צל טבעת אלדן של ספקולציות תאריך השחרור של Erdtree | PCGAMAMESN, צלצול אלדן צל של ה- ERDTREE DLC: כל מה שאנחנו יודעים – DEXERTO

0

צל טבעת אלדן של ה- Erdtree DLC: כל מה שאנחנו יודעים

גם אם אתה צוד כל סופר שורש בטבעת אלדן, יש דמיגוד אחד שנמלט מסבב ההתייחסות שלך. זו מיקלה הסגסוגת, שעדיין מתרוממת בבטחה בתוך הביצה שלו כשהקרדיטים מתגלגלים.

צלצול טבעת אלדן של ספקולציות תאריך השחרור של Erdtree

.

פורסם: 5 בספטמבר 2023

? האוהדים ציפו . אמנם אתה יכול להקדיש מאות שעות במשחק טבעת אלדן, אך השחקנים הארדקור ביותר בילו כמה חודשים בהתרחבות להרחבה.

כאחד ממשחקי המחשב הטובים ביותר, קהילת טבעת אלדן חיכתה ליום אירוע זה מזה זמן מה. ל- Fromsoftware, המפתחים שמאחורי משחק ה- RPG, הייתה הזדמנות לחשוף את ה- DLC בטקס פרסי המשחק 2022 כשזכו בפרס משחק השנה הנחשק. טבעת אלדן חגגה גם את יום הולדתה הראשון לאחרונה, אך ה- DEVS חיכו כמה ימים עד שחשפו שהם עובדים על הרחבת טבעת אלדן. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על צל הטבעת של אלדן של תאריך השחרור של Erdtree, כולל על מה זה יכול להיות, ומתי אתה יכול לצפות לשחק אותו.

אנו צופים כי צל הטבעת של אלדן של תאריך השחרור של Erdtree DLC יהיה בסוף 2023 או בתחילת 2024 מכיוון ש- FromSoftware עדיין לא מאשר תאריך שחרור. כאשר התחיל הפיתוח ב- DLC טבעת אלדן בשנת 2022, אנו מאמינים שזה עדיין לא מעט זמן משם.

טבעת אלדן DLC נחשפה בציוץ יחיד מחשבון של Fromsoftware לצד תמונה עם ההודעה הבאה: “עלייה, הוכתמה, ותן לנו ללכת בדרך חדשה יחד. . .”

צלצול טבעת אלדן של תאריך השחרור של Erdtree: מקרוב של מיקלה כפי שמוצג במשחק

אלדן צל טבעת של תיאוריות הסיפור של ארדטרי

אם לשפוט על פי המקום המצוין הזה ב- Reddit, נראה שהתמונה בציוץ היא מיקלה, אחיה התאום של מלניה, רוכב על סיקור על פני שדה. התחום לא נראה כמו אלה שאנו רגילים אליהם בארצות שביניהם מצביע על צל הסיפור של ארדטרי שמתרחש בעבר, או בעולם אחר לחלוטין. אמנם אתה מסוגל להילחם במלניה כאחד הבוסים הקשים ביותר של אלדן טבעת שיש למשחק העולם הפתוח להציע, אך לעולם לא תקבל את ההזדמנות לראות את מיקלה במצבו המקורי.

. . מסע בזמן זה לא משהו שראינו באלדן טבעת, אבל זה לא אומר שלא נראה את זה בעתיד.

יש סיכוי שההתרחבות יכולה להתקיים בתוך החלום של מיקלה. ראינו שזה קורה בעבר במהלך קו המסע של FIA, אחד המשימות הטובות ביותר של אלדן טבעת, מה שמאפשר לך להילחם נגד דרקון רב עוצמה בחלום של FIA. אנו יודעים שמיקלה במצב תרדמת, וייתכן שנצטרך להיכנס למוחו כדי לגלות תחום חדש לחלוטין.

מי מיקלה בטבעת אלדן צל של הארדטרי?

מיקלה ומלניה הם יצורים מיוחדים המכונים אמפיריאנים, המסוגלים להפוך לאלים. לרוע המזל, שניהם נולדו מקוללים, אך הם לא סובלים מאותם נגעים. מלניה הייתה מקוללת בריקבון ארגמן, וגרמה לה להירקב מבפנים. הקללה של מיקלה היא חוסר היכולת לגיל, תוך שמירה עליו לכודים בגוף של ילד. כדי לשלול את ההשפעות של קללותיהם, מיקלה יצר את ההליגטרי שלו בשדה השלג המקודש ושמר על הסתתר אותו מעיניים סקרניות כדי להבטיח שהוא יכול לגדול.

במהלך מאבק הבוס נגד מוהג, שר הדם, אתה יכול להציץ בזרועו הגדולה של מיקלה כשהוא תלוי מחוץ לגולם שיצר כדי להגן על עצמו בזמן שההליגטרי גדל. מוהג גנב את מיקלה מההליגטרי בניסיון להציע את עצמם לאלילות, ולהביא את כוחותיהם לגבהים חדשים. התוכנית של מוהג בסופו של דבר נכשלת כאשר השחקן מנצח אותו בארמון מוהווין, ומשאיר אחריו את הקוקון של מיקלה.

בינתיים, ההליגטרי של מיקלה נותרה להירקב מכיוון שהגולם שלו כבר לא בסביבה כדי לשמור על העץ בחיים. כתוצאה מכך העץ הפך למות וחסר חיים, והשאיר אחריו חיילים כדי להגן על מה שנותר ממנו. מלניה עומדת בבסיס העץ ומחכה שאחיה יחזור הביתה, אך הוא נשאר לא מגיב בארמון מוהגווין.

זה כל מה שאנחנו יודעים על צל הטבעת של אלדן של תאריך השחרור של ארדטרי עד כה. בינתיים, מדוע לא לבדוק. יש לנו מדריך לטבעת אלדן הטובה ביותר בונה אם אתה חושב להקים דמות חדשה לגמרי לפני שההתרחבות יורדת, אבל אם אתה אחד האנשים הנדירים שעדיין תצללו למשחק, מדוע לא לבדוק את האלדן שלנו ביקורת טבעת כדי לשכנע אותך לעשות את הקפיצה-נתנו לו 10 מושלם, המתאר אותה כ”יצירת מופת “ש”מדלק את הדרך” למשחקים עתידיים בעולם הפתוח.

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.

צל טבעת אלדן של ה- Erdtree DLC: כל מה שאנחנו יודעים

FromSoftware

. .

לאחר ההצלחה המסחרית והקריטית המסיבית שלה, לאלדן רינג יש שחקנים שרוצים יותר תוכן בצורה של DLC. עם שמועות מרגשות המופצות מהיום הראשון, קיווינו ש- Fromsoft ימשיך במסורת שלהם לשחרר הרחבות עצומות כמו שעשו בשאר הזיכיון Soulsborne.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עדכון הקולוסיאום החינמי בישר את השלב הבא של טבעת אלדן, ועכשיו המעריצים תוהים איך ייראה DLC עתידי. ייתכן ששאלה זו נענתה מכיוון ש- FromSoftware חשפה התרחבות מן המניין שהגיע למשחק. כותרות קודמות של PromSoftware נקטו בגישה שונה מאוד בכל מה שקשור לתוכן הניתן להורדה, אך הדברים יכולים להשתנות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יש גם את סיום הטבעת של אלדן שיש לקחת בחשבון. ? או שיכולה ל- DLC להציע סיומות חדשות כדי לפתוח או פשוט להתקיים ללא תלות בה?

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

כמובן שכאשר אנו דנים בתכנים מאוחרים ואחרי המשחק, הספוילרים יאורצו למי שלא השלים את אלדן טבעת.

תוכן

  • צל של עץ העץ
  • ?
  • אלדן טבעת DLC שמועות ודליפות

שחקנים סוף סוף יגיעו להיכנס לקולוסיאום.

צל של עץ העץ DLC

.”

כעת אנו יודעים שה- DLC הבא יהיה Shadow of the Erdtree אשר ככל הנראה ימשיך את סיפור המשחק או יציע קו חיפוש משמעותי חדש לעקוב אחריו.

על פי נתוני כורה לאנס מקדונלד, Shadow of the ERD עץ יהיה הרחבה ניכרת, בערך בגודל של שתי חבילות DLC נפרדות. זה יהפוך את התוכן לדומה בהיקף ל- DLC היחיד של Bloodborne, הציידים הישנים, התרחבות משמעותית ששינתה את כל המרק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

אם לאנס נכון, זה יכול להיות שהצל של עץ ה- ERD בסופו של דבר הוא הטבעת היחידה טבעת DLC, לא לספור את עדכון הקולוסיאום. זמן הפיתוח בהחלט מעניק משקל לרעיון זה.

האם לצל הטבעת של אלדן של ה- Erdtree DLC יש תאריך שחרור?

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Shadow of the Erdtree עלה לראשונה ב- 28 בפברואר 2023, כאשר פורסם ציוץ המודיע לשחקנים כי אלדן רינג DLC נמצא בפיתוח. ה- DLC החל לפיתוח זמן קצר לאחר שחרורו של משחק הבסיס, מה שגרם לשקעים מסוימים להניח שההתרחבות הייתה פרויקט חדש לחלוטין.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ככל הנראה ה- DLC ישוחרר מתישהו לאחר ממשחק הליבה המשוריין הבא של התוכנה, שמגיע ב -25 באוגוסט 2023. לכן אנו מעריכים כי ה- DLC של טבעת אלדן תשחרר את כל אחד מהם בסוף 2023 או מתישהו בשנת 2024.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קום, הוכתם, ובוא נלך בדרך חדשה יחד.
הרחבה מתקרבת ל- #Eldenring Shadow of the Erdtree, נמצאת כעת בפיתוח.
אנו מקווים שתצפו להרפתקאות חדשות בארצות שבין. תמונה.טוויטר.com/cjjyijm7mw

– טבעת אלדן (@eldenring) 28 בפברואר 2023

מחוץ לתמונת הפרסום המהממת שלה שתגיע עם ההודעה, לא הוכרז הרבה על Shadow of the Erdtree, אך כאשר נלמד עוד, אנו נעדכן את המאמר הזה בהקדם האפשרי.

. אמנם איננו יודעים אם יהיו, או איך זה היה נראה, הנה כמה שמועות אחרות שצפות ברשת. כמובן שאף אחד מאלו לא אושר:

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

דליפת בוסים חדשים

Leaker Sekirodubi מצא רמזים מוסתרים בקוד של אחד מהתיקונים של אלדן רינג הכוללים מידע על תוכן פוטנציאלי הקרוב.

העדכון מכיל הפניות לפריטים ותסרוקות חדשות, אך גם עד 30 בוסים חדשים. עד 16 תווים חדשים/NPC או אויב המכונה “מישהו שעדיין לא נראה” אותרו גם על ידי כורה הנתונים המחויב.

סיר DLC טבעת

אלדן חלומות

כפי שדווח לראשונה על ידי Eurogamer, כורה הנתונים לאנס מקדונלד גילה כי אלדן טבעת הכילה פעם פריטים ומשימות שכללו בחקור את חלומותיהם של NPCs מסוימים. בזמן שהתוכן נחתך מהמשחק הראשי, ניתן היה לשמור אותו עבור DLC.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

בתוכן החתוך, NPC בשם Monk Jiko מבקש מהכמוזים להביא לו משהו שנקרא Dream Mist. כדי להשיג את זה, השחקן צריך לפלוש לחלומות ה- NPC. זה מציע הרבה אפשרויות יצירתיות ויאפשר לשחקנים להילחם בסיוטים מילוליים, על כל שאר האימהות שאורבים בארצות שבין.

עבדתי ממש קשה בסרטון הזה אתה צריך להסתכל עליו ולומר לחברך/ים להסתכל על זה https: // t.CO/BU7SOHCJP0

– לאנס מקדונלד (@manfightdragon) 11 באפריל 2022

סיומים מורחבים

. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

שלושת הכתרים DLC ב- Dark Souls 2 אפשרו לשחקן להשלים מסע נוסף, ברגע שהושלמו כל 3 חבילות ה- DLC, מה שפתח את נעילת הסוף החדש. זה בעצם נתן לשחקן אפשרות שלישית, על גבי קישור או דחיית האש.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

זה בעצם הציע לדמויות דרך לברוח מהעולם הגוסס על ידי כניסה לעולם מצויר. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

Miquella elden Ring DLC

Miquella עדיין משליך בתוך הביצה שלו בסוף טבעת אלדן. ככל הנראה הופך למשהו חזק וגרוטסקי.

בוסים של אלדן טבעת DLC

גם אם אתה צוד כל סופר שורש בטבעת אלדן, יש דמיגוד אחד שנמלט מסבב ההתייחסות שלך. זו מיקלה הסגסוגת, שעדיין מתרוממת בבטחה בתוך הביצה שלו כשהקרדיטים מתגלגלים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

מיקלה הוא אחיה התאום של מלניה ואומר שהוא הדמיגוד החזק ביותר בטבעת אלדן. אז אם זה המקרה, מדוע לעולם לא נילחם בו? תשובה אחת היא שנוכל להשיג את שחרורו של טבעת אלדן על ידי הריגתו של השובה שלו ואח למחצה מוהג אדון הדם, כך שאין צורך לטרוח איתו. אפילו גדעון אוניר אומר לנו להשאיר את מיקלה בשלום, אך היה זה קצר ראייה?

המאמר נמשך לאחר המודעה

PromSoftware לא עושה דבר במקרה בכל הקשור לבוסים של Souls, ולכן אנו חושדים שההיעדר של מיקלה הוא בעיצוב. בל נשכח, הדמיגוד נרדף בביציו כדי להיות חזק מספיק כדי לתקן את משפחתו, ובמיוחד אחותו, שהיא שואפת לרפא את ריקבון הסקרלט שלה.

סביר להניח שהוא לא יהיה מרוצה ביותר כשהוא מתעורר לגלות שאלדן לורד חדש קם ושחט את כל משפחתו – כולל מלניה. . .

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז זה כל מה שאנחנו יודעים עד כה על טבעת אלדן DLC.

מתי תאריך השחרור לטבעת אלדן DLC?

ה- DLC הראשון עבור טבעת אלדן עדיין נמצא תחת עטיפות, אך מעריצי ה- Fromsoftware הוותיקים אולי כבר יש רעיון של תאריך שחרור.

. . כאשר הוכרז לראשונה Shadow of the Erdtree בסוף פברואר 2023, היא הבטיחה לענות לפחות על כמה מהסקרנות הבוערת של האוהדים. עם זאת, היזם שותק מאז. ,

ראשית, למעריצים יש מידע מוגבל על צל של ה- Erdtree. אנו יודעים שזה יהיה כרוך בסיקור, ולמרות שלא מאושר לחלוטין, רוב המעריצים מאמינים שהוא ישפוך אור על התעלומות סביב מיקלה. שתי הקטעים נבדקים מהיצירה היחידה של אמנות הקונספט שיצאה להרחבה. ישנם גם כמה מתנות, כולל שזה יכלול קרבות בוס חדשים, אזורי חקר, נשק, לחשים ו- NPC.

צל טבעת אלדן של ה- Erdtree DLC

אך חוץ מזה, הפרטים היו נדירים מאוד מאז ההכרזה הראשונית. עם כל כך מעט מידע שאפשר לצאת ממנו, זהו הניחוש הטוב ביותר שלנו לתאריך השחרור של צל טבעת אלדן של ה- Erdtree DLC.

תאריך השחרור של אלדן טבעת DLC יכול עדיין להיות שנה משם

אנו צופים כי Shadow of the Erdtree יושק בתחילת 2024 עם שחרור מוקדם פוטנציאלי בדצמבר 2023.

הערכה זו מבוססת על קווי זמן לשחרור DLC למשחקים הקודמים של FromSoftware. אפר מארינדל יצא שישה חודשים אחרי Dark Souls 3, ועדכון התוכן החינמי של Sekiro יצא 18 חודשים לאחר שחרורו של אותו משחק. זה נותן טווח גס לשפוט. כאשר הוכרז על ה- DLC של אלדן רינג שנה לאחר יציאתו של משחק הבסיס, ניתן לומר כי הטווח של שישה עד 18 חודשים צריך להתחיל אז.

באשר לעיכוב הארוך יותר, FromSoftware היה עם שפתיים להפליא מפני ה- DLC מאז הוכרז לפני יותר משישה חודשים. אם זה היה עמוק יותר בפיתוח, החברה הייתה נוטה יותר להשוויץ. בנוסף, אלדן רינג זכה להצלחה מסיבית עבור החברה, והרחיק את כל המהדורות הקודמות. ל- FromSoftware יש תמריץ לקחת את זמנו עם ה- DLC של טבעת אלדן ולא לחשוף ציץ עד שניתן יהיה לאשר תאריך שחרור 100%.