לאחר זיכויים בחנות האפליקציות, האם ל- Expendables 4 יש סצנה שלאחר הקרדיט? דקסרטו

0

האם ל- Expendables 4 יש סצנה שלאחר הקרדיט

בסצנה של אמצע הקרדיט מבשר , סטיב רוג’רס צופה באקי בארנס חוזר לקריוסטזיס ותודה לת’צ’לה, שהעניקה להם מקלט בוואקנדה עד שניתן יהיה למצוא תרופה לתכנות הנפשיות של בארנס.

אחרי נקודות זכות 4+

אני אוהב את האפליקציה אבל הייתי רוצה את האפשרות למיין את כל רשימות הסרטים לפי תאריך יציאה. לרוב הסרטים שפורסמו לאחרונה נמצאים בראש הרשימה, אך אם אתה הולך לסרט בשבוע שאחרי שהוא נפתח, אתה צריך לגלול בכל הסרטים כדי למצוא את זה שאתה רוצה. זה יכול להיות כאב במיוחד בתיאטרון בו אות התא יכול להיות ספוט. לפחות רשימה בסדר שחרור תציב את מרבית הסרטים הנוכחיים בסמוך לראש הרשימה.

Creamyalmondz, 04/07/2020

בן לוויה נהדר לקולנוע!

אחרי קרדיטים הוא בן לוויה מדהים! כאשר הסרט עומד להסתיים, אני תמיד מרים את האפליקציה הזו כדי לראות אם לשבת במהלך הקרדיטים שווה את זה. פשוט חפש בסרט שאתה צופה כדי לראות אם יש סצינות במהלך או אחרי הזיכויים. לא עוד משחקי ניחוש או ישיבה בתיאטרון ותוהה אם אתה מבזבז זמן. ! תודה למפתחים ויוצרי After Credits!

השתמש בזה בכל סרט

אפליקציה נהדרת כך שתדעו אם ביצת פסחא עוקבת אחר קרדיטים. זה נהדר שהוא מבהיר אם התוכן הנוסף הוא במהלך נקודות זכות או אחרי נקודות זכות. לאחרונה חשבתי שראיתי את ביצת הפסחא כי אני לא קורא את הספוילרים לפני כן. לחצתי על קישור הספוילר ובוודאי, לסרט היו 2 פריטים. הייתי מתגעגע לשני אם הייתי יוצא כמו רבים אחרים בתיאטרון.

פרטיות אפליקציות

היזם, וואקה וואקה זאקו, ציין כי נוהלי הפרטיות של האפליקציה עשויים לכלול טיפול בנתונים כמתואר להלן. למידע נוסף, עיין במדיניות הפרטיות של המפתח.

נתונים לא מקושרים אליך

. למד עוד

אייפון תאימות דורש iOS 8.0 ואילך. iPod Touch דורש iOS 8.0 ואילך. .0 ואילך ו- Mac עם שבב Apple M1 ומאוחר יותר.

האם ל- Expendables 4 יש סצנה שלאחר הקרדיט?

ליונסגייט

האם יש סצנה שלאחר הקרדיט ב- Expendables 4? סילבסטר סטאלון וג’ייסון סטת’אם חוזרים למשימה נוספת עמוסת פעולה-אך האם זה מכוסה בכל דבר אחרי הזיכויים?

.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

?

?

לא, אין סצנה שלאחר הקרדיט ב- Expendables 4.

כאשר הזיכויים האלה מתגלגלים, תתייחסו לשידור חוזר של הסרט על הזיכויים הראשוניים. .

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

, כל דבר, כשהכל נאמר ונעשה. עם זאת, זיכיון זה מעולם לא היה ידוע בזכות העוקצים הרגעים ביותר שלה, ולכן היה מפתיע לראות את השינוי הזה לכניסה הרביעית.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

באשר לשאלה האם יש עוד משהו מהזכיינית או לא, הכל יהיה תלוי בדבר אחד: ביצועי קופות. לא ממש משנה אם הסרט טוב – כפי שהסקירה שלנו צריכה להסביר – אבל אם אנשים אוהבים את זה ויתקבלו לראות אותו, יכולה להיות כניסה נוספת.

בראיון ל”דיילי אקספרס “אמר המפיקים:” שום דבר לא מהשולחן. אנחנו לא יודעים. הכל קשור לאוהדים.”

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

ה- Expendables 4 נמצא עכשיו בבתי קולנוע. .

מארוול יקום קולנועי וויקי

. אנא אל תניח הנחות לגבי ניסוח מבלבל, ספקולציות של אתרים אחרים והכוח של אנשים ברחבי האינטרנט. זכרו, רק מדיניות האתר הזה חלה באופן מלא באתר זה.

?

רשימת סצינות שלאחר הקרדיט

“אני מתערב שיש תג מהנה.” Jennifer Walters [Src]

סצינות שלאחר הקרדיט הם מצרך חוזר בסרטי העלילתיים של היקום הקולנועי מארוול, שבמהלכו מוצגים קטעי מכנסיים קצרים אחד או יותר לפני, במהלך הזיכויים הסגורים או אחריהם. הקליפים בדרך כלל מבשרים סרטים ותוכניות טלוויזיה עתידיות, פותרו קו עלילה מהסרט או מספקים הקלה קומית.

תוכן

 • 1 סרטים
  • .שלב אחד אחד
  • 1.2 שלב שני
  • 1.3 שלב שלוש
  • 1.4 שלב רביעי
  • 1.5 שלב חמש
  • 2.שלב אחד ארבע
  • 2.2 שלב חמש
  • 3.

  סרטים [ ]

  שלב ראשון []

  טוני סטארק נכנס לאחוזתו רק כדי לקבל את פניו על ידי ניק פיורי, שמבטיח לו ש”איירון מן “אינו גיבור העל היחיד בעולם לפני שהוא מעלה את יוזמת הנוקמים.

  בסצנה שלפני קרדיט, טוני סטארק פוגש את תאדאוס רוס שיכור בבר ואומר לו שצוות מורכב.

  בסצנה חתוכה מ , פיל קולסון נוהג לעבר מכתש במדבר ניו מקסיקו, שם התרסק הפטיש של מישהו, ומדווח על התגלית לניק פיורי.

  הנוקמים, .

  בסצנה של אמצע הקרדיט, האחר מודיע על אדונו על התבוסה של לוקי לפני שהוא מציין כי מאתגר את הנוקמים יחזור על המוות, מה שיגרום לתאנוס לחייך על הסיכוי.

  שלב שני []

  לאחר שסיפר את הקרב שלו עם אלדריך קיליאן ומאבקו בהפרעת דחק פוסט-טראומטית, טוני סטארק מבין שברוס באנר ישן ברוב הסיפור. שום דבר לא חושב על זה, סטארק מתחיל לספר סיפור אחר, הרבה למגינת לבו של באנר.

  שומרי הגלקסיה, .

  . .

  בסצנה של אמצע הקרדיט מבשר , .

  חייל חורפי מוסווה מסתנן לתערוכת קפטן אמריקה במוסד סמיתסוניאן ונתקל באנדרטה של ​​באקי בארנס.

  בסצנה שלפני הקרדיט, Groot רוקד “אני רוצה אותך בחזרה. כאשר דראקס מסתובב בדרכו, גרוט קופא רק כדי להמשיך כאשר דראקס מסיט את מבטו.

  טאנלר טיבן יושב בהריסות המוזיאון שלו כשקוסמו ניגש ומלקק את פניו, ומניע את הווארד את הברווז להצהיר כי המעשה “ברוטו”.

  בסצנה של אמצע הקרדיט מבשר הנוקמים: מלחמת האינסוף, תאנוס, שהולך ועייף מחוסר ההתקדמות במסע הצלב שלו כדי להשיג את אבני האינסוף, מונה את הכפפה האינסוף ונדר לחפש באופן אישי את האבנים.

  בסצנה של אמצע הקרדיט מבשר אנט-מן והצרעה, .

  בסצנה חתוכה מ קפטן אמריקה מלחמת אזרחים, קפטן אמריקה ופלקון דנים מה לעשות עם חייל חורפי לכוד. עם “ההסכמים” המונעים מהם ליצור קשר עם טוני סטארק, פלקון ממליץ על “בחור” שיכול לעזור להם.

  בסצנה של אמצע הקרדיט מבשר פנתר שחור, סטיב רוג’רס צופה באקי בארנס חוזר לקריוסטזיס ותודה לת’צ’לה, שהעניקה להם מקלט בוואקנדה עד שניתן יהיה למצוא תרופה לתכנות הנפשיות של בארנס.

  מבשר , פיטר פרקר מונח על מיטתו כשדודה מאי מבררת את עינו השחורה. ברגע שהיא עוזבת את החדר, פיטר בודק את יקרי הרשת שלו וצופים כשהם פולטים סמל בצורת עכביש.

  ת’ור: Ragnarok, דוקטור סטריינג ‘שואל את ת’ור מדוע הביא את לוקי לכדור הארץ. מגלים שהם מחפשים אחר אודין, מוזר מציע לעזור בתנאי ששני האחים יחזרו לאסגרד לאחר השלמת המשימה שלהם.

  .

  סטאקר אוגורד, בהשראת ההקרבה של יונדו אודונטה, מביא את אשתו אלטה אוגורד וחבריו מרטינקס, צ’רלי -27, קרוגאר, ומיינפרייף יחד ומציע שהם מזכירים מחדש את הצוות הישן שלהם.

  מבשר שומרי הגלקסיה כרך. 3, עיישה אומרת לחדר שלה שהיא יוצרת ישות המסוגלת להרוס את שומרי הגלקסיה, מחליטה לקרוא ליצירתה “אדם”.

  . Groot מגיב בטון לעג, עוד יותר מעצבן.

  הצופים מתרחקים מהמדע שלהם כשהוא מפציר בהם להישאר ולהקשיב להרפתקאותיו.

  אדריאן טוקס נתקל במאק גרגן בכלא ולומד שיש לו “חברים” שמחפש להרוג את ספיידרמן לפני שהוא מתעמת עם שמועה על כך שהוא יודע מי הפושע הצעיר הוא. Toomes מכחיש כי הכרת זהותו האמיתית של ספיידרמן ועוזבת לראות את משפחתו.

  קפטן אמריקה מצלם הודעת שירות ציבורית על חשיבות הסבלנות ושוברת את החומה הרביעית, ומודיעה לקהל שהם חיכו לחינם.

  בסצנה של אמצע הקרדיט מבשר , לוקי מבקר בת’ור במגוריו ושואל אם ללכת לכדור הארץ זה רעיון טוב כאשר מופיעה חללית גדולה מול שלהם.

  הגרנדמאסטר מנסה למקם את אזרחי סאקאר על ידי הכרזת המהפכה א ‘.

  .

  שורי מבקר בבאקי בארנס המתעורר, שהתעורר מקריוסטזיס, ואומר לו שיש לו הרבה מה ללמוד.

  מבשר קפטן מארוול, .

  בסצנה של אמצע הקרדיט מבשר הנוקמים: משחק קצה, .

  .

  הנוקמים: משחק קצה, .

  ספיידרמן: אין דרך הביתה, . לאימה של פרקר, הבוגל היומי . .

  סרט צילום תמונה תיאור
  אלמנה שחורה ולנטינה אלגרה דה פונטיין וילנה בלובה מבשר הוקיי, ילנה בלובה מבקרת את קברו של נטשה רומנוף ומקבלת משימה מוולנטינה אלגרה דה פונטיין להוריד את הוקיי, שאותה היא קובעת הוא האיש האחראי למותו של רומנוף.
  שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות . אחרי שדנברס ועזיבת באנר, וונג מצטרף לשנג-צ’י וחן בבלות את הלילה בשירה של קריוקי.
  מנהיג חדש של עשר הטבעות מבשר את חזרתם של עשר הטבעות, שו שיאלינג תופס את מקומו של אביה כמנהיג הארגון, מלווה באגרוף התער וג’ון ג’ון.
  נצח אֵרוֹס לאחר שאר הנצח נחטפו על ידי ארישם השופט, מקארי, דרויג, ואז”א, מתקדמים בחלל בחלל על דומו. הם נתקלים בארוס, אחיו של תאנוס, ובן זוגו הטרול פיפ, שיודעים איפה שאר בני בריתם.
  להב הובנה (Eternals) מבשר להב, דיין ויטמן פותח באי רצון מקרה המכיל חרב קסומה קדומה. פתאום הוא נמשך על ידי קול לא ידוע.
  ספיידרמן: אין דרך הביתה אדי ברוק (ספיידרמן אין דרך הביתה) אדי ברוק שותק על ידי היקום שותק בבר, דן בנוקמים, תאנוס והצמד עם ברמן. . לא ידוע להם, שריד קטן של סימביוט הארס נותר מאחור על שולחן הדלפק.
  סטודנטים במידטאון באירופה בטי בראנט נותנת דיווח סופי על חדשות מידטאון ביום סיום הלימודים, מציגה תמונות של שנות התיכון שלהם שכבר לא כוללות או מטשטשות פיטר פארקר.
  דוקטור מוזר במולטי השיגעון קליאה ודוקטור סטריינג ' כשהוא מטייל בעיר ניו יורק, דוקטור סטריינג. היא פותחת פורטל לממד האפל והשניים נכנסים כדי למנוע אותו.
  זה פיצה פופה בעיר ניו יורק -838 מפסיקה לחבוט את עצמו בפניו כאשר הכישוף של דוקטור סטריינג. בשמח יתר!
  מחשבי הרקולס בזמן שהוא מטופל בגלל פציעותיו, זאוס שולח את בנו הרקולס כדי להרוג את ת’ור על כך שהוא מבזיז את דמותו.
  ג'יין בירכה על ידי היימדל ג’יין פוסטר נכנסת לוואלהלה ומתקבלת בברכה על ידי היימדל, שמודה לה על שהגנה על בנו אקסל היימדלסון.
  פנתר שחור: וואקנדה לנצח . .

  שלב חמש []

  סרט צילום תמונה תיאור
  אנט-מן והצרעה: Quantumania מועצת קאנגס מבשר הנוקמים: שושלת קאנג, מועצת הקאנגס, בראשותו של אימורטוס, רמה-טוט וסנטוריון נפגשת בעקבות מותו של קנג הכובש כאשר הם חוששים מהפגנת הרב-גוונים תוביל להשמדתם.
  LOKI (QUANTUMANIA) בסצנה חתוכה מהעונה השנייה של לוקי, [1] לוקי ומוביוס מ. מוביוס צפה בוויקטור בזמן בתערוכה הקולומביאנית העולמית משנת 1893 נותנים מצגת על מניפולציה של הזמן.
  שומרי הגלקסיה כרך. 3 שומרי הגלקסיה חדשים שומרי הגלקסיה נמצאים באזור מרוחק של כוכב לכת רחוק המגנה על כפר של קריוריאנים מעדר חייזרים. כשהם מחכים לעדר, הקבוצה חולקת את השירים האהובים עליהם מהזונה שלהם. לפני שיגור לקרב, דביבון רוקט לובש את שלו: “בוא ותקבל את אהבתך” מאת Redbone.
  פיט עם סבא שלו פיטר קוויל מבלה את הבוקר ונהיה עם ארוחת הבוקר עם סבו, שקורא עיתון על חטיפתו של קווין בייקון מכדור הארץ.

  סדרת טלוויזיה [ ]

  שלב רביעי []

  סִדרָה פרק תמונה תיאור
  WANDAVISION 1 07. שובר את החומה הרביעית מוניקה רמבו מוניקה רמבו מוצאת את הכניסה למרתף בעת חקירה של ביתו של אגאתה הארקנס אך מופרעת על ידי “פייטרו מקסימוף”.
  08. בעבר ב חזון לבן מתעורר טיילר הייוורד מגלה שעל ידי שימוש במדגם של האנרגיה של וונדה מקסיף ממזל”ט שהרס, הוא הצליח לסיים את שיקום גופו המקורי של הראייה.
  09. סיום הסדרה Skrulls (Wandavision) מבשר הפלאים, מוניקה רמבו נפגשת עם ג’ימי וו כשהוא משתלט על חקירת ווסטוויו של טיילר הייוורד, המלווה באזיקים. מוניקה נקראת לתיאטרון המקומי על ידי סוכן ה- FBI, שמגלה את עצמה להיות סקר שנשלח על ידי חברה ותיקה של אמה מריה כדי ליידע אותה על משימה בין -גלקטית.
  מכשפה סקרלטית קוראת את החושך מבשר דוקטור מוזר במולטי השיגעון, . כשהיא מכינה קומקום מים, וונדה בצורה אסטרלית לומדת את החושך כשהיא מתחילה לשמוע את ילדיה קוראים לעזרה.
  . אֶמֶת ג'ון ווקר .
  06. עולם אחד, עם אחד שרון TF & TWS EP6 שרון קרטר מקבל חנינה רשמית מה- U.ג. ממשלה והזדמנות לחזור לחטיבה הישנה שלה, ואז היא קוראת לה קשר מדריפור, ומודיעה כי כעת יש להם גישה ישירה למשאבים ונשק ממשלתיים.
  לוקי 1 04. אירוע Nexus לוקי מתעורר בחלל ומתקבל בארבע גרסאות חלופיות אחרות של עצמו.
  06. לכל הזמנים. . לוקי עונה 2 קובץ רשות השונות של לוקי מוטבע עם “לוקי יחזור בעונה 2”.
  מה אם. 1 09. מה אם. הצופה שבר את שבועתו? מה-אם-נשים מבשר עונה 2, נטשה רומנוף מנצחת את ז’ורז ‘באטרוק עבור פגי קרטר, שחזר ליקום שלה לאחר המאבק שלה עם אולטרון. רומנוף, כשהוא יוצא בתוך הספינה, מראה את קרטר השריון של הידרה סטומפר נעול, יחד עם מישהו המוכר לה.
  הוקיי 1 06. אז זה חג המולד? רוג'רס המחזמר (Hawkeye) צוות השחקנים של רוג’רס: המחזמר בצע את “Save the City”.
  אביר ירח . אלים ומפלצות ג'ייק לוקלי ארתור הארו נלקח מבית החולים הפסיכיאטרי ומונח בתוך לימוזינה על ידי ג’ייק לוקלי – אלטר אגו השלישי של מארק ספקטור שעדיין קשור לח’ונשו – שממשיך להוציא אותו לפני שנוסע משם.
  . פֶּלֶא 01. דור למה קלירי וניבה מחלקת סוכני בקרת הנזקים של ארצות הברית סאדי דיר ופר. קלירי מתבונן בקטעי וידיאו של קמלה חאן המשתמשת בכוחותיה ב”ניו ג’רזי אוונגרקון “, ומחליטה להכניס אותה למעצר.
  06. לא נורמלי בסצנה חתוכה מ , כשקמלה חאן נשכבת במיטתה, הצמיד שלה מתחיל לזוהר והיא פתאום נרתעת משם. זמן קצר לאחר מכן מופיע קפטן מארוול לפתע בארון של קמלה. כשגילתה את המיקום החדש שלה, היא מייד מודאגת.
  אני גרוט 1 05. מגנום אופוס אני סצנת אשראי של Groot End נראה כי הפריטים הרבים שגרוט נהגו לבצע את הרישום שלו, יחד עם הרישום האמור, צפים בפאתי המרחב.
  She-Hulk: עורך דין בחוק 1 01. כמות זעם רגילה קפטן אמריקה פו- ג’ניפר וולטרס מקוננת לברוס באנר שסטיב רוג’רס היה בתולה. כאשר באנר מגלה שרוג’רס איבד את בתוליו במהלך סיבוב ההופעות שלו ב- USO בשנת 1943, וולטרס שמח.
  02. חוק העל -אנושי רכב הרמת She-Hulk She-Hulk עוזר לאביה עם משימות שונות ברחבי הבית. היא מרימה רכב, מדביקה טלוויזיה ונושאת כדורי מים לבית.
  . האנשים נגד. אמיל בלונסקי She-Hulk ומייגן אתה סוס She-Hulk חותם. . לאחר מכן היא טוענת שהיא תהרוג בשבילה אליה מייגן מבקשת ממנה לחייג לזה בחזרה.
  . האם זה לא קסם אמיתי? וונג ומדיסין וונג ומדיסין קינג דנים במשקאות בזמן הצפייה זה אנחנו בקמר-טאג ‘.
  09. שהמופע שלו הוא זה? וונג משחרר בלונסקי וונג מופיע בתא הכלא של אמיל בלונסקי דרך פורטל בין ממדי ומשחרר אותו, ומזמין אותו לחיות בקמר-טאג ‘.

  סִדרָה עונה תיאור
  אני גרוט 2 03. יום השלג של גרוט אני סצנת אשראי של S2 S2 גרוט לוגם את המשקה שלו לפני שטפח אותו מגועל, מכה ברקטה.

  מצגות מיוחדות []

  שלב רביעי []

  מצגת מיוחדת תמונה
  שומרי הגלקסיה ספיישל . גרוט מניח את זרועותיו ומפיל את כל הקישוטים והטינסל, ומאכזב את הרקטה וגם את קוסמו בתהליך. אז רקטה מתבצעת כי יתכן שהם יצטרכו לעשות ספיישל חג נוסף כתוצאה מחוסר הסבלנות של גרוט.

  תוכן אחר שלאחר האשראי []

  • קפטן אמריקה: הנוקם הראשון .
  • הציג טריילר טיזר עבור המעניש שבאו אחרי קרדיט הסיום של הפרק האחרון.
  • הציג טריילר טיזר לעונה השלישית של דארדוויל לאחר קרדיט הסיום של הפרק האחרון.
  • הנוקמים: משחק קצה הציג את הצליל של טוני סטארק שבנה את השריון הראשון שלו מ .
  • ספיידרמן: אין דרך הביתה הציג גם את טריילר הטיזר של דוקטור מוזר במולטי השיגעון לאחר הזיכויים במהלך שחרורו הראשוני.

  מאחורי הקלעים [ ]

  • קווין פייג ‘החל למקם את הסצינות שלאחר הקרדיט בסוף כל סרט אולפני מארוול באופן חלקי מכיוון שהוא רצה שהקהלים יסתובבו ויכירו באנשים שעבדו על הסרט. הוא קיבל השראה מהסרט יום החופש של פריס בולר, מה שגרם לפייג ‘לצפות בסוף כל הזיכויים לסרטים שראה כשהיה צעיר יותר. בסצנת הפוסט-קרדיט של אותו סרט, הדמות הכותרת, המוצגת על ידי מתיו ברודריק, שוברת את הקיר הרביעי ואומרת לקהל שהסרט נגמר והם צריכים לחזור הביתה.
  • כאשר הזמן לצלם את סצנת הפוסט-קרדיט של איש הברזל בא, צולמה גרסה חלופית של הסצינה בה ניק פיורי מזכיר לטוני סטארק שהוא הפך לחלק מ”יקום גדול יותר “בו יש” תאונות גמא “,” עקיצות באגים רדיואקטיביות “ו”הגוון של מוטציות”. גרסה זו בסופו של דבר לא נעשה שימוש מהסרט המוגמר ככל הנראה מכיוון שתמונות יוניברסליות מחזיקה בזכויות הסרטים של האלק, אולפני סוני תמונות מחזיקה בזכויות הסרטים של ספיידרמן ופוקס המאה העשרים בבעלותה של זכויות הקולנוע של ה- X-Men באותה תקופה. [2]
  • לואי לאסרייר התכוון בתחילה לצלם סצנה שלאחר הקרדיט האלק המדהים . [3]
  • לדברי סטלן סקארסארד, סצנת הפוסט-קרדיט של ת’ור הנוקמים. [4]
  • כאשר כריסטופר מרקוס וסטיבן מקפלי שקלו מוקדם להשתמש בהולק קפטן אמריקה מלחמת אזרחים לפני שהסיר אותו לא לחשוף את מקום הימצאו לאחר מכן הנוקמים: עידן אולטרון, הייתה טיוטה מוקדמת עם סצנה שלאחר הקרדיט הכוללת סטינגר של האלק. [5]
  • שרעיון לסצנת הפוסט-קרדיט של קפטן מארוול מעורב את הספינה של יון-רוג ‘שנסעה דרך פי הטבעת של השטן ונחיתה בסאקאר, לכאורה מציבה אותו כדי להיאלץ להתמודד בתחרות האלופות של הגרנדמאסטר. [6]
  • סצנת האמצע הקרדיט ב קפטן מארוול הנוקמים: משחק קצה.
  • הוא הסרט הראשון וכרגע בלבד שלא היה לו סצנה שלאחר הקרדיט, אם כי כמה שבועות לאחר יציאתו התיאטרלית הראשונית, טריילר עבור ספיידרמן: רחוק מהבית נוסף בסוף הזיכויים. המהדורה התיאטרלית הראשונית של הסרט הוצגה צליל של פטיש מכה פלדה לאחר הקרדיטים, התייחסות לטוני סטארק שיצרה את חליפת השריון הראשונה שלו איש הברזל, אשר ג’ו רוסו הצהיר שהיא הדרך שלהם להיפרד ממנו. [8]
   • למרות ש, האלק המדהים הייתה רק סצנה שלפני קרדיט ו הנוקמים: עידן אולטרון, הגרסה התיאטרלית המקורית של ספיידרמן: אין דרך הביתה, וכן פנתר שחור: וואקנדה לנצח הייתה רק סצנת אמצע קרדיט.

   הפניות []

   1. ↑ אוון ווילסון על עונה 2 ‘פראי’ לוקי ‘וזוכה האוסקר קווי קואן מצטרף לקאסט (בלעדי)
   2. .COM/DeepingFilm/Status/1172782239173636097
   3. הפרשנות האודיו המדהימה – פרשנות שמע
   4. ↑ ראיון בלעדי של IAR: סטלן סקארסגרד מדבר ‘הנוקמים’, ‘הילדה עם קעקוע הדרקון’ ו’מלנכוליה ‘
   5. ↑ Hulk קיצץ מסצנת האשראי לאחר ‘קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים’
   6. ↑ קפטן מארוול: 15 עובדות ספוילר של הבמאים אנה בודן וראיין פלק
   7. ↑ קרדיטים של נוקמי קצה הסבר: במאים מאשרים את האמת שמאחורי אותו סטינגר
   8. ↑ הנוקמים: משחק קצה שוחרר רשמית עם צילומים חדשים (בלעדיים)
   9. ↑ של מארוול . צוות מפרק את הסוף הסיום הזה וסצנה לאחר הקרדיט
   10. ↑ WWE: על פי הדיווחים, פרטי התפקיד של בקי לינץ