטרנדריאה, גאיה סקודלארו, אנדראה סקארדוזיו וברונו בילוטה, בין היתר.

.ג. קצין ה- DIA הימי לשעבר רוברט מק’קול בשוויון 3, שמכה בבתי הקולנוע בסוף השבוע. למרבה המזל, כיסיתם את כל מה שצריך לדעת על הפליק החדש!

. . . .

. . . . שיתוף הפעולה של סוני עם נטפליקס מבטיח כי הפרק האחיזה הזה יהיה זמין בסופו של דבר בפלטפורמת ענקית הסטרימינג. למרות שציר הזמן המדויק נותר לא בטוח, היה סמוך ובטוח שבקרוב תוכל ליהנות מהסרט מהנוחות של הבית שלך.

בעקבות המהדורה התיאטרלית, בדרך כלל קיים פער של כמה חודשים לפני שהסרט יהיה זמין להשכרה דיגיטלית או לרכוש. בהתחשב בתבנית זו, סביר לשער כי Equalizer 3 יכול להיות זמין להשכרה דיגיטלית או לרכוש עד בינואר 2024, עם שחרור פיזי לאחר זמן קצר לאחר מכן. .

אנו נעבור אותך דרך השלבים של הזרמת ‘The Equalizer 3’ באופן מקוון בחינם בארה”ב בפוסט בבלוג זה. .

. בהתבסס על סדרת הטלוויזיה של שנות השמונים של מייקל סלואן וריצ’רד לינדהיים, טרילוגיית השוויון הציגה מחדש את הקהל לרוברט מק’קול, אדם עם תחושת צדק חזקה (אם לא אלימה).

מתי השוויון 3 יוצא?

.

עם זאת, ככל שהעולם המשיך להתמודד עם השפעות המגיפה, תעשיית הקולנוע התמודדה עם מכשולים רבים, כולל סגירת תיאטרון, כיבוי הפקה ואתגרים לוגיסטיים. . תאריך השחרור החדש נקבע רשמית ל -1 בספטמבר 2023, שכן יוצרי הסרטים והסטודיו היו זקוקים ליותר זמן כדי להבטיח את איכות הסרט ולתת לו את תשומת הלב הראויה לו.

. טריילרים, טיזרים וחומרים לקידום מכירות הקניטו הצצות לאנימציה מדהימה, רצפי פעולה מרתקים והפתעות בלתי צפויות שהיוו לקהלים במולטי -גביס.

הוא השוויון 3 בתיאטראות?

השחרור התיאטרלי של השוויון 3 יצר את מעריצי סרטי האקשן של דנזל וושינגטון, אשר חיכו בשקיקה להזדמנות לחזות בהמשך לשוויון השוויון 3 במלוא הדרו. תחושת קהילה וחגיגה נוצרה בקרב המעריצים על ידי עיצוב הסאונד המופלא, רצפי פעולה גדולים מהחיים, ופעולה עוצרת נשימה.

עם התקרבות 01 בספטמבר 2023, התיאטראות התכוננו לשחרור השוויון 3 עם אירועי מעריצים, פעילויות קידום מכירות והקרנות בלעדיות. הסרט קיבל שחרור רחב, והבטיח שלמעריצים ברחבי העולם הייתה הזדמנות לחזות בפרק הבא בתופעת השוויון 4.

כאשר מספרי הקופות התגלגלו פנימה, השוויון 3 המשיך לעלות על הציפיות, וקצר תגמולים פיננסיים משמעותיים. ההצלחה של הסרט שיקפה את הפעולה של דנזל וושינגטון, והביסתה עוד יותר את זיכיון השוויון כמעצמה בז’אנר גיבורי העל והדגימה את הערעור המתמשך של השוויון כדמות אהובה.

מתי הסרט Equalizer 3 יהיה בזרם?

. אם ה- U.ג. המהדורה עוקבת אחר אותה מסלול, ייתכן שנוכל לשכור את הסרט עד ספטמבר 2023.

היכן לצפות ב- Equalizer 3 Online:

“הגיעה ‘השוויון 3’ הצפוי! חשוף כיצד להזרים את סיום הפשע העמוס על הפעולה של דנזל וושינגטון, הפרק השלישי בטרילוגיית השוויון, ברשת בחינם. בארצות הברית, קנדה, צרפת, איטליה, יפן ואוסטרליה, אתה יכול להזרים את ‘Equalizer 3’ באופן מקוון על 123 Movies, Reddit, Netflix, HBO Max, Disney Plus, Peacock ו- Amazon Prime. מעוניין להזרים את ‘השוויון 3’ בארה”ב? זה נכון, מצאנו אפשרות סטרימינג לגיטימית עבורך.”

כדי לאתר הקרנת תיאטרון סמוך “Equalizer 3” אתה יכול להשתמש במשאבים מקוונים שונים כמו Fandango. . על ידי ביקור באתר האינטרנט שלהם או באמצעות האפליקציה הסלולרית שלהם, תוכלו למצוא בקלות תיאטרון נוח ותצוגה לתפוס את הסרט.

נכון לתאריך השחרור שלו ביום שישי, 01, ספטמבר 2023, “השוויון 3” ניתן ליהנות רק מהפנייה לבתי הקולנוע הקרובים ביותר שלך. המשמעות היא שאם אתה להוט לצפות בסרט עם הופעת הבכורה שלו, תצטרך לתכנן טיול לקולנוע.

במקרה שאתה לא יכול להגיע לתיאטרון ביום השחרור שלו או להעדיף לצפות בסרטים בבית, תצטרך לממש סבלנות. לאחר שסרט השלים את הריצה התיאטרלית שלו, הוא הופך להיות זמין בפלטפורמות דיגיטליות כמו Vudu, Apple, Peacock ו- YouTube. פלטפורמות אלה מציעות למשתמשים אפשרות לשכור או לקנות עותקים דיגיטליים של הסרט, ומאפשרים לך לצפות בו בלוח הזמנים שלך.

כיצד לצפות בסרט Equalizer 3:

כרגע הצופים יכולים לצפות רק בשוויון 3 באולם הקולנוע המקומי שלהם. אבל זה לא אמור להיות זמן רב עד שההפך יהיה זמין לצפייה בבית.

. אחרי שלושה חודשים של היותה בקופות, Bullet Train עשתה בסופו של דבר לנטפליקס. זה עולה בקנה אחד עם העסקה שסוני עשתה עם הזרם בשנת 2023, מה שהעניק לנטפליקס את הזכויות שהסרטים יחיו באתר שלהם. אם דפוס זה עוקב באופן דומה, סביר להניח ש- Equalizer 3 יירד גם על נטפליקס.

השוויון 3 מגיע לנטפליקס:

Equalizer 3 אינו זמין בנטפליקס. כותרות ספריית האנימה של נטפליקס משתנה לפי אזור, ועונות או סדרות חדשות עשויים לקחת זמן רב להוסיף לפלטפורמה, אם בכלל. חשוב לציין כי הסכמי רישוי וזכויות הפצה יכולים להשפיע על זמינות התוכן על שירותי סטרימינג שונים.

מתי יהיה Equalizer 3 זמין בנטפליקס?

. אמנם יש הסכמה בין דיסני לסוני לכלול את תוכן השוויון 3 במנחות דיסני+, אך ייקח זמן עד שהסרט יעשה את דרכו לדיסני+. לאחר שהסרט ישלים את הריצה התיאטרלית שלו, הוא ימצא את בית הזרימה שלו בנטפליקס.

האם אקולייזר 3 מגיע לדיסני פלוס?

נכון לעכשיו, לא נוצרה הודעה רשמית לגבי זמינות השוויון 3 בדיסני פלוס. בעוד שסדרת האנימה הפופולרית זכתה להמשך משמעותי מאז שחרורה הראשוני בשנת 2024, ההחלטה להזרים את העונה השנייה בדיסני פלוס בסופו של דבר נשענת עם מנהלי הרציף.

עם זאת, זכויות סטרימינג לסדרות אנימה יכולות להשתנות בין פלטפורמות וטריטוריות שונות. בעוד שדיסני פלוס כוללת מגוון רחב של תוכן, כולל כותרות אנימה, זו אינה הפלטפורמה העיקרית המשויכת לשוויון. ברוב המקרים, חלוקת סדרות האנימה נקבעת על ידי הסכמי רישוי בין חברות ייצור לפלטפורמות סטרימינג.

האם השוויון 3 יהיה ב- HBO MAX:

כנראה לא. לא תהיה גרסת HBO Max של Equalizer 3. HBO MAX, כשירות סטרימינג, מתמקד בעיקר בתוכן המופק או מופץ על ידי סרט הפשע של דנזל וושינגטון. בהתחשב בכך שהשוויון 1 אינו אחים וורנר. רכוש, זה לא ייכלל בהרכב שלהם.

. פרסמו הודעה לפיה הם כבר לא ישחררו את סרטי התיאטרון שלהם ישירות ב- HBO Max. במקום זאת, הם יישמו חלון של 45 יום בין הבכורה התיאטרלית של סרט לבין יציאתו בפלטפורמת הסטרימינג. שינוי זה מאפשר ריצה תיאטרלית לפני שהסרט יתפנה לזרם ב- HBO Max.

Sincethe Equalizer 3 הוא חברות הפקה תמונות קולומביה, אמני בריחה, תמונות נשר, ז’יב, זה נופל מחוץ לתחום הסידור הזה. כתוצאה מכך, זה לא יימצא ב- HBO Max.

הוא שוויון 3 זורם בווידיאו של אמזון פריים?

אין שום אינדיקציה לכך שהסרט הוא חלק מהקטלוג של אמזון פריים. עם זאת, יש פוטנציאל שהסרט יהיה זמין כאפשרות וידאו לפי דרישה בפלטפורמה בחודשים הקרובים.

למי שמשוקן לצפות ב”שוויון 3 “מומלץ לפקוח עין על האתר הרשמי של אמזון פריים לקבלת עדכונים או הכרזות פוטנציאליים לגבי זמינות הסרט. זו תהיה הדרך הטובה ביותר להישאר מעודכן על מתי הסרט עשוי להיות נגיש לסטרימינג או להשכרה בפלטפורמה.

כיצד לצפות בשוויון 3 ב- 123movies:

ה- Equalizer 3 הוא אחד היעדים האולטימטיביים לזרם סרטים בחינם! אם אתה חובב סרטים, אל תסתכל עוד יותר, מכיוון שלאתר זה יש אוסף נרחב של הסרטים הטובים ביותר The Equalizer 3 הזמין לרגע הבידור שלך. אקולייזר: החלק הטוב ביותר בשנת 2023! זה לגמרי בחינם! אין צורך לטרוח עם כניסה או לשלם עמלות כדי ליהנות מהסרטים האהובים עליך The Equalizer 3 פלטפורמה זו.

כיצד להזרים את השוויון 3 על Putlockers:

ה- Equalizer 3 בחינם ב- Putlockers, אחד הסרטים הוותיקים והנמוכים ביותר The Equalizer 3 אתרי סטרימינג ברשימה, מצטיין מבחינת איכות הזרמה, זמינות תוכן וספריה נרחבת. לרוב הסרטים המובילים באתר זה יש דירוגים, ומאפשרים לך לבחור ‘השוויון 3’ שרוב האנשים אוהבים את הסרט הזה.

למרות שמשתמשים עשויים להיתקל במספר מודעות וקופצים, ניתן לטפל בקלות בעזרת חוסם מודעות. למרות גילו, Putlockers שומר על תכנון אתרים וזרם איכות בשווה לספקי שירותים מודרניים, מה שמבטיח למשתמשים יש חוויה מהשורה הראשונה של Equalizer 3.

מתי השוויון 3 יהיה ב- DVD ו- Blu-ray?

Equalizer 3 טרם שוחרר ב- Blu-ray. עם זאת, בהתחשב בפופולריות של הסדרה וזמינות השוויון 2 במדיה הפיזית, סביר להניח שה- Equalizer 3 ישוחרר ב- Blu-ray בעתיד.

בינתיים, המעריצים עדיין יכולים ליהנות משוויון 2 על ידי רכישתו ב- Blu-ray. זה מאפשר לך להחזיק עותק פיזי של הסדרה ולצפות בה בנוחותך. בנוסף, מעריצי הסדרה יכולים גם להרים עותק Blu-ray של סרט האקשן The Equalizer 3.

איך לצפות בשוויון 3 בארה”ב?

כדי לצפות בשוויון 3, תוכלו לחקור אפשרויות סטרימינג לגיטימיות הזמינות ב- U.ג. כמו נטפליקס, הולו, וידאו של אמזון פריים או קראנצ’ירול. פלטפורמות אלה דנזל וושינגטון, אנטואן פוקה, ג’ייסון בלומנטל עם חברות הפקה כדי להזרים את טרילוגיית מותחן האקשן בכיכובו של סדרת דנזל וושינגטון כמו השוויון 3.

בנוסף, תוכלו לשקול גם לשכור או לקנות את הסדרה בפלטפורמות דיגיטליות כמו iTunes, Google Play או Video Video. אפשרות נוספת היא לצפות בה לפי דרישה או באמצעות אפליקציות סטרימינג הזמינות בטלוויזיה או במכשיר הזרמה אם יש לך מנוי לכבלים.

זכרו, תמיד חשוב לתמוך באמצעים רשמיים ומשפטיים לצפייה בסרטים ותכניות טלוויזיה בכדי לכבד את זכויות היוצרים ולהבטיח חוויות צפייה באיכות גבוהה.

איך לצפות בסרט השוויון 3 מלא ב- Reddit?

כפי שאתה עשוי או לא יכול לדעת, הסרט Equalizer 3 זמין כעת לצפייה באתר הפופולרי Reddit. .

ראשית, פתח את דפדפן האינטרנט שלך ופנה לאתר Reddit. ברגע שם, הקלד את “השוויון 3” לסרגל החיפוש ולחץ על Enter. זה יעלה רשימת פוסטים שנעשו על הסרט.

כיצד לצפות ב- Equalizer 3 Online בחינם?

123Movies הוא אתר פופולרי בו תוכלו להוריד ולצפות בסרטים במצב לא מקוון. . עם זאת, חשוב לציין כי הזרמה או הורדת סרטים ממקורות לא מורשים כמו 123 Movies עשויים להפר על חוקי זכויות היוצרים.

השוויון 3

לצפות ב”השוויון 3 “באופן חוקי ב- U.ג., אתה יכול לבחור מבין אפשרויות שונות כמו נטפליקס, Hulu, Amazon Prime Video, iTunes, Google Play או Streaming Apps המסופק על ידי ספק הכבלים שלך.

צפו ב- Equalizer 3 ברשת בארצות הברית, אוסטרליה וניו זילנד:

הכי נצפה, הכי אהוב, דירוג עליון, סרטי IMDB המובילים ברשת. כאן נוכל להוריד ולצפות בסרטי 123 Movies במצב לא מקוון. אתר 123 Movies הוא האלטרנטיבה הטובה ביותר ל’- Equalizer 3 ” 2023 בחינם באינטרנט. אנו נמליץ על 123 Movies כחלופות Solarmovie הטובות ביותר.

עם זאת, מצאנו אפשרות/שירות סטרימינג אותנטי. סרט אקשן של Sony Pictures הוא Equalizer 3 (2023) זמין לזרם? צופה בשוויון 3 על טווס, דיסני פלוס, HBO MAX, נטפליקס או אמזון פריים? להלן אפשרויות להורדה או צפייה ב- Equalizer 3 הזרמת הסרט המלא באופן מקוון בחינם ב- 123movies & reddit, כולל היכן לצפות בפרק הסופי של רוברט מק’קל בזכיינית הסרטים The Equalizer 3 בבית.

ישנן כמה דרכים לצפות ב- Equalizer 3 ברשת בארצות הברית, אוסטרליה וניו זילנד. אתה יכול להשתמש בשירות סטרימינג כמו נטפליקס, הולו או וידאו של אמזון פריים. אתה יכול גם לשכור או לקנות את הסרט ב- iTunes או Google Play. אתה יכול גם לצפות בו לפי דרישה או באפליקציית סטרימינג הזמינה בטלוויזיה או במכשיר הזרמה אם יש לך כבל.

צוות השוויון 3:

השוויון 3 נכתב על ידי ריצ’רד לינדהיים וביים על ידי אנטואן פוקה. הוא מככב את השחקנים הבאים:

 • דנזל וושינגטון בתור רוברט מק’קול
 • דייוויד דנמן כפרנק קונרוי
 • דקוטה פאנינג בתור אמה קולינס
 • יוג’ניו מסטרנדריאה בתור ג’יו בונוצ’י
 • סוניה בן אממר בתור קיארה בונוצ’י
 • אנדראה סקארדוזיו בתור וינסנט קוואנטה
 • Remo girone בתור Enzo Arisio
 • גאיה סקודלרו בתור אמנה
 • אנדראה דודו בתור מרקו קווארנטה
 • סלווטורה רוקו כאיש יד ימין של וינסנט, סלווטורה

מה השוויון 3 בערך?

קו העלילה עוקב אחר אנטואן פוקה: השוויון 3 כשהוא מנסה למצוא את דרכו הביתה לאחר שהיה תקוע על זרה. סיבה נוספת לכך שכל כך הרבה מעריצים לקחו את הזכיינית הקולנועית הזו לליבם הייתה העלילה, כאשר פעולה ומתח גבוה אוקטן לכאורה בכל פינה.

התקציר הרשמי של הסרט נכתב:

מְנַהֵל: אנטואן פוקה, מפיקים: דנזל וושינגטון, אנטואן פוקה, ג’ייסון בלומנטל, עוד, חברות הפקה: תמונות קולומביה, אמני בריחה, תמונות נשר, מופץ על ידי: תמונות סוני משחררות, מבוסס על: השוויון; מאת: מייקל סלואן; ריצ’רד לינדהיים

“מאז שוויתר על חייו כמתנקש ממשלתי, רוברט מק’קול (דנזל וושינגטון) נאבק ליישב בין הדברים המחרידים שהוא עשה בעבר ומוצא נחמה מוזרה לשרת צדק מטעם המדוכאים. תקציר העלילה הזה הוא בדיוק מה שכל מעריץ של הזכיינית יכול היה לבקש, כאשר גיבור האקשן שלהם לוקח לכאורה האתגר הגדול ביותר שלו עד כה. ה- Equalizer 3 בהחלט נראה שזו תהיה דרך עוצמתית ונפיצה לסיים את הטרילוגיה הנהדרת הזו של סרטי אקשן. .

Outlook India India אינה מתחייבת, תומכת או מבטיחה אף אחד מהתכנים לעיל, והיא גם אינה אחראית לתביעות הנובעות ממנה, Outlook הודו אינה מעודדת/ מקדמת פיראטיות בשום אמצעי, הקישורים שניתנו כאן אינם לוקחים את המשתמשים לפיראט תכולת הזרמה. במקרה של מחלוקת או הבהרה כלשהי אנא אל תהסס לכתוב לבעל התוכן ב- [מוגן בדוא”ל]

השוויון

מותחן זה רואה בלש מוצא קרקע משותפת עם רוצח ערנות שמכוונת למבצעי טבעת סחר בבני אדם מאסיבית.

הזרם אותו או דלג עליו: ‘השוויון’ ב- CBS, שם המלכה לטיפה מגנה על מי שזקוק לו ביותר באתחול מחדש של סדרת הפעולה של שנות ה -80

מאת ג’ואל קלר • פברואר. 7, 2021, 4:00 עמ ‘.M. מניות ET 115

לטיפה מגלמת גרסה חדשה לתפקיד שמילא אדוארד וודוורד בסדרה המקורית. בתוכנית מככבים גם כריס נום, ליזה לפרה, אדם גולדברג ולוריין טוסיינט.

הזרם אותו או דלג על זה: ’21 גשרים ‘ב- Showtime, רכב בוסמן של צ’אדוויק שתחלוף היה טוב יותר

מאת ג’ון סרבה • ספטמבר. 5, 2020, 11:00 א.M.
הכוכב המאוחר מעגן תרגיל שוטר-ז’אנר.

מה חדש ב- VOD בסוף השבוע

מאת אוליביה ארמסטרונג • דצמבר. 19, 2014, 3:30 עמ ‘.M. ET
בדוק מה בדיוק נוסף ל- iTunes, Vudu ופלטפורמות אחרות לפי דרישה.

מגמה עכשיו

 1. הסיפור הזה שותף 2,289 פעמים. 2,289

ABC מתכננת לעכב את הבכורה של ‘ריקודים עם הכוכבים’ בעונה 32, כאשר על פי הדיווחים, המתמודדים נושרים בגלל חששות השביתה

השוויון

גבר שקט ומוקפד, חי חיים שקטים בבוסטון, מחליט לפעול כשזונה צעירה שהוא התיידד היא מכות – הוא קורא לעבר ה- CIA המסתורי שלו להביא למותג צדק משלו. יותר

גבר שקט ומוקפד, חי חיים שקטים בבוסטון, מחליט על ט .

בכיכובו: דנזל וושינגטון מרטון סוקאס קלואי גרייס מורץ

במאי: אנטואן פוקה

הוסף Starz® לכל תוכנית Hulu לתוספת 9 $.99 לחודש.

התחל את הניסיון החינמי שלך

מנויים חדשים בלבד. בטל בכל עת. תנאים נוספים חלים.

השוויון

גבר שקט ומוקפד, חי חיים שקטים בבוסטון, מחליט לפעול כשזונה צעירה שהוא התיידד היא מכות – הוא קורא לעבר ה- CIA המסתורי שלו להביא למותג צדק משלו.

בכיכובו: דנזל וושינגטון מרטון סוקאס קלואי גרייס מורץ דיוויד הארבור ביל פולמן

במאי: אנטואן פוקה

שלישיית צרור דיסני בסיסית
השג את הולו, דיסני+ו- ESPN+, כולם עם מודעות, תמורת 12 דולר.99/מו.*

*המחיר יעלה ל -14 דולר.99/חודש בתאריך 12/12/2023.

השג את הולו, דיסני+ו- ESPN+, כולם עם מודעות, תמורת 12 דולר.99/מו.*

*המחיר יעלה ל -14 דולר..

התחל את הניסיון החינמי שלך

לקח 3 TVMA • מותחן, אקשן • סרט (2015)

לוסי TVMA • מותחן, מדע בדיוני • סרט (2014)

קינגסמן: השירות החשאי R • קומדיה, מרגלים • סרט (2014)

Edge of Tomorrow PG-13 • מדע בדיוני, פעולה • סרט (2014)

שחר כוכב הקופים PG-13 • מדע בדיוני, אקשן • סרט (2014)

אין מעשה טוב TVMA • משפטי, דרמה • סרט (2014)

קפטן אמריקה: חייל החורף PG-13 • גיבורי על, אקשן • סרט (2014)

אקס-מן: ימי העתיד עבר PG-13 • פעולה, מסע בזמן • סרט (2014)

Homefront r • פעולה, מותחן • סרט (2013)

300: עליית אימפריה TVMA • פנטזיה, אקשן • סרט (2014)

ה- Equalizer 2 R • Action, מותחן • סרט (2018)

רחוב Jump 22 R • קומדיה, אקשן • סרט (2014)

Sniper American TVMA • דרמה, פעולה • סרט (2015)

נוסעים PG-13 • דרמה, הרפתקאות • סרט (2016)

על הסרט הזה

גבר שקט ומוקפד, חי חיים שקטים בבוסטון, מחליט לפעול כשזונה צעירה שהוא התיידד היא מכות – הוא קורא לעבר ה- CIA המסתורי שלו להביא למותג צדק משלו.

בכיכובו: דנזל וושינגטון מרטון סוקאס קלואי גרייס מורץ דיוויד הארבור ביל פולמן

במאי: אנטואן פוקה

תבחר את התוכנית שלך

אין עמלות נסתרות, השכרת ציוד או פגישות התקנה.
החלף תוכניות או ביטול בכל עת.***
ספריית הזרמה עם טונות של פרקי טלוויזיה וסרטים

ספריית הזרמה עם טונות של פרקי טלוויזיה וסרטים

צפו בעונות מלאות של סדרות סטרימינג בלעדיות, מועדפים קלאסיים, Hulu Original.

רוב הפרקים החדשים יום אחרי שהם משודרים †
גישה לחולו מקוריים עטור הפרסים
צפו במכשירים המועדפים עליכם, כולל טלוויזיה, מחשב נייד, טלפון או טאבלט
עד 6 פרופילי משתמש

עד 6 פרופילי משתמש

עכשיו עד שישה בני משק הבית שלך יכולים להיות בעלי פרופילים נפרדים כך שהמועדפים וההמלצות ייחודיים לכל צופה.

צפו בשני מסכים שונים בו זמנית
אין מודעות בספריית הזרמת

אין מודעות בספריית הזרמת

הזרם את ספריית המופעים והסרטים שלנו ללא הפרעות מודעות.

בגלל זכויות הזרם, כמה מופעים אינם נכללים בתוכנית Hulu (ללא מודעות) ובמקום זאת ישחקו ללא הפרעות עם הפסקת מודעות קצרה לפני ואחרי כל פרק. בקר במרכז העזרה של Hulu לרשימת מופעים.
תוכנית טלוויזיה Live + Live: לעבור לתוכנית זו לאחר ההרשמה כדי לקבל חוויה נטולת מודעות של ספריית הסטרימינג של הולו בלבד; תוכן חי ו- VOD זמין באמצעות תוכנית טלוויזיה חיה מחזות עם מודעות. אין ניסיון חינם זמין.