ל- Fallout 76 אוהדים יש כל זכות להתעצבן מעל 80 $ בקבוקי רום נוקה מפלסטיק, נוקה כהה רום

0

האם אתה בגיל חוקי?

למעריצים של ‘Fallout 76’ יש כל זכות להתעצבן מעל 80 $ בקבוקי ‘נוקה רום’ מפלסטיק

.

הושמט המעריצים עברו נסיעה פרועה השנה בזכות השחרור השנוי במחלוקת של נפילה 76, משחק שלעולם לא מפסיק להציע שערוריות חדשות ורעננות.

לפעמים אני מוצא זעם מקוון קצת מעל החלק העליון — רוב הזמן, באמת. . . .

. לדוגמה, בת’סדה נכנסה לאחרונה לעסקי האלכוהול עם הראשון המורשה רשמית . תראה בתמונה למטה, הבקבוק מעוצב כמו פצצה ונראה די מסודר, כמו סוג הדברים שאתה יכול לקנות כדי להציג בתצוגה בבית או במשרד שלך.

הושמט ?

עם בקבוקים שהולכים במחיר של $ 80 ומעלה בהתחשב בכמות המוגבלת (ראיתי אותם למכירה במחיר של 120 דולר) מעריצים רבים ציפו לבקבוק זכוכית נחמד.

במקום זאת, הלקוחות קיבלו בקבוקי פלסטיק. כל מי שקונה משקאות חריפים יודע שבמחיר של 80 $ אתה לא מקבל בקבוק פלסטיק. הפלסטיק שמור למשקאות חריפים זולים מאוד או לבקבוקים מיוחדים שנועדו לצאת לקמפינג עם או לשתות לצד הבריכה במקום בו זכוכית אסורה לרוב. הבקבוק המצולם למעלה הוא למעשה רק מעטפת פלסטיק שעוברת על הבקבוק שמתחת. הלקוחות התלוננו גם שקשה לשפוך את הרום עם הקליפה, אבל אני לא יכול לדמיין שזו העסקה הגדולה הזו פשוט להוציא את הבקבוק ולהשאיר את הקליפה כקטע התצוגה. למעשה, זה די מסודר שתוכלו לשים כל בקבוק שתרצו בתוך הקליפה כל עוד הוא מתאים.

ובכל זאת, אם היית מצפה שזה יהיה הבקבוק ועל כך שבקבוק הזה יהיה זכוכית בהתחשב בתג המחיר, אתה יכול להיות קצת עצוב כשאתה מגלה שזו רק מעטפת פלסטיק.

אכזבה זו עשויה להיות נוקבת יותר, בהתחשב בכך שהיא מגיעה על עקבי באגייט, מחלוקת הנובעת מביתסדה שולחת תיקים ניילון זולים ללקוחות במהדורה מיוחדת כאשר השיווק הראה תיקים נחרים יותר, אם כי החברה אבזמה בסופו של דבר ושולחת לקוחות המוצר באיכות גבוהה יותר. זה גם מגיע על עקבי בת’סדה בטעות מכהן חלק מלקוחותיה כאשר תקלה חשפה מידע על לקוחות פרטיים באתר התמיכה של החברה.

אין פלא שהאוהדים נסערים — אחרי הכל, האנשים שקונים בקבוקי רום כהים של נוקה או מהדורות אספנים יקרות של משחקים נוטים להיות הסופרפנים הגדולים ביותר. אתה לא רוצה להרגיז את הלקוחות הכי טובים שלך, הנאמנים ביותר. .

בכל מקרה, קראתי את המאמר המוזר ביותר על זה מוקדם יותר היום. ב- VGR, מאט מורגנס טוען כמה טענות מוזרות מאוד, כותב “למרבה הצער, אנשים מסוימים עשויים רק לחפש משהו חדש לבקר את בת’סדה על כך.”זה אולי נכון, אבל בתסדה בטוחה שמקל על זה.

. הוא אפילו אומר שזעם גיימר אינו ממוקם, כותב:

כמובן, בת’סדה לא ממש מייצרת משקאות אלכוהוליים בעצמם, וכאן טמונה האפשרות של זעם שלא במקומו. כעת, כאשר המוצר למעשה נשלח, נראה כי חלק מהרוכשים מוטרדים ממה שהם תופסים כמופע נוסף של שיווק מטעה; בדומה למחלוקת תיק הניילון האחרון. עם זאת, נראה שהם מכוונים את האכזבה הזו מביתסדה במקום בשיתוף לבקבוק מסך הכסף.; אולי בגלל אי ​​הבנה של מי שיצר ומכר את המוצר בפועל.

זה טיפשי להפליא. בת’סדה רישיון את המוצר וצריכה להבטיח את איכותו. בשפע של נכסי בידור אחרים יש קשרים אלכוהוליים. קניתי בקבוק יין בדיוק שלשום. זה היה יין הגון והבקבוק היה זכוכית עם עיצוב מגניב עליו (שאתה יכול אפילו להשתמש בו עם אפליקציית AR). לא הייתי קונה את זה אם זה יגיע בבקבוק פלסטיק. הייתי מאוכזב מזה מותר למוצר כזה להתקיים מלכתחילה.

.

מורגנים ממשיכים עם תגובה תמוהה עוד יותר:

נראה כי לקוחות מסוימים לא מרוצים יותר מהפוטנציאל האבוד להשתמש בבקבוק כקטע תצוגה ממה שהיה בתוכו בפועל; מתחננים לשאלה מדוע הם ככל הנראה שמחים לשלם 80 $ עבור זה מלכתחילה.

איך זה מתחנן בכל שאלה בכלל? . זה הם שילמו 80 דולר עבור רום! זה לא רגע “זה נראה” וזה לא מתחנן בשאלות. זו רק עוד דרך מוזרה עבור מורגנס לתת את בתסדה מהקרס תוך ליידע אותנו שהבעיה האמיתית היא אותם גיימרים שכותרתיים מגעילים. נפילה 76 בקבוק רום. העצב!

מורגנס מציין כי לא היה שום דבר בשיווק שאומר שבקבוקים אלה יהיו זכוכית, כך שזה לא מקרה של פרסום שווא. ובכל זאת, אין שום דבר שאני יכול למצוא בדף המוצר שאומר שהוא גם פלסטיק. זה די מובן שלקוחות היו מצפים לזכוכית לתג מחיר כה חזק.

שיתוף לבקבוקי מסך כסף. פרסמה הצהרה על הבקבוקים שאצא כאן במלואם:

לגבי המוצר שלנו, ה- COO, Sommelier ומומחה מוצרים של Co Bottlation Co Screen Co Bottling Co., ראיין מק’לבן, כתב פתק ללקוחותינו על סיפור העיצוב המכוון והמורכב של מוצר נוקה Dark Rum.

האריזה של נוקה Dark Rum הייתה עיצוב שהיה חודשים בהתהוות ואנחנו עשינו מאמצים רבים כדי להבטיח שלא נחתך פינות. זה עולה מעל 2x מה היה לו אם היינו פשוט מטילים תבנית זכוכית. עברנו אבות -טיפוס רבים. למעשה, בסך הכל היו לנו ארבע איטרציות שונות של העיצוב, שניים מהם היו חיצוניים זכוכית. קבענו שבקבוק זכוכית לבדו לא היה מספיק דרמטי למראה שרצינו. רצינו משהו גדול ונועז לבסיס האוהדים הנאמן של Fallout – משהו שכיבד את המשחק. למעלה ממאה שעות בילו רק כתיבת הקוד כדי ליצור את האב-טיפוס המודפס בתלת מימד של הקליפות. “כובע הבקבוק” שהוא למעשה פקק/כובע משולב, הונדס והונדס מחדש מספר פעמים כדי להבטיח שהוא יתאים לבקבוק באופן שנראה בדיוק כמו שהוא אמור להיות בתוך בקבוק גמר פקק (לא כובע בורג). עיצוב שנוצר, ספציפית, לרום. הרעיון היה שהבקבוק שוכן ב”כספת משל עצמה.”

הממדים של החבילה כולה הם 13 “x 6”. הוא גדול בערך ב -60% מבקבוק רגיל של 750 מ”ל והוא יתבלט על כל מוט. זה פרויקט שאנחנו גאים בו מאוד ואנחנו מצטערים שאתה מרגיש שאתה שולל בכל דרך שהיא. היינו מאוד מכוונים ביצירת מוצר זה והגענו לתשומת לב רבה למותג ולאיכות. לא רק המצגת, אלא גם הרום בתוך הבקבוק. . עכשיו, אם אינך מסכים כשאתה מקבל את שלך, אנא הודע לצוות שלנו על ידי הגשת טופס בסעיף “שאלות על ההזמנה שלי” למטה ואנחנו נעבוד כדי לעשות זאת נכון.

לפחות זה נשמע כאילו הרבה עבודה וזמן עיצוב נכנס לבקבוקים האלה (שלא ראיתי באופן אישי — אני לא חובב המשחק או של שתיית רום.) אני בטוח שיש אנשים שמחים לחלוטין עם המוצר וזה בסדר גמור. לכל אחד יש את שלו! . מספיק הוגן.

אבל זה גם בסדר גמור להתאכזב כשבזזת כסף טוב וקיבלת מוצר נחות, או לפחות משהו שלא עמד בציפיות. האשמת הלקוחות בכך שהם מאוכזבים ממוצר זה כל כך מוזר בעיניי, אבל זה קורה במשחקים כל הזמן.

לא, זו לא העסקה הגדולה ביותר בעולם. בבידוד, אני בספק אם אנשים רבים היו נלחמים בעין. נפילה 76 מאכזב בכל כך הרבה דרכים — כל כך הרבה מחלוקות רדפו את המשחק מאז עוד לפני ההשקה — כל עקיצות חדשות חדשות.

מה אתה חושב על כל מחלוקת בקבוקי הרום הזו? תודיע לי בטוויטר או בפייסבוק.

נוקה קולה רום כהה

ניתן לגשת לאתר זה רק

על ידי משתמשים בגיל 21 ומעלה.

האם אתה בגיל חוקי?

משקאות חריפים ויין של בוורלי הילס

אין לך פריטים בעגלת הקניות שלך.
.

שיפון חזיר שריקה | מחיר ויסקי Whistlepig