אדם וורלוק | שומרי מארוול של הגלקסיה וויקי | Fandom, Adam Warlock הסביר: מי שומרי הגלקסיה כרך. 3 גיבור?

0

כל מה שכדאי לדעת על הדמות החדשה של MCU אדם וורלוק

עדיין מתחממת מתבוסה בידי סטאר-לורד, גמורה, רקטה, גרוט, דראקס ומאנטיס-ולוטות להחזיר לטובת המועצה הריבונית-היא בונה סוג חדש של תרמיל לידה. היא מתארת ​​את תוכנה כ”צעד הבא בהתפתחות שלנו. חזק יותר, יפה יותר, מסוגל יותר להרוס את שומרי הגלקסיה. אני חושב שאקרא לו … אדם.”

אדם וורלוק

אדם וורלוק הוא דמות תומכת מרכזית ב שומרי הגלקסיה של מארוול. פעם חבר לרייקר הגדול של יוניפייר והתברך בכוח אלוהי, אדם הוא “אל הזהב” לשעבר שסגד כנסיית האמת האוניברסלית עד מותו המשוער במהלך המלחמה הגלקטית.

תוכן

רקע כללי [ ]

לא הרבה ידוע על עברו של אדם וורלוק אם כי השמועה. יום אחד, אדם נתקל ברייקר ובצוותו, שנתקל במגפה. אדם הסכים לעזור להם, לרפא אותם כעוקבי אדם החלו לצמוח. לרוע המזל, החושך מוסתר בתוך אבן הנשמה שתהפוך למגוס שגדל בתוך אדם, והפציר בו להשמיד את כל היצירה ולהאכיל את צוותו של רייקר. עם זאת, אדם ידע שעליו להסיר את האבן וביקש מהרייקר להסיר אותה. במהלך המבצע הצליח רייקר לשחרר את אדם מהאבן, אך לקח את כוחו ורתק אותה כדי להקים את הכנסייה האוניברסלית של האמת ולכבוש את הגלקסיה.

באיזשהו שלב, אדם וורלוק היה מעורב במלחמת הגלקטיקה והנחה היה שהוא מת, אך נחשף שהוא נכנס למסתור במקום.

אישיות []

אדם הוא ישות אצילית וחסודה ועם זאת פומפוזית. בדרך כלל הוא מדבר בצורה פורמלית ומילולית ביותר שעושה שימוש כבד באליטרציה. נראה שאדם חולק מעט את אמונתם של חסידיו לשעבר באלוהותו אפילו מתייחס לעצמו כאל באחת הפעמים . אף על פי שהוא מעט יהיר ובדרך כלל תובעני, אדם צנוע מספיק כדי להודות שהוא עשה כמה טעויות ויצא מגדרו כדי לתקן אותם אפילו להיות מוכנים לספוג את מגוס בחזרה לעצמו, למרות הסיכון לשחיתות כדי להציל את הגלקסיה המראה זאת למרות התנהגותו הפומפוזית והנובעת, אדם הוא אדם הרואי וחביב באמת, אפילו מכנה את השומרים האחרים לחבריו לאחר שהצטרף אליהם.

משחק []

אדם הוא דמות שאינה ניתנת למשחק, אך הוא מצטרף לאפוטרופוסים כבעלת ברית שאינה קרבית בסוף פרק 10: מבחן האמונה ועוזר לשחרר את דרקס מהשפעת המטריארך. הוא גם יעזור לאפוטרופוסים במאבק הסופי נגד כנסיית האמת האוניברסלית והגדולים הגדולים.

לגבי פריטים, ההודעות נס!, נמצא בפרק 1: הימור מסוכן, והקפיצים של פיפ, מפרק 10: מבחן האמונה, מזכירים אותו.

רשומות []

אדם ממוצא מסתורי, אדם וורלוק נמצא לכאורה נסחף בחלל בפיגון ביזארי. רייקר, המדען הראשי של מושבה לכריית חלל עמוקה, העיר אותו. וורלוק הושיט את ידו וורלוק הושיט את ידו והרפא באורח פלא, מצא את עצמו ללא ידיעה על עברו, ובכל זאת מוקף בכורים שמתים ממחלה חשוכת מרפא, הושיט יד והרפא אותם באורח פלא. לא עבר זמן רב והמושבה החלה לעבוד אותו כאלוהים. כנסיית האמת האוניברסלית נולדה.

וורלוק התפאר בכך שהוא יכול להסיר את כל הסבל מהגלקסיה. מלווה על ידי רייקר, הוא הפך למרפא משוטט, ומבקש לבטל את הפגיעה שנגרמה על ידי מלחמת הגלקטיקה המתמשכת. עם זאת, הוא לא היה פשוט מרפא; הוא היה גם לוחם אימתני המסוגל לבלוט אדיר. להגנת חבריו למיסיונרים, הוא נראה ביד אחת מוריד טייסות פולשות.

אבל אז, באופן לא מוסבר, וורלוק החליט לוותר על זה. הוא נטש את חסידיו ואת משימתו הקדושה רגע לפני מותו המדווח. ללא אלוהיהם, הכנסייה התמוטטה.

לראשונה הופיע בארבע המופלאות #66 (1967)
סופר: סטן לי
אמנים: ג’ק קירבי, ג’ו סינוט, סטן גולדברג
אמני כיסוי: ג’ק קירבי, ג’ו סינוט
עורך: סטן לי

כל מה שכדאי לדעת על הדמות החדשה של MCU אדם וורלוק

מארוול קומיקס מקו אדם וורלוק

גם אם אתה מוצף מכמות סרטי מארוול ותוכניות טלוויזיה שיוצאות, אתה חייב להודות: כיף לראות דמויות חדשות על המסך. גם אם אינך מכיר את גיבור העל או הנבל החדשים בהתחלה, יש שמחה ללמוד על דמות חתוכה עמוקה של מארוול (או סתם אחת שמעולם לא שמעת עליו בעבר). מלבד הסקירה הזוהרת שלנו על שומרי הגלקסיה כרך א ‘. 3, יש סיבה נוספת שכדאי לראות את הסרט: אחת מדמויות הקומיקס הגדולות ביותר של מארוול סוף סוף הופכות את הופעת הבכורה שלו ב- MCU.

אם כי ככל הנראה אתה מכיר את שומרי הגלקסיה, שומרי הגלקסיה כרך. 3 מציגה דמות חדשה ליקום הקולנועי של מארוול: אדם וורלוק. מגלם על ידי וויל פולטר, וורלוק אינו רק צדדי לאפוטרופוסים ולהרפתקאות גיבורי העל שלהם.

הוא ישות עוצמתית עם סיפור אחורי של חייל סופר שמכה ככל הנראה את סיפורי המוצא של קפטן אמריקה אם היו תחרות. למרות שזה יכול להיות האחרון שאנו רואים את האפוטרופוסים באיטרציה הנוכחית שלהם, וורלוק הוא דמות גדולה מדי למראה אחד ובעצמה. זה בטוח לומר שנראה אותו שוב, בהתחשב בנבל הגדול ביותר של MCU הוא כובש בין -גלקטי שבניגוד לתאנוס אין רחמים. זה ייקח כוח רציני מחוץ לעולם הזה להוריד בחור כמו קנג הכובש.

אז בין אם אתה מעריץ גדול של וורלוק, או שאתה סתם שומע עליו בפעם הראשונה, הנה פירוט של אדם וורלוק, כולל הכוחות שלו וסיפורו האחורי.

אדם וורלוק הוא ניסוי מדעי אפוס שהופך גיבור -על.

אדם וורלוק מארוול קומיקס

בקומיקס מארוול, קבוצה של מדענים על כדור הארץ בשם המובלעת יצאה למשימה ליצור צבא של בני אדם בלתי מנוצחים. בעודו בפיתוח, אדם וורלוק (שנקרא אז ככזו) תפס את הרוח של מטרותיו הרעועות של יוצריו ופרץ מהגולם שלו כדי להרוס אותם לפני שהם גרמו יותר נזק. שוחרר מיוצריו, החליט וורלוק להפוך לכוח לתמיד לכל מקום שהוא הלך.

הוא הופיע לראשונה ארבעת המופלאים #66 בשנת 1967. Warlock לעתים קרובות מחזיק את פנינת הנשמה, אחת מאבני האינסוף, מה שנותן לו את הכוח לקרוא את נשמות האנשים. הרפתקאותיו השונות כוללות הסתבכות עם תאנוס, נלחם בגרסה הרעה של עצמו בשם מגוס, והפך לחבר בשומרי הגלקסיה.

ב- MCU, תזכרו שאדם וורלוק נולד גם הוא מהגולם, גם אם קוסמי הרבה יותר; ראינו אותו לראשונה נוצר על ידי איישה ב שומרי הגלקסיה כרך. 2 סצנת זיכויים, וללמוד ב כרך א ‘. 3 שהוא היה רעיון של האבולוציה הגבוהה.

מה הכוחות של אדם וורלוק?

הוא לא חרק, אבל לוורלוק יש את היכולת לקלון כרצונו, מה שמאפשר לו יכולות רגנרטיביות ואף יכול להחזיר אותו מהמתים. אז בעצם, הוא אלמותי.

ל- Warlock יש גם כוח על -אנושי, מהירות, זריזות וסיבולת. הוא יכול לעוף, לבצע טלפתיה, לתפעל חומר ואנרגיה, ואפילו הוא Clairvoyant. אם משהו משבש את זרימת המרחב והזמן, וורלוק יידע על זה. במהלך היסטוריית ספרי הקומיקס שלו, וורלוק רק הפך להיות חזק יותר. עם זאת, מה יהיה גיבור -על ללא חולשותיהם?

נשק קסום, כמו ת’ור: אהבה ורעםהשכבה האלוהים, יכולה להזיק לווארלוק. החולשה העיקרית האחרת Warlock קרבות כל הזמן היא עצמו, או אם אנחנו טכניים, שלו רוע עצמי, מגוס. Warlock דואג לעתים קרובות שהוא יהפוך למגוס או (כשמגוס קיים כישות נפרדת) הוא חושש שהוא לא יוכל להביס את מגוס.

אדם וורלוק מגלם על ידי וויל פולטר ב שומרי הגלקסיה כרך. 3.

בכורה של A24

איימי סוסמן // Getty Images

גרסת ה- MCU של אדם וורלוק מגלמת על ידי וויל פולטר. מארוול בחרה את פולטר בזמן הנכון, מכיוון שהשחקן מוכן לפריצה גדולה מזה זמן מה.

השחקן האנגלי בן ה -30 התחיל את דרכו בשנת 2007, והיה לו תפקידים בולטים ב אנחנו הטוחנים, רץ המבוך, מראה שחורה: Bandersnatch, Midsommar, וכן ההנפקה. היה לו גם תפקיד בכיכוב דופק , מה שזכה לו במועמדות לאמי.

אנחנו לא בטוחים כמה זמן הוא ישחק את אדם וורלוק, אבל עם סיפור האחורי המרשים של הדמות, אין ספק שנראה שוב את פולטר ב- MCU.

לעוד MCU.

תצוגה מקדימה של ג'ייסון מומואה | חדר כושר ומקרר

צילום ראש של מילאנו פולק

מילאנו פולק היא עוזרת עריכה לבריאות גברים המתמחה בדיווחי בידור ואורח חיים, ועבדה עבור Vulture של מגזין ניו יורק ושיקגו טריביון.

שהוא אדם וורלוק? כל מה שאתה צריך לדעת על ‘שומרי הגלקסיה כרך. 3 ‘בחור רע

ממוצאו כמוהו לתפקידו ב”שומרי הגלקסיה: כרך 3 “, מסלול התרסקות בחיים ובזמנים של קומיקס מארוול.

אדם וורלוק בשומרי הגלקסיה כרך א '. 3

  • שהוא אדם וורלוק?
  • אוֹתוֹ?
  • יכולות
  • רגעים בולטים
  • וורלוק ב- MCU
  • שומרי הגלקסיה כרך 3

ג’יימס גאן אולי מתחיל עבודה חדשה גדולה כמנכ”ל המשותף של אולפני DC, אך לסופר/במאי עדיין יש עסקים לא גמורים ביקום הקולנועי של מארוול. “שומרי הגלקסיה: כרך 3” מביא את טרילוגיית אופרת החלל שלו לסיום, והוא אימץ את ההזדמנות להציג את אדם וורלוק (אחד העמודים של הרפתקאות הבין -כוכיות של מארוול קומיקס) ל- MCU.

מגלם על ידי וויל פולטר, גרסה זו של אדם מהונדסת על ידי הריבונות כדי להוריד את האפוטרופוסים, אבל זו רק ההתפתחות האחרונה של דמות שהייתה גם גיבור וגם נבל במהלך הקריירה שלו בת 50 שנה שלו. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על ההיסטוריה הקומיקס של אדם וורלוק וכיצד הוא משתלב בהמשכיות הסרט.

“שומרי הגלקסיה: כרך 3” ספוילרים קדימה!

אם עדיין לא ראית את זה ואתה על הגדר, לכו לבדוק.

שהוא אדם וורלוק?

הדמות הידועה כיום בשם אדם וורלוק ערך את הופעת הבכורה שלו בקומיקס של מארוול בסרט “Fantastic Four #66-67” בשנת 1967. כמו כל כך הרבה מכוכבי העל של גיבורי העל של התקופה, הוא היה יצירתו של הסופר סטן לי והאמן ג’ק קירבי, אם כי אז הוא היה ידוע פשוט כמוהו.

בעוד שסיסי היקום הקולנועי מארוול שלו נולד בחלל החיצון, גרסת הספרים הקומיקס של אדם וורלוק הונדסה גנטית על כדור הארץ על ידי המובלעת, קבוצה של מדענים שחשבו שהם יכולים ליצור אינדיבידואל מושלם. עם זאת, לא עבר זמן רב ומרדו את אדוניו – למעשה, הוא התפכח כל כך מהמין האנושי עד מהרה עזב לחלל החיצון, שם חצה שבילים עם ת’ור וסיפ.

מתי הוא הפך לאדם וורלוק?

הריצה הראשונית של HIM במארוול קומיקס הייתה קצרת מועד יחסית, והיא הייתה במהלך כהונתו של רוי תומאס כעורך הראשי בשנות השבעים-בעיקר בזמן שג’ים סטארלין כתב לדמות-שהסופר-אנושית שאנחנו מכירים כיום כאדם וורלוק היה נוֹלָד.

ההיותו ידוע בעבר בשם הוא עשה את הקאמבק שלו ב”פרמייר מארוול מספר 1 “באפריל 1972, כשהוא מחליף את הכיסוי לצד ת’ור והולק, תחת התואר” כוחו של וורלוק “.

אותו חדש ושיפור זה קיבל כוחות נוספים כאשר סופר-אינטליגנט היה האבולוציוני הגבוה הטמיע את פנינת הנשמה (אחת מאבני החן/אבנים האינסוף) במצחו (בדומה לראייה יש אבן הנפש בראשו). האבולוציוני הגבוה גם קרא לו וורלוק וביקש ממנו להגן על האדמה הנגדית (גרסה חדשה, כביכול משופרת של כדור הארץ) מפני חיה מאדם. זה היה ילדים ב- Counter-arth שכינה אותו אדם.

אילו יכולות יש לאדם וורלוק?

כמתאים לדמות שנבנתה להיות הכי טוב שאדם יכול להיות, לאדם וורלוק יש די מערך המיומנות. הוא יכול לעוף, לספוג ולירות באנרגיה, ואפילו לארגן מחדש חומר ברמה מולקולרית.

הוא גם למעשה אלמודי, בזכות יכולתו לבנות לעצמו פקעת מחודשת כאשר רמות הכוח שלו נובעות.

מהם הרגעים הבולטים בקורות החיים של אדם וורלוק?

אי אפשר לסכם כאן יותר מחצי מאה של הרפתקאות, אבל בטוח לומר שמר וורלוק חצה דרכים עם כמה מהשמות הגדולים ביותר במארוול. במהלך השנים הוא נתקל בכמה גלגולים של הקנג המנפץ רב-קפיצה, היה בעל ברית וגם אויב של תאנוס, ואף נלחם בגרסה רעה ועתידית של עצמו המכונה מגוס. הוא גם עבד בהרחבה עם גמורה ופיפ את הטרול (נראה בקצרה בסוף “נצח”), והיה חבר ב”גארדי הגלקסיה “.

הוא גם הופיע במשחק הווידיאו של Guardians Of The Galaxy של מארוול של מארוול, שהיה בהשראת העלילה של מגוס מהקומיקס.

מיטב עסקאות הגלקסיה של מארוול הטוב ביותר של ימינו

אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

איך אדם וורלוק משתלב ביקום הקולנועי מארוול?

“האפוגי של עמו” לחלקם, “סופר דוש עם ידיים של רייגון” לאחרים, גרסת ה- MCU של אדם וורלוק לא הולידה על ידי המובלעת. במקום זאת הוא נוצר על ידי עיישה (בגילומה של אליזבת דביקי), כוהנת הגדולה של הריבון, בסוף “שומרי הגלקסיה: כרך 2”.

עדיין מתחממת מתבוסה בידי סטאר-לורד, גמורה, רקטה, גרוט, דראקס ומאנטיס-ולוטות להחזיר לטובת המועצה הריבונית-היא בונה סוג חדש של תרמיל לידה. היא מתארת ​​את תוכנה כ”צעד הבא בהתפתחות שלנו. חזק יותר, יפה יותר, מסוגל יותר להרוס את שומרי הגלקסיה. אני חושב שאקרא לו … אדם.”

עד ש”שומרי הגלקסיה: כרך 3 “מתקרב, אדם הגיח מהגולם שלו – מעט מוקדם יותר מהמתוכנן במקור – לבצע את הוראות האבולוציוניות הגבוהות (צ’וקווודי איוווג’י). (האבולוציוני הגבוה יצר את הריבונות, מה שככל הנראה הופך אותו לסבא של אדם.)

איישה מתאר את אדם (וויל פולטר) כ”ווארלוק “, ויש לו אותו מראה מוזהב כמו שאר הריבונות. (לא מאושר אם הסלע הזה הוא אחד מאבני האינסוף.) אדם זה יכול לעוף, לשרוד בוואקום החלל ולהפיל אנרגיה עוצמתית מתפוצץ מידיו.

הסופר/הבמאי ג’יימס גאן הקניט לראשונה את הפקעת של אדם בסצנת האספנים שלאחר הקרדיט מתוך “ת’ור: העולם האפל”, אם כי התערוכה הזו נראית שונה מאוד מתרמיל הלידה שמופיע מאוחר יותר ב”שומרים 3 “.

מה קורה לאדם וורלוק בשומרי הגלקסיה כרך 3?

ברצינות, שומרי הגלקסיה כרך. 3 ספוילרים קדימה. אם אתה רוצה לקחת את הסרט שלנו ללא ספוילר, בדוק את שלנו שומרי הגלקסיה כרך. 3 סקירה.

למרות שאדם אינו האנטגוניסט של הסרט – הכבוד הזה נופל על האבולוציה הגדולה – הוא הזרז שמכניס את העלילה לתנועה. הוא מוטל להתאושש רקטה (aka נושא מבחן 89p13), הוא גורם לכאוס על Knowere, ומשאיר ערפילית, דראקס ומאנטיס שנראים גרועים יותר ללבוש, וגרוט ללא גוף – למרבה המזל לא לוקח זמן רב לצמוח בחזרה. למרות שהמשימה של אדם אינה מצליחה, רוקט נפצע כל כך קשה עד שהאפוטרופוסים יצאו להציל את חייו על ידי התאוששות קוד שיגביל את מתג ההרג המוטמע בגופו.

אדם הוא אכזבה מאסיבית לאבולוציוני הגבוה, שיש לו מעט זמן לכישלונותיו. עם זאת, אדם ממשיך במצוד אחר רקטה, ומגלה את עצמו כמתבגר בכיב. “אני האמא, אמא, וסיימתי בהזמנתם”, הוא גונח לאיישה, לפני שהוא הולך קצת רחוק תוך כדי חקירת ראווה שנלכד על האורגוספרה. בנוסף לשרפת גופתו של האסיר, הוא לא מצליח להבין ש- Pet’saki חיית מחמד לא תהיה מקור גדול לאינטל.

לאדם יש קשת פדיון, עם זאת, אם כי איטי מאוד. לאחר ששלח את אחד מהנערים האבולוציוניים הגבוהים-הם באותה צוות, אך אדם היה רוצה לקחת קרדיט על חילוף הרקטות-הוא נותר נחלש קשה מהפיצוץ שהורג את עיישה על אדמת הנגדית.

אבל, לאחר שנמלט מהספינה של האבולוציה הגבוהה עם האפוטרופוסים, מאות ילדים שנלכדו ומנערים של בעלי חיים חמודים, אדם מקבל רגע גיבור מלא כאשר הוא מציל את כוכב-לורד מהוואקום של החלל. בסוף הסרט הוא גויס למערך השומרים החדש של רוקט, שם הוא חושף עניין בלתי צפוי באגדות פרוג-רוק קינג ארגמן. מי ידע?