גופתו של הלן לי נכנסה להלם לאחר שהצביעו מהניצול | Ew. ?

0

? כולם ביטלו את המתמודדים

האם היה מישהו על אחד מהשבטים במהלך המשחק לפני פונדרוסה שראית והיית כמו, אני רוצה לעבוד עם אותו אדם?

גופתה של הלן לי נכנסה להלם לאחר שהצביעו עליה ניצול

היא הוכיחה שהיא הייתה נכונה ביום הראשון ניצול 44 .

. .

? ? ? שאלנו את הלן על כל זה ועוד בבוקר אחרי היציאה הטלוויזיונית שלה. לא ראה בטלוויזיה ואיך היא עדיין מתמודדת עם ההדחה כמעט שנה לאחר מכן. חוויית הלן לי מתחילה עכשיו!

הלן לי מהניצול עונה 44. — צילום: רוברט Voets/CBS © 2022 CBS שידור, Inc. .

הלן לי של ‘הישרדות 44’

. ? ?

מה השתבש, דלטון? הייתי מסנוור. לא היה לי מושג שקרסון התהפך על עצמי ושרה, ואני חושב שזו הסיבה שאני יושב כאן עכשיו מדבר איתך.

כמה בטוחים הייתם נכנסים למועצה השבטית?

לא הייתי בטוח במאה אחוז. כלומר, אף אחד לא יכול להיות בטוח במאה אחוז באמת בכל דבר ניצול, . . חשבתי שעלי לסמוך על הברית שלי. ..”ואז זה ההצבעה שלי והייתי כמו, “אה, זה אני. .

אני צריך לדמיין ללכת כל הדרך שם ולעזיבה ביום 5 זה לא כיף, אז קח אותי בתהליך הרגשי שלך בטיפול במצב זה.

. אתה יכול לשאול כל מי שאי פעם שיחק איתי משחק לוח. אתה יכול לשאול את החבר שלי. אני שונא להפסיד. אני אדם סופר תחרותי. ברור שזה היה החלום הגדול ביותר. . אז אני חושב שהגוף שלי פשוט נכנס להלם. פשוט אפילו לא הבנתי מה קורה.

ידעתי ששרה לא הצביעה עליה, אבל באותו הרגע הייתי מנחש שני כל דבר כי חשבתי שאני יודע איך ההצבעה הולכת ללכת וזה לא הלך ככה. אז בראשי יצאתי החוצה והייתי כמו, אוקיי, כל ארבעת האנשים שחשבתי שיצרתי איתם קשרים אלה והקשרים האלה איתם, כולם פנו נגדי. . [זו הייתה] לא החוויה הכי טובה, אבל אני חושב שאני נמצא בצד השני בשלב זה.

הלן לי וג’ף פרובסט על “הישרדות 44 ‘

? ?

. עברו תשעה חודשים ואני עדיין כנראה לא 100 אחוז על זה. זה מבאס. אני חושב שכל אדם נכנס ניצול להיות כמו “וואו, לוהקתי. זה היה החלק הקשה. .”כולם מרגישים שהם אמורים להיות הניצול היחיד. זו התעוררות גסה ענקית כשזה לא המקרה, וכן, זה מבאס.

?

מועצת השבט הראשונה קשה כל כך מכיוון שאין לך פעולות למדוד את דבריו של מישהו אליך. כל מה שיש לך זה מה שאמרו לך והאם אתה מאמין להם או לא. . ידעתי שקרולין לא מצדי. חשבתי שקרסון ושרה היו, אז באותו הרגע, לשרה לא הייתה שום הוכחה על הנייר שהיא איתי. אז, הידיעה שקרסון פנה אליי, הראש שלי פשוט עבר לתרחיש הגרוע ביותר והיה כמו, אוקיי, שרה גם הפנתה אליי. אף פעם לא היה לי אותה.

?

הייתה לנו שלישייה די חזקה, והדבר המצחיק הוא שאתה רואה בתוכנית שיאם וקרולין מדברים עלי ועל שרה כצמד הזה, ובהחלט היינו צמד. . . יהיה לה זמן עם קרסון, היה לי זמן עם קרסון – מה שברור שהכניס את קרסון במקום נפלא – כי ניסינו לא להיראות יחד כל הזמן.

. ולכן גם שרה וגם קרסון היו בהחלט מספרים קרובים. כנראה שלא הייתה לנו היררכיה בדיוק אז ושם, אבל כנראה שדיברתי עם קרסון באי יותר ממה שדיברתי עם שרה.

שבט טיקה של ‘הניצול 44’
שבט טיקה של ‘הניצול 44’

האם היה מישהו על אחד מהשבטים במהלך המשחק לפני פונדרוסה שראית והיית כמו, אני רוצה לעבוד עם אותו אדם?

ברוס היה ממש גבוה ברשימה שלי. . הוא לבש את כל הסלטיקס, הפטריוטים האלה, חולצות ספורט באזור בוסטון, וגדלתי בבוסטון כך שזו הייתה דרך קלה מאוד ללי. ממש ציפיתי לעבוד עם ברוס. . אני חושב שזה פשוט קבע את הטון לאופן שבו המשחק שלי התחיל – באותו יום אחד אנחנו מאבדים את האתגר המרהי. לא ההתחלה הטובה ביותר למשחק.

אנחנו אוהבים לראות את קרולין, אבל אנחנו פשוט מקבלים קטעים. .

. אני לא חושב שאי פעם אעשה זאת. היא אחת במיליון ופשוט כל כך אמיתית ולא מסוננת. . בטח אתה מקבל אפילו פחות את המודעות העצמית כי היא הייתה כל כך טובה לשחק את העובדה שהיא לא נראתה מודעת לעצמה באי. אבל היא למעשה בכל הווידויים שלה מודעת למדי, אסטרטגית מאוד.

אז חשבתי שהיא פשוט אדם כל כך מעניין. זה הפך אותי עצבני כי היא הייתה מישהו שהרגיש כמו כרטיס בר ולא היה מישהו שאני בהכרח יכול לסמוך עליו לשלוט או לעבוד איתי כמו שאני רוצה לעבוד איתה. . זה הפך אותי עצבני, ולצערי לא הייתי באותו עמוד כמו אותה או אי פעם לעבוד איתה בדרך שרצינו. . זה היה מדהים.

למה היא לא סמכה עליך?

. .”היא וים היו שניהם מאוד אנשים רגשיים, והם לובשים את ליבם על השרוולים והם בכו הרבה על דברים שונים – דברים רגשיים, כמו להיות אסירי תודה על הפפאיה הבשילה ופשוט להיות שם בחוץ. ואני חושב, כמעט כאיזון נגד, אני ושרה נכנסו למצב רציונלי והגיוני יותר, ואני פשוט לא חושב שקרולין אהבה את זה. אני חושב שהיא ראתה בנו יותר כמו בוטים במשחק ללא רגש בגלל זה. וזה מצחיק כי אני חושב שאני אדם כזה רגשי מחוץ למשחק ההוא.

הניצול 44 הלן לי
הלן לי ב”ניצול 44 ‘
| קרדיט: רוברט ווטס/CBS

הכל יחסית. אתה מדורג על עקומה כאן. . מי חשבת שהיה לו אליל כלוב הציפורים?

בכנות, לא הייתי בטוח. חשבתי שאולי זה היה קרסון או שרה כי חשבתי שהם יהיו מספיק נכסים כדי לא להגיד לאף אחד ולא ייצא. חשדתי גם בטה, רק בגלל שהוא ממש מסובך ואני יודע שהוא חיפש קָשֶׁה לאליל הזה.

טיקה לא ישנה. לא יכולנו לישון, קודם כל, כי זה היה חול וקר וכל האלמנטים וכאלה. אבל בכל שלב כנראה שהיה אחד או שניים מאיתנו, ואני יודע שאנשים חיפשו את המפתח הזה. זה היה טירוף. קרולין בעצם, מבחינתי, הייתה נמוכה ברשימה שלי כי היא עשתה עבודה כל כך טובה לגרום לזה להיראות כאילו היא הייתה מוצאת את האליל שם יהיה משהו להטות אותנו. היא נראתה כל כך לא מסוננת, כל כך אמיתית, כל כך אמיתית – כאילו, היינו שומעים אותה צורחת בג’ונגל או משהו כזה. היא הייתה למעשה נמוכה ברשימת החשד שלי.

כמה זמן לקח לך לפתור את הפאזל המזויף וכמה היית בטוח?

. . היינו די בטוחים אז, אבל קיבלנו את זה די מהר.

מה משהו שקרה שם באי שלא ראינו שאתה רוצה שהגיע לטלוויזיה?

דבר אחד הוא שטיקה בלילה – זה היה כמו הטיהור. . לשרה ואני לא היה שום סיכוי להתחבר, מכיוון שהיא חזרה למסע בלילה ואנשים היו בכל מקום והיא הייתה כמו, “היי, אגב, איבדתי את ההצבעה שלי.”אז זה היה דבר אחד.

. פשוט החלטנו יום אחד “אתה יודע, בואו נהנה מהחוויה הזו בזמן שאנחנו כאן בחוץ..”אז בדיוק כמו הוצאנו את הסירה, התפוצצו, משכו אותה חזרה פנימה והיה לנו לעצמנו אחר הצהריים קטן. זה היה נחמד.

“שני מגנטים דורקי” – שבטים חייבים לנחש את דרכם לעבר הזכייה על חסינות ותגמול. כמו כן, פרנויה מתחילה להיכנס לחשד מתקרב הופך לפיל בחדר, וקווים נמשכים בחול במועצת השבט, על הניצול, יום רביעי, 8 במרץ, (8: 00-9: 00 אחר הצהריים, ET/PT ) ברשת הטלוויזיה של CBS, וזמינה לזרם חי ובדרישה ב- Paramount+. . . כל הזכויות שמורות

שבט טיקה על ‘הישרדות 44’
| קרדיט: רוברט ווטס/CBS

אם היית יכול לחזור ולבצע שינוי אחד לכל מה שקרה שם בחוץ, מה זה היה?

תגיד לברוס לברוז את ראשו. [צוחק] אני לא יודע. אני חושב שזה פשוט קבע את המשחק שלנו בדרך כל כך שונה ממה שחזיתי. . זה היה אחד.

השנייה לעצמי אני חושבת שזה פשוט יהיה קצת יותר קשה להטריד את עצמי עם כל אדם בודד קצת יותר. . אני חושב שהטעות שלי הייתה שהייתי צריך באמת לבזבז זמן רב עם כל אדם והרצה שהם רוצים להעריך אותי כשותף לברית מהרבה קודם לכן.

כלומר, נראית טוב באתגרים האלה. .

הייתי מרסק את זה, דלטון. עכשיו, לעולם לא נדע.

אלא אם כן אתה חוזר.

אני מקווה. תחזיר אותי! אנא!

ראיון זה נערך באורך ובהירות.

להירשם עלון יומי בחינם כדי לקבל חדשות בטלוויזיה, מבטים ראשונים בלעדיים, חוזרים, ביקורות, ראיונות עם הכוכבים האהובים עליכם ועוד.

 • ניצול יתרונות שמעולם לא נמצאו
 • ניצול 44 סיכום: קרולין מקבלת כלוב
 • נמחק הסצינה חושפת את שבט סוקה למעשה איבד משהו
 • ניצול השחקן מודה ב”הנפח יתר על המידה “
 • ברוס פריווט מגיב להימשך , והוזמן בחזרה לשחק שוב
 • מאדי פומילה מגיבה להיות האדם הראשון שהצביע ניצול 44
 • ג’ף פרובסט מגיב ל ניצול 44 טירוף רפואי בכורה
 • ניצול פאי אמריקאי 5
 • ניצול מזמין את המתמודדת הפונה רפואית שוב לשחק
 • אומר ג’ף פרובסט ניצול 44
 • לפגוש את צוות השחקנים של ניצול 44

שזכה בניצול 44? כולם ביטלו את המתמודדים

.

באופן מסורתי, Castaways מבוטלים רק על ידי ההצבעה, אך בעונה אכזרית במיוחד כבר ראינו כמה מתמודדים נפגעים – וצריך לפנות רפואית את זה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

להלן כל המתמודדים שחוסלו מהניצול 44 עד כה.

שנבחר לניצול 44?

ניצול 44 ברוס

ברוס פריאולט

לא הצבעה, אבל ברוס היה המתמודד הראשון שפונה רפואית. ביום הראשון של הניצול, ברוס השתתף באתגר הראשון של העונה, שחייב את המתמודדים לזחול מתחת למבנה עץ ומעלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אבל ברוס הכניס את ראשו לקוטב עץ, דימם עד כדי כך שהוא בסופו של דבר איבד את התודעה. בעוד הצוות הרפואי הצליח לייצב את ברוס עד כדי כך שהוא הצליח להצטרף שוב לשבט שלו, בהמשך היום ברוס החל להתלונן על כאבי ראש ופונה רפואי.

ניצול 44 מאדי

.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הניצול 44 הלן לי

הלן לי

בפרק השני נראה כי שבט טיקה ננעל על ידי ברית של שלושה אנשים של הלן, קרסון ושרה, עם יתרון מספרים על “מבוגר” (הם בשנות ה -30 לחייהם) חברי השבט קרולין וים ים.

אחרי הפסד הרסני נוסף, טיקה נשלחה לשבט הראשון שלהם שם זה נראה כאילו קרולין הייתה הצבעה קלה. עם זאת, בפיתול מזעזע נראה כי קרולין עשתה קצת תמרון משלה, והביאה את קרסון להצטרף אליה וים ים כדי להצביע על הלן 3-2.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

קלייר רפסון, הישרדות 44

קלייר רפסון

קלייר קיבלה הבחנה מפוקפקת מאוד בפרק 3 של ישיבת שלושה אתגרי חסינות רצופים עבור שבט סוקה. באופן טבעי, ברגע שהשבט איבד את חסינותו הראשונה ונאלץ ללכת למועצה השבטית, קלייר בלטה כמטרה.

בזמן שקלייר וג’וש התמודדו כדי לפצל את “החנון” של מאט ופראני, קלייר שיחקה את הזריקה שלה בחושך כדי לנסות ולבטל את קולות השבט שלה. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

שרה ווייד ניצול 44

שרה ווייד

. נראה כי האחרים בטיקה נוקטים בזה כהצבעה חופשית, מכיוון שכולם היו קשורים זה לזה כדי לחסל את ג’וש.

עם זאת, לג’וש היה אליל ולמרות תוכנית לפצל את הקולות בינו לבין קרולין, קרולין התהפכה כך שההצבעות הנותרים שלא בוטלו על ידי האליל של ג’וש נפלו על שרה. שרה עזבה, מתוך מחשבה שיש לה אליל חסינות נסתר בכיסה שיכול היה להציל אותה, אך לא ידעה שזה בעצם מזויף.

הישרדות 44 מתיו גרינסטד-מאייל

. הוא סבל מפגיעות מרובות במהלך המופע, ובמיוחד פציעה בכתף ​​שגרמה לו בבירור מצוקה עד כדי כך שהוא ישב את אתגר החסינות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

לרוע המזל, שבטו הפסיד ועמד ללכת למועצה השבטית, אך לפני כן נפגש מאט עם אחד הרופאים של הניצולים שהמליצו לו שהוא ככל הנראה סבל מדמעות בכתפו. עם כל הכאב שזה גרם, הסיכון לפציעה נוספת והעובדה שהוא יהיה מוגבל להמשך המשחק, מאט קיבל את ההחלטה לצאת מהמשחק, וחוסך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הניצול ג'וש ווילדר

ג’וש וילדר

פרק 6 טלטל את המשחק בכך שיש לו פסאודו-מיראג ‘, שם כל הקווים המשולבים על חוף אחד, אך הם נאלצו לשרוד מועצה שבטית אחת נוספת לפני שהם יכלו לבצע את המיזוג רשמית.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אלה היו חדשות רעות עבור שבט טיקה שבר, שהיו כולם בגרונו של זה לפני שהשבטים נפגשו יחד. .

ניצול 44 קסטאווי מאט בלנקינוס

מאט בלנקינספ

שני השבטים התמזגו סוף סוף בפרק 7, אך הקסטאווי חולקו לשתי קבוצות לטוויסט נחמד באתגר סיבולת. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

מאט ומופע הראווה שלו פראני היו בקבוצות מנוגדות, ופראני למעשה הייתה הזדמנות לאפשר לקבוצה של מאט לנצח כאחרון תלוי בה (מה שהיה יכול לתת לה חסינות אינדיבידואלית ולשלוח את הקבוצה שלה לשבט). עם זאת, פראני המשיכה וניצחה את הקבוצה שלה.

. למרות סוקה השבט המקורי שלו היידי שיחק בקרה-א-הצבע כדי להניף את אחת ההצבעות של לורן ליאם ים, זה לא הספיק ומאט הודח בהצבעה 3-2.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל

ניצול 44

ברנדון קוטום

. עם זאת, כאשר לורן זכתה לחסינות הקבוצה הסתובבה לברנדון.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

. ב- Tribal, דני ניחש נכון ושיחק את האליל על פראני, שולל שבעה קולות שהיו שולחים אותה הביתה.

.

ניצול 44

בפרק 9, פראני המשיכה בחסינות סיבולת כדי להציל את עצמה בשבט. .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

. בסופו של דבר, הם הלכו עם שרידי סוקה כדי למקד את קיין, שחזר הביתה עם האליל המזויף של ג’יימה בכיסו.

פראני מרין

פראני מרין

. למרות שהיא הבטיחה לשאר VA VA כי קיין חזר הביתה עם איידול האמור, שאר הסוקות הניחו את ריבוע הראשה על אבן החיתוך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קרסון הצליחה לזכות בחסינות, שנראתה כעבור את ג’יימה באופן מרובע בכסאות, אבל פראני קיבלה קצת “רגליים מאושרות”, שיחקה קשה מאוד עכשיו כשהיא הולכת לשבט לא מוגנת בפעם הראשונה. אבל לדני היו רעיונות אחרים, מאוימים על ידי יכולת האתגר של פרני.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אף על פי שקרולין מחתה על עצמם, דני לקח את שאר הסוקה ואת שני הטיקאות כדי לעיוורון את פרני ושלח אותה לחבר המושבעים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הישרדות 44 דני

דני מסה

רק פרק אחד לאחר ששרד מטרה מפראני, דני החל לבדר את הרעיון להפעיל את הטיקאס שנותר. אחרי שיאם ים זכה בחסינות, דני והסוקאס האחרים החלו למקד את קרסון כהצבעה הבאה.

עם זאת, קרולין עדיין כועסת על כך שלא נכללה בהחלטה בפעם הקודמת לעיוורון פראני. .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

הניצול 44 ג'יימה

כשנותרו שישה קסטוואס, נראה כי הטיקה שלושת הייתה שליטה מוחלטת במשחק, עם ג’יימה ולורן על האאוטס. .

אף על פי שטיקאס קרסון וים ים שקלו להעיף את הצבעתם לקרולין, שהם חשבו כי הם האיום הגדול ביותר מול חבר המושבעים, הם בסופו של דבר החזיקו חזק והצביעו על ג’יימה.

הניצול 44 לורן

לורן הרפה

לאחר שחמשת הקסטאוויי האחרונים עברו לחוף חדש לגמרי, לורן וקרסון ידעו שהם נמצאים על האאוטים עם שלישיית טיקה. ברגע שקרסון זכתה בחסינות, לורן ידעה שהיא הייתה בריבוע על אבן החיתוך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

הישרדות 44 קרסון

לאחר חיסולו של לורן, קרסון ידע שהוא נתון לחסדי השלישייה. עם רק אתגר אחרון בכיבוי אש בינו לבין שלושת הגמר, הוא ידע שזכייה בחסינות היא הדרך היחידה להבטיח את ביטחונו.

לרוע המזל, היידי הצליח להתעלות עליו באתגר החסינות הסופי, והשאיר אותו פגיע. היידי למעשה בחרה להקריב את חסינותה כדי להתמודד עם קרסון באתגר, ולהכות אותו בזמן שיא.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הישרדות 44 קרולין

קרולין וויגר

למרות העובדה שקרולין שיחקה משחק חזק מאוד, כולל הסתרת מידע על אליל החסינות הסמוי שלה מבעלות בריתה, חבר המושבעים לא התרשם. קרולין הסתיימה באפס קולות בשבט הסופי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הניצול 44 היידי

היידי לגארס-גרינבלט

במועצת השבט הסופית טענה היידי כי יש להכתיר אותה כניצולה היחידה בגלל השכל האסטרטגי שלה. . לרוע המזל, זה רק רשם לה הצבעה אחת מדני.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ימיל “ים ים” ארוצ’ו

ים ים הוכתר כזוכה הישרדות 44 בגלל השכלול האסטרטגי והמיומנויות החברתיות שלו. .

אתה יכול לעקוב אחר סיקור הניצולים שלנו כאן.